VPN maršrutizatoriai gali būti puikus sprendimas sujungti daugybę skirtingų įrenginių vienu metu. Šiame išsamiame VPN maršrutizatorių vadove sužinokite, kaip nustatyti VPN maršrutizatorių, norint gauti nuolatinę VPN apsaugą.

Du simboliai, naudojantys VPN maršrutizatorių su keliais prietaisais.

Kas yra VPN maršrutizatorius?

VPN maršrutizatorius yra „WiFi“ maršrutizatorius, kuriame įdiegta VPN kliento programinė įranga. Maršrutizatorius užšifruoja visą srautą, siunčiamą ar gautą per „WiFi“ tinklą. Tai reiškia, kad galite apsaugoti visus savo įrenginius vienu metu, neįdiegdami VPN programinės įrangos kiekviename atskirame įrenginyje.

Naudojant VPN kompiuteryje ar išmaniajame telefone bus užšifruotas srautas iš to atskiro įrenginio. Kita vertus, VPN maršrutizatorius užšifruos srautą visame jūsų „WiFi“ tinkle, sumažindamas jūsų galimybes būti pagautiems be apsaugos.

Tai reiškia, kad visi įrenginiai, prijungti prie jūsų „WiFi“ - kompiuteriai, planšetiniai kompiuteriai, išmanieji telefonai ir išmanieji televizoriai - galės vienu metu pasiekti jūsų VPN serverius ir palaikyti saugų bei privatų ryšį.

Kas yra VPN maršrutizatorius ir kaip jie veikia?

VPN maršrutizatorius užšifruoja kiekvieno jūsų „WiFi“ tinklo įrenginio srautą.

Maršrutizatorių galima nusipirkti su iš anksto įdiegta VPN programine įranga arba patys galite ją įdiegti. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį, kad ne visi maršrutizatoriai gali palaikyti VPN programinę įrangą, o ne visi VPN teikėjai gali veikti maršrutizatoriuje. Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, pereikite į šio vadovo skyrių „Kaip nustatyti VPN maršrutizatorių“.

Šiame vadove aprašomi VPN maršrutizatoriaus naudojimo pranašumai ir trūkumai. Paaiškinsime, ko reikia atkreipti dėmesį, ir kodėl VPN maršrutizatorius gali būti jums tinkamiausias sprendimas.

Jei jau nusprendėte įsigyti VPN maršrutizatorių ir jums tiesiog reikia pagalbos jį nustatant, būtinai perskaitykite mūsų išsamų vadovą, kaip įdiegti VPN maršrutizatoriuje.

Kokie yra VPN maršrutizatoriaus pranašumai?

Investavimas į VPN maršrutizatorių gali atrodyti didelis žingsnis, tačiau jis gali pasiūlyti keletą pranašumų saugumo, privatumo ir patogumo atžvilgiu..

Iliustracija, rodanti VPN maršrutizatoriaus pranašumus.

1Neišvenkite kelių įrenginių apribojimų

Daugeliui VPT teikėjų yra ribojamas prietaisų, kuriuos galite prisijungti iš karto, skaičius.

Kai maršrutizatoriuje bus įdiegtas VPN, kiekvienas prie jūsų „WiFi“ tinklo prijungtas įrenginys bus apsaugotas jūsų VPN ir jis bus laikomas tik vienu ryšiu.

Ši funkcija ypač naudinga žaidimų pultams, daugialypės terpės grotuvams ir daiktų interneto (IoT) įrenginiams, iš kurių daugelis neturi vietinio palaikymo VPN kliento programinei įrangai..

2Nuolatinė VPN apsauga

Naršyklės pagrindu veikiančios VPN paslaugos reikalauja, kad kiekvieną kartą, kai norite pradėti naują seansą, turite suaktyvinti ryšį. Jei naudojate VPN maršrutizatorių, niekada nereikės nerimauti, kad vėl įjungtumėte VPN.

Kai maršrutizatorius bus nustatytas, VPN veiks nuolat, nepriklausomai nuo to, kokį įrenginį naudojate. Tai smarkiai sumažina riziką, kad jūs galite būti pagauti be apsaugos.

Per pastaruosius kelerius metus kai kurios šalys priėmė naujus teisės aktus, kurie verčia IPT stebėti ir saugoti jūsų naršymo istoriją. Dabar tai privaloma Jungtinėje Karalystėje, JAV, Australijoje ir kai kuriose Europos dalyse.

Visas tinklo saugumas naudojant VPN maršrutizatorių yra vienas iš geriausių šios problemos sprendimų. Visas srautas jūsų tinkle bus apsaugotas ir užšifruotas tarp maršrutizatoriaus ir VPN serverio, paliekant IPT absoliučiai jokios informacijos apie jūsų naršymo istoriją.

3Patobulintas bendras saugumas

Maršrutizatoriaus atnaujinimas yra gera idėja iš saugumo perspektyvos. Buvo keli atvejai, kai valdžios institucijos ir nusikaltėliai pasinaudojo maršrutizatorių pažeidžiamumu šnipinėdami žmones ar rinkdami jų neskelbtinus duomenis.

Jei naudojate VPN maršrutizatorių, visi įrenginiai, prijungti prie maršrutizatoriaus „Wi-Fi“, gaus jūsų VPN pranašumus. Tai reiškia, kad jei turite svečių ar norite naudoti kelis įrenginius vienu metu, visas jūsų srautas bus apsaugotas pagal numatytuosius nustatymus.

4Sluoksnės VPN paslaugos

Daug lengviau vienu metu paleisti dvi VPN paslaugas, jei naudojate VPN maršrutizatorių. Vieną VPN galite įdiegti maršrutizatoriuje, o kitą - darbalaukyje. Nors tai tikrai paveiks jūsų ryšio greitį, tai yra puikus būdas maksimaliai padidinti jūsų apsaugą tuo atveju, jei nutekėjimas ar gedimas pakenktų vienam VPN teikėjui..

Kokie yra VPN maršrutizatoriaus trūkumai?

VPN maršrutizatoriai gali atrodyti kaip puikus visapusiško interneto privatumo sprendimas ir tam tikra prasme jie yra. Tačiau jie kainuoja, o ne tik finansiškai.

Iliustracija, rodanti VPN maršrutizatoriaus trūkumus.

1Lankumo trūkumas

VPN maršrutizatoriai yra skirti privatumui. Kai jie bus nustatyti, pakeisti parametrus nėra taip lengva, kaip tada, kai VPN programinė įranga bus įdiegta įrenginio lygiu. Greitai įjungti ir išjungti VPN arba pakeisti serverio vietą yra daug sunkiau.

Dėl šios priežasties VPN maršrutizatoriai nėra idealūs tokiems dalykams kaip geografinė apgaulė, anticenzūra ar turinio atblokavimas. Šiose situacijose reikia daug daugiau lankstumo atsižvelgiant į tai, kada norite įjungti savo VPN ir kur norite prisijungti prie.

Taip pat, jei norite srautinio turinio, gali būti lengviau įdiegti VPN programinę įrangą tiesiai į jūsų pasirinktą įrenginį.

Daugelis paslaugų visiškai blokuoja VPT, nekreipdamos dėmesio į tai, iš kur kyla srautas. Jei VPN nuolat aktyvinamas, tai gali sukelti problemų.

Jūs netgi galite kovoti dėl turinio, kuris paprastai pasiekiamas jūsų regione. Pvz., Jei esate JAV ir prijungiate savo VPN maršrutizatorių prie JK serverio, galbūt negalėsite pasiekti JAV „Netflix“ ar kitų vietinių platformų.

2Sudėtingas nustatymas

Įdiegti VPN namų maršrutizatoriuje gali būti sudėtinga ir atima daug laiko, ypač pradedantiesiems.

Daugelis VPN kompanijų turi vadovus, padėsiančius klientams diegti, o daugelis jų taip pat palaiko tiesioginius pokalbius. Jei kyla problemų, būtinai perskaitykite mūsų vadovą, kaip įdiegti VPN maršrutizatoriuje.

Kita galimybė yra tiesiog nusipirkti iš anksto sukonfigūruotą maršrutizatorių. Tai padaryti yra daug lengviau, todėl privatus naršymas bus greitesnis, tačiau tai grąžins jums kelis šimtus dolerių. Daugiau apie šią parinktį galite sužinoti kitame šio vadovo skyriuje.

3Sumažintas ryšio greitis

Jei srautas vykdomas per VPN, jūsų greitis visam laikui bus mažesnis.

Net jei jūs perkate aukštos klasės maršrutizatorių, turintį vieną greičiausių VPN rinkoje, natūraliai įvyks sulėtėjimas, palyginti su nevaržomu (ir neapsaugotu) ryšiu. Tai bus ypač aktualu, jei prie to paties VPN maršrutizatoriaus prijungsite kelis įrenginius.

4Saugos silpnos dėmės

Vienas iš VPN naudojimo maršrutizatoriaus lygyje yra tas, kad eismas tarp jūsų įrenginių ir maršrutizatoriaus nėra užšifruotas..

Tai nėra per daug problema, jei žinote ir pasitikite visais, kurie naudojasi jūsų namų tinklu. Vis dėlto, jei nepažįstamas asmuo ar trečioji šalis pateks į ją, tai kelia pavojų saugumui.

Kaip nustatyti VPN maršrutizatorių: „Pre-Flashed vs. Unflashed“

Jei nuspręsite investuoti į VPN maršrutizatorių, vienas didžiausių sprendimų, kuriuos turite priimti, yra tai, ar pirkti iš anksto mirksėjęs, Įgalintas VPN, arba neapsišvietęs maršrutizatorius.

„Mirksi“ reiškia įdiegti naują programinę-aparatinę įrangą, kuri yra maršrutizatoriaus operacinė sistema, nustatanti, ką ji gali ir ko negali.

Iliustracija, rodanti įvairius VPN maršrutizatorių tipus.

Apibendrintos visos trys galimybės:

 1. Įsigykite iš anksto mirksėtą VPN maršrutizatorių. Šių maršrutizatorių VPN yra iš anksto įdiegtas. Ši parinktis yra greita ir lengva, tačiau paprastai yra brangesnė.
 2. Įsigykite maršrutizatorių, kuriame veikia VPN. Šie maršrutizatoriai palaiko VPN galimybes, todėl jums nereikės įdiegti naujos, su VPN įgalintos programinės įrangos. Tačiau vis tiek turėsite įdiegti pasirinktą VPN.
 3. „Flash“ esamą maršrutizatorių naudodami VPN programinę-aparatinę įrangą. Tai yra pats sudėtingiausias variantas. Galite sutaupyti pinigų naujai aparatinei įrangai, tačiau VPN programinę-aparatinę įrangą turėsite įdiegti rankiniu būdu.

Skirtumas tarp šių parinkčių yra paprastas: maršrutizatoriai, iš anksto mirksėję, jau turi įdiegtą VPN. Neparodyti maršrutizatoriai jums reikės rankiniu būdu įdiegti VPN. Pirmasis variantas jums kainuos šiek tiek daugiau, tačiau visą darbą atimsite iš savo rankų - tiesiog prijunkite jį ir eikite.

Jei gavote maršrutizatorių kaip savo interneto paketo dalį, mažai tikėtina, kad pavyks įdiegti VPN tame pačiame įrenginyje. Daugelis IPT savo klientams dabar teikia kombinuotus įrenginius, kurie veikia ir kaip modemas, ir kaip maršrutizatorius. Tokiu atveju turėsite nusipirkti naują maršrutizatorių, įgalinantį VPN, ir prijungti jį prie dabartinio įrenginio.

Dabar išsamiai aprašysime kiekvieną iš šių variantų.

1pasirengimo maršrutizatoriai

Maršrutizatoriai, iš anksto mirksėję, yra paprasčiausias pasirinkimas beveik visose situacijose. Jie ateina su iš anksto įdiegtas VPN, leidžia išvengti sudėtingo naujos programinės ar programinės įrangos diegimo proceso.

Iš anksto nuskaityto VPN maršrutizatoriaus pirkimas paprastai kainuos šiek tiek daugiau, tačiau visą darbą reikia atlikti ne iš jūsų rankų - tereikia jį prijunkite, įveskite savo prisijungimo duomenis ir eikite.

Tokios paslaugos, kaip „FlashRouters“, bus susijusios su jūsų diegimo procesu ir pateiks įrenginį, užpildytą jūsų pasirinkta mikroprograma ir VPN paslauga. Taip pat galite rasti maršrutizatorius, specialiai sukonfigūruotus tam tikriems VPN teikėjams, o tai puiku, jei turite esamą VPN prenumeratą..

VPN maršrutizatorių, sukonfigūruotų konkretiems VPN teikėjams, ekrano kopija.

Maršrutizatorių, iš anksto sukonfigūruotų „ExpressVPN“, pasirinkimas.

Tiek „FlashRouters“, tiek kai kurie VPN tiekėjai taip pat teikia skirtas programas, kad būtų paprasčiau prijungti namų tinklą prie VPN. Šios programos sukuria pasirinktinę sąsają, supaprastinančią konfigūracijos procesą ir leidžiančią lengvai perjungti serverius, VPN tiekėjus ir konfigūravimo parinktis.

Šios programos veiks su pagrindiniais maršrutizatorių modeliais, įskaitant „Linksys WRT32X“, „Netgear R6400“ ir „Asus RT-AC5300“..

2VPN įgalinti maršrutizatoriai

Antras jūsų pasirinkimas yra nusipirkti naują maršrutizatorių, jau suderinamą su VPN programine įranga. Šie įrenginiai yra su savimi Iš anksto įdiegta VPN palaikanti programinė įranga, leidžiančią sukonfigūruoti pasirinktą VPN ir iškart prisijungti prie jų serverių.

Tai yra jūsų pasirinkimas, jei:

  • Jūs nusipirkote „Flashrouter“, kuris nebuvo iš anksto sukonfigūruotas su VPN serveriu.
  • Norite sukonfigūruoti savo VPN maršrutizatorių su kitu VPN serveriu.

Norėdami sužinoti, ar jūsų dabartinis maršrutizatorius veiks su VPN programine įranga, perskaitykite maršrutizatoriaus vadovą arba ieškokite modelio numerio internete.

Kadangi šie maršrutizatoriai jau palaiko VPN, jums nereikės įdiegti naujos programinės aparatinės įrangos ar susieti maršrutizatoriaus su papildomu įrenginiu. Tiesiog įsigykite VPN prenumeratą ir maršrutizatorių, įgalintą VPN, vykdykite konfigūravimo instrukcijas iš pasirinkto VPN teikėjo ir tada galėsite konfigūruoti įrenginį į VPN serverį..

Populiarūs prekės ženklai, teikiantys maršrutizatorius, kuriuose veikia VPN, yra „ASUS“, „Linksys“ ir „Netgear“. „Linksys WRT3200ACM“ ir „Netgear R6400“ yra populiarūs modeliai, siūlantys puikią kainos ir kokybės santykį.

Jei pasirinksite šią parinktį, taip pat turėtumėte apsvarstyti, kuriuos VPN protokolus palaiko maršrutizatorius ir ar prireikus jį galima mirksėti naudojant naują programinę aparatinę įrangą. Naujausi maršrutizatoriai, palaikantys VPN, paprastai palaiko „OpenVPN“ protokolą, tai reiškia, kad galite įdiegti bet kurią VPN paslaugą, kuri taip pat naudoja „OpenVPN“. Laimei, šis protokolas yra standartinis su visomis vertingomis VPN paslaugomis.

3Nekreiptas

Jei maršrutizatorius šiuo metu nėra suderinamas su VPN programine įranga, bet yra suderinamas su VPN programinė įranga, turėsite jį mirksėti. Tai yra ilgesnis procesas, priklausantis nuo nagrinėjamo maršrutizatoriaus tipo. Tiksliai galite sužinoti, kaip tai padaryti, mūsų vadove, kaip įdiegti VPN maršrutizatoriuje.

Rankinis maršrutizatoriaus mirksėjimas nauja firmware leis įdiegti pasirinktą VPN programinę įrangą. Tai gali padėti sutaupyti pinigų, tačiau reikia šiek tiek techninių žinių.

Du populiariausi VPN maršrutizatoriaus programinės įrangos tipai yra „Tomato“ ir „DD-WRT“. Tai yra nepriklausomos, atvirojo kodo sistemos, kurias galite nemokamai atsisiųsti internetu.

Ekrano nuotrauka iš „Tomato“ programinės įrangos svetainės.

Pomidoras yra maršrutizatorių atvirojo kodo VPN palaikanti programinė įranga.

Tiek „DD-WRT“, tiek „Tomato“ suteikia sąsają, leidžiančią valdyti pralaidumą, padidinti „WiFi“ diapazoną, naudoti įvairius VPN protokolus ir dar daugiau. Šiame straipsnyje galite sužinoti daugiau apie šių pasirinktinių programinės aparatinės įrangos parinkčių skirtumus.

Verta atsiminti, kad pati mirksinti maršrutizatoriaus programinė įranga nėra skirta silpnai širdžiai. Tai gali sugadinti maršrutizatorių su negaliojančia garantija. Norėdami sužinoti daugiau, perskaitykite mūsų vadovą, kaip rankiniu būdu įdiegti VPN maršrutizatoriuje.

VPN maršrutizatoriaus specifikacijos

Jei nuspręsite nusipirkti naują maršrutizatorių - iš anksto įjungtą, įjungtą VPN ar kitaip - svarbu suprasti, ką tiksliai turi kiekvienas modelis. Jei jau turite VPN maršrutizatorių ir turite pasirinkti VPN, galite pereiti tiesiai prie Kaip pasirinkti maršrutizatoriui VPN..

Kaip ir nešiojamieji kompiuteriai ir išmanieji telefonai, kiekvienas maršrutizatoriaus modelis turi skirtingas galimybes, kurios turės įtakos jo našumui. Apsvarstykite šias specifikacijas:

„WiFi“ standartas

Kiekvieno maršrutizatoriaus „WiFi standartas“ įrenginyje pasirodys kaip kodas, prasidedantis 802.11, o po jo rašoma raidė. Šie standartai nurodo protokolų rinkinį, kuris nustato, kaip veiks jūsų „WiFi“ tinklas, ir yra atnaujinami kas kelerius metus.

Čia tikrai svarbu raidė, einanti po „802.11“. Senesni maršrutizatoriai turės „b“ arba „g“: jų reikėtų vengti, nes jų amžius reiškia, kad jie nebus pajėgūs naujausiu greičiu.

Naujesni modeliai turi „n“, tai reiškia, kad jie palaiko 300 MB / s greitį. Vis dėlto, ko iš tikrųjų norite, yra įrenginys, palaikantis 802.11ac. Tai yra naujausias vartotojų standartas, leidžiantis perduoti 1,3Gbps greitį.

Net jei jūsų interneto tiekėjas nesiūlo tokio puikaus greičio, didesnis maršrutizatoriaus greitis reiškia, kad visi jūsų įrenginiai atsisiunčia failus taip greitai, kiek leidžia jūsų ryšys..

Dažnio juostos

Daugelis maršrutizatorių pasiūlys 2,4GHz arba 5GHz belaidę dažnių juostą. Šis skaičius nurodo greitį, kuriuo duomenys siunčiami ir gaunami prie jūsų tinklo prijungtų prietaisų.

Pagrindinis skirtumas tarp šių dviejų dažnių bus ryšio diapazonas ir greitis, kurį suteikia kiekviena juosta. Paprasčiau tariant, 2,4 GHz siūlo mažesnį greitį didesniais atstumais, kol 5GHz siūlo didesnį greitį trumpesniais atstumais.

Vis tiek būsite apribotas plačiajuosčio ryšio greičiu, nepriklausomai nuo to, kokią juostą naudojate. Beje, 5 GHz greičiausiai plačiajuostį ryšį užtikrins greičiau nei 2,4 GHz.

Verta paminėti, kad 2,4 GHz dažnis taip pat gali nukentėti nuo trikdžių, jei tinkle yra daug įrenginių. Taip yra todėl, kad ten yra mažiau įrenginių, galinčių naudoti 5GHz, o tai sukelia 2,4GHz juostos perpildymą. Šiame straipsnyje galite sužinoti daugiau apie belaidžius dažnius.

Maksimalus greitis

„WiFi“ standartas ir dažnis nėra vieninteliai veiksniai, lemiantys maršrutizatoriaus greitį.

Maršrutizatorius dažniausiai nurodys savo maksimalų greitį. Čia nėra nieko techninio - ieškoti didžiausias įmanomas skaičius jūsų kainų intervale. Jei norite sužinoti daugiau apie belaidžio maršrutizatoriaus greitį, perskaitykite šį naudingą vadovą.

Jungčių skaičius

Vien todėl, kad jūsų maršrutizatorius yra belaidis, dar nereiškia, kad vis dar negalite prisijungti prie interneto senamadišku būdu.

Daugumoje VPN maršrutizatorių bus laidinio ryšio eterneto prievadai. Tai lengviausias būdas užtikrinti greitį ir patikimumą - jei ne visada, pats patogiausias.

Jie taip pat paprastai turės USB jungtį arba du. Tai galite naudoti norėdami paversti kitu būdu laidinį spausdintuvą „WiFi“ arba prijungti išorinį saugojimo įrenginį, kad sukurtumėte bendrą tinklo diską.

Kiek kainuoja VPN maršrutizatorius?

Kaip ir bet kurios programėlės, VPN maršrutizatorių kaina gali skirtis priklausomai nuo jūsų poreikių. Visada yra galimybių patyrusiems vartotojams ir profesionalams, tačiau rekomenduojame pasirinkti parinktį, kuri atitiktų jūsų tinklo dydį ir poreikius.

Atminkite, kad VPN maršrutizatoriai, palyginti su įprastais „WiFi“ maršrutizatoriais, iš esmės yra pažangesni, jie yra brangesni nuo įsigijimo. pigiausi variantai kainuos apie 130 USD, kol aukščiausios klasės modeliai gali kainuoti daugiau nei 500 USD.

Kai nusipirkote VPN maršrutizatorių, mėnesio VPN prenumeratos kaina yra labai pagrįsta, net jei naudojatės pirmaujančiu tiekėju, pavyzdžiui, „NordVPN“ ar privačia interneto prieiga. Tai yra maža kaina, kurią reikia sumokėti už ramybę.

Kaip pasirinkti maršrutizatoriaus VPN

VPN maršrutizatoriaus su skirtingais VPN teikėjais iliustracija.

Net jei jūs perkate iš anksto sukonfigūruotą maršrutizatorių, vis tiek turėsite įsigyti VPN prenumeratą.

Kai nuspręsite, kaip nustatyti savo VPN maršrutizatorių, turėsite nuspręsti, kurį VPN teikėją planuojate naudoti. Jei jau mokate už VPN prenumeratą, ženkite keletą žingsnių į priekį. Jei ne, turėsite atlikti tam tikrus tyrimus.

Tokius populiarius VPN kaip „ExpressVPN“ ar „NordVPN“ galima lengvai įdiegti „Tomato“ ar „DD-WRT“ maršrutizatoriuose. Kiti teikėjai, tokie kaip „TunnelBear“ ar „Hotspot Shield“, nėra tokie paprasti. Prieš pirkdami prenumeratą, visada patikrinkite, ar VPN paslauga palaiko maršrutizatoriaus ryšius.

Patikrinę, ar jūsų VPN teikėjas palaiko maršrutizatoriaus ryšius, verta įsitikinti, kad likusioji paslaugos dalis yra iki nulio.

Apsvarstykite šiuos kriterijus:

 • Ryšio greitis
 • Internetinis palaikymas
 • Registravimo politika
 • Serverio vietos

Pradėkite tyrinėdami teikėjo ryšio greitį ir palaikymo tinklą. Jūsų VPT pasirūpins viskuo, pradedant transliacijomis ir baigiant žaidimais - dažnai keliuose įrenginiuose vienu metu - todėl svarbu pasirinkti paslaugų teikėją, kuris siūlo jums reikalingą našumą. Taip pat stipri internetinė pagalba padės išspręsti visas iškilusias diegimo problemas.

Tada verta skirti laiko, kad tiksliai suprastumėte, kokius duomenis jūsų VPN tiekėjas registruoja ir kiek laiko jie saugomi. Kai kurios VPN registravimo strategijos gali būti klaidinančios, todėl verta perskaityti visą jų privatumo politiką.

Galiausiai patikrinkite VPN teikėjo serverių vietų sąrašą. Svarbu, kad galėtumėte prisijungti prie reikiamų vietų. Jei jums sunku rasti šią informaciją arba neturite laiko patys atlikti šio tyrimo, galite perskaityti mūsų geriausių 2020 m. VPT apžvalgas..

Nurodykite maršrutizatoriaus, kurio brūkšnys yra iš anksto, VPN pasirinkimą

Stulbinantis daugybė žinomų paslaugų teikėjų siūlo savo VPN iš anksto įjungtuose maršrutizatoriuose. Tarp populiarių variantų yra:

 • „ExpressVPN“
 • „HideMyAss“
 • „IPVanish“
 • „NordVPN“
 • Privatus interneto ryšys
 • PureVPN
 • „SaferVPN“
 • Aprašymas
 • „Cyberghost“
 • Paslėpk mane
 • IVPN
 • Puikus privatumas
 • Privatus VPT
 • ProtonVPN
 • VPNA sritis
 • VyprVPN

Išsamias visų šių VPN paslaugų apžvalgas, įskaitant informaciją apie jų registravimo politiką, serverio vietą ir maksimalų greitį, rasite mūsų VPN apžvalgų skyriuje..

Jei jau esate užsiprenumeravę vieną iš šių paslaugų, jūs jau turite pranašumą. Viskas, ką jums reikia padaryti įsigijus ir prijungus iš anksto paleistą maršrutizatorių, yra prisijungimas prie savo paskyros.

Jei verčiau naudojatės kitu teikėju, tai nėra problema. „DD-WRT“ programinė įranga leidžia rankiniu būdu sukonfigūruoti beveik visus VPN, kurie naudoja „OpenVPN“ arba „PPTP“ protokolus. Tai reiškia, kad jei perkate maršrutizatorių iš tokios paslaugos kaip „FlashRouters“, bet nenorite naudoti vieno iš VPN, nurodyto jo programoje, galite įdiegti kitą.

Vis dėlto atminkite, kad tokioje situacijoje turėsite rankiniu būdu sukonfigūruoti savo VPN, ir negalėsite naudoti jokios papildomos programos funkcijos, pvz., Pakeisti serverio vietą arba įjungti ir išjungti VPN. Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip rankiniu būdu sukonfigūruoti VPN maršrutizatorių, skaitykite mūsų VPN maršrutizatoriaus diegimo vadovą.

Pasirinkite VPN įgalintą maršrutizatorių

Jei jūsų pasirinktas VPN teikėjas nesiūlo maršrutizatoriaus, iš anksto mirksinčio, viskas gerai. Įsitikinkite, kad VPT palaiko „OpenVPN“, tada įsigykite maršrutizatorių su programinė įranga, kuri taip pat palaiko tą patį protokolą. Tuomet galėsite nustatyti patys.

Verta paminėti, kad tam tikros VPN paslaugos veiks tik su konkrečiais maršrutizatorių modeliais. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite pasirinkto teikėjo svetainėje arba susisiekite su jo palaikymo tarnyba.

Kai kurie VPT teikėjai siūlo supaprastintą diegimo procesą su lengvais internete vadovais. Pavyzdžiui, „NordVPN“ turi išsamius maršrutizatorių vadovus kiekvienam maršrutizatoriui ir programinę-aparatinę įrangą, kurią jie palaiko.

Jei maršrutizatorius jau suderinamas su jūsų VPN, viskas, ką jums reikia padaryti, tai tik prisijungti ir sukonfigūruoti jį prisijungti prie savo VPN teikėjo serverių. Norėdami gauti išsamesnių instrukcijų, skaitykite mūsų VPN maršrutizatoriaus diegimo vadovą.

Ar verta VPN maršrutizatorių?

Pasirinkus įdiegti VPN maršrutizatorių gali būti didelis žingsnis, jei esate įpratę prie paprastų programų ar naršyklės VPN. Beje, jei turite daug įrenginių ir jums tikrai rūpi namų tinklo privatumas, tai gali būti jums tinkamiausias pasirinkimas.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me