„ExpressVPN“ paskelbė apie naują partnerystę su „Dynabook“ (buvusi „Toshiba Client Solutions“), kurios metu VPN programinė įranga bus iš anksto įdiegta į visus naujus ir būsimus „Dynabook“ kompiuterius..

Pranešime spaudai kalbėdamas apie naująją partnerystę, „Dynabook EMEA“ prezidentas Damianas Jaume teigė: „VPT tapo nepakeičiamu interneto privatumo ir saugumo įrankiu, todėl džiaugiamės galėdami suteikti saugesnę patirtį mūsų vartotojams tiesiai iš dėžutės. ši partnerystė,

„Mes pasirinkome partnerį su„ ExpressVPN “, nes jie yra absoliučiai nepakartojami pramonėje, kai kalbama apie moderniausią saugumą, ypač greitą ryšio greitį visame pasaulyje ir paprastą naudojimą. Jie dalijasi mūsų tvirtu įsipareigojimu kurti saugų ir atvirą interneto patirtį. “

„ExpressVPN“ viceprezidentas Haroldas Li išreiškė vienodą entuziazmą dėl bendros įmonės, sakydamas: „Mes džiaugiamės galėdami dirbti su„ Dynabook “siekdami suteikti klientams didesnį interneto privatumą, saugumą ir laisvę.

„Mums labai malonu pastebėti, kad VPT nebėra tik įrankiai kibernetinio saugumo ekspertams, bet ir įmonės, ir privatūs asmenys pripažįsta jų svarbą visiems interneto vartotojams.

„Windows 10“ pritaikyta „ExpressVPN“ programa pagal numatytuosius nustatymus bus prisegta prie kompiuterio užduočių juostos ir ją taip pat bus galima pasiekti iš pradžios meniu. Partnerystė yra „neterminuota“, kurios nė viena įmonė neplanuoja.

Prieš suteikiant galimybę nusipirkti ilgesnės trukmės prenumeratą, vartotojams bus pasiūlytas 30 dienų nemokamas „VPN“ paslaugos bandomasis laikotarpis. Nemokamą bandomąją versiją galima pasiekti turint tik el. Pašto adresą, reikalingą sąrankai nustatyti, nereikia jokios mokėjimo ar kredito kortelės informacijos.

Kainos svyruoja nuo 6,67 USD per mėnesį arba iki 12,95 USD per mėnesį, priklausomai nuo plano trukmės.

„ExpressVPN“ patikina mus, kad vartotojai galės lengvai pašalinti programą iš savo naujojo „Dynabook“ įrenginio, jei jie to nenorės, tačiau jei pasirinks tai padaryti, jie nebegalės pasinaudoti nemokamo bandomojo laikotarpio pranašumais..

Anot pranešimo spaudai, „Dynabook“ niekada anksčiau nebendradarbiavo su VPT teikėju ir po „griežto atrankos proceso“ paskyrė „ExpressVPN“ savo oficialiu partneriu.

„Dynabook“ komanda atliko išsamų patikrinimą atlikdami „ExpressVPN“ programinės įrangos testus, atsižvelgdami į įvairius veiksnius, įskaitant jo saugumą, patikimumą, greitį, patogumą naudoti, privatumo politiką ir vidinę architektūrą..

„Dynabook“ yra naujas vardas vartotojų nešiojamųjų kompiuterių rinkoje. Jis buvo įvardytas kaip vardas 2018 m. Birželio mėn., Kai Japonijos elektronikos įmonė „Sharp“ įsigijo tautiečio ir konkurentų kompanijos „Toshiba“ asmeninį kompiuterį, savo gaminius ženklindama „Dynabook“ etikete..

„ExpressVPN“ buvo įkurta 2009 m. Ir yra Britų Mergelių salose. Dabar ji turi infrastruktūrą, apimančią daugiau nei 3000 VPN serverių, esančių 94 šalyse.

Tai teikia atskiras VPN programas, kurias galima įdiegti į „Windows“ asmeninius kompiuterius, „MacBooks“ ir „iMac“, „iPhone“, „Androids“, „Linux“ įrenginius, maršrutizatorius ir „Amazon Fire TV“ įrenginius..

Be VPN paslaugos, yra „Google Chrome“ ir „Mozilla Firefox“ naršyklių plėtiniai, taip pat išmanioji DNS paslauga, vadinama „MediaStreamer“, kuri suderinama ir su išmaniaisiais televizoriais bei žaidimų pultomis..

Programos naudoja internetinio srauto šifravimui aukščiausią šifrą AES-256, taip pat „OpenVPN“, kuris yra auksinis pramonės VPN protokolų standartas..

Prieš atliekant „Dynabook“ bandymus, „ExpressVPN“ technologija buvo atlikta įvairių nepriklausomų auditų.

2018 m. Kibernetinio saugumo įmonė „Cure53“ atliko nepriklausomą „Google Chrome“ naršyklės plėtinio auditą, kurio metu buvo gauti aštuoni „su saugumu susiję“ radiniai. Keturios iš jų buvo priskirtos „pažeidžiamumui“, o keturios - „bendroms silpnybėms“.

„ExpressVPN“ sėkmingai ištaisė arba sušvelnino septynias iš aštuonių problemų, kurias „Cure53“ patikrino savo galutinėje ataskaitoje, padarydama išvadą, kad „jokių saugumo problemų, kurios užpuolikui leistų paveikti VPN ryšio būseną per kenksmingą tinklalapį ar panašiai, nebuvo atrado. “

Kitais 2019 m. Liepos mėn. „PwC“ atliko nepriklausomą „ExpressVPN“ auditą siekdama patvirtinti, kad „ExpressVPN“ veikia laikydamasi savo privatumo politikos, kurioje teigiama, kad nelaikomi jokie VPN ryšio žurnalai, tokie kaip vartotojo IP adresas, ryšio laiko žyma. , arba sesijos trukmė.

„ExpressVPN“ politika išlieka ta pati ir renka duomenis, susijusius su data, kada vartotojas prisijungė prie paslaugos, jo pasirinkta VPN serverio vieta ir bendra per dieną perduotų duomenų suma..

„PwC“ auditas taip pat apėmė „VPN“ bendrovės vidinę „TrustedServer“ technologiją, kurią „ExpressVPN“ pradėjo 2019 m. Balandžio mėn., Siekdama užtikrinti, kad jokiuose savo serveriuose niekada nelaikytų jokių slaptų vartotojų duomenų..

Ši technologija sunaikina visus duomenis kiekvieną kartą perkraunama ir niekada nerašo duomenų į kietąjį diską.

Nors „Dynabook“ anksčiau nebendradarbiavo su VPN teikėju, tai nėra pirmas kartas, kai „ExpressVPN“ dirba su aparatūros prekės ženklu.

2019 m. Rugsėjo mėn. „ExpressVPN“ suvienijo jėgas su asmeninių kompiuterių ir spausdintuvų bendrove „HP“, kad „padėtų savo vartotojams išlikti privatiems ir saugiems internete“.

Vykstanti partnerystė panaši į „Dynabook“; HP iš anksto įdiegia „ExpressVPN“ programinę įrangą savo „Specter x360 13“ kompiuteriuose su 30 dienų nemokamu bandomuoju periodu.

Iki šiol VPN nebuvo įtrauktas į jokius kitus HP modelius, tačiau „ExpressVPN“ teigė, kad artimiausiu metu integruos daugiau HP įrenginių..

Li sakė: „[Mes] džiaugiamės galėdami pasakyti, kad netrukus turėsime daugiau partnerysčių. Mūsų darbas su pagrindiniais technologijų prekiniais ženklais, tokiais kaip „Dynabook“ ir „HP“ atspindi tai, kad VPT dabar laikoma nepakeičiama internetinio privatumo ir saugumo priemone..

„Mes tikime, kad sustiprinus viešąsias žinias VPN, visi VPN žaidėjai ir vartotojai iš to naudos. Galiausiai stipresnė VPN pramonė reiškia saugesnį, geresnį internetą. “

Vienintelė iki šiol panaši VPN teikėjo ir aparatūros tiekėjo partnerystė yra tarp privačios interneto prieigos (PIA) ir „Purism“ - socialinės paskirties korporacijos, kuriančios ir gaminančios saugią aparatinę įrangą (nešiojamuosius kompiuterius ir išmaniuosius telefonus) bei programinę įrangą..

2019 m. Balandžio mėn. PIA paskelbė, kad „LIA“ pagrįsta programinė įranga pagal numatytuosius nustatymus turėtų būti įtraukta į telefoną „Librem 5“, taip pat į „PremOS“, skirtą nešiojamuosius kompiuterius „Librem 18“ ir „Librem 15“. Pranešama, kad PIA bendradarbiaus su „Purism“ ir dėl ateities paslaugų paketų.

Interneto naršyklių bendrovė „Mozilla Firefox“ taip pat bendradarbiavo su VPN tiekėjais, siekdama pasiūlyti holistinį saugumo paketą - „ProtonVPN“ 2018 m. Spalio mėn., O vėliau - „Mullvad“ 2019 m. Pabaigoje..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me