IPVanish je go-to VPN pre torrenting a Kodi. Špičková kvalita je za cenu – ale musí? IPVanish môže byť o niečo drahšia ako väčšina, ale existuje spôsob, ako ho získať zadarmo. Čítajte ďalej a zistite ako.

Logo IPVanish

Ak ste používateľom systému iOS, máte šťastie. IPVanish ponúka sedemdňovú bezplatnú skúšobnú verziu pre svoju aplikáciu pre iOS, čo znamená, že si môžete vyskúšať celú službu bez toho, aby ste sa zaviazali na odber..

IPVanish môžete vyskúšať aj na iných zariadeniach tak, že využijete sedemdennú záruku vrátenia peňazí IPVanish. Musíte sa rozlúčiť so svojimi peniazmi, ale bude to len dočasné, ak sa rozhodnete nepokračovať v službe po uplynutí týždňa.

Čítajte ďalej a zistite, ako získať IPVanish zadarmo, počnúc aplikáciou IPVanish pre iOS.

Contents

Ako získať IPVanish zadarmo na iOS

 1. Choďte na web IPVanish a nájdite odkaz na svoju aplikáciu pre iOS v Obchode App Store na karte Aplikácie. Prípadne otvorte obchod s aplikáciami pre iOS na svojom iPhone alebo iPad a vyhľadajte výraz „IPVanish“.

  Screenshot stránky IPVanish na stiahnutie pre iOS

 2. Po dokončení inštalácie stiahnite aplikáciu IPVanish iOS a vytvorte si účet v aplikácii. Všetko, čo potrebujete na vytvorenie účtu IPVanish, je e-mailová adresa a heslo – nie sú potrebné žiadne ďalšie informácie o platbe.

  Ukážka prihlásenia aplikácie IPVanish pre iOS

 3. Vychutnajte si svoju plnohodnotnú aplikáciu IPVanish pre iOS sedem dní – nezabudnite zrušiť odber z účtu iTunes skôr, ako týždeň vyprší, alebo budete automaticky nabité za platený program.

Ako získať IPVanish zadarmo na všetkých ostatných zariadeniach

Ak nevlastníte iPhone alebo iPad, IPVanish ponúka namiesto bezplatnej skúšobnej verzie sedemdennú záruku vrátenia peňazí bez otázok..

Funguje na všetkých zariadeniach, čo je skvelé, pretože IPVanish môžete používať naraz až na 10 zariadeniach.

 1. Navštívte stránku Ceny na webovej stránke IPVanish a vyberte si akýkoľvek plán – všetky majú rovnakú záruku.

  Ako získať IPvanish zadarmo

 2. Vyberte spôsob platby a zadajte svoje údaje, aby ste vytvorili účet IPVanish. Dostanete aktivačný e-mail na potvrdenie svojej e-mailovej adresy.

  Screenshot spôsobu platby IPVanish

 3. Stiahnite si aplikáciu pre svoje zariadenie z karty Aplikácie na webových stránkach IPVanish.

  Screenshot stránky IPVanish Downloads

 4. Nainštalujte IPVanish, prihláste sa a vyskúšajte ho na sedem dní bez rizika.

  Screenshot aplikácie IPVanish MacOS

 5. Ak sa rozhodnete nevyužívať službu IPVanish, nezabudnite zrušiť predplatné pred uplynutím týždňa z ovládacieho panela na webe. Stačí sa prihlásiť na stránke Môj účet, kliknite na položku „Predplatné“ a potom na „Chcem zrušiť“. moje predplatné “.

  Snímka obrazovky ovládacieho panela IPVanish

 6. Dostanete sa na ďalšiu stránku, ktorá vás požiada o potvrdenie zrušenia. Posuňte zobrazenie nadol do dolnej časti stránky a kliknite na položku Stále chcem zrušiť..

  Screenshot stránky IPVanish Confirm Cancellation Page

  Vrátenie platby za IPVanish je automatizované a spracované do 10 pracovných dní – nemusíte posielať e-maily alebo hovoriť s zástupcom podpory a nemusíte prísť s dôvodom, prečo chcete zrušiť.

  Hvordan få IPVanish gratis

Ako získať zľavový kupón IPVanish

Nie je to úplne to isté, ako získať to zadarmo, ale spoločnosť IPVanish ponúka na svojom webe výber kupónov, ktoré vám pomôžu získať platenú verziu za čo najlacnejšiu verziu.

Ak ste sa rozhodli, že budete platiť za sieť VPN (čo vám plne odporúčame), nemá zmysel míňať viac, ako je potrebné – tu je návod, ako získať zľavový kupón IPVanish, ktorý je zaručene pracovať.

 1. Prejdite do sekcie Kupóny na webovej stránke IPVanish (alebo kliknite na tento odkaz).
  Obrazovka zľavového kupónu IPVanish
 2. Nájdite trvanie predplatného protokolu IPVanish, ktoré pre vás funguje – čím dlhšie je predplatné, tým lacnejšia je služba IPVanish.
 3. Stačí kliknúť na veľké tlačidlo „Uložiť teraz“ a dostanete sa na obrazovku vytvorenia účtu IPVanish s vybranou zľavou. Nerobte si starosti, ak sa rozhodnete, že spoločnosť IPVanish nie je pre vás, stále máte nárok na vrátenie peňazí bez otázok do siedmich dní, a to aj v prípade, že ste použili kupón..

Je IPVanish Any Good?

Jedným slovom: áno, IPVanish je veľmi dobrý.

Zo 74 VPN, ktoré sme v priebehu rokov preskúmali, je IPVanish jednou z absolútne najlepších.

Po prvé, a čo je najdôležitejšie, IPVanish je mimoriadne bezpečné použit.

IPVanish využíva najvyššie štandardy kybernetickej bezpečnosti na ochranu vašej premávky a zariadení a podporuje ju prísnou politikou nulových záznamov – nič, čo robíte online, nie je sledované ani uložené.

Je to tiež rýchle – IPVanish neustále blokuje niektoré z najvyšších rýchlostí všetkých VPN, ktoré testujeme.

Je to dosť drahé (koniec koncov, to je pravdepodobne dôvod, prečo ste na tejto stránke), ale veríme, že IPVanish stojí za peniaze.

Ak sa chcete dozvedieť viac, kliknite na odkaz a prečítajte si našu úplnú recenziu IPVanish.

  Slik installerer du en VPN på iPad

Kto vlastní IPvanish?

logo j2Global

Spoločnosť IPVanish bola prvýkrát uvedená na trh v roku 2012 spoločnosťou HighWinds Network Group, spoločnosťou IP Services so sídlom na Floride v USA.

Začiatkom roka 2023 HighWinds Network Group získala spoločnosť StackPath, ďalšia americká spoločnosť s veľkým portfóliom webových softvérov a spoločností..

V polovici roka 2023 spoločnosť StackPath predala spoločnosť IPVanish (a ďalšiu zo svojich sietí VPN Encrypt.me) spoločnosti J2Global, obrovskej verejne kótovanej technologickej spoločnosti..

S takou jasnou a otvorenou firemnou históriou nie je o IPVanish veľa tajomstiev – je to legitímna spoločnosť s transparentnou štruktúrou a zodpovedným vlastníctvom.

Je IPVanish dobrý pre Firestick?

Screenshot obrazovky IPVanish na obrazovke Amazon Fire TV Stick

Naši nestranní odborníci zistili, že spoločnosť IPVanish je najlepšia VPN pre Amazon Fire TV Stick.

Máme radi IPVanish na mieru vytvorenú aplikáciu Fire TV Stick VPN, ktorá zjednodušuje ochranu vášho zariadenia – nie je ani zďaleka tak frustrujúca ako niektorá z konkurenčných možností..

Nie je to však iba pekná tvár. IPVanish pracuje skvele na Fire TV Stick, pretože odblokuje Netflix, má neobmedzené P2P, aby poskytoval čo najlepší zážitok s Kodi, a jeho veľmi rýchle sťahovanie a nahrávanie rýchlosťou znamená, že budete sledovať vo vysokom rozlíšení bez rozlíšenia Full HD.

Ak chcete začať sťahovať, môžete navštíviť stránku IPVanish v obchode Amazon Appstore alebo vyhľadať adresu IPVanish priamo na zariadení Amazon Fire TV..

Ak sa rozhodnete nakupovať ešte predtým, ako urobíte konečný výber, zostavili sme zoznamy piatich najlepších sietí VPN pre Amazon Fire TV Stick a najlepších bezplatných sietí VPN pre Amazon Fire TV Stick..

Funguje IPVanish s Netflixom?

Áno, IPVanish pracuje s Netflixom.

Pri našom testovaní sme zistili, že väčšina amerických serverov IPVanish pracuje na odomknutí systému USA Netflix, aj keď môžu občas trvať, kým sa načítajú..

  Ako nainštalovať VPN na Android

Dajte si pozor na televíznych a filmových fanatikov – IPVanish nie je ani zďaleka najlepšia sieť VPN na streamovanie.

IPVanish síce robí s Netflixom dobrú prácu, je to však dávno, čo sme naposledy zistili, že pracuje s aplikáciou BBC iPlayer. To isté platí pre množstvo ďalších populárnych streamovacích služieb a knižnice Netflixu mimo Ameriky.

Ak chcete sieť VPN, na ktorú sa môžete spoľahnúť pri všetkých svojich obľúbených serveroch, vyskúšajte najlepšie siete VPN na streamovanie.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me