Supratimas, kokio tipo duomenis renka jūsų VPT, yra esminis veiksnys, kai reikia apsaugoti jūsų privatumą. Sužinokite, kuriais teikėjais galite pasitikėti, šiame išsamiame VPN registravimo politikos vadove.

Iliustracija vyro, kurį stebi jo prietaisas

Naršydami internete naudodami VPN, pasitikite savo teikėju daugybe neskelbtinos informacijos.

Atsižvelgiant į jų registravimo politiką, jūsų VPN teikėjas galėtų stebėti ir saugoti jūsų IP adresas, serverio vietos pasirinkimas, ir net jūsų lankomos svetainės. Trumpai tariant, yra dešimtys neskelbtinų žurnalų, kuriuos VPT galėtų rinkti ir bendrinti, jei būtų įpareigotas.

Žinoma, tai yra labai svarbi problema, jei nerimaujate dėl savo skaitmeninio pėdsako.

Mes faktiškai patikrinome 90 populiariausių VPN tiekėjų rinkoje. Mūsų tyrimas parodė, kad dauguma VPN registruoja tam tikrus duomenis, remdamiesi paslaugų patobulinimais ar trikčių šalinimu:

 • 46% saugo ryšio laiko žymes
 • 44% tvarko pralaidumo naudojimo žurnalus
 • 26% žurnalo kilmės IP adresas
 • 6% registruoja naršymo veiklos duomenis

Kai kurie populiariausi VPT teikėjai netgi renka savo vartotojų žiniatinklio veiklą ir dalijasi šia informacija su trečiosiomis šalimis.

Norėdami rasti visų 90 VPN sąrašą ir jų prisijungiamus duomenis, pažiūrėkite į mūsų VPN registravimo politikos palyginimo lentelę.

Geriausi VPT teikėjai padarys viską, kas įmanoma, kad apsaugotų savo vartotojų privatumą. Tai reiškia, kad turite būti visiškai skaidrūs apie tai, kokie duomenys yra renkami, kodėl šie duomenys yra reikalingi ir kiek laiko jie saugomi.

Deja, taip būna retai.

Populiarių VPN teikėjų registravimo politika dažnai yra neaiški, sudėtinga ar klaidinanti.

Daugelis teikėjų klaidingai tvirtina, kad renka minimalų duomenų kiekį arba jų visai neturi, tuo tarpu kai kurie sąmoningai neaiškiai nurodo tikslų duomenų tipą, kurį nurodo jų politika..

Kad būtų dar daugiau painiavos, rinkodaros teiginiai VPN svetainėse retai būna tikslios faktinės privatumo politikos reprezentacijos. Kadangi rinkoje yra daugiau nei 300 VPT teikėjų, sunku žinoti, kuo tikėti.

Taigi, kaip galite rasti VPN, kuris iš tikrųjų yra verta jūsų pasitikėjimo?

Šiame vadove išnagrinėsime keletą VPN paslaugų, kurių politika „nėra žurnalų“ buvo patikrinta. Aptarsime įvairių rūšių VPN žurnalus, kodėl jie saugomi ir ką galite padaryti, kad apsisaugotumėte.

Kokius duomenų tipus registruoja VPN??

Yra trijų tipų duomenys, kuriuos gali įrašyti VPT: veiklos žurnalai, ryšio žurnalai ir suvestiniai žurnalai. Norint efektyviai apsaugoti savo privatumą, svarbiausia suprasti, koks duomenų tipas priklauso šioms kategorijoms.

1Aktyvumo žurnalai

Veiklos duomenų rinkimas yra labiausiai invazinis registravimo tipas: iš esmės pašalinama bet kokia privatumo ar anonimiškumo nauda, ​​kurią VPN galėtų suteikti kitaip.

Taip pat žinomas kaip „naudojimo žurnalai“ - tai bet kokie duomenys, tiesiogiai susiję su jūsų internetine veikla. Tai galėtų būti:

 • Naršymo istorija
 • DNS užklausos
 • Aplankyti URL
 • Naudojimo metaduomenys

„Hola“ VPN privatumo politika yra geras veiklos registravimo pavyzdys:

„Hola“ VPN privatumo politikos ekrano kopija

Ekrano kopija iš „Hola“ VPN privatumo politikos.

Nemokamos VPN programos, tokios kaip „Hola VPN“, yra dažnas veiklos duomenų rinkimo kaltininkas. Šie duomenys dažnai dalijami arba parduodami trečiosioms šalims reklamos tikslais, veiksmingai subsidijuojant prenumeratos kainą.

Kai kurios prenumeratomis paremtos „neprisijungimo“ VPN paslaugos, tokios kaip „F-Secure Freedome“, stebi vartotojo veiklą, jei įtaria asmenį arba yra teisiškai priverstos tai daryti. Kai kurie, pavyzdžiui, „SkyVPN“, fiksuoja vartotojo veiklą realiuoju laiku ir ištrina ją pasibaigus VPN sesijai:

„SkyVPN“ privatumo politikos ekrano kopija

Ekrano kopija iš „SkyVPN“ privatumo politikos.

Kadangi šie duomenys ištrinami taip greitai, tokio pobūdžio veiklos registravimas nekelia daug rūpesčių. Vis dėlto, kai įmanoma, geriau to vengti.

Kiti tiekėjai, tokie kaip „Hide.me“, dėl savo tinklo konfigūracijos yra techniškai nepajėgūs rinkti veiklos žurnalus. Privatumo požiūriu šie teikėjai yra geriausias jūsų pasirinkimas.

Nereikia nė sakyti, kad bet kokia kaina turėtų būti vengiama bet kokio VPN, kuriame kaupiami veiklos duomenys. Jei nerimaujate dėl veiklos registravimo, peržvelkite populiariausius VPN, kurie registruoja jūsų veiklos duomenis.

2Jungčių žurnalai

Ryšio žurnalus gali sudaryti:

 • Pralaidumo naudojimas
 • Ryšio datos ir laikas
 • Pradinis IP adresas
 • VPN serverio IP adresas

Ryšio žurnalus galima rinkti serverio (pvz., Viso serverio pralaidumo naudojimo) arba vartotojo (pvz., Jūsų IP adresas) lygiu..

Paprastai šie duomenys naudojami tinklo veikimui optimizuoti ir klientų užklausoms pašalinti.

Puikus pavyzdys yra serverio lygio ryšio žurnalai kodėl ne visas registravimas yra problema. VPN praktiškai neįmanoma išlaikyti našumo, neregistruojant jokių duomenų. Tiesą sakant, stebėjimas ir saugojimas dešinė, neidentifikuojami duomenys padės užtikrinti, kad iš savo VPN gautumėte kuo geresnę patirtį.

Tačiau saugoti Klaidingas ryšio žurnalai gali leisti VPT tiekėjui suderinti jus su jūsų VPN veikla. Tai gali būti naudojama asmeniškai jūsų identifikavimui, o tai yra pagrindinė problema privatiems vartotojams.

Jei nerimaujate dėl to, kokio tipo ryšio duomenis jūsų VPN registruoja, tęskite skaitymą, kad tiksliai sužinotumėte, kokia registracija yra nepriimtina.

Čia pateiktas išsamus vartotojo lygio ryšio žurnalų iš „Thunder“ VPN registravimo politikos pavyzdys:

„Thunder“ VPN privatumo politikos ekrano kopija

Ekrano kopija iš „Thunder“ VPN privatumo politikos.

Teigiama, kad šie duomenys naudojami tik siekiant „suteikti kuo geresnę patirtį“ arba „pagerinti klientų aptarnavimą“, tačiau iš patirties žinome, kad toks išsamumo lygis nėra būtinas norint išlaikyti gerai veikiantį VPT tinklą..

3Agreguoti rąstai

Kai kurie populiariausi VPN rinkoje renka suvestinius žurnalus. Tai reiškia, kad VPT teikėjas renka informaciją ir tariamai užtikrina, kad jos anonimiškumo ir neįmanoma atsekti konkretiems vartotojams.

VPT teikėjas gali rinkti jūsų lankomas svetaines, jūsų naudojamą pralaidumą arba datas ir laiką, kada prisijungiate prie VPN serverio. Tada jie pašalins šią informaciją iš visų identifikuojančių veiksnių ir pridės ją į didesnę duomenų bazę.

Svarbu žinoti, kad kai kurie VPT teigia neturintys jokių žurnalų, kai iš tikrųjų saugo suvestinius žurnalus. „Anchorfree“ privatumo politika yra geras pavyzdys, į ką reikia atkreipti dėmesį:

„Anchorfree“ privatumo politikos ekrano kopija

Ekrano nuotrauka iš „Anchorfree“ privatumo politikos.

Galų gale tikslus duomenų kaupimo tipas ir anonimizacijos proceso veiksmingumas lems, ar tokio tipo registravimas yra priimtinas. Paprasčiau tariant, turite patikėti, kad jūsų VPN tarnyba veiksmingai pašalina jūsų duomenis.

Jei tai yra nemalonus tikėjimo šuolis, geriau pasirinkti tikrai neprisijungusį VPN.

4Ne rąstų

Tikrai neprisijungusi VPN paslauga nerenka ir neišsaugos jokios veiklos ar ryšio duomenų, kurie galėtų būti naudojami jus asmeniškai identifikuoti. Svarbiausia, kad ji nerinks ir nelaikys jokios informacijos, perduodamos per VPN tunelį.

Tai užtikrins, kad joks vartotojas negali būti susijęs su jokia konkrečia veikla ar ryšiu VPN tinkle. Kiekvienas vartotojas bus privatus, anoniminis ir nežinomas net VPT teikėjui.

Vienintelė identifikuojanti informacija, kurią turės šie VPN, yra jūsų el. Pašto adresas (sąskaitos registravimui) ir atsiskaitymas (jei norite grąžinti lėšas). Kai kurie paslaugų teikėjai, pavyzdžiui, „ExpressVPN“, leidžia jums atsiskaityti „Bitcoin“, kad visiškai išvengtumėte šio proceso.

Tai reiškia, kad VPN tarnyba negali būti verčiama vartotojo duomenis pateikti valdžios institucijoms ar trečiosioms šalims, nes duomenų paprasčiausiai nėra.

Dėl šios priežasties griežta registravimo politika gali kompensuoti prastos jurisdikcijos problemą, kaip tai daroma privačios interneto prieigos atveju.

Svarbu pažymėti, kad „neprisijungimas“ nebūtinai tai reiškia visiškai nėra saugomi jokie duomenys. Iš tikrųjų neįmanoma įgyvendinti „nulio registravimo“, išlaikant tvirtą tinklą ar vykdant apribojimus, tokius kaip įrenginių apribojimai.

Daugelis VPN saugo labai pagrindinius duomenis, pvz., Bendrą serverio apkrovos informaciją (vartotojų skaičius ar praleistas pralaidumas viename serveryje). Tai pagrįstai minimalus požiūris į registraciją, apimantis absoliučiai jokios tapatybės nustatymo informacijos. Tai vis dar klasifikuojama kaip VPN be žurnalų.

Apsilankykite paskutiniame šio vadovo skyriuje, kuriame pateiktas trečiųjų šalių patikrintų VPN, kurių nėra žurnalų, sąrašas.

Koks medienos ruožas yra priimtinas?

Kai kurie geriausi paslaugų teikėjai rinkoje saugo pagrindinius ryšio duomenis, kurių negalima naudoti norint identifikuoti tam tikrą asmenį. Teisėtų rinkti šią informaciją teisėtoms VPN paslaugoms, kurios yra nukreiptos į jų vartotojų privatumą:

 • Suvestinis pralaidumo naudojimas
 • Suvestiniai prisijungimo žurnalai
 • VPN serverio vieta
 • Serverio apkrovos duomenys
 • Pradinio IP adreso potinklis *

* Jūsų IP adreso fragmentas. Tai gali būti naudojama jūsų IPT identifikavimui, bet ne jums asmeniškai.

Koks medienos ruožas yra nepriimtinas?

Virtualūs privatūs tinklai yra privatumo įrankiai, svarbiausia. Dėl šios priežasties yra tam tikros rūšies duomenys, kurie jokiomis aplinkybėmis neturėtų būti renkami. Venkite bet kokių VPN paslaugų, kuriose įrašomi šie duomenys:

 • Naršymo veikla
 • Kilmės IP adresas
 • Priskirtas VPN serverio IP adresas
 • Individualios laiko žymos *
 • Individualus pralaidumo naudojimas *
 • DNS užklausos

* Šio tipo duomenys yra pavojingi tik prisijungus kartu su kitais išsamiais ryšio duomenimis.

Kurie VPN saugo žurnalus? (Išbandyta daugiau nei 90)

Iliustracija ranka pavogus failus iš nešiojamojo kompiuterio

Norėdami padėti išsiaiškinti šį niūrų VPN pramonės aspektą, mes faktiškai patikrinome „“ registravimo politiką 90 populiariausių VPN paslaugų rinkoje.

Mūsų tyrimas parodė, kad dauguma VPN registruoja tam tikros formos vartotojo duomenis:

 • 46% prisijungimo laiko žymos
 • 44% duomenų srauto pralaidumo naudojimo žurnalai
 • 26% saugo kilmės IP adresą
 • 6% registruoja naršymo veiklos duomenis

Šiose lentelėse pateikiami visi 90 VPN ir konkretūs jų registruojamų duomenų tipai. Jei ieškote konkretaus VPN, naudokite Ctrl + F norėdami rasti teikėją, kurio ieškote.

Jei norite praleisti šias lenteles, galite pereiti tiesiai prie VPN, kuriuose saugomi veiklos žurnalai, arba pereiti į kitą skyrių apie VPN registravimo priežastis..

Registravimo politika 1 - 15

Teikėjo vardas
„VPN 360“
„Norton Secure VPN“
„SkyVPN“
Psifonas
Astrilė
„VPNHub Free“
„F-Secure Freedome“
VPN.ac
„SurfEasy“
„Hola Free VPN“
VPN99
Buferinis VPN
„McAfee Safe Connect“
Encrypt.me
Le VPN
Naršymo veikla

IP adresas

Serverio IP

Prisijungimo laiko žymos

Pralaidumo naudojimas

Serverio vieta

Taip * Taip * Taip * Taip Ne Agreguotas Taip * Ne Taip * Taip Taip Taip Taip Ne Ne
Taip * Taip * Taip * Taip * Taip * Taip * Taip Taip * Taip Taip Taip Taip Taip Taip Taip
Taip Ne Ne Ne Ne Ne Taip Ne Ne Taip Taip Ne Ne Taip Taip
Taip Ne Ne Taip Taip Agreguotas Taip Taip * Ne Taip Taip Taip Taip Taip Taip
Agreguotas Agreguotas Agreguotas Taip Taip Agreguotas Taip Taip * Agreguotas Taip Taip Taip Ne Taip Taip
Taip Ne Taip * Taip Ne Ne Taip Ne Ne Taip Taip Taip Ne Taip Taip

* Stebėjimas realiuoju laiku, ištrinamas po VPN seanso.

Registravimo politika 16 - 30

Teikėjo vardas
Privatus tunelis
„Kaspersky“ saugus ryšys
Griaustinis VPN
„KeepSolid“ VPN
#VPN
„Proxy Master“ iš „Hotspot“
VPN tarpinis serveris
DotVPN
„VPNBook“
„BitDefender“ VPN
„SuperVPN Free“
„Betternet Free VPN“
„Hotspot“ skydas
Palieskite VPN
Prisegti VPN

Naršymo veikla

IP adresas

Serverio IP

Prisijungimo laiko žymos

Pralaidumo naudojimas

Serverio vieta

Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Agreguotas Agreguotas Agreguotas Taip *
Taip Taip Taip Taip Taip Taip Taip Taip Taip Taip Taip Taip Taip Taip Ne
Taip Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne
Taip Taip Taip Taip Taip Taip Taip Taip Taip Ne Ne Taip Taip Taip Taip
Taip Taip Taip Taip Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Taip Taip Taip Taip
Taip Taip Taip Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Taip

* Stebėjimas realiuoju laiku, ištrinamas po VPN seanso.

Medienos ruošos politika 31 - 45

Teikėjo vardas
„Turbo“ VPN
„Webroot“ „WiFi“ sauga
„AVG“ saugus VPN
SlėptiMyAss!
Paslėpk mane
„BlackVPN“
IVPN
„Mullvad“ VPT
Aprašymas
Paslėptas VPN
„SaferVPN“
Anoniminis VPT
„ExpressVPN“
PureVPN
„TigerVPN“
Naršymo veikla

IP adresas

Serverio IP

Prisijungimo laiko žymos

Pralaidumo naudojimas

Serverio vieta

Taip * Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne
Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne
Ne Taip Taip Taip Taip Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne
Taip Taip Taip Taip Ne Taip * Taip * Taip * Taip Taip Taip Taip Taip Taip Taip
Taip Taip Taip Taip Taip Taip * Ne Agreguotas Taip Taip Taip Taip Taip Taip Taip
Taip Taip Taip Ne Ne Ne Ne Ne Taip * Taip Taip Taip Taip Taip Taip

* Stebėjimas realiuoju laiku, ištrinamas po VPN seanso.

Medienos ruošos politika 46 - 60

Teikėjo vardas
„Avast SecureLine“
Avira fantomas
„TunnelBear“
ProtonVPN
„Surfshark“
X-VPN
AceVPN
„AirVPN“
Patvirtintas VPN
„DefenceVPN“
Žąsų VPN
„HotVPN“
ZPN nemokamas
„NordVPN“
Puikus privatumas
Naršymo veikla

IP adresas

Serverio IP

Prisijungimo laiko žymos

Pralaidumo naudojimas

Serverio vieta

Ne Ne Ne Ne Ne Agreguotas Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne
Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne
Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne
Taip Taip Taip Taip Taip Taip Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne
Taip Taip Taip Ne Ne Taip Taip Taip Taip Taip Taip Taip Taip Agreguotas Agreguotas
Ne Ne Ne Ne Ne Taip Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne

* Stebėjimas realiuoju laiku, ištrinamas po VPN seanso.

Medienos ruošos politika 61 - 75

Teikėjo vardas
„ZoogVPN“
„CyberGhost“
Nevalia
„BolehVPN“
Pasitikėk.Zona
Zenmate
„mySteganos“ internetinis skydas
„AzireVPN“
„CactusVPN“
Celo VPN
GreičiausiasVPN
Nemokamas VPT, kurį pateikė FreeVPN.org
„FrootVPN“
ibVPN
„IPVanish“
Naršymo veikla

IP adresas

Serverio IP

Prisijungimo laiko žymos

Pralaidumo naudojimas

Serverio vieta

Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne
Ne Ne Ne Ne Ne Ne Agreguotas Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne
Ne Ne Ne Ne Ne Ne Agreguotas Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne
Ne Agreguotas Agreguotas Agreguotas Agreguotas Agreguotas Agreguotas Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne
Agreguotas Ne Agreguotas Agreguotas Agreguotas Agreguotas Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne
Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne

* Stebėjimas realiuoju laiku, ištrinamas po VPN seanso.

Medienos ruošos politika 76 - 90

Teikėjo vardas
„OneVPN“
AsmeninisVPN
Privatus interneto ryšys
„PrivateVPN“
proXPN
Lėtas VPT
Stiprus VPT
„SwitchVPN“
„TorGuard“
VPN.ht
VPNA sritis
„VPNSecure“
VPNShazamas
VyprVPN
Joga VPN
Naršymo veikla

IP adresas

Serverio IP

Prisijungimo laiko žymos

Pralaidumo naudojimas

Serverio vieta

Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne
Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne
Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne
Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne
Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne
Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne

* Stebėjimas realiuoju laiku, ištrinamas po VPN seanso.

Populiarūs VPN, kurie saugo veiklos žurnalus

Šios VPN paslaugos registruoja jūsų Naršymo istorija ir veiklos duomenys. Tai pati baisiausia medienos ruošos forma ir jos reikėtų vengti bet kokia kaina.

Tai jokiu būdu nėra išsamus visų VPN, kurie saugo veiklos žurnalus, sąrašas. Prieš pasitikėdami savo duomenimis, visada turėtumėte asmeniškai pasitikrinti savo teikėjo politiką.

Teikėjo vardas
Duomenys užregistruoti
Laikymo laikas
Buferinis VPN
 • DNS serverio adresai *
 • IP adresas*
 • Unikalūs prietaisų identifikatoriai
 • OS versija
 • Tinklo informacija
 • Sesijos trukmė
30 dienų
„Hola Free VPN“
 • Aplankyti URL
 • Laikas, praleistas interneto puslapiuose
 • Prieigos datos ir laikas
 • Pradinis IP adresas
 • Naršyklės tipas
„Tol, kol reikia“
„McAfee Safe Connect“
 • Aplankyti URL
 • Laikas, praleistas interneto puslapiuose
 • Ryšio laiko žymos
 • Pradinis IP adresas
 • Unikalus įrenginio ID
 • Naršyklės tipas
 • Vietos informacija
 • Failo duomenys (el. Laiškai, priedai ir kt.)
„Tol, kol reikia“
Psifonas
 • Domenai aplankė
 • Naudotas VPN protokolas
 • VPN sesijos laikas
 • Pralaidumo naudojimas
 • Vietos duomenys
 • ISP
60 dienų
VPN99
 • Aplankyti URL
 • Unikalus įrenginio ID
 • Pradinis IP adresas
 • Ryšio laiko žymos
 • OS versija
 • Naršyklės tipas
5 metai

* Surinkta pagal numatytuosius nustatymus naudojant programos funkciją „Pranešti apie veikimo klaidas“.

Kokios yra VPN registravimo priežastys?

Yra daug pagrįstų priežasčių, kodėl VPT teikėjas gali tvarkyti kai kuriuos pagrindinius žurnalus. Tai galėtų būti:

1platumos apribojimai

Nemokami arba „laisvieji“ VPT dažnai nustato viršutinę ribą duomenų kiekiui, kurį vartotojas gali perduoti per tam tikrą laikotarpį. Akivaizdu, kad norint apriboti konkrečios paskyros naudojamą pralaidumo plotą, reikia tam tikro registravimo.

Nors tokio tipo registravimas paprastai nėra problema, jei VPN teigia, kad yra visiškai „nulis žurnalų“, tačiau taip pat nustato pralaidumo apribojimus, tikėtina, kad jų teiginiai nėra visiškai teisingi.

2Įrenginių apribojimai

Apriboti naudojamų įrenginių skaičių vienoje paskyroje yra viena iš dažniausiai pasitaikančių žurnalų tvarkymo priežasčių. Šiems apribojimams įgyvendinti beveik visada reikės laikinos registracijos formos, bent jau kiekvienos VPN sesijos metu.

Tai, kaip kiekvienas teikėjas įgyvendina savo įrenginio ribas, yra subjektyvu. Kai kurios privatumo strategijos, tokios kaip „KeepSolid VPN“ ir „Windscribe“, yra skaidrios tuo pačiu metu prisijungiančių prie vienos paskyros žurnalų registravimo metu. Priešingai, kai kurie „neprisijungiantys“ VPN nustato įrenginių apribojimus, nepaaiškindami tiksliai.

„NordVPN“ yra puikus pavyzdys, kai VPT eina papildomą mylią, kad apsaugotų vartotojo privatumą, nepaisant įrenginių apribojimų. Užuot saugoję vartotojo ryšio duomenis, „NordVPN“ remiasi unikaliu algoritmu, kad galėtų sekti vienu metu vykstančius seansus:

„Norėdami apriboti aktyvaus vartotojo vienu metu vykstančių seansų skaičių, algoritmas išlaiko jo vartotojo vardą ir paskutinės sesijos būsenos laiko žymeklį, kol sesija yra aktyvi. Šie duomenys sunaikinami per 15 minučių po sesijos pabaigos. “

3Virtual Privatūs serveriai

Norėdami sutaupyti išlaidų, kai kurios VPN paslaugos nuomojasi virtualius privačius serverius (VPS). Jie yra žymiai pigesni nei skirti fiziniai serveriai, ypač šalyse, kuriose nėra stiprios skaitmeninės infrastruktūros.

Nors tai gali sumažinti VPN tiekėjo pridėtines išlaidas, tai gali sukelti problemų dėl privatumo.

Nuomos serveriai gali tvarkyti veiklos žurnalus, neatsižvelgiant į VPN įmonės žurnalų politiką. Atsižvelgiant į nuomojamo serverio jurisdikciją, vietos valdžios institucijos gali priversti serverio pagrindinį kompiuterį registruoti ar dalytis šiais duomenimis.

Šiuo atveju nereikalinga VPN įmonės registravimo politika. Vietos valdžios institucijos gali kreiptis tiesiai į serverio kompiuterį, kad surastų reikiamą informaciją.

Ši problema buvo pademonstruota 2014 m., Kai Nyderlanduose buvo areštuotas „EarthVPN“ vartotojas. Nepaisant „EarthVPN“ nerašymo politikos, atitinkamos valdžios institucijos privertė virtualiojo serverio pagrindinį kompiuterį perduoti duomenis, reikalingus jų įtariamajam nustatyti.

4Teisiniai įsipareigojimai

Nacionalinės žvalgybos agentūros, tokios kaip NSA ir GCHQ, turi galią priversti organizacijas registruoti ir dalytis asmenine informacija. Atsižvelgiant į jų masinių stebėjimo programų apimtį, ypač lengva nusitaikyti į konkrečią įmonę ar serverių tinklą.

Prie šių registravimo užklausų gali būti pridedamas gag orderis, dėl kurio bendrovė negali viešai skelbti, ką jie verčiami daryti. Kai kurios VPT kompanijos skelbia orderių kanarus, siekdamos išspręsti šią problemą.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie orderių kanalus ir tai, kaip VPN vieta gali paveikti jūsų privatumą, galite perskaityti mūsų VPN jurisdikcijų vadove.

5Paveikimo optimizavimas

Norint išlaikyti greitą, privačią ir patikimą VPN paslaugą, nebūtinai reikia prisijungti, tačiau tai tikrai padeda. Pagrindiniai ryšio duomenys gali padėti išsirinkti tinkamiausią serverį, prie kurio galima prisijungti, arba paskirstyti išteklius populiariausioms serverio vietoms.

Daugelis VPT teikėjų naudoja našumo optimizavimą, kad pateisintų plačią ir invazinę registravimo praktiką. Svarbu žinoti, kad daugeliu atvejų nieko, kas yra pagrindiniai ryšio duomenys, nėra būtina norint išlaikyti gerai veikiantį VPN tinklą..

Problema, susijusi su VPN registravimo politika

Iliustracija moters, saugančios nuo akių skėčiu

Neįtariantys VPT vartotojai dažniausiai klaidinami dėl neaiškios, melagingos ar sąmoningai klaidinančios registravimo politikos, kuria siekiama sukurti privatumo iliuziją..

Jei nežinote, ko ieškoti, galėtumėte naudotis VPN paslauga, kuri kelia jums pavojų.

Jei vertinate VPN privatumo politiką ar investuojate į prenumeratą, turėtumėte žinoti apie šias įprastas problemas.

Jei jau esate susipažinęs su šiomis problemomis, galite pereiti tiesiai prie Kaip apsisaugoti.

1Miestos reklama

Išskyrus nepriklausomą auditą, beveik neįmanoma iš tikrųjų patvirtinti VPN registravimo politikos, kol nevėlu.

Norėdami įrodyti šią aplinkybę, yra keletas tariamai „privačių“ arba „be žurnalų“ VPT teikėjų pavyzdžių, kurie buvo sugauti, dalijantis išsamius žurnalus su valdžios institucijomis.

2011 m. Londone veikiantis VPT teikėjas „HideMyAss“ (HMA) atliko pagrindinį vaidmenį sulaikant 23 metų Fenikso gyventoją Cody Kretsinger. Kretsingeris buvo „LulzSec“, įsilaužėlių-aktyvistų grupės „Anonymous“, narys.

HMA teigė, kad tai yra pirmoji privatumo paslauga, leidusi vartotojams „anonimiškai naršyti internete visiškas privatumas“:

Ekrano kopija iš „HideMyAss“ pagrindinio puslapio archyvo

Ekrano kopija iš „HideMyAss“ pagrindinio puslapio archyvo, 2011 m. Liepos 18 d.

FTB atsekė Kretsingerio įsilaužimą į HMA priklausantį IP adresą ir skubiai paskelbė JK teismo nutartį, reikalaujančią žurnalų. HMA laikėsi ir dalinosi ryšio žurnalais, kurie galiausiai atpažino Kretsingerį.

Nors akivaizdu, kad jokiomis aplinkybėmis negalima pripažinti neteisėtos veiklos, šis incidentas yra tik vienas rimtos VPN ekosistemos trūkumų pavyzdys. Neabejotinai apgaulinga yra produkto, kuris aiškiai teigia, kad saugo vartotojo tapatybę, pardavimas ir tada daryti priešingai.

„HideMyAss“ nėra vienintelis VPN teikėjas, turėjęs melagingos reklamos istoriją - „IPVanish“ taip pat turi sunkią praeitį duomenų registravimo srityje.

2016 m. „IPVanish“ bendradarbiavo su FTB, kad padėtų atlikti baudžiamąjį tyrimą. Nepaisant privatumo politikos, kurioje buvo aiškiai apibrėžta „nulio registravimo“ praktika, „IPVanish“ galiausiai sutiko su teisinėmis užklausomis ir pateikė išsamius prisijungimo duomenis valdžios institucijoms.

Ekrano kopija iš „IPVanish“ privatumo politikos archyvo

Ekrano kopija iš „IPVanish“ privatumo politikos archyvo, 2016 m. Kovo 13 d.

Nors tai akivaizdžiai kelia susirūpinimą, svarbu pažymėti, kad šis incidentas įvyko, kai bendrovės nuosavybės ir valdymo principai buvo visiškai skirtingi. Norėdami gauti daugiau informacijos apie šį atvejį, galite perskaityti visą „IPVanish“ apžvalgą.

Tikėtina, kad yra ir daugiau pavyzdžių, kai tariamai nenaudojami VPN dalijasi duomenimis su valdžios institucijomis arba pateikia melagingus tvirtinimus, apie kuriuos mes niekada niekada nesužinosime. Nesvarbu, kokia ji yra, svarbu pažiūrėkite į savo teikėjo istoriją prieš priimant sprendimą.

2Sąmoningas dviprasmiškumas

Idealiame pasaulyje visa VPN registravimo politika aiškiai paaiškintų, kokie duomenys saugomi VPN sesijos metu ir po jos. Deja, daugelis paslaugų teikėjų pasikliauja dviprasmybėmis, kad padėtų sukurti klaidingą saugumo jausmą.

Dauguma vartotojų nesupranta, kad tokios plačios frazės kaip „nėra žurnalų“ ne visada tai, kas jiems atrodo. Kai kurie VPT teikėjai pasinaudoja tuo, kad visoje pramonėje nėra standartinio „žurnalų“ apibrėžimo.

Ši spraga leidžia VPN tarnyboms aiškiai nesakyti kokio tipo duomenys jų paraiškos „neprisijungti“ reiškia.

Teikėjas gali teisėtai reklamuoti veiklos duomenų „neprisijungia“, tačiau toliau registruoja asmenį identifikuojančius ryšio duomenis.

Paprasčiau tariant, daugelis VPN tiekėjų patys save ženklina kaip „jokių žurnalų“.

Nors kai kurie ryšio žurnalai nebūtinai yra blogi, klaidingų ar prieštaringų teiginių pateikimas tik padidina painiavą ir nepasitikėjimą renkantis VPN..

Panašiai yra gana įprasta, kad VPT rinkodaros teiginiai tiesiogiai prieštarauja jų privatumo politikai. Paprastai jie pagrindiniame puslapyje pareikš paryškintą paraišką „visiškai neprisijungę“ ir tada atidžiai atskleis duomenis, kuriuos iš tikrųjų saugo savo taisyklėse ir sąlygose..

„ThunderVPN“ yra puikus šios taktikos pavyzdys. Bendrovė aiškiai reklamuoja „griežtą“ neprisijungimo politiką savo „Google Play“ parduotuvės sąraše:

Ekrano kopija iš „ThunderVPN“ „Google Play“ parduotuvės įrašo

Ekrano kopija iš „ThunderVPN“ „Google Play“ parduotuvės įrašo.

Tačiau greitai perskaičius jos privatumo politiką paaiškėja, kad tai visiškai netiesa:

„Thunder“ VPN privatumo politikos ekrano kopija

Ekrano kopija iš „Thunder“ VPN privatumo politikos.

Tai ne tik nesąžininga praktika, bet ir potencialiai pavojinga neįtariantiems VPT vartotojams, kurie visiškai neskaito savo teikėjo politikos.

Jei radote VPN, kuriame pateikiami prieštaringi ar klaidinantys teiginiai apie jų registravimo praktiką, prasminga pagalvoti apie jų patikimumą. Daugeliu atvejų vargu ar tai bus VPT, turėtumėte pasitikėti savo slaptais duomenimis.

3Degalų trūkumas

Stebina, kad mažiau populiarūs VPT tiekėjai veikia išvis neturėdami privatumo politikos. Nereikia nė sakyti, kad jei paslaugų teikėjo svetainėje nėra informacijos apie duomenų rinkimą, VPT neturėtų būti patikimas.

Panašiai atkreipkite dėmesį į neįprastai trumpą politiką. Daugybė teikėjų tiesiog teigia:

„Prisijungdami prie VPN paslaugos, mes nerašome jokios jūsų veiklos.“

Šie teiginiai nieko nepaaiškina, kaip jūsų duomenys gali būti renkami kitais būdais.

Jogos VPN privatumo politika yra geras pavyzdys, ko reikia vengti. Vos 371 žodžio ilgio dokumentas vos paaiškina vieną dalyką apie tai, kaip veikia jogos VPN.

Kai kurios tarnybos taip pat kelia nerimą dėl to, kaip vykdomos jų paslaugų teikimo sąlygos. Dešimtys paslaugų teikėjų gali pasigirti „neprisijungę“, bet taip pat įspėja vartotojus, kad tuo pačiu sakiniu „ištirs įtartiną elgesį“ arba „uždraus įžeidžiančius vartotojus“..

Tada kyla klausimas: Jei VPN teikėjas neprisijungia prie jūsų IP adreso ar veiklos, kaip jie gali ištirti įtartiną elgesį?

Jei VPN registravimo politika yra trumpa arba neaiški, dėl išsamesnės informacijos susisiekite su teikėjo palaikymo komanda. Nenaudokite produkto, kuris nenori investuoti laiko, kad būtų aiškus ir skaidrus apie savo praktiką.

4Jurisdikcija

Miško ruošos politika ir jurisdikcijos yra glaudžiai susijusios. Nors neaiškios jurisdikcijos gali turėti didelę įtaką privatumui, jos taip pat gali sukelti problemų dėl atskaitomybės.

Daug sunkiau, jei nuotolinis verslas yra atsakingas už melagingos reklamos įstatymų pažeidimą ar klientų apgaudinėjimą. Jei Panamos VPT sąmoningai klaidina klientą Vokietijoje, nieko negalima padaryti.

Dar svarbiau, kad VPT teikėjo jurisdikcija turės įtakos jo teisinei prievolei registruoti duomenis ir dalintis jais su valdžios institucijomis. Pavyzdžiui, JAV įsikūrusi tarnyba gali būti priversta slaptai stebėti savo vartotojus.

Šios invazinės jurisdikcijos kelia mažiau problemų, jei VPN tikrai nėra registruojamas. Tačiau pasirinkus paslaugą už šių šalių ribų, gali būti užtikrinta didesnė apsauga.

Norėdami sužinoti daugiau apie duomenų mainus tarp penkių, devynių ir 14 akių aljansų, perskaitykite mūsų VPN jurisdikcijų vadovą..

Kaip apsisaugoti

Jei nerimaujate, kad jūsų VPT gali nevisiškai apsaugoti jūsų privatumą, galite atlikti kelis veiksmus, kad toliau apsaugotumėte neskelbtinus duomenis..

1Pasirinkite VPN naudodami patvirtintą politiką

Buvo keletas atvejų, kai teisiniai atvejai ir realaus pasaulio įvykiai patvirtino VPN teikėjo nulinės registravimo politiką.

Tokių paslaugų, kaip „ExpressVPN“ ir privačios interneto prieigos, serveriai buvo užgrobti ir nebegalėjo bendradarbiauti dėl saugomų duomenų trūkumo. Be to, abu teikėjai turi savo registravimo politiką patikrino trečiųjų šalių auditoriai.

Kiti VPN teikėjai, sėkmingai išlaikę nepriklausomą auditą, yra šie:

 • Paslėpk mane
 • IVPN
 • „Mullvad“ VPT
 • PureVPN
 • „TunnelBear“
 • „Surfshark“
 • „IPVanish“
 • VyprVPN

Jei nerimaujate dėl VPN registravimo, saugiau pasirinkti VPN su įrodytu įrašu.

2Sukurkite VPN su „Tor“

Jei tinkamai sukonfigūravote, naudodami VPN kartu su „Tor“ naršykle, galite žengti žingsnį arčiau anonimiškumo.

Verta atsiminti, kad geriausiu metu „Tor“ naršyklė veikia lėtai. Sujungus VPN su „Tor“, smarkiai sumažės VPN našumas ir ryšio greitis.

3 sluoksnio VPN paslaugos

Jei kartu naudosite kelias VPN paslaugas, jūsų tapatybė padidins dar vieną apsaugos lygmenį.

Paprasčiausias būdas tai padaryti yra nustatyti VPN maršrutizatorių ir prijungti įrenginį. Tame pačiame įrenginyje įdiekite kito teikėjo VPN ir paleiskite programą. Tada perduosite duomenis per abu teikėjus vienu metu.

Kaip ir naudojant VPN kartu su „Tor“, kelių VPT paslaugų klojimas turės didelę įtaką našumui.

4Pasirinkite jurisdikciją, užtikrinančią privatumą

Saugiausias pasirinkimas yra užsisakyti VPN, esančius ne pagrindinėse žvalgybos duomenimis dalijamosiose šalyse.

Atminkite, kad veikla ne tokiose invazinėse jurisdikcijose nebūtinai reiškia, kad VPT tiekėju gali būti pasitikima. VPT įmonė vis tiek galėtų bendradarbiauti su užsienio valdžios institucijomis ir netgi registruoti jūsų duomenis, jei jie taip linkę.

Patikrintos VPN paslaugos be žurnalų

Žmogaus, saugančio slaptus duomenis nuo akių, iliustracija

Ne kartą yra buvę, kad teisiniai atvejai, nepriklausomi auditai ir realaus pasaulio įvykiai patvirtino VPN teikėjo registravimo politiką..

Nors kiekviena iš šių paslaugų turi ribotus, neidentifikuojamus ryšio žurnalus, skirtingai nei kiti šiame vadove esantys VPN, jie tai aiškiai paaiškina savo privatumo politikoje ir išlaikė išsamius trečiųjų šalių vertinimus..

Svarbiausia, kad šie VPT teikėjai nepažeidė vartotojo privatumo ir anonimiškumo valdžios institucijoms spaudžiant žurnalus.

Toliau išnagrinėsime šiuos teikėjus ir tikslias aplinkybes, kuriomis buvo patikrinta jų politika „nėra žurnalų“.

1NordVPN

 • Patikrintas VPN be žurnalų
 • Išsami privatumo politika
 • Įsikūręs Panamoje
 • Platus trečiųjų šalių auditas
 • Išplėstinės funkcijos, įskaitant „dvigubą VPN“
 • Perskaitykite mūsų išsamią „NordVPN“ apžvalgą

Turėdamas daugiau nei 12 milijonų klientų, „NordVPN“ yra vienas didžiausių VPT teikėjų pasaulyje. Bendrovės būstinė yra Panamos teisinėje jurisdikcijoje, o tai reiškia, kad jūsų duomenys saugiai nepasiekiami invazinių ES ir JAV duomenų saugojimo įstatymų..

Panama nereikalauja, kad įmonės saugotų bet kokius vartotojų duomenis, taip pat nėra jokia tarptautinė sąjunga, kuri galėtų priversti ją dalytis žvalgybos informacija su kitomis šalimis. Tai reiškia, kad „NordVPN“ turi galią atmesti bet kokias trečiųjų šalių duomenų užklausas, todėl niekaip negalima atsekti jūsų veiklos internete..

„NordVPN“ nestebi jūsų veiklos ir niekur nesaugo jokių vartotojo žurnalų.

Nors „NordVPN“ registruoja bendras serverio apkrovas, ši informacija jokiu būdu nėra asmeniškai identifikuojama ir padeda išlaikyti našumą visame tinkle.

2018 m. „NordVPN“ baigė išsamų, nepriklausomą auditą, kad patikrintų, ar jos pareiškimai nėra registruojami. Auditą atliko „PricewaterhouseCoopers“, kuris turėjo visišką prieigą prie įmonės serverių, kodo, darbuotojų ir duomenų bazių.

Auditas oficialiai patikrinta „NordVPN“ registravimo politika ir patvirtino, kad įmonė nesaugo IP adresų, ryšio žurnalų, srauto duomenų ar jokios informacijos, susijusios su naršymo veikla.

Norėdami gauti daugiau informacijos, peržiūrėkite mūsų išsamią „NordVPN“ apžvalgą.

2ExpressVPN

 • Neidentifikuojami ryšio žurnalai
 • „TrustedServer“ sistema
 • Įsikūręs Britanijos Mergelių salose
 • Platus trečiųjų šalių auditas
 • Realiojo gyvenimo patikrinimas
 • Perskaitykite visą „ExpressVPN“ apžvalgą

„ExpressVPN“ valdo Britų Mergelių salose įsikūrusi įmonė „Express VPN International Ltd.“.

Didžiosios Britanijos Mergelių salos turi visišką suverenumą dėl savo duomenų taisyklių, todėl yra puikus pasirinkimas privatumo užtikrinamai VPT paslaugai..

Nors užsienio vyriausybės vis dar gali reikalauti informacijos, „ExpressVPN“ aiškiai pasakė, kad ji niekada nesutiks su šiais prašymais ir, dar svarbiau, kad ji visų pirma neturi jokių asmens duomenų, kuriuos būtų galima bendrinti.

Vienintelė „ExpressVPN“ saugoma informacija yra jūsų pasirinkto VPN serverio vieta, prisijungimo data ir bendras perkeltų duomenų kiekis.

Nors tai atrodo daugiau nei būtina, svarbiausias veiksnys yra tas, kad šie duomenys niekada negali būti naudojami jūsų ar jūsų veiklai identifikuoti.

Tai buvo išbandyta 2017 m. Gruodžio mėn., Kai Andrejaus Karlovo nužudymo tyrimas atkreipė įmonės dėmesį į medienos ruošos politiką..

Turkijos valdžia bandė priversti „ExpressVPN“ pateikti klientų duomenis ir konfiskavo vieną iš bendrovės vietinių serverių. Valdžia negalėjo gauti jokios informacijos, nes tiesiog nebuvo duomenų.

Vėliau „ExpressVPN“ paskelbė pareiškimą dėl bylos:

„Kaip 2017 m. Sausio mėn. Pareiškėme Turkijos valdžios institucijoms,„ ExpressVPN “neturi ir niekada neturėjo jokių klientų prisijungimo žurnalų, kurie leistų mums žinoti, kuris klientas naudojasi tyrėjų nurodytais konkrečiais IP.

Be to, negalėjome pamatyti, kurie klientai aptariamu metu prisijungė prie „Gmail“ ar „Facebook“, nes mes neturime veiklos žurnalų. “

Kiekvienas „ExpressVPN“ tinklo serveris taip pat buvo atnaujintas, kad veiktų RAM-disko režimu. Tai yra didelis privatumo ir saugumo patobulinimas, nes nebereikia tradicinių kietųjų diskų ir garantuojame, kad visa informacija bus sunaikinta kiekvieną kartą išjungiant ir įjungiant serverį..

Bendrovę taip pat patikrino nepriklausomai „PricewaterhouseCoopers“, kuri patvirtino savo registracijos be registracijos ir privatumo apsaugos reikalavimus. Norėdami sužinoti daugiau, perskaitykite visą „ExpressVPN“ apžvalgą.

3Privatioji interneto prieiga

 • „Zero-Logs“ VPN
 • Reguliarios skaidrumo ataskaitos
 • Įsikūręs Britanijos Mergelių salose
 • Platus realiojo gyvenimo patikrinimas
 • Neįtikėtinai greitas greitis
 • Perskaitykite visą mūsų privačios interneto prieigos apžvalgą

Privati ​​interneto prieiga (VIP) yra neįtikėtinai greitas VPN, įsikūręs JAV. Nors jos jurisdikcija toli gražu nėra ideali, jos pozicija medienos ruošos srityje kelis kartus buvo nepriklausomai patikrinta.

VIP neturi jokių VPN žurnalų. Galite naudotis šia paslauga visiškai įsitikinę, kad jūsų duomenys nėra stebimi ar saugomi, taip pat jų negalima atsekti. Be to, įmonė reguliariai skelbia išsamias skaidrumo ataskaitas, kurias galite perskaityti čia.

Privati ​​interneto prieiga yra unikali tuo, kad jos registravimo politika išoriškai buvo patikrinta dviem atskirais atvejais.

2016 m. FTB paaukojo PIA ryšium su vartotoju, kuris, kaip įtariama, padarė bombos grėsmę. Nors VPT tarnyba susidūrė su oficialiais registravimo žurnalų reikalavimais, ji tiesiog neturėjo duomenų, kaip aprašyta oficialiuose teismo dokumentuose..

Nuo 2018 m. Birželio mėn. VIP buvo pakartotinai perduota įrodymams pakartoti, kad įmonė dar neturėjo žurnalų, kuriuos galėtų perduoti..

Remiantis šiais dviem atvejais, galima saugiai laikyti privatų interneto prieigą patikrintą VPN teikėją be žurnalų.

Norėdami gauti daugiau informacijos, perskaitykite visą privačios interneto prieigos apžvalgą.

Nebijokite užduoti klausimų

VPN žurnalai ne visada yra blogai. Galų gale jų svarba priklauso nuo to, kokio anonimiškumo siekiate.

Tačiau pagrindinė problema yra plačiai paplitęs trūkumas sąžiningumas ir skaidrumas. Teisėtas VPT teikėjas nepaliks jokių abejonių, kad jūsų asmeninė informacija yra saugiose rankose.

Jei matote, kad pretenzijos teikėjo pagrindiniame puslapyje neatitinka jo privatumo politikos, nuneškite pinigus kitur. Jei kažkas atrodo dviprasmiška ar įtartina, nedvejodami susisiekite su teikėjo palaikymo komanda.

Svarbiausia tiksliai suprasti, kaip VPN tarnybos gali manipuliuoti savo politika. Kai gerai suprantate, galite ieškoti sąžiningų paslaugų teikėjų ir imtis papildomų atsargumo priemonių, jei jums reikia aukštesnio lygio anonimiškumo..

Jei kyla pavojus jūsų privatumui, jūs, kaip vartotojas, turite teisę tikėtis bent jau skaidrumo.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me