Mano emigrantų tinklas yra toks VPN, apie kurį galbūt girdėjote ne tik internetu, bet ir realiame gyvenime.

Atidžiai sutelkęs dėmesį į tiesioginės transliacijos svetaines tik keliose šalyse, jis tapo labai populiarus tarp užsienyje gyvenančių emigrantų, ypač iš JK..

Bet ar ji gali atsispirti labiau į privatumą nukreiptai konkurencijai??

Mes pateikėme „Mano emigracijos“ tinklą naudodamiesi griežtu, standartizuotu testavimo procesu, kad pamatytume, koks jis geras, atsakydamas į šį ir kitus klausimus, tokius kaip:

 • Ar „Mano emigrantų“ tinklas yra geras JT VPN?
 • Kaip gerai tai transliacijai?
 • Ar „Mano emigrantų“ tinklas yra teisėtas VPN?
 • Ar saugu ir ar teisėta naudoti „Mano emigrantų“ tinklą??
 • Ar tikrai „Mano emigrantų“ tinklas veikia??

Tai, ką atradome, buvo gana įdomu. Mano emigrantų tinklas gali būti ne pats geriausias VPN, kokį mes kada nors peržiūrėjome, tačiau jis tikrai siūlo kažką unikalaus.

Apžvalga

Mano emigrantų tinklo privalumai & Minusai

Argumentai už

 1. Nėra IP, DNS ar WebRTC nuotėkių
 2. Plačiausias srautinių svetainių asortimentas, kurį mes matėme
 3. Greitas, draugiškas klientų aptarnavimas
 4. Pigiau nei kai kurie konkurentai
 5. Slaptas protokolas veiks kai kuriuose cenzūruotuose regionuose

Minusai

 1. Nekreipia dėmesio į privatumą
 2. Nereikalingas duomenų registravimas
 3. Gana lėtas greitis
 4. Gana ribotas tinklas

Mano emigrantų tinklo rakto santrauka

Populiariausias atsisiuntimo greitis

Registravimo politika

IP, DNS arba WebRTC nutekėjimai

Jurisdikcija

Serveriai

IP adresai

Šalys

JAV „Netflix“

Kankinantis

Dirba Kinijoje

Palaikymas

Pigiausia kaina

Oficiali svetainė

44,19Mbps
Kai kurie vartotojų žurnalai
Ne
Honkongas (spaudžiamas Kinijos)
120
Neatskleidžiama
12
Taip
Neribota
Ne
Bilietas el. Paštu, internetiniai šaltiniai
6,00 USD / mėn. Per 24 mėnesius
„My-expat-network.com“

Tai yra antraštės, tačiau apie mano „Expat“ tinklą galima sužinoti daugiau. Sužinok toliau.

Apie & Registravimo politika

Kas yra mano emigrantų tinklas?

Honkongo panorama„Mano emigrantų tinklą“ valdo „My Expat Network Ltd.“, kuris buvo įsteigtas Honkonge 2011 m. Kovo mėn.

Visada buvo stengiamasi, kad emigrantai galėtų naudotis transliavimo paslaugomis iš savo gimtųjų tautų. Tai skiriasi nuo daugelio komercinių VPT teikėjų, kurie vienodai ar net labiau pabrėžia privatumą ir saugumą..

Mes Honkongą vertinome kaip vieną geriausių vietų Žemėje dėl privatumo, bet, deja, dabar situacija yra sudėtingesnė.

Pats Honkongas turi labai liberalius duomenų įstatymus, kurie istoriškai buvo idealūs norint valdyti VPT, tačiau dėl artumo ir nestabilių ryšių su žemynine Kinija sunku numatyti, ar taip bus ir ateityje..

Neseniai Honkongo generalinė direktorė Carrie Lam prižiūrėjo bent vienos VPN paslaugos blokavimą regione. Mes negalime garantuoti, kad mano emigrantų tinklas ateityje nebus pažeistas ar uždraustas, net ir turint geriausius ketinimus..

Registravimo politika

Galite tikrai pasakyti, kad į „Privatumo didinimo“ tinklą „Mano emigrantai“ nekreipiama dėmesio. Negalėjome rasti jokios VPN prisijungimo ar privatumo politikos internete - tik viena svetainėje.

Pasikalbėję su klientų aptarnavimo tarnyba, sužinojome, kad „Mano išeities“ tinklas nefiksuoja vartotojo veiklos, bet registruoja:

 • Jūsų IP adresas
 • Prisijungimo laikas ir data
 • Kiekvieno ryšio serverio vieta

„Mano emigrantų“ tinklas šiuos duomenis saugo iki dvejų metų.

Tai tiesiog per didelis duomenų rinkimas - jis sukuria išsamų jūsų internetinės veiklos vaizdą ir visiškai pašalina anonimiškumą, jei kas nors turite prieigą prie šių žurnalų..

Mes taip pat manome, kad VPT praktikoje turėtų pateikti skaidrias ataskaitas apie tai, ką jie daro su savo klientų duomenimis, net jei pagrindinis dėmesys nėra skiriamas privatumui - kaip yra šiuo atveju.

Greitis & Patikimumas

Nepakankamas srautiniams srautams nukreipto paslaugų teikėjo atžvilgiu

Kaip srautiniu būdu nukreiptas VPN, mes tikėjomės, kad „My Expat“ tinklas turės pastovų greitį, ypač jungiantis prie netoliese esančių serverių..

Deja, taip nebuvo.

Greitis priklauso nuo mūsų fizinės vietos Londone (100Mbps šviesolaidžio jungties) iki Londono bandymų serverio.

Prieš naudodamiesi Mano emigracijos tinklu:

 1. parsisiųstiMbps

  98,73

 2. ĮkeltiMbps

  98,37

 3. Mano emigrantų tinklo apžvalgaPingasms

  7

Prisijungus prie „Mano išeities“ tinklo:

 1. parsisiųstiMbps

  44.19

 2. ĮkeltiMbps

  87,94

 3. Mano emigrantų tinklo apžvalgaPingasms

  55

Mūsų atsisiuntimo greičio praradimas paleidžiant „Mano išeities“ tinklą: 55 proc.

Pingas buvo stebėtinai blogas - 55 km tame pačiame susisiekime su miestu - todėl mes nerekomenduotume žaisti, kai esate prisijungę prie šio teikėjo.

Vienintelis serveris, kurio latencija buvo pakankamai maža, kad būtų galima žaisti su bet kuo, pavyzdžiui, geru pingu, buvo Nyderlandai, esantys 14 ms.

Pasauliniu mastu greitis buvo gana menkas ir dažniausiai to nepakako srautiniam vaizdo įrašui bent jau nedarant jokio buferio:

 • JAV: 22,27Mbps (parsisiųsti) & 44,57Mbps (įkelti)
 • Vokietija: 34,63Mbps (parsisiųsti) & 90,96Mbps (įkelti)
 • Norvegija: 28,7Mbps (parsisiųsti) & 68,1Mbps (įkelti)
 • Australija: 6,29Mbps (parsisiųsti) & 21,9Mbps (įkelti)

Geriausias greitis, kurį matėme, buvo Nyderlanduose, kur atsisiuntimo greitis sumažėjo 34%, o blogiausias - Australijoje, kuriame sumažėjo 94%..

Apskritai šie greičiai gali sukelti gana nepatenkinamą srautinį transliavimą, ypač jei norite žiūrėti 4K ar net HD turinį..

Serverio vietos

Tik Europoje, Šiaurės Amerikoje ir Australijoje

Žemės rutulys su mėlyna vėliava12ŠalysMiesto peizažo vaizdas12MiestaiRožinio žymeklio vaizdasNeatskleistas IP adresų skaičius

„My Expat Network“ serverių tinklas yra skirtas suteikti teisingą prieigą prie srautinio perdavimo paslaugų 12 šalių.Mano emigrantų tinklas siūlomas 12 šalių

Tai gerai aptarnauja šias šalis, tačiau siūlo nieko už jų ribų. Tai reiškia, kad kuo toliau nuo šių regionų, tuo lėtesnio greičio galite tikėtis.

Jei norite pasiekti tik VPN serverį, tarkime, JK, jūsų VPN teikėjas, turintis daug serverių šalia jūsų, nepadarys jokios įtakos jūsų našumui. Kadangi vienintelis „My Expat Network“ tikslas yra leisti srautinį turinį iš tam tikrų šalių, prasminga, kad jų serverių tinklas yra ribotas.

Vis dėlto būtų puiku, kad jo tinklas ateityje augtų, ir niekas netrukdo pridėti papildomų serverių tose 12 šalių.

Šiuo metu mano emigrantų tinklas teigia, kad turi tik 120 serverių šiose 12 šalių, viešai neskelbiant, kiek skirtingų IP adresų ji palaiko.

Srautas & Kankinantis

Beveik kiekvieną srautinio perdavimo paslaugą galite atvaizduoti, bet netrukdančią

Atsižvelgiant į specifinį dėmesį, būtent ten mes tikėjomės, kad „My Expat“ tinklas sužibės.

Ir mes nė kiek nenusivylėme tuo, ką pamatėme.

Mes be jokių problemų pasiekėme mėgstamiausius, tokius kaip „BBC iPlayer“ ir JAV „Netflix“, tačiau „My Expat Network“ peržengia šiuos pagrindus..

Jos svetainėje yra TV vadovas su pilnu srautinių transliacijų paslaugų rinkiniu, kurį galite pasiekti iš JK, JAV, Australijos, Kanados, Švedijos, Norvegijos, Danijos, Nyderlandų, Ispanijos, Prancūzijos ir Italijos..„My Expat“ tinklo TV ekrano kopija

Pasirinkimas yra išskirtinis.

Vienintelis dalykas, kuris „My Expat“ tinklą leidžia nuleisti čia, yra jo greitis, kuris neleidžia daug laiko žiūrėti viso „HD“ režimu..

Kankinantis

P2P srautas yra leidžiama Mano emigrantų tinkle.

Vis dėlto su nereikalinga medienos ruošos praktika, mes to nerekomenduojame.

Lėtas greitis taip pat nėra idealus atsisiunčiant ar sėjant didelius failus.

Aplenkiant cenzūrą

Slaptas protokolas ne visada veiks Kinijoje

„Mano emigrantų“ tinkle yra slapta visų serverių parinktis - puiki žinia, jei norite žiūrėti televizorių gyvendami, dirbdami ar lankydamiesi regione, kuriame yra ribotas internetas.

Pagal klientų aptarnavimo tarnybą slaptas protokolas veikia kai kurie Kinijos regionai, kai kurie to meto, bet ne visur.

Taip pat nepavyko rasti daug klientų parodymų, kad tai veikia ribotuose regionuose.

Jei jau turite „Mano emigrantų“ tinklą, gali būti verta jį aplankyti Kinijoje, tačiau jei norite garantuoti prieigą prie nemokamo interneto, rekomenduojame naudoti patikimesnį šalies VPT..

Kitas dalykas, kurį reikia atsiminti, yra tai, kad „Mano emigrantų tinklas“ slaptas protokolas negalimas „iOS“.

Platformos & Įrenginiai

Maršrutizatoriaus palaikymas yra didelė premija

Programos

„Windows“ logotipas„Windows“„Mac“ logotipas„Mac“„iOS“ logotipas„iOS“„Android“ logotipas„Android“„Linux“ logotipas„Linux“Maršrutizatoriaus logotipasMaršrutizatorius

Visus pagrindus aprašo „Mano emigrantų“ tinklas. Jame yra pasirinktinės programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“ ir „Linux“.

Nerasite jokių „Mano išeities“ tinklo naršyklės plėtinių. Vis dėlto turimas programų rinkinys patenkina daugumą telefonų ir kompiuterių.

Geriausia, kad „My Expat Network“ galima įdiegti jūsų namų maršrutizatoriuje - jis netgi turi išsamius vadovus, padėsiančius tai padaryti. Grįšime prie klausimo, kodėl tai akimirksniu yra nuostabu.

Žaidimų pultai & Transliacijos įrenginiai

„AppleTV“ logotipas„AppleTV“„Amazon Fire TV“ logotipas„Amazon Fire TV“„Chromecast“ logotipas„Chromecast“„Nintendo“ logotipas„Nintendo“„PlayStation“ logotipasŽaidimų stotis„Roku“ logotipasRoku„Xbox“ logotipas„Xbox“

Yra skirta „Amazon Fire TV“ programa, kuri yra ideali atskirai arba skirta naudoti su tokiomis žiniasklaidos programomis kaip „Kodi“ ar „Roku“.

Kaip jau minėjome, „Mano išeities“ tinklą taip pat galima nusipirkti iš anksto sukonfigūruotame maršrutizatoriuje arba įdiegti bet kuriame „DD-WRT“ suderinamame maršrutizatoriuje..

Tai puiku, nes tai leidžia vienu metu paleisti VPN visuose jūsų įrenginiuose - tai suteikia galimybę visiems jūsų namams tiesioginį ryšį su jūsų gimtosios šalies internetu..

Maršrutizatoriaus naudojimas taip pat yra geriausias būdas nustatyti VPN daugelyje daugialypės terpės įrenginių, kurie nepalaiko VPN programų. Tai apima „Apple TV“ ir žaidimų pultus, tokius kaip „Xbox One“, „PlayStation 4“ ir „Nintendo Switch“.

Atsižvelgiant į pasirinktą mokėjimo planą, „Mano išeivijos tinklas“ leidžia vienu metu prijungti tik vieną arba penkis įrenginius, tačiau įdėję jį į maršrutizatorių galite prisijungti tiek, kiek norite.

Šifravimas & Saugumas

Nėra IP, DNS ar WebRTC nutekėjimų

Protokolai

Šifravimas

Saugumas

Pažangios funkcijos

„IKEv2“ / „IPSec“

L2TP / IPSec

„OpenVPN“ (TCP / UDP)

AES-256

Prašome perskaityti mūsų VPN žodynėlį, jei šie terminai jus supainioja ir norėtumėte sužinoti daugiau.

Mano „Expat“ tinklas naudoja AES-256, kuris yra vienas iš stipriausių galimų šifravimo būdų ir šiuo metu yra nesugadintas, puikus ženklas saugumo požiūriu..

Naudojamas protokolas skiriasi priklausomai nuo to, kokį įrenginį naudojate. „Windows“ ir „MacOS“ naudoja OpenVPN - patikimą ir universalų protokolą. „iOS“ yra „IKEv2“, kuris taip pat yra puikus, ir mūsų pageidaujamas mobiliųjų jungčių protokolas.

Tačiau „Android“ programoje naudojamas L2TP, kuris yra pasenęs standartinis. Yra ir prastesnių protokolų, tačiau norėtume, kad „Mano išeities“ tinklas perkeltų ir į „IKEv2“, skirtą „Android“..

„Kill-switch“ nėra, tai reiškia, kad jei jūsų ryšys su VPN serveriu nutrūks, jūsų IP bus visiškai matomas. Tai labai svarbu, jei norite išlaikyti VPN ryšio saugumą, privatumą ar anonimiškumą.

Vis dėlto nematėme jokių DNS, IP ar WebRTC nutekėjimų, o tai yra geras ženklas tiek jūsų privatumui, tiek saugumui..

Lengvas naudojimas

„Tray“ programa pasenusi, bet veikia

Kaip įdiegti & Nustatykite mano emigracijos tinklą

 • Pasirinktinių programų, kurias galima atsisiųsti iš „Mano išeivijos“ tinklo svetainės, ekrano kopija

  Tiesiog spustelėkite norėdami atsisiųsti atitinkamą savo prietaiso programą.

 • „My Expat Network“ „Windows“ programos diegimo vedlio ekrano kopija

  Prieš pradėdami diegimą, turėsite sutikti su taisyklėmis ir nuostatomis.

 • „My Expat Network“ „Windows“ programos diegimo progreso juostos ekrano kopija

  Eigos juosta yra geras rodiklis, kiek laiko jums liko - mūsų atveju tai užtruko mažiau nei 30 sekundžių.

 • „My Expat Network“ prisijungimo ekrano „Windows“ ekrano kopija

  Nemėginkite prisijungti naudodami savo el. Pašto adresą, nes tai neveiks - registracijos metu jūsų vartotojo vardas bus priskirtas.

 • Ekrano vaizdas, kaip atrodo „Mano emigracijos tinklo“ programa, kai esate prisijungę prie „Windows“

  Jūsų pasirinkta vieta naudingai užpildo spalvas, kad praneštumėte, jog esate apsaugotas.

 • Ryšio žurnalų, esančių „My Expat Network“, „Windows“ programoje, ekrano kopija

  Jei norite, savo ryšio būseną ir žurnalus galite peržiūrėti atskirame ekrane.

 • „Windows“ programos „My Expat Network“ nustatymų meniu ekrano kopija

  Nustatymai yra neįtikėtinai riboti ir greičiausiai dauguma žmonių su jais nesusipažins.

Tai 2020 m .: iš mokamos VPN paslaugos mes tikimės daugiau nei dėklų programos.

Deja, tai yra viskas, ką mano „Expat Network“ gali pasiūlyti „Mac“ ir PC.

Dėklo programa („Mac“ meniu juostos programa) gali sukelti painiavą vartotojams, kurie to nesitiki, be to, be reikalo pakeliama mokymosi kreivė. Manome, kad tai ypač keistas pasirinkimas, atsižvelgiant į „Mano emigrantų“ tinklo mažiau tikslinę auditoriją.

Kai tik gausite kliento pakabą, juo bus pakankamai lengva naudotis. Mes tikrai matėme blogesnes sąsajas.

Meniu yra gana nedaug, tačiau tai labiau susiję su funkcijų trūkumu nei prastu dizainu.

Jei turite vienos šalies prenumeratos paketą, jūsų sąskaita bus apribota tik vienu įrenginiu, o visos šalys ir prietaisų paketas leis vienu metu prijungti iki penkių įrenginių.

Vienos šalies pakuotėje taip pat apsiribosite „Mac“ / asmeniniu kompiuteriu / maršrutizatoriumi arba planšetiniu kompiuteriu / mobiliuoju, todėl prieš bandydami įdiegti įsitikinkite, kad įsigijote tinkamą paketą..

Pagalba klientams

Riboti ištekliai, tačiau greiti, naudingi palaikymo atsakymai

24/7 palaikymas el. Paštu

Internetiniai šaltiniai

Taip
Taip

Yra internetinių šaltinių, tačiau jie neapima visko ir gali kelti painiavą naršyti, todėl tiesioginė sąveika su klientų palaikymo tarnyba yra dar labiau tikėtina.

„Mano emigrantų tinklas“ nesiūlo tiesioginių pokalbių, vadinasi, reikia pasikliauti senosios mokyklos el. Pašto bilietų pardavimo sistema.„My Expat Network“ klientų aptarnavimo bilieto ekrano kopija

Vis dėlto iš esmės mūsų patirtis šioje el. Pašto sistemoje buvo gana gera. Atsakymai į mūsų klausimus visada ateidavo per kelias valandas ir dažnai ateidavo per kelias minutes. Paprastai manėme, kad jie buvo labai naudingi.

Tiesioginis pokalbis bus lengvesnis visiems dalyviams, tačiau „My Expat Network“ palaikymo komanda be jo puikiai išsivers.

Kainodara & Pasiūlymai

Daugybė mokėjimo galimybių, tinkama vertė

Mano emigrantų tinklo kuponas

Mano emigrantų tinklo kainų planas

 1. Kas mėnesį

  12 USD / mėn

  Kiekvieną mėnesį mokama 12,00 USD sąskaita

 2. 12 mėnesių

  9,60 USD / mėn

  Apmokėta 115,20 USD kas 12 mėnesiųSutaupykite 20%

 3. 24 mėnesiai

  6 USD / mėn

  Mokama 64,60 USD kas šešis mėnesiusSutaupykite 50%

Visiems planams suteikiama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija

Mokėjimas & Grąžinimo galimybės

Kreditinė kortelė

„PayPal“

Taip
Taip

Kalbant apie mokėjimo galimybes, „Mano išeivijos“ tinklas nepriima nieko išskirtinio; galite atsiskaityti pagrindinėmis kredito ir debeto kortelėmis (ne „American Express“) arba „PayPal“.

Vis dėlto jame nėra jokių klausimų, užduodamų 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, o tai mums labai patinka.

Esmė

Ar mes rekomenduojame Mano emigrantų tinklą??

Daugeliui vartotojų nerekomenduojame naudoti „Mano išeities“ tinklo.

Tam tikroje nišoje „Mano emigrantų tinklas“ gali būti geras (o kartais net vienintelis) pasirinkimas.

Joje pagrindinis dėmesys skiriamas prieigai prie srautinių transliacijų svetainių, ypač jei ieškote prieigos prie mažiau įprastų srautinių transliacijų svetainių ar ne angliškų kalbų srautinių transliacijų svetainių bet kurioje iš 12 šalių..

Tačiau galite gauti daugiau privačių paslaugų teikėjų, pasižyminčių geresniu greičiu, didesniu serverių tinklu ir geresnėmis srautinio perdavimo galimybėmis kur kas pigiau.

Mano emigrantų tinklo alternatyvos

„PrivateVPN“ logotipas

„PrivateVPN“

Be puikios vertės ir patikimo greičio, „PrivateVPN“ yra vienas geriausių VPT, kuriuos matėme srautiniam perdavimui. Tai patikimai veikia su „BBC iPlayer“, „Netflix“, „Hulu“, „Amazon Prime Video“, ESPN ir „Sky“, su skirtingais „Netflix“ transliacijos serveriais 19 skirtingų šalių. Perskaitykite „PrivateVPN“ apžvalgą

„Windscribe“ logotipas

Aprašymas

„Windscribe“ turi specialius serverius srautiniam perdavimui iš JK ir JAV ir daug geresnį greitį nei „My Expat Network“. Visas funkcijų rinkinys, įskaitant žudymo jungiklį, ir joks registravimo principas daro jį asmeniniu ir saugiu. Vis dėlto jis nėra visiškai įvairus ar nuoseklus srautinio perdavimo parinkčių, kaip „Mano išeities tinklas“, atžvilgiu. Perskaitykite „Windscribe“ apžvalgą

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me