VPN رایگان Windscrib ادعا می کند یک سرویس رایگان "سخاوتمندانه" را برای کسانی که "با بودجه تنگ" ارائه می دهند ، ارائه می دهد ، اما آیا ارائه یک محصول عالی با هزینه ای کامل و بدون هیچ هزینه ای امکان پذیر است?


ما نسخه رایگان Windscrib را از طریق سرعت های آن درج می کنیم تا کشف کنیم:

 • چرا Windscrib رایگان است?
 • Windscrib VPN چقدر ایمن است?
 • آیا Windscrib سوئیچ kill دارد?
 • آیا Windscrib برای تورنت مفید است?
 • آیا Windscrib IP شما را پنهان می کند?

ما پاسخهای همه اینها را به همراه بسیاری از سؤالات مهم دیگر در بررسی کامل VPN ما نشان می دهیم.

این بررسی فقط برای نسخه رایگان Windscrib VPN است. شما می توانید بررسی ما در مورد نسخه کامل و حق بیمه Windscrib را از اینجا بررسی کنید.

بررسی اجمالی

مزایای رایگان Windscrib & منفی

طرفداران

 1. سرعت بارگیری محلی قابل اطمینان
 2. انتخاب خوب سرورها
 3. خط مشی ورود به سیستم
 4. بسیار آسان برای استفاده
 5. در تعداد زیادی دستگاه موجود است

منفی

 1. استفاده از داده ها محدود است
 2. برای پخش بهتر است

خلاصه کلید رایگان Windscrib

سرعت بارگیری بالا

خط مشی ورود به سیستم

IP ، DNS یا WebRTC Leaks

صلاحیت قضایی

سرورها

آدرس های IP

کشورها

نتفلیکس ایالات متحده

تورنت

در چین کار می کند

پشتیبانی

وب سایت رسمی

54 مگابیت در ثانیه
داده های استفاده سرور ناشناس
نه
کانادا (عضو پنج چشم)
اعلام نشده
اعلام نشده
10
نه
نامحدود
غیر قابل اعتماد
پست الکترونیک & فقط منابع آنلاین
Windscrib.com

در ادامه بخوانید تا جزئیات بیشتری در مورد Windscrib Free و همچنین نتایج آزمایش عمیق VPN ما پیدا کنید.

در باره & خط مشی ورود به سیستم

چه کسی Windscrib رایگان است?

Windscrib در سال 2016 در انتاریو ، کانادا تأسیس شد و هنوز هم مقر اصلی آن امروز است.

معمولاً این یک موقعیت مکانی ایده آل برای یک سرویس VPN نیست ، زیرا کانادا بخشی از اتحاد مشترک داده های Five Eyes است. با این حال ، به لطف سیاست حداقل ورود به سیستم Windscrib ، به هر حال این موضوع اصلاً جای نگرانی نیست.

داده های اندکی وجود دارد که توسط ویندوزکریپت حفظ شده است که حتی اگر مجبور شده اند از طریق دولت پرونده های خود را عوض کنند ، چیزی برای دیدن وجود نخواهد داشت.

خط مشی ورود به سیستم

خط مشی ورود به سیستم VPN Windscrib خوب است ، زیرا به هیچ وجه مشخص نیست چقدر واقعی جمع آوری شده است. فقط جمع آوری می کند:

 • مقدار داده منتقل شده در یک دوره 30 روزه
 • زمان آخرین اتصال VPN شما

این ارقام در ابتدای هر ماه بازنشانی می شوند.

هنگامی که به طور فعال به یکی از سرورهای VPN Windscrib وصل شدید ، سرور به طور موقت ذخیره می کند:

 • نام کاربری OpenVPN / IKEv2 شما
 • زمان اتصال
 • مقدار داده منتقل شده است

پس از پایان جلسه Windscrib ، اطلاعات اتصال VPN حذف می شوند.

این اطلاعات فقط برای اطمینان حاصل می شود که خدمات ویندوز نویسی می تواند به آسانی و با حداکثر مشکلات ممکن کار کند - هیچ کدام از آنها برای ردیابی فعالیت آنلاین خود به شما استفاده نمی شود..

سرعت & قابلیت اطمینان

سرعت محلی نزدیک به 30 مگابیت بر ثانیه

با وجود از دست دادن سرعت درصد بالا ، برای یک سرویس VPN رایگان ، سرعت های Windscrib هنوز بسیار امیدوار کننده هستند - حتی اگر با نسخه های برتر Windscrib مطابقت نداشته باشند.

عملکرد Windscrib Free هنگام اتصال (از لندن ، انگلستان) به ایالات متحده و کانادا سازگارتر است.

در کل سرعت هایی که با Windscrib Free ضبط کرده ایم خوب بوده است ، اگرچه حداقل کاهش سرعت برای نیازهای شما اساسی است ، ممکن است بخواهید به جای آن Hotspot Shield VPN را در نظر بگیرید..

سرعت حاصل از موقعیت فیزیکی ما در لندن (اتصال 100Mbps فیبر نوری) به یک سرور تست لندن است.

قبل از استفاده از Windscrib Free:

 1. دانلودمگابیت در ثانیه

  98

 2. بارگذاریمگابیت در ثانیه

  86

 3. بررسی رایگان Windscribپینگخانم

  10

هنگام اتصال به Windscrib Free:

 1. دانلودمگابیت در ثانیه

  28

 2. بارگذاریمگابیت در ثانیه

  29

 3. بررسی رایگان Windscribپینگخانم

  17

سرعت دانلود بدون Windscrib Free: 98 مگابیت در ثانیه

سرعت دانلود با Windscrib Free: 28 مگابیت در ثانیه

از دست رفتن سرعت بارگیری ما هنگام اجرای Windscrib Free: 71٪

سرعت بارگذاری Windscrib Free در اکثر موارد حتی سریعتر از سرعت بارگیری آن بود و این یک انتخاب خوب برای torrenting بود (البته از درپوش داده ها آگاه باشید). تأخیر در همان کشور 18ms برای بازی های بدون تاخیر ایده آل نیست.

با اتصال به ایالات متحده از انگلیس می توانید سرعتهایی بیش از 20 مگابیت در ثانیه انتظار داشته باشید که اصلاً بد نیست. سرعت های اروپایی Windscrib تا حد زیادی مشابه با اندازه هایی است که در انگلستان اندازه گیری کردیم.

خوشبختانه ، دقیقاً مانند همتای پرداخت شده خود ، Windscrib Free کاملاً سازگار بود و سرعت آن تمایلی به تغییر زیادی از یک آزمایش به آزمایش دیگر نداشت. ما همچنین در طول تست های خود هیچ گونه افت اتصال را تجربه نکردیم.

ما در حال حاضر سرعت را با استفاده از پروتکل OpenVPN تست می کنیم ، زیرا این امر در بین سرویس های VPN به طور گسترده ای موجود است و بنابراین به ما کمک می کند تا سطح بالایی از قوام را در نتایج خود حفظ کنیم..

البته لازم به ذکر است که برنامه های Windscrib به طور پیش فرض در هنگام راه اندازی به IKEv2 ، که ادعا می کند بهترین پروتکل است ، بنابراین اگر به این روش وصل شوید ، می توانید سرعتهای کمی سریع تری ببینید..

اگر می خواهید در مورد چگونگی آزمایش عملکرد VPN بیشتر بدانید ، به روش تست سرعت VPN ما نگاهی بیندازید.

مکان سرور

سرورها در 22 شهر بیش از 10 کشور جهان پخش شده اند

گلوب با پرچم آبی10 کشورتصویر منظره شهری22 درجهتصویر یک نشانگر صورتیشماره آدرس های ناشناخته

با توجه به اینکه این یک نسخه رایگان از سرویس حق بیمه Windscribe VPN است ، 10 کشور سرور ارائه شده یک شروع بسیار خوب است ، اما این انتخاب سرور اختصاصی شهر Windscrib است که واقعاً ما را تحت تأثیر قرار داده است.

به عنوان مثال ، مکان "شرق ایالات متحده" به شما امکان می دهد بین سرورهای VPN Windscrib در شیکاگو ، نیویورک و واشنگتن دی سی ، به علاوه دو مورد در میامی انتخاب کنید..

در مرکز ایالات متحده (آتلانتا) دو گزینه در سطح شهر وجود دارد & دالاس) ، ایالات متحده غربی (لس آنجلس & سیاتل) و مکانهای انگلیس نیز.

تنظیمات اتصال رایگان را به صورت خودکار ثبت کنید

متأسفانه ، Windscrib هیچ گزینه سرور در آمریکای جنوبی ، آفریقا یا استرالیا در دسترس نیست و کل آسیا از طریق یک سرور VPN در هنگ کنگ قیف می شود. هیچ نشانی در مورد دقیقاً تعداد سرورهای VPN یا آدرس IP که کار می کند وجود ندارد ، ناامید کننده است.

اگر می خواهید به سرورها در آن مکان ها به علاوه ده ها نفر دیگر دسترسی داشته باشید ، باید به نسخه برتر Windscrib VPN ارتقا دهید.

جریان & تورنت

با پخش جابجایی کار نخواهید کرد اما تورنت مجاز است

Windscrib Free یک VPN ضعیف برای پخش است.

سرورهای جریان Windscrib (معروف به "Windflix") برای کاربران پرداخت شده محفوظ است ، بنابراین جای تعجب نیست که ما نتوانستیم Netflix ایالات متحده را در آزمایش خود از حالت قفل خارج کنیم..

پخش iPlayer BBC نیز دشوار است ، و ما در جدیدترین آزمایشات ما نتوانستیم به آن دسترسی پیدا کنیم. با این وجود شانس بیشتری از طریق پروکسی مرورگر Windscrib داریم ، اما این همان امنیتی را نمی دهد که VPN کامل باشد.

هیچ اطلاعاتی در سؤالات متداول در Windscrib در مورد دسترسی به سرویسهای پخش وجود ندارد و همچنین "گری" ربات زنده گپ بسیار مفید نبود ، بنابراین این یک مورد است که به طور مرتب چک کنید تا ببینید آیا اوضاع تغییر می کند.

اگر جریان برای شما بسیار مهم است ، پس باید واقعاً در مورد استفاده از یک سرویس VPN پولی فکر کنید. بهترین VPN های ما را برای پخش جویا شوید ، یا در عوض نگاهی دقیق تر به کلیه بهترین VPN ، ExpressVPN ما بیندازید..

تورنت

تورنتینگ در تست ما برای ما خوب عمل کرد و به نظر می رسد در اکثر سرورهای VPN Windscrib Free مجاز است ، بسیار عالی است. تورنترها همچنین از ویژگی سوئیچ کشتن Windscrib ، محافظت در برابر نشت DNS و سیاست حفظ حریم خصوصی محکم بهره مند می شوند.

بنابراین بسیار جای تعجب ندارد که Windscrib VPN مورد علاقه فعلی محبوب ما برای تورنت است. درپوش ماهانه 10 گیگابایت همیشه یک عامل محدود کننده در اینجا خواهد بود.

دور زدن سانسور

گزینه قابل اعتماد در دسک تاپ اما در تلفن همراه کمتر است

حداقل تعداد پروتکل های VPN ، حداقل در دسک تاپ ، Windscrib Free باید گزینه ای مطمئن برای دور زدن سانسور در مکان هایی مانند چین باشد..

وقتی از Windscrib پرسیدیم که چقدر مؤثر است که برنامه های VPN خود را می تواند بلوک سانسور را دور بزند ، به Windscrib به ما گفت که می تواند "از دست رفته و از دست رفته" بر روی تلفن همراه باشد ، اما باید بدون دردسر روی دسک تاپ کار کند..

وقتی subreddit ویندسپریت را بررسی کردیم ، برای کاربران چین امیدوار کننده به نظر می رسید ، با بیان اینکه برخی از آنها مطمئن ترین خدمات برای کشور است..

درباره Subreddit ویندسکریپت توضیح دهید که عملکرد عالی این کشور در چین است

این بدان معناست که نسخه رایگان Windscrib نیز باید یک راه حل VPN مؤثر برای سایر کشورها با سانسور بالا مانند ترکیه ، ایران و عربستان سعودی باشد ، اگرچه شبکه سرور محدود به معنای سرعت شما احتمالاً رنج می برد..

بستر، زمینه & دستگاه ها

سازگار با تمام سیستم عامل های اصلی

برنامه ها

آرم ویندوزپنجره هالوگوی مکمکآرم iOSiOSآرم Androidاندرویدآرم لینوکسلینوکسلوگوی روترروتر

ما برنامه های VPN رایگان Windscrib را در مجموعه کاملی از سیستم عامل ها و دستگاه ها از جمله Windows ، MacOS ، iOS ، Android و Linux آزمایش کردیم و به طور مداوم تحت تأثیر قرار گرفتیم.

همچنین می توانید Windscrib را در سطح روتر نصب کنید ، و محدودیتی در تعداد اتصالات همزمان شما نمی توانید وجود داشته باشد ، اگرچه نصب روتر در شبکه خانگی شما می تواند کلاه داده شما را خیلی سریع تخلیه کند.

کنسول های بازی & دستگاه های جریان

آرم AppleTVAppleTVآرم تلویزیون TV آمازونتلویزیون آمازون آمازونآرم ChromecastChromecastآرم نینتندونینتندوآرم پلی استیشنپلی استیشنلوگوی روکوروکوآرم Xboxایکس باکس

Windscrib Free حتی در کلیه دستگاههای اضافی مانند Amazon Fire TV Stick و Apple TV موجود است که برای یک سرویس VPN رایگان نادر است..

هشدار داده می شود - این دستگاه ها هنوز داده ها را با همان کمک هزینه ای که سایر دستگاه های شما در آن نصب کرده اید می خورند.

برنامه های افزودنی مرورگر

آرم Chromeکرومآرم Firefoxفایرفاکس

Windscrib Free افزونه های مرورگر Google Chrome و Mozilla Firefox را با معادل حق بیمه آن به اشتراک می گذارد. آنها به روز شده اند و ما واقعاً نحوه کار و احساس آنها را دوست داریم.

برنامه افزودنی مرورگر یک پروکسی است ، نه یک VPN کامل - اما این یک روال معمول است و ویندوز نکشته سعی در پنهان کردن آن ندارید (آرزو می کنیم که در مورد همه ارائه دهندگان VPN نیز همین گفته شود).

بر خلاف یک VPN مناسب ، پروکسی نمی تواند از داده های شما کاملاً محافظت کند و فقط ترافیکی را که از مرورگر شما عبور می کند هدایت می کند. از طرف دیگر این بسیار بهتر از هیچ چیز نیست و یک اقدام مؤثر برای فریب موقعیت مکانی شماست.

عکسهای صفحه افزودنی مرورگر Windscrib

این افزونه شامل برخی از ویژگی های عالی ، دارای محوریت حفظ حریم خصوصی ، مانند مسدود کننده تبلیغات ، فایروال و ابزارهایی است که از ردیابی تبلیغات توسط تبلیغ کنندگان به صورت آنلاین ، در کنار ابزارهای پیشرفته برای کمک به شما در فریب دادن مکان و زمان مرورگر خود جلوگیری می کند..

همچنین می توانید نماینده کاربر خود را به طور تصادفی اختصاص دهید ، این امر باعث می شود مرورگر شما نتواند مشخص کند که چه سیستم عامل و مرورگری را استفاده می کنید.

تمام این ویژگی ها برای حساب های رایگان و پولی در دسترس هستند - تنها تفاوت این تعداد تعداد مکان های موجود است.

ما واقعاً این مجموعه خصوصی و متمرکز بر امنیت را دوست داریم. به علاوه طراحی حداقل آن به شما امکان می دهد حتی با وجود تمام این ویژگی ها ، سبک وزن باشد.

یکی از ویژگیهای مورد علاقه ما بیشتر ادغام برنامه دسک تاپ است. از همین حالا ، این افزونه فقط به شما امکان می دهد که VPN گسترده رایانه خود را اجرا کنید یا خیر. امیدوارم این سرانجام به روز شود تا امکان کنترل کامل VPN از مرورگر شما فراهم شود.

رمزگذاری & امنیت

به همان اندازه نسخه پرداخت شده امن است

پروتکل ها

رمزگذاری

امنیت

خصوصیات پیشرفته

IKEv2 / IPSec

OpenVPN (TCP / UDP)

اختصاصی

AES-256

مسدود کردن نشت DNS

مسدود کردن نشت IPV6

پشتیبانی از TCP Port 443

VPN Kill Switch

لطفاً اگر این شرایط شما را گیج کرده و می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید ، به واژه نامه VPN ما مراجعه کنید.

Windscrib Free به شما امکان می دهد دقیقاً به همان مجموعه تنظیمات حریم خصوصی اعطا شده در نسخه کامل برنامه دسترسی پیدا کنید ، به این معنی که می توانید از بین چهار پروتکل مختلف VPN انتخاب کنید:

 • OpenVPN (مورد علاقه ما)
 • IKEv2
 • مخفیکاری
 • WStunnel

Windscrib Free همچنین دارای ویژگی سوئیچ kill VPN می باشد که از هرگونه اتصال احتمالی محافظت می کند و حتی می توانید یک آدرس IP را به صورت دستی تنظیم کنید.

بررسی رایگان Windscrib

همچنین برخی از تنظیمات پیشرفته VPN در برنامه دسک تاپ Windscrib وجود دارد ، از پیکربندی پروکسی گرفته تا نحوه مرتب سازی سرورهای شما. این شرم آور است که تقریبا همه این ویژگی ها در برنامه تلفن همراه در دسترس نیست.

تصویر صفحه نتایج تست نشت Windscrib در browserleaks.com

این همان چیزی است که وقتی ما به سرور آتلانتا Windscribe Free متصل شدیم ، از آن به نظر می رسد browserleaks.com

ما همچنین Windscrib Free VPN را برای IP و DNS نشت تست کرده ایم و هر دو رنگ پرنده را پشت سر گذاشته اند ، اثبات می کند شما را به صورت آنلاین ایمن نگه می دارد.

ویندوزایک همچنین اخیراً از معرفی یک ردیاب تبلیغاتی جدید و نرم افزارهای مخرب معروف به R.O.B.E.R.T خبر داد که در هر دو برنامه رایگان و پولی موجود است. این متفاوت از خدمات ارائه شده توسط سایر سرویس های VPN است زیرا شامل هشت فهرست شخصی و همچنین یک ویژگی سفارشی لیست سفید است. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد R.O.B.E.R.T. اینجا.

راحتی در استفاده

مدرن و آسان برای استفاده

روش نصب & ایجاد Windscrib رایگان

 • تصویر دکمه های بارگیری برنامه سفارشی در وب سایت Windscrib

  وقتی بارگیری در موبایل ندارید ، این گزینه هایی است که در وب سایت Windscrib به شما ارائه می شود - فقط سیستم عامل مورد نظر خود را انتخاب کنید.

 • تصویر جادوگر نصب برنامه Windowss Free Windscribe Free

  پس از اجرای پرونده تنظیم ، دو گزینه برای نصب به شما داده می شود - "نصب سریع" برای اکثر کاربران خوب خواهد بود.

 • تصویر صفحه پنجره تنظیم شده کامل برای برنامه Windows Windscribe Free

  چند لحظه بعد نصب شما انجام می شود - خیلی ساده است.

 • تصویر صفحه اصلی برنامه Windows Windscribe Free

  صفحه‌ای که هنگام بوت کردن Windscrib Free با آن ارائه شده‌اید - دقیقاً مشابه نسخه برتر. در هر صورت یک سرور را از پایین به پایین انتخاب کنید یا به سادگی بر روی دکمه پاور کلیک کنید تا فوراً متصل شوید.

 • تصویر صفحه فهرست سرورهای Windscrib Free

  لیست سرورهای گسترده پرچمهایی با نماد ستاره بر روی آنها برای پرداخت کاربران محفوظ است. برای دیدن لیست سرورهای سطح شهر می توانید به هر کشوری ضربه بزنید - حتی اگر تنها یک وجود داشته باشد.

 • تصویر منوی تنظیمات در برنامه دسک تاپ Windscribe Free

  گزینه های پیشرفته زیادی برای کاربرانی که دوست دارند با تنظیمات بازی کنند وجود دارد - حتی اگر به اندازه منوی اصلی آن کاملاً خوشایند نباشد..

 • تصویری از آنچه برنامه Windscrib Free هنگام اتصال به نظر می رسد

  وقتی به صفحه اصلی وصل هستید ، صفحه اصلی به رنگ آبی روشن می شود و دکمه پاور در موقعیت "روشن" تغییر می کند. همچنین می توانید سوئیچ kill را از اینجا تغییر دهید ، که ویندوز نویسی آن را "فایروال" می نامد..

صرف نظر از پلتفرم ، برنامه رایگان VPN Windscribe دقیقاً شبیه نسخه برتر است. این بدان معناست که شما یک تجربه کاربری ساده ، شهودی و نرم و روان را تجربه می کنید.

هیچ تبلیغی وجود ندارد ، که نفس استقبال از هوای تازه در جهان از VPN های رایگان است.

Windscrib یک شبکه سرور VPN و یک دکمه پاور را به شما ارائه می دهد: به سادگی مکان خود را انتخاب کنید ، آن را روشن کنید و در عرض چند ثانیه کار می کنید.

پشتیبانی مشتری

منابع آنلاین مفید اما بدون چت زنده

پشتیبانی از طریق ایمیل از طریق فرم آنلاین

منابع آنلاین

آره
آره

Windscribe هیچ پشتیبانی چت زنده ای ندارد ، که برای ارائه دهنده VPN در اندازه خود ناامید کننده است. نزدیکترین چیزی که شما برای پشتیبانی چت زنده دریافت می کنید ، یک ربات اتوماتیک چت است - که هر وقت سؤالی از ما پرسید ، کاملاً بی فایده بود و به سادگی ما را راهنمایی می کرد که یک بلیط پشتیبانی را ارسال کنیم تا بتوانیم "با یک انسان صحبت کنیم".

خوشبختانه مجموعه ای از راهنماهای راهنما و سؤالات متداول به صورت آنلاین وجود دارد ، علاوه بر این ، اگر هنوز نتوانید آنچه را که می خواهید پیدا کنید ، همیشه بلیط پشتیبانی را ارسال کنید. ما همچنین پیدا کردیم که فرضیه Windscrib به ویژه مفید است و از جزئیات خاص تر نمایش داده شد.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me