Instalacja VPN jest istotną częścią bezpiecznego i bezpiecznego korzystania z Kodi. Ten przewodnik zawiera instrukcje krok po kroku dotyczące konfigurowania Kodi z VPN na dowolnym urządzeniu.

Grafika przedstawiająca VPN połączoną z Kodi

Jeśli używasz Kodi, musisz mieć VPN.

Bez VPN twoja aktywność jest narażona na ataki hakerów, złodziei tożsamości, twojego ISP i innych szpiegów.

Istnieje wiele urządzeń, które mogą obsługiwać Kodi i za każdym razem instalacja działa nieco inaczej. To samo dotyczy instalacji VPN na urządzeniu w celu ochrony Kodi, ale to nie znaczy, że jedno musi być trudne.

Dzięki drobnym wskazówkom krok po kroku możesz uruchomić Kodi i zabezpieczyć go przez VPN na prawie każdym urządzeniu - dlatego napisaliśmy specjalne przewodniki dla prawie każdego popularnego urządzenia, o jakim możemy myśleć.

Co to jest Kodi?

Kodi to platforma multimedialna typu open source, która umożliwia odtwarzanie wszystkich multimediów z różnych urządzeń w jednym miejscu.

Kodi współpracuje z bardzo dużą liczbą systemów operacyjnych i urządzeń, a także jest kompatybilny z bardzo długą listą typów plików.

Ale jedną z największych zalet Kodi jest wiele wtyczek dostępnych online, które wprowadzają wiele nowych funkcji do odtwarzacza multimedialnego. Kodi można w pełni przeprojektować, a ponieważ jest to oprogramowanie typu open source, nic nie powstrzyma nikogo, w tym ciebie, od zabawy z nim.

Dlaczego potrzebuję VPN dla Kodi??

Bez względu na to, do czego zamierzasz używać Kodi, naprawdę ważne jest, aby chronić swoje dane.

VPN chroni cię przed złośliwymi stronami trzecimi i ukrywa twoją aktywność przed wszystkimi, którzy mogą w nią zaglądać, od hakerów po twojego ISP.

Dodatkową zaletą VPN jest to, że pozwala on na dostęp do treści ograniczonych geograficznie, naprawdę otwierając możliwości przesyłania strumieniowego za pomocą Kodi.

Jaki jest najlepszy VPN dla Kodi

Oprócz niezawodnej, prywatnej zasady braku dzienników, dla Kodi potrzebujesz VPN, który oferuje niezmiennie szybkie prędkości pobierania i zezwala na ruch P2P na większości swoich serwerów.

Poza tym musisz upewnić się, że zawiera natywną aplikację dla Amazon Fire TV lub jakiejkolwiek wybranej platformy dla Kodi.

Aby uzyskać szczegółowe rekomendacje, możesz przeczytać naszą listę najlepszych sieci VPN dla Kodi.

Jak korzystać z VPN z Kodi?

Sposób korzystania z VPN z Kodi zależy w dużej mierze od używanego urządzenia. Istnieje tyle metod konfiguracji VPN za pomocą Kodi, ile jest urządzeń, które mogą obsługiwać Kodi - innymi słowy, wiele.

Zasadniczo nie zalecamy uruchamiania VPN w Kodi - może to być trudne i ogranicza ochronę oferowaną przez VPN.

W przypadku niektórych urządzeń wystarczy pobrać Kodi i VPN z odpowiedniego App Store i będziesz gotowy do pracy, ale inne są znacznie bardziej zaangażowane.

Przewiń stronę lub użyj Ctrl + F (w systemie Windows) lub Cmd + F (na komputerze Mac), aby znaleźć szczegółowe instrukcje dotyczące wybranego urządzenia.

Co będziesz potrzebował

Przy tak wielu opcjach uruchamiania Kodi, czego potrzebujesz, mogą się znacznie różnić. Istnieją trzy podstawowe składniki niezbędne do uruchomienia Kodi z VPN:

 • Subskrypcja wybranej sieci VPN
 • Coś, na czym można uruchomić Kodi (to naprawdę może być właściwie wszystko - komputer, tablet, smart TV, Xbox, telefon itp.)
 • Połączenie z Internetem

W przypadku niektórych niewygodnych urządzeń potrzebny będzie osobny komputer, aby pomóc w uruchomieniu Kodi, lub może być konieczne zainstalowanie sieci VPN na poziomie routera, ale zasadniczo te trzy rzeczy są wszystkim, czego potrzebujesz, aby skonfigurować Kodi.

Metoda 1: Sideloading Kodi na Amazon Fire TV Stick lub Fire TV z VPN

Umieszczenie Kodi na Fire TV w celu stworzenia uniwersalnego odtwarzacza multimedialnego staje się coraz bardziej popularne i jest to łatwe dzięki naszym instrukcjom krok po kroku.

Najpierw musisz zainstalować Kodi na Fire TV Stick.

Kodi nie jest dostępny bezpośrednio z Amazon App Store, ale nadal jest łatwy do zainstalowania. Po prostu:

 1. Włącz Fire TV Stick lub Fire TV
 2. Nawigować do Ustawienia, następnie Opcje programistyczne i wybierz Włącz aplikacje z nieznanych źródeł
 3. Wyszukaj w sklepie Amazon App Store Downloader aplikację i zainstaluj ją
 4. Otwórz program Downloader i wyszukaj aplikację Kodi
 5. Po wyświetleniu monitu wybierz Android wersja, a następnie 32-bitowy wersja aplikacji
 6. Po zakończeniu pobierania aplikacji VPN kliknij zainstalować

Gdy to zrobisz, czas pobrać VPN na Fire TV Stick lub Fire TV.

Można to zrobić na kilka sposobów, z których najprostszym jest przejście do Amazon App Store i znalezienie aplikacji VPN, a następnie pobranie jej tak, jak na dowolnym innym urządzeniu.

Inne metody obejmują sideloadowanie VPN przez APK lub instalowanie VPN na routerze. Aby uzyskać poradę krok po kroku dotyczącą osiągnięcia każdej metody, zalecamy przeczytanie naszego przewodnika: Jak zainstalować VPN na Amazon Fire TV Stick.

Twój Fire TV Stick jest teraz skonfigurowany do użytku z Kodi i VPN. Upewnij się, że VPN jest aktywny przed uruchomieniem Kodi.

Metoda 2: Używanie Kodi z VPN na komputerze Mac lub PC

Jest to jeden z najprostszych sposobów, aby Kodi współpracowało z VPN. Najpierw będziesz chciał zainstalować swoją VPN na swoim komputerze stacjonarnym lub laptopie.

Jeśli masz z tym problem, możesz postępować zgodnie z naszym przewodnikiem instalacji VPN w systemie Windows lub naszym przewodnikiem instalacji VPN na komputerze Mac.

Po zainstalowaniu sieci VPN przejdź do strony http://kodi.tv/download i zainstaluj odpowiednią aplikację dla swojego systemu operacyjnego.

Metoda 3: Korzystanie z dodatków VPN dla Kodi

Możliwe jest również zainstalowanie VPN jako dodatku w Kodi na PC, Mac lub Linux.

Umożliwia to zmianę ustawień VPN bez wychodzenia z Kodi, ale ma dwie istotne wady: nie wszyscy dostawcy VPN obsługują tę konfigurację i może to być trudny proces.

Zalety tej konfiguracji są ograniczone - głównie pozwala ona na uruchomienie sieci VPN bez wychodzenia z Kodi - dlatego zalecamy ją tylko zaawansowanym użytkownikom, którzy dokładnie wiedzą, czego chcą.

Nasz przewodnik poniżej zakłada, że ​​już zainstalowałeś Kodi na swoim Linux, Mac lub PC.

W miarę możliwości zalecamy korzystanie z Zomboided VPN Manager - który działa w systemie Windows lub Linux i jest obsługiwany przez największą liczbę dostawców VPN, w tym prywatny dostęp do Internetu, IPVanish, VyprVPN, ExpressVPN i NordVPN.

Ponieważ jest to popularna metoda instalowania dodatku VPN dla Kodi, istnieje również niezliczona ilość samouczków i postów na forum, które pomogą Ci, jeśli zgubisz się po drodze.

Poniżej znajdują się instrukcje krok po kroku dotyczące instalacji sieci VPN w Kodi przy użyciu Zomboided:

 1. otwarty Kodi, a następnie przejdź do Ustawienia menu - reprezentowane przez symbol koła zębatego
  Kliknij symbol koła zębatego
 2. Wybierz System
  Wybierz system w prawym dolnym rogu ekranu
 3. Kliknij na Dodatki kartę, a następnie włącz Nieznane źródła przełącznik
  Przełącz kartę nieznanych źródeł
 4. Zostanie wyświetlony komunikat ostrzegawczy; przeczytaj to, a następnie naciśnij tak
  Przeczytaj komunikat ostrzegawczy i kliknij Tak, jeśli możesz kontynuować
 5. Pobierz najnowszą wersję Zomboided na swój komputer
 6. W Kodi przejdź do Ustawienia, następnie Dodatki
  Kliknij kartę dodatków w ustawieniach
 7. Kliknij Zainstaluj z pliku zip
  Wybierz opcję instalacji z pliku zip
 8. Znajdź i wybierz Zomboided plik ZIP właśnie pobrałeś - prawdopodobnie w folderze „Pobrane”
 9. Maszyny z systemem Linux działające na LibreELEC lub OpenELEC 7 lub nowszym mogą przejść do kroku 13, ale w przypadku urządzeń z systemem Windows i wielu innych urządzeń z systemem Linux konieczne będzie zainstalowanie OpenVPN
 10. Wyjdź z Kodi
 11. Pobierz odpowiedni instalator OpenVPN dla swojego systemu ze strony https://openvpn.net/community-downloads/
 12. Uruchom instalatora, wybierając następujące opcje Folder docelowy gdy pojawi się monit
  C: \ Program Files \ OpenVPN \
  Powinieneś pozostawić cel jako domyślny
 13. Kliknij Kodi prawym przyciskiem myszy i wybierz Uruchom jako administrator
 14. Kliknij lupę Szukaj ikona Wybierz dodatki
 15. Wpisz „VPN Manager dla OpenVPN” i naciśnij Wchodzić
  Znajdź i zainstaluj VPN Manager dla OpenVPN
 16. Kliknij VPN Manager dla OpenVPN, a następnie wybierz zainstalować
 17. Na Kreator instalacji powinien rozpocząć się automatycznie
 18. Czarodziej poprosi cię o to Wybierz dostawcę VPN, a następnie dane do logowania, jeśli mają one zastosowanie
 19. Wykonaj instrukcje ekranowe dla swojej sieci VPN, a będziesz mieć działającą reklamę VPN

Jeśli nie chcesz korzystać z Zomboided lub masz komputer Mac, główną alternatywą jest OpenVPN dla Kodi - który działa na komputerach Mac lub Linux. OpenVPN dla Kodi wymaga ręcznego pobrania pliku konfiguracyjnego OpenVPN dla każdego dostawcy lub lokalizacji serwera, więc jego użyteczność jest nieco ograniczona w porównaniu do Zomboided.

Metoda 4: Używanie Kodi z VPN na iPhonie lub iPadzie

Urządzenia Apple (z wyjątkiem komputerów Mac) są zazwyczaj trudniejsze do skonfigurowania na Kodi niż urządzenia innych producentów. Ale nadal jest to bardzo wykonalne, a nasz przewodnik krok po kroku czyni to jeszcze łatwiejszym - nie musisz nawet jailbreakować swojego urządzenia.

Przed zainstalowaniem Kodi zalecamy zainstalowanie sieci VPN. W większości przypadków wystarczy pobrać ich aplikację ze sklepu iOS App Store, a następnie zalogować się. Aby uzyskać bardziej szczegółowe instrukcje, przeczytaj nasze przewodniki „Jak zainstalować VPN na iPhonie” lub „Jak zainstalować VPN na iPadzie”.

Kodi nie jest obecnie dostępny w App Store, ale można go łatwo załadować bocznie za pomocą Cydia Impactor dla Windows lub Mac.

O czym należy pamiętać przy bocznym ładowaniu Kodi na urządzenie iOS jest to, że jeśli nie masz dostępu do płatnego konta programisty (co kosztuje 99 USD rocznie), będziesz musiał ponownie pobrać aplikację co siedem dni.

To nie jest trudny proces, ale o wiele bardziej uciążliwy niż instalacja go na urządzeniu z Androidem.

Oto instrukcje dotyczące używania Cydia Impactor do bocznego ładowania Kodi na iOS:

 1. Pobierz Cydia Impactor na komputer PC lub Mac
 2. Pobierz najnowszy plik Kodi IPA, który możesz znaleźć tutaj, na swój komputer
 3. Podłącz iPhone'a lub iPada do komputera i zamknij iTunes, jeśli otworzy się automatycznie
 4. Otwórz Cydia Impactor i przeciągnij do niego plik Kodi IPA
  Interfejs Cydia Impactor
 5. Wybierz swoje urządzenie iOS z menu rozwijanego (prawdopodobnie będzie to jedyna opcja), a następnie wybierz Początek
 6. Wprowadź swój Apple ID po wyświetleniu monitu (będzie to adres e-mail, na który się zapisałeś)
 7. Na iPhonie lub iPadzie przejdź do Ustawienia, następnie Generał, następnie Profile & Zarządzanie urządzeniami
 8. Kliknij profil ze swoim Apple ID, a następnie kliknij Zaufanie
 9. Kodi jest teraz gotowy do użycia (ale nie zapomnij aktywować VPN przed jego uruchomieniem)

Metoda 5: Korzystanie z VPN z Kodi na Chromebooku lub Chromeboksie

Chromebook i Chromebox to bardzo proste opcje konfiguracji VPN za pomocą Kodi.

Zarówno VPN, jak i Kodi powinny być dostępne do pobrania jako aplikacje ze sklepu Google Play.

To już wszystko - po prostu upewnij się, że Twoja VPN jest poprawnie włączona przed uruchomieniem Kodi.

VPN i Kodi w sklepie Google Play

Metoda 6: Używanie Kodi z VPN na telefonie lub tablecie z Androidem

Telefon lub tablet z Androidem jest najłatwiejszym miejscem do skonfigurowania Kodi z VPN. Wyszukaj Kodi w sklepie Google Play i wybierz aplikację Kodi, a następnie naciśnij Instaluj.

Następnie zrób to samo dla wybranej sieci VPN. W obu przypadkach upewnij się, że pobierasz właściwą aplikację.

Kodi i VPN w sklepie Google Play na Androida

Przed uruchomieniem Kodi będziesz chciał upewnić się, że twoja sieć VPN jest aktywna, aby zapewnić sobie pełną ochronę.

Metoda 7: Instalacja VPN na routerze

Instalacja VPN na routerze to świetny sposób na ochronę Kodi bez konieczności instalowania VPN na tym samym urządzeniu.

Jest to świetna metoda dla urządzeń, na których VPN nie jest obsługiwany z aplikacjami natywnymi, a także sytuacji, w których chcesz uruchomić Kodi na więcej niż jednym urządzeniu, ponieważ zabezpiecza wszystkie dane w sieci lokalnej.

Zasadniczo masz dwie opcje, jeśli chodzi o wprowadzenie VPN na routerze. Możesz kupić wstępnie skonfigurowany router dla określonego dostawcy VPN lub samodzielnie samodzielnie skonfigurować zgodny router. Zalecamy przeczytanie naszego przewodnika na temat instalacji sieci VPN na routerze.

Ponieważ zapewnia prywatność i bezpieczeństwo wszystkim urządzeniom podłączonym do Internetu w domu, zdecydowanie zaleca się zainstalowanie sieci VPN na routerze.

Oczywiście przed użyciem Kodi w ten sposób należy zainstalować go na wybranym urządzeniu. Na tej stronie można znaleźć porady dotyczące konkretnego urządzenia dotyczące instalowania Kodi w innym miejscu.

W przypadku większości urządzeń jest to tak proste, jak pobranie aplikacji Kodi ze sklepu App Store urządzenia - ale są wyjątki, zwłaszcza na iOS, Amazon Fire TV Stick / Fire TV i Apple TV.

Metoda 8: Używanie Kodi z VPN na Xbox One

Zanim stała się obecną nazwą, Kodi był znany jako Xbox Media Center. Jednak dopiero w grudniu 2017 r. Otrzymała natywną aplikację na konsolę Xbox One.

Możesz pobrać Kodi bezpośrednio ze sklepu Xbox One. Po prostu wyszukaj aplikację i naciśnij Otrzymać.
Kodi w sklepie Xbox One

Po pobraniu aplikacji musisz upewnić się, że sieć VPN jest poprawnie skonfigurowana.

Niestety na Xbox One nie ma natywnej obsługi VPN, ale można to łatwo obejść, instalując VPN na poziomie routera (zobacz Metodę 7 powyżej lub nasz pełny przewodnik na temat instalacji VPN na routerze).

Po zainstalowaniu VPN na poziomie routera możesz uruchomić Kodi i bezpiecznie cieszyć się wszystkimi multimediami w jednym miejscu.

Metoda 9: Używanie Kodi z VPN na Android TV Box, Mi Box, NVIDEA Shield lub Google Nexus Player

Wszystkie te centra multimedialne działają w systemie operacyjnym Android TV, dlatego mają podobne procesy konfiguracji.

Zarówno VPN, jak i Kodi powinny być dostępne do pobrania jako aplikacje ze sklepu Google Play. Po pobraniu włącz VPN i konfiguracja zostanie zakończona.

Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie możesz uzyskać dostępu do Sklepu Google Play z urządzenia, możesz również zainstalować pliki APK ręcznie:

 1. W odtwarzaczu multimedialnym / pudełku / telewizorze przejdź do Ustawienia, następnie Bezpieczeństwo i ograniczenia i wybierz opcję do zezwalaj na aplikacje nieznanych programistów
 2. Na komputerze przejdź do witryny swojego dostawcy VPN i pobierz odpowiedni plik APK (jeśli masz problemy ze znalezieniem tego najbardziej dobrego dostawcy VPN, masz wsparcie czatu na żywo)
 3. Przejdź do strony http://www.kodi.tv/download, a następnie kliknij przycisk Logo Androida i wybierz Google Play aby pobrać Kodi APK plik
 4. Pobierz je na Pamięć flash USB
 5. Podłącz napęd USB do odtwarzacza / telewizora / odbiornika
 6. Przejdź do pamięci USB i zainstaluj obie aplikacje
 7. Otwórz sieć VPN i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby ją w pełni skonfigurować
 8. Kodi zostanie teraz zainstalowany i chroniony przez sieć VPN

Metoda 10: Używanie Kodi na Apple TV (4. lub 2. generacji)

Apple TV to kolejne urządzenie, które nie ma natywnej aplikacji Kodi w App Store.

Tak długo, jak Apple TV jest drugiej lub czwartej generacji, możliwe jest zainstalowanie Kodi na Apple TV, chociaż proces ten ma pewne wady.

Co najwyżej niewygodne, na telewizorach czwartej generacji, chyba że masz dostęp do identyfikatora Apple ID programisty, będziesz musiał pobierać Kodi ponownie co siedem dni.

W przypadku telewizorów Apple TV czwartej generacji postępuj zgodnie z tymi instrukcjami dla komputerów Mac lub PC za pomocą Cydia Impactor - jeśli jeszcze go nie masz, musisz kupić adapter USB-C na USB-A:

 1. Pobierz najnowszą wersję Cydia Impactor na swój komputer
 2. Pobierz najnowszy plik Kodi DEB dla Apple TV
 3. To jest plik DEB, ale Cydia Impactor działa tylko z plikami IPA, więc będziesz musiał go przekonwertować za pomocą 7-suwak
 4. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, pobierz i zainstaluj 7-zip
 5. Kliknij plik DEB prawym przyciskiem myszy i przejdź do 7-suwak > Rozpakuj pliki…
  Rozwijane menu pokazujące, jak wyodrębnić pliki w formacie 7-zip
 6. naciśnij dobrze, następnie otwórz nowy folder i powtórz ten proces z plikiem data.tar
 7. Nawiguj przez dane > var > mobilny > Aplikacje dopóki nie zobaczysz folderu o nazwie Kodi.app
 8. Utwórz nowy folder o nazwie „Ładowność”(Z dużym P)
  Folder ładunku
 9. Przeciągnij Kodi.app folder w tym nowym Ładowność teczka
 10. Kliknij prawym przyciskiem myszy Ładowność folder i przejdź do 7-suwak > Dodaj do archiwum…Rozwijane menu pokazujące, jak kompresować pliki w 7-zip
 11. Upewnij się, że nazwa pliku kończy się na .ipa, a pole Format archiwum mówi „zip”, a następnie naciśnij dobrze
  Prawidłowo wypełnione
 12. Dobra wiadomość: masz teraz plik Kodi IPA. Otwórz Cydia Impactor i przeciągnij i upuść nowy plik IPA do okna
 13. Upewnij się, że podłączyłeś Apple TV do komputera, wybierz telewizor z menu rozwijanego Cydia Impactor i naciśnij Początek
 14. Po wyświetleniu monitu wprowadź Nazwa użytkownika Apple ID (będzie to adres e-mail, na który się zarejestrowałeś) dla prasy dobrze
 15. Jeśli wszystko poszło zgodnie z planem, będziesz mieć aplikację Kodi na telewizorze

Urządzenia Apple TV drugiej generacji są na szczęście prostsze w konfiguracji (i nie mają takiego samego ograniczenia siedmiu dni jak urządzenia czwartej generacji):

 1. Na komputerze Mac naciśnij (cmd + spacja), a następnie wpisz „Terminal” i naciśnij Wchodzić
 2. Podwójne kliknięcie Terminal otworzyć
 3. Wpisz ssh [email protected] i naciśnij klawisz Enter
 4. Jeśli go nie zmieniłeś, hasło będzie alpejskie
 5. Wpisz każdą z następujących opcji, a następnie naciśnij Wchodzić
  • apt-get install wget
  • wget -O- http://apt.awkwardtv.org/awkwardtv.pub | dodaj apt-key -
  • echo „deb http://apt.awkwardtv.org/ stable main” > /etc/apt/sources.list.d/awkwardtv.list
  • echo „deb http://mirrors.kodi.tv/apt/atv2 ./” > /etc/apt/sources.list.d/awkwardtv.list
  • apt-get update
  • apt-get install org.xbmc.kodi-atv2
  • restart

Kodi nie obsługuje już oficjalnie telewizorów Apple drugiej generacji, więc w Kodi będzie brakowało niektórych nowszych funkcji i innych funkcji, które mogą zostać dodane w przyszłości, ale w przeciwnym razie będzie gotowy do pracy.

Jeśli to wszystko wydaje się zbyt duże, istnieją alternatywy dostępne bezpośrednio z Apple TV App Store (takie jak MrMC Lite), ale nie mają one funkcji wtyczek Kodi.

Metoda 11: Używanie Kodi z VPN na Raspberry Pi

Najprostszym sposobem na skonfigurowanie Kodi na Raspberry Pi jest zainstalowanie systemu operacyjnego, który już ma zintegrowany Kodi, takiego jak LibreELEC, OSMC lub XBian, ale można to również zrobić z Raspbian.

Po pierwsze, chcesz uruchomić VPN:

 1. Wejdź na stronę swojego dostawcy VPN i pobierz odpowiedni instalator na Raspberry Pi
 2. otwarty terminal
 3. Przejdź do pliku instalatora, np. cd ~ / Pobieranie /
 4. Wyodrębnij instalator, wpisującudingsudo dpkg -i FILENAME.deb
 5. Otwórz nowy terminal okno
 6. Wpisz YOUR VPN aktywuj i naciśnij Wchodzić
 7. Wprowadź swój kod aktywacyjny lub dane do logowania

Teraz, gdy twoja sieć VPN jest uruchomiona, musisz zainstalować Kodi. Najłatwiej to zrobić, instalując LibreELEC:

 1. Idź do https://www.libreelec.tv/downloads/
 2. Wybierz Linux 32-bitowy lub Linux 64-bitowy na podstawie tego, na czym działa Twoje urządzenie
 3. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby zakończyć instalację

Czy Kodi jest legalne?

Tak, Kodi jest w 100% legalne.

Kodi to także aplikacja typu open source, która jest bardzo łatwa do tworzenia dodatków. Dlatego ma tak dużą i aktywną społeczność programistów-amatorów, ale oznacza to również, że można znaleźć dodatki ułatwiające nielegalne przesyłanie strumieniowe lub pobieranie mediów chronionych prawem autorskim.

Nie akceptujemy korzystania z tych dodatków, aw szczególności ostrzegamy przed zakupem tak zwanych „w pełni załadowanych skrzynek Kodi” - które są fabrycznie zainstalowane z oprogramowaniem pirackim, są nielegalne w UE i wiadomo, że zawierają złośliwe oprogramowanie.

Czy można skonfigurować Kodi na PlayStation?

Niestety obecnie nie można zainstalować Kodi na Playstation. Istnieją jednak alternatywy, takie jak Plex, które służą podobnemu celowi i można je pobrać bezpośrednio z PlayStation Store.

Czy mogę dostać Kodi na moim Apple TV 1. lub 3. generacji?

W tej chwili nie ma znanego sposobu na uzyskanie Kodi na Apple TV pierwszej lub trzeciej generacji. Jeśli masz urządzenie Apple TV drugiej lub czwartej generacji, możesz przeczytać nasz przewodnik w dalszej części tej strony.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me