Nustatyti VPN šiuolaikiniame „iPhone“ yra nesunku, nesvarbu, ar įdiegiate programą, ar naudojatės integruotu tam tikrų protokolų palaikymu. Šis vadovas parodo, kaip atlikti paprastus veiksmus.

„Apple iPhone“, kuriame veikia VPN

Dėl integruoto LT2P / IPSec protokolo palaikymo yra trys būdai, kaip įdiegti VPN „iPhone“ (taip pat palaikomas mažiau populiarus „Cisco IPSec“ protokolas). Galite įdiegti savo teikėjo programą, naudoti trečiosios šalies programą arba rankiniu būdu įvesti „iPhone“ nustatymus.

Peržiūrėsime juos visus šiame vadove ir greitai ir saugiai būsite prisijungę prie interneto.

Ko jums reikės

Norėdami nustatyti savo VPN, jums reikės „iPhone“, galinčio paleisti naujausia „iOS“ versija. Mes naudojame „iPhone 8 Plus“, kuriame veikia „iOS 11.3“.

Jums taip pat reikės paskyros su VPT teikėjas. Galite peržiūrėti mūsų populiariausius „iPhone“ VPT rinkinius, jei jų dar nepasirinkote, arba galite pradėti nemokamą bandomąją versiją, jei dar nesate pasirengę mokėti už mėnesinę prenumeratą. Atminkite, kad paprastai teikėjai nemokamus bandymus siūlo tik tuo atveju, jei prisiregistruojate per programą, kai ją atsisiunčiate, o ne jų svetainėje.

Jei dar nesate prisijungę prie VPN, rekomenduojame pirmiausia atsisiųsti teikėjo programą iš „App Store“ ir atlikti toliau pateiktus „1 metodo“ veiksmus. Patikrinę, ar viskas veikia, galite eksperimentuoti su 2 ir 3 metodais, kurie yra šiek tiek tobulesni.

1 būdas: VPN programa

Visi pagrindiniai paslaugų teikėjai siūlo savo programą, o tai naudoti yra lengviausias būdas prisijungti prie savo VPN. Šiame vadove naudojame „ExpressVPN“ programą, tačiau visi veiksmai, kuriuos čia parodysime, bus vienodi visiems teikėjams.

Prisijungus prie VPN, ryšys turėtų išlikti aktyvus, kol jį išjungsite arba iš naujo paleisite telefoną.

Prieš pradėdami, rekomenduojame prisiregistruoti pas paslaugų teikėją, tada patikrinkite savo el. Pašto adresą, kad patvirtintumėte savo naują sąskaitą.

Taip pat pravartu prieš pradedant apsilankyti „Nustatymų“ programos programinės įrangos atnaujinimo skiltyje, kad būtų įdiegta naujausia „iOS“ versija..

 1. Raskite ir atsisiųskite „ExpressVPN“ programą „App Store“.„ExpressVPN“ „iPhone“ programų parduotuvė
 2. Atidarykite programą ir palieskite Prisijungti. Čia taip pat galite sukurti naują paskyrą, jei jos dar neturite, tačiau nepamirškite prieš tęsdami patikrinti savo el. Paštą ir patvirtinti sąskaitą..„ExpressVPN iPhone“ prisijungimo ekranas
 3. Prisijunkite prie programos naudodami tą pačią prisijungimo informaciją, kurią naudojate prisijungdami „ExpressVPN“ svetainėje.
 4. Bakstelėkite Leisti leisti programai sukurti „VPN“ ryšį „iPhone“. To paprašys patvirtinti naudodamas „Touch ID“.„ExpressVPN iPhone“ konfigūracijos ekranas
 5. Pasirinkite, ar norite leisti programai siųsti pranešimus. Tai neprivaloma.„ExpressVPN iPhone“ leidžia pranešimus
 6. Bakstelėkite Leisti jei norėtumėte išsiųsti ryšio informaciją į „ExpressVPN“ analizuoti. Vėlgi, tai neprivaloma ir atsisakymas neturės įtakos jūsų VPN ryšiui.„ExpressVPN iPhone“ ryšio informacija

Viskas. Dabar „ExpressVPN“ įdiegta ir sukonfigūruota jūsų įrenginyje.

Programa automatiškai pasirinks geriausią pagal jūsų dabartinę vietą ir ryšį, tačiau prireikus galite ją pakeisti. Tiesiog bakstelėkite Pasirinkite vietą Perjungti.

„ExpressVPN“ „iPhone“ pagrindinis ekranas atjungtas

Atminkite, kad VPN piktograma pasirodo ekrano viršutiniame kairiajame kampe ir patvirtina, kad sėkmingai prisijungėte.

„ExpressVPN“ „iPhone“ pagrindinis ekranas prijungtas

2 metodas: „OpenVPN“

„OpenVPN Connect“ yra atvirojo kodo VPN programa, skirta „iPhone“. Jei jūsų VPN teikėjas siūlo atsisiųsti .ovpn profilius, galite naudoti „OpenVPN Connect“ norėdami nustatyti savo ryšį, o ne naudodami paties teikėjo programą.

Ši trečiosios šalies programa prisijungs prie jūsų teikėjo serverių tinklo tik per „OpenVPN“ protokolą, naudodama jūsų teikėjo pateiktus kredencialus. Programa yra ne tik protokolas ir programa, bet ir atvirojo kodo programinė įranga, kuriai lengviau konfigūruoti nei daugeliui pirmosios šalies programų.

Jei pasirenkate šį metodą, reikia atkreipti dėmesį į keletą dalykų:

 • Kiekvienas serveris turi skirtingą .ovpn failą. Jei norite tiesiog prisijungti prie vieno ar dviejų, šis procesas vyksta greitai. Jei jums reikia prieigos prie dešimčių, turėsite skirti daugiau laiko pasiruošimui.
 • Galite gauti „fragmentiškos direktyvos“ klaidą. Tai lengva įveikti, jei į jį įsitraukiate; jums tereiks redaguoti .ovpn failą teksto rengyklėje ir pašalinti eilutę. Žemiau parodysime, ką daryti.

Savo .ovpn failo radimas

Norėdami nustatyti savo pirmąjį serverį, greičiausias būdas yra atsisiųsti .ovpn failą iš savo teikėjo svetainės ir išsiųsti jį sau el. Paštu. Tada galite atidaryti failą „iPhone“ el. Pašto programoje, kad pradėtumėte.

Jei suprantate saugumą, yra geresnių alternatyvų, pvz., Naudokite saugyklą debesyje, pvz., „Dropbox“ ar „Google“ diską. Jei naudojate „Mac“, galite naudoti „Airdrop“. Tačiau parodysime, kaip tai daroma, nesudėtingą variantą.

„OpenVPN“ ryšio sukūrimas „iPhone“

 1. Prisijunkite prie savo VPN teikėjo svetainės žiniatinklyje.
 2. Naudodami „OpenVPN“ suraskite rankinio konfigūravimo nustatymus. Pavyzdžiui, jei naudojate „ExpressVPN“, juos rasite prisijungę prisijungę, spustelėdami Nustatykite „ExpressVPN“, tada spustelėdami Rank. Konfig sąrašo gale.
 3. Dešinėje ekrano pusėje pamatysite serverio vietų sąrašą. Spustelėkite žemyną, tada spustelėkite serverį, kad atsisiųstumėte .ovpn profilį.
 4. Pridėkite profilį prie el. Laiško ir nusiųskite sau arba išsaugokite kaip juodraščio pranešimą.

Palikite šį naršyklės langą atvirą; akimirksniu jums reikės vartotojo vardo ir slaptažodžio.

„IPhone“:

 1. Atidarykite programą, kurią naudojate el. Laiškų tikrinimui, ir suraskite sau atsiųstą el. Laišką. Atidarykite jį ir bakstelėkite failo priedą.
 2. El. Pašto programoje rodomos programos, kurias galite naudoti norėdami atidaryti failą. Suraskite „OpenVPN“ ir palieskite, kad atidarytumėte.
 3. „OpenVPN“ patvirtina, kad failas yra paruoštas importuoti. Bakstelėkite žalią pliuso piktogramą.„ExpressVPN iPhone“ „OpenVPN“ importo failas
 4. Bakstelėkite Leisti nustatyti VPN ryšį. Turėsite tai patvirtinti naudodami „Touch ID“.„ExpressVPN iPhone“ „OpenVPN“ konfigūracija

Šiuo metu turite grįžti į savo stalinį kompiuterį ir pažiūrėti į Rank. Konfig instrukcijos, kurias naudojote anksčiau:

 1. Savo „iPhone“ įveskite Rank. Konfig vartotojo vardas ir slaptažodis, kuriuos jūsų paslaugų teikėjas pateikė laukuose „Vartotojo ID“ ir „Slaptažodis“. Atminkite: ši informacija nėra tokia pati kaip jūsų prisijungimo informacija prie interneto. Taigi jei įvesite, pavyzdžiui, savo el. Pašto adresą, jis neveiks.„ExpressVPN iPhone OpenVPN“ rankinė konfigūracija
 2. Jei norite išsaugoti savo informaciją, bakstelėkite Sutaupyti slankiklį, kad jį įjungtumėte.
 3. Bakstelėkite Prisijungti ir patikrinkite savo ryšį, tada spustelėkite Taip.„ExpressVPN iPhone OpenVPN“ leidžia prisijungti

Kaip elgtis su nepalaikoma fragmento direktyva

Jei nepavyksta užmegzti ryšio, galite pamatyti pranešimą apie fragmentų direktyvą, kurios nepalaiko programa.

Norėdami tai išspręsti, grįžkite į savo kompiuterį ir atidarykite .ovpn failą teksto rengyklėje.

Raskite eilutę, prasidedančią žodžio fragmentu, ištrinkite ją ir išsaugokite failą. Svarbu nekeisti nieko kito ir įsitikinti, kad failo plėtinys vis tiek yra .ovpn.

„ExpressVPN iPhone“ „OpenVPN“ klaida

Dar kartą nusiųskite failą sau ir pakartokite antrą ir trečią aukščiau pateiktos sekos skyrius.

3 metodas: Neautomatiniai nustatymai

VPN ryšio rankiniu būdu nustatymas yra stebėtinai greitas procesas. Tai taip pat yra geras būdas taupyti vietą įrenginyje, nes visa ryšio informacija išsaugoma „iOS“ nustatymų programoje. Tai užtruks tik keletą minučių.

Jei prisijungdami jau naudojate programą, prieš tęsdami, galbūt norėsite ją pašalinti iš „iPhone“.

Vis dėlto atminkite, kad apsiribosite L2TP / IPSec protokolo naudojimu ir prarasite papildomas funkcijas, pvz., Žudiklius, kurias gausite naudodamiesi programa.

Šiam procesui nieko nereikia atsisiųsti. Rankinę konfigūracijos informaciją turėsite rasti savo teikėjo svetainėje. Jei naudojate „ExpressVPN“, įsitikinkite, kad pasirinkote „Manual Config“, tada „LT2P / IPSec“, kad būtų atskleista teisinga informacija.

Tada atlikite šiuos veiksmus:

 1. Savo „iPhone“ atidarykite Nustatymai app, palieskite Generolas, tada bakstelėkite VPT.„ExpressVPN iPhone L2TP“ nustatymai
 2. Bakstelėkite Pridėti VPN konfigūraciją ...„ExpressVPN iPhone L2TP“ prideda konfigūraciją
 3. Bakstelėkite Tipas ir pasirinkite L2TP.„ExpressVPN iPhone L2TP“ konfigūracijos tipas
 4. Kitus laukus užpildykite taip:
  • apibūdinimas: Bet koks jūsų pasirinktas tekstas
  • ServerisĮveskite serverio pavadinimą, kurį pateikė jūsų VPN teikėjas
  • Sąskaita: Jūsų L2TP / IPSec vartotojo vardas
  • „RSA SecurID“: Išjungta
  • Slaptažodis: Jūsų „L2TP / IPSec“ slaptažodis. Tai neprivaloma. Jei paliksite šį lauką tuščią, jūsų „iPhone“ paragins įvesti slaptažodį kiekvieną kartą, kai prisijungiate.
  • Paslaptis: 123456
  • Siųsti visą srautą: Įjungtas.„ExpressVPN iPhone L2TP“ siunčia visą srautą

Išsaugokite profilį, tada bakstelėkite jungiklį, kad prisijungtumėte. Jūsų VPN liks prijungtas fone, nes naudosite kitas programas.

„ExpressVPN iPhone L2TP“ prijungtas

Kur gauti pagalbos

Nustatyti VPN „iPhone“ įrenginyje turėtų būti gana paprasta, tačiau skirtingi teikėjai turi šiek tiek skirtingus ryšio reikalavimus. Jei kyla problemų, susisiekite su teikėjo palaikymo skyriumi ir pateikite išsamią informaciją apie iškilusią problemą.

Daugeliu atvejų, naudojant oficialią teikėjo programą, atsiras keletas problemų, todėl per kelias minutes turėtumėte būti pasirengę ir naudoti savo „iPhone VPN“.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me