VPN nustatyti „iPad“ yra paprasta, nesvarbu, ar nuspręsite naudoti programą, ar naudosite integruotą pasirinktų protokolų palaikymą. Šiame vadove paaiškinta, kaip jį sukurti ir paleisti, pateikiant naudingas nuoseklias instrukcijas.

„Apple iPad“, kuriame veikia VPN

Nustatydami VPN „iPad“ turite tris pasirinkimus. Galite atsisiųsti teikėjo pasirinktinę programą, įdiegti trečiosios šalies programą, pvz., „OpenVPN“, arba galite užmegzti tiesioginį ryšį naudodami jau jūsų įrenginyje esančią „Nustatymų“ programą..

Mes kalbėsime su jumis apie visas šias instrukcijas šiame vadove. Prisijungimas užtrunka vos kelias minutes, o tai atlikę galėsite saugiai naršyti internete, nesijaudindami, kad esate stebimi ar stebimi.

Ko jums reikės

Jei norite paleisti programas, kurias naudojome šiame vadove, jums reikės „iPad“, galinčio paleisti naujausią programinę įrangą. Mes naudojome „iPad Pro“, kuriame veikia „iOS 11.3“.

Taip pat turėsite nustatyti sąskaitą pas VPN teikėją. Galite patikrinti mūsų populiariausius „iPad“ VPT rinkinius, jei dar nepasirinkote, bet jei dar nesate pasirengę įsipareigoti mokėti mokamą prenumeratą, nemokamas bandymas veiks puikiai. „ExpressVPN“ siūlo 7 dienų nemokamas paslaugas, bet tik tuo atveju, jei prisiregistruojate naudodamiesi programa, nes bandomoji versija nėra prieinama jų svetainėje.

Jei anksčiau niekada nenaudojote VPN, patariame pradėti nuo „1 metodo“, kuris yra toks pat paprastas, kaip atsisiųsti teikėjo programą iš „App Store“. Įsitikinę, kad viskas yra taip, kaip turi būti, galite pereiti prie 2 ir 3 metodų, kurie yra šiek tiek tobulesni. Atminkite: prieš tęsdami šį vadovą, patikrinkite savo el. Pašto adresą ir patvirtinkite savo VPN sąskaitą.

1 būdas: VPN programa

Visi pagrindiniai VPN teikėjai sukuria savo programą, skirtą „iOS“. Tai greičiausiai yra lengviausias ir greičiausias būdas įdiegti ir paleisti savo naują VPN „iPad“.

Mes parodysime, kaip veikia sąrankos procesas „ExpressVPN“. Jei naudojate kitą teikėją, iš toliau pateiktų ekrano kopijų vis tiek suprasite, kas tai yra. Jei įstrigote, jūsų teikėjas gali pasiūlyti daugiau palaikymo.

Prisijungę prie VPN, ryšys turėtų išlikti aktyvus, kol jį išjungsite arba iš naujo paleisite „iPad“.

Tai gera idėja Programinės įrangos atnaujinimas skyrius jūsų Nustatymai programą prieš pradėdami, kad turėtumėte įdiegtą naujausią „iOS“ versiją.

Norėdami nustatyti savo VPN naudodami „ExpressVPN“ programą:

 1. „IPad“ atidarykite „Express VPN“ programą.
 2. Bakstelėkite Sukurti paskyrą jei jums reikia naujos sąskaitos. Kitu atveju bakstelėkite Prisijungti ir užpildykite prisijungimo formą.„ExpressVPN“ registracijos puslapis
 3. Bakstelėkite Leisti leisti „ExpressVPN“ programai nustatyti „VPN“ jūsų „iPad“. Turėsite tai patvirtinti naudodami „Touch ID“ arba savo kodą.„ExpressVPN iPad“ konfigūracijos ekranas
 4. Pranešimų ekrane bakstelėkite Leisti jei mielai gausite pranešimus iš programos. Tai neprivaloma.„ExpressVPN iPad“ pranešimai
 5. Jei džiaugiatės, kad anoniminiai duomenys buvo nusiųsti analizuoti „ExpressVPN“, palieskite Leisti.„ExpressVPN iPad“ duomenų analizė

Tai užbaigia „ExpressVPN“ nustatymo procesą. Dabar pamatysite pagrindinį ryšio ekraną. Programa automatiškai pasirinks geriausią VPN serverio vietą; tiesiog bakstelėkite apskrito mygtuką, kad prisijungtumėte.

„ExpressVPN iPad“ pagrindinis ekranas atjungtas

„ExpressVPN“ palaiko ryšį, kol naudojate kitas „iPad“ programas. Ekrano viršuje, kairėje, šalia „WiFi“ simbolio, pamatysite mažą VPN piktogramą.

„ExpressVPN iPad“ pagrindinis ekranas prijungtas

2 būdas: „OpenVPN Connect“

„OpenVPN Connect“ yra trečiųjų šalių atvirojo kodo VPN programa. Galite naudoti tai, o ne atsisiųsti teikėjo programą, jei norite naudoti atvirojo kodo programinę įrangą.

Ši trečiosios šalies programa prisijungs prie jūsų teikėjo serverių tinklo tik per „OpenVPN“ protokolą, naudodama jūsų teikėjo pateiktus kredencialus. Programa yra ne tik protokolas ir programa, bet ir atvirojo kodo programinė įranga, kuriai lengviau konfigūruoti nei daugeliui pirmosios šalies programų.

Naujausia „OpenVPN Connect“ versija kartais sukuria fragmentų direktyva klaida. Jei nepavyks išspręsti problemos, mes įtraukėme šio sprendimo būdą žemiau.

Savo .ovpn failo radimas

Kai pirmą kartą atidarysite „OpenVPN Connect“ programą, pamatysite skirtingų importavimo metodų, skirtų „.ovpn“ ryšio profiliui gauti, sąrašą. Tai yra failas, kuriame yra visa serverio ryšio informacija, ir, jei norite, galite įdiegti kelis.

Paprasčiausias būdas importuoti failą - atsisiųskite jį į stalinį kompiuterį ir nusiųskite el. Laišką sau. Kad tai veiktų, „iPad“ programoje „Mail“ turėsite turėti veikiančią el. Pašto paskyrą.

.Ovpn profilių siuntimas ir gavimas el. Paštu nėra pats saugiausias metodas, tačiau jis yra pats lengviausias, todėl šį metodą naudosime šiame pradedančiųjų vadove. Jei esate jautrus saugumui, rekomenduojame ištirti kitas parinktis, pvz., Naudoti saugyklą debesyje, pvz., „Dropbox“ ar „Google“ diską. Jei naudojate „Mac“, galite naudoti „Airdrop“.

„OpenVPN Connect“ naudojimas „iPad“

Šis procesas yra lengviausias būdas gauti failą be daug rūpesčių. Mes naudojame „Express VPN“, norėdami parodyti šį procesą, pradedant nuo stalinio kompiuterio, o vėliau pereinant prie „iPad“:

  1. Savo kompiuteryje prisijunkite prie „ExpressVPN“ svetainės.
  2. Spustelėkite žalią Nustatykite „ExpressVPN“ mygtuką.
  3. Spustelėkite Rodyti kitus įrenginius, tada slinkite žemyn ir bakstelėkite Rank. Konfig.
  4. Spustelėkite mėlyną „OpenVPN“ mygtuką, kad būtų rodomi reikalingi nustatymai.
  5. Į kompiuterį atsisiųskite bent vieną „OpenVPN“ konfigūracijos profilį. Jei kyla abejonių, atsisiųskite tą, kuris yra geografiškai artimas jūsų dabartinei vietai.
  6. Išsiųskite sau failą el. Paštu arba išsaugokite jį juodraštyje.

Šiuo metu turėtumėte puslapį atidaryti savo naršyklėje. Be to, prieš tęsdami patikrinkite, ar el. Laišką galite pamatyti „iPad“ programos programoje:

  1. „IPad“ įrenginyje atidarykite „Mail“ programą.
  2. Suraskite pranešimą, kuriame yra failas, kurį jums atsiųsite el. Bakstelėkite priedą.
  3. „IPad“ rodys pasirinkimą programų, kurios gali atidaryti failą. Įsikūręs Nukopijuokite į „OpenVPN“, ir bakstelėkite.
  4. Atidaroma „OpenVPN Connect“ programa, o profilis rodomas ekrano apačioje. Patikrinkite, ar išsami informacija atitinka serverį, kurį ketinote pridėti, tada bakstelėkite žalią pliuso piktogramą, kad pridėtumėte profilį prie programos.„ExpressVPN iPad“ „OpenVPN“ sąranka
  5. Pasirodžiusiame iššokančiame lange bakstelėkite Leisti.„ExpressVPN iPad OpenVPN“ konfigūracija
  6. Norėdami patvirtinti, naudokite „Touch ID“.

  Dabar „OpenVPN Connect“ atidaro profilį ir kviečia tinkinti išsamią ryšio informaciją. Čia reikalingas vartotojo ID ir slaptažodis nėra tas pats, kas jūsų „ExpressVPN“ svetainės naudotojo vardas ir slaptažodis. Juos rasite prisijungę prisijungę „ExpressVPN“ nustatymas - rodyti kitus įrenginius - neautomatinė konfigūracija puslapis.

  Deja, perjungus programas iš „iPad“ į „OpenVPN Connect“ laukus, naudotojo ID ir slaptažodį bus sunaikinti. Mes nustatėme, kad geriausias pasirinkimas buvo juos įvesti rankiniu būdu:

  1. Nukopijuokite savo „User ID“ iš „ExpressVPN“ svetainės į „ExpressVPN“ programos „User ID“ lauką. Pakartokite procesą naudodami slaptažodį.
  2. Jei norite, bakstelėkite Sutaupyti slankiklį, kad išsaugotumėte savo informaciją.

  Dabar galite prisijungti prie savo pasirinkto VPN.

  „ExpressVPN iPad OpenVPN“ prisijungimo ekranas

  Kaip išspręsti fragmento direktyvos klaidą „OpenVPN Connect“

  Testuodami nustatėme, kad „OpenVPN Connect“ kartais praneša apie fragmento klaidą ir neprisijungia. Tai nėra būdinga tik „iOS“. Tai atsitinka ir kituose įrenginiuose.

  Jei pamatysite šią klaidą, turėsite redaguoti .ovpn failą, kurį atsisiuntėte iš savo teikėjo. Kompiuteryje atidarykite failą teksto rengyklėje ir ištrinkite eilutę, kurioje yra žodis „fragmentas“.

  „ExpressVPN iPad OpenVPN“ fragmento klaida

3 metodas: Neautomatiniai nustatymai

Galite prisijungti prie savo VPN teikėjo nenaudodami programos. Tai yra geriausias būdas tęsti, jei norite sutaupyti vertingos atminties vietos „iPad“..

Šiame pavyzdyje sukursime „ExpressVPN“ rankiniu būdu, naudodami L2TP.

Prieš pradėdami, prisijunkite prie „ExpressVPN“ paskyros ir eikite į „ExpressVPN“ nustatymas - rodyti kitus įrenginius - neautomatinė konfigūracija puslapis. Bakstelėkite PPTP & „L2TP-IPSec“ atskleisti savo ryšio detales.

Vis dėlto atminkite, kad apsiribosite L2TP / IPSec protokolo naudojimu ir prarasite papildomas funkcijas, pvz., Žudiklius, kurias gausite naudodamiesi programa.

Pasirinkite serverį, kurį norite nustatyti, tada atlikite šiuos veiksmus:

 1. Tavo Nustatymai app, palieskite Generolas, tada VPT.„ExpressVPN iPad L2TP“ sąranka
 2. Bakstelėkite Pridėti VPN konfigūraciją... norėdami parodyti ryšio ekraną.„ExpressVPN iPad L2TP VPN“ konfigūracija
 3. Viduje Tipas langelį, bakstelėkite ir pasirinkite L2TP.
 4. Užpildykite prisijungimo duomenis naudodami informaciją, pateiktą „ExpressVPN“ paskyroje, kurią jau atidarėte:
  • Apibūdinimas: Bet koks vardas.
  • Serveris: Nukopijuokite ir įklijuokite (arba įveskite) serverio, kurį pirmiausia norite nustatyti, adresą.
  • Sąskaita: Vartotojo vardas nurodytas PPTP & „L2TP-IPSec“ „ExpressVPN“ paskyros puslapyje. Čia neveskite savo prisijungimo vardo; tai neveiks.
  • „RSA SecurID“: Išjungtas
  • Slaptažodis: PPTP slaptažodis, nurodytas jūsų sąskaitoje & L2TP-IPSec jungtys. Tai nėra tas pats, kas jūsų prisijungimo slaptažodis.
  • Paslaptis: Įveskite „12345678“ (be kabučių)
  • Siųsti visą srautą: Įjungtas.
 5. Bakstelėkite padaryta.„ExpressVPN iPad L2TP“ prijungtas ekranas

Norėdami prisijungti prie VPN serverio, įjunkite būsenos jungiklį į įjungtą padėtį ir palaukite 5–10 sekundžių. Pamatysite būsenos pakeitimą į „Connected“, o maža VPN piktograma pasirodys „iPad“ ekrano viršuje, kairėje.

Reikia daugiau pagalbos?

Šios instrukcijos turėtų veikti daugumoje „iPad“, kuriuose veikia naujausia programinė įranga. Jei kyla problemų:

 • Išbandykite kitą programą. Rekomenduojame iš pradžių naudoti savo teikėjo programą, kad patikrintumėte, ar jūsų paskyra nustatyta tinkamai.
 • Išbandykite kitą serverį. Galite nustatyti tiek, kiek jums patinka, jei naudojate „OpenVPN Connect“ arba rankinę konfigūraciją. Geriausia pradėti nuo artimojo, kad išbandytumėte savo nustatymus prieš pridėdami serverius tolimiausiose vietose..

Norėdami gauti daugiau patarimų, susisiekite su savo VPN teikėju. Daugelyje jų yra vadovai, pritaikyti jų pačių nustatymams, ir jie galės jums padėti pateikdami bet kokius klaidų pranešimus, kuriuos matote prisijungę prie „VPN“ naudodami „iPad“..

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me