„Google Chrome“ yra populiariausia interneto naršyklė 2020 m. Ir tikriausiai esate šiame puslapyje, nes esate vienas iš milijonų, naudojančių jį kiekvieną dieną..

Tačiau šis populiarumas daro „Google Chrome“ a pagrindinis tikslas.

Ar žinojai, kad nenaudodama VPN „Chrome“, jūsų IPT vyriausybė ar kenkėjiškos trečiosios šalys gali prisijungti prie jūsų internetinės veiklos ir net trikdyti jūsų interneto srautą?

Geros žinios yra tai, kad „Google Chrome“ įdiegti ir nustatyti VPN yra labai lengva.

Lengviausias (ir saugiausias) būdas apsaugoti interneto srautą naudojant „Chrome“ žiniatinklio naršyklę yra įdiegti VPN įrenginio lygiu, darbalaukyje, nešiojamajame kompiuteryje ar išmaniajame telefone..

Tiesiog atsisiųskite VPN programinę įrangą ir prisijunkite - visas interneto srautas iš „Chrome“ ar bet kurios kitos jūsų naudojamos programos srautas bus užšifruotas VPN tunelis..

Norėdami perskaityti atskirus šių įrenginių diegimo vadovus, naudokitės nuorodomis:

 • „Microsoft Windows“
 • „Apple MacOS“
 • „Android“
 • „iOS“ („iPhone“ & „iPad“)

Kai kuriuose VPT yra papildomų įrankių, skirtų „Google Chrome“.

Tai vadinami VPN naršyklės plėtiniais ir tam mes atkreipiame dėmesį šiame diegimo vadove.


Nors jie paprastai neteikia tokio paties lygio privatumo kaip naudojant OS lygio VPN programinę įrangą, „VPN“ naršyklės plėtiniai, skirti „Chrome“, gali būti puiki papildoma funkcija sunkiems naršyklių vartotojams..

Jie gali būti net su papildomais įrankiais, tokiais kaip „WebRTC“ nuotėkio blokatoriai ir skelbimų blokatoriai.

VPN naršyklės plėtinio nustatymas užtruks vos keletą minučių, naudingomis ir patogiomis instrukcijomis padėsime jums atlikti procesą.

Prieš pradėdami, jums reikės...

 • Naujausia „Google Chrome“ žiniatinklio naršyklė.
 • VPN paslaugos prenumerata kuris siūlo „Google Chrome“ naršyklės plėtinį. Ne visi teikėjai sukuria „Chrome“ plėtinius, todėl geriau patikrinti prieš mokant ilgalaikį planą. Čia galite perskaityti mūsų geriausių „Chrome“ VPN sąrašą, kad galėtumėte lengviau apsispręsti.
 • Patvirtinta VPN sąskaita. Įsitikinkite, kad spustelėjote el. Pašto patvirtinimo nuorodą, kad suaktyvintumėte paskyrą, nes ji gali neveikti.
 • Jūsų VPN darbalaukio programa (galbūt). Kai kuriems VPT teikėjams reikia, kad kartu paleistumėte darbalaukio ir „Chrome“ programas. Kreipkitės į savo VPN paslaugų teikėją, jei to reikia.

Kaip nustatyti „VPN“ plėtinį „Chrome“

Štai kaip įdiegti VPN „Chrome“, naudojant pavyzdį „ExpressVPN“ (manome, kad jis turi geriausią „Chrome“ plėtinį rinkoje):

 1. Eikite į savo VPN paslaugų teikėjo svetainę ir raskite „Google Chrome“ naršyklės plėtinio atsisiuntimo nuorodą. Spustelėję šią nuorodą pateksite į „Chrome“ internetinę parduotuvę.
  Eidami per VPN teikėjo svetainę, išvengsite potencialo pavojingi kopijos plėtiniai pozuoja kaip tikras dalykas.„ExpressVPN“ svetainės „Google Chrome“ naršyklės plėtinio puslapio ekrano kopija
 2. Spustelėkite Pridėti prie „Chrome“ mygtuką, norėdami įdiegti VPN plėtinį.„ExpressVPN“ įrašo „Chrome“ internetinėje parduotuvėje ekrano kopija
 3. Jei matote išskleidžiamąjį įspėjimą, kuriame nurodomi leidimai, kurių reikia plėtiniui, kad juos paleistumėte, atidžiai peržiūrėkite. Jei sutinkate su leidimais, spustelėkite Pridėti plėtinį.„ExpressVPN Chrome“ plėtinių leidimų ekrano kopija
 4. Mygtukas „Chrome“ internetinėje parduotuvėje dabar pasakys Pašalinti iš „Chrome“, nurodant, kad jūsų VPN plėtinys dabar yra įdiegtas (nespustelėkite jo).„Chrome“ internetinės parduotuvės ekrano kopija, kai įdiegta „ExpressVPN“
 5. „Google Chrome“ naršyklės viršutiniame dešiniajame kampe pamatysite plėtinio piktogramą. Paprastai tai yra VPN teikėjo logotipas. Kartą spustelėkite piktogramą.
  Tai atvers naršyklės plėtinio sąsają. „ExpressVPN“ suteikia tam tikros informacijos apie naršyklės plėtinį. Spustelėkite Praleisti judėti ant kitos skaidrės.„ExpressVPN Chrome“ plėtinio įvadinių skaidrių ekrano kopija
 6. Spustelėkite Pradėti baigti diegimą.„ExpressVPN Chrome“ plėtinio diegimo pabaigos ekrano kopija
 7. Dabar bus rodomas pagrindinis naršyklės plėtinio ekranas. „ExpressVPN“ „Google Chrome“ naršyklės plėtinyje yra didelis prisijungimo mygtukas, kuris yra labai paplitęs ir tarp kitų VPN paslaugų..„ExpressVPN“ „Chrome“ plėtinio sąsajos ekrano kopija
 8. Prieš prisijungdami prie serverio, pažvelkite į saugos parametrus. Paprastai prie jų galite prisijungti spustelėję „Cog“ simbolį arba mėsainio meniu (trys horizontalios linijos), kaip tai daroma „ExpressVPN“ atveju..
  Įsitikinkite, kad įjungta „WebRTC“ nuotėkio blokavimas ir visur yra HTTPS, kad būtų galima optimizuoti jūsų internetinę apsaugą.„ExpressVPN Chrome“ plėtinių nustatymų ekrano kopija
 9. Norėdami pasirinkti serverio vietą, spustelėkite tris kitus taškus Pasirinkta vieta. Suraskite pageidaujamą vietą ir spustelėkite ją.
  Kai kurios VPN paslaugos, tokios kaip „ExpressVPN“, yra su intelektualiosios vietos funkcija, kuri automatiškai parenka jums geriausią serverį - paprastai jis yra arčiausiai jūsų fizinės vietos..„ExpressVPN Chrome“ plėtinių serverio vietų ekrano kopija
 10. Spustelėkite prisijungimo mygtuką. Sėkmingai prisijungus, „ExpressVPN“ prisijungimo mygtukas tampa žalias.Prijungtas „ExpressVPN Chrome“ plėtinio ekrano vaizdas

Nereikia pridėti vartotojo vardo ir slaptažodžio, jei naudojate „ExpressVPN Chrome“ plėtinį, nes jis renka prisijungimo duomenis iš darbalaukio programos.

Kitoms VPN paslaugoms gali reikėti įvesti savo paskyros kredencialus prieš prisijungiant prie serverio.

Štai „NordVPN“ naršyklės plėtinio „Chrome“ prisijungimo ekranas:

„NordVPN Chrome“ naršyklės plėtinio prisijungimo ekrano vaizdas

Kaip gauti pagalbos dėl naršyklės plėtinio & Problemų sprendimas

Jei kažkas neveikia taip, kaip tikėtasi su jūsų „VPN“ naršyklės plėtiniu „Chrome“, pirmas įplaukimo uostas turėtų būti jūsų VPN paslaugų teikėjas, nes klientų palaikymo komanda yra geriausiai pasirengusi pašalinti bet kokias problemas.

Taip pat turėtumėte dar kartą patikrinti, ar jūsų kredencialai yra teisingi - atsižvelgiant į VPN paslaugą, jums gali tekti prisijungti prie programos naudojant vartotojo vardą, o ne el. Pašto adresą..

Jei „ExpressVPN Chrome“ plėtinio piktogramoje matote pilką X, tai reiškia, kad plėtinys neranda darbalaukio programos.

„ExpressVPN Chrome“ naršyklės plėtinio ryšio būsenų ekrano kopija

„ExpressVPN“ veikia kartu su darbalaukio programa, todėl įsitikinkite, kad, norėdami prisijungti, pirmiausia įdiekite programą.

Daugelyje kitų VPN paslaugų yra naršyklės plėtiniai, veikiantys nepriklausomai nuo darbalaukio programos, todėl jums nereikia paleisti dviejų programinės įrangos dalių - nors mes rekomenduojame tai padaryti siekiant užtikrinti visišką privatumo apsaugą.

Jei jūsų VPN naršyklės plėtinys vis dar neveikia, galbūt netinkamai jį nustatėte arba jis gali būti įdiegtas netinkamoje jūsų kompiuterio vietoje. Norėdami tai išspręsti, spustelėkite piktogramą „Chrome“ ir įdiekite ją iš naujo.

Kas yra „Chrome“ skirtas VPN naršyklės plėtinys?

Daugelyje VPN paslaugų teikiami „Google Chrome“, „Mozilla Firefox“ ir kitų žiniatinklio naršyklių naršyklių plėtiniai, tačiau kas tai yra tiksliai?

Na, o naršyklės plėtinys paprastai sukuria tarpinio serverio ryšį. Tai iš tikrųjų nėra VPN.

Nors kai kurie VPN naršyklės plėtiniai užkoduoja naršyklės srautą, tačiau ne visi tai daro, todėl stebėkite tuos, kurie nesiūlo visiškos apsaugos.

Net naršyklės plėtiniai, užšifruojantys naršyklės srautą, neužšifruoja srauto ne naršyklėje, todėl kitos programos lieka neapsaugotos.

Daugiau apie tarpinių serverių ir VPN skirtumą galite perskaityti mūsų skirtame vadove.

Vis dėlto „ExpressVPN“ yra kitokia istorija, nes naršyklės plėtinys veikia kartu su darbalaukio programa ir pateikia ne tik „Chrome“ srautą, bet ir visą kitą jūsų įrenginio interneto srautą.

Galite galvoti apie „ExpressVPN“ „Chrome“ naršyklės plėtinį kaip pagrindinės programos nuotolinio valdymo pultą. Tai leidžia jums pakeisti VPN serverius neišeinant iš savo interneto naršyklės ar ją sumažinant.

Koks yra geriausias „Google Chrome“ VPN?

Geriausias „Google Chrome“ VPN yra „ExpressVPN“ - tai VPN paslauga, kurią naudojome rengdami šį diegimo vadovą.

„ExpressVPN“ yra visas paketas; jis yra greitas, patikimas, saugus, saugus ir pridedamas su visaverčiu „Google Chrome“ naršyklės plėtiniu.

Skirtingai nuo kitų VPN naršyklės plėtinių, „ExpressVPN“ „Chrome“ plėtinys veikia kartu su darbalaukio programa, kad užtikrintų visišką apsaugą, kartu suteikdamas dar lengvesnę ir prieinamesnę sąsają sunkiųjų naršyklių vartotojams..

Pilną, nepriklausomą „ExpressVPN“ apžvalgą galite perskaityti čia.

Ar VPN naršyklės plėtiniai yra saugūs?

Iliustracija, rodanti galimus VPN naršyklės plėtinio naudojimo pavojus

Ne visi VPN naršyklės plėtiniai yra saugūs.

„Hola“ yra vienas pavojingo naršyklės plėtinio, maskuojančio kaip VPN paslaugą, pavyzdys.

Tai ne tik registruoja visą jūsų internetinę veiklą, bet ir veikia, į savo tinklą įtraukiant tikrąjį IP adresą. Tai reiškia, kad kažkas kitas gali naudoti jūsų IP adresą norėdamas internete atlikti bet ką.

Nors ne visi naršyklės plėtiniai yra tokie kraštutinumai, turėtumėte atsiminti, kad naršyklės plėtiniai yra tarpiniai serveriai (o ne tikri VPN).

Tokiu būdu visas interneto srautas ne naršyklėje gali būti veikiamas trečiųjų šalių.

Kai kurie tarpinių serverių plėtiniai net nešifruoja naršyklės srauto. Jie tiesiog sugadina jūsų IP adresą, priversdami jus prisijungti iš kitos vietos.

Dėl šių priežasčių mes nerekomenduojame patys naudoti naršyklės plėtinių, nes jie nesiūlo tokio paties lygio privatumo kaip ir tinkamos VPN programos..

Jei jūsų VPN turi naršyklės plėtinį, gali būti įmanoma jį naudoti kartu su pagrindine VPN programa.

Tiesiog iš anksto pasitarkite su VPN paslaugų teikėju, nes kai kurie naršyklės plėtiniai negali būti naudojami, kai prijungta pagrindinė VPN programa.

Ar galite nemokamai gauti VPN naršyklės plėtinį?

Taip, kai kuriuos VPN naršyklės plėtinius galite gauti nemokamai, tačiau, kaip jau minėjome anksčiau, kai kuriuos iš jų naudoti pavojinga.

Čia yra keletas nemokamų „Chrome“ naršyklės plėtinių, kuriuos galima saugiai naudoti:

 • „CyberGhost“
 • Paslėpk mane
 • „TunnelBear“
 • Aprašymas

„TunnelBear“ naršyklės plėtinio atsisiuntimo puslapio ekrano kopija

Daugeliui nemokamų VPN naršyklių plėtinių taikomi apribojimai, įskaitant duomenų ir greičio apribojimus, ir nedidelis serverių tinklas.

Jei norite gauti geriausią VPN naršymo patirtį, turėsite už tai mokėti.

Ką daryti, jei jūsų VPN neturi „Chrome“ naršyklės plėtinio

Nesijaudink!

Jei jūsų VPN paslauga neteikiama su „Google Chrome“ naršyklės plėtiniu, tai nėra pasaulio pabaiga.

Kol naudosite kokybišką, saugią VPN paslaugą, prisijungus prie VPN serverio, visas jūsų interneto srautas (įskaitant bet kurį iš „Google Chrome“) bus perduodamas užšifruotame VPN tunelyje..

Naršyklės plėtiniai yra patogūs priedai, tačiau jokiu būdu nėra būtini.

Ar yra „Mozilla Firefox“, „Opera“ ar „Apple Safari“ VPN naršyklės plėtinių?

Trijų logotipų naršyklės iliustracija: „Safari“, „Opera“ ir „Firefox“

Taip, tose interneto naršyklėse yra ir VPN naršyklių plėtinių.

Daugelį VPN naršyklės plėtinių galima naudoti „Google Chrome“ arba „Mozilla Firefox“ - apie svarbiausias „Mozilla Firefox“ rekomendacijas galite perskaityti čia - tačiau yra keletas VPT teikėjų, turinčių plėtinių ir „Opera“ bei „Safari“..

„TunnelBear“ ir privati ​​interneto prieiga yra VPN paslaugų, teikiamų su „Opera“ naršyklės plėtiniu, pavyzdžiai.

Šiuo metu nėra „Safari“ VPN naršyklės plėtinių, kuriuos rekomenduotume - išbandydami jie neatitiko standartų.

Kaip pašalinti „Chrome“ skirtą VPN naršyklės plėtinį

Jei nebenorite naudoti savo VPN naršyklės plėtinio, labai lengva jį pašalinti „Google Chrome“.

Tiesiog atidarykite „Chrome“ langą, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite plėtinio piktogramą ir spustelėkite Pašalinti iš „Chrome“.

„ExpressVPN Chrome“ plėtinio pašalinimo ekrano kopija

Kas yra „WebRTC“ nutekėjimai?

„WebRTC“ yra naršyklės technologija, leidžianti garso ir vaizdo ryšį veikti tinklalapiuose.

Tačiau ši technologija gali sukelti jūsų IP adresą, net kai naudojate VPN - nors geriausi VPT užtikrins, kad taip neatsitiks..

Atskleidus jūsų IP adresą, jis vadinamas „WebRTC“ nutekėjimu. Visą informaciją apie „WebRTC“ nutekėjimą galite perskaityti mūsų nuotėkio tikrinimo vadove.

Apsilankę šiame puslapyje galite atlikti nuotėkio testą, kad sužinotumėte, ar jūsų IP adresas nėra veikiamas. Jei bandymo rezultatuose galite pamatyti savo tikrąjį IP adresą, jaučiate „WebRTC“ nutekėjimą.

Kai kurie VPN naršyklės plėtiniai yra su „WebRTC“ nuotėkio blokavimu, todėl prieš pradėdami naršyti, įsitikinkite, kad jį turite įjungti.

Jei po to vis tiek jaučiate „WebRTC“ nutekėjimą, geriausia visiškai neleisti „WebRTC“.

Išjungti „WebRTC“ yra sudėtinga, jei vis dėlto naudojate „Google Chrome“.

Skirtingai nuo kitų interneto naršyklių, tokių kaip „Mozilla Firefox“, leidžiančios išjungti „WebRTC“ per naršyklės nustatymus, turėsite naudoti trečiosios šalies priedą ar plėtinį, kad jį išjungtumėte „Chrome“..

Net ir tada šie plėtiniai ne visada yra 100% veiksmingi.

Geriausia naudoti aukštos kokybės VPN paslaugą, tokią kaip „ExpressVPN“, kad užblokuotumėte „WebRTC“ užklausas ar net pradėtumėte naudoti privatumui palankią „Google Chrome“ alternatyvą..

Jei tai atrodo kažkas, kas jus domina, tada perskaitykite keletą pasiūlymų.

„Google Chrome“ žiniatinklio naršyklės alternatyvos

„Google Chrome“ gali būti viena iš populiariausių žiniatinklio naršyklių, tačiau ji nėra visiškai privati.

Tiesą sakant, kai esate prisijungę prie „Google“ paskyros, ji renka daugybę duomenų apie jus ir naudoja tą informaciją reklamos tikslais..

„Google Chrome“ nustatymuose taip pat nėra galimybės išjungti „WebRTC“ - tai gali sukelti jūsų IP adresą.

Nors „Google“ teigia gerinanti „Chrome“ privatumą, kai kurie kritikai skeptiškai vertina.

Tačiau yra keletas interneto naršyklių, sukurtų atsižvelgiant į privatumą - šios „Google Chrome“ alternatyvos siūlo aukščiausią privatumo ir saugumo lygį..

 • „Firefox“
 • „Firefox Focus“
 • „Waterfox“
 • „GNUzilla IceCat“
 • Drąsi naršyklė
 • Neapsaugotas „Chronium“

Jei norite optimizuoti privatumo lygį, gali tekti žaisti su nustatymais - visa tai galite perskaityti mūsų privačių naršyklių vadove.

Taip pat turėtumėte apsvarstyti galimybę naudoti privatumą užtikrinančią paieškos sistemą, pvz., „DuckDuckGo.com“, kad galėtumėte toliau apsaugoti savo asmeninius duomenis.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me