آیا می خواهید در "سریعترین VPN جهان" مشترک شوید؟ این حقیقی نیست تقریباً همه افرادی که برای یک VPN جدید خرید می کنند.


این هم ادعای بسیار جسورانه ای است که Hide.me ، درست مانند روز ، درست در صفحه اصلی خود ایجاد می کند. آیا واقعاً می تواند سریعترین VPN در جهان باشد؟ یا این فقط جذابیت بازاریابی است?

ما همانقدر مشتاق بودیم که شما را بشناسیم ، بنابراین ما یک اشتراک در Hide.me خریداری کردیم تا به طور کامل در مورد آن تحقیق کنیم. ما فقط به سرعت اتصال آن VPN توجه نکردیم. ما همچنین سؤال کردیم:

 • Hide.me VPN امن است?
 • چگونه VPN را در Hide.me تنظیم کنید?
 • آیا Hide.me برای Android خوب است?
 • آیا Hide.me برنامه افزودنی Chrome دارد?

به مهمترین جوانب مثبت و منفی زیر نگاهی بیندازید ، و در ادامه بررسی کامل Hide.me VPN ما را برای همه جزئیات دنبال کنید.

بررسی اجمالی

پنهان کردن & منفی

طرفداران

 1. سرعت سریع
 2. در حال حاضر با Netflix همکاری می کند
 3. P2P و torrenting در بسیاری از سرورها کار می کند
 4. برنامه های کاربردی آسان برای ویندوز ، مک ، iOS & اندروید
 5. به طور ایمن به 56 مکان در 35 کشور وصل شوید

منفی

 1. طرح حق بیمه بسیار گران قیمت است
 2. در چین قابل اعتماد کار نمی کند
 3. نمایندگان چت زنده فاقد دانش فنی هستند

خلاصه کلید مخفی

سرعت بارگیری بالا

خط مشی ورود به سیستم

IP ، DNS یا WebRTC Leaks

صلاحیت قضایی

سرورها

آدرس های IP

کشورها

نتفلیکس ایالات متحده

تورنت

در چین کار می کند

پشتیبانی

ارزانترین قیمت

وب سایت رسمی

72 مگابیت در ثانیه
داده های استفاده سرور ناشناس
نه
مالزی (پناهگاه حریم خصوصی)
1400
1500+
36
آره
محصور
غیر قابل اعتماد
چت زنده
4.16 دلار در ماه / ماه بیش از 24 ماه
مرا پنهان کن

توجه داشته باشید که این فقط بررسی ما برای نسخه پرداخت شده Hide.me است - شما می توانید بررسی رایگان Hide.me ما را اینجا بخوانید.

اگر در جای مناسب هستید ، اجازه دهید با نگاهی به شرکت پشت Hide.me و خط مشی ورود به سیستم ، شروع به کار کنیم..

در باره & خط مشی ورود به سیستم

چه کسی مخفی است?

Hide.me یک شرکت کوچک VPN است که در سال 2012 تاسیس شده است.

بدست آوردن هرگونه جزئیات در مورد ساختار شرکتی و مالکیت Hide.me فوق العاده نیست ، که از یک سرویس ارائه دهنده که شفافیت خود را مفتخر می کند ، عجیب است ، اما به نظر می رسد در خارج از مالکیت شرکت های بزرگ وجود دارد.

در انتهای خط مشی رازداری ، اظهار شده است که Hide.me متعلق به eVenture Limited است که به نظر می رسد فقط برای کار Hide.me وجود دارد.

eVenture Limited و Hide.me در مالزی گنجانیده شده و مستقر است ، و آن را فراتر از دسترس مقامات آمریکایی و مقررات نگهداری داده های اتحادیه اروپا قرار می دهد. 

قانون مالزی نیازی به ارائه دهندگان VPN برای حفظ گزارش های مداوم در ارتباط با مشتری یا فعالیت شبکه نمی دهد ، و علاوه بر این Hide.me به کاربران خود اطمینان داده است که در صورت تغییر این موارد ، آنها قضایی را منتقل می کنند یا خدمات را می بندند..

حتی با حکم دادگاه معتبر از یک مقام قانونی ، Hide.me نمی تواند هویت مشتری را تأمین کند زیرا هیچ اطلاعات ذخیره ای برای تحویل وجود ندارد. اگر تصمیم دارید از Hide.me استفاده کنید ، فکر نمی کنیم نگرانی در مورد شما داشته باشد.

خط مشی ورود به سیستم

تصویری از اطلاعات بدون گزارش در وب سایت Hide.meHide.me خط مشی حداقل اطلاعات را انجام می دهد ، و فقط اطلاعات مربوط به اتصال مداوم را برای اهداف عیب یابی که هر چند ساعت پاک می شوند ، حفظ می کند و نمی تواند برای شناسایی شما استفاده شود. 

این داده ها شامل موارد زیر است:

 • نام کاربری VPN به طور تصادفی تولید شد
 • آدرس IP اختصاص داده شده داخلی
 • مقدار کل ترافیک داده ماهانه

اما این داده ها به هیچ وجه با شما ارتباط ندارند و در صورت درخواست می توانند حذف شوند.

خط مشی رازداری Hide.me بیان می کند که نظارت و یا ورود به سیستم از عملکرد مرور شما توسط باطن فنی "غیرممکن" است ، که بسیار اطمینان بخش است.

Hide.me همچنین گزارش های شفافیت را در وب سایت خود ارائه می دهد تا اعتماد شما بیشتر شود.

سرعت & قابلیت اطمینان

قابلیت اطمینان و سریع VPN

سرعت حاصل از موقعیت فیزیکی ما در لندن (اتصال 100Mbps فیبر نوری) به یک سرور تست لندن است.

قبل از استفاده از Hide.me:

 1. دانلودمگابیت در ثانیه

  80

 2. بارگذاریمگابیت در ثانیه

  98

 3. نقد کنیدپینگخانم

  2

هنگام اتصال به Hide.me:

 1. دانلودمگابیت در ثانیه

  72

 2. بارگذاریمگابیت در ثانیه

  58

 3. نقد کنیدپینگخانم

  14

سرعت دانلود بدون مرا پنهان کن: 80 مگابیت در ثانیه

سرعت دانلود با مرا پنهان کن: 72 مگابیت در ثانیه

افت سرعت دانلود ما هنگام HideMe در حال اجرا است 10٪

Hide.me یک VPN بسیار سریع است. وقتی سرعت در مسافت های کوتاه می آید ، Hide.me یکی از بهترین ارائه دهندگان در آنجا است. 

به طور متوسط ​​سرعت بسیار مطمئن و قابل اعتماد هنگام اتصال به خارج از کشور نیز می باشد. 

گیمرها و تورنترها همچنین ممکن است بخاطر تأخیر بسیار کم آن به Hide.me توجه کنند ، حتی اگر اتصالات مسافت طولانی تر دچار تاخیر بیشتری شوند. 

تا زمانی که یک اتصال اینترنتی پایدار داشته باشید ، Hide.me یک VPN است که در صورت قطع هرگونه ارتباط ، تعداد کمی دارد - بسیار قابل اعتماد است.

به طور کلی سریع ترین VPN نیست ، اما Hide.me ناامید نخواهد شد.

ما تمام VPN ها را از طریق یک فرآیند دقیق تست سرعت علمی در سایت قرار می دهیم و میانگین سرعت آنها را از چندین مکان در سراسر جهان تعیین می کنیم. اینها میانگین سرعتی است که می توانید از این مکان ها انتخاب کنید:

 • ایالات متحده آمریکا: 33 مگابایت در ثانیه (دانلود) & 17 مگابیت در ثانیه (بارگذاری)
 • آلمان: 71 مگابیت در ثانیه (دانلود) & 79 مگابیت در ثانیه (بارگذاری)
 • استرالیا: 35 مگابیت در ثانیه (دانلود) & 12 مگابیت در ثانیه (بارگذاری)

مکان سرور

تعداد محدودی از سرورها ، اما مکانهای محبوب پوشانده شده است

گلوب با پرچم آبی36 کشورتصویر منظره شهری57 سیتیتصویر یک نشانگر صورتی1،500 + آدرس IP

Hide.me در هنگام مراجعه به مکانهای سرور VPN محدود است. 

1400 سرور VPN وجود دارد ، که به نظر می رسد بسیار زیاد است ، اما آنها فقط در 35 کشور جهان قرار دارند ، این روش زیر میانگین مبلغ مورد انتظار ما در صورت نیاز به گزینه های بیشتر ، باید سرویس VPN دیگری را در نظر بگیرید.

به عنوان مثال ، فقط یک شهر وجود دارد که بتواند در کل آمریکای جنوبی به آن متصل شود - سائوپائولو در برزیل. در مورد آفریقا نیز همینطور است ، در حالی که مراکش در مراکش تنها انتخاب است.

پوشش اروپایی مطابق آنچه انتظار داشتیم خوب است ، با برخی از انتخاب های سطح شهر در کشورهایی مانند انگلیس ، آلمان ، اسپانیا و هلند ، اما از این راه فراتر بروید و شانس ندارید.

اگرچه ما می خواهیم گزینه های سرور سطح شهری بیشتری را ببینیم.

با این وجود ، 1500 آدرس IP Hide.me باید به کاهش تراکم در اوقات شلوغ کمک کند. دلیل کمبود سرورها نیز ممکن است به این دلیل باشد که Hide.me خودش را در اختیار دارد و شبکه سرور VPN خود را کنترل می کند ، که این خبر خوبی برای اعتبار شخصی حریم خصوصی سرورها است.

نقد کنید

جریان & تورنت

VPN عالی برای تورنت

Hide.me وقتی صحبت از Netflix و iPlayer بی بی سی است دیگر قابل اعتماد نیست.

Hide.me هیچ سرور اختصاصی را برای پخش ارائه نمی دهد و قادر به انسداد iPlayer BBC در هر دو سرور انگلستان نیست.

ما همه سرورهای ایالات متحده Hide.me را آزمایش کردیم تا بدانیم آیا می تواند به Netflix دسترسی پیدا کند یا خیر. این چیزی است که ما یافتیم:

همانطور که می بینید ، ما در جدیدترین آزمایشات ما فقط در یک سرور قادر به تماشای Netflix ایالات متحده هستیم (یوتا - سالت لیک سیتی).

در نتیجه بعید نیست Hide.me با سایر سرویسهای پخش مانند Amazon Amazon Video ، Hulu ، Sky TV و موارد دیگر همکاری کند.

ارائه دهندگان دیگری مانند CyberGhost به سرورهای جریان اختصاصی و دسترسی بسیار بهتری ارائه می دهند. همچنین ارزش دیدن کل لیست های بهترین VPN های ما برای iPlayer BBC ، Netflix یا پخش همه جانبه را دارد.

تورنت

Hide.me به دلیل سرعت زیاد بارگیری و بارگیری مداوم ، یک VPN خوب برای Kodi و تورنت است. 

با این حال ، همه سرورهای Hide.me VPN با torrenting سازگار نیستند. با این وجود نگران نباشید ، اکثریت قریب به اتفاق هستند ، و این برنامه شامل شاخص های مفیدی از این موارد نیست.

علاوه بر این سوئیچ kill در اینجا قدردانی می شود ، زیرا مانع از آن می شود که آدرس IP واقعی شما در صورت قطع اتصال VPN شما به هر دلیلی افت شود. ناگفته نماند ، اطمینان حاصل کنید که یک خط مشی ورود به سیستم حداقل است و نمی تواند برای شناسایی کاربران استفاده شود.

دور زدن سانسور

غیرقابل اعتماد در چین است

Hide.me قبلاً در چین خوب کار می کرد ، اما از زمان شروع دولت به سرکوب VPN ها ، اطمینان کمتری پیدا می کند. هنوز فرصتی وجود دارد که اتصالات SoftEther بتوانند از فایروال بزرگ دور بزنند. 

Hide.me کاربران خود را ترغیب می کند قبل از استفاده از سرویس VPN خود در چین با پشتیبانی فنی آن تماس بگیرند. دولت چین وب سایت Hide.me ، iOS App Store و لیست های فروشگاه Google Play را مسدود کرده است ، بنابراین تنها راه بارگیری نرم افزار از خارج از کشور یا استفاده از ارائه دهنده VPN دیگری که در این کشور کار می کند. 

Hide.me هنوز باید در کشورهایی با سانسور بالا کار کند که به اندازه چین ، مانند ترکیه ، در مسدود کردن کارآمد نیستند. Hide.me از DNS خود مدیریتی استفاده می کند که داده های شما را رمزگذاری می کند و از دسترسی افراد خارجی به سوء استفاده های DNS شما جلوگیری می کند. 

هنوز مشکلی وجود دارد که حتی با موفقیت در دور زدن سانسور ، لیست سرور محدود Hide.me ممکن است به این معنی باشد که نزدیکترین کشور با گفتار آزاد بسیار دور خواهد بود ، و شما را بهمراه ارتباط ضعیفی بخصوص هنگام رسیدن به خاورمیانه.

اگر به چین VPN احتیاج دارید ، بهتر است به لیست ما از بهترین VPN های چین نگاهی بیندازید.

بستر، زمینه & دستگاه ها

تنظیمات دستی برای روترها و کنسول های بازی

برنامه ها

آرم ویندوزپنجره هالوگوی مکمکآرم iOSiOSآرم Androidاندرویدآرم لینوکسلینوکسلوگوی روترروتر

Hide.me محدوده معمول برنامه های بومی را برای دستگاههای مختلف محبوب ارائه می دهد. شما مجاز به نصب آن بر روی 10 دستگاه هستید که بسیار سخاوتمندانه است. 

راهنمای نصب گام به گام دستی در وب سایت وجود دارد ، از جمله برای پیکربندی روترهای سازگار و راهنماهای تنظیم دستی برای دستگاه هایی مانند Apple TV ، Sony PlayStation و Kodi.

با این حال ، این افزونه های پراکسی Hide.me SOCKS است نه اتصالات VPN واقعی ، به این معنی که آنها ترافیک را رمزگذاری نمی کنند - آنها فقط آدرس IP شما را خراب می کنند. توصیه می کنیم از آنها در کنار برنامه های دسک تاپ کاملاً برجسته استفاده کنید تا همه ترافیک اینترنت دستگاه شما رمزگذاری شود.

کنسول های بازی & دستگاه های جریان

آرم AppleTVAppleTVآرم تلویزیون TV آمازونتلویزیون آمازون آمازونآرم ChromecastChromecastآرم نینتندونینتندوآرم پلی استیشنپلی استیشنلوگوی روکوروکوآرم Xboxایکس باکس

Hide.me برنامه های بومی را برای Amazon Fire TV ، Android TV و Roku دارد. همچنین بسیاری از راهنماهای تنظیم آسان دستی برای دستگاه هایی مانند Apple TV ، PlayStation 3 و 4 و Kodi وجود دارد.

برای استفاده از کنسول های بازی یا هر دستگاه جریان دیگری باید به صورت بی سیم از طریق روتر پیکربندی شده متصل شوید ، یا با استفاده از نرم افزار VPN از یک کابل متقاطع به رایانه شخصی یا Mac استفاده کنید. این کار خیلی دشوار نیست ، و این بدان معنی است که می توانید همزمان از چندین دستگاه محافظت کنید.

نمودار توضیح می دهد که چگونه یک روتر VPN کار می کند.

یک روتر VPN ترافیک همه دستگاههای موجود در شبکه WiFi شما را رمزگذاری می کند.

برنامه های افزودنی مرورگر

آرم Chromeکرومآرم Firefoxفایرفاکس

Hide.me دارای یک برنامه افزودنی مرورگر برای Google Chrome و Mozilla Firefox است که می توانید برای یک تجربه سبک VPN در کنار محافظت در برابر محافظت در برابر نشت WebRTC ، به سرعت در مرورگر خود نصب کنید..

افزونه های مرورگر رمزگذاری را ارائه نمی دهند ، به این معنی که باید از آنها در کنار برنامه اصلی Hide.me برای بهترین محافظت استفاده شود.برنامه افزودنی مرورگر رایگان Hide.me

رمزگذاری & امنیت

انتخاب عالی برای حفظ حریم خصوصی

پروتکل ها

رمزگذاری

امنیت

خصوصیات پیشرفته

IKEv2 / IPSec

L2TP / IPSec

OpenVPN (TCP / UDP)

PPTP

SSTP

AES-256

مسدود کردن نشت DNS

شخص ثالث DNS

مسدود کردن نشت IPV6

پشتیبانی از TCP Port 443

VPN Kill Switch

مجموعه ها

تقسیم تونل

لطفاً اگر این شرایط شما را گیج کرده و می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید ، به واژه نامه VPN ما مراجعه کنید.

تصویر صفحه امنیتی گرافیکی در وب سایت Hide.meاگر حفظ حریم خصوصی کامل در اولویت شما باشد Hide.me یک انتخاب عالی است. این نرم افزار دارای OpenVPN است که امن ترین پروتکل است و رمزگذاری از طریق رمز "ناپایدار" AES-256 است.

همچنین بسیاری از ویژگیهای پیشرفته حریم خصوصی وجود دارد - یک سوئیچ VPN kill که مانع از قرار گرفتن در معرض آدرس های IP واقعی می شود ، سرورهای DNS با ورود صفر که از سرورهای شخص ثالث اجتناب می کنند ، و محافظت داخلی از DNS داخلی برای محافظت از فعالیت خود در ISP شما..

Hide.me همچنین دارای تصادفی سازی درگاه و ویژگی تونل سازی اسپلیت است که به شما امکان می دهد از طریق اتصال VPN کدام برنامه را انتخاب کنید و از آن استفاده نکنید..

این ویژگی ها را با سیاست حفظ حریم خصوصی قوی ترکیب کنید و Hide.me یک مدعی واقعی برای خصوصی ترین سرویس VPN امروز در بازار است.

راحتی در استفاده

تازه کار VPN و کاربر با تجربه را به طور یکسان راضی خواهد کرد

روش نصب & Hide.me را تنظیم کنید

 • عکس Hide.me ویندوز را در بررسی HP.me VPN ما قرار دهید

  برای شروع مراحل نصب ، کافیست به وب سایت Hide.me بروید و روی نرم افزار مربوطه بارگیری کنید.

 • تصویر جادوگر نصب Hide.me در بررسی VPN Hide.me ما

  تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که بر روی نصب کلیک کنید و پیغامها را دنبال کنید.

 • عکس صفحه نمایش خوش آمدید Hide.me در بررسی VPN Hide.me ما

  پس از نصب نرم افزار ، برنامه به طور خودکار شروع می شود و شما آماده می شوید که از VPN استفاده کنید.

 • تصویر اصلی نمای اصلی را در بررسی HP.me VPN ما مخفی کنید

  صفحه اصلی Hide.me آن را با اطلاعات اولیه و یک دکمه اتصال ساده نگه می دارد.

 • تصویر نمای متصل Hide.me را در بررسی HP.me VPN ما قرار دهید

  صفحه متصل Hide.me روشن می کند که به سیستم متصل شده اید و آدرس IP و همچنین مکان را نشان می دهد.

 • عکس انتخاب پروتکل Hide.me در بررسی VPN Hide.me ما

  انتخاب پروتکل VPN Hide.me ساده است - ما عاشق کمک متنی هستیم.

 • عکس بررسی تنظیمات پیشرفته را در بررسی HP.me VPN ما مخفی کنید

  گزینه های Hide.me به وضوح توسط زبانه ها سازماندهی می شوند اما از نکات مفیدی بهره مند می شوند.

Hide.me مجموعه ای کاربردی و کاربردی با کاربردی آسان و دارای بسیاری از ویژگی های اضافی از جمله سوئیچ kill VPN را ارائه می دهد.

صفحه اصلی یک دکمه روشن / خاموش ساده است که محل انتخابی شما و آدرس IP جدید شما را دارد. ما همچنین گزینه "تغییر مکان" مفید را دوست داریم.

تنظیمات متعدد و به خوبی سازمان یافته هستند ، به زبانه هایی مانند "پروتکل" و "سوئیچ kill" تقسیم می شوند و این باعث می شود حرکت آسان شود.

پشتیبانی مشتری

پشتیبانی می تواند با پیشرفت انجام شود

پشتیبانی چت زنده

منابع آنلاین

آره
آره

Hide.me از طریق طیف وسیعی از خدمات آنلاین و چت زنده در وب سایت ، خدمات مشتری مناسب و معقولی را ارائه می دهد.

پاسخ از پشتیبانی معمولاً سریع است ، اگرچه به طرز ناامید کننده ای تمایل دارد که شما را به یک صفحه پشتیبانی پیوند دهد ، فاقد دانش در مورد موضوعات فنی و صرفاً توصیه به شما برای پشتیبانی و صبر از طریق ایمیل است..

بخش پشتیبانی پاسخهای مفیدی را به سؤالات متداول ارائه می دهد که به مشکلات پیچیده تری با تصاویر و فیلم ها می پردازد.

تصویر صفحه پشتیبانی Hide.me در وب سایت Hide.me

قیمت گذاری & معاملات

بسیار گران است ، به خصوص ماهانه

کوپن مخفی

برنامه قیمت گذاری Hide.me

Hide.me یک حق بیمه و یک برنامه رایگان ارائه می دهد. شما می توانید بررسی ما درباره Hide.me Free را در اینجا بخوانید.

مانند اکثر خدمات VPN ، هر چه اشتراکی برای انتخاب خود طولانی تر باشد ، ماهانه مبلغ کمتری نیز می پردازید. یک ماه تنها گرانترین گزینه با قیمت 12.95 دلار است اما در برنامه دو ساله با 4.99 دلار در ماه بسیار ارزان تر است (هر دو سال 129.95 دلار صورت می گیرد). 

یک سال با Hide.me در هر ماه 8.32 دلار هزینه می کند ، به یک مبلغ بزرگ 99.95 دلار پرداخت می شود.

این قیمت ها افزایش یافته است و مطمئناً گران تر از بسیاری از VPN های با بالاترین امتیاز ما ، مانند CyberGhost ، NordVPN و PrivateVPN است ، اما ما هنوز می گوییم که با این VPN ارزش پول دارد.. 

شما می توانید برنامه های قیمت گذاری را در زیر مقایسه کنید:

 1. ماهانه

  12.95 دلار در ماه / ماه

  هر ماه 12.95 دلار صورتحساب

 2. 12 ماه

  8.32 دلار در ماه / ماه

  صورتحساب $ 99.95 هر 12 ماه ذخیره 36٪

 3. 2 سال

  4.99 دلار در ماه / ماه

  صورتحساب 129.95 دلار هر دو سال پس انداز 61٪ پس انداز

همه برنامه ها 30 روز ضمانت برگشت پول دارند

پرداخت & گزینه های بازپرداخت

کارت اعتباری

پی پال

بیت کوین

آره
آره
آره

Hide.me از طریق گزینه های پرداخت معمول شما ، از جمله کارت بدهی / اعتباری و پی پال در دسترس است. اما همچنین بیش از 80 گزینه پرداخت ناشناس گسترده را ارائه می دهد. برخی از این موارد عبارتند از:

 • بیت کوین (BTC)
 • بیت کوین نقدی (BCH)
 • داش (DASH)
 • Dogecoin (DOGE)
 • اتریوم (ETH)
 • Ethereum Classic (ETC)
 • Litecoin (LTC)
 • مونرو (XMR)
 • NEO (NEO)
 • Peercoin (PPC)
 • PIVX (PIVX)
 • Verge (XVG)
 • Zcash (ZEC)
 • ZenCash (ZEN)

این انتخاب بسیار زیادی برای افرادی است که به دنبال راه های مناسب برای حفظ حریم خصوصی اشتراک Hide.me هستند.

Hide.me همچنین 30 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهد ، اما شرایط خدمات بیان می کند که شما می توانید پول خود را پس بگیرید اگر "مقدار قابل توجهی از داده های انتقال خود را مصرف نکرده اید".

ما از Hide.me در مورد مشخصات این سوال پرسیدیم و به ما گفتند: "ما حق داریم موارد حاشیه را ارزیابی كنیم كه می بینیم کاربر در مدت زمان كوتاهی مقدار زیادی از داده ها (چند صدها گیگابایت) را مصرف كرده است." فوق العاده خاص نیست - دقیقاً چند گیگ؟ و چه چیزی "یک دوره کوتاه مدت" در نظر گرفته می شود؟ Hide.me نمی تواند پاسخ دهد.

با این حال آنها به ما اطمینان دادند که این اتفاق فقط یک بار در سال رخ داده است. با این حال ، این به معنای "هیچ سؤالی نیست" است که در سایر ارائه دهندگان برتر VPN مانند ExpressVPN مشاهده می کنیم.

Hide.me همچنین یک برنامه رایگان ارائه می دهد ، بدون جزئیات پرداخت مورد نیاز ، به گونه ای که می توانید قبل از خرید نرم افزار را امتحان کنید. با این حال ، شما به چهار کشور محدود هستید.

خط پایین

آیا ما Hide.me را پیشنهاد می کنیم؟?

این ممکن است گران باشد ، اما ما هنوز Hide.me را توصیه می کنیم - تقریباً همه اصول آن درست می شود.

این کار در چین کار نخواهد کرد (مانند بسیاری از VPN) ، و گفتگوی زنده نیاز به پیشرفت زیادی دارد ، اما هنوز هم یک VPN خوب است که به راحتی قابل استفاده است ، Netflix و برخی دیگر از سرویس های پخش را باز می کند ، و از همه مهمتر ، شما را ایمن نگه می دارد برخط.

گزینه های دیگر برای Hide.me

آرم CyberGhost

CyberGhost

اگر از قیمت Hide.me مرعوب شده اید ، باید به CyberGhost نگاهی بیندازید - این بهترین بودجه VPN در خارج از کشور است ، و درخواست هزینه ماهانه بسیار ارزان و فاقد کیفیت کیفیت را می کنید. بررسی CyberGhost را بخوانید

آرم چشم انداز AstrillVPN

آستریل

از طرف دیگر ، اگر به VPN نیاز دارید که در چین کار کند ، توصیه اصلی ما Astrill است. پیدا کردن یک VPN که می تواند به طور مداوم سانسور دولت را شکست دهد ، دشوار است ، و ما معتقدیم که استریل بهترین آن است. بررسی آستریل را بخوانید

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me