Le VPN apžvalga

„Le VPN“ save vadina „pažangiausiais pasaulyje“. Mes matome daug šios rinkodaros kalbų ir retai kada VPN paslaugos atitinka šiuos standartus..


Tačiau mes atvirai žiūrime į kiekvieną VPN, kurį išbandome, ir tikimės sužinoti tiesą tokiems teiginiams. Taigi atsakysime į klausimus, kuriuos žmonės turi apie „Le VPN“, pavyzdžiui:

 • Kaip gera yra „Le VPN“?
 • Ar „Le VPN“ veikia kartu su „BBC iPlayer“?
 • Ar Le VPN yra geresnis nei „NordVPN“?

Prieš pereinant prie to, čia yra trumpa „Le VPN“ privalumų ir trūkumų santrauka:

Apžvalga

„Le VPN Pros“ & Minusai

Argumentai už

 1. „BBC iPlayer“ prieiga
 2. Veikia nuosavus DNS serverius
 3. Didelis serverių sąrašas
 4. Galima įsigyti daugybėje platformų
 5. Daugybė apsaugos funkcijų

Minusai

 1. Per daug žurnalų
 2. Serverio atjungimai
 3. Vidutinio greičio
 4. Nėra „Netflix“
 5. Ribotas kankinimas
 6. Minimali parama

Le VPN raktų santrauka

Populiariausias atsisiuntimo greitis Registravimo politika IP, DNS arba WebRTC nutekėjimai Jurisdikcija Serveriai IP adresai Šalys JAV „Netflix“ Kankinantis Dirba Kinijoje Palaikymas Pigiausia kaina Oficiali svetainė
69Mbps
Intriguojanti medienos ruoša
Ne
Honkongas (Ryšiai su Kinija)
Neatskleidžiama
800+
120
Ne
Ribotas
Ne
El. Pašto palaikymas
4,95 USD
Le-VPN.com

Perskaitykite toliau, jei norite įsigilinti į išsamią informaciją ir sužinoti, kaip mes priėjome prie šios santraukos, pradedant nuo įmonės, esančios už Le VPN, ir atsakymo į klausimą: ar „Le VPN“ gali būti patikimas jūsų privatumas?

Apie & Registravimo politika

Kas yra Le VPN?

„Le VPN“ valdo „VTNV Solutions Limited“. Tai Honkonge įsikūrusi įmonė.

 Diskutuojama, ar Honkongas yra gera, ar bloga vieta įsikurti VPT teikėjui, atsižvelgiant į glaudžius ryšius su svarbiausiu privataus gyvenimo pažeidėju - Kinija. Tačiau oficialiai kalbant, jame nėra jokių susitarimų dėl žvalgybos informacijos ir nėra jokių teisinių įsipareigojimų. 

Vargu ar Honkongas kels problemų, jei minėtas VPT teikėjas turi griežtą privatumo politiką be žurnalų. Tačiau „Le VPN“ renka daugiau nei pakankamai, kad galėtume patogiai naudotis savo jurisdikcija. 

Mes atskleidžiame visus duomenis, kuriuos Le VPN renka žemiau. 

Registravimo politika

„Le VPN“ renka iš jūsų daug informacijos, įskaitant:

 • IP adresas
 • Laiko žymos
 • Perduotų duomenų kiekis
 • Prie kurio prisijungia VPN serverio IP adresas
 • Vartotojo vardas, el. Pašto adresas & paskyros slaptažodis 
 • Pirmas & pavardė, įmonės pavadinimas, telefono numeris & pašto adresas

„Le VPN“ teigia, kad renka šiuos duomenis tol, kol turite su juo sąskaitą, ir „iki Penki metai po to “.

Tai yra be galo siaubinga. Didžioji dalis to nereikalaujama norint išlaikyti gerą paslaugą ir užkirsti kelią sukčiavimui, kaip teigia „Le VPN“.

Tai, ko „Le VPN“ nežiūri ir nesaugo, yra „privati ​​informacija apie bet kokio individualaus vartotojo veiklą [jo] tinkle, pvz., El. Laiškus, pokalbius, VOIP skambučius, aplankytas svetaines ir pan.“ Mes manome, kad gerai, bet ar tai nėra visas VPN taškas?

Žinoti savo IP adresą ir IP adresą, prie kurio jungiatės, taip pat, kiek duomenų naudojate ir kiek laiko juos naudojote, mums yra per daug. Kiekvienas, kuris susitvarkė „Le VPN“ žurnalus, galėjo lengvai jus atpažins.

Greitis & Patikimumas

Mažesnis nei vidutinis greitis

„Le VPN“ greitis taip pat yra menkas. 

Peržiūrėkite mūsų greičio testą, susijusį su jungtimis iš tos pačios šalies:

Greitis priklauso nuo mūsų fizinės vietos Londone (100Mbps šviesolaidžio jungties) iki Londono bandymų serverio.

Prieš naudodamiesi Le VPN:

 1. parsisiųstiMbps

  98,64

 2. ĮkeltiMbps

  98.12

 3. Le VPN apžvalgaPingasms

  7

Prisijungus prie „Le VPN“:

 1. parsisiųstiMbps

  68.53

 2. ĮkeltiMbps

  93.56

 3. Le VPN apžvalgaPingasms

  11

Siuntimo greitis be Le VPN: 98Mbps

Siuntimo greitis su Le VPN: 68Mbps

Mūsų atsisiuntimo greičio praradimas, kai veikia Le VPN: 31 proc.

Šis greitis, prarastas jungiantis vietoms, mums nepadarė įspūdžio. Jis yra pakankamai tinkamas srautiniam perdavimui, tačiau nekonkuruoja su geriausiomis aukščiausios kokybės paslaugomis. 

Tačiau tai yra tolimojo susisiekimo maršrutai ten, kur iš tikrųjų sunku.

Visus patikrintus VPN įtraukiame į mokslinio greičio tikrinimo procesą, nustatant tikėtinus vidutinius rezultatus, kuriuos gausite prisijungę prie šių vietų:

 • JAV: 13Mbps (parsisiųsti) & 45Mbps (įkelti)
 • Vokietija: 15Mbps (parsisiųsti) & 0,10Mbps (įkelti)
 • Singapūras: 21Mbps (parsisiųsti) & 6Mbps (įkelti)
 • Australija: 12Mbps (parsisiųsti) & 13Mbps (įkelti)

„Le VPN“ yra aukščiausios kokybės paslauga, tačiau tai nėra greitis, už kurį verta mokėti. Jei norite žiūrėti JAV „Netflix“ turinį, galbūt net negalėsite gauti sklandaus HD srauto.

Ping laikas arba delsimas taip pat nuolat nuvilia; mes pakilome taip aukštai 579 ms jungiantis su Australija. Net tokiai tolimai šaliai to yra per daug. „Le VPN“ visiškai nepatiks žaidėjams. 

Serverio vietos

Daug šalių, bet mažai galimybių miesto lygmeniu

Žemės rutulys su mėlyna vėliava120ŠalysMiesto peizažo vaizdas120 + MiestaiRožinio žymeklio vaizdas800 + IP adresai

„Le VPN“ turi didžiulę 120 šalių prisijungti prie. „Le VPN“ čia netgi yra naudingas interaktyvus serverio žemėlapis.

„Le VPN Server“ vietų interaktyvus žemėlapis

„Le VPN Server“ vietų interaktyvus žemėlapis

Kur kas įspūdingesnis yra tai, kad daugelis „Le VPN“ serverių yra prieinamuose regionuose, kuriuose trūksta aptarnavimo, pavyzdžiui, Afrikoje, Viduriniuose Rytuose ir Pietų Amerikoje. Matėme nesuskaičiuojamą kiekį VPN paslaugų, kurios vos atkreipia dėmesį į šiuos žemynus, bet ne į „Le VPN“.. 

Tai taip pat turi stiprią Rytų Azijos atstovybę, be to, galima rasti Tailandą, Honkongą, Malaiziją ir Indoneziją. 

Kaip įprasta, Europoje ir Šiaurės Amerikoje teikiamos geriausios aprėptys, tačiau gerai, kad „Le VPN“ siekia gerai aptarnauti vartotojus už šių regionų ribų. 

Tačiau JAV ir JK yra vieninteliai miesto lygio serveriai. Tokio dydžio tinkle mes tikrai norime pamatyti daugiau - jei esate didelėje šalyje, tačiau yra tik viena vieta, prie kurios galite prisijungti, ji gali būti nutolusi šimtus ar net tūkstančius mylių.. 

Mums taip pat dažnai buvo sunku užmegzti ryšius su daugeliu serverių, o kitu metu ryšiai buvo lėti. 

Įtariame, kad tai greičiausiai lemia serverių pajėgumas, o tai rodo, kad „Le VPN“ turi investuoti į savo tinklą, kad užtikrintų, jog visos vietos yra prieinamos 24 val.. 

„Le VPN“ turi didelį vietų sąrašą, tačiau reikia atlikti išsamią informaciją, kad būtų užtikrintas susisiekimas, greitas ir artimesnis vartotojams ryšys..

Srautas & Kankinantis

„BBC iPlayer“ prieiga & „Amazon Fire Stick“ programa

Galbūt jūs tiesiog norite, kad VPT atliktų transliaciją, o jūs nedominate privatumo pranašumais.

Ar tai galėtų būti vaidmuo, kurį užgimė Le VPN?

Mes sužinojome, kad Le VPN dirba su BBC iPlayer savo JK serveriuose. Anksčiau jis buvo niūrus ir nėra jokios garantijos, kad jis veiks amžinai, tačiau šiuo metu galite gauti geriausios Britanijos televizijos apžvalgą.

„Le VPN“ naudoja savo vidinį protokolą „HybridVPN DNS“, kuris skirtas dirbti su populiariomis transliacijos paslaugomis papildomo privatumo sąskaita. Deja, tai nepavyko dirbti su „Netflix“. Jei jums reikia „Netflix“ VPN, geriau peržiūrėkite mūsų geriausiųjų sąrašą. 

„Le VPN“ taip pat turi „Amazon Fire TV Stick“ programą. Ši programa veikia kartu su „Netflix“ ir „BBC iPlayer“, suteikiant jums saugią prieigą prie geriausių transliacijų tiesiai per televizorių.. 

Vis dėlto mes nevengiame pasakyti: tai siaubinga vartotojo patirtis, verčianti abėcėlės tvarka spustelėti kiekvieną turimą šalį, kol pateksite į JAV ar JK tiesiai apačioje. Vis dėlto jis vis dar veikia, ir daugelis kitų „VPN Fire TV Stick“ programų turi panašių problemų. 

Kankinantis

„Le VPN Torrenting“

„Torrenting“ „Le VPN“ yra apsiriboja keturiomis šalimis - mes nežinome, kodėl. 

Šios šalys yra:

 • Kanada
 • Čekijos Respublika
 • Liuksemburgas
 • Nyderlandai

Le VPN bando paaiškinti, kad šis apribojimas yra jūsų interesas, ir siūlo, kad šios šalys galėtų kankintis, nes ten jos „laikomos normaliomis ir visiškai teisėtomis“. Nors tai netiesa, tai yra gana klaidinanti, nes kankinimasis yra teisėtas beveik kiekvienoje šalyje. 

Norėtume pamatyti daugiau galimų variantų. Dar daugiau, kalbant apie P2P srautą, gerai įkeltas VPN yra pliusas. Kaip matėte mūsų greičio bandymuose, „Le VPN“ masiškai prastėja.

Pvz., Vokietijoje buvo užfiksuota bjaurybė 0,10Mbps įkėlimo greičiu. 

Aplenkiant cenzūrą

Vargu ar dirbsi Kinijoje

Kadangi trūksta papildomų trikdymo įrankių, negalime rekomenduoti „Le VPN“ kaip VPN vartotojams, kurie ketina jungtis iš Kinijos. 

„Le VPN“ turėtų investuoti į „slaptą“ protokolą, kuris vengia cenzorių ir apeina Didžiąją ugniasienę. Tai daro tai, kad jūsų VPN ryšys būtų rodomas kaip įprastas žiniatinklio naršymo srautas.

Le VPN interneto cenzūros grafika

Galite naudoti „Le VPN“ kitose aukštos cenzūros šalyse, tokiose kaip Turkija ir JAE, nes tose šalyse cenzūra nėra tokia sudėtinga kaip Kinijoje, tačiau tai nebūtų vienas iš mūsų geriausių pasirinkimų. 

Jei norite pamatyti mūsų geriausius patarimus, galite pamatyti mūsų geriausiai peržiūrėtas rekomendacijas dėl:

 • Kinija
 • Rusija
 • Turkija
 • JAE

Tiesa, kad didelis „Le VPN“ serverių tinklas iš tikrųjų veikia jo naudai, tačiau kai kitos vyriausybės pradeda kovoti su VPT tiekėjais, prisijungti per „OpenVPN“ tiesiog nebeketina jo nutraukti.. 

Platformos & Įrenginiai

Veikia populiariose platformose, o po to kai kuriose

Programos

„Windows“ logotipas„Windows“„Mac“ logotipas„Mac“„iOS“ logotipas„iOS“„Android“ logotipas„Android“„Linux“ logotipas„Linux“Maršrutizatoriaus logotipasMaršrutizatorius

„Le VPN“ galima naudoti tokiose populiariausiose operacinėse sistemose kaip „Windows“, „Mac“, „Android“ ir „iOS“.

Ji taip pat bendradarbiauja su „FlashRouters“ siūlydama maršrutizatorius su iš anksto įdiegta „Le VPN“ programine įranga, kad galėtumėte apsaugoti visus savo namuose prie interneto prijungtus įrenginius, o kiekviename jų nereikėtų diegti atskirų programų..

„Le VPN“ taip pat pateikia išsamius sąrankos vadovus įrenginiams, kuriems trūksta vietinės VPN programos palaikymo, pvz., „Linux“, „Google Chromebook“ ir „Windows Phone“. Jose yra nuoseklios instrukcijos ir daugybė naudingų ekrano kopijų, kad procesas būtų kuo paprastesnis, net ir pradedantiesiems VPN. 

Taip pat galite rankiniu būdu konfigūruoti programinę įrangą DD-WRT maršrutizatoriuose, bet, deja, kiti modeliai šiuo metu nesuderinami.

„Le VPN“ leidžia atsisiųsti programinę įrangą į „neribotą skaičių įrenginių“, tačiau tai apsiriboja penkiais vienu metu vykstančiais ryšiais. Tai galite aprėpti tiek prietaisų, kiek norite, įskaitant telefoną, nešiojamąjį kompiuterį, stalinį kompiuterį ir televizorių. 

Žaidimų pultai & Transliacijos įrenginiai

„AppleTV“ logotipas„AppleTV“„Amazon Fire TV“ logotipas„Amazon Fire TV“„Chromecast“ logotipas„Chromecast“„Nintendo“ logotipas„Nintendo“„PlayStation“ logotipasŽaidimų stotis„Roku“ logotipasRoku„Xbox“ logotipas„Xbox“

Jei esate žaidėjas, yra daugybė priežasčių naudoti VPN, o toks VPN, kaip „Le VPN“, gali aprėpti visas jūsų pultus ir įrenginius, įdiegdamas maršrutizatoriaus lygį..

Norėdami tai padaryti, galite nusipirkti maršrutizatorių, iš anksto pažymėtą, arba patys jį įdiegti (tik DD-WRT). Tai vienu metu apsaugos visus prie interneto prijungtus įrenginius.

Tačiau, kaip minėjome anksčiau apžvalgoje, tikriausiai neturėtumėte naudoti „Le VPN“ žaidimams. Didelis atstumas yra toks menkas, kad greičiausiai nukentėsite dėl žaidimo praradimo ir delsos.

Tačiau tai turėtų būti gerai už jūsų transliacijos įrenginių, tokių kaip „Apple TV“ ir „Amazon Fire TV Stick“, padengimą.

Parašėme vadovą, kaip nustatyti VPN maršrutizatoriuje - verta perskaityti, jei ši parinktis jus domina. Taip pat verta greitai peržvelgti įvairius VPN maršrutizatorių pranašumus ir trūkumus:

Trys pagrindiniai VPN naudojimo maršrutizatoriuje pranašumai

Keturi pagrindiniai VPN naudojimo maršrutizatoriuje trūkumai

Šifravimas & Saugumas

Gerai daugumai

Protokolai Šifravimas Saugumas Pažangios funkcijos

L2TP / IPSec

„OpenVPN“ (TCP / UDP)

AES-256

Pirmosios šalies DNS

Palaiko TCP prievadą 443

VPN žudymo jungiklis

Išmanusis DNS

Prašome perskaityti mūsų VPN žodynėlį, jei šie terminai jus supainioja ir norėtumėte sužinoti daugiau.

Svarbu, kad jūsų VPN būtų užšifruotas ir saugus, kad būtumėte privatūs. Kaip kainuoja „Le VPN“??

Jis yra pakankamai saugus daugumai vartotojų, tačiau nėra geriausias pasirinkimas tiems, kurie siekia kuo arčiau interneto anonimiškumo.. 

„Le VPN“ darbalaukio programa pagal nutylėjimą paleidžiama į „OpenVPN“, saugiausias protokolas. Tačiau mūsų bandymai nustatė, kad krūva serverių neveiks šio protokolo ir užuot juos automatiškai sujungę L2TP

Tai nėra baisu, nes „LT2P“ vis dar siūlo tinkamą apsaugą, tačiau šiek tiek atsibodo, kad ne visada galite pasirinkti. 

Šifravimas vyksta per AES-256, šifras, kaip teigiama, yra „nesulaužomas“ tiek, kiek jį palaiko JAV federalinė vyriausybė.. 

„Le VPN“ taip pat valdo savo DNS serverius, ty nėra jokios rizikos, kad interneto srautas bus nukreiptas per mažiau saugius trečiųjų šalių serverius. Tai labai geras dalykas, nes neprisijungsite prie serverių, kurie priklauso jūsų interneto paslaugų teikėjui ar „Google“, todėl saugote savo asmeninius duomenis. Įspūdinga pamatyti tokio dydžio VPN kompaniją, siūlančią tokią puikią funkciją.

Iš pradžių negalėjome rasti „Le VPN“ nužudymo jungiklio. Bent jau ne tuo vardu. Le VPN mus informavo, kad pažymėję parinktį „Blokuoti interneto ryšį, kai prisijungiate iš naujo“, atliksite tą patį darbą. 

Mes nepatyrėme jokio ryšio nutraukimo, kai juo naudojatės. Tai džiugina, tačiau užblokuoti interneto ryšį iš naujo prisijungiant nėra tiksliai tas pats, kas blokuoti interneto ryšį, jei VPT nustotų veikti. 

Tai taip pat kelia daug problemų dėl funkcijos, vadinamos „HybridVPN“: „Nuostabus greičiausios VPN paslaugos ir„ SmartDNS “derinys.“ Savo svetainėje yra informacijos apie protokolą puslapis. Šis patentuotas protokolas sujungia „VPN saugumą ir patikimumą“ su „SmartDNS naudojimo paprastumu“. Tai reiškia, kad jūsų srautas pirmiausia praeina per VPN tunelį, o po to per Le VPN „SmartDNS“ serverius, užtikrindamas geriausią balansą greitis ir saugumas. 

Tik labai rekomenduotume tai naudoti norint pasiekti medijos srautinio perdavimo svetaines, tačiau tai yra puikus papildomas bonusas.

Lengvas naudojimas

Paprastas & skaidri programa

Kaip įdiegti & Nustatykite „VPN“

 • „Le VPN“ atsisiunčiama ekrano kopija mūsų „Le VPN“ apžvalgoje

  Svetainės skiltyje „Jūsų sąskaita“ lengva rasti reikiamą programinę įrangą, kurią reikia atsisiųsti.

 • „Le VPN“ taisyklių ir sąlygų ekrano kopija mūsų „Le VPN“ apžvalgoje

  Prieš pradėdami atsisiuntimo procesą, turėsite sutikti su „Le VPN“ taisyklėmis ir nuostatomis.

 • Le VPN apžvalgoje palieskite įdiegimo ekrano kopiją

  Tiesiog vykdykite nurodymus, ir jie žingsnis po žingsnio paaiškins jus apie diegimo procesą.

 • Le VPN prisijungimo ekrano kopija mūsų Le VPN apžvalgoje

  Kai viskas bus baigta, tiesiog įveskite patvirtinimo el. Laiško prisijungimo duomenis.

 • „Le VPN“ apžvalgoje atjungtas pagrindinis „Le VPN“ vaizdas

  Pagrindinis ekranas yra paprastas, tačiau jame yra pakankamai svarbios informacijos, tokios kaip jūsų pasirinktas VPN protokolas.

 • „Le VPN“ apžvalgoje prijungtas pagrindinis „Le VPN“ vaizdas, prijungtas ekrano kopija

  Nesunku žinoti, kai esate prisijungę prie VPN, nes mygtukas šviečia žaliai.

 • „Le VPN“ serverio sąrašo ekrano kopija mūsų „Le VPN“ apžvalgoje

  Galite rūšiuoti serverių sąrašą pagal šalį, regioną ar parankinius, čia yra net skyrius, skirtas P2P palaikantiems serveriams.

 • Le VPN protokolo pasirinkimo ekrano kopija mūsų „Le VPN“ apžvalgoje

  Papildomi nustatymai apsiriboja pasirinkimu tarp kelių skirtingų VPN protokolų.

„Le VPN“ programa yra tinkama, jei ji šiek tiek sudėtinga ir šiek tiek pasenusi.

Tai dažniausiai standartinis reikalas, turintis didelį jungimo ir atjungimo mygtuką. Apmaudu yra tai, kad prisijungdami prie kito serverio pirmiausia turite spustelėti „Atjungti“, o paskui „Pasirinkti kitą vietą“, o ne patekti tiesiai į serverių sąrašą ir leisti jam automatiškai prisijungti, kai pasirenkate vieną serverį.. 

Ši maža vartotojo patirtis daro pasaulį skirtinga. 

„Le VPN“ programoje mums patinka skaidrumas. Jei einate į „Parinktis“, galite pamatyti „Žurnalai“, o jei jungiatės prie serverio ir nepavyksta prisijungti, programa praneša, kad ji bando pakeisti protokolus, kad būtų geriau užmegztas ryšys. 

Kai kurie VPT tiesiog perima reikalus į savo rankas ir neinformuoja vartotojo apie tai, kas vyksta užkulisiuose, todėl šis papildomas bendravimas yra naudingas. 

„Le VPN“ taip pat turi išsamią ir skaidrią svetainę, kuri yra labai verta. Čia gausu puslapių su informacija apie tokius protokolus, grąžinimus, interneto privatumą ir maršrutizatoriaus VPN.  

Pagalba klientams

Ribotas palaikymas

Pašto adresą Palaikymas el. Paštu naudojant internetinę formą Internetiniai šaltiniai
Taip
Taip
Taip

„Le VPN“ savo svetainėje turi daug tikrai naudingos informacijos. 

Jei norite informacijos ar pagalbos, greičiausiai rasite ką nors naudingo. Vis dėlto tai būtų galima organizuoti aiškiau.

Jei to nepadarysite, visada galite „Siųsti pranešimą“ iš svetainės. Tai nėra palaikymas tiesioginiu pokalbiu ištisą parą, todėl, jei „Le VPN“ agentas nėra prisijungę, jis nukreipia jus į palaikymo bilietą. 

Pasikalbėję su kažkuo iš „Le VPN“, mes buvome informuoti, kad yra klientų aptarnavimo agentai, galintys kalbėti du kartus per dieną piko metu svetainės lankytojams (ryto ir vakaro Europos laiku). Pakankamai teisinga, nors būtų buvę puiku, jei ši informacija iš tikrųjų būtų kažkur rodoma.

Kainodara & Pasiūlymai

Padorios kainos

„Le VPN“ kuponas

„Le VPN“ kainodaros planas

„Le VPN“ turi paprastą trijų pakopų kainų planą, iš kurio galima rinktis. 

Galite pasirinkti vieno, šešių ar 12 mėnesių paslaugą. Kiekvienas planas siūlo tą patį paslaugų ir apsaugos lygį. 

 1. Kas mėnesį

  9,95 USD / mėn

  Kiekvieną mėnesį mokama 9,95 USD

 2. 6 mėnesiai

  7,50 USD / mėn

  Mokama 44,99 USD kas 6 mėnesius Sutaupykite 25%

 3. 12 mėnesių

  4,95 USD / mėn

  Kas 12 mėnesių apmokestinama 59,40 USD. Sutaupykite 50%

Visiems planams suteikiama 7 dienų pinigų grąžinimo garantija

Mokėjimas & Grąžinimo galimybės

Kreditinė kortelė „PayPal“
Taip
Taip

Jei nuspręsite įsigyti „Le VPN“, už tai galite sumokėti įvairiais būdais. 

Įtraukti jūsų įprasti mokėjimo metodai, įskaitant kredito kortelę, debeto kortelę ir „PayPal“, tačiau „Le VPN“ taip pat priima „Bitcoin“ ir daugybę tarptautinių galimybių, įskaitant:

 • „Boletol“
 • „CashU“
 • Tarptautinis „Diners Club“ klubas
 • Atraskite tinklą
 • JCB
 • „OneCard“
 • „Openbucks“ 
 • OXXO
 • „Qiwi“ piniginė

„Le VPN“ suteikia septynių dienų pinigų grąžinimo garantiją, jei išbandę ją norite grąžinti pinigus. Grąžinimo laikotarpiai yra dosnesni, kai kurie - daugiau nei mėnesį, tačiau bent jau turite septynias dienas pamatyti, ar jums tai patinka. 

Vis dėlto yra daugybė apribojimų, kam ir kam netinkama grąžinti pinigus. Jei mokėsite naudodamiesi „alternatyviais“ mokėjimo būdais, tokiais kaip „QiWi“, „CashU“ ar „Openbucks“, pinigų grąžinti negalėsite.. 

Taip pat negalėsite, jei paslaugą įsigysite naudodamiesi „mobiliaisiais mokėjimo būdais (pvz., Per„ App Store “ar„ iTunes “).“ 

Taip pat turėtumėte žinoti, kad grąžinimo prašymai yra tvarkomi tik darbo valandomis nuo pirmadienio iki penktadienio. Tai reiškia, kad turėtumėte įsitikinti, kad nepabūgote pinigų, ir palikite grąžinimo prašymą iki paskutinės minutės. 

„Le VPN“ siekia grąžinti pinigus į jūsų sąskaitą per septynias dienas nuo to laiko, kai el. Paštu gausite grąžinimo patvirtinimą, tačiau jis sako, kad dažnai tai užtrunka daug mažiau laiko..

Esmė

Ar mes rekomenduojame „Le VPN“?

Negalime rekomenduoti „Le VPN“. Tai teikia pakankamai gerą paslaugą, tačiau nėra pakankamai pigi ar pakankamai įspūdinga, kai yra daug kitų, geresnių VPN..

„Le VPN“ alternatyvos

„CyberGhost“ logotipas

„CyberGhost“

„CyberGhost“ yra patikima, srautams pritaikyta paslauga, kuriai taikoma geresnė registravimo politika nei „Le VPN“ - ir geresnė kaina. Mes 100% rekomenduojame jums pažvelgti į tai.
Perskaitykite „CyberGhost“ apžvalgą

„NordVPN“ logotipas

„NordVPN“

Mes vertiname „NordVPN“ dar aukščiau nei „CyberGhost“, ir tai vis tiek yra prieinama paslauga. Tai puikiai tinka kankinti ir „Chrome“ vartotojams. Perskaitykite „NordVPN“ apžvalgą

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

4 + 4 =

map