Hľadáte bezpečný, súkromný prístup na internet? Potom je Hotspot Shield VPN vynikajúcou voľbou - asi by tomu tak verila jeho webová stránka.


Je to jeden z najpopulárnejších poskytovateľov VPN v okolí s údajne vyše 650 miliónmi zákazníkov, ale môže sa mu skutočne dôverovať Hotspot Shield? Alebo je to len ďalšia VPN, ktorá nadmerne podporuje a nedostatočne poskytuje?

To bola naša otázka číslo jedna, ale tiež nás zaujímalo:

 • Je štít Hotspot bezpečný?
 • Je to dobré pre torrenting?
 • Je to bezpečná VPN pre iPhone?
 • Aký protokol používa Hotspot Shield?
 • A čo je najdôležitejšie, je Hotspot Shield k ničomu?

Ak ste niečo ako my, potom máte šťastie - odpoveď na všetky tieto otázky (a ďalšie) nájdete priamo tu v našej nezaujatej recenzii VPN Hotspot Shield VPN..

Tiež by vás mohlo zaujímať, či je Hotspot Shield zadarmo alebo nie. K dispozícii je bezplatná verzia - Hotspot Shield Basic - ale táto stránka je prísne o prémiovej verzii.

Tu si môžete prečítať našu recenziu bezplatnej verzie Hotspot Shield.

Prehľad

Profesionáli štítu Hotspot & Zápory

Pros

 1. Pôsobivé rýchlosti sťahovania
 2. Ochrana pred malvérom v reálnom čase & neunikajú žiadne IP / DNS / WebRTC
 3. V súčasnosti pracuje s Netflixom, & torrenting
 4. Pomerne veľká sieť serverov VPN: 82 krajín
 5. Užívateľsky prívetivé aplikácie VPN pre populárne zariadenia

Zápory

 1. Nespoľahlivé na použitie v Číne
 2. Nemožno nainštalovať na smerovače
 3. Nedostatočná transparentnosť protokolu Catapult Hydra
 4. Posledné spory týkajúce sa bezplatnej aplikácie VPN
 5. Sídli v USA, ktorá nie je v súkromí

Zhrnutie kľúčov štítu Hotspot

Najvyššia rýchlosť sťahovania

Zásady protokolovania

Netesnosti IP, DNS alebo WebRTC

jurisdikcie

servery

IP adresy

krajiny

US Netflix

torrenting

Pracuje v Číne

podpora

Najlacnejšia cena

Oficiálna web stránka

86Mbps
Niektoré denníky používateľov
žiadny
USA (člen s piatimi očami)
3200+
3200+
82
Áno
neobmedzený
nespoľahlivý
Živý rozhovor 24/7
2,99 USD / mesiac počas 36 mesiacov
Hotspotshield.com

V minulosti to mohlo mať problémy s ochranou osobných údajov, ale nemožno poprieť, že Hotspot Shield je populárny z nejakého dôvodu: jedná sa o veľmi rýchlu VPN.

Viac sa o tom dočítate neskôr, ale začnime s určitým pozadím tejto služby VPN.

o & Zásady protokolovania

Kto je Hotspot štít?

Hotspot Shield, prvýkrát vydaný v roku 2008, vlastní Pango (predtým AnchorFree).

Spoločnosť Pango sídli v USA, ktorá má rušivé zákony na ochranu súkromia a je súčasťou členstva v oblasti zdieľania údajov Five Eyes..

Skupina Pango vlastní niekoľko rôznych aplikácií VPN vrátane Betternet, Hexatech a TouchVPN.

V januári 2019 vydala spoločnosť Hotspot Shield svoju výročnú správu o transparentnosti. Táto správa ukazuje počet žiadostí o údaje, ktoré Hotspot Shield dostal od orgánov z celého sveta od roku 2016, a čo je najdôležitejšie, že Hotspot Shield nikdy nedal žiadne údaje.

Zásady protokolovania

Protokol Hotspot Shield zaznamenáva viac, ako by sme chceli:

 • Vaša IP adresa - šifrované iba počas trvania relácie a nie sú spojené s vašou činnosťou pri používaní siete VPN.
 • Vaša približná geografická poloha - odvodené z vašej adresy IP a použité na pripojenie k najbližšiemu serveru VPN.
 • Časové pečiatky pripojenia - používa sa na monitorovanie, podporu a optimalizáciu služieb VPN a uchováva sa tri roky.
 • Šírka pásma použitá na používateľa, na reláciu - používa sa na monitorovanie, podporu a optimalizáciu služieb VPN a uchováva sa tri roky.
 • Informácie špecifické pre dané zariadenie, ako sú identifikátory zariadení, typy prehľadávačov, typy a nastavenia zariadení, verzie operačných systémov, mobilné, bezdrôtové a ďalšie informácie o sieti (napríklad meno poskytovateľa internetových služieb, meno operátora a sila signálu) a čísla verzií aplikácie
 • Neosobné denníky webových stránok (názvy domén, nie konkrétne adresy URL) navštívené prostredníctvom VPN serverov Hotspot Shield - sú agregované mesačne.

Aj keď to znie dosť znepokojivo, Hotspot Shield uisťuje používateľov tým, že hovorí:

„Aj keď vládna agentúra fyzicky zabaví jeden z našich serverov VPN a podarí sa mu na týchto serveroch narušiť šifrovanie diskov, nenájdu žiadne protokoly ani informácie, ktoré by odhalili, čo každý jednotlivý používateľ prehliadal, prezeral alebo robil online prostredníctvom pripojenia VPN. . "

Časové pečiatky pripojenia sa však môžu spolu s inými údajovými bodmi potenciálne použiť na preukázanie toho, že ste navštívili určitú webovú stránku. Je veľmi nepravdepodobné, že by sa tak stalo, ale radšej by sme Hotspot Shield tieto informácie neprihlásili tri roky..

Ak máte záujem o poskytovateľa, ktorý vôbec nevedie denníky, z akéhokoľvek dôvodu vám odporúčame pozrieť si našu kontrolu súkromného prístupu na internet..

V roku 2017 bol Hotspot Shield obvinený z „nekalých a klamlivých obchodných praktík“ - tieto údajné praktiky sa týkali iba bezplatnej verzie aplikácie, stále to však bolo značné narušenie dôvery. Tieto praktiky boli odvtedy zastavené, ale zostať na bezpečnom boku pomocou platenej verzie služby Hotspot Shield.

rýchlosť & Spoľahlivosť

Jedna z najrýchlejších sietí VPN, ktoré sme testovali

Hotspot štít je jedným z najrýchlejších poskytovateľov VPN, aké sme kedy videli.

Zaznamenali sme impozantné rýchlosti sťahovania na všetkých VPN serveroch Hotspot Shield, ktoré sme testovali, ale najrýchlejší server VPN nebol prekvapivo ten, ktorý sa nachádza najbližšie k nášmu fyzickému umiestneniu (Spojené kráľovstvo), ale druhý sa nachádza v susednej krajine (Nemecko)..

Za účelom nájdenia najlepších rýchlostí je vhodné otestovať niekoľko rôznych serverov VPN v okolí.

Ale bez ohľadu na to, ktorý server si vyberiete, budete môcť robiť takmer čokoľvek, čo chcete urobiť online prostredníctvom služby Hotspot Shield, bez toho, aby ste museli čakať - je to obzvlášť dobré pre streamovanie v HD kvalite.

Vyskúšajte naše výsledky testov rýchlosti pomocou Hotspot Shield:

Rýchlosť vyplýva z našej fyzickej polohy v Londýne (optické spojenie s rýchlosťou 100 Mb / s) na testovací server v Nemecku.

Pred použitím štítu Hotspot:

 1. Stiahnuť ▼Mbps

  91,51

 2. NahraťMbps

  96,45

 3. Recenzia štítu Hotspotpingpani

  2

Po pripojení k Hotspot Shield:

 1. Stiahnuť ▼Mbps

  90,63

 2. NahraťMbps

  69,77

 3. Recenzia štítu Hotspotpingpani

  37

Rýchlosť sťahovania bez Štít hotspotu: 91,51 Mb / s

Rýchlosť sťahovania s Štít Hotspot: 90,63 Mb / s

Strata rýchlosti sťahovania, keď je spustený štít Hotspot: 1%

Aj keď sa pripájate k vzdialenejšiemu umiestneniu VPN servera, Hotspot Shield stále dodáva - naše rýchlosti klesli iba o 23% pri pripojení z Veľkej Británie do USA.

Zistite priemernú rýchlosť sťahovania a nahrávania, ktorú môžete očakávať pri pripojení z Veľkej Británie na server VPN Hotspot Shield:

 • UK: 86Mbps (Stiahnuť ▼) & 76Mbps (Upload)
 • USA: 70Mbps (Stiahnuť ▼) & 32Mbps (Upload)
 • Singapur: 50Mbps (Stiahnuť ▼) & 3 MB (Upload)
 • Austrália: 17Mbps (Stiahnuť ▼) & 8Mbps (Upload)

Nahrané súbory Hotspot Shield (na blízkych serveroch) sú dosť dobré na torrentovanie, ale časy pingov sú trochu vysoké, takže sú tu lepšie VPN pre hladké hranie.

Hotspot Shield nepoužíva OpenVPN - tento protokol zvyčajne používame na testy rýchlosti - a namiesto toho používa proprietárny protokol VPN, pre ktorý sú k dispozícii veľmi obmedzené technické informácie..

Aj keď Hotspot Shield je super rýchlou VPN, je ťažšie povedať, či je rovnako bezpečný a bezpečný ako iné špičkové VPN služby..

Ak sa chcete dozvedieť viac o tom, ako testujeme rýchlosti VPN, prečítajte si našu príručku „Ako kontrolujeme siete VPN“.

Umiestnenie servera

Skvelá sieť serverov VPN pokrývajúca 82 krajín

Globe s modrou vlajkou82CountriesObrázok mestskej krajiny108CitiesObrázok ružovej značky3 200 + IP adries

Veľmi vysoké rýchlosti Hotspot Shield sa môžu vyskytnúť pri pripojení k blízkym serverom VPN a nemali by ste sa ocitnúť príliš ďaleko od jedného, ​​pretože v súčasnosti existuje viac ako 100 miest na celom svete.

Štít Hotspot uvádza, že počet umiestnení serverov sa môže líšiť od jedného podporovaného zariadenia k druhému, pretože pre každú aplikáciu sa používajú rôzne servery..

Hotspot Shield má vo svojej sieti viac ako 3 200 jednotlivých VPN serverov, čo je veľmi dobré číslo. Ide o kombináciu virtuálnych a fyzických serverov, ale Hotspot Shield nie je ochotný odhaliť, ktoré sú z „bezpečnostných dôvodov“, ktoré nie sú také transparentné, ako by sme chceli.

Screenshot zo zoznamu umiestnení serverov Hotspot Shield

Sieť VPN servera Hotspot Shield pokrýva 82 krajín po celom svete. Nie je to najväčší výber umiestnení VPN, ktoré sme videli, ale servery VPN Hotspot Shield sú veľmi dobre rozložené, takže v pokrytí je niekoľko medzier..

Môžete získať adresu IP spojenú s obľúbenými krajinami, ako sú Spojené kráľovstvo, USA, Kanada a Austrália, ako aj s niektorými menej bežnými cieľmi, ako sú Ekvádor, Egypt a Thajsko..

Používatelia služby Hotspot Shield si môžu vybrať zo serverov v 19 rôznych amerických mestách, čo je skvelá správa pre severoameričanov aj pre zákazníkov v zahraničí, ktorí hľadajú konkrétne miesta v USA..

Na úrovni mesta existuje aj výber v týchto krajinách:

 • Austrália (5)
 • Kanada (3)
 • Taliansko (2)

Streaming & torrenting

Funguje dobre pre streamovanie a torrentovanie

Hotspot Shield je častejšie spoľahlivou voľbou VPN pre streamovanie fanúšikov - konzistentne pracuje s US Netflix.

Neexistujú žiadne špecializované servery na streamovanie VPN, ako sú niektoré iné špičkové služby VPN, a hoci väčšina serverov VPN, ktoré sme testovali, funguje dobre na streamovanie, prístup k US Netflix však niekedy vyžaduje určité pokusy a chyby. Vyskúšajte niekoľko rôznych amerických serverov na úrovni mesta a mali by ste byť schopní nájsť ten, ktorý funguje.

Už niekoľko mesiacov sa nám nepodarilo získať prístup k službe BBC iPlayer prostredníctvom aplikácie VPN, ale Hotspot Shield nás informoval, že jeho inžinieri pracujú na riešení.

Medzitým môžete sledovať prehliadky iPlayer prostredníctvom rozšírenia prehliadača Chrome Hotspot Shield - nezabudnite ich používať spolu s hlavnými aplikáciami, aby ste zaistili maximálnu bezpečnosť a súkromie.

Hotspot Shield je jednou z najlepších VPN pre odblokovanie Disney +, novo spustenej služby streamovania spoločnosti Disney.

Vďaka rýchlej rýchlosti sťahovania Hotspot Shield je streamovanie video obsahu v HD jednoduché a bez vyrovnávacích pamätí.

torrenting

Torrentovanie pomocou Hotspot Shield funguje veľmi dobre. Torrenting a P2P prevádzka je na všetkých serveroch Hotspot Shield úplne povolená a neobmedzená.

Vysoké rýchlosti nahrávania, prepínač zabíjania VPN a účinná ochrana proti úniku DNS budú atraktívne pre nadšených torrenterov.

Nedostatočná transparentnosť Hotspot Shieldu oproti protokolu VPN, ktorý vlastní protokol, však znamená, že nemôžeme zaručiť jeho najbezpečnejšiu možnosť pre P2P. Pravidlá protokolovania tiež nie sú z hľadiska ochrany osobných údajov najšetrnejšie.

Bypassing cenzúra

Neodporúča sa pre Čínu alebo iné krajiny s vysokou cenzúrou

Štít Hotspot nie je skvelou voľbou pre ľudí vo vysoko cenzurovaných krajinách, pretože neprichádza s ďalšími nástrojmi na zmätok..

Aj keď niektoré zariadenia v týchto krajinách môžu stále fungovať, pripojenia nie sú zaručené a môžu byť prerušované. Hotspot Shield odporúča, aby ste zistili, že ak je jedno zariadenie blokované, skúste použiť iné.

Inými slovami, pripojenie sa v krajinách s vysokou cenzúrou bude vyžadovať pokus a omyl a nemusí fungovať vôbec.

Úprimnosť sa oceňuje, ale nemení to skutočnosť, že pravdepodobne nebude schopná vám pomôcť, ak ste v Číne (postupujte podľa odkazov na našich konkrétnych sprievodcov krajinami), Pakistan, Spojené arabské emiráty alebo akýkoľvek iný štát s prísne vládne implementované webové bloky.

plošiny & prístroje

Pokrytie obmedzené na najpopulárnejšie platformy, bez podpory smerovača

aplikácie

Logo systému WindowswindowsLogo MacgumákLogo iOSiOSLogo AndroidAndroid

Sieť VPN Hotspot Shield bude fungovať na vašom smartfóne, stolnom alebo prenosnom počítači. Má aplikácie pre:

 • Microsoft Windows
 • Apple MacOS
 • iOS
 • Google Android

Tam však končí pokrytie zariadenia. Štít Hotspot nepodporuje manuálnu konfiguráciu. To znamená, že ho nemôžete použiť v menej populárnych operačných systémoch, ako je napríklad Linux.

Štít Hotspot môžete používať naraz až na piatich zariadeniach.

Herné konzoly & Streamovacie zariadenia

Logo Amazon Fire TVAmazon Fire Fire

Hotspot Shield poskytuje dlhý zoznam nepodporovaný zariadenia:

 • Apple TV
 • roku
 • Chromecast
 • Telefóny so systémom Windows
 • Kindle zariadenia
 • Telefóny Blackberry
 • Zakorenené alebo útek z väzenia
 • Linux OS
 • Herné konzoly
 • Vlastné konfigurácie smerovača
 • Priame pripojenie VPN (bez použitia aplikácie)

Nedávno však priniesla vlastnú aplikáciu VPN pre Amazon Fire TV Stick a Android TV. Tieto aplikácie sú k dispozícii iba pre odberateľov Premium.

Vzhľadom na to, že Hotspot Shield nemá podporu smerovača, nemôžete ju používať na iných streamovacích zariadeniach alebo herných konzolách.

Rozšírenia prehľadávača

Logo Chromechróm

Štít Hotspot neposkytuje rozšírenie prehliadača pre používateľov prehliadača Google Chrome. Toto rozšírenie môže skresliť vašu polohu, blokovať reklamy a sledovače a tiež vás ochráni pred škodlivým softvérom.

Doplnok prehliadača Hotspot Shield je iba proxy a nie úplná VPN. Na úplnú ochranu preto použite rozšírenia vedľa hlavnej aplikácie VPN..

Hotspot Shield momentálne nemá rozšírenia prehliadača pre Mozilla Firefox, Safari alebo Opera.

šifrovanie & zabezpečenia

Silné šifrovanie, ale nedostatok detailov okolo jeho proprietárneho protokolu VPN

protokoly

šifrovanie

zabezpečenia

Pokročilé vlastnosti

proprietárne

AES-128

AES-256

Blokovanie netesností DNS

Blokovanie netesností IPV6

Prepínač zabíjania VPN

Blokovanie reklám

Rozdelené tunelovanie

Ak vás tieto podmienky zmiasť a chcete sa dozvedieť viac, prečítajte si náš slovník VPN.

Hotspot Shield používa Catapult HydraVPN ako svoj jediný VPN protokol - je jedinečný pre Hotspot Shield a nie je veľa podrobností o jeho fungovaní. Zdá sa, že ide o bezpečný proprietárny bezpečnostný protokol, ale nevieme, ako presne je bezpečný.

Aplikácie VPN neumožňujú zmenu protokolov na tie známe, ako napríklad OpenVPN alebo IKEv2.

Snímka obrazovky ponuky nastavení aplikácie Hotspot Shield

Vo februári 2018 sa objavila aj veľká bezpečnostná chyba, ktorá umožňovala hackerom vidieť vašu skutočnú polohu prostredníctvom názvu vašej siete Wi-Fi, bola však adresovaná a opravená. Prečítajte si objasnenie toho, čo sa stalo v službe Hotspot Shield.

Štít Hotspot má však v poriadku šifrovanie AES-256 (používa tiež AES-128), prepínač zabíjania VPN a ochranu proti únikom IPv6 a DNS. Tu sú výsledky nášho testu tesnosti (testujeme z Londýna, aby ste videli, že efektívne skrýva našu IP adresu):

Výsledky testu tesnosti štítov Hotspot

Výsledky testov úniku pomocou Hotspot Shield pomocou prehliadačaeakleaks.com

Okrem toho poskytuje Hotspot Shield ochranu pred malvérom v reálnom čase, ktorá sa v posledných testoch programu AV-TEST dobre darila.

Jednoduchosť použitia

Veľmi jednoduché aplikácie s rýchlym nastavením

Ako nainštalovať & Nastavte štít hotspotu

 • Screenshot obrazovky sťahovania štítov Hotspot

  Ak chcete nastaviť Hotspot Shield, stačí prejsť do sekcie na stiahnutie na webe a vybrať zariadenie, na ktorom chcete používať VPN..

 • Snímka obrazovky Sprievodcu inštaláciou štítu Hotspot

  Sprievodca inštaláciou vás prevedie celým procesom od začiatku do konca.

 • Screenshot procesu inštalácie Hotspot Shield

  Trvalo nám to iba 30 sekúnd, ale tu môžete sledovať postup inštalácie.

 • Snímka obrazovky hlavnej obrazovky Hotspot Shield

  Toto je hlavná obrazovka aplikácie Windows Hotspot Shield. K dispozícii je veľké centrálne tlačidlo pripojenia.

 • Screenshot zo zoznamu umiestnení servera Hotspot Shield

  Odtiaľ si môžete vybrať server zo zoznamu miest. Kliknutím na vlajku krajiny zobrazíte, ku ktorým miestam sa môžete pripojiť.

 • Snímka obrazovky ponuky nastavení aplikácie Hotspot Shield

  V ponuke nastavení môžete povoliť prepínač VPN kill a ochranu proti úniku IP.

 • Screenshot aplikácie Windows Hotspot Shield po pripojení

  Keď sa pripájate k serveru, na obrazovke môžete vidieť veľa informácií o vašom pripojení vrátane množstva prenesených údajov, vašej novej adresy IP a zaťaženia servera. Ak sa chcete odpojiť, kliknite na ikonu zastavenia v dolnej časti aplikácie.

Aplikácie VPN Hotspot Shield sa používajú veľmi ľahko a vďaka novej aktualizácii aplikácie pre systém Windows získate ešte elegantnejší zážitok.

Odborní používatelia sa však môžu nechať chcieť, pretože existuje len málo pokročilých nastavení VPN alebo možnosti, s ktorými sa môžete pohrávať.

Rozšírenia prehľadávača

Snímka obrazovky rozšírenia Chrome Hotspot Shield

Rozšírenie prehliadača Hotspot Shield pre prehliadač Google Chrome je naozaj jednoduché nastaviť. Stačí ísť do Internetového obchodu Chrome, stiahnuť rozšírenie, prihlásiť sa a pripojiť sa.

Zákaznícka podpora

K dispozícii je nepretržitá podpora živého chatu

Podpora 24/7 Live chat

Zdroje online

Áno
Áno

Podpora nepretržitého live chatu Hotspot Shield je zďaleka najlepším spôsobom, ako vyriešiť vaše otázky a vyriešiť problémy. Odpovede sú dobre informované a aktuálne.

K živému rozhovoru však máte prístup iba prostredníctvom aplikácie, čo znamená, že tí, ktorí majú otázky skôr, ako si kúpia, sa budú snažiť získať odpoveď..

Formulár e-mailovej podpory Hotspot Shield je pomerne obmedzený a niektoré otázky sa obmedzujú na prémiových odberateľov. Znalostná základňa a často kladené otázky sú síce pekné, ale v porovnaní s inými špičkovými poskytovateľmi VPN sú tiež veľmi základné.

stanovenie ceny & Deals

Veľká hodnota za peniaze v trojročnom pláne

Kupón štítu Hotspot

Cenový plán štítov Hotspot

Štít Hotspot je pomerne lacný, najmä ak sa rozhodnete pre dlhší plán VPN.

Kým 12-mesačný plán je lacný za 7,99 dolárov mesačne, trojročný plán Hotspot Shield stojí iba 2,99 $ mesačne - veľmi konkurenčnú cenu.

Ak chcete platiť mesačne, hotspot štít stojí 12,99 dolárov.

Existuje bezplatná verzia nástroja Hotspot Shield, prichádza však s príliš mnohými obmedzeniami a preto by sme ho neodporúčali z dôvodu sporov týkajúcich sa ochrany osobných údajov používateľov v minulosti..

 1. mesačník

  US $ 12,99 / mo

  Fakturované 12,99 $ každý mesiac

 2. 12 mesiacov

  US $ 7,99 / mo

  Účtované 95,88 dolárov každých 12 mesiacovUložiť 39%

 3. 3 roky

  US $ je 2.99 / mo

  Účtované 107,64 USD každé 3 rokyŠetrite 76%

Všetky programy majú 45-dňovú záruku vrátenia peňazí

platba & Možnosti vrátenia platby

Kreditná karta

PayPal

Áno
Áno

Za štít Hotspot môžete zaplatiť nasledujúcimi spôsobmi:

 • Hlavné kreditné a debetné karty
 • PayPal

Nemôžete platiť pomocou metód, ktoré sú viac priateľské k súkromiu, ako sú bitcoiny alebo iné kryptomeny, a nie je možné platiť pomocou medzinárodných metód, ako je AliPay..

Hotspot Shield poskytuje 45-dňovú záruku vrátenia peňazí, ktorá je veľkorysá, vyžaduje si však odoslanie formulára na kontrolu. Či už dostanete vrátenie alebo nie, záleží na Hotspot Shield, takže zrušenie pred ukončením plánu nie je úplne bezpečné..

K dispozícii je aj sedemdňová bezplatná skúšobná verzia, ktorá vám umožní vyskúšať si kvalitný prémiový softvér bez obmedzení. Musíte však zadať svoje platobné údaje.

Spodný riadok

Odporúčame Hotspot štít?

O službe Hotspot Shield je veľa vecí: je to jedna z najrýchlejších sietí VPN, aké sme kedy testovali, má veľkú medzinárodnú sieť serverov a je vhodná na vysielanie a torrentovanie.

Naše jediné výhrady sú okolo minulých kontroverzií týkajúcich sa bezplatnej aplikácie a nedostatku transparentnosti spoločnosti Hotspot Shield, pokiaľ ide o to, aký protokol používa. Stále sme presvedčení, že ide o veľmi dobrú sieť VPN, ale to sú faktory, ktoré bránia službe Hotspot Shield v dosiahnutí ešte vyšších maxim.

Alternatívy k štítu Hotspot

Logo IPVanish

IPVanish

Nenájdete bezpečnejšiu a dôveryhodnejšiu VPN ako IPVanish. Je to 100% bez prihlásenia a nezávisle preverené, aby sa to dokázalo, a jeho rýchlosť a spoľahlivosť sú vítaným bonusom. Prečítajte si recenziu IPVanish

Logo ExpressVPN

ExpressVPN

Chýbajúce pokrytie routerom spoločnosťou Hotspot Shield? ExpressVPN umožňuje inštaláciu na úrovni smerovača a oveľa, oveľa viac. Prečítajte si recenziu služby ExpressVPN

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me