נתבי VPN יכולים להיות פיתרון נהדר לחיבור המון מכשירים שונים בבת אחת. למד כיצד להגדיר נתב VPN כדי לקבל הגנה על VPN קבוע במדריך מקיף זה לנתבי VPN.

שתי תווים המשתמשים בנתב VPN עם מספר מכשירים.

מהו נתב VPN?

נתב VPN הוא נתב WiFi עם תוכנת לקוח VPN המותקנת עליו. הנתב מצפין את כל התנועה שנשלחה או התקבלה דרך רשת ה- WiFi שלך. משמעות הדבר היא שאתה יכול להגן על כל המכשירים שלך בבת אחת, מבלי להתקין תוכנת VPN בכל מכשיר נפרד.

שימוש ב- VPN במחשב או בסמארטפון יצפין את התנועה מאותו מכשיר בודד. לעומת זאת, נתב VPN יצפין את התעבורה בכל רשת ה- WiFi שלך, ויצמצם את הסיכוי שלך להיתפס אי פעם ללא הגנה.

משמעות הדבר היא כי כל המכשירים המחוברים ל- WiFi שלך - מחשבים, טאבלטים, סמארטפונים וטלוויזיות חכמות - יוכלו לגשת בו זמנית לשרתי ה- VPN שלך ולשמור על חיבור מאובטח ופרטי..

מהו נתב VPN וכיצד הם עובדים?

נתב VPN מצפין את התנועה של כל מכשיר ברשת ה- WiFi שלך.

ניתן לקנות נתבים באמצעות תוכנת VPN המותקנת מראש או שתוכל להתקין את התוכנה בעצמך. עם זאת חשוב לציין כי לא כל הנתבים יכולים לתמוך בתוכנת VPN ולא כל ספקי ה- VPN יכולים לרוץ על נתב. למידע נוסף על זה, דלג לקטע במדריך זה בנושא הגדרת נתב VPN.

מדריך זה יכסה את היתרונות והחסרונות של שימוש בנתב VPN. נסביר למה לחפש ומדוע נתב VPN עשוי להיות הפיתרון הנכון עבורך.

אם כבר החלטת לרכוש נתב VPN ופשוט זקוק לעזרה בהגדרתו, הקפד לקרוא את המדריך המלא שלנו להתקנת VPN בנתב שלך.

מהם היתרונות של נתב VPN?

השקעה בנתב VPN אולי נראית כמו צעד גדול, אך היא יכולה להציע מספר יתרונות מבחינת אבטחה, פרטיות ונוחות..

איור המציג את היתרונות של נתב VPN.

מגבלות התקנים מרובות 1

לרוב ספקי ה- VPN יש מגבלה על מספר המכשירים שתוכלו לחבר בו-זמנית.

כאשר VPN מותקן בנתב שלך, כל מכשיר המחובר לרשת ה- WiFi שלך יהיה מוגן על ידי ה- VPN שלך והוא נחשב רק כחיבור אחד.

תכונה זו שימושית במיוחד עבור קונסולות משחק, נגני מדיה ומכשירי Internet of Things (IoT), אשר לרבים מהם אין תמיכה מקורית בתוכנת לקוח VPN..

2 הגנת VPN קבועה

שירותי VPN מבוססי דפדפן מחייבים להפעיל את החיבור שלך בכל פעם שתרצה להתחיל מושב חדש. אם אתה משתמש בנתב VPN, אתה לעולם לא צריך לדאוג להפעיל שוב את ה- VPN שלך.

לאחר הגדרת הנתב, ה- VPN שלך יפעל לצמיתות ללא קשר לאיזה מכשיר אתה משתמש. זה מפחית קשות את הסיכון שלך להיתפס אי פעם ללא הגנה.

במהלך השנים האחרונות מדינות מסוימות העבירו חקיקה חדשה שמאלצת את ספקיות האינטרנט לפקח ולאחסן את היסטוריית הגלישה שלך. זה כרגע חובה בבריטניה, ארצות הברית, אוסטרליה, ובאזורים מסוימים באירופה.

אבטחת הרשת כולה באמצעות נתב VPN היא אחד הפתרונות הטובים ביותר לבעיה זו. כל התעבורה ברשת שלך תהיה מאובטחת ומוצפנת בין הנתב לשרת VPN, ותשאיר את ספק שירותי האינטרנט שלך ללא שום מידע על היסטוריית הגלישה שלך..

3 אבטחה כללית משופרת

שדרוג הנתב שלך הוא רעיון טוב מבחינה ביטחונית. היו כמה מקרים בהם הרשויות והפושעים ניצלו פגיעויות בנתבים כדי לרגל אחרי אנשים או לאסוף את הנתונים הרגישים שלהם.

אם אתה משתמש בנתב VPN, כל המכשירים המחוברים ל- Wi-Fi של הנתב שלך יקבלו את היתרונות של ה- VPN שלך. המשמעות היא שאם יש לכם אורחים או שאתם רוצים להשתמש במספר מכשירים בו זמנית, כל התנועה שלכם תהיה מוגנת כברירת מחדל.

שירותי VPN 4Layered

הרבה יותר קל להריץ שני שירותי VPN בו זמנית אם אתה משתמש בנתב VPN. אתה יכול להתקין VPN אחד בנתב שלך, ואחד אחר על שולחן העבודה שלך. אמנם זה בהחלט ישפיע על מהירות החיבור שלך, אך זוהי דרך נהדרת למקסם את ההגנה שלך במקרה שספק VPN אחד ייפגע בגלל דליפות או קריסות.

מהם החסרונות של נתב VPN?

נתבי VPN עשויים להיראות כמו פיתרון נהדר לתפוס את פרטיות האינטרנט, והם במידה מסוימת. אבל הם אכן מגיעים בעלות ולא רק הכספית.

איור המציג את החסרונות של נתב VPN.

1 חוסר גמישות

נתבי VPN מיועדים לפרטיות. ברגע שהם מוגדרים לא קל לשנות את ההגדרות כמו כאשר תוכנת VPN מותקנת ברמת המכשיר. הרבה יותר קשה להפעיל ולכבות את ה- VPN שלך או לשנות את מיקום השרת שלך.

מסיבה זו, נתבי VPN אינם אידיאליים לדברים כמו זיוף גיאוגרפי, אנטי צנזורה או ביטול חסימת תוכן. מצבים אלו זקוקים לגמישות הרבה יותר מבחינת המועד שאתה רוצה להפעיל את ה- VPN שלך ואיפה תרצה להתחבר.

באופן דומה, אם אתה מחפש להזרים תוכן, ייתכן שיהיה קל יותר להתקין את תוכנת VPN ישירות למכשיר המועדף עליך.

שירותים רבים עלולים לחסום VPNs מבלי לשים לב למקורה שמקורה בתנועה. זה יכול לגרום לבעיות אם ה- VPN שלך מופעל ללא הפסקה.

אתה עלול אפילו להיאבק בגישה לתוכן הזמין בדרך כלל באזור שלך. לדוגמה, אם אתה בארה"ב ומחבר את נתב ה- VPN שלך לשרת בבריטניה, יתכן שלא תוכל לגשת לנטפליקס בארה"ב או לפלטפורמות מקומיות אחרות..

התקנה משולבת

התקנת VPN בנתב הביתי עשויה להיות קשה ולזמן זמן, במיוחד למתחילים.

לרוב חברות ה- VPN יש הדרכות שיעזרו ללקוחותיהן לעבור את תהליך ההתקנה, ורבות מהן תומכות בצ'אט חי. אם אתה מתקשה, הקפד לבדוק את המדריך שלנו להתקנת VPN בנתב שלך.

האפשרות השנייה היא פשוט לקנות נתב מוגדר מראש. זה הרבה יותר קל ויאפשר לך לגלוש באופן פרטי הרבה יותר מהר, אבל זה יחזיר לך כמה מאות דולרים בחזרה. תוכל ללמוד עוד על אפשרות זו בפרק הבא במדריך זה.

מהירויות חיבור מופחתות

הפעלת כל התנועה שלך דרך VPN פירושה שהמהירות שלך תהיה נמוכה לצמיתות.

גם אם אתה קונה נתב מתקדמים שמצויד באחד ה- VPN המהירים ביותר בשוק, באופן טבעי תהיה איזושהי האטה מול חיבור בלתי מוגן (ולא מוגן). זה נכון במיוחד אם תחבר התקנים מרובים לאותו נתב VPN.

כתמים חלשים 4Security

חסרון אחד בשימוש ב- VPN ברמת הנתב הוא שהתנועה בין המכשירים שלך לנתב אינה מוצפנת.

זה לא עניין מוגזם אם אתה מכיר וסומך על כל מי שמשתמש ברשת הביתית שלך. עם זאת, הוא מהווה סיכון ביטחוני אם זר או צד ג 'יקבלו גישה.

אופן ההתקנה של נתב VPN: הבהוב מראש לעומת לא ניתז

אם תחליט להשקיע בנתב VPN, אחת ההחלטות הגדולות ביותר שתצטרך לקבל היא האם לקנות מראש הבזיק, תומך ב- VPN, או לא ניתז נתב.

"מהבהב" פירושו להתקין קושחה חדשה, שהיא מערכת ההפעלה של הנתב שקובעת מה היא יכולה ולא יכולה לעשות.

איור המציג את הסוגים השונים של נתב VPN.

להלן שלוש האפשרויות שסיכמו:

 1. רכוש נתב VPN שהבהב מראש. נתבים אלה מגיעים עם VPN המותקן מראש. אפשרות זו מהירה וקלה, אך בדרך כלל יקרה יותר.
 2. רכוש נתב תומך VPN. נתבים אלה תומכים באופן טבעי ביכולות VPN, כך שלא תצטרך להתקין קושחה חדשה ומאופשרת VPN. עם זאת, עדיין תצטרך להתקין את VPN שבחרת.
 3. הבזק נתב קיים עם קושחת VPN. זו האופציה המסובכת ביותר. ייתכן שתחסוך כסף בחומרה חדשה, אך תצטרך להתקין את הקושחה של VPN באופן ידני.

ההבדל בין אפשרויות אלה הוא פשוט: כבר עכשיו מותקן בהם ה- VPN של נתבים שהובאו מראש. נתבים לא מרוסקים יחייבו התקנה ידנית של ה- VPN. האפשרות הראשונה בדרך כלל תעלה לכם קצת יותר, אבל היא מוציאה את כל העבודה מהידיים שלכם - פשוט חברו אותה והלכו.

אם יש לך את הנתב כחלק מחבילת האינטרנט שלך, לא סביר שתוכל להתקין VPN במכשיר המדויק הזה. רוב ספקיות האינטרנט מעניקות ללקוחותיהן מכשירים משולבים שמתפקדים כמודם וכנתב. במקרה זה, תצטרך לקנות נתב חדש ומאופשר VPN ולחבר אותו למכשיר הנוכחי שלך.

כעת נסקור את כל אחת מהאפשרויות הללו בפירוט.

נתבים מנופחים מראש

נתבים שהובאו מראש הם האופציה הפשוטה ביותר כמעט בכל סיטואציה. הם באים עם VPN המותקן מראש, מה שמאפשר לך להימנע מתהליך מורכב של התקנת תוכנה או קושחה חדשים.

קניית נתב VPN שהובא מראש מראש בדרך כלל תעלה קצת יותר, אך זה מוציא את כל העבודות מהידיים שלך - פשוט חבר אותו, הזן את פרטי הכניסה שלך והלך.

שירותים כמו FlashRouters יתמודדו עם תהליך ההתקנה עבורכם ויספקו מכשיר שלם עם הקושחה ושירות ה- VPN שבחרתם. אתה יכול גם למצוא נתבים שמוגדרים באופן ספציפי עבור ספקי VPN מסוימים, וזה נהדר אם יש לך מנוי VPN קיים.

צילום מסך של נתבי VPN המוגדרים עבור ספקי VPN ספציפיים.

מבחר נתבים המוגדרים מראש ל- ExpressVPN.

גם FlashRouters וגם ספקי VPN מסוימים מספקים אפליקציות ייעודיות לפשט את תהליך חיבור הרשת הביתית שלך ל- VPN. יישומים אלה יוצרים ממשק מותאם אישית שמייעל את תהליך התצורה ומאפשר לכם לעבור בקלות בין שרתים, ספקי VPN ואפשרויות תצורה.

אפליקציות אלה יעבדו עם דגמי נתבים מובילים הכוללים את Linksys WRT32X, Netgear R6400 ו- Asus RT-AC5300.

נתבים מאופשרים 2VPN

האפשרות השנייה שלך היא לקנות נתב חדש שכבר תואם לתוכנת VPN. מכשירים אלה מגיעים עם קושחה המאפשרת VPN מותקנת מראש, מה שמאפשר לך להגדיר VPN לבחירתך ולהתחבר לשרתים שלהם מייד.

זו האפשרות עבורך אם:

  • קנית Flashrouter שלא הוגדר מראש עם שרת VPN.
  • אתה רוצה להגדיר את נתב ה- VPN שלך עם שרת VPN אחר.

כדי לגלות אם הנתב הנוכחי שלך יעבוד עם תוכנת VPN, קרא את הוראות הנתב או חפש את מספר הדגם באופן מקוון.

מכיוון שנתבים אלה כבר מסוגלים לתמוך ב- VPN, לא תצטרך להתקין קושחה חדשה או לקשר את הנתב למכשיר נוסף. כל שעליך לעשות הוא לרכוש מנוי VPN ונתב המאפשר VPN, עקוב אחר הוראות התצורה של ספק VPN שבחרת ואז תוכל להגדיר את ההתקן לשרת VPN..

מותגים פופולריים המספקים נתבים המאפשרים VPN כוללים ASUS, Linksys ו- Netgear. Linksys WRT3200ACM ו- Netgear R6400 הם שניהם דגמים פופולריים המציעים תמורה טובה לכסף.

אם תבחר באפשרות זו, עליך לשקול גם אילו פרוטוקולי VPN שהנתב תומך והאם ניתן להבהב אותה עם קושחה חדשה במידת הצורך. הנתבים האחרונים המאפשרים VPN תומכים בדרך כלל בפרוטוקול OpenVPN, כלומר אתה יכול להתקין כל שירות VPN שמשתמש גם ב- OpenVPN. למרבה המזל, פרוטוקול זה מגיע כסטנדרט עם כל שירות VPN כדאי.

3 לא ניתז

אם הנתב שלך אינו תואם כרגע לתוכנת VPN, אך תואם לקושחת VPN, תצטרך להבהב אותה. זהו תהליך ארוך יותר אשר יהיה תלוי בסוג הנתב המדובר. אתה יכול לגלות בדיוק כיצד לעשות זאת במדריך שלנו להתקנת VPN על נתב.

הברקה ידנית של הנתב באמצעות קושחה חדשה תאפשר לכם להתקין את תוכנת ה- VPN לבחירתכם. זה יכול לחסוך לך כסף, אך דורש מעט ידע טכני.

שני הסוגים הפופולריים ביותר של קושחת נתב VPN הם עגבניות ו- DD-WRT. מדובר במערכות קוד פתוח עצמאיות שתוכלו להוריד בחינם באינטרנט.

צילום מסך מאתר הקושחה עגבניות.

עגבניה היא קושחה עם קוד פתוח המאפשר VPN לנתבים.

גם DD-WRT וגם עגבנייה מספקים ממשק עבורך לשליטה ברוחב הפס שלך, הגדלת טווח ה- WiFi שלך, שימוש בפרוטוקולי VPN שונים, ועוד ועוד. תוכל ללמוד עוד על ההבדלים בין אפשרויות קושחה מותאמות אישית במאמר זה.

כדאי לזכור שקושחת הנתב המהבהב בעצמך איננה נועזת בלב. זה עלול לגרום לנתב שבור עם אחריות בטלה. למידע נוסף, קרא את המדריך שלנו להתקנה ידנית של VPN בנתב שלך.

מפרט נתב VPN

אם תחליט לקנות נתב חדש - מהודק מראש, מופעל באמצעות VPN או אחרת - חשוב שתביני בדיוק מה לכל דגם יש להציע. אם כבר יש לך נתב VPN ואתה צריך לבחור VPN, אתה יכול לדלג ישר אל כיצד לבחור VPN לנתב שלך.

ממש כמו מחשבים ניידים וסמארטפונים, כל דגם נתב מגיע עם יכולות שונות שישפיעו על הביצועים שלו. שקול את המפרט הבא:

תקן WiFi

'סטנדרט ה- WiFi' של כל נתב יופיע כקוד במכשיר החל מ- 802.11 ולאחריו אות. תקנים אלה מתייחסים לקבוצת פרוטוקולים המחליטים כיצד תפעל רשת ה- WiFi שלך, ומתעדכנים מדי כמה שנים.

מה שבאמת חשוב כאן הוא המכתב שמגיע אחרי ה- 802.11. לנתבים ישנים יותר יהיה 'b' או 'g': יש להימנע מאלו מכיוון שגילם פירושו שהם לא יוכלו למהירויות האחרונות.

דגמים חדשים יותר כוללים 'n', כלומר הם תומכים במהירות עליונה של 300 מגהביט לשנייה. מה שאתה באמת רוצה, זה מכשיר התומך ב- 802.11ac. זהו התקן הצרכני האחרון, המאפשר מהירויות העברה של 1.3 ג'יגה-ביט לשנייה.

אפילו אם ספק האינטרנט שלך אינו מציע מהירויות נהדרות אלה, מהירות עליונה גבוהה יותר בנתב פירושה שכל המכשירים שלך יספקו הורדות מהירות ככל שהחיבור שלך מאפשר..

להקות תדרים

רוב הנתבים יציעו פס תדרים אלחוטי של 2.4GHz או 5GHz. מספר זה מייצג את המהירות שבה נתונים נשלחים ומתקבלים על ידי המכשירים המחוברים לרשת שלך.

ההבדל העיקרי בין שני התדרים הללו יהיה טווח החיבור ומהירות שכל פס מספק. במילים פשוטות, 2.4GHz מציע מהירויות איטיות יותר למרחקים גדולים יותר, בזמן 5GHz מציע מהירויות מהירות יותר לאורך מרחקים קצרים יותר.

עדיין תוגבל על ידי מהירות הפס הרחב הכוללת שלך ללא קשר לאיזו רצועה אתה משתמש. עם זאת, 5GHz כנראה יספק את הפס הרחב הזה מהר יותר מ- 2.4 GHz.

ראוי לציין שתדר 2.4GHz יכול גם לסבול מהפרעה אם יש המון מכשירים ברשת. הסיבה לכך היא שקיימים פחות מכשירים המסוגלים להשתמש 5GHz, מה שגורם לצפיפות על פס 2.4GHz. תוכלו ללמוד עוד על תדרים אלחוטיים במאמר זה.

מהירות מירבית

תקן ה- WiFi והתדר אינם הגורמים היחידים שיקבעו את מהירות הנתב.

לעתים קרובות יותר מאשר לא נתב יציין את המהירות המרבית שלו על הסף. שום דבר טכני לקחת כאן - חפש את המספר הגבוה ביותר האפשרי בטווח המחירים שלך. אם תרצה ללמוד עוד על מהירויות נתב אלחוטי, קרא מדריך שימושי זה.

מספר הנמלים

רק מכיוון שהנתב שלך הוא אלחוטי לא אומר שאתה עדיין לא יכול להיכנס לאינטרנט בצורה המיושנת.

מרבית נתבי ה- VPN יגיעו עם יציאות אתרנט לחיבורים חוטים. זוהי הדרך הקלה ביותר להבטיח מהירות ואמינות - אם לא תמיד הנוחה ביותר.

בדרך כלל יהיה להם יציאת USB או שתיים. אתה יכול להשתמש באלו כדי להפוך מדפסת קווית אחרת למכשיר WiFi, או לחבר התקן אחסון חיצוני ליצירת כונן רשת משותף.

כמה עולה נתב VPN?

כמו כל גאדג'ט, מחיר נתבי ה- VPN יכול להשתנות בהתאם לצרכים שלך. תמיד יש אפשרויות למשתמשים מתקדמים ואנשי מקצוע, אך אנו ממליצים לחפש אפשרות שתואמת את הגודל והדרישות של הרשת שלך.

זכור כי, כנתוני ציוד מתקדמים מטבעם בהשוואה לנתבי WiFi סטנדרטיים, נתבי VPN יקרים יותר מה- go-go. ה האפשרויות הזולות ביותר יעלו סביב 130 $, בזמן דגמים מתקדמים יכולים לעלות כלפי מעלה של 500 $.

לאחר שקנית נתב VPN, מחיר מנוי VPN חודשי הוא סביר מאוד, אפילו כאשר אתה משתמש בספק מוביל כמו NordVPN או גישה לאינטרנט פרטי. זה מחיר קטן לשלם עבור שקט נפשי.

כיצד לבחור VPN לנתב שלך

איור של נתב VPN עם ספקי VPN שונים.

גם אם אתה קונה נתב מוגדר מראש, עדיין עליך לרכוש מנוי VPN.

לאחר שהחלטת כיצד להגדיר את נתב ה- VPN שלך, תצטרך להחליט באיזה ספק VPN אתה מתכנן להשתמש. אם אתה כבר משלם עבור מנוי VPN, אתה לפני כמה צעדים. אם לא, תצטרך לעשות קצת מחקר.

ניתן להתקין בקלות VPNs פופולריים כמו ExpressVPN או NordVPN על נתבי עגבניות או DD-WRT. ספקים אחרים, כמו TunnelBear או Hotspot Shield, אינם כה פשוטים. בדוק תמיד אם שירות VPN תומך בחיבורי נתב לפני שאתה רוכש מנוי.

לאחר שבדקת שספק ה- VPN שלך תומך בחיבורי נתב, כדאי לוודא ששאר השירות לא יתכן..

שקול את הקריטריונים הבאים:

 • מהירות חיבור
 • תמיכה מקוונת
 • מדיניות רישום
 • מיקומי שרת

התחל במחקר מהירויות החיבור ורשת התמיכה של הספק. ה- VPN שלך ידאג לכל דבר, החל מסטרימינג לגיימינג - לעיתים קרובות במספר מכשירים בבת אחת - לכן חשוב שתבחר ספק שמציע את הביצועים הדרושים לך. כמו כן, תמיכה מקוונת חזקה תעזור לטפל בכל בעיה שיש לכם בהתקנה.

בשלב הבא, כדאי להקדיש זמן להבין בדיוק לאילו נתונים רשום ספק ה- VPN שלך וכמה זמן הם מאוחסנים. כמה מדיניות רישום VPN עלולה להטעות, ולכן כדאי לקרוא את מדיניות הפרטיות שלהם במלואה.

לבסוף, בדוק את רשימת מיקומי השרת של ספק VPN. חשוב שתוכל להתחבר למיקומים שאתה צריך. אם אתם מתקשים למצוא מידע זה או שאין לכם זמן לבצע מחקר זה בעצמכם, תוכלו לקרוא את הביקורות שלנו על מיטב ה- VPN הטובים ביותר של 2020..

בחירת VPN לנתב שהובא מראש

מספר מפתיע של ספקי שמות גדולים מציעים את ה- VPN שלהם בנתבים שהובאו מראש. האפשרויות הפופולריות כוללות:

 • ExpressVPN
 • HideMyAss
 • IPVanish
 • NordVPN
 • גישה פרטית לאינטרנט
 • PureVPN
 • בטוח יותר VPN
 • רישום רוח
 • סייברגוסט
 • הסתר
 • IVPN
 • פרטיות מושלמת
 • VPN פרטי
 • ProtonVPN
 • VPNArea
 • VyprVPN

תוכל למצוא ביקורות מעמיקות על כל שירותי VPN אלה - כולל מידע על מדיניות הכניסה שלהם, מיקומי השרת ומהירויות מרביות - בקטע 'ביקורות VPN' שלנו..

אם יש לך מנוי קיים לאחד מהשירותים האלה, אתה כבר נמצא ביתרון. כל מה שאתה צריך לעשות ברגע שאתה רוכש ומחבר את הנתב שהבזק מראש הוא כניסה לחשבון שלך.

אם אתה מעדיף להשתמש בספק אחר, זו לא בעיה. הקושחה DD-WRT מאפשרת לך להגדיר באופן ידני כמעט כל VPN המשתמש בפרוטוקולי OpenVPN או PPTP. המשמעות היא שאם אתה קונה נתב משירות כמו FlashRouters אך אינך רוצה להשתמש באחד מ- VPN המופיע באפליקציה שלו, אתה יכול להתקין שירות אחר במקום זאת.

זכור עם זאת, במצב זה תצטרך לקבוע את התצורה הידנית של ה- VPN שלך, ולא תוכל להשתמש באף אחד מתכונות האפליקציה הנוספות כמו שינוי מיקום השרת שלך או הפעלה וכיבוי של ה- VPN שלך. למידע נוסף על התצורה ידנית של נתב ה- VPN שלך, קרא את מדריך ההתקנה של נתב ה- VPN שלנו.

בחירת VPN לנתב עם אפשרות VPN

אם ספק ה- VPN שבחרת אינו מציע נתב שהובא מראש, זה בסדר. וודא ש- VPN תומך ב- OpenVPN ואז רכש נתב עם קושחה שתומך גם באותו פרוטוקול. לאחר מכן תוכל להגדיר אותו בעצמך משם.

ראוי לציין ששירותי VPN מסוימים יעבדו רק עם דגמי נתב ספציפיים. בקר באתר הספק שבחרת או פנה לשירות התמיכה שלו לפרטים נוספים.

חלק מספקי VPN מציעים תהליך התקנה יעיל עם מדריכים קלים ברשת. NordVPN, למשל, מכיל הדרכות נתב מפורטות לכל נתב וקושחה שהם תומכים בהם.

אם הנתב שלך כבר תואם ל- VPN שלך, כל שעליך לעשות הוא להתחבר ולהגדיר אותו לקשר עם שרתי ספק VPN שלך. לקבלת הוראות מפורטות יותר בנושא זה, קרא את מדריך ההתקנה של נתב VPN.

האם נתבי VPN משתלמים?

בחירה בהתקנת נתב VPN עשויה להרגיש כמו צעד גדול אם אתה רגיל ליישומים פשוטים או VPN מבוסס דפדפן. עם זאת, אם יש לכם הרבה מכשירים ובאמת אכפת לכם מהפרטיות של הרשת הביתית שלכם, זו יכולה להיות האפשרות המתאימה לכם.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me