Remiantis naujais tyrimais apie neteisėtą įsilaužimo įrankių pardavimą tamsiajame tinkle, galima pasinervinti į internetinę sukčiavimą už pigesnę kavą, kuri kainuoja pigiau. Tarp pigiausių prekių, kuriomis prekiaujama, yra padirbti puslapiai ir slaptažodžių įsilaužimo įrankiai dideliam prekių ženklų asortimentui nuo „Apple“ ir Facebook į „Tesco“ ir „Amazon“, parduodant už maždaug 2 svarus sterlingų ar mažiau.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie paveiktas svetaines ir programas, skaitykite prekės ženklų skyrių mūsų išvadose. Norėdami sužinoti daugiau duomenų apie JAV, žiūrėkite JAV „Dark Web Market Price Index“ leidimą.

Mes taip pat sužinojome, kad tiek mažai, kiek aplink 100 svarų sterlingų galite nusipirkti įspūdingų įsilaužimo įrankių rinkinį, kuris leistų užmegzti kibernetinį nusikaltimą, pradedant nuo užkrėtimo žmonėmis kenkėjiška programa ir įsilaužus į „WiFi“ tinklus - visa tai norint pavogti asmeninę informaciją ir pavogti tapatybės vagystes.

Tarp kitų kišenpinigių įsilaužimo įrankių yra klavišininkai (Vidutiniškai 1,58 svaro), „WiFi“ įsilaužimo programinė įranga (2,29 svaro), „Bluetooth“ įsilaužimo įrankiai (2,65 svaro) ir net galingas kenkėjiška programa ne daug daugiau nei dauguma žmonių praleidžia savo pietus (nuotolinės prieigos trojanai, £ 8.47).

Kitame skalės gale radome galingus prietaisus, kuriuos paprastai naudoja policija ir kurie apgauna mobiliųjų telefonų bokštus ir gali perimti mobiliojo telefono duomenis, turinčių didžiausią pralaidumo versijų sąrašą 38 000 svarų sterlingų.

Nerimą keliančiai žemai patekimo į internetinę sukčiavimą kliūtims dar labiau sumažėja paplitimas įsilaužimo vadovai paprastai parduodama už 8 svarų sterlingų ar mažiau arba net išmetama nemokamai kaip saldiklis parduodant piratų įrankius.

Daugelis iš mūsų turime dešimtis internetinių paskyrų, kurias galima nulaužti naudojant reikiamus įrankius ir metodus. Mūsų saugumo ekspertų komanda peržiūrėjo dešimtis tūkstančių įrašų penkiose populiariausiose tamsiosios interneto rinkose; Sapnas; Taškas; Wall Street turgus; Berlusconi turgus; ir imperija. Šios užšifruotos svetainės, kurias galima pasiekti tik naudojant „Tor“ naršyklę, leidžia nusikaltėliams anonimiškai parduoti įsilaužimo įrankius kartu su visa kita kontrabanda, pavyzdžiui, neteisėtais narkotikais, pavogta informacija ir ginklais..

Kurdami šį leidimą sutelkėme dėmesį į sąrašus, kuriuose yra įsilaužimo programinė ir techninė įranga, skaitmeniniai failai, naudojami apgaulės būdu, internetinių sukčiavimo vadovai ir apgaulingos sąskaitos. Tamsos interneto rinkos kainų indeksas. Mes išanalizavome kiekvieną aukcioną ir apskaičiavome vidutines parduotų prekių kategorijų pardavimo kainas, kad JK visuomenė padėtų suprasti, kaip lengva pradedantiesiems sukčiauti..

Tamsus interneto rinkos kainų indeksas - įsilaužimo įrankiai (2018 m. Liepa - JK leidimas)

Parduodama prekė Vidutinė pardavimo kaina
Įrankiai Slaptažodžių įsilaužimo įrankio pasirinktiniai failai 1,57 svaro sterlingų
„Keylogger“ 1,58 svaro sterlingų
Sukčiavimo puslapis 2,07 svaro sterlingų
„WiFi“ įsilaužimo programinė įranga £ 2,29
„Bluetooth“ įsilaužimo programinė įranga 2,65 svaro
FTB / NSA įsilaužimo įrankiai 4,62 svaro
Kriptovaliutų sukčiavimo kenkėjiškos programos £ 5,01
Įsilaužimų programinė įranga 7,63 svaro
Nuotolinės prieigos Trojos arklys 8,47 svaro sterlingų
Anonimiškumo priemonės 10,51 svaro sterlingų
Klastojimo šablonai 12,21 svaro
Kortelių programinė įranga £ 33.83
Kenkėjiška programa 37,43 svaro sterlingų
Slaptažodžių įsilaužimo programinė įranga £ 38,61
„Cryptocurrency Miner“ kenkėjiška programa 58,47 svaro sterlingų
Nesąžininga sąskaita 110,59 svaro sterlingų
Mobilaus bokšto simuliatoriaus rinkinys 21 602,33 £
Gidai Kenkėjiška programa 1,03 svaro sterlingų
Sukčiavimas 1,90 svaro
Sąskaitų įsilaužimas 2,98 svaro
Pašto sistemos slapta 3,24 svaro
Išgryninti 5,91 svaro sterlingų
„WiFi“ įsilaužimas £ 6,62
Karpymas £ 9,64
Saugumo aplinkkelis 13,37 svarų sterlingų
Tamsusis internetas 23,79 svaro sterlingų
Išnaudoti 1 933,96 svaro

Šaltinis: tamsių internetinių rinkų sąrašai, surinkti per 2018 m. Liepos 2-25 d.. Stebimos rinkos buvo „Dream“, „Point“, „Wall Street Market“, „Berlusconi Market“ ir „Empire Market“. Kainos, surinktos USD ir konvertuotos į GBP, naudojant keitimo kursą įtraukimo į sąrašą metu.

Pardavimo kainos paaiškintos

Slaptažodžių įsilaužimo įrankio pasirinktiniai failai

Daugybė slaptažodžių nulaužimo programų „Google“ paieškai padeda pasiekti net įprastame žiniatinklyje. Teisėtai naudojant serverio saugą, nes randami silpni slaptažodžiai, jie taip pat gali būti naudojami kenkėjiškai.

Reikalaudami tinkamos kiekvieno tikslo konfigūracijos, iniciatyvūs įsilaužėliai parduoda failus, kuriuose yra pritaikyti nustatymai beveik bet kuriai programai ar svetainei, kurią galite įsivaizduoti, nuo el. Pašto ir socialinės žiniasklaidos iki žaidimų ir internetinių parduotuvių. Paprastai kiekvienas grąžins jums tik 1,57 svaro sterlingų. Mes sugretinome prekių ženklų sąrašą, kurį radome su tokiais reklamuojamais failais, bet kasdien jų yra daug daugiau.

„Keylogger“

Paprasta, bet efektyvi programinė įranga, fiksuojanti kiekvieną klaviatūros paspaudimą jūsų kompiuteryje. Jį galima įdiegti keliais būdais, įskaitant ir nuotoliniu būdu. Sukčiai jį naudoja norėdami surinkti prisijungimo duomenis ir nesąžiningai pasiekti paskyras. Vidutinė tamsaus interneto kaina buvo vos 1,58 svaro.

Sukčiavimo puslapis

Sukčiavimas sukčiavimu arba apgaulingas bandymas gauti asmeninę informaciją apsimetant patikimu subjektu, tokiu kaip populiari svetainė ar finansų įstaiga, yra vienas iš labiausiai paplitusių būdų, kai kibernetiniai nusikaltėliai vagia ne tik prisijungimus, bet ir tai, ką kreditinių kortelių įsilaužėliai vadina „fullz“, arba visą identifikavimo informacijos paketą, leidžiantį pavogti tapatybę.

Pastebėjome, kad populiariausių pasaulyje prekės ženklų sukčiavimo puslapiai populiarėja tamsiame žiniatinklyje, todėl kaina sumažėja iki beveik vienodo 1,58 svaro. Pažymėjome, kad vieninteliai prekės ženklai, kainuojantys daugiau nei šie „Apple“, daugiau nei dvigubai didesnė kaina - 4,81 svaro, „Netflix“ po 4,06 svaro ir „Paypal“ 1,68 svaro sterlingų, o tai rodo didesnę klientų vertę sukčiams.

„WiFi“ įsilaužimo programinė įranga

Šio tipo programinė įranga yra skirta jūsų belaidžio tinklo saugai išbandyti ir pagerinti, įvedant slaptažodžius ir uostant transliuojamus duomenis. Gali būti neteisėta naudoti jį tinkle be jo savininko leidimo, tačiau tai netrukdys įsilaužėliams pasiryžti pavogti jūsų duomenis.

Įprastiniame žiniatinklyje galima nemokamai pasiekti tokio tipo programinę įrangą, todėl tamsiosios interneto pardavėjai parduoda pigiai (2,29 svaro sterlingų) ir yra linkę siūlyti rinkinius su papildomais ištekliais ir net klientų palaikymą, kad gundytų pirkėjus..

„Bluetooth“ įsilaužimo programinė įranga

„Bluetooth“ įsilaužimo programinė įranga, kurią atradome, turėjo labai konkretų tikslą: nulaužti išmaniuosius telefonus ir skambinti papildomais numeriais, taip padidindama išlaidas aukos sąskaitose. Vidutinė kaina buvo 2,65 svaro.

Atkreipkite dėmesį, kad tipiškesnis „Bluetooth“ įsilaužimo būdas paprastai daromas naudojant aparatūros įtaisus, parduodamus įprastame internete.

FTB / NSA įsilaužimo įrankiai

Pastarųjų metų JAV žvalgybos agentūros „cybertools“ nuotėkių serija pateikė keletą ypač galingų įsilaužimo įrankių į viešąją erdvę ir, be abejonės, padidino kibernetinius nusikaltimus. Didžiuliais šios profesionalios klasės programinės įrangos paketais prekiaujama už pintos kainą (4,62 svaro sterlingų), nepaisant to, kad, suprantama, ji verta tūkstančių dolerių..

Mes atradome sąrašus, kuriuose siūlomos priemonės, galinčios ištrintus tekstus atkurti iš išmaniųjų telefonų; apeiti spynos; rasti užšifruotų atsarginių kopijų slaptažodžius; išgauti duomenis iš debesies paslaugų; elementų, saugomų „BitLocker“, „TrueCrypt“ ir kitų šifravimo paslaugų, iššifravimas; nuskaityti slaptažodžius iš daugybės programų; ir daug daugiau.

Kriptovaliutos sukčiavimas & Miner kenkėjiška programa

Kriptovaliuta, tokia kaip „Bitcoin“ ar „Monero“, yra labai patraukli kibernetiniams nusikaltėliams dėl savo galimybių anoniminiams sandoriams ir raketinės vertės. Mes nustatėme dviejų tipų kenkėjiškas programas, susijusias su šifravimu: įrankiai ją pavogti arba sukurti.

Kenkėjiška ar kenkėjiška programinė įranga paprastai yra implantuojama į aukų kompiuterius, kad galėtų sukelti tam tikrų blogybių. Kriptogramų sukčiavimo kenkėjiška programa parduodama už 5,01 svaro sterlingų ir žada pavogti tikslinės įmonės „Bitcoin“, kurios rašymo metu prekyba šiuo metu viršija 6000 svarų sterlingų..

Kadangi nėra centrinio banko, išleidžiančio naujas vekselius, kriptovaliutos sukuriamos „kasant“, ty atliekant skaičiavimus, reikalingus operacijoms patvirtinti. Paprasčiau tariant, atsižvelgiant į tai, kad sėkmingai tai padaryti tampa sunkiau, nes kalnakasiai varžosi atlikdami skaičiavimus, kuo daugiau perdirbimo galios turite, tuo daugiau valiutos galite sugeneruoti. Vienas iš būdų tai padaryti yra užkrėsti kuo daugiau žmonių kasybos kenkėjiškų programų ir paleisti procesą fone keliuose kompiuteriuose..

Kenkėjiška programa, kurią radome, buvo skirta „Monero“, o ne „Bitcoin“, nes ji yra mažiau vertinga - rašymo metu ji prekiavo 108 svarų sterlingų ir todėl ją lengviau ištirti. Nepaisant to, ši kenkėjiška programa už tamsųjį internetą gauna vidutiniškai 58,47 svaro sterlingų, o kartais ir kur kas daugiau.

Įsilaužimų programinė įranga

Tai „visiems tinkanti“ kategorija, kuriai priskiriami kitokie įsilaužimo įrankiai, nenurodyti kitoje mūsų rodyklės vietoje. Tai apima kreditinių kortelių likučių tikrinimo įrankius, telefonų kodų šaliklius ir įrankį kompiuterių nulaužimui per nuotolinio darbalaukio protokolą..

Nuotolinės prieigos Trojos arklys

Ši ypač bjauri kenkėjiškos programos rūšis leidžia įsilaužėliams visiškai valdyti jūsų kompiuterį. Jie ne tik gali registruoti visus jūsų klaviatūros paspaudimus ir pasiekti privačius failus norėdami pavogti tapatybės vagystes ir apgaulės būdu, bet, deja, taip pat įprasta, kad vojerai šiuos vadinamuosius RAT naudoja internetinės kameros šnipinėjimui..

Mes radome kelis garsaus ir nepaprastai galingo „Blackshades RAT“, kuris, kaip manoma, užkrėtė daugiau nei pusę milijono įrenginių, sąrašus. Šis trojanas taip pat leidžia įsilaužėliams įtraukti užkrėstus kompiuterius į robotų tinklą. Taip pat radome RAT, skirtus naudoti „Android“ operacinėje sistemoje. Vidutinė šių galingų įrankių kaina buvo vos 8,47 svaro sterlingų.

Anonimiškumo priemonės

„Rookie“ įsilaužėliai gali sumokėti už tai, kad padengtų savo takelius įvairiomis anonimiškumo priemonėmis, kurių prekyba vidutiniškai siekia 10,51 svaro. Tai apima tinkintas interneto naršykles, tokias kaip smarkiai modifikuota „Firefox“ versija, praminta „FraudFox VM“, ir kriptus, įrankius, užmaskuojančius kenkėjiškas programas kaip gerybinius failus. Taip pat radome anoniminių SMS ir telefono skambučių, skirtų naudoti sukčiaujant, kurių kiekviena kainuoja mažiau nei 1 svarą.

Klastojimo šablonai

Mes radome platų skaitmeninių šablonų bankų išrašams, komunalinėms paslaugoms, pasams, mokėjimo kortelėms ir vairuotojo pažymėjimams su išsamiais vadovo, kaip efektyviai jais naudotis, asortimentą. Įprasta šių failų kaina buvo 12,21 svaro sterlingų, atspindinti jų vertę, kai jie buvo naudojami kartu su pavogta informacija, norint atidaryti kredito linijas..

Kortelių programinė įranga

Ši labai galinga programinė įranga, naudojama kartu su pigia ir lengvai prieinama aparatūra, leidžia menininkams klonuoti kredito ir debeto korteles ir keičiasi savininkams vidutiniškai už 33,83 svarus. Oficialiais kanalais ji parduodama už maždaug 2000 svarų sterlingų.

Slaptažodžių įsilaužimo programinė įranga

Mes radome platų kainų spektrą slaptažodžių krekeriams. Brangiausia buvo beveik 600 svarų sterlingų už programą, skirtą nulaužti sąskaitas populiarioje Kanados lojalumo programoje, kuriai jau buvo skirta aukšto lygio ataka. Labiau paplitusios buvo programos, sukurtos sukčiauti socialinės žiniasklaidos slaptažodžius, kurių „Facebook“ ir „Instagram“ buvo nukreiptos į griežtą taikymą, ir bendresni paskyros įsilaužėliai, žadantys prieigą prie „Netflix“, „Spotify“ ir „Amazon“, be kitų, kainuojančių mažiau nei 10 svarų sterlingų..

Kenkėjiška programa

Tarp mūsų aptiktų kenkėjiškų programų (vidutiniškai kainuojančių 37,43 svaro sterlingų) buvo pavieniai išpirkos programų pavyzdžiai, kurie užrakins jūsų kompiuterį ir visam laikui užšifruos jo turinį, nebent būtų mokama išpirka. Pardavėjai gyrėsi, kad jų kenkėjišką programinę įrangą negalėjo aptikti antivirusinė programa ir kad ją buvo galima pritaikyti atsižvelgiant į jūsų pačių pasirinkimą. Mes taip pat radome „Blackhole“ išnaudojimo rinkinys parduodamas, kenkėjiškų programų platinimo būdas ir kažkada apibūdintas kaip žinomiausias tokio tipo kenkėjiškas produktas.

Nesąžininga sąskaita

Svarbi sėkmingo sukčiavimo dalis dažnai bus saugi neteisėtai įgyto pelno vieta, nesvarbu, ar tai būtų neįtariama sąskaita, ar pašto adresas, neturintis ryšio su sukčiautoju. Tai atsispindi palyginti didelėse tokių daiktų, esančių tamsiame žiniatinklyje, kainai, kurių indeksas yra 110,59 svaro sterlingų.

Mes radome „Swiss Post“ paskyrų sąrašus, kurie tvirtina, kad yra visiškai patikrinti ir „neįsilaužę - niekas nežino apie jų egzistavimą, todėl galite jais saugiai naudotis“. Mes taip pat radome pasenusias ir patikrintas „Paypal“ verslo sąskaitas ir kitas panašias paskyras.

Mobilaus bokšto modeliavimo rinkinys

Šie rinkiniai gali padėti jums susigrąžinti 38 000 svarų sterlingų, tačiau jie yra neįtikėtinai galingi įrenginiai, žinomi kaip IMSI gaudytojai arba, labiau kalbant, kaip „gaudyklės“ ir kuriuos paprastai naudoja policija ir žvalgybos tarnybos slaptai perimti mobiliųjų telefonų srautus. Vieną iš jų turintis įsilaužėlis gali suklaidinti mobiliojo telefono bokštą, siunčiant signalus, kurie verčia šalia esančius įrenginius prisijungti, identifikuoti save ir siųsti tekstus bei skambučius per netikrą bokštą. Šis dragnetas surinko neįtikėtiną kiekį duomenų, kad įsilaužėlis galėtų jais pasinaudoti.

Gidai

Tamsaus interneto dėka žinių ar techninės patirties trūkumas nėra kliūtis sėkmingai vykdyti elektroninius nusikaltimus. Galimos ne tik kišenės keitimo priemonės, bet ir šių darbų atlikimo vadovai taip pat yra pigūs ir lengvai prieinami.

Mes taip pat atradome nuoseklius vadovus, kaip nulaužti paskyras ar užkrėsti žmones kenkėjiška programine įranga, taip pat aptikome pardavimų. Šie aukcionai kartais buvo labai brangūs (maždaug 7000 svarų sterlingų vienu atveju) ir pažadėjo pasidalyti informacija apie pažeidžiamumą, kuris pirkėjui uždirbs daugybę tūkstančių svarų pelno.

Kiti labiau nerimą keliantys vadovai reklamuoja metodus, kaip nukreipti jaunus populiarius vaizdo žaidimus Minecraft užkrečiant aukščiau aptartus nuotolinės prieigos trojanus.

Piratų priemonių rinkinys

Pasirinkome šį įrankių rinkinį, kuris „wannabe“ įsilaužėliui įgalina sukčiauti internetu dažniausiai ir kartu vengiant aptikimo siekiant nustatyti finansines kliūtis patekti į šio tipo elektroninius nusikaltimus. Bendros vidutinės išlaidos buvo 101,19 £.

Punktas Vidutinė pardavimo kaina
Anonimiškumo priemonės 10,51 svaro sterlingų
Kortelių programinė įranga £ 33.83
Kriptovaliutų sukčiavimo kenkėjiškos programos £ 5,01
„Keylogger“ 1,58 svaro sterlingų
Kenkėjiška programa 37,43 svaro sterlingų
Sukčiavimo puslapis 2,07 svaro sterlingų
Nuotolinės prieigos Trojos arklys 8,47 svaro sterlingų
„WiFi“ įsilaužimo programinė įranga £ 2,29
IŠ VISO 101,19 £

Tiksliniai prekės ženklai

Daugiau nei 60 pagrindinių programų ir svetainių pardavome radę sukčiavimo puslapius ir slaptažodžių įsilaužimo įrankio pasirinktinius failus. Už maždaug 2 svarus sterlingų ar mažiau šie elementai yra skirti ne tik suteikti sukčiams prie tų konkrečių paskyrų, bet ir pakankamai įsitvirtinti jūsų asmeniniuose duomenyse, kad įvykdytų tapatybės vagystes. Kai įsilaužėlis surinko pakankamai jūsų asmeninės informacijos, jis jūsų vardu gali atidaryti kredito linijas ir sukelti jums didelių problemų, kurios gali pakeisti gyvenimą ir atimti daug laiko..

Tai yra vieni didžiausių prekių ženklų, kuriuos radome, visą sąrašą rasite mūsų tamsiosios internetinės rinkos prekių ženklų duomenų rinkinyje.

Prekės ženklas Vidutinė pardavimo kaina
„Apple“ £ 4,81
„Netflix“ 4,06 svaro sterlingų
„Paypal“ 1,68 svaro sterlingų
Facebook 1,58 svaro sterlingų
Uber 1,58 svaro sterlingų
„Tesco“ 1,58 svaro sterlingų
„BT Sport“ 1,58 svaro sterlingų
„Dominos“ 1,58 svaro sterlingų
Spotify 1,56 svaro sterlingų
„Amazon“ 1,48 svaro sterlingų

Metodika

Mūsų komanda peržvelgė visus su sukčiavimu susijusius sąrašus penkiose didžiausiose „tamsių“ internetinių rinkų - „Dream“, „Point“, „Wall Street Market“, „Berlusconi Market“ ir „Empire Market“ - 2018 m. Liepos 2–25 d. Atitinkami sąrašai buvo sugrupuoti ir suskirstyti į kategorijas, norint apskaičiuoti vidutinį pardavimą. kainos. Kainos buvo surinktos USD ir konvertuotos į GBP naudojant įtraukimo metu galiojusį valiutos kursą (1,31 USD kursas). Tamsus interneto rinkos kainų indeksas: Įsilaužimo įrankiai (2018 m. Liepa)

Pavogtų vartotojų duomenų kainų nustatymą rasite pagrindiniame „Dark Web Market Price Index“ leidime.

Apie mus

Top10VPN.com yra didžiausia pasaulyje VPN peržiūros svetainė. Mes rekomenduojame geriausias VPN paslaugas, kurios padėtų apsaugoti vartotojų privatumą internete. Taip pat siekiame šviesti plačiąją visuomenę apie skaitmeninio privatumo ir kibernetinio saugumo riziką naudodamiesi nemokamais ištekliais internete ir tyrimais.

Jei norite sužinoti daugiau apie tai, skaitykite nemokamą VPN rizikos indeksą („Android“), VPT nuosavybės tyrimą (2019 m.) Arba naujausią „Dark Web Market Price Index“ (JK) leidimą..

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me