VPN įdiegti „Amazon Fire TV Stick“ ar „Fire TV“ yra greitas ir lengvas, kai jau žinote, ką darote. Šiame vadove parodysime, koks jis paprastas, naudojant daugybę skirtingų metodų.

Naudojant VPN „Amazon Fire TV“ ar „TV TV Stick“ yra paprastas būdas apeiti geografinius apribojimus ir transliuoti daugiau vaizdo turinio.

Šis patogus vadovas jums žingsnis po žingsnio paaiškins, kaip nustatyti VPN „Fire TV“ įrenginyje.

Kodėl jums reikia VPN jūsų „Firestick“

Yra daugybė skirtingų priežasčių, kurias reikia naudoti VPN „Amazon Fire TV Stick“.


Pagrindinės priežastys:

 1. Norite žiūrėti daugiau vaizdo įrašų turinio

  „Fire TV“ turinio apkrova yra geografiškai ribota, todėl priklausomai nuo jūsų vietos negalėsite pasiekti tam tikrų vaizdo įrašų ar programų. Gera VPN paslauga atrakins visą šį turinį.

 2. Turite naudoti bet kokius „Kodi“ priedus

  Patikima VPN paslauga taip pat yra būtina, jei planuojate naudoti bet kokius „Kodi“ priedus, tokius kaip „Yoda“ ar „Exodus Redux“..

  Vis dėlto kodėl??

  Nes galite netyčia transliuoti autorių teisių saugomą turinį, už kurį galite sumokėti didelę baudą ar net laisvės atėmimo bausmę!

  Naudodamiesi VPN su „Kodi“ paslėpsite tikrąjį IP adresą, kad jūsų srautinė veikla būtų privati.

  Peržiūrėkite mūsų vadovą, kaip įdiegti VPN „Kodi“, kad gautumėte žingsnis po žingsnio instrukcijas, kaip pradėti.

 3. Jūs nenorite, kad jūsų IPT (interneto paslaugų teikėjas) matytų tai, ką darote internete, arba norėtų, kad jūsų greičio ruožas būtų greitesnis

  IPT visame pasaulyje gali sulėtinti interneto ryšį, atsižvelgiant į jūsų naudojamas svetaines ar programas.

  Tai reiškia, kad „Netflix“ ar „BBC iPlayer“ transliacija „Amazon Fire TV Stick“ gali būti daug spartesnė.

  Tai neatrodo teisinga, tiesa?

  Galite užkirsti kelią tam, kad tai įvyktų naudojant saugų VPN, nes tai neleis jūsų IPT pamatyti, ką darote internete.

Ko jums reikės

Norėdami įdiegti savo VPN „Amazon Firestick“, jums reikės:

 • „Fire Fire“ (arba „Fire TV Stick v2“ ar naujesnė versija), atnaujinta į naujausią operacinės sistemos versiją
 • Patvirtinta sąskaita pasirinktoje VPN tarnyboje.

Jei dar nepasirinkote VPN paslaugos, pirmiausia verta pasidomėti „Amazon App Store“, kad patikrintumėte, ar ji turi savo programą. Čia taip pat galite sužinoti mūsų populiariausias „Firestick“ VPN paslaugas.

Jei pasirinksite VPN paslaugą su pritaikyta „Amazon Firestick“ programa, sąrankos procesas bus daug greitesnis ir lengvesnis. Dėl lėto VPN labai sudėtinga bus transliuoti mediją į jūsų „Fire TV“ ar „Fire Stick“, todėl prieš pasirašydami mokamą VPT planą, galbūt norėsite išbandyti nemokamą bandomąją versiją..

Jei kyla problemų diegiant VPN programą į „Firestick“ arba jūsų pasirinktas VPN teikėjas neturi programos, skirtos „Amazon“ įrenginiams, galite prisijungti prie VPN naudodami maršrutizatorių, „Mac“ arba „Windows“ asmeninį kompiuterį. Mes tai aprašysime 3, 4 ir 5 metoduose.

Taip pat galima iš šono įkelti „VPN“ programą į „Fire TV“ arba „Fire TV Stick“, tačiau tai yra šiek tiek sudėtingesnė priemonė, todėl reikės pakeisti savo įrenginio nustatymus. Mes jums padėsime išsamiai aprašyti šį procesą 2 ir 6 metodais.

Nepamirškite prieš tęsdami pasitikrinti savo el. Pašto adresą ir patvirtinti savo VPN abonementą, kitaip jūsų VPN ryšys gali neveikti jūsų „Firestick“..

1 būdas: „Fire TV“ VPN programa

Nors „Fire TV“ veikia uždara programinė įranga, tai yra vienas lengviausių prietaisų, kurį galima nustatyti naudojant VPN. Jei jūsų pasirinktoje VPN tarnyboje yra pritaikyta programa „Amazon Fire TV Stick“, viskas, ką jums reikia padaryti, tai atsisiųsti ir įdiegti ją į savo įrenginį..

Pradėti:

 1. Savo įrenginyje atidarykite „Amazon App Store“
  „App Store“ „Firestick“ ekrano kopija
 2. Ieškokite teikėjo programos (pvz., „ExpressVPN“)
 3. Spustelėkite „Gauti“, kad įdiegtumėte jį į savo įrenginį - norint patvirtinti, paprastai turėsite įvesti „Amazon“ paskyros kodą „ExpressVPN“ programos ekrano kopija „Fire TV“ parduotuvėje
 4. Atidarykite programą, įveskite savo prisijungimo duomenis ir jums gera eiti „ExpressVPN“ „Firestick“ programos ekrano kopija

Tada prieš pradėdami transliuoti bet kokį turinį „Amazon“ įrenginyje, turite prisijungti prie VPN serverio vietos. Norintiems žiūrėti ką nors konkretaus, gali tekti prisijungti prie tam tikro serverio - pvz. jei norite žiūrėti „BBC iPlayer“, tai veiks tik per JK serverį.

Jei diegdami VPN programą į „Amazon Fire TV Stick“ susidursite su problemomis, tiesiog susisiekite su VPN klientų palaikymo komanda ir jie turėtų galėti jums padėti. Jei to negalite padaryti, vis tiek dauguma VPN paslaugų savo svetainėje turi išsamius įdiegimo vadovus populiariausiems įrenginiams, bet kokiu atveju.

Šiuo metu aukščiausia rekomenduojama „Firestick“ VPN paslauga yra „IPVanish“ dėl tam skirtos įrenginio programos ir teigiamo požiūrio į kankinimus. Taip pat rekomenduojame „CyberGhost“, „PrivateVPN“, „ExpressVPN“ ir „NordVPN“.

Jei ieškote VPN, kurį galėtumėte naudoti savo „Amazon Fire TV Stick“, bet norite dabar neprisijungti prie mokamos prenumeratos, rekomenduojame patikrinti geriausias „Firestick“ nemokamas VPN paslaugas..

2 būdas: šalutinis įkėlimas naudojant VPN programos APK

Jei pasirinkote VPN paslaugą, kuri nesiūlo tinkintos programos „Firestick“, vis tiek galite ją įdiegti įdėję šiek tiek darbo. Pirmiausia turite pakeisti „Firestick“ nustatymus, kad jie leistų įdiegti trečiųjų šalių programas.

 1. Paleidę „Fire TV“ ar „Fire TV Stick“, eikite į „Nustatymai“, tada „Įrenginys“. „Firestick“ nustatymų meniu ekrano kopija
 2. Suraskite „Kūrėjo parinktis“ ir perjunkite juos abu - „Derinimas“ ir „Programos iš nežinomų šaltinių“. „Firestick“ kūrėjo parinkčių meniu ekrano kopija
 3. Grįžkite į meniu „Sistema“, spustelėkite „Apie“ ir pasirinkite „Tinklas“. „Firestick“ tinklo nustatymų meniu ekrano kopija
 4. Užsirašykite „Fire TV“ ar „Fire TV Stick“ IP adresą ir nustatykite jį į vieną pusę

Dabar jūsų „Firestick“ leis įdiegti programas, kurių nėra „Amazon“ „App Store“.

Atlikę aukščiau išvardintus veiksmus, turite patikrinti, ar jūsų pasirinkta VPN paslauga leidžia „Android APK“ failą atsisiųsti tiesiai iš savo svetainės. Tokio tipo failus turėtumėte atsisiųsti tik tiesiogiai iš savo VPN teikėjo - bet kokie trečiųjų šalių failai gali būti užkrėsti kenkėjiška programa ir sugadinti jūsų įrenginį..

Kad šis metodas veiktų, jums reikės antros kartos „Firestick“ (arba naujesnės versijos) ir jūsų VPN paslaugos APK failo atsisiuntimo URL..

 1. Atidarykite „Fire TV“, suraskite „Downloader“ ir įdiekite „Downloader App“ „Downloader“ programos ekrano kopija „Firestick“ parduotuvėje
 2. Paleiskite „Downloader App“ ir įveskite savo VPN APK failo atsisiuntimo URL Programos „Downloader“ ekrano kopija „Firestick“
 3. Kai atsisiuntimas bus baigtas, pamatysite raginimą įdiegti programą. Jei taip neatsitiks, atidarykite atsisiuntimų skyrių „Downloader“ ir pasirinkite APK failą

Dabar jūsų VPN programa yra įdiegta ir paruošta naudoti - viskas, ką jums reikia padaryti, tai prisijungti ir prisijungti.

 1. „Fire Fire“ televizoriuje eikite į „Nustatymai“, tada „Programos“ ir pasirinkite „Tvarkyti įdiegtas programas“. „Firestick“ programų nustatymų meniu ekrano kopija
 2. Suraskite VPN programą, kurią įkėlėte į savo „Fire TV“, ir pasirodžiusiame antriniame meniu spustelėkite „Paleisti programą“
 3. Įveskite savo vartotojo vardą ir slaptažodį, skirtą VPN paslaugai - tam, kad šiek tiek palengvintumėte, gali reikėti naudoti „Bluetooth“ pelę
 4. Įėję į VPN programą, tiesiog pasirinkite serverio vietą ir spustelėkite „Prijunkite“.

3 būdas: maršrutizatoriaus naudojimas

VPN maršrutizatorius

Jei nerandate jums patinkančios VPN paslaugos, kuri siūlo pasirinktinę „Fire TV Stick“ programą, arba jums sunku atsisiųsti programą į „Fire TV“ ar „Fire TV Stick“, taip pat turite galimybę įdiegti VPN maršrutizatoriaus lygiu. . Tokiu būdu visi jūsų namuose prie interneto prijungti įrenginiai bus automatiškai apsaugoti naudojant „WiFi“.

Jei tai yra jūsų pasirinktas metodas, turite įsitikinti, kad prisiregistravote prie VPN paslaugos, suderinamos su maršrutizatoriais. Daugelį geriausių mūsų VPN, kaip ir daugelį kitų, tereikia patikrinti platformoje & Norėdami įsitikinti, peržiūrėkite VPN įrenginių skyrius.

Daugelis VPN paslaugų savo svetainėse taip pat leis suprasti, ar jas galima įdiegti maršrutizatoriuose. Jei nesate tikri, pasitarkite su klientų palaikymo tarnyba.

Taip pat įsitikinkite, kad jūsų maršrutizatorius palaiko VPN klientus - dauguma IPT išduotų maršrutizatorių to nedaro.

Saugiausias ir saugiausias VPN protokolas, kurį norite naudoti su savo kelvedžiu, yra „OpenVPN“. Tačiau ne visi maršrutizatoriai palaiko „OpenVPN“. Kai kurie žmonės palaiko PPTP, tačiau šis protokolas laikomas labai nesaugu ir gali būti nulaužtas per kelias minutes.

Kai įsitikinsite, kad pasirinktą VPN galite įdiegti maršrutizatoriaus lygiu (o geriausia naudodami „OpenVPN“), atlikite pagrindinį procesą:

 1. Prisijunkite prie maršrutizatoriaus administratoriaus prietaisų skydelio.
 2. „Flash“ savo maršrutizatorių naudodami su VPN suderinamą programinę įrangą, jei ji dar nepalaiko „OpenVPN“ vidinės.
 3. Konfigūruokite maršrutizatorių su savo VPN paslaugų teikėjo konfigūracijos failais.
 4. Prisijunkite prie VPN.
 5. Patikrinkite, ar nėra VPN ryšio, ar nėra IP, DNS ir WebRTC nuotėkių.
 6. Prijunkite savo „Firestick“ prie VPN maršrutizatoriaus „Wi-Fi“.

Norėdami sužinoti daugiau maršrutizatoriaus nustatymo būdų, apsilankykite mūsų maršrutizatoriaus diegimo vadove.

Deja, mes negalime jums pateikti nuoseklaus vadovo kiekvienam atskiram maršrutizatoriaus modeliui, tačiau daugumos premium VPN paslaugų metu bus pateiktos išsamios nustatymo instrukcijos, susijusios su populiarių maršrutizatorių prekės ženklais..

Pavyzdžiui, „ExpressVPN“ savo svetainėje siūlo rankinius 15 skirtingų maršrutizatorių tipų konfigūravimo vadovus. „ExpressVPN“ taip pat teikia maršrutizatoriaus programėlę, kad būtų labai lengva ją nustatyti.

4 būdas: kompiuterio naudojimas

Jei negalite įdiegti VPN maršrutizatoriuje, turite galimybę jį paleisti „Windows“ kompiuteryje ir bendrinti ryšį su „Fire TV“ ar „Fire TV Stick“..

Pirmiausia turėsite nustatyti virtualų maršrutizatorių savo kompiuteryje, o tada per jį prijungsite „Firestick“ prie VPN. Kai būsite prisijungę prie kompiuterio VPN, „Fire TV Stick“ srautas taip pat bus užšifruotas.

Apžvelgsime pagrindus:

 1. Savo kompiuteryje atidarykite komandų eilutę, įveskite „netsh wlan show drivers“ ir ieškokite eilutės, kurioje rašoma: „Priglobtasis tinklas palaikomas: taip“ - palikite šį langą atvirą Kompiuterio komandų eilutės lango ekrano kopija
 2. Į savo kompiuterį įdiekite savo VPN teikėjo darbalaukio programą
 3. Grįžkite į komandų eilutės langą ir vykdykite instrukcijas, pateiktas mūsų VPN TV diegimo vadovo 2 metode, kad paleistumėte virtualų maršrutizatorių.
 4. Savo kompiuterio valdymo skydelyje atidarykite tinklo jungtis
 5. Raskite tinklą, kurį sukūrėte kartu su TAP adapteriu
 6. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite sąrašo elementą, spustelėkite „Ypatybės“, tada „Bendrinimas“ - tada pažymėkite „Leisti kitiems tinklo vartotojams prisijungti per šio kompiuterio interneto ryšį“. Kompiuterio „WiFi“ ypatybių lango ekrano kopija
 7. Išplečiamajame meniu pasirinkite savo tinklo pavadinimą

Kai įrenginys bus nustatytas, tiesiog prijunkite „Fire TV“ ar „Fire TV Stick“ prie naujojo „Wi-Fi“ ryšio iš „Windows“ asmeninio kompiuterio, o ne tiesiai prie maršrutizatoriaus..

5 būdas: „Mac“ naudojimas

Prijungti „Firestick“ prie VPN per „Mac“ yra šiek tiek lengviau nei asmeniniame kompiuteryje, nes „Mac“ kompiuteriuose yra įmontuota VPN galimybė. Norėdami sukurti rankinį ryšį su pasirinktu VPN serveriu, naudosite ryšio bendrinimo funkciją.

Tačiau „MacOS“ įmontuotas VPN klientas palaiko ribotą kiekį VPN protokolų. Tai nepalaiko „OpenVPN“.

Prašau Pasižymėk tai PPTP yra labai nesaugus VPN protokolas, o L2TP / IPSec taip pat turi saugumo trūkumų. Dėl šios priežasties, nerekomenduojame šio diegimo metodo ir tai turėtų būti paskutinė priemonė.

Jei norite bendrinti VPN ryšį iš savo „Mac“ su „Fire TV“ ar „Fire TV Stick“:

 1. Įsitikinkite, kad „Mac“ yra prijungtas prie interneto eterneto laidu.
 2. Sukurkite savo VPN ryšį naudodami „Mac“ naudodami neautomatinę konfigūraciją - išsamias instrukcijas, kaip tai padaryti, rasite „Mac VPN“ vadove
 3. Prisijunkite prie VPN, atidarykite „System Preferences“, „Sharing“, tada „Internet Sharing“. „Internet“ bendro naudojimo nustatymų „Mac“ ekrano kopija
 4. Pažymėkite langelį „WiFi“ ir pasirinkite „WiFi parinktys“
 5. Pasirinkite „WPA Personal“ ir įveskite savo tinklo pavadinimą bei slaptažodį
 6. Spustelėkite Gerai ir pažymėkite langelį šalia „Internet Sharing“, tada „Start“ „Internet“ bendro naudojimo patvirtinimo pranešimo „Mac“ ekrano kopija

Dabar „Fire TV“ ar „Fire TV Stick“ galite prijungti prie „Mac“ bendrojo „VPN“ tinklo per „Wi-Fi“.

6 metodas: įkėlimas iš šono naudojant antrą „Android“ įrenginį

Jei jūsų pasirinktoje VPN tarnyboje nėra APK failo, vis tiek galite ją įdiegti į savo „Firestick“ naudodami nedidelį rankinio konfigūravimo elementą. Pirmiausia turėsite įsitikinti, kad tai yra bent antros kartos įrenginio versija, taip pat reikės papildomo „Android“ įrenginio, turinčio prieigą prie „Google Play“ parduotuvės..

Šis metodas pirmiausia apima VPN programos atsisiuntimą į antrąjį „Android“ įrenginį, tada perkėlimą į „Firestick“. Galite patikrinti, kokios kartos „Firestick“ galite pagal modelio pavadinimą jo išorėje - antros kartos įrenginiai turi modelio pavadinimą „LY73PR“.

Prieš pradėdami šį metodą, būtinai atlikite veiksmus, aprašytus 2 metodo pradžioje, kad paruoštumėte „Firestick“ šoninio krovimo procesui..

 1. Iš „Google Play Store“ atsisiųskite ir įdiekite programą, vadinamą „Apps2Fire“, taip pat pasirinktos VPN paslaugos „Android“ programą. „Apps2fire“ programos ekrano kopija „Google Play“ parduotuvėje
 2. Atidarykite programą, palieskite meniu piktogramą viršutiniame dešiniajame kampe, tada palieskite „Sąranka“
 3. Kur sakoma „Jūsų Fire TV IP adresas“, įveskite IP adresą, kurį pastebėjote pakeitę „Firestick“ tinklo nustatymus, tada bakstelėkite „Išsaugoti“. „Apps2fire“ „Android“ programos sąrankos skyriaus ekrano kopija
 4. Dar kartą palieskite meniu piktogramą, pasirinkite „Įkelti programas“, tada pasirinkite VPN programą, kurią norite naudoti „Fire TV“ „Apps2fire“ „Android“ programos pagalbos skyriaus ekrano kopija
 5. VPN programa turėtų būti automatiškai įdiegta į „Fire TV“ arba „Fire TV Stick“

Kai tai padarysite, turėsite atlikti 5 veiksme nurodytus veiksmus, kad paleistumėte VPN programą, prisijungtumėte ir prisijungtumėte.

Reikia daugiau pagalbos?

Jei jūsų VPN teikėjas siūlo pasirinktinę programą „Amazon Fire TV“ ar „Fire TV Stick“, jos turėtų būti jūsų pirmasis įplaukimo uostas, jei jums reikia papildomos pagalbos. Atminkite: pirmosios kartos „Fire TV Stick“ gali neveikti su visomis VPN paslaugomis.

Jei jungiatės per kitą įrenginį, pvz., „Mac“ ar „Windows“ asmeninį kompiuterį, turėsite susisiekti su savo paslaugų teikėju, kad gautumėte daugiau patarimų.

Daugybė VPN paslaugų teikia paramą specialiai „Fire TV Stick“ vartotojams - jas galite rasti čia:

 • „IPVanish“
 • „CyberGhost“
 • „PrivateVPN“
 • „ExpressVPN“
 • „NordVPN“

Arba nedvejodami rašykite mums bet kokius klausimus - el. Pašto adresą galite rasti žemiau.

{
"@kontekstas": "http://schema.org",
"@ tipas": "Kaip",
"vardas": "Kaip įdiegti VPN „Amazon Fire Stick“",
"apibūdinimas": "VPN įdiegti „Amazon Fire TV Stick“ ar „Fire TV“ yra greitas ir lengvas, kai jau žinote, ką darote. Šiame vadove parodysime, koks jis paprastas, naudojant daugybę skirtingų metodų.",
"vaizdas": {
"@ tipas": "„ImageObject“",
"URL": "https://www.top10vpn.com/images/2018/06/hero_firetv.svg",
"ūgio": "738",
"plotis": "286"
},
"Bendras laikas": "PT15M",
"įrankis": "VPT prenumerata, „Fire TV“ (arba „Fire TV Stick v2“ ar naujesnė versija) ",
"tiekimas": "Elektra",
"žingsnis": [
{
"@ tipas": "„HowToStep“",
"URL": "https://www.top10vpn.com/guides/how-to-install-a-vpn-on-amazon-fire-stick/#step-1",
"vaizdas": "https: //www.top10vpn.comimages/how-to-install-a-vpn-on-amazon-fire-stick.jpg",
"vardas": "Atidarykite „Amazon App Store“",
"tekstas": "Savo įrenginyje atidarykite „Amazon App Store“"
},
{
"@ tipas": "„HowToStep“",
"URL": "https://www.top10vpn.com/guides/how-to-install-a-vpn-on-amazon-fire-stick/#step-2",
"vaizdas": "https: //www.top10vpn.comimages/how-to-install-a-vpn-on-amazon-fire-stick.jpg",
"vardas": "Paieškos teikėjas",
"tekstas": "Ieškokite teikėjo programos (pvz., „ExpressVPN“)"
},
{
"@ tipas": "„HowToStep“",
"URL": "https://www.top10vpn.com/guides/how-to-install-a-vpn-on-amazon-fire-stick/#step-3",
"vaizdas": "https: //www.top10vpn.comimages/how-to-install-a-vpn-on-amazon-fire-stick.png",
"vardas": "Diegti",
"tekstas": "Spustelėkite „Gauti“, kad įdiegtumėte jį į savo įrenginį - norint patvirtinti, paprastai turėsite įvesti „Amazon“ paskyros kodą"
},
{
"@ tipas": "„HowToStep“",
"URL": "https://www.top10vpn.com/guides/how-to-install-a-vpn-on-amazon-fire-stick/#step-4",
"vaizdas": "https: //www.top10vpn.comimages/how-to-install-a-vpn-on-amazon-fire-stick-2.png",
"vardas": "Atidarykite programą",
"tekstas": "Atidarykite programą, įveskite savo prisijungimo duomenis ir jums gera eiti"
}
]
}

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me