PrivateVPN nie stroni od mówienia na swojej stronie. Robi mnóstwo odważnych twierdzeń, takich jak „najszybciej rozwijająca się sieć VPN na świecie”.


PrivateVPN obiecuje również „odblokować wszystko, zabezpieczyć wszystko” - właśnie to lubimy widzieć z usługi VPN, ale czy może przynieść tak silne roszczenia?

Testujemy PrivateVPN, mając nadzieję na odpowiedź na to pytanie, a także:

 • Czy PrivateVPN działa z Netflix?
 • Gdzie znajduje się PrivateVPN?
 • Czy PrivateVPN działa w Chinach??
 • Co to jest Stealth VPN?
 • I, oczywiście, PrivateVPN jest jakimkolwiek dobrem?

Nasza obiektywna i dogłębna recenzja wyjaśni wszystko, ale jeśli się spieszysz, nasze kluczowe dania na wynos znajdziesz poniżej.

Przegląd

Profesjonaliści PrivateVPN & Cons

Plusy

 1. Konsekwentnie szybkie prędkości
 2. Bez logowania & brak adresu IP, DNS & Wycieki WebRTC
 3. Współpracuje z Netflix, BBC iPlayer & więcej
 4. Torrentowanie / P2P dozwolone na wszystkich serwerach VPN
 5. Wybierz spośród serwerów VPN w 59 krajach
 6. Przyjazne dla użytkownika aplikacje na komputery PC, Mac i iOS, & Android

Cons

 1. Mała liczba indywidualnych serwerów VPN
 2. Brak rozszerzeń VPN przeglądarki
 3. Brak aplikacji natywnej dla systemu Linux
 4. Czat na żywo nie zawsze jest dostępny

Podsumowanie klucza PrivateVPN

Najwyższa prędkość pobierania

Zasady rejestrowania

Wycieki IP, DNS lub WebRTC

Jurysdykcja

Serwery

Adresy IP

Kraje

US Netflix

Torrenting

Działa w Chinach

Wsparcie

Najniższa cena

Oficjalna strona internetowa

86 Mb / s
Brak dzienników
Nie
Szwecja (członek 14-oczu)
150+
7 000+
59
tak
bez limitu
tak
Czat na żywo
1,89 USD miesięcznie przez 2 lata
PrivateVPN.com

PrivateVPN to jedna z najlepszych sieci VPN na rynku, nie ma co do tego wątpliwości. Jest szybki, bezpieczny i kusząco tani - ale nie jest pozbawiony wad. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, na co zwrócić uwagę.

O & Zasady rejestrowania

Kto to jest PrivateVPN?

PrivateVPN został założony w 2009 roku i jest własnością spółki Privat Kommunikation AB, która działa pod jurysdykcją Szwecji, co podlega przepisom UE dotyczącym zatrzymywania danych i umowom o udostępnianiu danych wywiadowczych.

Jednak polityka zerowych dzienników PrivateVPN oznacza, że ​​nawet jeśli zostanie poproszona o przeprowadzenie dowolnego rodzaju dochodzenia, nie ma żadnych informacji o swoich subskrybentach VPN do przekazania władzom, więc użytkownicy nie mają się czym martwić.

Zasady rejestrowania

VPN nie może być naprawdę prywatny, chyba że ma najwyższej klasy, solidne zasady rejestrowania. PrivateVPN twierdzi, że „nie zbiera ani nie rejestruje żadnego ruchu ani korzystania z jego usług”.

To świetnie - niestety, jeden cytat to także jego pełny zakres. Chcielibyśmy, aby polityka prywatności wyraźnie oświadczyła, że ​​nie rejestruje żądań DNS, znaczników czasu połączenia ani adresów IP, ale na szczęście agent wsparcia potwierdził, że PrivateVPN nie zbiera tych danych.

Ostatecznie ufamy, że PrivateVPN zapewni ci bezpieczeństwo, i ty też powinieneś, ale idealnie szukamy trochę więcej informacji i wyjaśnień w polityce prywatności, dla spokoju ducha.

Prędkość & Niezawodność

Bardzo duże prędkości w sieci serwerów

PrivateVPN zapewnia niezmiennie wysokie prędkości w całej sieci serwerów VPN. Niezawodnie szybkie przesyłanie i pobieranie są idealne zarówno do bezpiecznego torrentowania, jak i przesyłania strumieniowego bez bufora.

Łącząc się z serwerem tego samego kraju (z Wielkiej Brytanii do Wielkiej Brytanii), PrivateVPN spowolnił tylko nasze połączenie internetowe o około 7%.

PrivateVPN to jedna z najszybszych dostępnych sieci VPN - jeśli prędkość jest pożądana, to poważny konkurent.

Szybkość wyników z naszej fizycznej lokalizacji w Londynie (połączenie światłowodowe 100 Mb / s) do testowego serwera w Londynie.

Przed użyciem PrivateVPN:

 1. PobieranieMb / s

  92,94

 2. Przekazać plikMb / s

  97,54

 3. Przegląd PrivateVPNŚwistms

  3)

Po połączeniu z PrivateVPN:

 1. PobieranieMb / s

  86,7

 2. Przekazać plikMb / s

  88,94

 3. Przegląd PrivateVPNŚwistms

  5

Prędkość pobierania bez PrivateVPN: 92,94 Mb / s

Prędkość pobierania z PrivateVPN: 86,70 Mb / s

Nasza utrata prędkości pobierania, gdy działa PrivateVPN: 7%

Czasy pingowania są niskie (świetne dla graczy), a prędkości przesyłania są wysokie (świetne dla torrentów).

Nawet w przypadku połączeń międzynarodowych, takich jak Wielka Brytania do Stanów Zjednoczonych, PrivateVPN jest dość szybki - będziesz mógł robić praktycznie wszystko online bez zbędnego wysiłku.

Spójrz na średnie prędkości pobierania i wysyłania, które zarejestrowaliśmy łącząc się z Wielkiej Brytanii do serwerów PrivateVPN:

 • USA: 63 Mb / s (Ściągnij) & 25 Mb / s (Przekazać plik)
 • Niemcy: 86 Mb / s (Ściągnij) & 56 Mb / s (Przekazać plik)
 • Singapur: 32 Mb / s (Ściągnij) & 15 Mb / s (Przekazać plik)
 • Australia: 18 Mb / s (Ściągnij) & 13 Mb / s (Przekazać plik)

Lokalizacje serwerów

Tylko 150 serwerów w 59 krajach

Globe z niebieską flagą59 KrajeObraz krajobrazu miasta75MiastObraz różowego markeraPonad 7 000 adresów IP

Szereg lokalizacji PrivateVPN (59 krajów) i serwerów VPN nie jest tak blisko najwyższej, jaką widzieliśmy, ale nie jest tak kiepski, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.

Zrzut ekranu listy serwerów beta PrivateVPN

PrivateVPN oferuje ponad 7000 pojedynczych adresów IP, więc pomimo utrzymywania jedynie około 150 serwerów VPN, nie powinieneś się martwić o zator lub spowolnienie.

Te 150 serwerów VPN również wykonuje całkiem dobrą robotę, zapewniając globalny zasięg.

Istnieją serwery w popularnych lokalizacjach, takich jak USA, Kanada, Australia i wiele krajów w Europie Zachodniej, ale PrivateVPN zapewnia również duży wybór w Ameryce Południowej i regionie Azji i Pacyfiku.

Osoby w Ameryce Południowej i Środkowej mogą łączyć się z serwerami VPN w Argentynie, Chile, Kolumbii, Kostaryce i Panamie.

Podczas gdy Azja ma serwery VPN w Hongkongu, Indonezji, Izraelu, Indiach, Japonii, Korei Południowej, Malezji, Filipinach, Singapurze, Tajlandii, Tajwanie, Wietnamie i Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Rozczarowujące, Afryka jest objęta tylko przez RPA.

PrivateVPN zapewnia wybór na poziomie miasta w ośmiu krajach, co doskonale nadaje się do korzystania z najlepszych prędkości:

 • Australia (2)
 • Kanada (2)
 • Indie (2)
 • Włochy (2)
 • Szwecja (3)
 • Wielka Brytania (2)
 • Ukraina (2)
 • USA (9)

PrivateVPN wykorzystuje połączenie serwerów fizycznych i serwerów wirtualnych. Jest właścicielem niektórych swoich serwerów i dzierżawi inne. Chociaż nie jest to idealne rozwiązanie, PrivateVPN zapewnia, że ​​te dzierżawione serwery nie przechowują dzienników użytkowników, konfigurując je same i zdalnie monitorując serwery.

Streaming & Torrenting

Niezawodnie współpracuje z Netflix, BBC iPlayer, Hulu i innymi

PrivateVPN to jedna z absolutnie najlepszych usług VPN do przesyłania strumieniowego.

Ułatwia przesyłanie strumieniowe, organizując listę lokalizacji w serwery zoptymalizowane do przesyłania strumieniowego treści wideo na Netflix i BBC iPlayer.

Za pomocą PrivateVPN możesz uzyskać dostęp do 19 różnych bibliotek Netflix (najwyższy numer, jaki do tej pory widzieliśmy): USA, Wielka Brytania, Kanada, Francja, Japonia, Niemcy, Dania, Finlandia, Norwegia, Szwecja, Szwajcaria, Holandia, Włochy, Hiszpania, Australia , Brazylii, Kolumbii, Argentyny i Korei Południowej.

PrivateVPN ma również dedykowane serwery VPN dla 18 innych kanałów transmisji strumieniowej, w tym:

 • Amazon Prime
 • ESPN
 • HBO
 • Hulu
 • Niebo

Torrenting

PrivateVPN jest również świetny do torrentowania.

P2P jest dozwolony na wszystkich serwerach, aw 17 krajach są zoptymalizowane serwery P2P. W aplikacji VPN zobaczysz te serwery pod „Dedykowanym adresem IP / Torrent” na liście serwerów „Według usługi”.

PrivateVPN jest jednym z najbezpieczniejszych wyborów do torrentowania ze względu na zasady braku logów, mnóstwo funkcji bezpieczeństwa oraz szybkie przesyłanie i pobieranie.

PrivateVPN jest także idealny dla Kodi.

Omijanie cenzury

Działa niezawodnie w Chinach dzięki protokołowi Stealth VPN

PrivateVPN to dobra sieć VPN dla Chin.

Jego zaawansowane narzędzia do prywatności i protokół Stealth VPN, który ukrywa fakt, że korzystasz z VPN, oznacza, że ​​PrivateVPN jest jednym z naszych najbardziej niezawodnych wyborów VPN dla Chin - lub w celu ominięcia cenzury w dowolnym innym kraju, w tym przypadku.

Dzięki funkcji Stealth VPN możesz także korzystać z PrivateVPN w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Arabii Saudyjskiej i Turcji. Przy dużej liczbie pobliskich azjatyckich serwerów prędkości powinny pozostać szybkie.

PrivateVPN zapewnia również Tora przez VPN, jeśli szukasz dodatkowej warstwy bezpieczeństwa.

Platformy & Urządzenia

Proste niestandardowe aplikacje VPN dla głównych platform

Aplikacje

Logo WindowsWindowsLogo MacProchowiecLogo iOSiOSLogo AndroidaAndroidLogo LinuxLinuxLogo routeraRouter

PrivateVPN ma niestandardowe aplikacje VPN dla najpopularniejszych platform, w tym:

 • Microsoft Windows
 • Apple MacOS
 • iOS
 • Android

Na wszystkich innych platformach, takich jak Linux, istnieje wiele instrukcji ręcznej konfiguracji online, które pomogą ci przejść przez to.

Możesz podłączyć do sześciu urządzeń jednocześnie, co czyni PrivateVPN dobrym wyborem dla tych, którzy chcą chronić nie tylko swoje urządzenia, ale także swoją rodzinę.

Konsole do gier & Urządzenia do przesyłania strumieniowego

Logo AppleTVTelewizor appleLogo Amazon Fire TVAmazon Fire TVLogo ChromecastaChromecastLogo NintendoNintendoLogo PlayStationPlayStationLogo RokuRokuLogo XboxXbox

Oprócz niestandardowych aplikacji dla czterech najpopularniejszych platform PrivateVPN oferuje również rozwiązania dla telewizorów smart.

PrivateVPN jest jednym z niewielu dostawców oferujących dedykowaną aplikację VPN dla Amazon Fire TV Stick, co oznacza, że ​​wystarczy pobrać aplikację ze sklepu i jesteś gotowy do pracy.

Aby chronić konsole do gier lub inne urządzenie do przesyłania strumieniowego, musisz podłączyć je do skonfigurowanego routera lub innego urządzenia z uruchomioną aplikacją PrivateVPN, takiego jak laptop lub smartfon.

Rozszerzenia przeglądarki

W przeciwieństwie do większości innych naszych najlepszych VPN, PrivateVPN nie ma rozszerzeń przeglądarki.

Jeśli jest to dla Ciebie ważne, opracowaliśmy szczegółowe przewodniki po najlepszych rozszerzeniach Chrome VPN i najlepszych dodatkach Firefox VPN.

Szyfrowanie & Bezpieczeństwo

Bardzo bezpieczny VPN z wieloma konfigurowalnymi opcjami

Protokoły

Szyfrowanie

Bezpieczeństwo

Zaawansowane funkcje

IKEv2 / IPSec

L2TP / IPSec

OpenVPN (TCP / UDP)

PPTP

AES-256

Blokowanie wycieków DNS

Własny DNS

Blokowanie wycieków IPV6

Obsługuje port TCP 443

VPN Kill Switch

SKARPETY

TOR za pośrednictwem serwera VPN

Zapoznaj się z naszym glosariuszem VPN, jeśli warunki te wprowadzają Cię w błąd i chcą dowiedzieć się więcej.

To nie jest tylko nazwa - PrivateVPN to naprawdę bezpieczna i bezpieczna sieć VPN z wieloma zaawansowanymi funkcjami, które gwarantują, że Twoje dane i nawyki przeglądania są maksymalnie prywatne.

Zrzut ekranu menu ustawień PrivateVPN w aplikacji

PrivateVPN zapewnia prawie niemożliwe do rozszyfrowania szyfrowanie AES-256, protokół OpenVPN - nasz osobisty ulubiony oraz serwery DNS obsługiwane przez PrivateVPN, dzięki czemu Twój ruch nie odbiera żadnych nieoczekiwanych zmian.

Możesz połączyć się przy użyciu innych protokołów VPN (PPTP i L2TP), ale nie zalecamy ich, ponieważ nie zapewniają one tego samego poziomu bezpieczeństwa. W rzeczywistości korzystanie z PPTP jest niebezpieczne.

PrivateVPN ma przełącznik zabijania VPN dla systemu Windows, który zapewnia bezpieczeństwo w przypadku zerwania połączenia, ale brakuje go w systemie MacOS i urządzeniach mobilnych, co jest rozczarowujące.

Nasze dokładne testy VPN nie wykryły wycieków DNS ani IPv6, a także możesz użyć Tora przez VPN lub port TCP 443 dla jeszcze większego bezpieczeństwa.

Zrzut ekranu wyników testu szczelności dla PrivateVPN

Wyniki testu PrivateVPN browserleaks.com podczas połączenia z serwerem w USA. Testujemy z Wielkiej Brytanii.

Łatwość użycia

Prosta konfiguracja i przyjazne dla użytkownika niestandardowe aplikacje

Jak zainstalować & Skonfiguruj PrivateVPN

 • Zrzut ekranu przycisku pobierania PrivateVPN

  Przejdź do sekcji pobierania na stronie PrivateVPN, aby rozpocząć proces instalacji.

 • Zrzut ekranu z Regulaminem PrivateVPN

  Musisz zaakceptować warunki PrivateVPN, zanim będziesz mógł zainstalować oprogramowanie.

 • Zrzut ekranu z Kreatora instalacji PrivateVPN

  Po zaakceptowaniu warunków kreator instalacji VPN poinformuje Cię o zakończeniu instalacji.

 • Zrzut ekranu zakończonej instalacji PrivateVPN

  Po zainstalowaniu oprogramowania pojawi się monit o ponowne uruchomienie komputera, zanim będzie można korzystać z VPN.

 • Zrzut ekranu głównego ekranu aplikacji PrivateVPN Desktop

  Klient VPN na pulpicie jest uporządkowany i przyjazny dla użytkownika, wyświetla Twój nowy adres IP i wybraną lokalizację serwera.

 • Zrzut ekranu listy serwerów PrivateVPN

  Lista serwerów PrivateVPN jest ułożona w porządku alfabetycznym według nazwy kraju i wyświetla nazwę miasta.

 • Zrzut ekranu serwerów streamingowych PrivateVPN

  PrivateVPN ułatwia przesyłanie strumieniowe ulubionych programów dzięki liście dedykowanych serwerów VPN.

 • Zrzut ekranu z wyborem protokołu PrivateVPN

  Możesz wybrać protokół VPN, z którym chcesz się połączyć, ale OpenVPN jest ustawieniem domyślnym.

 • Zrzut ekranu Strażnika połączenia PrivateVPN

  Karta Zabezpieczenie połączenia VPN umożliwia włączanie / wyłączanie funkcji, takich jak przełącznik „zabijanie” i blokowanie wycieków DNS.

Pobieranie i instalacja PrivateVPN jest niezwykle łatwa i zajmuje tylko kilka minut. Jeśli potrzebujesz pomocy, na stronie znajdują się instrukcje instalacji krok po kroku dla wielu popularnych urządzeń.

Minimalistyczne aplikacje VPN PrivateVPN świetnie radzą sobie z prostotą, jednocześnie prezentując bardziej zaawansowane funkcje.

Aplikacje PrivateVPN na komputery i urządzenia mobilne są bardzo podobne w wyglądzie, a wszystko jest wyraźnie oznaczone i dostępne - chociaż użytkownicy mobilni powinni wystrzegać się, że wersje Androida i iOS nie mają przełącznika „zabicia”.

Aplikacje PrivateVPN nie zapewniają zintegrowanego wsparcia, więc nowicjusze lub osoby szukające pomocy będą musiały skorzystać z pomocy online.

Obsługa klienta

Przydatne zasoby online, ale czat na żywo jest niespójny

Obsługa czatu na żywo

Zasoby online

tak
tak

PrivateVPN ma funkcję pomocy na czacie na żywo w swojej witrynie, ale nie jest dostępna 24/7, co jest mniej niż idealne.

Pole czatu jest czerwone lub zielone, w zależności od tego, czy jest dostępne, czy nie - nie można przewidzieć, kiedy to się stanie, czy nie. Gdy jest niedostępny PrivateVPN zamiast tego wyświetla formularz online.

Odpowiedzi e-mailem na formularz online są dość szybkie, a agenci wsparcia są bardzo kompetentni i przyjaźni.

Nawet jeśli czat na żywo nie jest aktywny, gdy go potrzebujesz, zasoby online i często zadawane pytania PrivateVPN powinny być w stanie przeprowadzić Cię przez większość problemów.

cennik & Oferty

Tania sieć VPN, zwłaszcza na planie 2-letnim

Kupon PrivateVPN

Plan cenowy PrivateVPN

PrivateVPN jest przystępny cenowo, ze znaczną 83% oszczędnością dostępną przy wykupieniu dwuletniego planu. 1,89 USD miesięcznie przez cały czas jest niezwykle kuszącą ceną za usługę o jakości PrivateVPN.

Dostępne są również krótsze plany, ale okazują się one droższe w okresach miesięcznych.

 1. Miesięczny

  7,12 USD / mies

  Za pierwszy miesiąc naliczono 7,12 USD. Zaoszczędź 35%

 2. 3 miesiące

  4,20 USD / mies

  Zapłacono 12,60 USD za pierwsze 3 miesiące Oszczędź 61%

 3. 2 lata

  1,89 USD / mies

  Rozliczono 45,36 USD za pierwsze 2 lata Oszczędź 83%

Wszystkie plany mają 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy

Zapłata & Opcje zwrotu

Karta kredytowa

PayPal

Bitcoin

tak
tak
tak

PrivateVPN akceptuje dość ograniczoną liczbę metod płatności, ale istnieje możliwość zapłaty w krypto-walucie dla wyższego poziomu prywatności:

 • Główne karty kredytowe i debetowe
 • PayPal
 • Bitcoin

PrivateVPN oferuje siedmiodniowy bezpłatny okres próbny całkowicie wolny od ryzyka. Nie musisz podawać żadnych szczegółów płatności, tylko adres e-mail i będziesz mieć pełny dostęp do usługi przez tydzień.

Istnieje również 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy dla wszystkich użytkowników, a jedynym warunkiem jest wykorzystanie mniej niż 100 GB danych w tym okresie.

Musisz podać powód żądania zwrotu pieniędzy, ale wszystkie zwroty są przetwarzane w ciągu pięciu dni roboczych od ich otrzymania, jeśli masz wątpliwości..

Dolna linia

Czy zalecamy PrivateVPN?

PrivateVPN może być niewielki, ale można go łatwo polecić VPN.

PrivateVPN jest szybki, bezpieczny, niezawodny i tak tani, że prawie niemożliwe jest zignorowanie.

Alternatywy dla PrivateVPN

Logo NordVPN

NordVPN

Nadal jest tani, ale wyniki są nieco wyższe: NordVPN jest oczywistą rekomendacją dla każdego, kto rozważa PrivateVPN. Wyróżnia go czat na żywo i aplikacje mobilne NordVPN. Przeczytaj recenzję NordVPN

Logo CyberGhost

CyberGhost

Całkowita liczba serwerów PrivateVPN blednie w porównaniu do CyberGhost - jeśli chcesz mieć szerszy zakres opcji, CyberGhost jest niedrogą, niezawodną opcją. Przeczytaj recenzję CyberGhost

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me