Mała, niezależna i ugruntowana sieć VPN, ibVPN (skrót od „Niewidzialne przeglądanie sieci VPN”) to nazwa, która prawdopodobnie będzie znana tylko tym, którzy naprawdę korzystają z VPN.


Ale czy ibVPN jest ukrytym klejnotem, który jest niesłusznie pomijany? Powinieneś wziąć to pod uwagę wraz z takimi potęgami przemysłu jak NordVPN i IPVanish?

Na pierwszy rzut oka polityka prywatności ibVPN wygląda dobrze, podobnie jak obszerna lista funkcji. Obie te kwestie omówiliśmy bardziej szczegółowo w naszej pełnej recenzji, a także odpowiadamy na duże pytania, takie jak:

 • Czy ibVPN jest bezpieczny??
 • Jak dobre jest rozszerzenie ibVPN dla Chrome?
 • Co to jest DoubleVPN?
 • Czy ibVPN spowalnia Twój Internet??

Plus wszystko, co chcesz wiedzieć o ibVPN, w tym, jak łatwo go używać, czy odblokowuje Netflix, i kto za nim stoi.

Przegląd

ibVPN Plusy & Cons

Plusy

 1. Wiarygodna polityka zerowania logów
 2. Mnóstwo funkcji bezpieczeństwa
 3. Serwery w 82 miastach na całym świecie
 4. Protokół niewidzialności dla krajów o wysokiej cenzurze
 5. Obejmuje większość urządzeń oraz przydatne rozszerzenia przeglądarki
 6. Doskonała obsługa klienta 24/7

Cons

 1. Myląca aplikacja Windows
 2. Niewiarygodne w przypadku przesyłania strumieniowego i serwisu Netflix
 3. Prędkości na połączeniach długodystansowych nie są świetne

Podsumowanie klucza ibVPN

Najwyższa prędkość pobierania

Zasady rejestrowania

Wycieki IP, DNS lub WebRTC

Jurysdykcja

Serwery

Adresy IP

Kraje

US Netflix

Torrenting

Działa w Chinach

Wsparcie

Najniższa cena

Oficjalna strona internetowa

56 Mb / s
Brak dzienników
Nie
Rumunia (członek UE)
180
2000+
50
tak
Ograniczony
Niewiarygodne
24/7 czat na żywo
4,83 USD / mc w ciągu 12 miesięcy
IbVPN.com

Powyżej znajdziesz nasze najważniejsze dania na wynos w ibVPN. Są tam przyciągające wzrok liczby, ale wszystkie są bez znaczenia, jeśli nie możesz ufać samej sieci VPN.

Zobaczmy, kto prowadzi ibVPN.

O & Zasady rejestrowania

Kim jest ibVPN?

ibVPN ma przyjemną, przejrzystą sekcję O nas na swojej stronie internetowej, która pomaga lepiej poznać firmę i budować zaufanie.

Ważne jest, aby twoja sieć VPN nie próbowała niczego przed tobą ukryć, a na pewno podoba nam się, że jest zdjęcie zespołu ibVPN z przodu i na środku.

Jedną z postaci, która nas wyróżniała, jest to ibVPN istnieje od 2003 roku, co jest dość długim okresem pod względem VPN. Nawet jeśli jego produkt VPN nie został wydany po raz pierwszy do 2010 r., To wciąż wiele lat w branży, która jest na ogół dość młoda.

Amplusnet to nazwa firmy, która jest właścicielem ibVPN. Jego strona internetowa jest dość rzadka (w rzeczywistości jest to tylko strona docelowa z pozbawioną znaczenia grafiką i niektórymi danymi kontaktowymi), ale jest to najprawdopodobniej dlatego, że po prostu istnieje jako spółka holdingowa dla marki VPN.

Strona LinkedIn dla Amplusnet mówi, że ma różnorodne portfolio produktów i rozwiązań IT, chociaż szczerze mówiąc, nie możemy znaleźć dowodu na to, że jakiekolwiek istnieją poza ibVPN.

Dan Gurghian jest współzałożycielem, właścicielem i dyrektorem generalnym Amplusnet / ibVPN - miał nawet AMA (Ask Me Anything) Q&Sesja na Reddit w 2015 roku dla każdego, kto ciekawi VPN i prywatności online.

Gurghian, wraz z resztą zespołu ibVPN, jest obywatelem rumuńskim, w którym również ma siedzibę ibVPN.

Rumunia jest członkiem UE, więc chociaż nie jest to najgorszy kraj na świecie pod względem prywatności, o tym związku zawsze należy pamiętać.

Zasady rejestrowania

ibVPN prowadzi politykę braku dzienników. Z łatwością możemy to tak nazwać, ponieważ określa to, czego nie loguje w swojej polityce prywatności.

Nie jest rejestrowany ruch ani sposób korzystania z VPN lub którejkolwiek z jego usług. ibVPN obiecuje, że nie może powiązać żadnej konkretnej działalności z żadnym konkretnym użytkownikiem i nie tylko, ale nie przechowuje żadnych informacji o płatnościach, ponieważ wszystkie są obsługiwane przez usługę strony trzeciej - co jest dość rzadkie w przypadku VPN.

Mamy tylko dwa małe problemy z zasadami rejestrowania w ibVPN.

Pierwszą kwestią jest to, że jest bardzo krótka. Podczas gdy ogólne warunki i kłótnie prawne mogą być dość długie, wszystko, co naprawdę mówi o logowaniu, to:

Zasady rejestrowania w ibVPN

Idealnie chcielibyśmy zobaczyć trochę więcej szczegółów, aby naprawdę uspokoić nasze umysły.

Po drugie, kwestia jurysdykcji ibVPN w Rumunii.

ibVPN z przekonaniem stwierdza, że ​​gdyby jakiekolwiek serwery były przeglądane przez władze, byłyby puste. Chociaż może to być prawda, byłoby jeszcze lepiej, gdyby ibVPN znajdował się gdzieś, w którym siły UE nie mogłyby w ogóle dostać się na serwery.

Prędkość & Niezawodność

Całkowicie średnia prędkość

Jeśli chodzi o prędkości, bez względu na to, czy są one przesyłane, czy pobierane, ibVPN jest zupełnie nietypowy, siedząc prosto na środku rynku.

Możesz oczywiście zrobić znacznie gorzej, ale możesz też zrobić znacznie lepiej niż ibVPN.

Szybkość wyników z naszej fizycznej lokalizacji w Londynie (połączenie światłowodowe 100 Mb / s) do testowego serwera w Londynie.

Przed użyciem ibVPN:

 1. PobieranieMb / s

  89,83

 2. Przekazać plikMb / s

  98,67

 3. Recenzja ibVPNŚwistms

  7

Po podłączeniu do ibVPN:

 1. PobieranieMb / s

  56,21

 2. Przekazać plikMb / s

  79,66

 3. Recenzja ibVPNŚwistms

  26

Znacznie bardziej godne uwagi niż surowe liczby zarejestrowane w naszych testach ibVPN to trudność, z jaką próbowaliśmy znaleźć najszybsze serwery do przetestowania.

Wybranie opcji „Najszybszy serwer” ibVPN (jak to zwykle robimy podczas testowania VPN) faktycznie połączyło nas z serwerem Tor Over VPN w Holandii. Testujemy nie tylko z Londynu w Wielkiej Brytanii, ale nawet gdybyśmy mieli siedzibę w Holandii, nie ma mowy, aby serwer Tor Over VPN był najszybszym dostępnym.

Liczba, którą widzisz powyżej, jest po przeprowadzeniu ręcznych eksperymentów i połączeniu się z serwerem w Wielkiej Brytanii - i nawet wtedy prędkości pobierania były dość zmienne. Nadal są jednak wystarczająco dobre do prawie wszystkiego, co planujesz robić online.

Prędkości międzynarodowe łączące się z serwerami w odległości około 600 mil są dość dobre, ale nastąpił poważny spadek, gdy połączyliśmy się z wschodnim wybrzeżem Stanów Zjednoczonych - ibVPN naprawdę się zawiódł, szczególnie biorąc pod uwagę, że jest to tak popularna, popularna lokalizacja, z którą można się połączyć.

Lokalizacje serwerów

Solidny globalny spread z dużą ilością opcji P2P, Tor i DoubleVPN

Globe z niebieską flagą50 krajówObraz krajobrazu miasta82MiastaObraz różowego markera2000 + adresy IP

Oprócz problemów z całkowicie zepsutym narzędziem „Najszybszy serwer” ibVPN jesteśmy pod wrażeniem jego asortymentu serwerów i lokalizacji.

Jak to często bywa, ibVPN bardzo brakuje serwerów w Afryce (jedynym wyborem jest Republika Południowej Afryki). Udaje mu się jednak ładnie pokryć resztę planety dzięki serwerom nie tylko w popularnych lokalizacjach, ale także często zaniedbanych regionach, takich jak Ameryka Środkowa (Panama) i Azja Południowo-Wschodnia (Indonezja, Malezja, Singapur, Wietnam).

ibVPN oferuje również wybór serwerów VPN na poziomie miasta w:

 • Australia
 • Kanada
 • Francja
 • Niemcy
 • Indie
 • Izrael
 • Włochy
 • Holandia
 • Rosja
 • Hiszpania
 • Szwajcaria
 • indyk
 • UK
 • Ukraina
 • NAS

Jeśli wydaje się, że to długa lista, to dlatego, że tak jest - 180 serwerów ibVPN i 2000+ adresów IP, które jej towarzyszą, są nieco bliżej normy, ale nie powinno być mowy o tym, że brakuje Ci opcji.

Streaming & Torrenting

Frustrujące dla przesyłania strumieniowego & restrykcyjne dla torrentów

Kiedy po raz pierwszy otworzyliśmy aplikację, mieliśmy duże oczekiwania dotyczące przesyłania strumieniowego przez ibVPN. Witryna ibVPN nie tylko szczyci się możliwością odblokowywania usług przesyłania strumieniowego, ale także inteligentną funkcją „Kreatora połączeń”, która automatycznie konfiguruje wiele różnych ustawień, aby uzyskać szybkie i łatwe wyniki.

Niestety, te wyniki nigdy nie docierają. Zarówno amerykańskie, jak i brytyjskie opcje przesyłania strumieniowego całkowicie nie odblokowały żadnej usługi przesyłania strumieniowego.

BBC iPlayer i UK Netflix uzyskały lepszą wersję ibVPN (żaden z trzech brytyjskich serwerów przesyłania strumieniowego nie działał), ale przynajmniej byliśmy w stanie uzyskać dostęp do US Netflix za pośrednictwem serwera „DoubleVPN - NL2US”.

Uważaj jednak, że DoubleVPN może mieć duży wpływ na prędkość Internetu. Nadal możemy płynnie przesyłać strumieniowo dane za pomocą naszego łącza światłowodowego 100 Mb / s, ale jeśli Twój Internet jest mniej wydajny, może mieć problemy.

Torrenting

Dobrą wiadomością jest to, że ibVPN ma wiele wyraźnie oznaczonych serwerów zoptymalizowanych pod kątem P2P do torrentowania.

Zła wiadomość jest taka, że ​​w Twoim kraju może ich nie być. ibVPN ma serwery P2P w:

 • Bułgaria
 • Kanada
 • Finlandia
 • Hongkong
 • Litwa
 • Holandia
 • Rosja
 • Szwajcaria
 • Ukraina

To dziwny wybór i oznacza, że ​​jeśli chcesz używać ibVPN do torrentowania w Australii lub Ameryce Południowej, będziesz musiał połączyć się na duże odległości, poświęcając przy tym szybkość.

Poprosiliśmy agenta wsparcia ibVPN o więcej informacji, który nam to udzielił torrentowanie jest dozwolone na wszystkich serwerach ibVPN, ale prawdopodobnie doświadczysz straszna wydajność na serwerach, które się do tego nie specjalizują.

Omijanie cenzury

Ma całą technologię, by realnie działać w Chinach

Chiński internet jest najbardziej cenzurowany na świecie, a coraz trudniej jest znaleźć VPN, który działa w jego granicach.

ibVPN mógłby pracować w Chinach, ale nie ma gwarancji.

ibVPN ma protokoły ShadowSocks i StealthVPN - dwa najbardziej niezawodne (i niezbędne) narzędzia wymagane do skutecznego dostępu poza internetem z Chin. Ma także ustawienia kreatora do omijania cenzury (w systemie Windows), które wykonują całą konfigurację za Ciebie.

ibVPN miał kiedyś serwery z Chin, w tym opcje DoubleVPN z Chin do Europy i Chiny z USA, ale te zostały niedawno usunięte - coś, co z pewnością wpłynie na jego zdolność do pokonania Wielkiej Zapory.

Platformy & Urządzenia

Aplikacje na wiele urządzeń oraz trzy rozszerzenia przeglądarki

Aplikacje

Logo WindowsWindowsLogo MacProchowiecLogo iOSiOSLogo AndroidaAndroidLogo LinuxLinuxLogo routeraRouter

ibVPN oferuje zwykłą gamę niestandardowych aplikacji dla różnych urządzeń, w tym Microsoft Windows, MacOS, iOS i Android.

Sekcja konfiguracji witryny ibVPN jest bardzo pomocna, zapewniając szczegółowe instrukcje (w tym prezentacje wideo) na temat instalowania aplikacji.

Słowo ostrzeżenia dla użytkowników, którzy nie będą pobierać wersji Windows dla aplikacji - ibVPN dla Windows jest zdecydowanie najbardziej kompletną wersją VPN. Może nie wygląda tak świetnie, ale ma więcej funkcji i protokołów niż jakakolwiek inna platforma.

Na przykład wersja MacOS nie ma kreatora połączeń ani kilku opcji protokołu.

Konsole do gier & Urządzenia do przesyłania strumieniowego

Logo AppleTVTelewizor appleLogo Amazon Fire TVAmazon Fire TVLogo ChromecastaChromecastLogo NintendoNintendoLogo PlayStationPlayStationLogo RokuRokuLogo XboxXbox

Nie daj się zwieść - ibVPN nie ma dedykowanej aplikacji dla Amazon Fire TV Stick. Nie ma też aplikacji na żadnym innym urządzeniu do przesyłania strumieniowego ani konsoli do gier, ale to normalne - nie ma VPN.

Tym, co ma ibVPN, jest zdolność do bycia skonfigurowany przez router. Jeśli to zrobisz, obejmie i ochroni każde urządzenie podłączone do sieci domowej na raz.

Możesz także użyć ibDNS, własnej medialnej usługi DNS ibVPN, aby odblokować różne treści przesyłane strumieniowo na urządzeniach takich jak Apple TV. Ostrzegam jednak: ibDNS nie jest VPN. Nie szyfruje i nie chroni Twojego urządzenia i powinno być używane tylko wtedy, gdy chcesz odblokować zawartość.

Rozszerzenia przeglądarki

Logo ChromeChromLogo FirefoxFirefoxLogo OperyOpera

ibVPN oferuje rozszerzenia proxy dla przeglądarek Google Chrome, Mozilla Firefox i Opera, z których wszystkie można pobrać i dodać do przeglądarki w ciągu kilku sekund.

Rozszerzenia ibVPN umożliwiają dostęp do zablokowanych treści, zapewniają bezpieczeństwo przed śledzącymi plikami cookie stron trzecich oraz chronią przed wyciekami WebRTC, czego nie oferuje wiele innych dostawców VPN.

Kolejne ostrzeżenie: są to raczej proxy niż pełne VPN. Oznacza to, że chociaż szyfrują ruch w przeglądarce, nie zapewniają takiego samego poziomu bezpieczeństwa jak aplikacje komputerowe, dlatego powinny być postrzegane jako przydatne funkcje dodatkowe, a nie kompletne zamienniki.

Szyfrowanie & Bezpieczeństwo

Imponująca liczba dodatków bezpieczeństwa

Protokoły

Szyfrowanie

Bezpieczeństwo

Zaawansowane funkcje

IKEv2 / IPSec

L2TP / IPSec

OpenVPN (TCP / UDP)

PPTP

SSTP

AES-256

Blokowanie wycieków DNS

Własny DNS

Blokowanie wycieków IPV6

VPN Kill Switch

Blokowanie wycieków WebRTC

Blokowanie reklam

Podwójna sieć VPN

Inteligentny DNS

SKARPETY

TOR za pośrednictwem serwera VPN

Zapoznaj się z naszym Słowniczkiem VPN, jeśli te warunki wprowadzają Cię w błąd i chcą dowiedzieć się więcej.

ibVPN faktycznie zaskoczył nas, ile ma zaawansowanych opcji.

Na początek zawiera wszystkie protokoły, których szukamy, w szczególności IKEv2 i OpenVPN (zarówno TCP, jak i UDP), a także kilka innych, których nie zalecamy używać (chociaż jeśli jesteś użytkownikiem Maca, dostajesz tylko wybór IKEv2 lub IPSec).

Są też Shadowsocks i StealthVPN, które pomagają pokonać szczególnie trudną cenzurę i bloki internetowe. Są to niezbędne, jeśli chcesz mieć szansę na uzyskanie VPN do pracy w kraju takim jak Chiny.

Przez cały czas ibVPN szyfruje wszystko za pomocą AES-256, który jest standardem branżowym i jest tak bezpieczny, jak to tylko możliwe.

Istnieje również wiele dodatkowych funkcji. Wspominaliśmy już o ibDNS, ustawieniu Smart DNS, które zapewnia znacznie bardziej spójny dostęp do zagranicznych treści przesyłanych strumieniowo (przydatne, nawet jeśli nie szyfruje wszystkich twoich danych), a także wbudowany bloker reklam.

Krótko wspomnieliśmy także o serwerach DoubleVPN. Sposób ten polega na kierowaniu całego ruchu do serwera VPN w kraju pośredniczącym przed przekazaniem go do wybranego miejsca docelowego.

Wszystkie te serwery są wyraźnie oznaczone, chociaż ich nazwy nie są strasznie jasne. Na przykład „DoubleVPN - SG2NL” kieruje ruch do Holandii przez Singapur.

Utrudnia to śledzenie, ale także zmniejsza prędkość.

Wreszcie jest Tor Over VPN. ibVPN ma trzy z tych serwerów (w Holandii, Singapurze i Stanach Zjednoczonych), które będą obsługiwać cały Twój ruch przez Tora. Daje to jeszcze jedną warstwę bezpieczeństwa, ale będzie również miało ogromny wpływ na twoje prędkości.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o dość złożonym temacie, zebraliśmy tutaj prosty wyjaśnienie na temat VPN i Tora.

Łatwość użycia

Zaśmiecone aplikacje, które mogą odstraszyć początkujących

Jak zainstalować & Skonfiguruj ibVPN

 • Zrzut ekranu kreatora instalacji aplikacji Windows na ibVPN

  Kreator instalacji ibVPN pojawi się po zakończeniu pobierania oprogramowania.

 • Zrzut ekranu paska postępu w pobieraniu systemu Windows przez ibVPN

  Cały proces trwał mniej niż minutę od początku do końca.

 • Zrzut ekranu ekranu logowania ibVPN

  Po zakończeniu instalacji zostanie wyświetlony ekran logowania ibVPN.

 • Zrzut ekranu głównego pulpitu aplikacji Windows na ibVPN

  Główny pulpit nawigacyjny iBVPN jest raczej surowy, a bogatą w funkcje można lepiej zorganizować.

 • Zrzut ekranu z listą serwerów VPN dostępnych w aplikacji Windows na ibVPN

  Listę serwerów można przeszukiwać i używa systemu sygnalizacji świetlnej dla wydajności z wyświetlanym czasem pingowania, co jest miłe.

 • Zrzut ekranu menu ustawień aplikacji Windows na ibVPN

  Ustawienia ibVPN są bogate i dość dobrze zorganizowane, ale nadal mają tendencję do przeciążania informacji.

 • Zrzut ekranu różnych protokołów dostępnych w aplikacji Windows na ibVPN

  Podoba nam się ekran wyboru protokołu ibVPN, ponieważ zapewnia użyteczną pomoc kontekstową.

Większość osób prawdopodobnie zauważy, że aplikacja Windows na ibVPN jest trochę przestarzała i bardzo zagracona - to zdecydowanie trochę mylące.

Z drugiej strony doświadczeni użytkownicy VPN lub odpowiedni maniacy technologii mogą mieć słabość do swoich szalonych, przepełnionych pulpitów nawigacyjnych, ponieważ mają mnóstwo ustawień do manipulowania i więcej informacji o połączeniu niż więcej niż jakikolwiek inny dostawca, którego widzieliśmy.

Menu ustawień można znaleźć po lewej stronie aplikacji. Jest dość dobrze zorganizowany, ale przydałby się podział na poszczególne zakładki, ponieważ w tej chwili wydaje się, że to trochę przeciążenie informacji. Jednak naprawdę lubimy mieć wszystkie opcje gry i elastyczność w wyborze protokołów, łączeniu się z serwerami z dodatkowym szyfrowaniem lub dostępem do usług przesyłania strumieniowego lub konfigurowaniu przełącznika zabijania.

Uwielbiamy system sygnalizacji świetlnej na liście serwerów, który pozwala wiedzieć, które lokalizacje są prawie pełne. Funkcja wyszukiwania jest również bardzo pomocna, ponieważ oznacza, że ​​nie musisz przewijać całej listy, aby znaleźć kraj, którego szukasz.

Jedynym poważnym minusem jest konstrukcja, która (przynajmniej w systemie Windows) ogromnie skorzystałaby na całkowitym remoncie, aby uczynić go bardziej usprawnionym i dostępnym dla początkujących VPN.

Warto zauważyć, że aplikacje MacOS, iOS i Android są znacznie bardziej eleganckie, ale w rezultacie brakuje konfigurowalnych elementów aplikacji Windows. W rzeczywistości aplikacja MacOS przesuwa się zbyt daleko w drugą stronę - jest bardzo prosta w użyciu, ale brakuje jej wielu funkcji, które tak bardzo doceniamy w wersji dla systemu Windows.

Rozszerzenia przeglądarki

Rozszerzenie przeglądarki ibVPN dla Chrome

Rozszerzenia przeglądarki ibVPN są tak samo łatwe w użyciu, jak można się spodziewać.

Wystarczy jedno kliknięcie, aby dodać je do przeglądarki (Chrome, Firefox lub Opera), a następnie jedno kliknięcie, aby połączyć się z dowolnym z 46 krajów (lub możesz wybrać indywidualny serwer, jeśli wolisz).

Jak zawsze jednak jesteśmy zobowiązani przypomnieć, że rozszerzenia przeglądarki ibVPN są nie pełne VPN. Są tylko serwerami proxy, więc sfałszują tylko Twoją lokalizację - używaj ich wraz z pełną aplikacją VPN, aby zapewnić całkowitą ochronę.

Obsługa klienta

Świetne wsparcie przez całą dobę & pomocne przewodniki online

Wsparcie czatu na żywo 24/7

E-mail

Zasoby online

tak
tak
tak

ibVPN oferuje wsparcie czatu na żywo przez całą dobę, aby pomóc w rozwiązywaniu wszelkich problemów lub pytań. Za każdym razem, gdy zwracaliśmy się o pomoc, znaleźliśmy odpowiedzi szybkie, przyjazne i pomocne.

Okno obsługi czatu ibVPN

Niedawna przebudowa strony internetowej poprawiła jakość często zadawanych pytań i stron pomocy technicznej, a teraz dostępna jest bardzo potrzebna funkcja wyszukiwania, która pomoże Ci szybko znaleźć to, czego potrzebujesz. Uwielbiamy również najnowszą edycję samouczków wideo.

Obsługa poczty e-mail jest szybka, ale składa się głównie z skopiowanych i wklejonych odpowiedzi, które mogą być frustrujące, jeśli próbujesz rozwiązać problem samodzielnie.

Nie jest do końca idealny, ale nie znajdziesz znacznie lepszego wsparcia w branży VPN niż w przypadku ibVPN.

cennik & Oferty

Cztery różne plany w różnych punktach cenowych

Kupon ibVPN

Plan cenowy ibVPN

Istnieją cztery różne plany, które możesz zrealizować za pomocą ibVPN. Ta recenzja oparta jest na Ultimate VPN pakiet.

Jest to najdroższa opcja, ale jest to również jedyny plan, który daje dostęp do wszystkich funkcji ibVPN, a także pięć jednoczesnych limitów połączeń.

Jest to również tylko równowartość 1,75 USD więcej miesięcznie, jeśli wykupisz 12-miesięczny plan, co jest dość znikome.

 1. Miesięczny

  10,95 USD / mies

  Ultimate VPN: Fakturowane 10,95 $ co miesiąc

 2. 6 miesięcy

  7,16 USD / mies

  Ultimate VPN: Rozliczane 42,95 $ co 6 miesięcy Oszczędź 35%

 3. 12 miesięcy

  2,42 USD / mies

  Ultimate VPN: Rozliczane 58,06 $ co 12 miesięcy Oszczędź 56%

Wszystkie plany mają 15-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy

Zapłata & Opcje zwrotu

ibVPN oferuje 24-godzinny bezpłatny okres próbny i 15-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Bezpłatny okres próbny pozwala przetestować pełną funkcjonalność usługi przez 24 godziny. Aby skorzystać z usługi, musisz się zarejestrować i podać nazwę, adres e-mail oraz hasło, jednak podoba nam się to, że nie musisz podawać żadnych szczegółów płatności, co oznacza, że ​​nie możesz automatycznie przejść na płatną subskrypcję.

Gwarancja zwrotu pieniędzy jest naprawdę bez zadawania pytań, bez ukrytych ograniczeń danych ani ograniczeń, po prostu skontaktuj się z zespołem pomocy technicznej w ciągu 15 dni, jeśli nie jesteś w 100% zadowolony z usługi.

Poza tym okresem, jeśli masz problemy techniczne, których zespół techniczny nie może rozwiązać w ciągu siedmiu dni, ibVPN przetworzy pełny lub częściowy zwrot pieniędzy, czego nie widzi wielu innych dostawców.

ibVPN akceptuje szeroką gamę metod płatności, w tym większość głównych kart kredytowych i debetowych oraz kilka różnych kryptowalut:

 • Bitcoin
 • Blackcoin
 • Dziarskość
 • Moneta Doge
 • Ethereum
 • Litecoin
 • MaidSafeCoin
 • Namecoin
 • Peercoin
 • Marszczyć
 • Pęta
 • Vertcoin

Istnieje również wiele opcji międzynarodowych, takich jak Webmoney, Alipay i Qiwi Wallet za pośrednictwem Paymentwall.

Dolna linia

Czy zalecamy ibVPN?

ibVPN ma prawdziwy potencjał, by rzucić wyzwanie najlepszym VPN na rynku, dzięki solidnemu szkieletowi bezpieczeństwa i mentalności związanej z ochroną prywatności, co ułatwia nam rekomendowanie.

Jest jednak niezaprzeczalnie zawiedziony przez średnie prędkości połączenia i niską niezawodność przesyłania strumieniowego i torrentowania. ibVPN jest dobry, ale nie ma zbyt wielu powodów, aby go subskrybować, skoro istnieje wiele innych świetnych opcji.

Alternatywy dla ibVPN

Logo PrivateVPN

PrivateVPN

PrivateVPN jest obecnie jedną z najlepszych sieci VPN do przesyłania strumieniowego. Jest także znacznie tańszy niż ibVPN. Przeczytaj recenzję PrivateVPN

Logo ExpressVPN

ExpressVPN

Jest naszym numerem jeden VPN z wielu powodów, ale jeśli chcesz niezrównane, niezawodne prędkości na całym świecie, ExpressVPN jest w swojej klasie. Przeczytaj recenzję ExpressVPN

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me