Mes reguliariai skelbiame kiekvieną VPN savo svetainėje naudodami išsamią, griežtą ir sąžiningą bandymų programą. Tikriname privatumą ir saugumą, greitį ir patikimumą, apeiname žiniatinklio geografinius blokus ir dar daugiau. Mes tikimės, kad tik geriausios VPN paslaugos pelnys mūsų patvirtinimo antspaudą.

Top10VPN.com 10 žingsnių peržiūros proceso vizualizacija

Mūsų apžvalgos visada yra nešališkos

Skirtingai nuo kitų ten esančių VPN peržiūros svetainių, mūsų apžvalgos yra 100% nešališkos ir be išorės įtakos.

Niekada nesiimame kompensacijos mainais už teigiamą aprėptį, o VPT teikėjai niekada neturės savo nuomonės, kaip vertiname produktus, kuriuos peržiūrime.

Mūsų VPT ekspertų komanda valdo kiekvieną VPN naudodama tą pačią nuodugnaus testavimo programą, užtikrindama, kad visi jūsų matomi rezultatai būtų tiesiogiai palyginami, be jokio favoritizmo ar šališkumo..

Mes darome viską, ką galime, kad jūsų apsisprendimas pirkti būtų kuo lengvesnis, o jūsų poreikiai visada būna svarbiausi. Savo atsiliepimuose visada esame sąžiningi, skaidrūs ir atviri.

Jei norite sužinoti daugiau apie tai, kaip galime sau leisti išlaikyti tokius aukštus redakcinius standartus, mūsų vadove galite sužinoti daugiau, kaip uždirbame pinigus.

Mūsų 10 žingsnių peržiūros procesas

Kiekvienas mūsų išbandytas VPT naudojasi unikalia Top10VPN.com metodika - be jokių išimčių. Štai kas nutinka peržiūrint VPN:

1PNN pirkimas

Jokių spaudos pavyzdžių ir nemokamų paslaugų („bandomosios sąskaitos“, kurias teikia VPT teikėjai) - norime įsitikinti, kad gauname tokią pat patirtį kaip ir paprastas namų vartotojas.

Vienintelis būdas garantuoti, kad gauname oficialią mažmeninę VPN versiją, yra nusipirkti patiems - taigi, būtent tai ir darome kiekvienam išbandytam VPN..

Mes turime nuolatinę kiekvieno mokamo VPN prenumeratą, šiuo metu nurodytą mūsų svetainėje. Vien pernai VPN prenumeratai išleidome daugiau nei 5000 USD. Mes turime nuolatinę prieigą prie VPN programinės įrangos, kurią mes peržiūrime, kad galėtume atnaujinti savo apžvalgas, pateikdami skrybėlę.

Savo pačių prenumeratų pirkimas ir išlaikymas reiškia, kad galime sekti, kurie VPN šiandieninei rinkai yra naudingi, o kurie - atima jus..

2Diegimas ir testavimas keliuose įrenginiuose

Kaip mes tikriname ir peržiūrime VPN

Turime skirtą bandomąjį nešiojamąjį kompiuterį su įdiegtomis virtualiomis mašinomis, paruoštais ir laukiančiais, kad galėtume išbandyti naujausią VPN. Taip pat turime 2017 m. „Apple MacBook Pro“, „Apple iPhone 7“, „Apple iPad“, „Samsung Galaxy S8“ ir „Amazon Fire TV Stick“, skirtus specialiai VPN testavimui. Kiekvienas jų po kiekvieno testo yra švarus..

Pabrėžiame, koks yra kiekvieno VPN prieinamumas ir ar jame nėra skirtų programų, skirtų įvairiems populiariems įrenginiams. Jokio vietinio palaikymo jūsų pasirinktam telefonui, kompiuteriui ar srautinio perdavimo įrenginiui reiškia, kad galite rizikuoti mažesne nei visiška apsauga.

3Gali greitai rasti tai, ko norime?

Ar visi meniu yra aiškiai paženklinti? Ar kiekvienas mygtukas daro tai, ko tikėjotės? Ar tai padeda rasti konkrečios jūsų ieškomos paslaugos serverį, pvz., „Netflix“? Ar reikia įdiegti jį į savo maršrutizatorių??

Mes nepaliekame nė vieno akmens apversto ir įsitikiname, kad pirmą kartą suaktyvinus naują VPN, nebus netikėtumų.

4Ar ​​jis turi visas būtinas funkcijas??

Šią dieną ir amžiuje yra tam tikrų funkcijų, kurios, mūsų manymu, yra svarbiausios svarbiausiam VPT - tokios funkcijos, kaip žudymo jungiklis, automatinė viešoji „WiFi“ apsauga ir AES-256 šifravimas.

Be to, mes taip pat ieškome naudingų priedų, kurie gali būti įtraukti, pvz., Dalijimosi tuneliais ar naršyklės plėtiniai.

Kai kurie teiks specialius srautinių transliavimo paslaugų serverius, tokius kaip „Netflix“ ar „BBC iPlayer“, kiti suteiks jums serverius, optimizuotus „torrenting“ ir P2P.

5Ar tai apsaugo jūsų privatumą ir saugumą?

Jūsų privatumas ir saugumas yra nepaprastai svarbūs. Mes netinkamai atliktume savo darbą, jei neužtikrintume, kad kiekvienas rekomenduojamas VPN užtikrintų jūsų saugumą ir privatumą internete.

Mes atliekame išplėstinius šifravimo testus, kad patikrintume, ar VPT tinkamai šifruoja jūsų ryšį.

Mes taip pat patikriname, ar nėra DNS nutekėjimų, IP nutekėjimų ir „WebRTC“ nuotėkių, kad įsitikintume, jog tikroji jūsų vieta yra paslėpta prisijungus prie VPN.

Siekdami patikimiausių rezultatų, naudojame tinklo srauto analizės programinę įrangą, vadinamą „Wireshark“, labai vertinamą, atvirojo kodo įrankį, naudojamą saugumo specialistų visame pasaulyje..

Mes taip pat sukūrėme pasirinktinę testavimo aplinką, užtikrinančią, kad klaidinantys duomenys negalėtų užteršti mūsų užfiksuotų ir analizuojamų paketinių duomenų dėl galimų šifravimo nutekėjimų ir nesėkmių..

6Kaip greitai??

Greitis ir ryšio patikimumas yra bet kokio gero VPN pagrindas, todėl žinojome, kad turime rasti būdą juos išbandyti kuo griežčiau..

Norėdami tai padaryti, sukūrėme du skirtingus bandymo metodus:

1 metodas (rankinis)

Ši testavimo technika leidžia mums įvertinti kiekvienos VPN paslaugos, kurią matote peržiūrėję mūsų svetainėje, greitį.

Pirmiausia mes įrašome savo interneto greitį neveikdami VPN.

Tada paleidžiame VPN, jungdamiesi prie serverių JAV (rytinėje pakrantėje), JK, Australijoje, Vidurio Europoje (dažniausiai Vokietijoje ar Prancūzijoje) ir Singapūre. Jei vienos iš šių vietų nėra, išbandysime netoliese esančią šalį ar regioną.

Testavimo vietos visame pasaulyje suteikia gerą apžvalgą, kaip veikia VPN greitis mažais, vidutiniais ir dideliais atstumais.

Mes tikriname kiekvieną vietą keletą kartų ir lyginame kiekvienos vietos vidurkį su greičiu, kai neaktyvus VPN, apskaičiuodami prarasto greičio procentą..

Kiekvienam regionui prarastas greičio dydis priskiriamas konkrečiam balui. Tai taikoma prarastiems atsisiuntimo ir įkėlimo greičiams, taip pat įgytam vėlavimui. Žemiau parodyta, kiek kiekvienas iš šių trijų veiksnių turi įtakos bendram greičio balui:

 • Atsisiuntimo greitis: 70%
 • Įkėlimo greitis: 20%
 • „Ping“: 5 proc.

N.B. Pirmenybė teikiama vietinio ryšio greičiui (pavyzdžiui, nuo Londono iki Londono).

Daugybė greičio duomenų, kuriuos matote, yra testuojant naudojant „OpenVPN“ protokolą, kad būtų galima palyginti rezultatus tarp VPN teikėjų.

Taip pat vykdysime kitų galimų protokolų („WireGuard“, „IKEv2“ ir kt.) Testus, nes tam tikros VPN paslaugos teikia pirmenybę kitiems saugos protokolams (įskaitant patentuotus protokolus), todėl svarbu išbandyti ir šiuos. Jei greičio duomenys yra susiję su kito protokolo, išskyrus „OpenVPN“, greičio bandymu, įsitikinsime, kad jis yra aiškiai nurodytas.

Visi greičio matavimai registruojami naudojant „Ookla“ interneto greičio tikrintuvą.

2 metodas (automatizuotas)

Mes sukūrėme visuotinį testavimo įrankį, kuris kiekvieną dieną tikrina VPN greitį, kad pateiktume tikslius ir naujausius duomenis. Vietos, kurias šiuo metu tikriname:

 • Amsterdamas, NL
 • Frankfurtas, DE
 • Londonas, JK
 • Niujorkas, JAV
 • Paryžius, FR
 • San Franciskas, JAV
 • Singapūras
 • Sidnėjus, AU
 • Tokijas, JP
 • Torontas, Kalifornija
 • Vankuveris, Kalifornija

Mūsų bandymų infrastruktūra, kurią pagamino mūsų inžinierių komanda, vykdo automatinius bandymus tarp kiekvieno miesto ir jo viduje išvardytos aukščiau, kad gautumėte puikių įžvalgų apie tai, kaip VPN veiks jums visame pasaulyje.

Šiuo metu mes naudojame savo įrankį, norėdami automatiškai išbandyti šiuos VPN:

 • „CyberGhost“
 • „ExpressVPN“
 • Paslėpk mane
 • „HideMyAss“!
 • „IPVanish“
 • „NordVPN“
 • Privatus interneto ryšys
 • „PrivateVPN“
 • PureVPN
 • „SaferVPN“
 • „Surfshark“
 • VyprVPN

Mes tvirtai tikime, kad mūsų automatinio įrankio duomenys yra patys patikimiausi.

Ne kiekvienas VPT teikėjas turi konfigūracijos failus, suderinamus su mūsų įrankiu, tačiau artimiausiu metu norime į jį įtraukti daugiau VPN..

7Ar tai veikia su populiariomis interneto paslaugomis?

Atlikę techninę analizę, patikriname VPN, kad sužinotume, kaip gerai jis atblokuoja populiarias žiniatinklio paslaugas. Ar tai leidžia jums pasiekti „US Netflix“ iš bet kurios vietos? Ar galite žiūrėti BBC iPlayer bet kur? Kaip apie kankinimus - ar tai leidžiama visuose serveriuose??

Jei atsakymas į visus šiuos klausimus yra „ne“, tada jūs žiūrite į labai ribotą VPN, kuris gali būti jums netinkamas..

8Galite tai apeiti cenzūra?

VPT yra gyvybiškai svarbi kovos su vyriausybės internetine cenzūra priemonė. Nepriklausomai nuo to, ar gyvenate pagal skaitmeninę politiką slegiančią vyriausybę, ar tik einate pro šalį, VPT yra labai svarbus norint atgauti prieigą prie nemokamo ir atviro interneto.

Kruopščiai tikrinamės, ar galima pasikliauti kiekvienu mūsų išbandytu VPN, norint įveikti geografinius apribojimus tokiose labai cenzūruojamose šalyse kaip Kinija ir JAE.

9Kokia yra jos privatumo ir registravimo politika?

Jei VPT neapsaugo jūsų privatumo, tada galbūt ir jo visiškai nenaudosite, tačiau mes nustatėme kai kurias privatumo ir registravimo politikas, kurios paliko mus be žodžių..

Pačios geriausios VPN paslaugos vykdo ne žurnalų ar minimalių žurnalų politiką, kuri, teisingai įgyvendinus, vartotojui leis išsaugoti nulinius identifikuojamus duomenis. Tačiau yra atvejų, kai nepateikiama registravimo paslaugų teikėjo melagystė, todėl įsitikinkite, kad atlikote savo tyrimus prieš pasitikėdami VPN teikėju pagal nominalią vertę..

Nors gali būti labai sunku tiksliai žinoti, ar paslaugų teikėjas prisijungia, ar ne, tačiau kiekvieną privatumo ir registravimo politiką apžvelgiame padidinamuoju stiklu. Mes taip pat kepame kiekvieną VPN teikėją, kad sužinotume, koks iš tikrųjų yra kiekvienas VPN.

Ir viskas tuo nesibaigia. Mes deramai patikriname ir kruopščiai tiriame, kas valdo ir valdo kiekvieną VPN bendrovę. Pvz., Apžiūrime, kur yra jų būstinė - iš tikrųjų matėme daugybę VPN kompanijų, įsteigtų privatumui nepalankiose jurisdikcijose, o tai gali būti rimta problema, jei teikėjo registravimo praktika nėra sandari..

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas yra tai, kad nuolat stebime VPN pramonės naujienas ir pokyčius, kad visada būtume tinkamai informuoti ir aprūpinti savo vertingais patarimais skaitytojams..

10Kaip gerai yra klientų aptarnavimas?

Dabar, kai pamatėme viską, ką siūlo VPT, ir tiksliai žinome, kokie yra jo trūkumai, susisiekiame su jų klientų palaikymo tarnyba ir išsiaiškiname, ar ji gali padėti užpildyti tuščius langelius..

Tikriname VPN teikėjo klientų palaikymo kokybę tiesioginiuose pokalbiuose (jei įmanoma) ir el. Paštu.

Mes norime pateikti daugybę paprastų ir techninių užklausų, norėdami sužinoti, kaip gerai pagalbiniai agentai iš tikrųjų žino savo produktą ir ar jie galės jums padėti iškilus problemoms..

Kaip vertiname VPT

Atlikę 10 aukščiau aprašytų žingsnių, esame pasirengę įvertinti VPN. Visi mūsų išbandyti veiksniai yra sutraukti į šešis pagrindinius kriterijus.

Tuomet šiems kriterijams priskiriamas tam tikras procentas nuo bendro balo, atsižvelgiant į tai, kiek mes manome, kad jie yra svarbūs VPN. Suskirstymas yra toks:

 • Privatumas & Medienos ruošos politika - 30 proc.
 • Greitis & Patikimumas - 25%
 • Savybės - 20%
 • Transliacija - 15 proc.
 • Paprastas naudojimas - 5%
 • Palaikymas - 5 proc.

Norint, kad VPT pelnytų aukštą balą, jis turi būti atliekamas kiekvienoje kategorijoje.

Jūs žinote mūsų procesą, todėl kodėl gi neperskaitydami mūsų VPN apžvalgų ar peržiūrėdami svarbiausias VPN rekomendacijas.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me