Malá, nezávislá a zavedená sieť VPN, ibVPN (čo znamená „neviditeľná prehliadacia sieť VPN“), je meno, ktoré bude pravdepodobne známe iba tým, ktorí sú skutočne pripojení k svojim sieťam VPN..

Je však ibVPN neoprávnene prehliadaný? Mali by ste o tom uvažovať spolu s priemyselnými elektrárňami ako NordVPN a IPVanish?

Na prvý pohľad vyzerá politika ochrany osobných údajov spoločnosti ibVPN rovnako ako jej rozsiahly zoznam funkcií. V našom úplnom preskúmaní sa venujeme obom týmto podrobnejšie a odpovedáme na veľké otázky, ako napríklad:

 • Je ibVPN bezpečný?
 • Aké dobré je rozšírenie ibVPN pre prehliadač Chrome?
 • Čo je DoubleVPN?
 • Spomalí ibVPN váš internet?

Navyše všetko, čo chcete vedieť o ibVPN, vrátane toho, aké ľahké je použitie, či už odblokuje Netflix alebo nie, a kto za tým stojí.

Prehľad

ibVPN Pros & Zápory

Pros

 1. Dôveryhodná politika nulových záznamov
 2. Tony bezpečnostných prvkov
 3. Servery v 82 mestách po celom svete
 4. Protokol utajenia pre krajiny s vysokou cenzúrou
 5. Väčšina pokrytých zariadení plus užitočné rozšírenia prehľadávača
 6. Vynikajúca podpora pre zákazníkov 24/7

Zápory

 1. Zmätok aplikácie systému Windows
 2. Nespoľahlivé pre streamovanie a Netflix
 3. Rýchlosti na diaľkových spojoch nie sú veľké

Súhrn kľúčov ibVPN

Najvyššia rýchlosť sťahovania

Zásady protokolovania

Netesnosti IP, DNS alebo WebRTC

jurisdikcie

servery

IP adresy

krajiny

US Netflix

torrenting

Pracuje v Číne

podpora

Najlacnejšia cena

Oficiálna web stránka

56Mbps
Žiadne záznamy
žiadny
Rumunsko (člen EÚ)
180
2000+
50
Áno
restricted
nespoľahlivý
Živý rozhovor 24/7
4,83 $ / mesiac počas 12 mesiacov
IbVPN.com

Vyššie nájdete naše hlavné jedlá na stránkach ibVPN. Tam sú niektoré pútavé postavy, ale všetky nemajú zmysel, ak nemôžete dôverovať samotnej sieti VPN.

Pozrime sa, kto prevádzkuje ibVPN.

o & Zásady protokolovania

Kto je ibVPN?

ibVPN má na svojej webovej stránke peknú, prehľadnú časť O nás, ktorá vám pomôže lepšie spoznať spoločnosť a posilniť dôveru..

Je dôležité, aby sa vaša sieť VPN pred vami nesnažila skrývať, a určite sa nám páči, že je tu obrázok prednej časti centra tímu ibVPN..

Jedna postava, ktorá nám vynikla, je tá ibVPN existuje od roku 2003, čo je z hľadiska VPN dosť dlhá doba. Aj keď jeho produkt VPN nebol prvýkrát uvedený na trh až do roku 2010, stále je to veľa rokov v odvetví, ktoré je vo všeobecnosti dosť mladé.

Amplusnet je názov spoločnosti, ktorá vlastní ibVPN. Jej web je dosť riedky (v skutočnosti je to len vstupná stránka s nezmyselnou grafikou a niektorými kontaktnými informáciami), ale je to pravdepodobne preto, že jednoducho existuje ako holdingová spoločnosť pre značku VPN..

Stránka LinkedIn pre Amplusnet hovorí, že má rozmanité portfólio IT produktov a riešení, hoci úprimne povedané, nemôžeme nájsť dôkaz, že by skutočne existovali mimo ibVPN..

Dan Gurghian je spoluzakladateľom, majiteľom a generálnym riaditeľom spoločnosti Amplusnet / ibVPN - dokonca držal AMA (Ask me Anything) Q&Sekcia Reddit v roku 2015 pre každého, kto je zvedavý na VPN a súkromie online.

Gurghian, spolu so zvyškom tímu ibVPN, je rumunčina, v ktorej má sídlo aj ibVPN..

Rumunsko je členom EÚ, takže aj keď to nemusí byť z hľadiska ochrany súkromia najhoršou krajinou na svete, toto spojenie si treba vždy uvedomiť.

Zásady protokolovania

ibVPN zachováva politiku bez protokolov. Sme radi, že to tak nazývame, pretože v jeho pravidlách ochrany osobných údajov sa uvádza, čo sa neprihlási.

Neexistuje žiadny zaznamenaný prenos ani spôsob využívania siete VPN alebo jej služieb. ibVPN sľubuje, že nemôže súvisieť so žiadnou konkrétnou aktivitou so žiadnym konkrétnym používateľom, a nielen to, ale neukladá žiadne informácie o platbe, pretože všetky sú spracované službou tretej strany - pre VPN je to niečo zriedkavé..

S protokolovou politikou spoločnosti ibVPN máme iba dva malé problémy.

Prvým problémom je, že je veľmi krátky. Aj keď celkové zmluvné podmienky a právne prejavy týkajúce sa hazardných hier môžu byť dosť dlhé, všetko, čo sa v súvislosti s ťažbou dreva skutočne hovorí, je toto:

politika protokolovania ibVPN

V ideálnom prípade by sme chceli vidieť trochu podrobnejšie informácie, len aby sme skutočne upokojili našu myseľ.

Po druhé, je tu otázka rumunskej jurisdikcie ibVPN.

ibVPN s istotou uvádza, že ak by úrady prezerali všetky servery, boli by prázdne. Aj keď to môže byť pravda, bolo by ešte lepšie, keby sa ibVPN nachádzali niekde, kde by sa právomoci EÚ nemohli vôbec dostať na servery.

rýchlosť & Spoľahlivosť

Úplne priemerná rýchlosť

Pokiaľ ide o rýchlosť, či už ide o nahrávanie alebo sťahovanie, ibVPN je úplne nevšedný a sedí priamo v strede trhu..

Dalo by sa, samozrejme, urobiť oveľa horšie, ale môžete tiež urobiť omnoho lepšie ako ibVPN.

Rýchlosť vyplýva z nášho fyzického umiestnenia v Londýne (optické spojenie s rýchlosťou 100 Mb / s) na testovací server v Londýne.

Pred použitím ibVPN:

 1. Stiahnuť ▼Mbps

  89,83

 2. NahraťMbps

  98.67

 3. Recenzia ibVPNpingpani

  7

Po pripojení k ibVPN:

 1. Stiahnuť ▼Mbps

  56.21

 2. NahraťMbps

  79,66

 3. Recenzia ibVPNpingpani

  26

Čo je oveľa pozoruhodnejšie ako nespracované čísla zaznamenané pri našom testovaní ibVPN, je problém, ktorý sme sa snažili nájsť najrýchlejšie servery, z ktorých sa dá testovať.

Výber možnosti „Najrýchlejší server“ spoločnosti ibVPN (ako obvykle pri testovaní VPN) nás skutočne pripojil k serveru Tor Over VPN v Holandsku. Testujeme nielen z Londýna, ale aj keby sme sídlili v Holandsku, neexistuje spôsob, ako by bol najrýchlejší dostupný server Tor Over VPN..

Číslo, ktoré vidíte vyššie, je po niekoľkých manuálnych experimentoch a pripojení k britskému serveru - a dokonca aj potom boli rýchlosti sťahovania dosť nevyspytateľné. Stále sú však dosť dobré na takmer všetko, čo plánujete robiť online.

Medzinárodné rýchlosti pripojenia k serverom až do vzdialenosti asi 600 kilometrov sú dosť dobré, ale keď sme sa pripojili k východnému pobrežiu USA, došlo k vážnemu poklesu - ibVPN sa skutočne sklamal, najmä vzhľadom na to, že je to také dôležité a populárne miesto na pripojenie..

Umiestnenie servera

Masívne globálne rozšírenie s množstvom možností P2P, Tor a DoubleVPN

Globe s modrou vlajkou50CountriesObrázok mestskej krajiny82CitiesObrázok ružovej značky2 000 + IP adries

Okrem problémov s rozbitým „najrýchlejším serverom“ nástroja spoločnosti ibVPN sme celkom ohromení sortimentom serverov a umiestnení..

Ako sa často stáva, ibVPN na serveroch v Afrike veľmi chýba (jedinou možnosťou je Južná Afrika). Dokáže však pekne pokryť zvyšok planéty servermi nielen v populárnych lokalitách, ale aj často zanedbávanými regiónmi, ako je Stredná Amerika (Panama) a juhovýchodná Ázia (Indonézia, Malajzia, Singapur, Vietnam)..

ibVPN tiež ponúka výber VPN serverov na úrovni mesta:

 • Austrália
 • Kanada
 • Francúzsko
 • Nemecko
 • India
 • Izrael
 • Taliansko
 • Holandsko
 • Rusko
 • španielsko
 • švajčiarsko
 • Turecko
 • Spojené kráľovstvo
 • Ukrajina
 • US

Ak to vyzerá ako dlhý zoznam, je to preto, že je - 180 serverov ibVPN a 2 000+ adries IP, ktoré ho sprevádzajú, sú o niečo bližšie k norme, ale nemali by ste byť v žiadnom prípade nedotknutí možností..

Streaming & torrenting

Frustrujúce pre streamovanie & obmedzujúce pre torrenting

Pri prvom otvorení aplikácie sme mali vysoké očakávania týkajúce sa streamovania cez ibVPN. Web ibVPN sa nielen otvorene pýši schopnosťou služby odblokovať streamovacie služby, ale táto aplikácia má aj inteligentnú funkciu „Sprievodcu pripojením“, ktorá automaticky nakonfiguruje množstvo rôznych nastavení, aby ste dosiahli rýchle a jednoduché výsledky..

Je smutné, že tieto výsledky nikdy nedorazia. Možnosti streamovania v USA a Spojenom kráľovstve úplne nedokázali odomknúť akýkoľvek druh streamovacej služby.

BBC iPlayer a UK Netflix získali lepšie ibVPN (nefungoval žiadny z troch streamovacích serverov vo Veľkej Británii), ale aspoň sme mali prístup k US Netflix cez server „DoubleVPN - NL2US“..

Avšak majte na pamäti, že DoubleVPN môže mať veľký vplyv na vaše internetové rýchlosti. S našim optickým pripojením s rýchlosťou 100 Mb / s by sme ho mohli stále plynulo streamovať, ale ak je váš internet menej schopný, mohol by zápasiť.

torrenting

Dobrou správou je, že ibVPN má na serveri niekoľko jasne označených serverov optimalizovaných pre P2P.

Zlou správou je, že vo vašej krajine nemusí byť. ibVPN má servery P2P v:

 • Bulharsko
 • Kanada
 • Fínsko
 • Hong Kong
 • Litva
 • Holandsko
 • Rusko
 • švajčiarsko
 • Ukrajina

Je to čudný výber a to znamená, že ak chcete používať ibVPN na torrentovanie v Austrálii alebo Južnej Amerike, budete sa musieť pripojiť na veľkú vzdialenosť a obetovať rýchlosť v tomto procese..

Požiadali sme agenta podpory ibVPN o ďalšie informácie, ktoré nás o tom informovali torrentovanie je povolené na všetkých serveroch ibVPN, ale pravdepodobne zažijete hrozný výkon na serveroch, ktoré na to nie sú špecializované.

Bypassing cenzúra

Má všetky technológie, aby reálne fungovať v Číne

Čínsky internet je najcenzurovanejší na svete a ťažšie je nájsť sieť VPN, ktorá funguje v rámci jej hraníc..

ibVPN mohol pracovať v Číne, ale to nie je zaručené.

ibVPN má protokoly ShadowSocks a StealthVPN - dva najspoľahlivejšie (a potrebné) nástroje potrebné na úspešný prístup mimo internetu z Číny. Má tiež nastavenie sprievodcu na vynechanie cenzúry (v systéme Windows), ktoré vykonáva všetku konfiguráciu za vás.

ibVPN mal servery založené v Číne, vrátane DoubleVPN China do Európy a China to US options, ale tie boli nedávno odstránené - niečo, čo určite ovplyvní jeho schopnosť poraziť Veľký Firewall.

plošiny & prístroje

Aplikácie pre množstvo zariadení plus tri rozšírenia prehľadávača

aplikácie

Logo systému WindowswindowsLogo MacgumákLogo iOSiOSLogo AndroidAndroidLogo pre systém LinuxlinuxLogo smerovačaRouter

ibVPN ponúka obvyklú škálu vlastných aplikácií pre rôzne zariadenia vrátane Microsoft Windows, MacOS, iOS a Android.

Sekcia nastavenia na webovej stránke ibVPN je veľmi užitočná a poskytuje podrobné pokyny (vrátane videoprezentácií) o tom, ako nainštalovať aplikácie..

Upozorňujeme však používateľov, ktorí si nestiahnu verziu aplikácie pre systém Windows - ibVPN pre Windows je zďaleka najkompletnejšou verziou VPN. Nemusí to vyzerať tak dobre, ale má viac funkcií a protokolov ako ktorákoľvek iná platforma.

Napríklad verzia systému MacOS nemá sprievodcu pripojením ani niekoľko možností protokolu.

Herné konzoly & Streamovacie zariadenia

Logo AppleTVAppleTVLogo Amazon Fire TVAmazon Fire FireLogo ChromecastChromecastLogo NintendonintendoLogo PlayStationHracia stanicaLogo RokurokuLogo Xboxxbox

Nenechajte sa zmiasť - ibVPN nemá vyhradenú aplikáciu pre Amazon Fire TV Stick. Nemá tiež aplikáciu na žiadnom inom streamingovom zariadení alebo hernej konzole, ale to je normálne - žiadna VPN nemá.

Čo však ibVPN má, je schopnosť byť nakonfigurovaný prostredníctvom smerovača. Ak tak urobíte, pokryje a chráni všetky zariadenia pripojené k domácej sieti naraz.

Môžete tiež použiť ibDNS, vlastnú mediálnu službu DNS od ibVPN, na odomknutie iného obsahu streamovaného na zariadeniach, ako je napríklad Apple TV. Upozorňujeme však: ibDNS nie je VPN. Nešifruje a nebude chrániť vaše zariadenie a mala by sa používať iba v prípade, že chcete iba odblokovať obsah.

Rozšírenia prehľadávača

Logo ChromechrómLogo FirefoxuFirefoxLogo operyoperný

ibVPN ponúka rozšírenia proxy pre prehliadače Google Chrome, Mozilla Firefox a Opera, ktoré si môžete stiahnuť a pridať do svojho prehliadača behom niekoľkých sekúnd.

Rozšírenia ibVPN vám umožňujú prístup k zablokovanému obsahu, chránia vás pred sledovacími cookies tretích strán a chránia vás pred únikmi WebRTC, čo nie je niečo, čo ponúkajú mnohí ďalší poskytovatelia VPN..

Avšak ďalšie varovanie: jedná sa skôr o proxy servery než o úplné VPN. To znamená, že aj keď šifrujú prenos z vášho prehliadača, neponúkajú rovnakú úroveň zabezpečenia ako aplikácie pre stolné počítače, preto by sa mali považovať za užitočné bonusové funkcie a nie za úplné náhrady..

šifrovanie & zabezpečenia

Úžasný počet bezpečnostných doplnkov

protokoly

šifrovanie

zabezpečenia

Pokročilé vlastnosti

IKEv2 / IPSec

L2TP / IPSec

OpenVPN (TCP / UDP)

PPTP

SSTP

AES-256

Blokovanie netesností DNS

DNS prvej strany

Blokovanie netesností IPV6

Prepínač zabíjania VPN

Blokovanie netesností WebRTC

Blokovanie reklám

Dvojitá VPN

Inteligentné DNS

SOCKS

TOR prostredníctvom VPN servera

Ak vás tieto podmienky zmiažu a chceli by ste sa dozvedieť viac, prečítajte si náš slovník VPN.

ibVPN nás skutočne prekvapilo, koľko pokročilých možností má.

Pre začiatočníkov má všetky protokoly, ktoré hľadáme, konkrétne IKEv2 a OpenVPN (TCP aj UDP), ako aj niekoľko ďalších, ktoré by sme vám neodporúčali (aj keď ste používateľom Mac, dostanete len výber IKEv2 alebo IPSec).

Ďalej sú tu tieňové ponožky a StealthVPN, ktoré vám pomôžu prekonať obzvlášť zložitú cenzúru a webové bloky. Tieto sú nevyhnutné, ak chcete mať šancu na to, aby VPN fungoval v krajine, ako je Čína.

Po celú dobu, ibVPN šifruje všetko pomocou AES-256, čo je priemyselný štandard a taký bezpečný, ako môžete získať.

Existuje aj veľa ďalších funkcií. Už sme spomínali ibDNS, nastavenie inteligentného DNS, ktoré vám poskytuje omnoho konzistentnejší prístup k obsahu zahraničného streamovania (užitočné, aj keď to nešifruje všetky vaše údaje), a tiež je tu zabudovaný blokovač reklám..

Stručne sme spomenuli aj servery DoubleVPN. Spôsob, akým tieto práce prebiehajú, je smerovanie všetkej vašej prevádzky na server VPN v sprostredkujúcej krajine pred tým, ako sa prenesie do vybraného cieľa..

Všetky tieto servery sú zreteľne označené, aj keď ich názvy nie sú úplne jasné. Napríklad „DoubleVPN - SG2NL“ smeruje vašu premávku do Holandska cez Singapur.

Zťažuje vám to vystopovanie, ale tiež znižuje vaše rýchlosti.

Nakoniec je tu Tor Over VPN. ibVPN má tri z týchto serverov (v Holandsku, Singapure a USA), ktoré vybavia všetku vašu komunikáciu cez Tor. Získate tak ďalšiu úroveň zabezpečenia, ale tiež si to vyžiada obrovské poplatky za vaše rýchlosti.

Ak sa chcete dozvedieť viac o tom, čo je dosť zložitá téma, pripravili sme jednoduchý vysvetľovač o sieťach VPN a Tor tu..

Jednoduchosť použitia

Preplnené aplikácie, ktoré môžu odradiť začiatočníkov

Ako nainštalovať & Nastavte ibVPN

 • Snímka obrazovky sprievodcu inštaláciou aplikácie ibVPN pre Windows

  Po dokončení sťahovania softvéru sa zobrazí sprievodca inštaláciou ibVPN.

 • Snímka obrazovky priebehu v ibVPN v systéme Windows na stiahnutie

  Celý proces od začiatku do konca trval menej ako minútu.

 • Snímka obrazovky prihlasovacej obrazovky ibVPN

  Po dokončení inštalácie sa zobrazí prihlasovacia obrazovka ibVPN.

 • Snímka obrazovky hlavného panela aplikácie systému ibVPN pre Windows

  Hlavný informačný panel iBVPN je skôr nespracovaný a bohatý na funkcie by sa mohol lepšie usporiadať.

 • Snímka obrazovky zoznamu serverov VPN dostupných v aplikácii ibVPN pre Windows

  Zoznam serverov je možné prehľadávať a používa systém semaforov pre výkon so zobrazeným časom ping, čo je pekné.

 • Snímka obrazovky ponuky nastavení v aplikácii systému ibVPN pre Windows

  Nastavenia ibVPN sú bohaté a primerane dobre zorganizované, stále však majú tendenciu k preťaženiu informáciami.

 • Snímka obrazovky rôznych protokolov dostupných v aplikácii systému ibVPN pre Windows

  Páči sa nám obrazovka na výber protokolu ibVPN, pretože poskytuje užitočnú kontextovú pomoc.

Väčšina ľudí pravdepodobne nájde aplikáciu systému Windows od ibVPN trochu staršiu a preplnenú - určite je trochu mätúce pozrieť sa na.

Na druhej strane skúsení používatelia VPN alebo správni technickí technici môžu mať pre svoje bláznivé preplnené dashboardy mäkké miesto, pretože majú veľa nastavení, aby sa hrali s viac informáciami o pripojení ako takmer akýkoľvek iný poskytovateľ, ktorého sme videli..

Menu nastavení nájdete po ľavej strane aplikácie. Je to celkom dobre zorganizované, ale bolo by dobré, keby ste sa rozdelili na jednotlivé karty, pretože v súčasnosti sa cítim trochu ako preťaženie informáciami. Skutočne sa nám však páči všetky možnosti na hranie a flexibilita pri výbere protokolov, pripojenie k serverom s mimoriadnym šifrovaním alebo prístupom k streamovacím službám alebo konfigurácia prepínača kill..

Máme radi systém semaforov na mieste v zozname serverov, ktorý vám umožní zistiť, ktoré miesta sú takmer vyčerpané. Funkcia vyhľadávania je tiež veľmi užitočná, pretože to znamená, že nemusíte prechádzať celým zoznamom, aby ste našli krajinu, ktorú hľadáte..

Jedinou hlavnou nevýhodou je dizajn, ktorý (prinajmenšom vo Windows) by mal obrovský úžitok z kompletnej generálnej opravy, aby bol efektívnejší a prístupnejší pre nováčikov VPN..

Je potrebné poznamenať, že aplikácie pre systémy MacOS, iOS a Android sú omnoho elegantnejšie, ale v dôsledku toho nemajú konfigurovateľné prvky aplikácie pre systém Windows. Aplikácia MacOS sa v skutočnosti hýbe príliš ďaleko - je to jednoduché na používanie, ale chýba jej veľa funkcií, ktoré z verzie Windows tak vysoko oceňujeme..

Rozšírenia prehľadávača

rozšírenie prehliadača ibVPN pre prehliadač Chrome

Rozšírenia prehliadača ibVPN sa používajú rovnako ľahko, ako by ste dúfali.

Jediným kliknutím ich pridáte do svojho prehliadača (buď Chrome, Firefox alebo Opera), potom jediným kliknutím sa pripojíte k niektorej zo 46 krajín (alebo si môžete zvoliť individuálny server, ak uprednostňujete).

Ako vždy, sme povinní pripomenúť, že rozšírenia prehliadača ibVPN sú nie úplné VPN. Sú to len servery proxy, takže vašu polohu budú iba spoofovať - ​​používať ich spolu s úplnou aplikáciou VPN na dosiahnutie úplnej ochrany.

Zákaznícka podpora

Skvelá podpora 24 hodín denne & užitočných online sprievodcov

Podpora 24/7 Live chat

e-mail

Zdroje online

Áno
Áno
Áno

ibVPN má nepretržitú podporu živého chatu, ktorá vám pomôže s prípadnými problémami alebo otázkami. Vždy, keď sme oslovili pomoc, zistili sme, že odpovede sú rýchle, priateľské a užitočné.

okno podpory chatu ibVPN

Nedávne prepracovanie webových stránok zlepšilo kvalitu často kladených otázok a stránok technickej podpory a teraz je k dispozícii veľmi potrebná funkcia vyhľadávania, ktorá vám pomôže rýchlo nájsť, čo potrebujete. Máme radi aj posledné vydanie videonávodov.

E-mailová podpora je rýchla, ale pozostáva prevažne z kópií a prilepených odpovedí, ktoré môžu byť frustrujúce, ak ste sa už sami pokúsili vyriešiť problém sami..

Nie je to úplne dokonalé, ale v odvetví VPN nenájdete oveľa lepšiu podporu, než akú získate pri ibVPN.

stanovenie ceny & Deals

Štyri rôzne plány na viacerých cenových miestach

kupón ibVPN

Cenový plán ibVPN

Existujú štyri rôzne plány, ktoré môžete uzavrieť s ibVPN. Táto kontrola je založená na Ultimate VPN balíček.

Je to najdrahšia možnosť, ale je to tiež jediný plán, ktorý vám umožňuje prístup ku všetkým funkciám ibVPN, plus päť súčasných limitov pripojenia.

Je to tiež iba ekvivalent 1,75 dolárov mesačne, keď si vyberiete 12-mesačný plán, čo je dosť zanedbateľné.

 1. mesačník

  US $ 10,95 / mo

  Ultimate VPN: Fakturované 10,95 dolárov každý mesiac

 2. 6 mesiacov

  US $ 7,16 / mo

  Ultimate VPN: Účtované 42,95 $ každých 6 mesiacovUložiť 35%

 3. 12 mesiacov

  US $ 2,42 / mo

  Ultimate VPN: Účtované 58,06 USD každých 12 mesiacovUložiť 56%

Všetky programy majú 15-dňovú záruku vrátenia peňazí

platba & Možnosti vrátenia platby

ibVPN ponúka 24-hodinovú bezplatnú skúšobnú verziu a 15-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Bezplatná skúšobná verzia vám umožní vyskúšať si celú funkčnosť služby na 24 hodín. Aby ste mohli službu používať, musíte sa zaregistrovať a uviesť meno, e-mailovú adresu a heslo. Radi by sme však uviedli, že nemusíte poskytovať žiadne platobné podrobnosti, čo znamená, že nemôžete byť automaticky inovovaní na platené predplatné..

Záruka vrátenia peňazí je skutočne položená bez otázok, bez skrytých limitov alebo obmedzení údajov. Ak nie ste so 100% spokojnosťou so službou, kontaktujte tím podpory do 15 dní..

Po uplynutí tohto obdobia, ak máte technické problémy, ktoré technický tím nedokáže vyriešiť do siedmich dní, spoločnosť ibVPN spracuje úplnú alebo čiastočnú refundáciu, čo nie je niečo, čo vidíte od mnohých iných poskytovateľov..

ibVPN akceptuje širokú škálu spôsobov platby vrátane väčšiny hlavných kreditných a debetných kariet a niekoľkých rôznych kryptomien:

 • Bitcoin
 • Blackcoin
 • pomlčka
 • dogecoin
 • ethereum
 • litecoin
 • MaidSafeCoin
 • Namecoin
 • Peercoin
 • Vlnenie
 • priviazať
 • Vertcoin

Existuje tiež mnoho medzinárodných možností, ako sú Webmoney, Alipay a Qiwi Wallet cez Paymentwall.

Spodný riadok

Odporúčame ibVPN?

ibVPN má skutočný potenciál napadnúť najlepšie VPN na trhu, a to vďaka pevnej chrbtici bezpečnosti a mentalite ochrany osobných údajov, čo nám uľahčuje odporúčanie.

Je to nepochybne znížené priemernou rýchlosťou pripojenia a zlou spoľahlivosťou pre streamovanie a torrentovanie. ibVPN je dobrý, ale nie je veľa dôvodov na jeho prihlásenie, keď existuje toľko ďalších skvelých možností.

Alternatívy k ibVPN

SúkromnéVPN Logo

PrivateVPN

PrivateVPN je teraz jednou z najlepších VPN pre streamovanie. Je to tiež výrazne lacnejšie ako ibVPN. Prečítajte si recenziu PrivateVPN

Logo ExpressVPN

ExpressVPN

Je to naše číslo jedna VPN z mnohých dôvodov, ale ak chcete bezkonkurenčné a spoľahlivé rýchlosti na celom svete, potom je ExpressVPN v lige ako takej. Prečítajte si recenziu služby ExpressVPN

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me