Le VPN sa nazýva „najpokročilejšími na svete“. Vidíme veľa marketingových diskusií a zriedka len služby VPN spĺňajú tieto štandardy..

Ale my otvorene uvažujeme o každej VPN, ktorú testujeme, a dúfame, že odhalíme pravdu o týchto tvrdeniach. Takže odpovieme na otázky, ktoré majú ľudia o sieti VPN, napríklad:

 • Aká dobrá je sieť Le VPN?
 • Funguje sieť Le VPN s aplikáciou BBC iPlayer?
 • Je Le VPN lepšia ako NordVPN?

Predtým, ako sa k tomu dostaneme, tu je stručný prehľad výhod a nevýhod spoločnosti Le VPN:

Prehľad

Pros VPN Le & Zápory

Pros

 1. BBC iPlayer prístup
 2. Prevádzkuje vlastné servery DNS
 3. Veľký zoznam serverov
 4. K dispozícii na mnohých platformách
 5. Veľa bezpečnostných funkcií

Zápory

 1. Príliš veľa protokolov
 2. Odpojenia servera
 3. Priemerné rýchlosti
 4. Žiadny Netflix
 5. Obmedzené torrentovanie
 6. Minimálna podpora

Súhrn kľúčov Le VPN

Najvyššia rýchlosť sťahovania

Zásady protokolovania

Netesnosti IP, DNS alebo WebRTC

jurisdikcie

servery

IP adresy

krajiny

US Netflix

torrenting

Pracuje v Číne

podpora

Najlacnejšia cena

Oficiálna web stránka

69Mbps
Rušivé zaznamenávanie
žiadny
Hongkong (prepojenia s Čínou)
Nezverejnené
800+
120
žiadny
restricted
žiadny
E-mailová podpora
$ 4,95
Le-VPN.com

Čítajte ďalej, ak sa chcete dostať do podrobností a dozvedieť sa, ako sme sa dostali k tomuto zhrnutiu, počnúc spoločnosťou za spoločnosťou Le VPN a odpoveďou na otázku: Môže sa spoločnosti Le VPN dôverovať vašim súkromím?

o & Zásady protokolovania

Kto je Le VPN?

Le VPN prevádzkuje spoločnosť VTNV Solutions Limited. Je to spoločnosť so sídlom v Hongkongu.

 Diskutuje sa o tom, či je Hongkong dobrým alebo zlým miestom na založenie poskytovateľa VPN, vzhľadom na jeho úzke prepojenie s páchateľom číslo jedna proti súkromiu - Číne. Oficiálne je to však bez akejkoľvek dohody o zdieľaní spravodajských informácií a nemá žiadne právne záväzky. 

Hongkong pravdepodobne nebude problémom, ak má daný poskytovateľ VPN prísnu politiku ochrany osobných údajov bez prihlásenia. Spoločnosť Le VPN však zhromažďuje viac ako dosť, aby nás pohodlne informovala o svojej jurisdikcii. 

Nižšie uvádzame všetky údaje, ktoré spoločnosť Le VPN zhromažďuje. 

Zásady protokolovania

Le VPN zhromažďuje od vás veľa informácií vrátane:

 • IP adresa
 • časové pečiatky
 • Množstvo prenášaných údajov
 • IP adresa VPN servera, ku ktorému sa pripájate
 • Používateľské meno, e-mailová adresa & heslo účtu 
 • najprv & priezvisko, názov spoločnosti, telefónne číslo & Poštová adresa

Le VPN uvádza, že zhromažďuje tieto údaje, pokiaľ s nimi máte účet a „do päť rokov potom."

Je to úplne hrozné. Väčšina z toho sa nevyžaduje na udržanie dobrej služby a zabrániť podvodom, ako to tvrdí spoločnosť Le VPN.

To, čo spoločnosť Le VPN nevidí ani neuchováva, sú „súkromné ​​informácie o činnostiach jednotlivých používateľov v [jej] sieti, ako sú e-maily, rozhovory, hovory VOIP, navštívené webové stránky atď.“ To je dobré, predpokladáme, ale nie je to tak celý bod VPN?

Znalosť vašej adresy IP a adresy IP, ku ktorej sa pripájate, ako aj toho, koľko údajov používate a kedy ste ich použili, je pre nás príliš veľa. Každý, kto sa dostal do denníka Le VPN, mohol ľahko ťa identifikujem.

rýchlosť & Spoľahlivosť

Podpriemerné rýchlosti

Rýchlosti siete Le VPN sú tiež zlé. 

Vyskúšajte náš test rýchlosti na miestach pripojenia z rovnakej krajiny:

Rýchlosť vyplýva z nášho fyzického umiestnenia v Londýne (optické spojenie s rýchlosťou 100 Mb / s) na testovací server v Londýne.

Pred použitím Le VPN:

 1. Stiahnuť ▼Mbps

  98.64

 2. NahraťMbps

  98,12

 3. Prehľad VPN Lepingpani

  7

Po pripojení k sieti Le VPN:

 1. Stiahnuť ▼Mbps

  68,53

 2. NahraťMbps

  93.56

 3. Prehľad VPN Lepingpani

  11

Rýchlosť sťahovania bez Le VPN: 98Mbps

Rýchlosť sťahovania s Le VPN: 68Mbps

Strata rýchlosti sťahovania pri spustenom serveri Le VPN: 31%

Toto množstvo straty rýchlosti v spojení s umiestnením nás nezaujíma. Je to dosť slušné na streamovanie, ale nekonkuruje najlepším prémiovým službám. 

Je to však spojenie na dlhé vzdialenosti, kde sa skutočne bojuje.

Všetky VPN, ktoré testujeme, sme podrobili vedeckému testovaniu rýchlosti a určili sme pravdepodobné priemerné výsledky, ktoré získate po pripojení sa k týmto miestam:

 • USA: 13Mbps (Stiahnuť ▼) & 45Mbps (Upload)
 • Nemecko: 15Mbps (Stiahnuť ▼) & 0.10Mbps (Upload)
 • Singapur: 21Mbps (Stiahnuť ▼) & 6 Mb (Upload)
 • Austrália: 12Mbps (Stiahnuť ▼) & 13Mbps (Upload)

Le VPN je prémiová služba, ale tieto rýchlosti sa nemusia vyplatiť. Ak chcete sledovať obsah v USA Netflix, možno ani nebudete môcť získať plynulý tok HD.

Čas pingov alebo latencia je tiež neustále sklamaním; dostali sme sa ako vysoko 579 ms pripojenie do Austrálie. Aj v takej vzdialenej krajine je toho príliš veľa. Le VPN nebude hráčom vôbec vyhovovať. 

Umiestnenie servera

Mnoho krajín, ale málo možností na úrovni mesta

Globe s modrou vlajkou120CountriesObrázok mestskej krajiny120 + miestObrázok ružovej značky800 + IP adries

Le VPN má neuveriteľné 120 krajín na pripojenie. Le VPN tu má dokonca užitočnú mapu interaktívneho servera.

Interaktívna mapa miest Le VPN Server

Interaktívna mapa miest Le VPN Server

Pôsobivejšie je, že veľa serverov Le VPN je k dispozícii v zaostalých regiónoch, ako je Afrika, Blízky východ a Južná Amerika. Videli sme nespočet VPN služieb, ktoré týmto kontinentom sotva venujú pozornosť, ale nie Le VPN. 

Má tiež silné východoázijské zastúpenie, pričom Thajsko, Hongkong, Malajzia a Indonézia sú k dispozícii spolu s ďalšími. 

Ako zvyčajne, Európa a Severná Amerika majú najlepšie pokrytie, ale je dobré vidieť, že Le VPN sa snaží slúžiť používateľom mimo týchto regiónov dobre.. 

USA a Spojené kráľovstvo sú jediné servery na úrovni mesta. V sieti tejto veľkosti chceme skutočne vidieť viac - ak ste vo veľkej krajine, ale je tu iba jedno miesto, ku ktorému sa môžete pripojiť, môže to byť vzdialené stovky alebo tisíce kilometrov.. 

Často sme tiež mali problémy so zabezpečením spojení s mnohými servermi, zatiaľ čo inokedy boli pripojenia pomalé. 

Máme podozrenie, že je to pravdepodobne kvôli dosiahnutiu kapacity serverov, čo naznačuje, že Le VPN musí investovať do svojej siete, aby sa zabezpečilo, že všetky miesta sú k dispozícii na pripojenie k 24/7. 

Le VPN má veľký zoznam miest, ale je potrebné pracovať na detailoch, aby sa zabezpečilo, že pripojenia sú dostupné, rýchle a bližšie k používateľom..

Streaming & torrenting

BBC iPlayer prístup & Aplikácia Amazon Fire Stick

Možno budete chcieť, aby sieť VPN robila len streaming, a nemáte záujem o výhody ochrany osobných údajov.

Mohla by to byť úloha, ktorú sa zrodila spoločnosť Le VPN?

Zistili sme, že Le VPN pracuje s BBC iPlayer na jej britských serveroch. V minulosti to bolo neisté a neexistuje žiadna záruka, že to bude fungovať navždy, ale momentálne si môžete opraviť špičkovú britskú televíziu.

Le VPN používa svoj vlastný interný protokol HybridVPN DNS, ktorý je navrhnutý pre prácu s populárnymi streamovacími službami na úkor zvýšeného súkromia. Bohužiaľ to nefungovalo s Netflixom. Ak potrebujete VPN pre Netflix, najlepšie si pozrite náš zoznam najlepších. 

Le VPN má tiež aplikáciu Amazon Fire TV Stick. Táto aplikácia spolupracuje s Netflixom aj BBC iPlayerom a poskytuje vám zabezpečený prístup k tomu najlepšiemu streamovaniu priamo na vašom televízore.. 

Nie sme však hanbliví povedať: je to hrozný zážitok pre používateľov, ktorý vás núti preklikať sa cez každú jednotlivú dostupnú krajinu v abecednom poradí, až kým sa nedostanete do USA alebo Veľkej Británie hneď naspodku. Stále to však funguje a mnoho ďalších aplikácií Fire Fire Stick spoločnosti VPN má podobné problémy. 

torrenting

Torrentovanie siete VPN

Torrenting na Le VPN je obmedzené na štyri krajiny - nevieme prečo. 

Ide o tieto krajiny:

 • Kanada
 • Česká republika
 • Luxembursko
 • Holandsko

Le VPN sa snaží obmedziť toto obmedzenie ako na váš záujem, čo naznačuje, že tieto krajiny sú k dispozícii na torrenting, pretože sa tam „považuje za normálne a úplne legálne“. Aj keď to nie je pravda, je to celkom zavádzajúce, pretože torrenting je legálny takmer v každej krajine. 

Chceli by sme vidieť viac dostupných možností. A čo viac, pokiaľ ide o prenos P2P, VPN s dobrým odovzdaním je výhodou. Ako ste videli v našich rýchlostných testoch, Le VPN masívne nedosahuje výkony.

Napríklad Nemecko diktovalo priepasť 0.10Mbps v rýchlosti nahrávania. 

Bypassing cenzúra

Je nepravdepodobné, že bude pracovať v Číne

Z dôvodu nedostatku ďalších nástrojov na zmätenie údajov nemôžeme odporučiť službu Le VPN ako sieť VPN pre používateľov, ktorí sa chystajú na pripojenie z Číny.. 

Le VPN by musela investovať do protokolu „stealth“, čo sa vyhýba cenzorom a obchádza Veľký Firewall. Urobí to tak, že vaše pripojenie VPN sa bude javiť ako bežná prevádzka prehľadávania webu.

Grafika cenzúry internetu Le VPN

Le VPN môžete používať v iných krajinách s vysokou cenzúrou, napríklad v Turecku a Spojených arabských emirátoch, pretože cenzúra v týchto krajinách je menej sofistikovaná ako v Číne, ale nebolo by to jedno z našich najlepších tipov. 

Ak chcete vidieť naše najlepšie tipy, môžete si prečítať naše najvyššie recenzované odporúčania pre:

 • Čína
 • Rusko
 • Turecko
 • UAE

Je pravda, že veľká sieť serverov Le VPN skutočne funguje v jej prospech, ale keďže ostatné vlády začínajú tvrdo zakročovať proti poskytovateľom VPN, pripojenie cez OpenVPN jednoducho už to nezastaví.. 

plošiny & prístroje

Funguje na populárnych platformách a potom na niektorých

aplikácie

Logo systému WindowswindowsLogo MacgumákLogo iOSiOSLogo AndroidAndroidLogo pre systém LinuxlinuxLogo smerovačaRouter

Le VPN je k dispozícii na najpopulárnejších operačných systémoch ako Windows, Mac, Android a iOS.

Spolupracuje tiež s FlashRouters a ponúka smerovače s predinštalovaným softvérom Le VPN, takže môžete chrániť všetky zariadenia pripojené k internetu vo vašej domácnosti bez toho, aby ste museli na jednotlivé inštalovať jednotlivé aplikácie..

Le VPN tiež poskytuje podrobných sprievodcov nastavením pre vaše zariadenia, ktoré nemajú podporu natívnych aplikácií VPN, ako napríklad Linux, Google Chromebook a Windows Phone. Obsahujú podrobné pokyny a množstvo užitočných snímok obrazovky, aby bol proces čo najjednoduchší, dokonca aj pre nováčikov VPN.. 

Softvér môžete nakonfigurovať aj manuálne na smerovačoch DD-WRT, bohužiaľ však momentálne nie sú kompatibilné žiadne iné modely.

Le VPN vám umožňuje sťahovať softvér do „neobmedzeného počtu zariadení“, ale toto pripojenie je obmedzené na päť súčasných pripojení. Vďaka tomu môžete pokryť toľko zariadení, koľko chcete, vrátane telefónu, prenosného počítača, stolného počítača a televízora. 

Herné konzoly & Streamovacie zariadenia

Logo AppleTVAppleTVLogo Amazon Fire TVAmazon Fire FireLogo ChromecastChromecastLogo NintendonintendoLogo PlayStationHracia stanicaLogo RokurokuLogo Xboxxbox

Ak ste hráčom, existuje veľa dôvodov na použitie VPN a VPN ako Le VPN môže pokryť všetky vaše konzoly a zariadenia prostredníctvom inštalácie na úrovni smerovača..

Ak to chcete urobiť, môžete si kúpiť buď vopred zabalený smerovač alebo ho nainštalovať sami (iba DD-WRT). Toto bude chrániť všetky zariadenia pripojené k internetu vo vašej domácnosti súčasne.

Ako sme však už uviedli v prehľade, pravdepodobne by ste na hranie nemali používať službu Le VPN. Rýchlosti na veľké vzdialenosti sú také nízke, že pravdepodobne utrpíte oneskorenie a oneskorenie zničujúce hru.

Malo by byť v poriadku na pokrytie vašich streamovacích zariadení, ako sú Apple TV a Amazon Fire TV Stick.

Napísali sme príručku, ako nastaviť VPN na smerovači - stojí za prečítanie, ak vás táto možnosť zaujíma. Je tiež potrebné rýchlo sa pozrieť na rôzne výhody a nevýhody smerovačov VPN:

Tri hlavné výhody použitia VPN na smerovači

Štyri hlavné nevýhody používania VPN na smerovači

šifrovanie & zabezpečenia

Dosť dobrý pre väčšinu

protokoly

šifrovanie

zabezpečenia

Pokročilé vlastnosti

L2TP / IPSec

OpenVPN (TCP / UDP)

AES-256

DNS prvej strany

Podporuje port TCP 443

Prepínač zabíjania VPN

Inteligentné DNS

Ak vás tieto podmienky zmiažu a chceli by ste sa dozvedieť viac, prečítajte si náš slovník VPN.

Je dôležité, aby bola vaša sieť VPN šifrovaná a zabezpečená, aby ste boli v súkromí. Ako sa darí službe Le VPN?

Je to dosť bezpečné pre väčšinu používateľov, ale nie je najlepšou voľbou pre tých, ktorí hľadajú online anonymitu čo najbližšie. 

Predvolené predvolené nastavenia aplikácie Le VPN pri spustení OpenVPN, najbezpečnejší protokol. Naše testovanie však zistilo, že veľa serverov nebude s týmto protokolom pracovať, a namiesto toho vás automaticky spojí L2TP

To nie je hrozné, pretože LT2P stále ponúka slušnú ochranu, ale je trochu frustrujúce, že si nemôžete vždy vybrať. 

Šifrovanie sa uskutočňuje prostredníctvom AES-256, šifra sa považuje za „nerozbitnú“ do tej miery, do akej ju podporuje federálna vláda USA.. 

Le VPN tiež prevádzkuje svoje vlastné servery DNS, čo znamená, že nehrozí riziko, že webový prenos bude smerovaný cez menej zabezpečené servery tretích strán. Je to veľmi dobrá vec, pretože sa nebudete pripájať k serverom vo vlastníctve poskytovateľa internetových služieb alebo spoločnosti Google, a preto chránite svoje osobné údaje. Je pôsobivé vidieť spoločnosť VPN tejto veľkosti, ktorá ponúka takú vynikajúcu funkciu.

Spočiatku sme nenašli prepínač zabíjania Le VPN. Aspoň nie podľa tohto mena. Spoločnosť Le VPN nás informovala, že začiarknutie možnosti „Blokovať internetové pripojenie pri opätovnom pripojení“ vykoná rovnakú prácu. 

Pri používaní sme nezaznamenali žiadne výpadky pripojenia, čo je upokojujúce, ale zablokovanie internetového pripojenia počas opätovného pripojenia nie je. presne rovnako ako blokovanie internetového pripojenia, ak VPN prestane fungovať. 

Tiež sa veľmi veľa venuje funkcii nazývanej HybridVPN: „Úžasná zmes najrýchlejšej služby VPN a SmartDNS.“ Na svojej webovej stránke obsahuje informačnú stránku o protokole. Tento proprietárny protokol kombinuje „bezpečnosť a spoľahlivosť VPN“ s „ľahkým používaním SmartDNS.“ To znamená, že vaša prevádzka najskôr prechádza tunelom VPN a potom cez servery SmartDNS spoločnosti Le VPN, čo vám poskytuje najlepšiu rovnováhu rýchlosť a bezpečnosť. 

Na prístup k webovým stránkam s prúdom mediálnych údajov by sme to mali naozaj len odporúčať, ale je to pekný bonus.

Jednoduchosť použitia

Jednoduchý & priehľadná aplikácia

Ako nainštalovať & Nastaviť Le VPN

 • Snímka obrazovky pre sťahovanie Le VPN v našej recenzii Le VPN

  V sekcii „Váš účet“ na webe nájdete jednoduchý softvér na stiahnutie.

 • Snímka obrazovky zmluvných podmienok spoločnosti Le VPN v našej recenzii spoločnosti Le VPN

  Pred začatím procesu sťahovania musíte súhlasiť so zmluvnými podmienkami spoločnosti Le VPN.

 • Le VPN klepnite na inštalačnú snímku obrazovky v našej recenzii Le VPN

  Jednoducho postupujte podľa pokynov a krok za krokom vás prevedú procesom inštalácie.

 • Snímka obrazovky prihlasovacej obrazovky Le VPN v našej recenzii Le VPN

  Po dokončení jednoducho zadajte prihlasovacie údaje z potvrdzovacieho e-mailu.

 • Hlavné zobrazenie Le VPN odpojilo snímku obrazovky v našej recenzii Le VPN

  Hlavná obrazovka je jednoduchá, ale obsahuje dostatok základných detailov, ako napríklad zvolený protokol VPN.

 • Pripojený screenshot hlavného pripojenia Le VPN v našej recenzii Le VPN

  Keď ste pripojení k sieti VPN, ľahko sa dozviete, keď sa tlačidlo rozsvieti nazeleno.

 • Snímka zoznamu serverov Le VPN v našej recenzii Le VPN

  Zoznam serverov môžete usporiadať podľa krajiny, regiónu alebo obľúbených položiek a dokonca aj časť pre servery priateľské k P2P.

 • Snímka obrazovky výberu protokolu Le VPN v našej recenzii Le VPN

  Dodatočné nastavenia sú obmedzené na výber medzi niekoľkými rôznymi protokolmi VPN.

Aplikácia Le VPN je v poriadku, ak je trochu neohrabaná a mierne zastaraná.

Je to väčšinou štandardná záležitosť s veľkým tlačidlom na pripojenie a odpojenie. Je frustrujúce, že ak sa chcete pripojiť k inému serveru, musíte najskôr kliknúť na položku „Odpojiť“ a potom na možnosť „Vybrať iné miesto“, než aby ste mohli ísť priamo do zoznamu serverov a nechať sa automaticky pripojiť, keď vyberiete jeden.. 

Tieto malé používateľské skúsenosti spôsobujú rozdiel. 

Čo sa nám na aplikácii Le VPN páči, je jej transparentnosť. Ak prejdete na „Možnosti“, uvidíte „Denníky“ a ak sa pripájate k serveru a pripojenie zlyhá, aplikácia vám oznámi, že sa pokúša zmeniť protokoly, aby sa lepšie nadviazalo spojenie.. 

Niektoré siete VPN jednoducho berú veci do vlastných rúk a neinformujú používateľa o tom, čo sa deje v zákulisí, takže táto ďalšia komunikácia je užitočná. 

Spoločnosť Le VPN má tiež komplexnú a transparentnú webovú stránku, ktorá má veľkú zodpovednosť. Má veľa stránok s informáciami o veciach, ako sú protokoly, náhrady, súkromie na internete a router VPN.  

Zákaznícka podpora

K dispozícii je obmedzená podpora

e-mail

E-mailová podpora prostredníctvom online formulára

Zdroje online

Áno
Áno
Áno

Le VPN má na svojej webovej stránke veľa skutočne užitočných informácií. 

Ak hľadáte informácie alebo pomoc, pravdepodobne nájdete niečo užitočné. Mohlo by sa to však zorganizovať jasnejšie.

Ak to neurobíte, vždy môžete zo stránky odoslať správu. Neexistuje podpora nepretržitého live chatu, takže ak agent Le VPN nie je online, nasmeruje vás na podporný lístok.. 

Po rozhovore s niekým z spoločnosti Le VPN sme boli informovaní o tom, že sú k dispozícii agenti podpory zákazníkov, s ktorými môžu návštevníci webových stránok (ranný a večerný európsky čas) hovoriť dvakrát denne počas špičky. Je to fér, hoci by bolo pekné, keby sa táto informácia niekde skutočne zobrazila.

stanovenie ceny & Deals

Slušné ceny

Kupón Le VPN

Cenový plán Le VPN

Le VPN má na výber jednoduchý trojvrstvový cenový plán. 

Môžete si vybrať mesačnú, šesťmesačnú alebo 12 mesačnú službu. Každý plán ponúka rovnakú úroveň služieb a ochrany. 

 1. mesačník

  US $ 9,95 / mo

  Fakturované 9,95 dolárov každý mesiac

 2. 6 mesiacov

  US $ 7,50 / mo

  Účtované 44,99 $ každých 6 mesiacov Ušetrite 25%

 3. 12 mesiacov

  US $ 4,95 / mo

  Účtované 59,40 USD každých 12 mesiacovUložiť 50%

Všetky programy majú 7-dňovú záruku vrátenia peňazí

platba & Možnosti vrátenia platby

Kreditná karta

PayPal

Áno
Áno

Ak sa rozhodnete pre kúpu Le VPN, môžete za ňu zaplatiť mnohými rôznymi spôsobmi. 

Zahrnuté sú vaše bežné spôsoby platby vrátane kreditných kariet, debetných kariet a PayPal, ale spoločnosť Le VPN akceptuje aj bitcoíny a množstvo medzinárodných možností vrátane:

 • Boletol
 • Cash
 • Diners Club International
 • Objavte sieť
 • JCB
 • OneCard
 • Openbucks 
 • OXXO
 • Peňaženka Qiwi

Le VPN má sedemdňovú záruku vrátenia peňazí, ak by ste si ju chceli vyskúšať. Existuje viac veľkorysých časových období na vrátenie platby, niektoré na viac ako mesiac, ale aspoň máte sedem dní, aby ste zistili, či sa vám to páči. 

Existuje však veľa obmedzení, pokiaľ ide o to, kto je a nemá nárok na vrátenie platby. Ak platíte prostredníctvom akýchkoľvek „alternatívnych“ spôsobov platby, ako sú QiWi, CashU alebo Openbucks, nebudete mať možnosť získať svoje peniaze späť. 

Nebudete mať možnosť, ak si službu zakúpite pomocou „mobilných platobných metód (napríklad prostredníctvom App Store alebo iTunes).“ 

Mali by ste tiež vedieť, že žiadosti o vrátenie prostriedkov sa spracúvajú iba počas pracovných hodín od pondelka do piatka. To znamená, že by ste sa mali uistiť, že vás nezachytia a svoju žiadosť o vrátenie platby nechajte na poslednú chvíľu. 

Cieľom siete Le VPN je vrátiť peniaze na váš účet do siedmich dní od prijatia potvrdenia o vrátení platby prostredníctvom e-mailu, ale uvádza sa, že to často zaberie oveľa menej času ako to..

Spodný riadok

Odporúčame Le VPN?

Le VPN nemôžeme odporučiť. Poskytuje slušnú slušnú slušbu, ale nie je dostatočne lacná ani pôsobivá, keď je k dispozícii veľa inðch lepłích sietí VPN.

Alternatívy k Le VPN

Logo CyberGhost

CyberGhost

CyberGhost je spoľahlivá služba podporujúca streamovanie, ktorá má lepšiu politiku protokolovania ako Le VPN - a lepšiu cenu. 100% odporúčame, aby ste sa na to namiesto toho pozreli.
Prečítajte si recenziu CyberGhost

Logo NordVPN

NordVPN

Hodnotíme NordVPN ešte vyššie ako CyberGhost a stále ide o dostupnú službu. Je to skvelé pre torrentovanie aj pre používateľov prehliadača Chrome. Prečítajte si recenziu spoločnosti NordVPN

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me