Napriek tomu, že spoločnosť Ivacy je už od roku 2007, nemá povesť zavedeného poskytovateľa VPN. Zaujímalo vás niekedy, prečo? Potom sa nehľadajte ďalej ako tento odborný posudok Ivacy.

Pri výbere siete VPN je nevyhnutná dôvera. V dôsledku toho ste ochotní dôverovať poskytovateľovi VPN, ktorý vám priamo odmieta povedať, kto je za záclonami?

Pod mikroskop sme umiestnili Ivacy VPN, aby sme zistili, čo sa skutočne deje.

Naše prísne testovanie sa zaoberalo mnohými otázkami, ktoré sme mali, napríklad:

 • Je Ivacy v roku 2020 dobrou VPN?
 • Kto to skutočne vlastní?
 • Aká rýchla je Ivacy VPN?
 • Funguje to v Číne?
 • Odblokuje Ivacy US Netflix?

Ale to je len začiatok nášho procesu. Na konci našej kontroly siete Ivacy VPN budete vedieť všetko o pravidlách protokolovania Ivacy, technikách šifrovania, jurisdikcii a oveľa viac..

Predtým však stručne preskúmame najlepšie a najhoršie prvky Ivacy VPN.

Prehľad

Ivacy Pros & Zápory

Pros

 1. Zhromažďuje minimálne záznamy
 2. Bezkonkurenčná cena pri dlhodobých plánoch
 3. Neustále odblokuje US Netflix a BBC iPlayer
 4. Dobrá rýchlosť pri lokálnom pripojení VPN

Zápory

 1. Pokiaľ ide o vlastnícku štruktúru, príliš tajné
 2. Klamlivé obchodné praktiky
 3. V prípade systémov MacOS a iOS nie je možné ničiť prepínače ani rozdeliť tunelovanie VPN
 4. Veľký pokles rýchlosti na medzinárodných spojeniach

Zhrnutie kľúčov Ivacy

Najvyššia rýchlosť sťahovania

Zásady protokolovania

Netesnosti IP, DNS alebo WebRTC

jurisdikcie

servery

IP adresy

krajiny

US Netflix

torrenting

Pracuje v Číne

podpora

Najlacnejšia cena

Oficiálna web stránka

83Mbps
Žiadne záznamy
žiadny
Singapur (spolupracovník na piatich očiach)
1000+
48.000+
57
Áno
neobmedzený
Áno
Živý rozhovor 24/7
1,67 USD / mesiac počas 24 mesiacov
Ivacy.com

Naše testovanie zistilo, že Ivacy skrýva svoje nedostatky z pohľadu, napriek solídnemu výkonu, pokiaľ ide o streamovanie a obídenie cenzúry..

Chcete vedieť viac? Prečítajte si ďalšie úplné a komplexné preskúmanie spoločnosti Ivacy - začnite hĺbkovým vyšetrovaním vlastníckej štruktúry spoločnosti Ivacy.

o & Zásady protokolovania

Kto je Ivacy?

"Neexistuje žiadna etická povinnosť odhaliť, kto sú ľudia za Ivacy."
- Frank, manažér vzťahov s verejnosťou Ivacy

Spoločnosť Ivacy so sídlom v Singapure v rámci svojej materskej spoločnosti PMG Private Limited sa obzvlášť obchádza o svoju vlastnícku a prevádzkovú štruktúru.

Po podrobnom výskume v histórii spoločnosti sme objavili niektoré nechutné tajomstvá - pripútajte sa k tomuto.

To by ste nikdy nevedeli, ale spoločnosť Ivacy v skutočnosti prevádzkuje tá istá materská spoločnosť ako PureVPN, pakistanská organizácia s názvom Gaditek..

Gaditek založila rodina Gaditov, pričom Umair Gadit je súčasným generálnym riaditeľom spoločnosti Gaditek a spoluzakladateľom Uzair Gadit generálnym riaditeľom spoločnosti PureVPN..

Schéma zobrazujúca spoločnosti patriace rodine Gaditov

Diagram podrobne opisujúci spoločnosti vlastnené a prevádzkované rodinou Gaditov.

Po rokoch povestí online, Ivacy nakoniec pripustil, aj keď tvrdí, že jeho spojenie s PureVPN je „iba menšie“.

Na tom nie je nič podozrivé. Niekoľko inak diskrétnych poskytovateľov VPN vlastní a prevádzkuje rovnaká materská spoločnosť.

Ale Gaditekove zvláštne, tienisté obchodné praktiky spolu s neochotou otvorene diskutovať o vlastníckej štruktúre znamenajú, že Ivacy je VPN, ktorej sa treba vyhnúť.

Po prvé, spoločnosť Ivacy nikde neuvádza svoj riadiaci tím. Ivacy to tiež odmietla odhaliť, keď sme sa k tomu dostali.

V určitom okamihu webová stránka Ivacy jednoznačne pomenovala svojho generálneho riaditeľa ako ‘pán Saad, ale toto je odvtedy vydrhnuté. Hovorca tiež v roku 2018 dovolil prekĺznuť, že meno generálneho riaditeľa je „Saad Khan“..

V skutočnosti veríme, že generálny riaditeľ spoločnosti Ivacy je Muhammad Saad Khan. Ale to by ste nikdy nevedeli, pretože nespomína svoju príslušnosť k Ivacy kdekoľvek.

Oficiálne vyhlasuje, že je „senior produktovým marketingovým manažérom v Cloudways“, čo je platforma hostovania cloudov, ktorú vlastní Gaditek..

Snímka obrazovky ukazujúca spojenie Saad Khan s Gaditek

Snímka obrazovky, ktorá ukazuje pridruženie generálneho riaditeľa spoločnosti Ivacy Saad Khan k iným spoločnostiam vlastneným spoločnosťou Gaditek.

Jeho účet Quora ho však uviedol ako „Rastového marketingového stratéga v PureVPN“.

Podobne ako neukojiteľný chladný volajúci sa dá nájsť aj odpoveď na tweety súvisiace s VPN s odporúčaniami pre PureVPN bez toho, aby mu prezradili, že má v materskej a sesterskej spoločnosti kľúčový podiel..

Výsledkom je, že napriek pokusom Ivacy sa dištancovať od PureVPN existuje medzi nimi jednoznačný vzťah. Toľko, že je ťažké nevnímať Ivacy ako obyčajnú kombináciu PureVPN.

Okrem tajnosti sa Gaditek zaoberá veľmi nepríjemnými obchodnými praktikami.

Gaditek vlastní a prevádzkuje štyri stránky s recenziami VPN, ktoré používa na umelé zoradenie svojich produktov VPN na najvyšších pozíciách bez toho, aby odhalil svoje skutočné vlastníctvo..

Gaditek sa tiež bežne zapája do „astroturfingu“ - kde vytvára falošné účty sociálnych médií, aby propagoval svoj produkt VPN pod zámienkou skutočnej osoby..

Samostatne bol chytený PR manažér pre digitálne a partnerské vzťahy v spoločnosti Ivacy, ktorý poskytol recenzentovi VPN celoživotné predplatné služby Ivacy výmenou za priaznivejšie recenzie na jeho recenznej stránke..

To je úplne neodpustiteľné.

Chcete dať svoje najcitlivejšie údaje do rúk spoločnosti, ktorá vám odmieta povedať, kto to je? A ktorého marketingovou stratégiou je podvádzať zákazníkov, aby si mysleli, že jeho produkt je lepší, ako je?

Rozhodne nie. Len z tohto dôvodu vám odporúčame, aby ste dvakrát premýšľali o Ivacy.

Zásady protokolovania

Služba Ivacy sa riadi zásadami minimálneho denníka protokolovania - nezhromažďujú sa žiadne informácie, ktoré by vás mohli použiť na identifikáciu vašej online aktivity.

To znamená, že spoločnosť Ivacy nezhromažďuje vaše denníky pripojenia, denníky trvania, adresu IP, časové značky pripojenia ani žiadne dotazy DNS vygenerované vaším koncom..

Tu sú informácie uvedené v pravidlách ochrany osobných údajov spoločnosti Ivacy:

Ukážka zásad ochrany osobných údajov spoločnosti Ivacy pre minimálne záznamy

Výňatok z pravidiel ochrany osobných údajov spoločnosti Ivacy.

Jedinou informáciou, ktorú spoločnosť Ivacy zhromažďuje, je vaša krajina pôvodu, o ktorej tvrdí, že zabezpečuje „plynulú funkčnosť softvéru“.

Ivacy neodhaľuje, ako určuje, z ktorej krajiny ste pripojení, a nemohla by nám povedať, kedy sme sa s ňou skontaktovali.

Táto politika minimálnych záznamov je pre Ivacy mimoriadne dôležitá vzhľadom na jej základňu v Singapure.

Singapur je populárny, ale úplne zlé miesto založiť VPN. Je to preto, že Singapur má preukázané skúsenosti so spoluprácou s monitorovacou sieťou s piatimi očami a odovzdávaním citlivých informácií.

V skutočnosti to tak je, že Singapur bol pravidelne nazývaný „šiestym okom“ kvôli jeho pretrvávajúcej spolupráci so spravodajskou alianciou..

Táto skutočnosť by bola oveľa alarmujúcejšia, ak by sme mali pochybnosti o politike spoločnosti Ivacy v oblasti protokolovania. Sme presvedčení, že minimálne zozbierané záznamy nebudú k dispozícii pre nikoho, dokonca ani pre vládu alebo políciu.

rýchlosť & Spoľahlivosť

Dobrá rýchlosť na lokálnych serveroch, ale veľká tendencia na medzinárodné spojenia

Ivacy poskytuje slušné rýchlosti sťahovania a nahrávania.

Z našej základne v Londýne sme zaznamenali 13% pokles rýchlosti sťahovania a 43% pokles rýchlosti prenosu pri pripojení k miestnemu londýnskemu VPN serveru. Tieto výsledky sú dobré, ale určite nie skvelé.

Rýchlosť vyplýva z nášho fyzického umiestnenia v Londýne (optické spojenie s rýchlosťou 100 Mb / s) na testovací server v Londýne.

Pred použitím Ivacy:

 1. Stiahnuť ▼Mbps

  95,45

 2. NahraťMbps

  98,26

 3. Preskúmanie Ivacypingpani

  7

Po pripojení k službe Ivacy:

 1. Stiahnuť ▼Mbps

  83,31

 2. NahraťMbps

  55.63

 3. Preskúmanie Ivacypingpani

  16

Ivacy si udržala oveľa horšie výsledky pri ďalekosiahlych pripojeniach, s výrazným poklesom rýchlosti sťahovania o 42% pri pripojení k VPN serveru v USA na východnom pobreží..

V závislosti od rýchlosti vášho pripojenia k internetu by táto veľkosť poklesu mohla spôsobiť, že by USA Netflix streamovalo fušku.

Pomocou nášho optického pripojenia s rýchlosťou 100 Mbps si môžete pozrieť naše výsledky testov rýchlosti pripojenia z Veľkej Británie na rôzne servery Ivacy nižšie:

USA: 55Mbps (Stiahnuť ▼) & zariadeniami standardu14Mbps (Upload)
Nemecko: 82Mbps (Stiahnuť ▼) & 48Mbps (Upload)
Singapur: 47Mbps (Stiahnuť ▼) & 13Mbps (Upload)
Austrália: 15Mbps (Stiahnuť ▼) & 7Mbps (Upload)

Latencia zostala pomerne nízka v našom miestnom spojení, čo z Ivacy urobilo skvelú voľbu pre hráčov. Ale sú tu ešte lepšie možnosti VPN pre hranie hier.

Ak si chcete prečítať viac o tom, ako testujeme rýchlosti VPN, pozrite si našu stránku o tom, ako kontrolujeme VPN.

Umiestnenie servera

25% sú skutočne virtuálne servery

Globe s modrou vlajkou57CountriesObrázok mestskej krajiny80 + miestObrázok ružovej značky48 000 + IP adries

Ivacy má slušné rozdelenie serverov, pričom si udržuje stredne veľkú sieť serverov s 57 krajinami, z ktorých si môže vybrať.

Pokrytie je najlepšie v Európe a Severnej Amerike, ale nedávne rozšírenie siete viedlo k tomu, že spoločnosť Ivacy predstavila servery VPN v tradične nedostatočne zastúpených krajinách vrátane Kostariky, Ghany, Kene a Panamy..

Celkové rozšírenie krajiny je však priemerné, preto dôrazne odporúčame skontrolovať zoznam serverov, aby ste sa uistili, že sa tam nachádza požadované umiestnenie.

Celkový počet serverov spoločnosti Ivacy je príjemnejší a viac ako 1 000 sa šíri po celom svete.

Upozorňujeme však, že to nie je také pôsobivé, ako sa na prvý pohľad zdá. Ohromujúci 25% nie sú fyzické servery. Ivacy prevádzkuje obrovskú flotilu virtuálnych serverov, ktoré používajú maskovacie techniky na zakrytie svojej polohy pre vyhľadávanie WHOIS..

Napríklad „luxemburský“ server spoločnosti Ivacy sa skutočne nachádza v americkom Atlante a jeho server „Turecko“ sa nachádza v New Yorku..

Okrem toho môžete používať protokol OpenVPN, náš preferovaný protokol, iba v 17 z týchto 57 krajín.

Viac informácií o tom, prečo podporujeme OpenVPN a nevýhody iných protokolov VPN, nájdete v našej príručke na šifrovanie VPN..

Streaming & torrenting

Dedikované servery sú pre Netflix skvelé & torrenting

Ivacy je dobrá voľba VPN pre streamy, ktoré úspešne odblokujú väčšinu hlavných streamovacích služieb.

Ivacy pravidelne odblokuje americké Netflix a BBC iPlayer v našom testovaní, čo je obzvlášť pôsobivé vzhľadom na neslávne známe ťažkosti iPlayera..

Netflix aj BBC iPlayer sú dostupné prostredníctvom dedikovaných serverov Ivacy. Tieto servery sú zreteľne označené a ľahko objaviteľné, čo odstraňuje frustráciu, ktorú máme s niektorými inými poskytovateľmi VPN.

Priemerná výkonnosť spoločnosti Ivacy znamená, že ak sa pripájate z ďaleka, môžete mať problémy s vyrovnávaním pamäte.

Prajeme si tiež, aby Ivacy dokázala odblokovať Disney +, čo sa v našich testoch ukázalo ako neprístupné.

Ak je hlavným problémom streamovanie, prečítajte si naše odporúčania týkajúce sa najlepších sietí VPN na streamovanie. Tieto VPN kombinujú konzistentné odblokovanie všetkých hlavných streamovacích služieb s najrýchlejšími rýchlosťami VPN.

torrenting

Ivacy je skvelou voľbou VPN pre torrentery - poskytuje dedikované servery len pre prenos P2P.

Tieto servery sú trochu neobjaviteľné, ale nájdete ich v časti Zabezpečené stiahnutie aplikácie. Želáme si však, aby to bolo v rozhraní výslovnejšie vysvetlené.

Tým, že majú servery výlučne pre činnosť P2P, to výrazne znižuje riziko preťaženia a obmedzuje rýchlosť, a to aj v čase špičky..

Využitie spoločnosti Ivacy ako torrentovej siete VPN je obzvlášť atraktívne vďaka jej politike zaznamenávania hviezd, čo zaisťuje, že vaša torrentová aktivita zostane anonymná..

Táto zaistená anonymita je k dispozícii iba pre torrentery v systémoch Windows a Android, keďže aplikácia Ivacy na oboch platformách obsahuje prepínač zabíjania na internete. ale Používatelia počítačov Mac a iOS by sa nemali vyhýbať používaniu Ivacy na torrentovanie.

Pretože prepínač kill nie je podporovaný na žiadnej platforme spoločnosti Apple, vaša skutočná adresa IP môže byť odhalená, ak vaše pripojenie VPN klesne pri torrentovaní zo zariadenia Apple..

Bypassing cenzúra

V Číne funguje aplikácia na mieru

Ivacy má na mieru šitú aplikáciu pre použitie v Číne s názvom Ivacy Prime. Je to spojené s vaším pravidelným odberom Ivacy, takže nemusíte platiť za dve samostatné aplikácie.

Ivacy Prime je k dispozícii iba v systémoch Windows a Android.

Je frustrujúce, že na webovej stránke Ivacy neexistuje dokumentácia týkajúca sa aplikácie Ivacy Prime, a to napriek obrovským rozdielom medzi ňou a bežnou aplikáciou Ivacy..

Po prvé, aplikácia Ivacy Prime neponúka prepínač zabíjania na internete. To znamená, že ak vaše pripojenie z nejakého dôvodu zlyhá, môže dôjsť k odhaleniu vašej skutočnej adresy IP.

Rozdelené tunelovanie tiež nie je podporované, čo je menej kritické pre určitú vlastnosť, ale stále je to značné opomenutie.

Ivacy Prime podporuje iba protokol OpenVPN, čo je v našich očiach veľká výhra. OpenVPN má otvorené zdroje a ukázalo sa, že je najlepšou rovnováhou medzi výkonom a súkromím.

Paleta režimov bola odstránená aj v aplikácii Ivacy Prime - ponúka iba „Smart Connect“, „Streamovanie“ a „Sociálne stránky“.

Obrázok zobrazujúci sociálne weby, ktoré je možné blokovať v Číne pomocou Ivacy VPN

Časť „Sociálne stránky“ je najvýznamnejším doplnkom aplikácie Prime. To vám umožní prístup k obľúbeným webom ako Facebook, Spotify a YouTube, ktoré boli zablokované notoricky známym „Veľkým čínskym firewallom“.

Zvyčajné tarify služieb streamovania, ako sú Netflix a Amazon Prime Video, majú svoje vlastné dedikované servery. K dispozícii je pozoruhodný doplnok YouTube TV, ale BBC iPlayer je sklamaním.

plošiny & prístroje

Natívne aplikácie pre všetky hlavné platformy

aplikácie

Logo systému WindowswindowsLogo MacgumákLogo iOSiOSLogo AndroidAndroidLogo pre systém LinuxlinuxLogo smerovačaRouter

Ivacy pokrýva obvyklých podozrivých pomocou svojich natívnych aplikácií VPN. Tie obsahujú:

 • Microsoft Windows
 • Apple MacOS
 • Android
 • iOS
 • linux

Vo všeobecnosti umožňuje Ivacy až päť súčasných pripojení na jeden účet. Vďaka tomu je Ivacy dobrou voľbou, ak chcete chrániť všetky zariadenia svojej rodiny popri svojich vlastných.

Upozorňujeme však používateľov systému Apple - funkcie prepínača kill aj funkcie split tunelovania nie sú k dispozícii v systémoch iOS a MacOS.

Toto je obrovský problém, ak plánujete používať Ivacy VPN na niektorej z týchto platforiem, ako keby vaše pripojenie stratilo vašu pravú IP adresu, hrozí odhalenie..

Našťastie sme vás prikryli. Vyskúšajte našu najlepšiu sieť VPN pre používateľov Apple.

Ak máte nejaké problémy so sťahovaním, Ivacy poskytuje užitočné návody, ako nainštalovať Ivacy VPN na každú z jeho podporovaných platforiem..

Herné konzoly & Streamovacie zariadenia

Logo AppleTVAppleTVLogo Amazon Fire TVAmazon Fire FireLogo ChromecastChromecastLogo NintendonintendoLogo PlayStationHracia stanicaLogo RokurokuLogo Xboxxbox

Ivacy dieruje vysoko nad svoju váhu, pokiaľ ide o podporu streamovacieho zariadenia.

Ivacy má špeciálne aplikácie pre Amazon Fire TV aj Android TV. To znamená, že sa nemusíte obísť manuálnymi konfiguráciami, ale stačí len stiahnuť aplikáciu a začať streamovať.

Žiadny poskytovateľ VPN nemá natívnu aplikáciu pre niektorú z hlavných herných konzol, takže nie je prekvapením, že tu chýba podpora Ivacy..

Stále však môžete spustiť aplikáciu Ivacy na zariadeniach ako PS4 a Xbox. Aby ste to dosiahli, budete musieť nainštalovať Ivacy na úrovni smerovača, čo vám umožní pokryť všetky zariadenia vo vašej sieti VPN zabezpečením.

Rozšírenia prehľadávača

Logo ChromechrómLogo FirefoxuFirefox

Ivacy má rozšírenia VPN prehliadača pre Google Chrome a Mozilla Firefox.

Rovnako ako väčšina ostatných rozšírení prehľadávača VPN však jednoducho fungujú ako internetový proxy server.

Je to v poriadku, ak chcete používať Ivacy iba na odblokovanie Netflixu alebo BBC iPlayeru, ale ak máte vážne problémy s online anonymitou, odporúčame vám vyhnúť sa rozšíreniu prehliadača a používať celú aplikáciu..

Ak si nie ste istí, čo robí VPN dôveryhodnejšou a bezpečnejšou ako proxy, pozrite si nášho sprievodcu „VPN vs Proxy“..

šifrovanie & zabezpečenia

Robustné šifrovanie VPN s neveľkým množstvom krajín OpenVPN

protokoly

šifrovanie

zabezpečenia

Pokročilé vlastnosti

IKEv2 / IPSec

L2TP / IPSec

OpenVPN (TCP / UDP)

PPTP

SSTP

AES-256

Blokovanie netesností DNS

DNS prvej strany

Blokovanie netesností IPV6

Prepínač zabíjania VPN

Blokovanie netesností WebRTC

Rozdelené tunelovanie

Ak vás tieto podmienky zmiažu a chceli by ste sa dozvedieť viac, prečítajte si náš slovník VPN.

Ivacy je solídnou voľbou VPN, pokiaľ ide o šifrovanie a bezpečnosť.

OpenVPN (náš preferovaný protokol VPN) je bohužiaľ k dispozícii na serveroch v sieti iba 17 krajín a musí byť povolená v ponuke nastavení. V opačnom prípade bude Ivacy predvolene nastavená na IKEv2.

Pri používaní siete Ivacy VPN sú všetky vaše údaje šifrované prostredníctvom prakticky nezabaliteľnej šifry AES-256. AES-256 ponúka väčšina hlavných poskytovateľov VPN, čo je zlatý štandard pre online šifrovacie protokoly.

Okrem toho poskytuje produkt Ivacy prepínač VPN kill kill, ochranu DNS a úniku IPv6 - to všetko zabraňuje odhaleniu vašej skutočnej adresy IP v prípade neočakávaného prerušenia spojenia..

Naše testy zistili, že Ivacy je plne chránený pred akýmkoľvek únikom DNS alebo IP. Na spoľahlivosť sa môžete spoľahnúť pri úspešnom skrytí vašej skutočnej adresy IP.

Ale pozor - prepínač zabíjania internetu je k dispozícii iba v systémoch Windows a Android. To znamená, že používatelia iOS a Mac neprídu o prepínač zabíjania, čo je obrovská nevýhoda.

Zahrnutie rozdeleného tunelovania je vítanou črtou. To vám umožní chrániť váš webový prenos pri zachovaní kompatibility so zariadeniami vo vašej sieti, napríklad s tlačiarňou alebo streamovacím zariadením.

Ale opäť tu je rozdelené tunelovanie k dispozícii iba v systémoch Windows a Android. Túžime po tom, aby Ivacy poskytla používateľom Apple toľko lásky ako zvyšok jeho užívateľskej základne.

Jednoduchosť použitia

Ľahko sa nastavuje, ale neohrabane sa konfiguruje

Ako nainštalovať & Nastaviť Ivacy

 • Snímka obrazovky časti sťahovania Ivacy v systéme Windows

  Všetky stiahnuté súbory pre rôzne zariadenia nájdete v časti podpory na webovej stránke spoločnosti Ivacy.

 • Snímka obrazovky sprievodcu Ivacy

  Sprievodca inštaláciou vám poskytne dobrú predstavu o tom, ako dlho bude tento proces trvať.

 • Screenshot obrazovky prihlasovacej obrazovky aplikácie Ivacy

  Po nainštalovaní softvéru sa do aplikácie stačí prihlásiť a ste pripravení ísť.

 • Snímka obrazovky funkcie Smart Connect aplikácie Ivacy VPN

  Inteligentné pripojenie je najrýchlejším a najoptimálnejším spôsobom pripojenia.

 • Snímka obrazovky zobrazujúca kartu Miesta v aplikácii Ivacy

  Ak sa chcete pripojiť k požadovanej krajine, stačí kliknúť na kartu „Odblokovanie“ na ľavej strane aplikácie Ivacy..

 • Snímka obrazovky správne nakonfigurovaných nastavení VPN zobrazuje OpenVPN a prepínač kill

  Uistite sa, že v ponuke nastavení je povolený protokol TCP alebo UDP, ako aj „internet kill-switch“..

Inštalácia aplikácie Ivacy je neuveriteľne jednoduchá, dokonca aj pre nováčikov VPN.

Stručne povedané, stačí prejsť na stránku sťahovania z webu Ivacy a kliknúť na „Začíname“ pre svoju preferovanú platformu a potom postupujte podľa pokynov na obrazovke.

Po inštalácii je aplikácia Ivacy v poriadku, ale rozhodne nie je skvelá.

Jednotlivé časti aplikácie sú nejednoznačne označené a môže byť ťažké určiť konkrétny účel každej možnosti.

Aby to bolo ešte horšie, nefunguje tlačidlo „viac informácií“, ktoré pravdepodobne vysvetľuje úlohu každej sekcie..

Ale nebojte sa, máme vás prikryté.

 • „Smart Connect“ jednoducho vás pripojí k vášmu najbližšiemu serveru Ivacy VPN
 • „Zabezpečené stiahnutie“ je určený pre torrenting a P2P prenos
 • 'Streaming' slúži na odblokovanie geograficky obmedzených streamovacích služieb
 • , Odblokovanie ' slúži na pripojenie k serveru VPN v krajine podľa vášho výberu

Konfigurácia niektorých bezpečnostných možností spoločnosti Ivacy môže byť tiež fuškou. Zvyčajne je spínač zabíjania skrytý za rozbaľovacou ponukou na karte nastavení „Pripojenia“. Ochrana proti úniku IP a DNS je tiež preč predvolene.

Niektoré nastavenia sú tiež skryté technickým žargónom. Bolo by užitočné, keby boli napríklad možnosti protokolu VPN UDP a TCP vysvetlené napríklad ako možnosti OpenVPN.

Rozšírenia prehľadávača

Ukážka doplnku Ivacy Chrome Extension

Stiahnutie rozšírenia prehliadača Ivacy pre prehliadače Google Chrome a Mozilla Firefox je jednoduché.

Ak to chcete urobiť, choďte na web Ivacy a kliknite na tlačidlo „Začíname“ v preferovanom prehliadači.

Podobne ako plnohodnotná aplikácia je rozšírenie prehľadávača Ivacy rozdelené do viacerých sekcií.

Vyhradené servery na streamovanie nájdete na karte „Účely“, ako aj „Rýchle pripojenie“ k miestnemu serveru VPN a zoznam miest na celom svete, na ktoré sa môžete pripojiť..

Zákaznícka podpora

Live chat Lackluster podporovaný komplexnými online zdrojmi

Podpora 24/7 Live chat

E-mailová podpora 24/7

Áno
Áno

Napriek tomu, že zákaznícka podpora spoločnosti Ivacy je vždy k dispozícii, nie je tak dobrá, ako by sme chceli.

Funkcia okamžitého chatu spoločnosti Ivacy je skvelá, ak sa ponáhľate, ale väčšinou väčšinou klesá.

Zistili sme, že funguje väčšinou ako prostriedok k jeho online zdrojom, keďže na všetky naše otázky sme odpovedali pomocou odkazu.

Nie je to však nevyhnutne zlá vec, pretože Ivacy sa môže pochváliť slušnou znalostnou základňou, ktorá by mala zodpovedať väčšinu otázok.

V sekcii podpory na webe nájdete časté otázky, rady a pokyny na riešenie problémov a návody na manuálne nastavenie pre mnoho zariadení.

S ďalšími technickými otázkami sme boli nasmerovaní na tím e-mailovej podpory spoločnosti Ivacy. Je poľutovaniahodné, že to neboli tí najodpornejší replikátori a často neboli schopní primerane odpovedať na naše otázky.

Je frustrujúcejšie, že tím podpory zákazníkov spoločnosti Ivacy úplne odmietol odpovedať na niektoré otázky, ktoré sme položili.

Napríklad spoločnosť Ivacy nám odmietla povedať, ako určuje krajinu pôvodu svojich používateľov, a ignorovala všetku korešpondenciu týkajúcu sa vlastníckej štruktúry spoločnosti..

stanovenie ceny & Deals

Vynikajúca hodnota za peniaze pri dlhších plánoch

Cenový plán Ivacy

Ak ste ako poskytovateľ VPN začali používať službu Ivacy, stojí za to sa zaviazať k dlhodobejším plánom.

Ak platíte mesačne, Ivacy je relatívne drahá možnosť VPN za 9,95 dolárov každý mesiac.

Ale ak ste schopní zaplatiť 60 dolárov vopred za päťročný plán, mesačná cena za Ivacy klesne o obrovských 90% na iba 99 ¢..

Toto je jedna z najnižších cien, ktoré sme videli pri odbere VPN. Takže ak je hodnota za peniaze vašou absolútnou prioritou, Ivacy je vynikajúcou voľbou.

 1. mesačník

  US $ 9,95 / mo

  Fakturované 9,95 dolárov každý mesiac

 2. 12 mesiacov

  US $ 3.33 / mo

  Fakturované 40 dolárov každý rokUložiť 66%

 3. 5 rokov

  US $ 0.99 / mo

  Účtované 60 dolárov každých 5 rokovUložiť 90%

Všetky programy majú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí

platba & Možnosti vrátenia platby

Kreditná karta

PayPal

Bitcoin

Alipay

UnionPay

Áno
Áno
Áno
Áno
Áno

Ivacy neposkytuje bezplatnú skúšobnú verziu, má však 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. Na túto záruku sa naozaj nepýtajú a nevzťahujú sa na ňu žiadne obmedzenia ani obmedzenia používania údajov.

Zistili sme, že požadujeme vrátenie peňazí prostredníctvom živého chatu Ivacy nepretržite a bezbolestne.

Táto 30-dňová záruka je však nie sú k dispozícii v mesačnom pláne. Odberatelia, ktorí platia mesačne, môžu požiadať o vrátenie platby do siedmich dní. Ešte väčší dôvod zvoliť zdĺhavejšie predplatné.

Aj zlé správy, ak ste kryptograf, pretože platby uskutočnené prostredníctvom bitcoínov a bitPay nemajú nárok na vrátenie platby.

Ak míňate nejaké peniaze vopred, stačí ich prehĺtať, prečo by ste si nemali vyskúšať naše najlepšie bezplatné VPN testy?.

Spodný riadok

Odporúčame Ivacy?

Stručne povedané, nemali by ste používať Ivacy z dôvodu zámerne skrytej vlastníckej štruktúry a jej útržkovitých obchodných metód.

Je to škoda, vzhľadom na to, ako dôsledne spoločnosť Ivacy odblokuje hlavné streamingové služby, ako je chvályhodná jej politika ochrany osobných údajov a robustné bezpečnostné techniky, ktoré využíva..

Ale vložili by ste svoje peniaze do banky, ktorá uzavrie uzávierku, keď sa pýtate na jej manažéra? Kúpte si auto od predajcu, ktorý vám odmieta poskytnúť históriu vozidla? Kúpte si telefón od spoločnosti, ktorá tajne prevádzkuje falošné kontrolné weby?

Rozhodne nie. Pokiaľ sa Ivacy zámerne rozhodne zostať v tieni, nezaslúži si vaše peniaze.

Alternatívy k Ivacy

Logo ExpressVPN

ExpressVPN

Má tvrdohlavé tajomstvo Ivacy túžbu po poskytovateľovi VPN, ktorému môžete skutočne dôverovať? Nehľadajte ďalej ako ExpressVPN. ExpressVPN je najdôveryhodnejším poskytovateľom VPN v okolí. Zásady bez protokolov sa overujú prostredníctvom zabavenia servera a nezávislých bezpečnostných auditov. Prečítajte si recenziu služby ExpressVPN

SúkromnéVPN Logo

PrivateVPN

Neprítomnosť bezplatnej skúšobnej doby spoločnosti Ivacy je škoda, ale PrivateVPN tu zaberá. PrivateVPN má vynikajúce žiadne otázky 7-dňová skúšobná verzia zdarma. V skutočnosti je také skvelé, že pri registrácii nemusíte pridávať žiadne informácie o platbe. Získate tiež prístup k jednému z najlepších poskytovateľov sietí VPN v okolí - horiacimi rýchlymi rýchlosťami, pravidelným odblokovaním siete USA Netflix a prísnou politikou nulových záznamov. Prečítajte si recenziu PrivateVPN

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me