Inštalácia VPN je dôležitou súčasťou bezpečného a bezpečného používania Kodi. Táto príručka obsahuje podrobné pokyny na nastavenie Kodi pomocou VPN na akomkoľvek zariadení.

Grafické znázornenie VPN pripojené k Kodi

Ak používate Kodi, musíte prevádzkovať VPN.

Bez siete VPN je vaša aktivita vystavená hackerom, zlodejom identity, vášmu poskytovateľovi internetových služieb a akýmkoľvek iným snooperom.

Existuje veľa zariadení, ktoré môžu spúšťať Kodi a inštalácia funguje v každom prípade trochu inak. To isté platí o inštalácii VPN na vaše zariadenie na zabezpečenie Kodi, to však neznamená, že to musí byť ťažké.

S malým sprievodcom krok za krokom môžete spustiť Kodi a chrániť ho VPN takmer na čomkoľvek – takže sme napísali konkrétne príručky pre takmer každé populárne zariadenie, na ktoré môžeme myslieť..

Contents

Čo je Kodi?

Kodi je otvorená multimediálna platforma, ktorá vám umožňuje prehrávať všetky vaše médiá z rôznych zariadení na jednom mieste.

Kodi pracuje so skutočne veľkým počtom operačných systémov a zariadení a je tiež kompatibilný s veľmi dlhým zoznamom typov súborov.

Jedným z najväčších výziev spoločnosti Kodi je množstvo dostupných doplnkov online, ktoré prehrávaču médií prinášajú množstvo nových funkcií. Kodi je možné plne obnoviť a pretože je otvoreným zdrojom, nič nebráni tomu, aby s vami hral niekto, vrátane vás..

Prečo potrebujem VPN pre Kodi?

Čokoľvek chcete používať pre Kodi, je skutočne dôležité, aby ste svoje údaje chránili.

Sieť VPN vás chráni pred škodlivými tretími stranami a chráni vašu aktivitu pred kohokoľvek, kto by sa mohol pozerať, pred hackermi a poskytovateľom internetových služieb..

Ďalšou výhodou VPN je to, že vám umožňuje prístup k obsahu s obmedzeným geografickým umiestnením, čo skutočne otvára možnosti streamovania pomocou Kodi.

Čo je to najlepšie VPN pre Kodi

Okrem spoľahlivej súkromnej politiky neprihlásenia sa pre Kodi budete chcieť aj sieť VPN, ktorá ponúka trvalo vysokú rýchlosť sťahovania a umožňuje prenos P2P na väčšine svojich serverov..

Okrem toho sa musíte uistiť, že obsahuje natívnu aplikáciu pre Amazon Fire TV alebo akúkoľvek platformu, ktorú ste si vybrali pre Kodi.

Konkrétne odporúčania nájdete v našom zozname najlepších sietí VPN pre spoločnosť Kodi.

Ako môžem používať sieť VPN so serverom Kodi?

Spôsob používania siete VPN so serverom Kodi veľmi závisí od zariadenia, ktoré používate. Existuje mnoho spôsobov nastavenia VPN s Kodi, ako sú zariadenia, ktoré môžu Kodi prevádzkovať – ​​inými slovami, veľa.

Vo všeobecnosti neodporúčame spustiť vašu VPN v Kodi – pretože to môže byť ťažké a obmedzuje ochranu, ktorú ponúka vaša VPN.

Pre niektoré zariadenia stačí stiahnuť Kodi a vašu VPN z príslušného App Store a budete pripravení ísť, ale iné sú oveľa viac zapojené.

Prejdite nadol po stránke alebo použite Ctrl + F (v systéme Windows) alebo Cmd + F (v systéme Mac) a vyhľadajte podrobné pokyny pre vybrané zariadenie..

Čo budete potrebovať

S toľkými možnosťami na spustenie Kodi sa to, čo potrebujete, môže výrazne líšiť. Na uvedenie Kodi do prevádzky s VPN sú potrebné tri základné zložky:

 • Predplatné VPN podľa vášho výberu
 • Na čom je Kodi spustený (v skutočnosti to môže byť skoro všetko – počítač, tablet, inteligentná televízia, Xbox, telefón atď.)
 • Pripojenie k internetu

Pre niektoré nepríjemné zariadenia budete potrebovať samostatný počítač, ktorý vám pomôže sprevádzať Kodi, alebo možno budete musieť nainštalovať svoju VPN na úrovni smerovača, ale v zásade sú tieto tri veci všetko, čo potrebujete na nastavenie Kodi.

Metóda 1: Sideloading Kodi na Amazon Fire TV Stick alebo Fire TV s VPN

Nasadenie Kodi na televíziu Fire, aby sa stal multimediálnym prehrávačom typu všetko v jednom, sa stáva čoraz obľúbenejším a vďaka našim podrobným pokynom je to ľahké..

Najprv musíte nainštalovať Kodi na svoju Fire TV Stick.

Kodi nie je k dispozícii priamo z obchodu Amazon App Store, ale jeho inštalácia je stále jednoduchá. jednoducho:

 1. Zapnite Fire TV Stick alebo Fire TV
 2. Prejdite na nastavenie, potom Možnosti vývojára a vyberte Povoliť aplikácie z neznámych zdrojov
 3. Vyhľadajte v obchode Amazon App Store downloader aplikáciu a nainštalujte ju
 4. Otvorte aplikáciu Downloader a vyhľadajte aplikáciu Kodi
 5. Po zobrazení výzvy vyberte ikonu Android verzia, a potom 32-bit verzia aplikácie
 6. Po dokončení sťahovania aplikácie VPN kliknite na Inštalácia

Po dokončení je čas na stiahnutie siete VPN na kartu Fire TV alebo Fire TV.

Existuje niekoľko spôsobov, ako to urobiť, najjednoduchším z nich je navigácia do Amazon App Store a nájdenie vašej VPN aplikácie, potom si ju stiahnite ako na akomkoľvek inom zariadení..

Medzi ďalšie metódy patrí bočné zaťaženie VPN prostredníctvom APK alebo inštalácia VPN na router. Ak chcete získať radu o postupe pri dosiahnutí každej metódy, odporúčame vám prečítať si nášho sprievodcu: Ako nainštalovať VPN na Amazon Fire TV Stick.

Vaša karta Fire TV Stick je teraz nastavená na používanie so sieťami Kodi a VPN. Pred spustením produktu Kodi sa uistite, či je sieť VPN aktívna.

  Proxy verzus VPN: Aký je rozdiel?

Metóda 2: Používanie Kodi s VPN na vašom Mac alebo PC

Toto je jeden z najpriamejších spôsobov, ako prinútiť Kodi pracovať s VPN. Najprv budete chcieť nainštalovať VPN podľa vášho výberu na váš stolný alebo prenosný počítač.

Ak s tým máte problémy, môžete postupovať podľa nášho sprievodcu inštaláciou VPN v systéme Windows alebo nášho sprievodcu inštaláciou VPN v systéme Mac.

Po nainštalovaní siete VPN prejdite na stránku http://kodi.tv/download a nainštalujte správnu aplikáciu pre váš operačný systém.

Metóda 3: Použitie doplnkov VPN pre spoločnosť Kodi

Je tiež možné nainštalovať VPN ako doplnok v Kodi na PC, Mac alebo Linux.

To vám umožní zmeniť nastavenia VPN bez toho, aby ste opustili aplikáciu Kodi, ale prináša dve významné nevýhody: nie všetci poskytovatelia VPN podporujú toto nastavenie a môže to byť zložitý proces..

Výhody tohto nastavenia sú obmedzené – hlavne vám umožňujú spustiť sieť VPN bez ukončenia služby Kodi – preto ju odporúčame iba pre pokročilých používateľov, ktorí presne vedia, čo chcú..

Náš sprievodca uvedený nižšie predpokladá, že ste už nainštalovali Kodi na vašom Linuxe, Mac alebo PC.

Ak je to možné, odporúčame vám používať Zomboided VPN Manager – ktorý funguje na Windows alebo Linuxe a je podporovaný najväčším počtom poskytovateľov VPN vrátane Private Internet Access, IPVanish, VyprVPN, ExpressVPN a NordVPN..

Pretože toto je populárny spôsob inštalácie doplnku VPN pre Kodi, existuje aj nespočetné množstvo tutoriálov a príspevkov na fóre, ktoré vám pomôžu, ak sa počas cesty stratíte..

Nižšie nájdete podrobné pokyny na inštaláciu siete VPN v spoločnosti Kodi pomocou aplikácie Zomboided:

 1. Otvorené Kodi, potom prejdite na nastavenie menu – predstavuje symbol ozubeného kolieska
  Kliknite na symbol ozubeného kolieska
 2. vybrať systém
  Vyberte systém v pravom dolnom rohu obrazovky
 3. Klikni na Add-ons kartu, potom zapnite Neznáme zdroje prepínač
  Prepnúť kartu neznáme zdroje
 4. Zobrazí sa vám varovná správa; prečítajte si to a stlačte Áno
  Prečítajte si varovnú správu a pokračujte kliknutím na tlačidlo Áno
 5. Stiahnite si najnovšie vydanie aplikácie Zomboided do svojho počítača
 6. V Kodi prejdite na nastavenie, potom Add-ons
  V nastaveniach kliknite na kartu Doplnky
 7. Kliknite na Inštalácia zo súboru zip
  Vyberte možnosť inštalácie zo súboru zip
 8. Vyhľadajte a vyberte Zomboided ZIP súbor ktorú ste práve stiahli – pravdepodobne v priečinku „Stiahnuté súbory“
 9. Počítače so systémom Linux bežiace na serveroch LibreELEC alebo OpenELEC 7 alebo novších môžu prejsť na krok 13, ale pre zariadenia Windows a mnoho ďalších Linuxových zariadení budete musieť nainštalovať OpenVPN.
 10. Ukončite program Kodi
 11. Stiahnite si príslušný inštalátor OpenVPN pre svoj systém z https://openvpn.net/community-downloads/
 12. Spustite inštalátor a uistite sa, že ste vybrali nasledujúce Cieľový adresár keď sa zobrazí výzva
  C: \ Program Files \ OpenVPN \
  Cieľ by ste mali nechať ako predvolený
 13. Pravým tlačidlom myši kliknite na Kodi a vyberte Spustiť ako správca
 14. Kliknite na lupu Vyhľadávanie ikonu, potom Vyberte doplnky
 15. Zadajte „VPN Manager for OpenVPN“ a stlačte vstúpiť
  Nájdite a nainštalujte VPN Manager pre OpenVPN
 16. Kliknite na VPN Manager pre OpenVPN a potom vyberte Inštalácia
 17. Sprievodca inštaláciou by sa mal spustiť automaticky
 18. Sprievodca vás požiada Vyberte poskytovateľa VPN, nasledované vašimi prihlasovacími údajmi, ak sa uplatňujú
 19. Vyplňte pokyny pre svoju sieť VPN na obrazovke a teraz budete mať funkčné pripojenie VPN

Ak nechcete používať program Zomboided alebo ak máte počítač Mac, hlavnou alternatívou je OpenVPN for Kodi – ktorý funguje na počítačoch Mac alebo Linux. OpenVPN pre Kodi vyžaduje, aby ste manuálne stiahli konfiguračný súbor OpenVPN pre každého poskytovateľa alebo umiestnenie servera, takže jeho utilita je v porovnaní so Zomboided mierne obmedzená.

Metóda 4: Použitie Kodi s VPN na iPhone alebo iPad

Zariadenia Apple (s výnimkou počítačov Mac) sú spravidla ťažšie nastaviť v zariadení Kodi ako zariadenia iných výrobcov. Je to však stále veľmi uskutočniteľné a náš podrobný sprievodca nám to uľahčí – nemusíte dokonca ani útek z väzenia..

Pred inštaláciou Kodi vám odporúčame nainštalovať VPN. Vo väčšine prípadov budete musieť iba stiahnuť svoju aplikáciu z iOS App Store a potom sa prihlásiť. Podrobnejšie pokyny nájdete v našich príručkách „Ako nainštalovať VPN na iPhone“ alebo „Ako nainštalovať VPN na iPad“..

Kodi v súčasnosti nie je k dispozícii v obchode App Store, ale dá sa ľahko a rýchlo stiahnuť pomocou Cydia Impactor pre Windows alebo Mac.

Pri ukladaní Kodi na zariadenie so systémom iOS je potrebné pamätať na to, že pokiaľ nemáte prístup k platenému vývojárskemu účtu (ktorý stojí strmých 99 dolárov ročne), budete musieť aplikáciu znova stiahnuť každých sedem dní..

Toto nie je náročný proces, ale oveľa viac bolesti ako jeho inštalácia na zariadenie s Androidom.

Tu je návod, ako pomocou Cydia Impactor naložiť Kodi do systému iOS:

 1. Stiahnite si Cydia Impactor do svojho PC alebo Mac
 2. Stiahnite si najnovší súbor Kodi IPA, ktorý nájdete tu, do svojho počítača
 3. Pripojte svoj iPhone alebo iPad k počítaču a zatvorte iTunes, ak sa automaticky otvorí
 4. Otvorte program Cydia Impactor a doň pretiahnite súbor Kodi IPA
  Rozhranie Cydia Impactor
 5. Z rozbaľovacej ponuky vyberte svoje zariadenie iOS (pravdepodobne to bude jediná možnosť), potom vyberte položku štart
 6. Zadajte svoje Apple ID po zobrazení výzvy (bude to e-mail, s ktorým ste sa zaregistrovali)
 7. Na zariadení iPhone alebo iPad prejdite na nastavenie, potom všeobecný, potom profily & Správa zariadení
 8. Kliknite na profil s vaším ID Apple a potom kliknite na dôvera
 9. Kodi je teraz pripravené na použitie (ale pred spustením siete VPN nezabudnite aktivovať)
  Ako nastaviť vlastný VPN server

Metóda 5: Používanie siete VPN s kodom v Chromebooku alebo Chromeboxe

Chromebook aj Chromebox sú veľmi jednoduché možnosti nastavenia siete VPN so serverom Kodi.

Vaša sieť VPN aj Kodi by mali byť k dispozícii na stiahnutie ako aplikácie z Obchodu Google Play.

To všetko tiež existuje – pred spustením služby Kodi sa uistite, že je vaša VPN správne zapnutá.

VPN a Kodi v Obchode Google Play

Metóda 6: Používanie Kodi s VPN na telefóne alebo tablete s Androidom

Telefón alebo tablet s Androidom je asi tým najjednoduchším miestom na nastavenie Kodi pomocou VPN. Vyhľadajte Kodi v Obchode Google Play a vyberte aplikáciu Kodi, potom stlačte Inštalovať.

Ďalej to isté urobte pre svoju zvolenú sieť VPN. V obidvoch prípadoch stiahnite správnu aplikáciu.

Kodi a VPN v Obchode Google Play v systéme Android

Pred zavedením systému Kodi sa uistite, že je vaša sieť VPN aktívna, aby ste sa uistili, že ste úplne chránení.

Metóda 7: Inštalácia VPN na smerovač

Inštalácia VPN na smerovač je vynikajúci spôsob, ako chrániť Kodi bez nutnosti inštalácie VPN na rovnaké zariadenie.

Je to vynikajúca metóda pre zariadenia, kde VPN nie sú podporované natívnymi aplikáciami, ako aj pre situácie, keď chcete spustiť Kodi na viac ako jednom zariadení, pretože zabezpečuje všetky údaje vo vašej miestnej sieti..

Spravidla máte dve možnosti, pokiaľ ide o umiestnenie VPN na router. Buď si môžete kúpiť vopred nakonfigurovaný smerovač pre konkrétneho poskytovateľa VPN, alebo si môžete ručne nakonfigurovať kompatibilný smerovač sami. Odporúčame prečítať si nášho sprievodcu, ako nainštalovať sieť VPN na smerovač.

Pretože pridáva ochranu súkromia a bezpečnosť do všetkých zariadení pripojených k internetu vo vašej domácnosti, dôrazne sa odporúča inštalácia VPN do smerovača.

Predtým, ako použijete Kodi týmto spôsobom, musíte ho samozrejme nainštalovať na vybrané zariadenie. Na tejto stránke nájdete rady pre inštaláciu zariadenia Kodi pre konkrétne zariadenie.

Pre väčšinu zariadení je to také jednoduché ako stiahnutie aplikácie Kodi z obchodu App Store vášho zariadenia – ale existujú výnimky, najmä pre iOS, Amazon Fire TV Stick / Fire TV a Apple TV.

Metóda 8: Použitie Kodi s VPN na Xbox One

Predtým, ako dostal svoje súčasné meno, bol Kodi známy ako Xbox Media Center. Až do decembra 2023 však dostala natívnu aplikáciu pre konzolu Xbox One.

Kodi si môžete stiahnuť priamo z obchodu Xbox One. Jednoducho vyhľadajte aplikáciu a stlačte dostať.
Kodi v obchode Xbox One

Po stiahnutí aplikácie musíte skontrolovať správne nastavenie siete VPN.

Vo vašom Xbox One bohužiaľ neexistuje natívna podpora VPN, môžete to však ľahko obísť inštaláciou VPN na úrovni smerovača (pozri vyššie uvedenú metódu 7 alebo nášho úplného sprievodcu o tom, ako nainštalovať VPN na smerovač)..

S VPN nainštalovanou na úrovni smerovača môžete spustiť systém Kodi a bezpečne si vychutnať všetky svoje médiá na jednom mieste.

Metóda 9: Použitie Kodi s VPN na zariadeniach Android TV, Mi Box, NVIDEA Shield alebo Google Nexus Player

Všetky tieto rozbočovače médií fungujú v operačnom systéme Android TV, a preto majú podobné nastavovacie procesy.

Vaša sieť VPN aj Kodi by mali byť k dispozícii na stiahnutie ako aplikácie z Obchodu Google Play. Po ich stiahnutí zapnite sieť VPN a nastavenie bude dokončené.

Ak z akéhokoľvek dôvodu nemáte prístup do Obchodu Google Play zo svojho zariadenia, môžete súbory APK nainštalovať aj manuálne:

 1. Prehrávač médií / box / TV prejdite na stránku nastavenie, potom Bezpečnosť a obmedzenia a vyberte možnosť povoliť aplikácie od neznámych vývojárov
 2. Na počítači prejdite na webovú stránku poskytovateľa VPN a stiahnite príslušný súbor APK (ak máte problémy s nájdením týchto najlepších poskytovateľov VPN, majú podporu živého chatu)
 3. Prejdite na stránku http://www.kodi.tv/download a potom kliknite na ikonu Logo Android a vyberte Google Play stiahnuť Kodi APK súbor
 4. Stiahnite si ich na Jednotka USB Flash
 5. Pripojte disk USB k prehrávaču / TV / boxu
 6. Prejdite na USB kľúč a nainštalujte obe aplikácie
 7. Otvorte sieť VPN a postupujte podľa pokynov na obrazovke, aby ste ju úplne nastavili
 8. Kodi bude teraz nainštalovaný a chránený sieťou VPN

Metóda 10: Používanie Kodi v Apple TV (4. alebo 2. generácia)

Apple TV je ďalšie zariadenie, ktoré nemá v obchode App Store natívnu aplikáciu Kodi.

Pokiaľ je televízor Apple TV druhej alebo štvrtej generácie, je možné do zariadenia Apple TV dostať Kodi, hoci tento proces má určité nevýhody..

  Ako zostať v bezpečí pri verejnej WiFi: 4+ základné bezpečnostné tipy

Najnepriaznivejšie na televízoroch štvrtej generácie, pokiaľ nemáte prístup k vývojárskemu Apple ID, budete si musieť Kodi každých sedem dní znova sťahovať..

V prípade televízorov Apple štvrtej generácie postupujte podľa týchto pokynov pre počítače Mac alebo PC pomocou zariadenia Cydia Impactor – ak ešte jeden nemáte, budete si musieť kúpiť adaptér USB-C na USB-A:

 1. Stiahnite si do svojho počítača najnovšiu verziu Cydia Impactor
 2. Získajte najnovší súbor Kodi DEB pre Apple TV
 3. Toto je súbor DEB, ale Cydia Impactor funguje iba so súbormi IPA, takže ho budete musieť previesť pomocou 7-zip
 4. Ak ste tak ešte neurobili, stiahnite si a nainštalujte 7-zip
 5. Pravým tlačidlom myši kliknite na súbor DEB a prejdite na 7-zip > Extrahovať súbory…
  Rozbaľovacia ponuka ukazuje, ako extrahovať súbory v 7-zip
 6. lis OK, potom otvorte nový priečinok a tento postup opakujte so súborom data.tar
 7. Prejdite sa dáta > var > mobilné > aplikácia kým neuvidíte priečinok s názvom Kodi.app
 8. Vytvorte nový priečinok s názvom „payload“(S veľkým písmenom P)
  Priečinok Payload
 9. Pretiahnite Kodi.app v tomto novom priečinku payload zložka
 10. Kliknite pravým tlačidlom myši na payload a prejdite do priečinka 7-zip > Pridať do archívu…Rozbaľovacia ponuka ukazuje, ako komprimovať súbory v 7-zip
 11. Uistite sa, že názov súboru končí v .ipa a v poli Formát archívu sa hovorí „zip“, potom stlačte OK
  Správne vyplnené
 12. Dobrá správa: teraz máte súbor Kodi IPA. Otvorte program Cydia Impactor a presuňte nový súbor IPA do okna
 13. Uistite sa, že ste Apple TV pripojili k počítaču, z rozbaľovacej ponuky Cydia Impactor vyberte svoj televízor a stlačte štart
 14. Po zobrazení výzvy zadajte Používateľské meno Apple ID (bude to e-mail, s ktorým ste sa zaregistrovali) OK
 15. Ak je všetko naplánované, v televízore budete mať teraz aplikáciu Kodi

Nastavenie televízorov Apple druhej generácie je našťastie jednoduchšie nastavenie (a nemajú rovnaké obmedzenia týkajúce sa siedmich dní ako zariadenia štvrtej generácie):

 1. Na počítačoch Mac stlačte (cmd + medzera), potom zadajte „Terminal“ a stlačte vstúpiť
 2. Dvojité kliknutie terminál na otvorenie
 3. Zadajte ssh [email protected] a stlačte Enter
 4. Ak ste ho nezmenili, heslo bude vysokohorské
 5. Zadajte každý z nasledujúcich textov a stlačte vstúpiť
  • apt-get install wget
  • wget -O- http://apt.awkwardtv.org/awkwardtv.pub | apt-key add –
  • echo „deb http://apt.awkwardtv.org/ stabilný hlavný“ > /etc/apt/sources.list.d/awkwardtv.list
  • echo „deb http://mirrors.kodi.tv/apt/atv2 ./“ > /etc/apt/sources.list.d/awkwardtv.list
  • aktualizácia apt-get
  • apt-get install org.xbmc.kodi-atv2
  • reštartovať

Kodi už oficiálne nepodporuje televízory Apple druhej generácie, takže vášmu Kodi budú chýbať niektoré novšie funkcie a všetky ďalšie funkcie, ktoré by sa mohli pridať v budúcnosti, ale inak bude teraz pripravený ísť.

Ak sa to zdá príliš veľa, existujú alternatívy dostupné priamo z obchodu Apple TV App Store (napríklad MrMC Lite), ale tieto nemajú funkciu doplnku Kodi.

Metóda 11: Použitie Kodi s VPN na Raspberry Pi

Najjednoduchší spôsob, ako nastaviť Kodi na Raspberry Pi, je nainštalovať operačný systém, ktorý už má Kodi integrovaný, napríklad LibreELEC, OSMC alebo XBian, ale dá sa to urobiť aj od Raspbian.

Najprv je potrebné uviesť sieť VPN do prevádzky:

 1. Prejdite na webovú stránku poskytovateľa VPN a stiahnite si vhodný inštalátor na svoj Raspberry Pi
 2. Otvorené terminál
 3. Prejdite do inštalačného súboru, napr. cd ~ / Na stiahnutie /
 4. Rozbaľte inštalačný program zadaním príkazu typingsudo dpkg -i FILENAME.deb
 5. Otvorte nový terminál okno
 6. Zadajte svoju aktiváciu VPN a stlačte vstúpiť
 7. Zadajte aktivačný kód alebo prihlasovacie údaje

Teraz, keď je vaša VPN v prevádzke, budete musieť nainštalovať Kodi. Najjednoduchší spôsob, ako to urobiť, je nainštalovať LibreELEC:

 1. Prejdite na stránku https://www.libreelec.tv/downloads/
 2. vybrať 32-bitový Linux alebo 64-bitový Linux na základe toho, na čom vaše zariadenie beží
 3. Dokončite inštaláciu podľa pokynov na obrazovke

Je spoločnosť Kodi Legal?

Áno, spoločnosť Kodi je 100% legálna.

Kodi je tiež aplikácia s otvoreným zdrojom, pre ktorú je veľmi jednoduché vytvárať doplnky. Preto má tak veľkú a aktívnu komunitu amatérskych vývojárov, ale tiež to znamená, že je možné nájsť doplnky, ktoré uľahčia nelegálne vysielanie alebo sťahovanie médií chránených autorskými právami..

Neoprávňujeme používanie týchto doplnkov, a najmä varujeme pred nákupom takzvaných „plne nabitých boxov Kodi“ – ktoré sú dodávané s predinštalovaným softvérom na pirátstvo, sú v EÚ nezákonné a je známe, že obsahujú škodlivý softvér..

Je možné nastaviť Kodi na PlayStation?

Bohužiaľ momentálne nie je možné nainštalovať Kodi na Playstation. Existujú však aj alternatívy, ako napríklad Plex, ktoré slúžia na podobné účely a dajú sa stiahnuť priamo z obchodu PlayStation Store.

Môžem získať Kodi na mojej 1. alebo 3. generácii Apple TV?

V súčasnosti neexistuje známy spôsob, ako dostať Kodi na Apple TV prvej alebo tretej generácie. Ak máte Apple TV druhej alebo štvrtej generácie, môžete si prečítať nášho sprievodcu ďalej na tejto stránke.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me