Yra penki pagrindiniai būdai, kaip nustatyti VPN „Android“ išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje, tačiau paprasčiausias būdas yra tiesiog naudoti pasirinktinę VPN paslaugos teikiamą programą..

Nustatyti pasirinktinę VPN programą „Android“ įrenginyje yra taip paprasta, kaip įdiegti bet kurią kitą programą.

Tiesiog atsisiųskite jį, prisijunkite, palieskite „prisijungti“, ir viskas. Jei jums reikia papildomos pagalbos diegiant programą, toliau pateikiame išsamias instrukcijas, pateiktas skiltyje „1 metodas“..

Laimei, visos mūsų pagrindinės VPN paslaugų rekomendacijos siūlo tam tikrą „Android“ programą, todėl niekada nebūsi verčiamas naudoti kitus metodus, nebent.

Taip pat galite peržiūrėti mūsų naujausius „Android“ VPT rinkinius, kad jūsų sprendimas būtų lengvesnis.

Taip pat nagrinėsime alternatyvius VPN naudojimo „Android“ telefone būdus, įskaitant jo nustatymą rankiniu būdu, naudojant APK failą ir nustatant VPN maršrutizatoriaus lygiu..

Ko jums reikės

Pirmiausia jums reikės „Android“ įrenginys: arba išmanusis telefonas, arba planšetinis kompiuteris.

Šis vadovas buvo parašytas naudojant „Samsung Galaxy A6“ išmanųjį telefoną, kuriame veikia „Android 9.1.0“ („Pie“)..

Galite naudoti VPN senesniame „Android“ įrenginyje, tačiau veiksmai ir ekranai gali šiek tiek skirtis nuo šiame vadove esančių.

Jums taip pat reikės sąskaitą VPN paslaugų teikėjui. Yra du būdai, kaip tai padaryti:

 1. Apsilankykite kelių teikėjų tinklalapiuose ir prisiregistruokite pasirinkti jums tinkamiausią; prieš tęsiant, verta prisijungti ir rasti įrenginio sąrankos puslapius.
 2. Atsisiųskite pageidaujamo teikėjo programą iš „Google Play Store“ ir prisiregistruokite gauti naują paskyrą programoje.

  Paprastai to nerekomenduojame, nes gali būti netaikoma VPN teikėjo grąžinimo politika arba jūsų paskyra gali būti naudojama tik su „Android“ įrenginiais, o įsigiję prenumeratą per VPN teikėjo svetainę paprastai galėsite naudoti VPN keliuose įrenginiuose. tipai.

Jei reikia, būtinai patvirtinkite savo VPN sąskaitą el. Paštu.

1 būdas: VPN programa

Prieš prisiregistruodami prie VPN prenumeratos, patikrinkite, ar VPN paslauga teikiama su tinkinta VPN programa, skirta „Android“.

Jei taip yra, galite atsisiųsti VPN programą iš „Google Play Store“. Jei gyvenate šalyje, kurioje negalite pasiekti „Google Play“ parduotuvės, praleiskite „4 metodas: APK failas“.

Šiam vadovui mes naudojome „ExpressVPN“, nes jame yra labai paprasta „Android“ programa ir jame suteikiama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Tai taip pat geriausias VPN aplinką - čia galite perskaityti visą mūsų nepriklausomą „ExpressVPN“ apžvalgą.

Jei pasirinkote kitą VPN teikėją, turėsite atlikti šiek tiek kitokį procesą, tačiau šis vadovas pateiks pagrindus.

Įdiegti VPN programą, kurią teikia jūsų VPN tarnyba, yra lengviausias būdas greitai pasiekti ir paleisti.

Daugeliu atvejų tai taip pat suteiks patogią ir patogią prieigą prie skirtingų serverių, tai yra patogu, jei norite perjungti VPN vietas.

Nustatydami pasirinktinę „Android“ skirtą VPN programą užtruksite mažiau nei penkias minutes. Štai kaip tai padaryti:

 1. „Google Play“ parduotuvėje raskite savo VPN teikėjo tinkintą „Android“ programą.
  Rekomenduojame naudoti nuorodą į „Google Play Store“ per oficialią VPN svetainę, kad išvengtumėte galimai pavojingos kopijavimo programinės įrangos atsisiuntimo.„ExpressVPN“ profilio „Google Play“ parduotuvėje ekrano kopija
 2. Bakstelėkite Diegti atsisiųsti VPN programą. Kai šis veiksmas bus baigtas, sakys žalias mygtukas Atviras.Įdiegus programą „ExpressVPN“ ekrano kopija „Google Play“ parduotuvėje
 3. Bakstelėkite Atviras paleisti VPN programą ir bakstelėkite Prisijungti.„ExpressVPN“ nemokamos bandomosios programos diegimo skaidrės ekrano kopija
 4. Įveskite VPN prenumeratos kredencialus į atitinkamus laukelius - šiuo atveju savo el. Pašto adresą ir slaptažodį - ir tada bakstelėkite Prisijungti.„ExpressVPN“ „Android“ programos prisijungimo puslapio ekrano kopija
 5. „ExpressVPN“ naujų vartotojų klausia, ar jie norėtų bendrinti gedimų ataskaitas, greičio testus ir informaciją apie tai, ar bandyti VPN prisijungti pavyksta, ar ne.

  Nors šios informacijos negalima identifikuoti, rekomenduojame paliesti Ne, ačiū.

  „ExpressVPN“ diegimo avarijos ataskaitos autorizacijos ekrano kopija

 6. Bakstelėkite Gerai pradėti VPN ryšio nustatymo procesą.„ExpressVPN Android“ sąrankos proceso ekrano kopija
 7. Bakstelėkite Gerai priimti VPN prisijungimo užklausą.„ExpressVPN“ „Android“ programos prisijungimo užklausos ekrano kopija
 8. Čia yra pagrindinis „ExpressVPN“ „Android“ programos ekranas. Tai gana tipiškas „Android“ tinkintų VPN programų pavyzdys su dideliu prisijungimo mygtuku centre ir pasirinkta serverio vieta apačioje.

  Norėdami pamatyti serverio vietų sąrašą, bakstelėkite tris horizontalius taškus, esančius serverio vietos pavadinimo dešinėje.

  „ExpressVPN“ „Android“ programos pagrindinio ekrano vaizdas

 9. Galite pasirinkti bet kurią iš čia išvardytų VPN serverio vietų. Tiesiog bakstelėkite tą, prie kurio norite prisijungti.„ExpressVPN“ „Android“ programos serverio vietų sąrašo ekrano kopija
 10. Prieš prisijungdami prie VPN, geriau patikrinti saugos parametrus. Paprastai tai galite rasti spustelėję „Cog“ simbolį arba, „ExpressVPN“ atveju, mėsainių meniu (trys horizontalios linijos).

  Įsitikinkite, kad įjunkite žudymo jungiklį ir apsaugą nuo nutekėjimo, jei programoje yra tų funkcijų.

  Čia yra „ExpressVPN“ nustatymų meniu. Paspausti Tinklo apsauga kad būtų galima įgalinti „ExpressVPN“ „Android“ programos „žudiklio jungiklio“ versiją.

  „ExpressVPN“ „Android“ programos nustatymų ekrano kopija

 11. Pažvelgus į VPN nustatymus, laikas prisijungti prie VPN. Bakstelėkite apskrito prisijungimo mygtuką pagrindinio VPN programos ekrano viduryje.

  „ExpressVPN“ prisijungimo mygtukas tampa žalias, kai prijungtas VPN. Norėdami atsijungti, dar kartą bakstelėkite šį mygtuką.

  Visada turėtumėte patikrinti, ar VPN nėra nutekėjęs. Kaip tai padaryti ir kaip išspręsti bet kokias problemas, galite sužinoti mūsų IP, DNS, WebRTC nutekėjimo vadove.

  Prijungta „AndroidVV“ programos „ExpressVPN“ ekrano kopijaDabar, kai jūsų „ExpressVPN“ ryšys bus nustatytas, jis liks prijungtas fone ir galėsite paprastai naudoti telefoną.Pažvelkite į būsenos juostą ir ieškokite klavišo, kad patikrintumėte, ar jūsų telefonas yra prijungtas.

2 būdas: Trečiųjų šalių programinės įrangos naudojimas („OpenVPN“, skirta „Android“)

Jei nenorite naudoti tinkintos VPN programos iš savo VPN paslaugų teikėjo arba jos nėra kartu, VPN konfigūracijos failus galite sukonfigūruoti naudodami trečiosios šalies VPN programą, pvz., „OpenVPN“, skirtą „Android“.

Šias trečiųjų šalių programas naudojate prisijungdami prie savo teikėjo serverių tinklo, naudodami paskyros kredencialus, kuriuos suteikiate naudodamiesi panašia patirtimi, kaip naudodamiesi savo teikėjo programa..

Trečiųjų šalių programos gali būti labiau konfigūruojamos nei VPN paslaugų teikėjo individualizuotos programos, ir jos netgi leidžia jums naudoti kelis teikėjus vienoje programoje, jei turite daugiau nei vieną prenumeratą..

Šiam vadovui naudosime „OpenVPN for Android“, nes jis yra atvirojo kodo, tai reiškia, kad jį galima patikrinti dėl saugumo trūkumų ir pažeidžiamumų, o pats „OpenVPN“ protokolas siūlo geriausią pusiausvyrą tarp našumo ir saugumo.

Taip pat galite naudoti oficialią „Android“ skirtą programą „OpenVPN Connect“, „OpenVPN, Inc“.

„ExpressVPN“ rekomenduoja „OpenVPN“, skirtą „Android“, nes jis geriau veikia su savo konfigūracijos failais, o „NordVPN“ rekomenduoja „OpenVPN Connect“. Geriausia susisiekti su VPN paslaugų teikėju ir sužinoti, kurią programą jis rekomenduoja.

Jei jūsų VPN teikėjas neturi „OpenVPN“ konfigūracijos failų, galite pereiti prie 3 metodo, kuris parodo, kaip rankiniu būdu sukonfigūruoti L2TP failus.

Štai kaip rankiniu būdu sukonfigūruoti VPN „Android“ naudojant „OpenVPN for Android“ programinę įrangą:

 1. „Google Play“ parduotuvėje raskite „Android“ (arba „OpenVPN Connect“) „OpenVPN“ ir palieskite Diegti.„Android“ programos „OpenVPN“ ekrano kopija „Google Play“ parduotuvėje
 2. Kai programa bus sėkmingai atsisiųsta, pasirodys žalias mygtukas Atviras. Palieskite, kad atidarytumėte „Android“ skirtą „OpenVPN“ programą.„Android“ programos „OpenVPN“, įdiegtos „Google Play“ parduotuvėje, ekrano kopija
 3. Tai yra pagrindinis „Android“ programos „OpenVPN“ ekranas. Grįšime prie to, kai atsisiųsime konfigūracijos failus iš „ExpressVPN“ svetainės.
  „Android“ programos be „VPN“ profilių „OpenVPN“ ekrano kopija
 4. Eikite į savo VPN paslaugų teikėjo svetainę savo mobiliojoje naršyklėje ir prisijunkite prie savo VPN paskyros naudodamiesi kredencialais.
  „ExpressVPN“ prisijungimo puslapio ekrano kopija
 5. Dabar eikite į VPN sąskaitos puslapio skiltį, kurioje galite nustatyti VPN įvairiuose įrenginiuose. Bakstelėkite Nustatykite „ExpressVPN“.
  „ExpressVPN“ paskyros nustatymo puslapio ekrano kopija
 6. Bakstelėkite Rodyti kitus įrenginius.
  „ExpressVPN“ paskyros aktyvinimo kodo ekrano kopija
 7. Slinkite per sąrašą prietaisų ir bakstelėkite Rank. Konfig.
  „ExpressVPN“ įvairių nustatymų sąrašo ekrano kopija
 8. Bakstelėkite „OpenVPN“. Čia matysite savo unikalų vartotojo vardą ir slaptažodį, skirtus „OpenVPN“ rankinei konfigūracijai. Jums jų prireiks vėliau.
  „ExpressVPN“ rankinės konfigūracijos vartotojo vardo ir slaptažodžio ekrano kopija
 9. Galite atsisiųsti tiek konfigūracijos failų, kiek norite - kiekvienas iš jų leis prisijungti prie skirtingos VPN serverio vietos - tačiau rekomenduojame pradėti nuo vieno, kol jūs nežinote, kaip atlikti visą diegimo procesą..

  Bakstelėkite serverio vietą, prie kurios norite prisijungti, ir ji automatiškai atsisiųs į jūsų telefono saugyklą. Mes pasirinkome JAV - Niujorką.

  „ExpressVPN“ serverio vietų konfigūracijos failų ekrano kopija

 10. Dabar grįžkite į „Android“ skirtos programos „OpenVPN“ ir bakstelėkite aplanko atsisiuntimo simbolį, esantį viršutiniame dešiniajame programos kampe (tarp „+“ simbolio ir trijų vertikalių taškų).
  „Android“ programos be „VPN“ profilių „OpenVPN“ ekrano kopija
 11. Raskite VPN konfigūracijos failą savo Siuntiniai aplankas. Kai kuriems vartotojams teks apsilankyti Vidinė atmintis prieš eidami į Siuntiniai aplankas, kad būtų galima pasirinkti failą. Radę failą bakstelėkite jį.
  Atsiųsto „ExpressVPN“ konfigūracijos failo ekrano kopija
 12. Bakstelėkite pažymėti simbolis, norint baigti atsisiųsti konfigūracijos failą.
  „ExpressVPN“ konfigūracijos failo, esančio „Android“ programoje, „OpenVPN“, ekrano kopija
 13. Bakstelėkite Redaguoti simbolis, esantis konfigūracijos failo vardo dešinėje.
  „ExpressVPN“ konfigūracijos failo, esančio „Android“ programos redagavimo programoje „OpenVPN“, ekrano kopija
 14. Pagal Pagrindinis skirtuke įveskite unikalų „OpenVPN“ vartotojo vardą ir slaptažodį, rodomą jūsų sąskaitoje „ExpressVPN“ svetainėje. Tada bakstelėkite Atgal piktogramą jūsų įrenginyje.

  Pastaba: „Android“ skirtas „OpenVPN“ turi daug konfigūravimo parinkčių; mes čia tik parodysime pagrindus, bet vėliau galėsite sugrįžti ir pritaikyti savo VPN profilį.

  „ExpressVPN“ konfigūracijos failo redagavimo „Android“ skirtoje „OpenVPN“ ekrano kopija

 15. Bakstelėkite ant savo sukurto profilis.
  „ExpressVPN“ konfigūracijos failo, esančio „Android“ programos redagavimo programoje „OpenVPN“, ekrano kopija
 16. Bakstelėkite Gerai priimti prisijungimo prašymą.
  VPN ryšio užklausos ekrano kopija „OpenVPN“, skirtoje „Android“ programai
 17. Kai VPN sėkmingai prisijungs, pamatysite pranešimą apie ryšį, o viršutiniame kairiajame ekrano kampe visą VPN ryšio laiką liks klavišo piktograma. Būtinai patikrinkite, ar VPN ryšyje nėra IP, DNS ar WebRTC nuotėkių.
  VPN ryšio ekrano kopija ekrano viršuje
 18. Norėdami atsijungti nuo VPN, bakstelėkite „OpenVPN“ profilį iš „Android“ programos „OpenVPN“ ir palieskite ATIDARYTI.
  Pranešimo apie atsijungimą ekrano kopija naudojant „Android“ skirtą „OpenVPN“

Yra daug konfigūruojamų parinkčių, kuriomis galite žaisti naudodami „OpenVPN for Android“ programą, kad pritaikytumėte savo ryšį.

Pvz., Galite perjungti UDP ir TCP, nepaisyti DNS nustatymų, užblokuoti IPv6 ir IPv4 nutekėjimus ir leisti tam tikrų programų interneto srautui keliauti už VPN tunelio ribų (padalintas tunelis).

Su šiais nustatymais turėtumėte žaisti tik tada, kai esate įsitikinę, kad žinote, ką darote.

Yra ir kitų atvirojo kodo trečiųjų šalių programų, kurias galite naudoti konfigūruodami įvairius VPN protokolus, pvz., „StrongSwan“, skirtą „IKEv2 / IPsec“ ir „WireGuard“, skirtą „WireGuard“, tačiau „OpenVPN“ ir toliau lieka mūsų pageidaujamu protokolu ir programine įranga..

Pradedantiesiems turėtų būti teikiama pirmenybė naudojant VPN teikėjo pasirinktinę programą, o ne rankinę konfigūraciją.

3 būdas: įmontuotas „Android“ VPN klientas

Jei jūsų VPN teikėjas nepateikia „OpenVPN“ konfigūracijos failų, L2TP / IPSec, IKEv2 / IPSec ir PPTP konfigūracijos failus galima sukonfigūruoti naudojant įmontuotą „Android“ VPN klientą.

Tai reiškia, kad jums visiškai nereikia atsisiųsti trečiųjų šalių programų.

Tačiau mes nerekomenduojame šio metodo.

Nors tokio tipo sąranka neužima tiek daug vietos jūsų įrenginyje, kai kuriais atvejais ji nėra tokia saugi, kaip naudojant VPN teikėjo programą arba „OpenVPN“, skirtą „Android“.

Taip yra dėl VPN protokolų, kuriuos palaiko integruotas „Android“ VPN klientas, arba - kai kuriais atvejais - dėl jų nustatymo būdo.

PPTP yra labai pasenęs ir nesaugus VPN protokolas, kurį galima nulaužti per kelias minutes. „L2TP“ / „IPSec“ naudoja iš anksto bendrai naudojamus raktus, kurie yra viešai prieinami VPN svetainėse ir atveria duris galimoms „vidurio jėgos“ išpuoliams..

Populiariausi VPN teikia tik sąrankos instrukcijas, skirtas diegti IKEv2 naudojant atvirojo kodo „strongSwan“ programą, o ne „Android“ integruotą VPN klientą..

Daugiau apie šifravimą ir protokolus galite perskaityti mūsų išsamiame vadove.

Nors mes nerekomenduojame šio VPN sąrankos, jums parodysime, kaip tokiu būdu įdiegti VPN kaip paskutinę galimybę.

Neautomalaus ryšio metodas šiek tiek skirsis, atsižvelgiant į VPN protokolą ir naudojamą įrenginį, tačiau procesas yra pakankamai panašus, kad gautumėte esmę iš šių instrukcijų..

Šiame pavyzdyje L2TP / IPSec ryšiui sukurti naudosime „ExpressVPN“.

Mes naudojame „Android 9.1.0“. Kitose „Android“ versijose VPN nustatymų ekranų vieta ir išvaizda gali šiek tiek skirtis.

Norėdami sukurti savo VPN ryšį rankiniu būdu:

 1. Eikite į „VPN“ teikėjo svetainę „Android“ įrenginyje ir prisijunkite prie savo VPN paskyros naudodamiesi kredencialais.
  „ExpressVPN“ prisijungimo puslapio ekrano kopija
 2. Bakstelėkite Nustatykite „ExpressVPN“ įrenginio sąrankos skyriuje.
  „ExpressVPN“ paskyros nustatymo puslapio ekrano kopija
 3. Slinkite žemyn prietaisų sąrašu ir bakstelėkite Rank. Konfig.
  „ExpressVPN“ įvairių nustatymų sąrašo ekrano kopija
 4. Paspausti PPTP & „L2TP-IPsec“. „ExpressVPN“ perspėja, kad šie VPN protokolai teikia silpną saugumo naudą.
  „ExpressVPN L2TP“ rankinės konfigūracijos nustatymo puslapio ekrano kopija
 5. Slinkite žemyn ir pamatysite savo vartotojo vardą ir slaptažodį šiai sąrankai. Jų prireiks vėliau, todėl skirtuką palikite atvirą.
  „ExpressVPN L2TP“ rankinės konfigūracijos vartotojo vardo ir slaptažodžio ekrano kopija
 6. Bakstelėkite + simbolis šalia VPN serverio vietų ir nukopijuokite pasirinkto VPN serverio adresą.Galite konfigūruoti kelias VPN serverio vietas, bet palengvinkime pradėdami nuo vienos. Mes pasirinkome JAV - Niujorką.
  „ExpressVPN“ serverio adresų ekrano kopija
 7. Dabar eik į savo telefoną Nustatymai Meniu. Rasti Ryšiai nustatymai, bakstelėkite Daugiau ryšio nustatymų, ir tada VPT. Tai atvers „Android“ įmontuotą VPN klientą. Jei dar neįdiegėte VPN, sakysite „Nėra VPN“.
  „Android“ integruoto VPN kliento ekrano kopija
 8. Bakstelėkite trys vertikalūs taškai viršutiniame dešiniajame kampe ir tada bakstelėkite Pridėti VPN profilį.
  „Android“ integruoto VPN pridėjimo profilio ekrano kopija
 9. Dabar užpildykite laukus tokia informacija:

  Vardas: Įdėkite čia bet ką. Rekomenduojame parašyti VPN paslaugos pavadinimą ir serverio pavadinimą. E. g. „ExpressVPN“ Niujorke.
  Tipas: Perjungti „L2TP / IPSec“ PSK. PSK reiškia iš anksto bendrintą raktą.
  Serverio adresas: Įklijuokite VPN serverio adresą iš savo paskyros VPN teikėjo svetainėje.
  L2TP paslaptis: Palikite šį lauką tuščią.
  IPSec identifikatorius: Palikite šį lauką tuščią.
  „IPSec“ iš anksto bendrintas raktas: Čia įklijuokite iš anksto bendrintą VPN raktą. Tai rasite savo VPN teikėjo nustatytose instrukcijose.
  Bakstelėkite Sutaupyti.„Android“ integruoto VPN redagavimo profilio ekrano kopija

 10. Dabar bakstelėkite VPN profilį iš pagrindinio ekrano ir įveskite vartotojo vardą ir slaptažodį, kurie buvo rodomi jūsų VPN abonemento srityje PPTP & „L2TP-IPsec“ rankinis konfigūracijos skyrius. Bakstelėkite Prisijungti.
  „ExpressVPN“ rankinio „Android“ prisijungimo ekrano kopija
 11. Kai VPN sėkmingai prisijungs, viršutiniame kairiajame įrenginio kampe pamatysite rakto simbolį. Kaip visada, turėtumėte patikrinti savo VPN ryšį, ar nėra jokių IP, DNS ar WebRTC nuotėkių..
  Prijungto „Android“ VPN ekrano kopija
 12. Norėdami atsijungti, tiesiog bakstelėkite „VPN“ profilį „Android“ integruotame kliente ir bakstelėkite „Atsijungti“.
  Neautomatinio „Android“ VPN atjungimo mygtuko ekrano kopija

4 būdas: APK failas

Jei negalite pasiekti „Google Play“ parduotuvės, vis tiek įmanoma įdiegti VPN teikėjo pasirinktinę programą į „Android“ įrenginį, jei paslauga teikia APK failą.

APK failus galima atsisiųsti tiesiai į „Android“ įrenginius iš „Google Play“ parduotuvės ribų.

Turėsite pakeisti kai kuriuos savo telefono leidimus, kad APK failus būtų galima atsisiųsti iš išorinių šaltinių, ir neturėtumėte jų atsisiųsti iš neoficialių svetainių.

Visada atsisiųskite APK failus iš oficialios VPN teikėjo svetainės.

Jei nerizikuojate atsisiųsti failų, kurie buvo pažeisti, juose gali būti kenksmingo turinio, kuris gali pakenkti jūsų įrenginiui ir jūsų internetinei saugai..

Čia yra mūsų nuoseklios instrukcijos, kaip įdiegti APK failo VPN programą „Android“ įrenginyje:

 1. Pirmiausia turėsite pakeisti savo telefono leidimus, kad būtų galima atsisiųsti failus ne iš „Google Play“ parduotuvės.

  Eikite į savo telefoną Nustatymai meniu, tada į Saugumas. Dabar bakstelėkite Įdiekite nežinomas programas (kartais paženklintos etiketėmis Įdiekite programas iš išorinių šaltinių) ir bakstelėkite interneto naršyklę, kurią norite naudoti APK failams atsisiųsti.

  Įjungti Leisti iš šio šaltinio.

  „Nežinomų programų“ diegimo „Android“ telefone ekrano kopija

 2. Eikite į VPN teikėjo svetainę ir prisijunkite prie savo paskyros naudodamiesi kredencialais.
  „ExpressVPN“ prisijungimo puslapio ekrano kopija
 3. Bakstelėkite Nustatykite „ExpressVPN“ įrenginio sąrankos skyriuje.
  „ExpressVPN“ paskyros nustatymo puslapio ekrano kopija
 4. Bakstelėkite Atsisiųskite APK.
  „ExpressVPN APK“ failo atsisiuntimo ekrano kopija
 5. Atsiras įspėjimas, kad failas gali pakenkti jūsų įrenginiui. Jei atsisiųsite APK failą iš oficialios patikimo VPT teikėjo svetainės - pasitikime „ExpressVPN“ - palieskite Gerai.
  Įspėjimo apie APK failo atsisiuntimą iš „Android“ telefono ekrano kopija
 6. Bakstelėkite Diegti baigti diegimo procesą.
  „ExpressVPN APK“ diegimo ekrano kopija
 7. Programa dabar įdiegta. Bakstelėkite Atviras norėdami atidaryti pritaikytą „VPN“ programą „Android“.
  „ExpressVPN APK“ diegimo viso ekrano vaizdas

Dabar galite atlikti 1–1 veiksmus iš 1 metodo, jei norite žinoti, kaip naudoti „ExpressVPN“ programą, ir išplėsdami didžiąją dalį „Android“ skirtų VPN programų, veikiančių panašiai kaip „ExpressVPN“..

5 metodas: maršrutizatorius

VPN maršrutizatorius

Paskutinis būdas apsaugoti interneto srautą „Android“ įrenginyje yra įdiegti VPN maršrutizatoriaus lygiu.

Įdiegę VPN į savo maršrutizatorių, jis apsaugo visą srautą, kuris teka per maršrutizatorių, teikdamas VPN pranašumus visiems jūsų namuose esantiems įrenginiams tuo pačiu metu..

Tai idealu, jei norite apsaugoti įrenginius, kuriuose nėra pasirinktinių VPN programų, tokių kaip išmanieji televizoriai ir žaidimų pultai.

Vis dėlto tai nėra geriausias būdas apsaugoti „Android“ įrenginį.

Kai diegiate VPN maršrutizatoriaus lygyje, sudėtingiau pakeisti VPN nustatymus ir serverio vietas nei tuo atveju, jei naudojate tinkintą „VPN“ programą „Android“.

Reikia atsiminti dar vieną dalyką: ne visi maršrutizatoriai palaiko VPN programinę įrangą, ypač modemo maršrutizatoriai, kurie pateikiami kartu su jūsų interneto paketu.

Jei jūsų maršrutizatorius nepalaiko VPN kliento programinės įrangos ir jūs ketinate įsigyti naują aparatūros elementą, pirmiausia verta patikrinti savo VPN teikėjo svetainę, kad patikrintumėte suderinamumą..

VPN nustatymas maršrutizatoriuje

Yra keletas būdų, kaip naudoti VPN maršrutizatoriuje:

 1. Pirkite iš anksto sukonfigūruotą maršrutizatorių.
 2. Rankiniu būdu sukonfigūruokite VPN naudodami savąją VPN kliento programinę įrangą, kuri yra kartu su dabartine programine įranga (venkite PPTP ar L2TP / IPSec sąrankos, nes jie yra nesaugūs).
 3. Atkurkite dabartinį maršrutizatorių naudodami naują programinę-aparatinę įrangą, palaikančią „OpenVPN“, tada rankiniu būdu sukonfigūruokite VPN.
 4. Naudokite VPN programėlę. Šiuo metu tai yra gana retas atvejis, ir nedaug VPN paslaugų juos teikia. „ExpressVPN“ turi programėlę.

Norėdami perskaityti išsamias maršrutizatoriaus įrengimo instrukcijas, skaitykite atskirą maršrutizatorių vadovą.

Atminkite, kad VPN nustatymas maršrutizatoriaus lygyje reiškia, kad interneto srautas užšifruojamas tik pasiekus maršrutizatorių.

Tai reiškia, kad eismas tarp įrenginių ir maršrutizatoriaus nėra apsaugotas, taigi, jei kas nors gali prisijungti prie jūsų tinklo, jis vis tiek gali skaityti jūsų srautą.

Rekomenduojame nustatyti savo VPN maršrutizatoriaus lygiu ir naudoti „Per device“ funkciją (panašią į dalijamąjį tunelį), kad neįtrauktumėte jokių įrenginių, kuriuose galite įdiegti vietines VPN programas, pvz., „Android“..

Norėdami sužinoti, kaip nustatyti šias savąsias VPN programas, eikite į 1 metodą.

Gaukite daugiau pagalbos dėl „Android“ VPN

Mums neįmanoma pateikti instrukcijų kiekvienam maršrutizatoriui, o kai kurie „Android“ įrenginiai, ypač turintys senesnes „Android“ versijas, atrodys kitaip nei jie..

Jei užstrigote, pirmasis jūsų įplaukimo uostas turėtų būti VPT paslaugų teikėjas.

Jie galės jus supažindinti su procesu ir padėti jums pradėti naudotis VPN „Android“ telefone.

Koks yra geriausias būdas nustatyti „VPN“ „Android“?

Geriausias būdas nustatyti „VPN“ „Android“ išmaniajam telefonui ar planšetiniam kompiuteriui yra atsisiųsti pasirinktinę VPN programą iš savo VPN paslaugų teikėjo.

Tai greita, lengva ir saugu.

Tiems, kurie nori daugiau konfigūravimo, naudojant „OpenVPN for Android“ rankiniu būdu sukonfigūruoti maršrutizatorių gali būti geriau nei tinkinta VPN programa.

Nerekomenduojame naudoti „Android“ įmontuoto VPN kliento, nes jis palaiko tik mažiau saugius VPN protokolus, tokius kaip PPTP ir L2TP / IPSec..

Ar man reikia VPN telefone??

Taip, jūs turite naudoti VPN savo „Android“ išmaniajame telefone.

Kai esate išvykę ir apie jus tikriausiai prisijungsite prie viešojo „Wi-Fi“.

Viešasis „WiFi“ yra žinomas kaip nesaugus, todėl jūsų asmeniniai duomenys gali būti pažeidžiami įsilaužėlių.

Jei norite, kad asmeninė informacija būtų saugi, turite naudoti VPN.

VPT šifruoja visą jūsų „Android“ interneto srautą, neleidžiant šnipinėti trečiosioms šalims matyti tai, ką darote internete.

Be privatumo pranašumų, naudodamiesi VPN savo telefone galite atrakinti apribotą ar cenzūruotą turinį.

Bibliotekos, mokyklos ir vyriausybės blokuoja tam tikras svetaines. VPT leidžia saugiai ir privačiai pasiekti šias svetaines.

Ar turėčiau naudoti VPN namuose??

Dabar jūs žinote, kad VPT yra pagrindinės priemonės, jei norite saugiai ir saugiai naudotis viešuoju „Wi-Fi“ ryšiu.

Bet ar turėtumėte naudoti VPN ir namuose?

Taip.

Net jei jūsų namų „WiFi“ yra saugesnis nei viešosios interneto prieigos taškai, jūsų interneto srautas vis tiek yra pažeidžiamas.

Be VPN jūsų IPT registruoja viską, ką darote internete, ir gali parduoti tai trečiosioms šalims, kartais be jūsų leidimo.

Vyriausybė taip pat gali sukaupti ir jūsų asmeninę informaciją.

Naudoti VPN svarbu namuose ir ne.

Koks yra geriausias „Android“ skirtas VPN?

Yra daug VPN, kurie palaiko „Android“ įrenginius, tačiau geriausias iš jų yra „ExpressVPN“.

Štai kodėl mes jį panaudojome visiems diegimo pavyzdžiams šiame vadove.

„ExpressVPN“ turi paprastą ir saugų tinkintą VPN, skirtą „Android“ įrenginiams. Tai greitas, saugus ir gali būti įdiegtas per kelias minutes.

Čia galite perskaityti visas likusias populiariausias „Android“ VPN rekomendacijas.

Ar galite gauti nemokamą „VPN“, skirtą „Android“?

Kreditinės kortelės su linija per ją ir kai kuriomis monetomis iliustracija

Ar norite apsaugoti savo „Android“ išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį neišleisdami nė cento?

Tu gali. Bet yra laimikis ...

„Android“ yra daugybė nemokamų VPN programų, tačiau kai kurias iš jų atsisiųsti ir naudoti yra pavojinga ir nesaugu.

Jei norite nemokamai naudotis „Android“ VPN, pažvelkite į mūsų geriausių ir saugiausių nemokamų VPN paslaugų, kurias norite naudoti, sąrašą.

Geriausias nemokamas „Android“ VPN yra „Windscribe“.

Ar įmanoma įdiegti VPN „Android TV“?

Galite įdiegti VPN „Android“ TV, bet tai nėra visiškai tas pats procesas, kaip nustatyti jį „Android“ išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje..

Kai kurios VPN paslaugos teikia „Android TV“ tinkintas VPN programas, pvz., „ExpressVPN“ ir „NordVPN“, kurias galite atsisiųsti ir nustatyti per kelias minutes, tačiau didžioji dauguma VPN nėra jų.

Jei norite įdiegti VPN „Android TV“ ir nėra tam pritaikytos programos, turėsite įdiegti VPN maršrutizatoriaus lygiu.

Peržiūrėkite mūsų vadovą, kaip įdiegti VPN televizoriuje.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me