با وجود نام VPN های بسیار زیادی که در آنجا وجود دارد ، آیا دلیلی برای دور شدن از جمع وجود دارد؟ VPNArea مطمئناً امیدوار است.


شاید تا به حال در مورد آن چیزی نشنیده باشید ، اما VPNArea ادعا می کند که می تواند همه این موارد را انجام دهد: یک سرویس امن که شما را خصوصی نگه می دارد ، موانع آنلاین را ضرب می کند ، باز کردن محتوای جریان و موارد دیگر.

اما آیا واقعاً?

ما VPNArea را آزمایش کردیم تا بدانیم:

 • آیا VPNArea با Netflix کار می کند?
 • آیا VPNArea IP اختصاصی را ارائه می دهد؟?
 • VPNArea Chameleon چیست؟?
 • VPNArea چقدر هزینه دارد?
 • آیا VPNArea نشت DNS دارد؟?

پس از ساعت ها وقت گذرانی در مراحل مختلف ، نتیجه گیری اصلی ما در مورد VPNArea در زیر ذکر شده است.

بررسی اجمالی

جوانب مثبت VPNArea & منفی

طرفداران

 1. سرعت بسیار چشمگیر
 2. سرورهای جریان اختصاصی
 3. خط مشی بدون گزارش & بدون IP ، DNS & نشت WebRTC
 4. برنامه های کاربر پسند برای PC ، Mac ، iOS, & اندروید
 5. ایمن به 65 کشور وصل شوید

منفی

 1. دوره بازپرداخت کوتاه
 2. برنامه ها می توانند پر زرق و برق باشند
 3. شبکه سرور کوچک

خلاصه کلید VPNArea

سرعت بارگیری بالا

خط مشی ورود به سیستم

IP ، DNS یا WebRTC Leaks

صلاحیت قضایی

سرورها

آدرس های IP

کشورها

نتفلیکس ایالات متحده

تورنت

در چین کار می کند

پشتیبانی

ارزانترین قیمت

وب سایت رسمی

90 مگابیت در ثانیه
بدون گزارش
نه
بلغارستان (عضو اتحادیه اروپا)
اعلام نشده
200+
70
آره
نامحدود
آره
24/7 چت زنده
2.99 دلار در ماه / ماه بیش از 36 ماه
VPNArea.com

هنوز مطمئن نیستید که VPNArea VPN مناسب برای شما است یا خیر?

اشکالی ندارد - شما می توانید برای بررسی کامل ما ، جایی که همه چیز را با جزئیات بیشتری شروع می کنیم ، با سرعت اتصال شروع کنید.

در باره & خط مشی ورود به سیستم

VPNArea کیست?

VPNArea در سال 2012 تأسیس شد و متعلق به شرکت بلغاری مستقر Offshore Security LTD است. دفتر مرکزی آن در حال حاضر در وارنا ، بلغارستان است ، که معمولاً انتخاب مشکلی برای سرویس VPN است زیرا این امر مشمول قوانین سرزده نظارت بر اتحادیه اروپا و توافق نامه های اشتراک اطلاعات است.

با این حال ، سیاست سختگیرانه عدم ورود به سیستم VPNArea بدان معنی است که صلاحیت آن چیزی نیست که نگران آن باشید ، حتی اگر شخص ثالث اطلاعات شخصی شما را درخواست کند ، VPNArea قادر به تحویل آن نیست.

خط مشی ورود به سیستم

اکثر VPN ادعا می کنند که هیچ سیاهه ای را جمع نمی کنید ، اما VPNArea یکی از معدود خدمات VPN ای است که ما بررسی کرده ایم که واقعاً بدون گزارش است..

این برنامه مانیتور ، ضبط یا ذخیره "هرگونه تاریخ ورود ، زمان سنجی ، آدرس های IP ورودی و خروجی ، آمار پهنای باند یا سایر اطلاعات قابل شناسایی سایر کاربران VPN را انجام نمی دهد.".

سرعت & قابلیت اطمینان

پیوسته سرعت همان کشور سرعت دارد

VPNArea یک سرویس VPN بسیار سریع و قابل اعتماد است اگر شما قصد دارید که به همان کشور یا یک کشور نزدیک در آن متصل شوید - بارگیری در حدود 90 مگابیت در ثانیه برای پخش همزمان در چندین دستگاه به همان اندازه سریع است..

با این حال ، اگر قصد دارید به طور مرتب در سطح بین المللی متصل شوید ، VPNArea کاملاً سازگار نیست. این سرعت بسیار سریع است ، اما قابلیت اطمینان سرعت آن در مقایسه با سریع ترین VPN های فعلی مقایسه نمی شود.

سرعت حاصل از موقعیت فیزیکی ما در لندن (اتصال 100Mbps فیبر نوری) به یک سرور تست لندن است.

قبل از استفاده از VPNArea:

 1. دانلودمگابیت در ثانیه

  93.57

 2. بارگذاریمگابیت در ثانیه

  98.68

 3. بررسی VPNAreaپینگخانم

  3

هنگام اتصال به VPNArea:

 1. دانلودمگابیت در ثانیه

  90.29

 2. بارگذاریمگابیت در ثانیه

  92.74

 3. بررسی VPNAreaپینگخانم

  8

سرعت دانلود بدون VPNArea: 93.57مگابیت در ثانیه

سرعت دانلود با VPNArea: 90.29مگابیت در ثانیه

کاهش سرعت بارگیری ما هنگام اجرای VPNArea: 4٪

VPNArea نیز به لطف تأخیر سریع در همان کشور فقط 8ms یک انتخاب قوی برای گیمرها محسوب می شود. همچنین در برخی مناطق سرعت بارگذاری بسیار سریع در حدود بیش از 90 مگابیت در ثانیه را تولید کرده است که برای تورنت ایده آل است. حتی بهتر ، اتصالات VPNArea فوق العاده قابل اعتماد و بدون قطره بود.

در اینجا میانگین سرعت شما می توانید VPNArea از تعداد انگشت شماری از مکان های محبوب (اتصال از انگلستان) انتظار داشته باشید:

ایالات متحده آمریکا: 48مگابیت در ثانیه (پایین) & 36 مگابیت در ثانیه (بالا)
آلمان: 77مگابیت در ثانیه (پایین) & 80 مگابیت در ثانیه (بالا)
سنگاپور: 12 مگابیت در ثانیه (پایین) & 6 مگابیت در ثانیه (بالا)
استرالیا: 4 مگابیت در ثانیه (پایین) & 2 مگابیت در ثانیه (بالا)

برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی اندازه گیری عملکرد VPN ، به چگونگی تست VPN ها نگاهی بیندازید.

مکان سرور

بیش از 120 شهر در بیش از 70 کشور جهان گسترش یافته است

گلوب با پرچم آبی70 کشورتصویر منظره شهری120 + شهرهاتصویر یک نشانگر صورتی200 + آدرس IP

VPNArea یکی از شبکه های بزرگتر سرور VPN را که ما در آزمایش خود دیده ایم ، دارد و در 70 کشور در سراسر جهان وجود دارد.

گزینه های سرور سطح شهر در تعداد انگشت شماری از مکان های VPNArea با گسترده ترین محدوده انتخاب در ایالات متحده وجود دارد. کاربران مستقر در ایالات متحده می توانند از بین 42 سرور VPNArea که در 11 شهر مختلف پخش شده اند ، انتخاب کنند که این یک خبر عالی برای عملکرد است.

کشورهای دیگر با انتخاب سرور مخصوص شهرها شامل استرالیا (پنج) ، کانادا (چهار) ، ایتالیا (سه) ، اسپانیا (دو) ، آفریقای جنوبی (دو) و انگلیس (سه).

لیست مکانهای سرور VPNArea

طبق معمول ، اروپا و آمریکای شمالی بهترین پوشش سرور را دارند ، اما در خارج از این مناطق انتخاب های زیادی نیز وجود دارد که دیدن آنها طراوت است. هیچ شکافی در شبکه سرور VPNArea وجود ندارد ، اما خوب است که در آینده گزینه های سطح شهر دیگری را ببینید.

ما واقعاً دوست داریم که VPNArea سرورهای DNS خاص خود را داشته باشد و از آن استفاده کند ، با این حال ما از تعداد کل سرورها فقط 200 نفر ناامید شدیم. در هر سرور نیز فقط یک آدرس IP مشترک وجود دارد که می تواند به معنای خبر بد برای عملکرد باشد ، اما همچنین عالی است حریم خصوصی.

جریان & تورنت

با Netflix ، iPlayer BBC کار می کند & P2P

با تشکر از سرورهای جریان بهینه VPNArea ، تماشای Netflix از طریق سرورهای ایالات متحده و انگلیس آسان بود (USA-0-NFLX و UnitedKingdom-0-NFLX).

سرعت بسیار عالی VPNArea بدان معنی است که کیفیت فیلم و صدا نیز فوق العاده است.

سرورهای جریان VPNArea

VPNArea همچنین دارای سرور اختصاصی UK برای پخش iPlayer BBC ، اما بسیار غیرقابل اعتماد است و همیشه کار نمی کند. متأسفانه ، VPNArea در جدیدترین آزمایشهای جریان ما با iPlayer BBC کار نکرد.

ما از عوامل چت زنده VPNArea پرسیدیم که آیا انتظار داشتند مشکل iPlayer BBC حل شود و آنها به ما گفتند که آنها یک بازه زمانی نداریم بلکه به کاربران اطلاع رسانی می کنند. از این رو طرفداران iPlayer BBC باید به جای آن از یکی از این VPN های آزمایش شده و کار کنند.

VPNArea همچنین کتابخانه های Netflix کانادایی و ایتالیایی را قفل می کند و یک سرور اختصاصی برای پخش Sky Go در ایتالیا دارد.

تورنت

تورنت در تمام سرورهای VPNArea مجاز است و بسیاری از آنها برای فعالیت P2P بهینه شده اند.

این کار را با سرعت بارگیری سریع و بارگذاری ، بدون نشت IP یا DNS و سوئیچ VPN kill انجام دهید و یک VPN بسیار جذاب برای تورنتها دارید.

خط مشی عدم دسترسی به VPNArea یکی دیگر از مزایای تورنت است ، و با Kodi نیز خوب کار می کند (در اینجا راهنمای تنظیم kodi آنهاست).

دور زدن سانسور

مناسب برای چین (فقط دسک تاپ)

اگر قصد استفاده از آن را در رایانه رومیزی خود ندارید ، VPNArea انتخاب خوبی برای چین است.

دارای سرورهای X-Stunnel VPN در یک تن از نقاط جهان ، که اتصال شما را به عنوان ترافیک HTTPS معمولی پنهان می کند و به شما امکان می دهد تا به اصطلاح فایروال بزرگ چین را دور بزنید..

VPNArea این سرورها را در چین ، ژاپن ، سنگاپور و ایالات متحده (و همچنین چند کشور دیگر) ارائه می دهد ، بنابراین می توانید برای بهترین سرعت ممکن به یک مکان مجاور وصل شوید..

این سرورهای X-Stunnel VPN فقط در دستگاه های ویندوز و مک قابل استفاده هستند ، اما هیچ راه حل دستی برای iOS یا Android وجود ندارد ، بنابراین کاربران تلفن همراه باید از این کار خودداری کنند..

سرورهای مبهم VPNArea بدان معنی است که این سرویس همچنین یک سرویس معتبر VPN برای سایر کشورها با رژیم سرکوبگر سرکوبگرانه مانند ترکیه ، عربستان سعودی ، ایران و امارات است..

بستر، زمینه & دستگاه ها

قابل استفاده با تن دستگاه های مختلف از جمله روتر است

برنامه ها

آرم ویندوزپنجره هالوگوی مکمکآرم iOSiOSآرم Androidاندرویدآرم لینوکسلینوکسلوگوی روترروتر

VPNArea برنامه های اختصاصی VPN را برای یک تن دستگاه های محبوب از جمله:

 • ویندوز مایکروسافت
 • سیستم عامل مک
 • iOS
 • اندروید
 • لینوکس (از جمله اوبونتو).

همچنین می توانید VPNArea را به صورت دستی بر روی تعداد دیگری از سیستم عامل های دیگر ، از جمله روترها تنظیم کنید - دستورالعمل های مربوط به همه این موارد در وب سایت VPNArea وجود دارد.

اگر نمی خواهید دستان خود را کثیف کنید ، همچنین می توانید روتر VPN از پیش تنظیم شده یا مستقیم از VPNArea یا از طریق یک شرکت مستقل خریداری کنید..

کنسول های بازی & دستگاه های جریان

آرم AppleTVAppleTVآرم تلویزیون TV آمازونتلویزیون آمازون آمازونآرم ChromecastChromecastآرم نینتندونینتندوآرم پلی استیشنپلی استیشنلوگوی روکوروکوآرم Xboxایکس باکس

VPNArea را می توان با اتصال بسیاری از کنسول های بازی های مختلف و دستگاه های پخش کننده از طریق اتصال آنها به روتر که VPN را اجرا می کند ، استفاده کرد زیرا این کار به طور خودکار از تمام دستگاه های متصل به اینترنت در خانه شما محافظت می کند..

VPNArea را می توان با تنظیمات دستی در آمازون آمازون و نیز بر روی Kodi نصب کرد. اگر یک راه اندازی ساده تر می خواهید ، به VPN های پیشنهادی ما برای Firestick و Kodi نگاهی بیندازید.

راه اندازی VPNArea Kodi و Firestick

VPNArea اگر به دنبال راه حل افزونه و بازی برای کنسول بازی های خود هستید ، بهترین گزینه نیست اما این کار را به اندازه کافی خوب انجام می دهد. اگر به دنبال چیزی کمی ساده تر هستید ، به بررسی ExpressVPN ما نگاهی بیندازید - سرویس MediaStreamer آن زندگی را بسیار ساده تر می کند.

اگر می خواهید VPNArea را در دستگاه های جداگانه نصب کنید ، می توانید همزمان از شش مورد استفاده کنید - این تقریباً به طور متوسط ​​است که ما در بیشتر سرویس های VPN مشاهده می کنیم.

برنامه های افزودنی مرورگر

متأسفانه ، VPNArea در حال حاضر هیچ نوع پسوند مرورگر را ارائه نمی دهد.

اگر می خواهید از طریق مرورگر وب خود از VPN استفاده کنید ، راهنماهای اختصاصی ما را برای VPN برای Chrome و VPN برای Firefox بخوانید.

رمزگذاری & امنیت

خصوصیات حریم خصوصی قوی شما را آنلاین محافظت می کند

پروتکل ها

رمزگذاری

امنیت

خصوصیات پیشرفته

IKEv2 / IPSec

OpenVPN (TCP / UDP)

AES-256

مسدود کردن نشت DNS

شخص ثالث DNS

مسدود کردن نشت IPV6

پشتیبانی از TCP Port 443

VPN Kill Switch

مسدود کردن نشت WebRTC

مسدود کننده آگهی

آی پی اختصاصی

Double VPN

لطفاً اگر این شرایط شما را گیج کرده و می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید ، به واژه نامه VPN ما مراجعه کنید.

VPNArea شما را به صورت آنلاین بسیار ایمن نگه می دارد. برنامه دسک تاپ از OpenVPN ، امن ترین پروتکل VPN استفاده می کند ، و حتی می توانید بین UDP و TCP جابجا شوید. گزینه اتصال با استفاده از IKEv2 نیز وجود دارد. رمزگذاری VPNArea از طریق امن ترین رمزگذاری ، AES-256 است.

علاوه بر ویژگی اصلی سوئیچ kill VPN kill ، از محافظت در برابر افت احتمالی اتصال ، VPNArea همچنین مانع از نشت DNS ، IPv6 و WebRTC می شود. حتی بهتر ، آن را سرورهای DNS با ورود صفر خود کار می کند تا اطلاعات شخصی شما خصوصی باشد.

تصویر نتایج تست نشت VPNArea در browserleaks.com

آنچه که ما هنگام اتصال به سرور نیویورک VPNArea در browserleaks.com دیدیم

علاوه بر این ، VPNArea سرورهای Double VPN را کار می کند ، هنگامی که به VPN وصل هستید ، یک لایه اضافی از حریم خصوصی را برای شما فراهم می کند. همچنین محافظ داخلی و محافظت از بدافزار وجود دارد.

حمل و نقل بندر در VPNArea در دسترس است - اما برای اینکه بتوانید از طریق حساب کاربری خود فعال شوید ، باید با پشتیبانی تماس بگیرید. همچنین می توانید با پرداخت هزینه سالانه اضافی ، یک IP اختصاصی VPNArea دریافت کنید.

راحتی در استفاده

برنامه های درهم ریخته با نقص قابلیت استفاده

روش نصب & VPNArea را تنظیم کنید

 • تصویری از لیست بارگیری های موجود در وب سایت VPNArea

  به راحتی در وب سایت آسان است تا جایی که می توانید نرم افزار مناسب دستگاه خود را بارگیری کنید.

 • تصویر صفحه تنظیم VPNArea در ویندوز

  جادوگر نصب VPNArea این روند را از ابتدا تا انتها راهنمایی می کند.

 • تصویر جادوگر نصب ویندوز VPNArea

  این صفحه نمایش نشانگر خوبی از مدت زمان طولانی نصب را به شما می دهد.

 • تصویر صفحه ورود به سیستم برنامه Windows VPNArea

  پس از اتمام نصب ، از شما خواسته می شود قبل از اتصال به VPN ، جزئیات ورود به سیستم خود را وارد کنید.

 • تصویر صفحه اصلی برنامه Windows VPNArea

  صفحه اصلی لیست کامل سرور است - می توانید آدرس IP جدید خود را نیز در اینجا مشاهده کنید.

 • تصویری از آنچه VPNArea هنگام اتصال به نظر می رسد

  دکمه روشن / خاموش به رنگ سبز روشن خواهد شد تا به شما اطلاع دهد که به سیستم متصل هستید.

 • تصویر صفحه فهرست سرورهای ویژه VPNArea

  شما می توانید سرورها را بر حسب موقعیت مکانی سازماندهی کنید و حتی یک برگه برای سرورهای "ویژه" بهینه سازی شده برای جریان یا مشکل اضافی وجود دارد.

 • تصویر صفحه فهرست تنظیمات در برنامه Windows VPNArea

  ما از کمک متنی در صفحه تنظیمات استفاده می کنیم که توضیح می دهد هر یک از ویژگی ها چیست.

 • تصویر صفحه ویژگی انتخاب پورت در برنامه Windows VPNArea

  شما حتی می توانید درگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید - اگرچه در اینجا هیچ اطلاعات اضافی وجود ندارد که کدام یک برای چه هدفی مناسب است.

برنامه دسک تاپ VPNArea دارای برخی از ویژگی های عالی است اما همچنین چند پرس و جو آزار دهنده است که کمی تجربه را برای ما خراب کرده است. صفحه اصلی به این ترتیب وجود ندارد ، بنابراین فقط یک بار وارد سیستم شده اید به لیست سرورهای VPN هدایت می شوید.

لیست سرورهای VPN به زبانه های مفیدی مانند torrenting ، streaming و مبهم تقسیم می شود - می توانید سرورها را بر اساس فاصله ، سرعت یا درصد بار نیز مرتب کنید. تنظیمات VPN همه دارای ضربات روشن و خاموش ساده هستند و ما به خصوص اطلاعات متنی را که ارائه می شود دوست داریم.

برنامه های افزودنی مرورگر

VPNArea در حال حاضر هیچ نوع افزونه مرورگر را ارائه نمی دهد.

اگر این نوع موردی است که به دنبال آن هستید ، ExpressVPN را در نظر بگیرید که پسوندهای کاملاً برجسته را برای همه مرورگرهای محبوب ارائه می دهد ، یا NordVPN که پراکسی های کم امنیت (اما سریعتر) را ارائه می دهد.

پشتیبانی مشتری

چت زنده 24/7 منابع محدود را تشکیل می دهد

پشتیبانی 24/7 چت زنده

منابع آنلاین

آره
آره

پشتیبانی مشتری VPNArea برای ارائه دهنده این اندازه به اندازه کافی خوب است ، اما ما دوست نداریم که برخی از منابع (مانند راهنمای راه اندازی) فقط به پرداخت مشتری پرداخت شود.

در وب سایت ، بسیاری از سوالات متداول در زمینه عمیق وجود دارد که موضوعات مختلفی از رمزگذاری تا امنیت پروتکل های مختلف VPN را پوشش می دهد..

ما خوشحال شدیم که VPNArea یک ویژگی واقعی گفتگوی زنده 24/7 را با عوامل مفید و مفید ارائه می دهد. ما همیشه در طی چند دقیقه پاسخی دریافت می کردیم.

قیمت گذاری & معاملات

طولانی ترین برنامه ارزش عالی برای پول است

کوپن VPNArea

برنامه قیمت گذاری VPNArea

VPNArea در مقایسه با سایر خدمات VPN با کیفیت مشابه ، ارائه دهنده ای نسبتاً ارزان است. برنامه ماهانه VPNArea گرانترین گزینه با 9.90 دلار است ، اما می توانید این برنامه را در برنامه سه ساله به 2.99 دلار کاهش دهید و 70٪ پس انداز کنید. همچنین یک برنامه سالانه با 4.92 دلار وجود دارد ، که 50٪ کاهش.

 1. ماهانه

  9.90 دلار در ماه / ماه

  هر ماه 9.90 دلار صورتحساب

 2. 12 ماه

  4.92 دلار در ماه / ماه

  صورتحساب 59.00 دلار در هر 12 ماه ذخیره 50٪

 3. 3 سال

  2.99 دلار در ماه / ماه

  صورتحساب $ 107.64 هر 3 سال 70٪ ذخیره

تمام برنامه ها دارای 7 روز ضمانت برگشت پول هستند

پرداخت & گزینه های بازپرداخت

VPNArea بارهای مختلفی از گزینه های پرداخت مختلف ، از جمله کلیه کارتهای اعتباری و بدهی ، پی پال و بیت کوین را ارائه می دهد. همچنین می توانید با استفاده از یک تن از روش های بین المللی ، مانند WebMoney ، Alipay و Hipercard ، هزینه ای پرداخت کنید که برای کسانی که در خارج از کشور زندگی می کنند بسیار عالی است.

VPNArea آزمایشی رایگان ارائه نمی دهد ، اما در عوض تضمین برگشت پول "بدون سؤال پرسیده" را ارائه می دهد ، که بسته به برنامه ای که برای آن ثبت نام کرده اید ، طول متفاوتی دارد. اشتراک های 12 ماهه و سه ساله با بازپرداخت 30 روزه همراه است ، در حالی که گزینه 1 ماهه 14 روز است.

برای درخواست بازپرداخت ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که با VPNArea از طریق چت زنده یا ایمیل تماس بگیرید و بازپرداخت شما در مدت 48 ساعت به شما ارسال می شود (VPNArea ادعا می کند که 98٪ از کاربران فقط در مدت 15 ساعت بازپرداخت خود را دریافت می کنند).

خط پایین

آیا ما VPNArea را توصیه می کنیم؟?

VPNArea چیزی از یک گوهر پنهان است. از محبوب ترین VPN در بازار فاصله دارد ، اما ما در توصیه VPNArea دریغ نداریم.

عالی نیست (برنامه گاهی اوقات می تواند بسیار ناامید کننده باشد) ، اما لیست عالی VPNArea از ویژگی ها و خط مشی ورود به سیستم بسیار امن برجسته های واقعی است.

گزینه های دیگر برای VPNArea

ExpressVPN آرم

ExpressVPN

ExpressVPN در اکثر مناطق عالی است ، اما اگر نمی خواهید در مورد یک برنامه ناامیدکننده یا ناخوشایند نگران باشید - ExpressVPN بسیار مناسب است ، اما ExpressVPN به آسانی قابل استفاده است. بررسی ExpressVPN را بخوانید

آرم CyberGhost

CyberGhost

با عدم تناقض VPNArea با iPlayer BBC روبرو شدید؟ CyberGhost روشی فوق العاده مقرون به صرفه برای دسترسی به iPlayer است ، و ذکر دیگر آن از سرویس های پخش محبوب دیگر نیست. بررسی CyberGhost را بخوانید

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me