„IPVanish“ yra „VPN“ skirtas kankinimui ir „Kodi“. Aukščiausia kokybė yra kaina, bet ar ji privalo? „IPVanish“ gali būti šiek tiek brangesnis nei dauguma, tačiau yra būdas gauti nemokamai. Perskaitykite toliau ir sužinokite kaip.

„IPVanish“ logotipas

Jei esate „iOS“ vartotojas, jums sekasi. „IPVanish“ siūlo septynių dienų nemokamą „iOS“ programos bandomąją versiją, tai reiškia, kad galite išbandyti visas paslaugas neįsisakydami prenumeratos..

„IPVanish“ galite išbandyti ir kituose įrenginiuose, pasinaudodami „IPVanish“ septynių dienų pinigų grąžinimo garantija. Jūs turite atsisakyti savo pinigų, tačiau jie bus laikini tik tuo atveju, jei nuspręsite tęsti paslaugos teikimą po savaitės pabaigos.

Skaitykite toliau ir sužinokite, kaip nemokamai gauti „IPVanish“, pradedant nuo „IPVanish iOS“ programos.

Kaip nemokamai gauti „IPVanish“ naudojant „iOS“

 1. Eikite į „IPVanish“ svetainę ir raskite nuorodą į „iOS“ programą „App Store“ skirtuke „Programos“. Arba atidarykite „iOS App Store“ „iPhone“ ar „iPad“ ir ieškokite „IPVanish“.

  „IPVanish iOS“ atsisiuntimo puslapio ekrano kopija

 2. Atsisiųskite „IPVanish iOS“ programą ir sukurkite abonementą iš programos, kai diegimas bus baigtas. Viskas, ko jums reikia norint sukurti „IPVanish“ sąskaitą, yra el. Pašto adresas ir slaptažodis - nereikia jokios papildomos informacijos apie mokėjimą.

  „IPVanish iOS App Login“ ekrano kopija

 3. Mėgaukitės visapusiška „IPVanish“ „iOS“ programa septynias dienas - tiesiog nepamirškite atšaukti prenumeratos iš savo „iTunes“ paskyros, kol dar nesibaigs savaitė ar būsite automatiškai apmokestinamas už mokamą planą.

Kaip nemokamai gauti IPVanish visuose kituose įrenginiuose

Jei neturite „iPhone“ ar „iPad“, tada „IPVanish“ siūlo nemokamą bandomųjų septynių dienų pinigų grąžinimo garantiją be klausimų..

Jis veikia visuose įrenginiuose, o tai puiku, nes vienu metu galite naudoti „IPVanish“ iki 10 įrenginių.

 1. Apsilankykite „IPVanish“ tinklalapio kainų puslapyje ir pasirinkite bet kurį planą - visiems jiems taikoma ta pati garantija.

  Kaip nemokamai gauti „IPVanish“

 2. Pasirinkite savo mokėjimo metodą ir įveskite savo duomenis, kad sukurtumėte „IPVanish“ sąskaitą. Gausite suaktyvinimo el. Laišką, kad patvirtintumėte savo el. Pašto adresą.

  „IPVanish“ mokėjimo metodų ekrano kopija

 3. Atsisiųskite savo įrenginio programą iš „IPVanish“ svetainės skirtuko „Programos“.

  „IPVanish“ atsisiuntimų puslapio ekrano kopija

 4. Įdiekite „IPVanish“, prisijunkite ir išbandykite septynias dienas nerizikuodami.

  „IPVanish MacOS App“ ekrano kopija

 5. Jei nuspręsite nesinaudoti „IPVanish“, būtinai atšaukite prenumeratą prieš pasibaigiant savaitei iš interneto valdymo skydelio. Tiesiog prisijunkite puslapyje „Mano sąskaita“, spustelėkite „Prenumerata“ ir tada „Noriu atšaukti“. mano prenumerata '.

  „IPVanish“ valdymo skydelio ekrano kopija

 6. Būsite nukreipti į kitą puslapį, kuriame bus prašoma patvirtinti atšaukimą. Slinkite dešinėn žemyn iki puslapio apačios ir spustelėkite „Aš vis dar noriu atšaukti“.

  „IPVanish“ patvirtinimo atšaukimo puslapio ekrano kopija

  „IPVanish“ grąžinimas automatizuojamas ir apdorojamas per 10 darbo dienų - nereikia siųsti el. Laiškų ar kalbėtis su palaikymo agentu ir nereikia nurodyti priežasties, kodėl norite atšaukti.

Kaip gauti „IPVanish“ nuolaidos kuponą

Tai nėra visiškai tas pats, kaip gauti nemokamai, tačiau „IPVanish“ savo svetainėje siūlo daugybę kuponų, kurie padės jums gauti mokamą versiją kuo pigiau.

Jei nusprendėte, kad mokėsite už VPN (tą mes jums visiškai rekomenduojame padaryti), nėra prasmės išleisti daugiau nei reikia - štai, kaip gauti „IPVanish“ nuolaidos kuponą, kuris yra garantuojamas darbas.

 1. Naršykite „IPVanish“ svetainės skiltyje „Kuponai“ (arba tiesiog spustelėkite šią nuorodą).
  „IPVanish“ nuolaidų kupono ekranas
 2. Raskite jums tinkančio „IPVanish“ prenumeratos trukmę - kuo ilgesnė prenumerata, tuo pigesnė „IPVanish“ prenumerata gaunama.
 3. Tiesiog spustelėkite didelį mygtuką „Išsaugoti dabar“ ir būsite nukreipti į „IPVanish“ paskyros kūrimo ekraną su jūsų pasirinkta nuolaida. Nesijaudinkite, jei nuspręsite, kad „IPVanish“ nėra jums skirtas, tada vis tiek turite teisę į grąžinimą, į kurį nekilo klausimų, per septynias dienas, net jei ir naudojote kuponą..

Ar „IPVanish“ yra geras dalykas?

Žodžiu: taip, „IPVanish“ yra labai geras.

Iš 74 VPN, kuriuos per metus peržiūrėjome, „IPVanish“ yra vienas iš absoliučiai geriausių.

Pirmiausia, o svarbiausia - „IPVanish“ yra nepaprastai saugu naudoti.

„IPVanish“ naudoja aukščiausius kibernetinio saugumo standartus, kad apsaugotų jūsų srautą ir įrenginius, ir sukuria griežtą nulinio žurnalo politiką - nieko, ką darai internete, nestebi ir nesaugosi..

Taip pat greitai - „IPVanish“ nuolatos stebi didžiausią visų mūsų išbandytų VPN greitį.

Tai gana brangu (juk turbūt todėl ir esate šiame puslapyje), tačiau mes visiškai tikime, kad „IPVanish“ yra vertas pinigų.

Jei norite sužinoti daugiau, galite spustelėti nuorodą ir perskaityti visą „IPVanish“ apžvalgą.

Kam priklauso „IPVanish“?

„j2Global“ logotipas

„IPVanish“ pirmą kartą išleido 2012 m. „HighWinds Network Group“, IP paslaugų įmonė, įsikūrusi Floridoje, JAV.

2017 m. Pradžioje „StaWPath“, „HighWinds Network Group“, įsigijo kitą amerikiečių kompaniją, turinčią didelį internetinių programinės įrangos ir kompanijų portfelį..

Galiausiai 2019 m. Viduryje „StackPath“ pardavė „IPVanish“ (ir dar vieną iš jo VPN, „Encrypt.me“) milžiniškajai, viešai kotiruojamai technologijų bendrovei „J2Global“..

Turėdama tokią aiškią ir atvirą įmonės istoriją, nėra daug paslapčių, kurias reikia sužinoti apie „IPVanish“ - tai teisėta įmonė, turinti skaidrią struktūrą ir atskaitingą nuosavybę.

Ar „IPVanish“ tinka „Firestick“?

„IPVanish“ pagrindinio ekrano vaizdas „Amazon Fire TV Stick“

Mūsų nešališki ekspertai nustatė, kad IPVanish yra geriausias geriausias VPN skirtas „Amazon Fire TV Stick“.

Mes mėgstame „IPVanish“ pritaikytą „Fire TV Stick“ VPN programą, kuri palengvina jūsų įrenginio apsaugą - jis niekur nėra toks varginantis kaip kai kurios varžybos.

Vis dėlto tai nėra tik gražus veidas. „IPVanish“ puikiai veikia „Fire TV Stick“, nes atrakina „Netflix“, turi neribotą „P2P“, kad užtikrintų geriausią įmanomą „Kodi“ patirtį, o ypač greitas atsisiuntimo ir įkėlimo greitis reiškia, kad žiūrėsite „Full HD“ neturinčioje buferinėje erdvėje..

Galite pradėti apsilankyti „IPVanish“ puslapyje „Amazon Appstore“ arba ieškoti „IPVanish“ tiesiogiai „Amazon Fire TV“ įrenginyje, kad pradėtumėte atsisiųsti..

Jei norėtumėte apsipirkti prieš priimdami galutinį pasirinkimą, mes sudarėme penkių geriausių VPN „Amazon Fire TV Stick“ ir geriausių nemokamų VPN „Amazon Fire TV Stick“ sąrašus..

Ar „IPVanish“ veikia su „Netflix“?

Taip, „IPVanish“ veikia su „Netflix“.

Testuodami nustatėme, kad dauguma „IPVanish“ JAV serverių veikia, kad atrakintų JAV „Netflix“, net jei kartais jie gali šiek tiek užtrukti..

Televizijos ir kino fanatikai, saugokitės, - „IPVanish“ yra toli gražu ne geriausias VPT srautiniam perdavimui.

Nors „IPVanish“ daro gerą darbą su „Netflix“, praėjo daug laiko, kai paskutinį kartą nustatėme, kad jis dirba su „BBC iPlayer“. Tas pats pasakytina apie daugelį kitų populiarių transliacijų paslaugų, plius „Netflix“ bibliotekas už Amerikos ribų.

Jei norite VPN, kuriuo galite pasikliauti visose savo mėgstamiausiose srautinio perdavimo svetainėse, tada patikrinkite geriausius srautinio perdavimo VPN..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me