IPVanish to aplikacja VPN do torrentowania i Kodi. Najwyższa jakość ma swoją cenę - ale czy musi? IPVanish może być nieco droższy niż większość, ale istnieje sposób na uzyskanie go za darmo. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.

Logo IPVanish

Jeśli jesteś użytkownikiem iOS, masz szczęście. IPVanish oferuje siedmiodniową bezpłatną wersję próbną swojej aplikacji na iOS, co oznacza, że ​​możesz wypróbować pełną usługę bez konieczności subskrypcji.

Możesz wypróbować IPVanish również na innych urządzeniach, korzystając z siedmiodniowej gwarancji zwrotu pieniędzy IPVanish. Musisz rozstać się ze swoimi pieniędzmi, ale będzie to tylko tymczasowe, jeśli zdecydujesz się nie kontynuować usługi po upływie tygodnia.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak uzyskać IPVanish za darmo, zaczynając od aplikacji IPVanish na iOS.

Jak uzyskać IPVanish za darmo na iOS

 1. Wejdź na stronę IPVanish i znajdź link do jej aplikacji na iOS w App Store na karcie „Aplikacje”. Alternatywnie otwórz iOS App Store na iPhonie lub iPadzie i wyszukaj „IPVanish”.

  Zrzut ekranu strony pobierania IPVanish iOS

 2. Pobierz aplikację IPVanish na iOS i utwórz konto z poziomu aplikacji po zakończeniu instalacji. Aby założyć konto IPVanish, wystarczy adres e-mail i hasło - nie są wymagane dodatkowe informacje o płatności.

  Zrzut ekranu logowania do aplikacji IPVanish na iOS


 3. Ciesz się w pełni funkcjonalną aplikacją IPVanish na iOS przez siedem dni - pamiętaj tylko, aby anulować subskrypcję z konta iTunes przed końcem tygodnia, w przeciwnym razie będziesz automatycznie ładowane za płatny plan.

Jak uzyskać IPVanish za darmo na wszystkich innych urządzeniach

Jeśli nie posiadasz iPhone'a ani iPada, IPVanish oferuje siedmiodniową gwarancję zwrotu pieniędzy bez zadawania pytań zamiast bezpłatnego okresu próbnego.

Działa na wszystkich urządzeniach, co jest świetne, ponieważ możesz używać IPVanish na maksymalnie 10 urządzeniach jednocześnie.

 1. Odwiedź stronę z cenami na stronie IPVanish i wybierz dowolny plan - wszystkie mają taką samą gwarancję.

  Jak uzyskać IPVanish za darmo

 2. Wybierz metodę płatności i wprowadź dane, aby utworzyć konto IPVanish. Otrzymasz e-mail aktywacyjny, który potwierdzi Twój adres e-mail.

  Zrzut ekranu metod płatności IPVanish

 3. Pobierz aplikację na swoje urządzenie z karty Aplikacje na stronie internetowej IPVanish.

  Zrzut ekranu strony pobierania IPVanish

 4. Zainstaluj IPVanish, zaloguj się i przetestuj przez siedem dni bez ryzyka.

  Zrzut ekranu aplikacji IPVanish MacOS

 5. Jeśli zdecydujesz się nie trzymać IPVanish, pamiętaj o anulowaniu subskrypcji przed końcem tygodnia z poziomu Panelu sterowania na stronie internetowej. Zaloguj się na stronie Moje konto, kliknij „Subskrypcja”, a następnie „Chcę anulować”. moja subskrypcja ”.

  Zrzut ekranu panelu sterowania IPVanish

 6. Nastąpi przeniesienie na inną stronę z prośbą o potwierdzenie anulowania. Przewiń w dół do dołu strony i kliknij „Nadal chcę anulować”.

  Zrzut ekranu strony Potwierdzenie anulowania IPVanish

  Zwrot środków IPVanish jest zautomatyzowany i przetwarzany w ciągu 10 dni roboczych - nie trzeba wysyłać wiadomości e-mail ani rozmawiać z pracownikiem pomocy technicznej i nie trzeba podawać powodu, dla którego chcesz anulować.

Jak uzyskać kupon rabatowy IPVanish

To nie jest to samo, co uzyskanie go za darmo, ale IPVanish oferuje wybór kuponów na swojej stronie internetowej, aby pomóc ci uzyskać płatną wersję za tak tanią, jak to możliwe.

Jeśli zdecydujesz, że zapłacisz za VPN (co w pełni zalecamy), to nie ma sensu wydawać więcej niż potrzebujesz - oto jak uzyskać kupon rabatowy IPVanish, który jest gwarantowane do pracy.

 1. Przejdź do sekcji Kupony w witrynie IPVanish (lub po prostu kliknij ten link).
  Ekran kuponu rabatowego IPVanish
 2. Znajdź czas trwania subskrypcji IPVanish, który Ci odpowiada - im dłuższy abonament, tym tańszy IPVanish.
 3. Wystarczy kliknąć duży przycisk „Zapisz teraz”, aby przejść do ekranu tworzenia konta IPVanish z wybraną zniżką. Nie martw się, jeśli zdecydujesz, że IPVanish nie jest dla Ciebie, nadal masz prawo do zwrotu pieniędzy bez zadawania pytań w ciągu siedmiu dni, nawet jeśli wykorzystałeś kupon.

Czy IPVanish Any Good?

Jednym słowem: tak, IPVanish jest bardzo dobry.

Z 74 VPN, które sprawdziliśmy przez lata, IPVanish jest jednym z absolutnie najlepszych.

Po pierwsze i najważniejsze, IPVanish jest wyjątkowo bezpieczny używać.

IPVanish stosuje najwyższe standardy bezpieczeństwa cybernetycznego w celu ochrony ruchu i urządzeń oraz tworzy kopie zapasowe dzięki ścisłej polityce zerowego logowania - nic, co robisz online, nie jest śledzone ani przechowywane.

Jest także szybki - IPVanish konsekwentnie mierzy jedne z najwyższych prędkości ze wszystkich testowanych VPN.

Jest dość drogi (w końcu prawdopodobnie dlatego jesteś na tej stronie), ale w pełni wierzymy, że IPVanish jest wart swojej ceny.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, możesz kliknąć link, aby przeczytać naszą pełną recenzję IPVanish.

Kto jest właścicielem IPVanish?

Logo j2Global

IPVanish został wydany po raz pierwszy w 2012 roku przez HighWinds Network Group, firmę usługową z siedzibą na Florydzie w USA.

Na początku 2017 roku HighWinds Network Group została przejęta przez StackPath, kolejną amerykańską firmę z dużym portfolio oprogramowania i firm internetowych.

Wreszcie w połowie 2019 r. StackPath sprzedał IPVanish (i jedną z jego sieci VPN, Encrypt.me) firmie J2Global, ogromnej giełdowej firmie technologicznej.

Przy tak jasnej i otwartej historii firmy nie ma wielu tajemnic do odkrycia w sprawie IPVanish - jest to legalna firma o przejrzystej strukturze i odpowiedzialnej własności.

Czy IPVanish jest dobry na Firestick?

Zrzut ekranu ekranu głównego IPVanish na Amazon Fire TV Stick

Nasi bezstronni eksperci stwierdzili, że IPVanish to najlepsza sieć VPN dla Amazon Fire TV Stick.

Uwielbiamy specjalnie zaprojektowaną aplikację IPVanish Fire TV Stick VPN, która ułatwia ochronę Twojego urządzenia - nie jest tak frustrująca jak niektóre konkurencje.

Ale to nie tylko ładna buzia. IPVanish doskonale działa na Fire TV Stick, ponieważ odblokowuje Netflix, ma nieograniczoną P2P, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość Kodi, a jego superszybkie prędkości pobierania i wysyłania oznaczają, że będziesz oglądać w rozdzielczości Full HD bez bufora.

Możesz odwiedzić stronę IPVanish w sklepie Amazon Appstore lub wyszukać IPVanish bezpośrednio na urządzeniu Amazon Fire TV, aby rozpocząć pobieranie.

Jeśli chcesz rozejrzeć się przed dokonaniem ostatecznego wyboru, przygotowaliśmy listy pięciu najlepszych sieci VPN dla Amazon Fire TV Stick i najlepszych darmowych sieci VPN dla Amazon Fire TV Stick.

Czy IPVanish współpracuje z Netflix?

Tak, IPVanish współpracuje z Netflix.

W naszych testach stwierdziliśmy, że większość amerykańskich serwerów IPVanish działa w celu odblokowania amerykańskiej Netflix, nawet jeśli czasami może trochę potrwać, aby się załadować.

Fanatycy telewizyjni i filmowi wystrzegają się jednak - IPVanish jest daleki od najlepszej sieci VPN do przesyłania strumieniowego.

Chociaż IPVanish dobrze sobie radzi z Netflixem, minęło sporo czasu, odkąd ostatnio odkryliśmy, że współpracuje z BBC iPlayer. To samo dotyczy wielu innych popularnych usług przesyłania strumieniowego, a także bibliotek Netflix poza Ameryką.

Jeśli chcesz VPN, na którym możesz polegać we wszystkich swoich ulubionych witrynach do przesyłania strumieniowego, sprawdź najlepsze sieci VPN do przesyłania strumieniowego.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me