Remiantis naujais tyrimais apie neteisėtą įsilaužimo įrankių pardavimą tamsiajame internete, galima pasinervinti į internetinį sukčiavimą už mažesnę nei kavos kainą. Tarp pigiausių prekių, kuriomis prekiaujama, yra padirbti puslapiai ir slaptažodžių įsilaužimo įrankiai dideliam prekių ženklų asortimentui nuo „Apple“ ir Facebook į „Walmart“ ir „Amazon“, parduodama už maždaug 2 USD.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie paveiktas svetaines ir programas, skaitykite prekės ženklų skyrių mūsų išvadose. Norėdami sužinoti JK duomenis, žiūrėkite JK „Dark Web Market Price Index“ leidimą.

Mes taip pat sužinojome, kad tiek mažai, kiek aplink 125 USD galite nusipirkti įspūdingų įsilaužimo įrankių rinkinį, kuris leistų užmegzti kibernetinį nusikaltimą, pradedant nuo užkrėtimo žmonėmis kenkėjiška programa ir įsilaužus į „WiFi“ tinklus - visa tai norint pavogti asmeninę informaciją ir pavogti tapatybės vagystes.

Tarp kitų kišenės pakeitimo įsilaužimo įrankių yra klavišininkai (Vidutiniškai 2,07 USD), „WiFi“ įsilaužimo programinė įranga (3 USD), „Bluetooth“ įsilaužimo įrankiai (3,48 USD) ir net galingas kenkėjiška programa ne daug daugiau nei dauguma žmonių praleidžia savo pietus (nuotolinės prieigos trojanai, 9,74 USD).

Kitame skalės gale mes radome galingus prietaisus, kuriuos paprastai naudoja policija ir kurie apgauna kamerų bokštus ir gali perimti ląstelių duomenis, didžiausio pralaidumo versijų sąraše 50 000 USD.

Nerimą keliančiai žemai patekimo į internetinę sukčiavimą kliūtims dar labiau sumažėja paplitimas įsilaužimo vadovai Paprastai parduodama už 9 USD ar mažiau ar net išmetama nemokamai kaip saldiklis parduodant įsilaužimo įrankius.

Daugelis iš mūsų turi dešimtis internetinių paskyrų, kurias galima nulaužti naudojant reikiamus įrankius ir metodus. Mūsų saugumo ekspertų komanda peržiūrėjo dešimtis tūkstančių įrašų penkiose populiariausiose tamsiosios interneto rinkose; Sapnas; Taškas; Wall Street turgus; Berlusconi turgus; ir imperija. Šios užšifruotos svetainės, kurias galima pasiekti tik naudojant „Tor“ naršyklę, leidžia nusikaltėliams anonimiškai parduoti įsilaužimo įrankius kartu su visa kita kontrabanda, pavyzdžiui, neteisėtais narkotikais, pavogta informacija ir ginklais..

Kurdami šį leidimą sutelkėme dėmesį į sąrašus, kuriuose yra įsilaužimo programinė ir techninė įranga, skaitmeniniai failai, naudojami apgaulės būdu, internetinių sukčiavimo vadovai ir apgaulingos sąskaitos. Tamsos interneto rinkos kainų indeksas. Mes išanalizavome kiekvieną aukcioną ir apskaičiavome vidutines parduotų prekių kategorijų pardavimo kainas, kad JK visuomenė padėtų suprasti, kaip lengva pradedantiesiems sukčiauti..

Tamsus interneto rinkos kainų indeksas - įsilaužimo įrankiai (2018 m. Liepa - JAV leidimas)

Parduodama prekė Vidutinė pardavimo kaina
Įrankiai Slaptažodžių įsilaužimo įrankio pasirinktiniai failai 1,96 USD
„Keylogger“ 2,07 USD
Sukčiavimo puslapis 2,28 USD
„WiFi“ įsilaužimo programinė įranga 3,00 USD
„Bluetooth“ įsilaužimo programinė įranga 3,48 USD
FTB / NSA įsilaužimo įrankiai 5,64 USD
Kriptovaliutų sukčiavimo kenkėjiškos programos 6,07 USD
Įsilaužimų programinė įranga 8,77 USD
Nuotolinės prieigos Trojos arklys 9,74 USD
Anonimiškumo priemonės 13,19 USD
Klastojimo šablonai 13,97 USD
Kortelių programinė įranga 44,37 USD
Kenkėjiška programa 44,99 USD
Slaptažodžių įsilaužimo programinė įranga 50,64 USD
„Cryptocurrency Miner“ kenkėjiška programa 73,74 USD
Nesąžininga sąskaita 145,05 USD
Mobilaus bokšto simuliatoriaus rinkinys 28 333,33 USD
Gidai Kenkėjiška programa 0,99 USD
Sukčiavimas 2,49 USD
Pašto sistemos slapta 3,35 USD
Sąskaitų įsilaužimas 3,91 USD
„WiFi“ įsilaužimas 6,35 USD
Išgryninti 7,76 USD
Karpymas 10,61 USD
Saugumo aplinkkelis 17,54 USD
Tamsusis internetas 31,20 USD
Išnaudoti 2 536,56 USD

Šaltinis: tamsių internetinių rinkų sąrašai, surinkti per 2018 m. Liepos 2-25 d.. Stebimos rinkos buvo „Dream“, „Point“, „Wall Street Market“, „Berlusconi Market“ ir „Empire Market“. Kainos, surinktos USD ir konvertuotos į GBP, naudojant keitimo kursą įtraukimo į sąrašą metu.

Pardavimo kainos paaiškintos

Slaptažodžių įsilaužimo įrankio pasirinktiniai failai

Daugybė slaptažodžių nulaužimo programų „Google“ paieškai padeda pasiekti net įprastame žiniatinklyje. Teisėtai naudojant serverio saugą, nes randami silpni slaptažodžiai, jie taip pat gali būti naudojami kenkėjiškai.

Reikalaudami tinkamos kiekvieno tikslo konfigūracijos, iniciatyvūs įsilaužėliai parduoda failus, kuriuose yra pritaikyti nustatymai, beveik bet kuriai programai ar svetainei, kurią galite įsivaizduoti, nuo el. Pašto ir socialinės žiniasklaidos iki žaidimų ir internetinių parduotuvių. Paprastai kiekvienas grąžins jums tik 1,96 USD. Mes sugretinome prekių ženklų sąrašą, kurį radome su tokiais reklamuojamais failais, bet kasdien jų yra daug daugiau.

„Keylogger“

Paprasta, bet efektyvi programinė įranga, fiksuojanti kiekvieną klaviatūros paspaudimą jūsų kompiuteryje. Jį galima įdiegti keliais būdais, įskaitant ir nuotoliniu būdu. Sukčiai jį naudoja norėdami surinkti prisijungimo duomenis ir nesąžiningai pasiekti paskyras. Vidutinė tamsaus interneto kaina buvo tik 2,07 USD.

Sukčiavimo puslapis

Sukčiavimas sukčiavimu arba apgaulingas bandymas gauti asmeninę informaciją apsimetant patikimu subjektu, pavyzdžiui, populiarioje svetainėje ar finansų įstaigoje, yra vienas iš labiausiai paplitusių būdų, kai kibernetiniai nusikaltėliai vagia ne tik prisijungimus, bet ir tai, ką kreditinių kortelių įsilaužėliai vadina „fullz“, arba visą identifikavimo informacijos paketą, kuris leidžia tapatybės vagystę.

Pastebėjome, kad populiariausių pasaulyje prekių ženklų sukčiavimo puslapiai populiarėja tamsiame žiniatinklyje, todėl kaina sumažėja iki beveik vienodas - 2,07 USD. Pažymėjome, kad vieninteliai prekės ženklai, kainuojantys daugiau nei šie „Apple“, daugiau nei dvigubai didesnė nei 5,11 USD ir „Netflix“ $ 3,54, tai rodo didesnę klientų vertę sukčiams.

„WiFi“ įsilaužimo programinė įranga

Šio tipo programinė įranga yra skirta jūsų belaidžio tinklo saugai išbandyti ir pagerinti, įvedant slaptažodžius ir uostant transliuojamus duomenis. Gali būti neteisėta naudoti jį tinkle be jo savininko leidimo, tačiau tai netrukdys įsilaužėliams pasiryžti pavogti jūsų duomenis.

Įprastiniame žiniatinklyje galima nemokamai pasiekti šio tipo programinę įrangą, todėl tamsiosios interneto pardavėjai parduoda pigiai (3 USD) ir yra linkę siūlyti rinkinius su papildomais ištekliais ir net klientų palaikymą, kad gundytų pirkėjus..

„Bluetooth“ įsilaužimo programinė įranga

„Bluetooth“ įsilaužimo programinė įranga, kurią atradome, turėjo labai konkretų tikslą: nulaužti išmaniuosius telefonus ir skambinti papildomais numeriais, taip padidindama išlaidas aukos sąskaitose. Vidutinė kaina buvo 3,48 USD.

Atkreipkite dėmesį, kad tipiškesnis „Bluetooth“ įsilaužimo būdas paprastai daromas naudojant aparatūros įtaisus, parduodamus įprastame internete.

FTB / NSA įsilaužimo įrankiai

Pastarųjų metų JAV žvalgybos agentūros „cybertools“ nuotėkių serija pateikė keletą ypač galingų įsilaužimo įrankių į viešąją erdvę ir, be abejonės, padidino kibernetinius nusikaltimus. Didžiuliais šios profesionalios klasės programinės įrangos paketais prekiaujama už alaus kainą (5,64 USD), nepaisant to, kad, suprantama, ji verta tūkstančių dolerių..

Mes atradome sąrašus, kuriuose pateikiamos priemonės, galinčios ištrintus tekstus atgauti iš išmaniųjų telefonų; apeiti spynos; rasti užšifruotų atsarginių kopijų slaptažodžius; išgauti duomenis iš debesies paslaugų; elementų, saugomų „BitLocker“, „TrueCrypt“ ir kitų šifravimo paslaugų, iššifravimas; nuskaityti slaptažodžius iš daugybės programų; ir daug daugiau.

Kriptovaliutos sukčiavimas & Miner kenkėjiška programa

Kriptovaliuta, tokia kaip „Bitcoin“ ar „Monero“, yra labai patraukli kibernetiniams nusikaltėliams dėl savo galimybių anoniminiams sandoriams ir raketinės vertės. Mes nustatėme dviejų tipų kenkėjiškas programas, susijusias su šifravimu: įrankiai ją pavogti arba sukurti.

Kenkėjiška ar kenkėjiška programinė įranga paprastai yra implantuojama į aukų kompiuterius, kad galėtų sukelti tam tikrų blogybių. Kriptogramų sukčiavimo kenkėjiška programa parduodama už 6,07 USD ir žada pavogti tikslinės įmonės „Bitcoin“, kurios rašymo metu prekyba šiuo metu viršija 7 800 USD..

Kadangi nėra centrinio banko, išleidžiančio naujas vekselius, kriptovaliutos sukuriamos „kasant“, ty atliekant skaičiavimus, reikalingus operacijoms patvirtinti. Paprasčiau tariant, atsižvelgiant į tai, kad sėkmingai tai padaryti tampa sunkiau, nes kalnakasiai varžosi atlikdami skaičiavimus, kuo daugiau perdirbimo galios turite, tuo daugiau valiutos galite sugeneruoti. Vienas iš būdų tai padaryti yra užkrėsti kuo daugiau žmonių kasybos kenkėjiškų programų ir paleisti procesą fone keliuose kompiuteriuose..

Kenkėjiška programa, kurią radome, buvo skirta „Monero“, o ne „Bitcoin“, nes ji yra mažiau vertinga - rašymo metu ji prekiavo 141 USD ir todėl ją lengviau ištirti. Nepaisant to, ši kenkėjiška programa už tamsųjį internetą gauna vidutiniškai 73,74 USD, o kartais ir kur kas daugiau.

Įsilaužimų programinė įranga

Tai „visiems tinkanti“ kategorija, kuriai priskiriami kitokie įsilaužimo įrankiai, nenurodyti kitoje mūsų rodyklės vietoje. Tai apima kreditinių kortelių likučių tikrinimo įrankius, telefonų kodų šaliklius ir įrankį kompiuterių nulaužimui per nuotolinio darbalaukio protokolą..

Nuotolinės prieigos Trojos arklys

Ši ypač bjauri kenkėjiškos programos rūšis leidžia įsilaužėliams visiškai valdyti jūsų kompiuterį. Jie ne tik gali registruoti visus jūsų klaviatūros paspaudimus ir pasiekti privačius failus norėdami pavogti tapatybės vagystes ir apgaulės būdu, bet, deja, taip pat įprasta, kad vojerai šiuos vadinamuosius RAT naudoja internetinės kameros šnipinėjimui..

Mes radome kelis garsaus ir nepaprastai galingo „Blackshades RAT“, kuris, kaip manoma, užkrėtė daugiau nei pusę milijono įrenginių, sąrašus. Šis trojanas taip pat leidžia įsilaužėliams įtraukti užkrėstus kompiuterius į robotų tinklą. Taip pat radome RAT, skirtus naudoti „Android“ operacinėje sistemoje. Vidutinė šių galingų įrankių kaina buvo vos 9,74 USD.

Anonimiškumo priemonės

„Rookie“ piratai gali mokėti už tai, kad padengtų savo takelius įvairiomis anonimiškumo priemonėmis, kurių prekyba vidutiniškai kainuoja 13,19 USD. Tai apima tinkintas interneto naršykles, tokias kaip smarkiai modifikuota „Firefox“ versija, praminta „FraudFox VM“, ir kriptus, įrankius, užmaskuojančius kenkėjiškas programas kaip gerybinius failus. Taip pat radome anoniminių SMS ir telefono skambučių, skirtų naudoti sukčiaujant, kurių kiekviena kainuoja mažiau nei 1 USD.

Klastojimo šablonai

Mes radome platų skaitmeninių šablonų bankų išrašams, komunalinėms paslaugoms, pasams, mokėjimo kortelėms ir vairuotojo pažymėjimams su išsamiais vadovo, kaip efektyviai jais naudotis, asortimentą. Įprasta šių failų kaina buvo 13,97 USD, atspindinti jų vertę, kai jie buvo naudojami kartu su pavogta informacija, norint atidaryti kredito linijas.

Kortelių programinė įranga

Ši labai galinga programinė įranga, naudojama kartu su pigia ir lengvai prieinama aparatine įranga, leidžia menininkams klonuoti kredito ir debeto korteles ir keičiasi savininkams vidutiniškai už 44,37 USD. Oficialiais kanalais ji parduodama už daugiau nei 2600 USD.

Slaptažodžių įsilaužimo programinė įranga

Mes radome platų kainų spektrą slaptažodžių krekeriams. Brangiausia buvo daugiau nei 750 USD už programą, skirtą nulaužti sąskaitas populiarioje Kanados lojalumo programoje, kuriai jau buvo padaryta aukšto lygio ataka. Labiau paplitusios buvo programos, skirtos sukčiauti socialinės žiniasklaidos slaptažodžius, kurių „Facebook“ ir „Instagram“ buvo nukreiptos į griežtą taikymą, ir bendresni paskyros įsilaužėliai, žadantys prieigą prie „Netflix“, „Spotify“ ir „Amazon“, be kitų, kainuojančių gerokai mažiau nei 10 USD.

Kenkėjiška programa

Tarp mūsų aptiktų kenkėjiškų programų (vidutiniškai kainuojančių 44,99 USD) buvo pavieniai išpirkos programų pavyzdžiai, kurie užrakins jūsų kompiuterį ir visam laikui užšifruos jo turinį, nebent būtų mokama išpirka. Pardavėjai gyrėsi, kad jų kenkėjišką programinę įrangą negalėjo aptikti antivirusinė programa ir kad ją buvo galima pritaikyti atsižvelgiant į jūsų pačių pasirinkimą. Mes taip pat radome „Blackhole“ išnaudojimo rinkinys parduodamas, kenkėjiškų programų platinimo būdas ir kažkada apibūdintas kaip žinomiausias tokio tipo kenkėjiškas produktas.

Nesąžininga sąskaita

Svarbi sėkmingo sukčiavimo dalis dažnai bus saugi neteisėtai įgyto pelno vieta, nesvarbu, ar tai būtų neįtariama sąskaita, ar pašto adresas, neturintis ryšio su sukčiautoju. Tai atspindi palyginti didelės tokių elementų kainos tamsiajame žiniatinklyje, kurių indeksas yra 145,05 USD.

Mes radome „Swiss Post“ paskyrų sąrašus, kurie tvirtina, kad yra visiškai patikrinti ir „neįsilaužę - niekas nežino apie jų egzistavimą, todėl galite jais saugiai naudotis“. Mes taip pat radome pasenusias ir patikrintas „Paypal“ verslo sąskaitas ir kitas panašias paskyras.

Mobilaus bokšto modeliavimo rinkinys

Šie rinkiniai gali padėti jums kompensuoti iki 50 000 USD, tačiau jie yra neįtikėtinai galingi įrenginiai, žinomi kaip IMSI gaudytojai ar, labiau kalbant, kaip „triukai“, ir kuriuos paprastai naudoja policija ir žvalgybos tarnybos slaptai perimti mobiliųjų telefonų srautus. Vieną iš jų turintis įsilaužėlis gali suklaidinti mobiliojo telefono bokštą, siunčiant signalus, kurie verčia šalia esančius įrenginius prisijungti, identifikuoti save ir siųsti tekstus bei skambučius per netikrą bokštą. Šis dragnetas surinko neįtikėtiną kiekį duomenų, kad įsilaužėlis galėtų jais pasinaudoti.

Gidai

Tamsaus interneto dėka žinių ar techninės patirties trūkumas nėra kliūtis sėkmingai įvykdyti elektroninius nusikaltimus. Galimos ne tik kišenės keitimo priemonės, bet ir šių darbų atlikimo vadovai taip pat yra pigūs ir lengvai prieinami.

Mes taip pat atradome nuoseklius vadovus, kaip nulaužti paskyras ar užkrėsti žmones kenkėjiška programine įranga, taip pat aptikome pardavimų. Šie sąrašai kartais buvo labai brangūs (vienu atveju viršijo 9000 USD) ir pažadėjo pasidalyti informacija apie pažeidžiamumus, kurie pirkėjui uždirbs daugybę tūkstančių svarų pelno.

Kiti labiau nerimą keliantys vadovai reklamuoja metodus, kaip nukreipti jaunus populiarius vaizdo žaidimus Minecraft užkrečiant aukščiau aptartus nuotolinės prieigos trojanus.

Piratų priemonių rinkinys

Pasirinkome šį įrankių rinkinį, kuris „wannabe“ įsilaužėliui įgalina sukčiauti internetu dažniausiai ir kartu vengiant aptikimo siekiant nustatyti finansines kliūtis patekti į šio tipo elektroninius nusikaltimus. Bendros vidutinės išlaidos buvo 125,71 USD.

Punktas Vidutinė pardavimo kaina
Anonimiškumo priemonės 13,19 USD
Kortelių programinė įranga 44,37 USD
Kriptovaliutų sukčiavimo kenkėjiškos programos 6,07 USD
„Keylogger“ 2,07 USD
Kenkėjiška programa 44,99 USD
Sukčiavimo puslapis 2,28 USD
Nuotolinės prieigos Trojos arklys 9,74 USD
„WiFi“ įsilaužimo programinė įranga 3,00 USD
IŠ VISO 125,71 USD

Tiksliniai prekės ženklai

Daugiau nei 60 pagrindinių programų ir svetainių pardavome radę sukčiavimo puslapius ir slaptažodžių įsilaužimo įrankio pasirinktinius failus. Šie daiktai yra skirti maždaug už 2 USD, kad ne tik suteiktų sukčiams galimybę naudotis tomis konkrečiomis sąskaitomis, bet ir pakankamai įsitvirtintų jūsų asmeniniuose duomenyse, kad įvykdytų tapatybės vagystes. Kai įsilaužėlis surinko pakankamai jūsų asmeninės informacijos, jis jūsų vardu gali atidaryti kredito linijas ir sukelti jums didelių problemų, kurios gali pakeisti gyvenimą ir atimti daug laiko..

Tai yra vieni didžiausių prekių ženklų, kuriuos radome, visą sąrašą rasite mūsų tamsiosios internetinės rinkos prekių ženklų duomenų rinkinyje.

Prekės ženklas Vidutinė pardavimo kaina
„Apple“ 5,11 USD
„Netflix“ 3,54 USD
Facebook 2,07 USD
Uber 2,07 USD
„Yahoo“ 2,07 USD
„Walmart“ 2,07 USD
Comcast 2,07 USD
Taco varpas 2,07 USD
„Amazon“ 1,71 USD
Spotify 1,62 USD

Metodika

Mūsų komanda peržvelgė visus su sukčiavimu susijusius sąrašus penkiose didžiausiose „tamsių“ internetinių rinkų - „Dream“, „Point“, „Wall Street Market“, „Berlusconi Market“ ir „Empire Market“ - 2018 m. Liepos 2–25 d. Atitinkami sąrašai buvo sugrupuoti ir suskirstyti į kategorijas, norint apskaičiuoti vidutinį pardavimą. kainos. Kainos buvo surinktos USD ir konvertuotos į GBP naudojant įtraukimo metu galiojusį valiutos kursą (1,31 USD kursas).

Tamsus interneto rinkos kainų indeksas: Įsilaužimo įrankiai (2018 m. Liepa)

Pavogtų vartotojų duomenų įkainius rasite pagrindiniame „Dark Web Market Price Index“ leidime.

Apie mus

Top10VPN.com yra didžiausia pasaulyje VPN peržiūros svetainė. Mes rekomenduojame geriausias VPN paslaugas, kurios padėtų apsaugoti vartotojų privatumą internete. Taip pat siekiame šviesti plačiąją visuomenę apie skaitmeninio privatumo ir kibernetinio saugumo riziką naudodamiesi nemokamais ištekliais internete ir tyrimais.

Norėdami sužinoti daugiau apie saugumą internete, pažvelkite į originalų nemokamą „Android“ VPN rizikos indeksą, VPN nuosavybės tyrimą arba naujausią mūsų „Dark Web Price Index“ leidimą..

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me