Na pierwszy rzut oka PureVPN może wydawać się prawdziwą szansą: tysiące serwerów, setki tysięcy adresów IP, obsługa 20 urządzeń i platform oraz obsługa 24/7 to przyciągające wzrok atuty.


Jednak nie wzięliśmy PureVPN na pierwszy rzut oka - zanurkowaliśmy, wyprzedzając jego żądania marketingowe i przetestowaliśmy aplikacje VPN na wylot, aby dotrzeć do sedna wielu pytań, jakie mieliśmy.

W tej recenzji PureVPN dowiesz się:

 • Kto naprawdę jest właścicielem PureVPN
 • Jeśli działa z Netflix
 • Jeśli możesz zaufać anonimowym torrentom
 • Czy to działa w Chinach, czy nie
 • I ogólnie, jeśli PureVPN jest dobry

Jeśli się spieszysz, możesz przejrzeć kluczowe informacje w poniższej tabeli podsumowań - w przeciwnym razie przewiń w dół, aby przeczytać naszą pełną recenzję.

Przegląd

Plusy PureVPN & Cons

Plusy

 1. Dobra prędkość VPN
 2. Przełącznik zabijania VPN & brak wycieków DNS / IP / WebRTC
 3. Zoptymalizowane serwery VPN współpracują z Netflix, iPlayer & więcej
 4. Ponad 2000 serwerów VPN w ponad 140 krajach na całym świecie
 5. Przyjazne dla użytkownika aplikacje VPN na popularne platformy, prosta konfiguracja

Cons

 1. Poprzednie kontrowersje dotyczące zasad rejestrowania
 2. Aplikacja VPN na komputery stacjonarne może być nieporęczna i nie reagować
 3. Pracownicy obsługi klienta nie mają wiedzy technicznej
 4. Fiddly konfiguracja dla Chin i czasami zawodna

Podsumowanie klucza PureVPN

Najwyższa prędkość pobierania

Zasady rejestrowania

Wycieki IP, DNS lub WebRTC

Jurysdykcja

Serwery

Adresy IP

Kraje

US Netflix

Torrenting

Działa w Chinach

Wsparcie

Najniższa cena

Oficjalna strona internetowa

72 Mb / s
Niektóre dzienniki użytkownika
Nie
Hongkong (Privacy Haven)
2000
300 000+
140
tak
Ograniczony
tak
24/7 czat na żywo
1,92 USD / mc przez 3 lata
PureVPN.com

PureVPN to jedna z najstarszych i najbardziej ugruntowanych nazw na całym rynku VPN, ale nie nadążała z duchem czasu. Nadal jest to dobra sieć VPN, ale teraz jest oczywiste, że niektórzy z wielkich rywali PureVPN pobili ją.

Możesz dowiedzieć się wszystkiego, co musisz wiedzieć o PureVPN, zarówno dobrych, jak i złych, poniżej - zaczynając od tego, kto stoi za usługą VPN.

O & Zasady rejestrowania

Kim jest PureVPN?

PureVPN został założony w 2007 roku przez GZ Systems Ltd, która działa pod jurysdykcją Hongkongu, co stawia go poza zasięgiem nieprzyjaznych prywatności Stanów Zjednoczonych i UE.

PureVPN twierdzi, że wybrał Hongkong ze względu na swoją siedzibę główną, ponieważ nie ma obowiązkowych przepisów dotyczących zatrzymywania danych, dlatego nie jest prawnym wymogiem przechowywania danych użytkowników ani udostępniania ich stronom trzecim.

PureVPN wyraźnie stwierdza, że ​​„jeśli i kiedy [otrzymają] wezwania do sądu, które są prawnie utrzymane w sądzie w Hongkongu, [to] nie będzie zbyt pomocne, ponieważ [nie ma prawie nic wartościowego do dzielenia się ”, Co uspokaja.

Zasady rejestrowania

Poprzednie kontrowersje wokół zasad rejestrowania PureVPN oznaczają, że nadal jesteśmy sceptyczni wobec tej usługi VPN - możesz chcieć przyjrzeć się dostawcom stosującym surowe zasady braku logów, takie jak CyberGhost lub PrivateVPN.

Okazało się, że w sprawie o nękanie online, która miała miejsce w październiku 2017 r., FBI było w stanie zidentyfikować oskarżonego poprzez dopasowanie adresu IP serwera PureVPN użytego w przestępstwie do prawdziwego adresu IP, którego użył do połączenia z serwerem.

Chociaż nie akceptujemy działań domniemanego przestępcy, PureVPN nie powiedział klientom, że zarejestrował ich adres IP, i twierdził, że rejestruje tylko czasy połączeń i wykorzystane pasmo. Co gorsza, fałszywe twierdzenie brzmiało: „NIE przechowujemy żadnych dzienników, które mogłyby zidentyfikować lub pomóc w monitorowaniu aktywności użytkownika”, co oczywiście nie jest prawdą.

Jednak PureVPN ostatnio przeszedł pewną próbę odkupienia się dzięki wprowadzeniu całkowicie odnowionej zasady rejestrowania, w której gromadzone są tylko następujące informacje:

 • Dzień, w którym łączysz się z określoną lokalizacją serwera VPN
 • Twój dostawca usług internetowych
 • Całkowita przepustowość używana przez każdego użytkownika

To robi nie log:

 • Twój źródłowy adres IP
 • Znaczniki czasu połączenia
 • Żądania DNS
 • Adres IP wybranego serwera VPN

Oznacza to, że nic, co robisz online, nie może być przypisane do Ciebie jako osoby fizycznej, przywracając odrobinę zaufania do usługi.

PureVPN posunął się także tak daleko, że zlecił niezależny audyt swojej polityki rejestrowania, aby odzyskać zaufanie użytkowników.

Prędkość & Niezawodność

Duże prędkości na pobliskich serwerach VPN, mniej szybkie na połączeniach na duże odległości

PureVPN nie jest najszybszą VPN, którą testowaliśmy, ale wciąż jest dość szybki.

Prędkości pobierania i wysyłania na pobliskie serwery (np. Z Londynu do Londynu) są więcej niż wystarczająco szybkie, aby strumieniować bez bufora.

Nasze autorskie narzędzie do testowania prędkości wykazało również imponującą spójność w całej sieci serwerów PureVPN.

Szybkość wyników z naszej fizycznej lokalizacji w Londynie (połączenie światłowodowe 100 Mb / s) do testowego serwera w Londynie.

Przed użyciem PureVPN:

 1. PobieranieMb / s

  91,42

 2. Przekazać plikMb / s

  97,52

 3. Recenzja PureVPNŚwistms

  5

Po połączeniu z PureVPN:

 1. PobieranieMb / s

  72,73

 2. Przekazać plikMb / s

  73,88

 3. Recenzja PureVPNŚwistms

  22

Prędkość pobierania bez PureVPN: 91,42 Mb / s

Prędkość pobierania z PureVPN: 72,73 Mb / s

Nasza utrata prędkości pobierania, gdy uruchomiony jest PureVPN: 20%

PureVPN działa dość dobrze w stosunku do połączeń międzynarodowych, takich jak Wielka Brytania do Australii, ale niektóre połączenia są nieco hit-and-miss (jak Wielka Brytania do USA).

Spójrz na prędkości VPN, które zarejestrowaliśmy w naszych testach w Londynie (pamiętaj, że nasze połączenie internetowe bez VPN wynosi 100 Mb / s):

 • USA: 31 Mb / s (Ściągnij) & 19 Mb / s (Przekazać plik)
 • Niemcy: 63 Mb / s (Ściągnij) & 55 Mb / s (Przekazać plik)
 • Singapur: 42 Mb / s (Ściągnij) & 10 Mb / s (Przekazać plik)
 • Australia: 41 Mb / s (Ściągnij) & 6 Mb / s (Przekazać plik)

Jak widać, prędkości przesyłania PureVPN nie są bardzo szybkie na połączeniach na duże odległości, ale jeśli nie planujesz torrentowania na odległych serwerach, nie powinno to stanowić problemu.

Czasy pingów PureVPN są średnie, więc gracze mogą lepiej spojrzeć na inne sieci VPN z bardzo niskim opóźnieniem. Tutaj możesz sprawdzić nasze rekomendacje VPN dotyczące gier.

Szukasz najszybszej sieci VPN w 2020 roku? Następnie spójrz na prywatny dostęp do Internetu.

Lokalizacje serwerów

2000 serwerów VPN rozmieszczonych w 140 krajach

Globe z niebieską flagą140 krajówObraz krajobrazu miasta180CitiesObraz różowego markera300 000 + adresy IP

PureVPN ma serwery VPN w 140 krajach na sześciu kontynentach, obsługując nie tylko popularne miejsca, takie jak Ameryka Północna i Europa Zachodnia (chociaż nadal ma serwery VPN w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Australii dla tych, którzy ich potrzebują).

Recenzja PureVPN

PureVPN obsługuje łącznie ponad 2000 serwerów - niektóre z nich to serwery wirtualne, które są oznaczone literą „V” na liście lokalizacji serwerów PureVPN. Wszystkie pozostałe serwery fizyczne są własnością PureVPN.

Najbardziej imponujące jest ponad 300 000 adresów IP - to jedna z najwyższych liczb, jakie kiedykolwiek widzieliśmy, i znacznie zmniejsza ryzyko przeciążenia serwera, gwarantując wysokie prędkości VPN.

Wybór 13 różnych serwerów na poziomie miasta w USA i czterech różnych serwerów na poziomie miasta w Australii oznacza, że ​​PureVPN zapewnia zasięg od wybrzeża do wybrzeża. Możesz przechodzić do wielu miast w wielu krajach:

 • Australia (4)
 • Kanada (3)
 • Chiny (2)
 • Czechy (2)
 • Francja (2)
 • Niemcy (5)
 • Malezja (2)
 • Republika Południowej Afryki (2)
 • Wielka Brytania (4)
 • US (13)

Streaming & Torrenting

Zoptymalizowane serwery działają z Netflix, ale nie są zalecane do torrentowania

PureVPN to przyzwoita sieć VPN, jeśli szukasz szybkiego, bezproblemowego dostępu do głównych usług przesyłania strumieniowego.

Tryb strumienia PureVPN odblokowuje ponad 20 wymienionych usług i kanałów transmisji telewizyjnej za pomocą zoptymalizowanych serwerów VPN, w tym:

 • Netflix
 • BBC iPlayer
 • Amazon Prime
 • Sky TV
 • Hulu
 • ABC
 • ESPN

Podczas naszych regularnych testów zasadniczo nie mieliśmy problemów z dostępem do popularnych usług przesyłania strumieniowego za pośrednictwem serwerów dedykowanych, ale czasami musieliśmy wypróbować kilka różnych serwerów, aby uzyskać dostęp do naszych ulubionych programów.

Torrenting

PureVPN nie jest dobrym wyborem dla fanów i torrentów Kodi, nawet jeśli P2P jest dozwolony na większości jego serwerów VPN.

Wcześniejsze problemy z zasadami rejestrowania PureVPN uniemożliwiają nam rekomendowanie tej usługi VPN do działań P2P wrażliwych na prywatność. Więcej informacji na temat zasad rejestrowania PureVPN można znaleźć poniżej.

Niektórzy czytelnicy zgłosili również, że agenci wsparcia PureVPN zalecili użycie dedykowanych adresów IP dla ruchu P2P, co jest złą poradą.

Dedykowany adres IP to stały adres IP przypisany do konta PureVPN i nigdy się nie zmienia. Chociaż może być skuteczny do przesyłania strumieniowego Netflix, nie jest dobry dla prywatności.

Jeśli potrzebujesz VPN do torrentowania, przeczytaj nasz przewodnik po najlepszych VPNach tutaj.

Omijanie cenzury

Działa w Chinach, ale konfiguracja jest skomplikowana

PureVPN jest jedną z niewielu usług VPN, które nadal działają w Chinach, pomimo niedawnych rządowych ataków na dostawców VPN, nawet jeśli z czasem stają się coraz mniej niezawodne.

Musisz skontaktować się z obsługą klienta PureVPN, aby otrzymać kompleksowy przewodnik na temat konfigurowania sieci VPN dla Chin. Może to być kłopotliwy proces i wymaga dużej ilości ręcznej konfiguracji. Nawet wtedy PureVPN nie zawsze działa w Chinach.

Aby uzyskać bardziej niezawodne alternatywy, spójrz na najbardziej niezawodne sieci VPN dla Chin.

Podczas gdy sieć serwerów PureVPN jest ogromna i prawdopodobnie będzie mieć serwery w pobliskich krajach o wolności słowa, istnieją inne sieci VPN z znacznie bardziej skutecznymi rozwiązaniami dla innych krajów o wysokiej cenzurze, takich jak Arabia Saudyjska i Rosja.

Platformy & Urządzenia

Aplikacje VPN na Windows, MacOS, Android, iOS & więcej

Aplikacje

Logo WindowsWindowsLogo MacProchowiecLogo iOSiOSLogo AndroidaAndroidLogo LinuxLinuxLogo routeraRouter

PureVPN ma dobry wybór niestandardowych aplikacji dla różnych urządzeń, w tym:

 • Microsoft Windows
 • Apple MacOS
 • iOS
 • Android
 • Linux

Aplikacje PureVPN są łatwe do zainstalowania, zajmuje tylko kilka minut i są również dość łatwe w użyciu.

Dodatkowo możesz używać PureVPN na maksymalnie pięciu urządzeniach w danym momencie.

Konsole do gier & Urządzenia do przesyłania strumieniowego

Logo AppleTVTelewizor appleLogo Amazon Fire TVAmazon Fire TVLogo ChromecastaChromecastLogo NintendoNintendoLogo PlayStationPlayStationLogo RokuRokuLogo XboxXbox

PureVPN wyróżnia się na tle innych usług VPN dostarczaniem dedykowanych aplikacji zarówno dla Amazon Fire TV Stick, jak i Android TV, więc wystarczy pobrać oprogramowanie ze sklepu z aplikacjami i możesz rozpocząć transmisję strumieniową.

Fanom transmisji strumieniowej może spodobać się fakt, że PureVPN jest również wyposażony w dodatek Kodi, co jest bardzo rzadkie.

Ponadto możesz używać PureVPN na innych urządzeniach do przesyłania strumieniowego i konsolach do gier, takich jak Xbox i PlayStation, konfigurując go na poziomie routera. Możesz kupić wstępnie skonfigurowane routery z już zainstalowanym PureVPN lub ręcznie skonfigurować istniejący router, jeśli jest zgodny.

Jeśli masz router DD-WRT, PureVPN zapewnia aplet, który znacznie ułatwia korzystanie z VPN na routerze.

Rozszerzenia przeglądarki

Logo ChromeChromLogo FirefoxFirefox

Subskrypcja PureVPN obejmuje również rozszerzenia przeglądarki proxy dla Google Chrome i Mozilla Firefox.

Chociaż dodatki przeglądarki PureVPN są wyposażone w ochronę przed wyciekiem WebRTC, należy pamiętać, że te serwery proxy nie szyfrują połączenia, dlatego nie należy ich używać zamiast pełnego klienta stacjonarnego. Mimo to stanowią dobrą dodatkową premię.

Obecnie nie ma żadnych rozszerzeń Opery ani Safari.

Szyfrowanie & Bezpieczeństwo

Silne szyfrowanie & wiele zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa

Protokoły

Szyfrowanie

Bezpieczeństwo

Zaawansowane funkcje

IKEv2 / IPSec

L2TP / IPSec

OpenVPN (TCP / UDP)

PPTP

SSTP

AES-256

Blokowanie wycieków DNS

Własny DNS

Blokowanie wycieków IPV6

VPN Kill Switch

Blokowanie wycieków WebRTC

Split Tunneling

Zapoznaj się z naszym glosariuszem VPN, jeśli warunki te wprowadzają Cię w błąd i chcą dowiedzieć się więcej.

Kiedyś trudno było polecić PureVPN każdemu, kto ma rygorystyczne potrzeby w zakresie prywatności ze względu na wcześniejsze problemy z polityką rejestrowania, ale niedawna modernizacja oznacza, że ​​nie jest to już tak duży problem.

Aplikacja PureVPN wybiera „najlepszy” protokół VPN podczas uruchamiania, ale zalecamy używanie OpenVPN (UDP i TCP), ponieważ jest to najlepszy protokół zapewniający wszechstronną wydajność i prywatność. Szyfrowanie odbywa się za pomocą „niezniszczalnego” szyfru AES-256.

Zrzut ekranu menu ustawień PureVPN w aplikacji

Możesz także połączyć się z następującymi protokołami VPN:

 • IKEv2 - bardzo szybki i bezpieczny, idealny dla urządzeń mobilnych
 • PPTP - bardzo niebezpieczny i można go łatwo złamać
 • L2TP - ogólnie bezpieczny
 • SSTP - wiąże się z niektórymi potencjalnymi zagrożeniami bezpieczeństwa

Przełącznik zabicia VPN jest istotną funkcją, blokującą cały ruch internetowy w przypadku zerwania połączenia VPN z jakiegokolwiek powodu, zapobiegając ujawnieniu twojego prawdziwego adresu IP.

PureVPN chroni również przed wyciekami DNS, IPv6 i WebRTC - które okazały się skuteczne w naszych niezależnych testach - dając ci spokój, że Twoja aktywność online nie jest widoczna dla nikogo poza tobą.

Zrzut ekranu wyników testu szczelności browserleaks.com podczas połączenia z PureVPN

Wyniki testu szczelności PureVPN przeglądarkileaks.com podczas połączenia z serwerem VPN w USA. Testujemy z Wielkiej Brytanii.

Aplikacja komputerowa PureVPN obejmuje również tunelowanie dzielone, co pozwala kierować określony ruch przez VPN i pozostawiać resztę podróży poza zaszyfrowanym tunelem.

PureVPN miał kiedyś złośliwe oprogramowanie i bloker reklam (Gravity i Ozone), ale zostały one usunięte z czerwca 2019 r..

Jednak podczas naszych testów tak zrobiliśmy zauważ coś dziwnego.

Kiedy podłączyliśmy się do niektórych serwerów (w Wielkiej Brytanii), nasz ruch był kierowany przez serwery proxy Squid.

Skontaktowaliśmy się z PureVPN, aby zapytać, dlaczego tak się dzieje i oto ich odpowiedź:

Zrzut ekranu odpowiedzi klienta PureVPN na nasze pytanie dotyczące proxy Squid

„Informujemy, że używamy kałamarnicy na wielu serwerach, w tym w Wielkiej Brytanii, w celu lepszego routingu”.

Następnie poprosiliśmy PureVPN o potwierdzenie, że Squid nie rejestruje ruchu użytkowników:

Zrzut ekranu odpowiedzi klienta PureVPN na nasze pytanie dotyczące proxy Squid

„Informujemy, że tak, wszystkie logowanie jest wyłączone w kałamarnicy. Niestety nie możemy ujawnić informacji z przyczyn biznesowych. ”

Chcielibyśmy zobaczyć większą przejrzystość tego problemu na stronie PureVPN.

Łatwość użycia

Niestandardowe aplikacje VPN można szybko skonfigurować, ale są trochę niezgrabne

Jak zainstalować & Skonfiguruj PureVPN

 • Zrzut ekranu przycisku pobierania PureVPN

  Oprogramowanie VPN można łatwo pobrać, przechodząc do sekcji aplikacji na stronie PureVPN.

 • Zrzut ekranu z regulaminem PureVPN

  Musisz przeczytać i zaakceptować warunki przed rozpoczęciem procesu instalacji VPN.

 • Zrzut ekranu folderu docelowego instalacji PureVPN

  Możesz zdecydować, gdzie przechowywać pliki instalacyjne PureVPN, a także wybrać skrót na pulpicie.

 • Zrzut ekranu Kreatora instalacji PureVPN

  Tutaj możesz sprawdzić postęp instalacji VPN, co zwykle zajmuje tylko kilka minut.

 • Zrzut ekranu ekranu instalacji zakończonego PureVPN

  Po zainstalowaniu oprogramowania VPN zobaczysz monit o uruchomienie aplikacji PureVPN.

 • Zrzut ekranu z trybu aplikacji PureVPN na komputer Wybierz

  Użyj ekranu wyboru trybu PureVPN, aby dostosować aplikację w zależności od tego, co chcesz zrobić.

 • Kreator połączeń przesyłania strumieniowego PureVPN

  Wybierz usługę przesyłania strumieniowego w (opcjonalnym) kreatorze połączeń, aby zobaczyć najlepsze serwery VPN.

 • Zrzut ekranu informacji o połączeniu aplikacji PureVPN na komputer

  Ekran połączenia pokazuje informacje o połączeniu VPN, w tym nowy adres IP.

 • Zrzut ekranu zaawansowanych ustawień aplikacji PureVPN Desktop

  Zaawansowane ustawienia PureVPN są bardzo dobrze zorganizowane i zawierają pomocne kontekstowe wskazówki wyjaśniające, co robią.

Instalacja PureVPN jest bardzo łatwa i nie będzie kłopotać nawet najbardziej niedoświadczonych użytkowników VPN. Po prostu pobierz oprogramowanie, postępuj zgodnie z instrukcjami instalacji, a następnie wprowadź dane logowania.

Aplikacje PureVPN są obiecujące i wyraźnie koncentrują się na wrażeniach użytkowników, ale stwierdziliśmy, że wykonanie jest niespójne.

Główny pulpit nawigacyjny jest dość łatwy w użyciu i można go dostosować do określonego celu (streaming, swoboda w Internecie, udostępnianie plików, bezpieczeństwo, dedykowane IP), ale aplikacje komputerowe PureVPN nadal wydają się trochę niezgrabne i staromodne.

Dobrze zorganizowane konfigurowalne opcje można znaleźć w menu ustawień PureVPN i uwielbiamy pomocne wyjaśnienia, które towarzyszą niektórym bardziej zaawansowanym opcjom, takim jak ochrona przed wyciekiem IPv6.

Aplikacje mobilne PureVPN są nieco bardziej usprawnione niż ich odpowiedniki na komputery, bez uszczerbku dla zaawansowanych funkcji.

Rozszerzenia przeglądarki

Zrzut ekranu rozszerzenia Chrome PureVPN

Konfigurowanie rozszerzeń przeglądarki proxy PureVPN dla Google Chrome lub Mozilla Firefox nie potrwa długo. Wystarczy kliknąć „Pobierz rozszerzenie” na stronie PureVPN, dodać rozszerzenie do przeglądarki, zalogować się i połączyć.

Obsługa klienta

Pomocna obsługa czatu na żywo i obszerne zasoby online

Wsparcie czatu na żywo 24/7

Zasoby online

tak
tak

Obsługa klienta PureVPN jest całkiem dobra, ale nadal można ją ulepszyć.

PureVPN ma funkcję czatu na żywo przez całą dobę, co jest bardzo przydatne w przypadku szybkich, prostych pytań. Pracownicy wsparcia reagują szybko i uprzejmie, ale ich wiedza nie rozciąga się na bardziej skomplikowane zapytania - tak samo było z obsługą poczty e-mail.

Centrum pomocy technicznej na stronie jest z pewnością obszerne i zawiera wiele często zadawanych pytań, porady dotyczące rozwiązywania problemów oraz instrukcje ręcznej konfiguracji dla wielu urządzeń.

Jeśli masz proste pytanie, będziesz w stanie znaleźć odpowiedzi w ciągu kilku minut, ale jeśli jest to technicznie skomplikowane, musisz być bardziej wytrwały.

cennik & Oferty

Przystępna cena w stosunku do rocznego planu

Kupon PureVPN

Plan cenowy PureVPN

Im dłużej zdecydujesz się na PureVPN, tym mniej będziesz płacić miesięcznie - jak ma to miejsce w przypadku większości sieci VPN.

Jeden miesiąc jest najdroższą opcją za 10,95 USD, ale zmniejsza się o aż 73% do zaledwie 2,91 USD miesięcznie, jeśli wybierzesz plan dwuletni. Istnieje również roczny plan za rozsądną kwotę 4,16 USD miesięcznie.

Długoterminowe plany PureVPN są wyjątkowo tanie - jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze, PureVPN jest bardzo silnym konkurentem.

 1. Miesięczny

  10,95 USD / mies

  Fakturowane 10,95 $ co miesiąc

 2. 12 miesięcy

  4,16 USD / mies

  Za pierwszy rok naliczono 49,95 USD Zaoszczędź 62%

 3. 2 lata

  2,91 USD / mies

  Rozliczono 69,95 USD za pierwsze 2 lata Oszczędź 73%

Wszystkie plany mają 31-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy

Zapłata & Opcje zwrotu

PureVPN akceptuje szeroki zakres metod płatności, w tym kilka bardziej prywatnych opcji:

 • Karty kredytowe i debetowe
 • PayPal
 • AliPay
 • Mnóstwo kryptowalut za pośrednictwem CoinPayments, w tym BitCoin
 • Mnóstwo metod międzynarodowych za pośrednictwem PaymentWall i BlueSnap

Nie możesz używać PureVPN za darmo, ale możesz przetestować oprogramowanie PureVPN przez 31 dni bez ryzyka z jego gwarancją zwrotu pieniędzy. To naprawdę nie jest zadawane pytania, bez ukrytych ograniczeń danych ani ograniczeń. Jeśli jest to spowodowane problemem technicznym, obsługa klienta spróbuje to naprawić w pierwszej kolejności.

Po przetworzeniu wniosku o zwrot środków PureVPN i anulowaniu konta konto może pojawić się na Twoim koncie do 30 dni.

PureVPN oferuje również trzydniowe konto próbne bez ograniczeń danych i ograniczeń użytkowania za 2,50 USD. W żadnym wypadku nie podlega to zwrotowi, w tym problemom technicznym, ale jest to bardzo dobry sposób na przetestowanie wszystkich usług bez obawy o przekroczenie limitu transferu danych.

Dolna linia

Czy zalecamy PureVPN?

PureVPN nie ma nieskazitelnej przeszłości, ale nowa polityka rejestrowania i niezależny audyt w celu jej odzyskania odzyskały część naszego zaufania.

Chociaż niektórzy mogą zdecydować się na VPN bez kontrowersji co do jego nazwy, PureVPN jest nadal dobrym wyborem dla użytkowników, którzy potrzebują dostępu do treści z całego świata (konkretnie 140 krajów) i jest przydatny do przesyłania strumieniowego Netflix i innych usług zbyt.

Alternatywy dla PureVPN

Logo ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN wielokrotnie udowodnił swoją wiarygodność - raz, gdy został skonfiskowany jeden z tureckich serwerów i nie można było znaleźć dzienników połączeń użytkownika, a innym razem, gdy zakończono niezależne audyty prywatności i bezpieczeństwa. Przeczytaj recenzję ExpressVPN

Logo NordVPN

NordVPN

P2P jest dozwolony na większości serwerów PureVPN, ale NordVPN jest znacznie lepszą siecią VPN do torrentowania. Jest szybki, bezpieczny i bez dzienników. NordVPN zapewnia również doskonałą obsługę klienta 24/7 i eleganckie niestandardowe aplikacje. Przeczytaj recenzję NordVPN

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me