דליפות VPN יכולות לחשוף את כתובת ה- IP והפעילות שלך לכל מי שצופה בחיבור שלך. אלא אם כן אתה יודע לזהות אותם, לעולם אינך יודע שהם קורים. גלה אילו VPNs דולפים וכיצד לבדוק דליפות במדריך המלא הזה לדליפות VPN.

איור של שתי דמויות שמנסות לתקן צינור דולף.

שירותי VPN רבים הטוענים להגנה על פרטיותך הם למעשה דולף את כתובת ה- IP שלך, בקשות DNS, ו היסטוריית גלישה.

חיבור ה- VPN שלך עשוי להיראות בטוח: אין התראות או שגיאות, לספק שלך יש מדיניות קפדנית ללא רישום, תחום שיפוט נהדר ומהירויות מהירות במיוחד. אבל ספק שירותי האינטרנט שלך, הממשלה שלך וכל אחד אחר שמסתכל על התנועה שלך עדיין יכול לראות בהחלט כל מה שאתה עושה באינטרנט.

אלא אם כן אתה יודע לזהות את ההדלפות הללו לא סביר שידע אי פעם ה- VPN שלך דולף.

מחקר אחד שנערך ביישומי VPN חינמיים מצא כי למעלה מ- 80% מ VPNs שנבדקו הדליפו את כתובת ה- IP של המשתמשים שלהם. המחקר שלנו אישר כי 25% מאפליקציות ה- VPN החינמיות הפופולריות ביותר לאנדרואיד אינם מצליחים להגן על משתמשים בגלל DNS והדלפות אחרות.

אין מקום לטעויות בהדלפות VPN: סתם חבילת נתונים אחת שדלפה מספיק בכדי לחשוף את זהותך ופעילותך לכל מי שצופה בקשר שלך.

אז אילו VPNs שווים את אמונכם?

בדקנו 90 מספקי ה- VPN הפופולריים ביותר בשוק לצורך הדליפות נתונים. המחקר שלנו גילה כי א מספר משמעותי של VPN מדליף סוג של נתוני משתמש באמצעות DNS או WebRTC:


 • 19% דולפים נתוני משתמשים בצורה כלשהי.
 • 16% דולפים בקשות DNS.
 • 6% מדליפים את כתובת ה- IP שלך דרך WebRTC.

מצאנו דליפות בכמה שיותר 17 מתוך 90 VPN סקרנו. זה 18% מה- VPNs הכי טובים שיש בשוק. לרשימה של כל 90 ה- VPN והנתונים שהם דולפים, עיין בטבלת ההשוואה של VPN Leaks.

למרבה המזל, בדיקת ה- VPN שלך לצורך הדלפות היא מהירה ופשוטה. במדריך זה נסביר מה הן דליפות VPN, כיצד לבדוק את ה- VPN שלך לגבי הדלפות וכיצד ניתן למנוע דליפות VPN בעתיד..

Contents

מהו דליפת VPN?

דליפת VPN מתרחשת כאשר מועברים נתונים שה- VPN שלך אמור להגן - כתובת ה- IP שלך, בקשות ה- DNS והמיקום שלך למשל. בחוץ של מנהרת ה- VPN המוצפנת.

דליפות VPN מאפשרות לספק שירותי האינטרנט שלך, הממשלה וכל צד שלישי אחר הצופה בחיבור שלך לקביעת שלך זהות ו פעילות.

איור של ארבעה סוגים של דליפת VPN

רוב המשתמשים יורידו VPN כדי להגן על פרטיותם המקוונת ולהסתיר את כתובת ה- IP האמיתית שלהם. מסיבה זו, VPN דולף הוא חסר תועלת מיסודה.

להלן סיכום ארבעת הסוגים העיקריים של דליפת VPN:

 • דליפת כתובת IP. דליפות IP מתרחשות כאשר ה- VPN שלך לא מצליח להסוות את כתובת ה- IP האישית שלך עם אחת משלה. זהו סיכון פרטיות משמעותי שכן ספק שירותי האינטרנט שלך ואתרי האינטרנט שבהם אתה מבקר יוכלו לקשר את הפעילות שלך לזהות שלך. למידע נוסף על דליפות IP, דלג לסעיף למטה.
 • דליפות DNS. VPN אמור לנתב את בקשות ה- DNS שלך לשרתי DNS משלו. אם ה- VPN שלך מנתב בקשות אלה לשרתי ה- DNS של ספק שירותי האינטרנט שלך במקום זאת, זה נקרא דליפת DNS. זה חושף את פעילות הגלישה שלך ואתרי האינטרנט שבהם אתה מבקר לספק שירותי האינטרנט שלך או כל מצותת הרעש. תוכלו לגלות כאן מידע נוסף על דליפות DNS.
 • דליפות WebRTC. WebRTC היא טכנולוגיה מבוססת דפדפן המאפשרת תקשורת שמע ווידאו לעבוד בתוך דפי אינטרנט. יש ל- WebRTC דרכים חכמות לגלות את כתובת ה- IP האמיתית שלך אפילו אם VPN פועל. מיטב ה- VPN חוסם בקשות WebRTC. לחלופין, באפשרותך להשבית את WebRTC לחלוטין ברמת הדפדפן.

 • דליפות IPv6. IPv6 היא צורה חדשה של כתובת IP שאינה נתמכת כיום על ידי מרבית ה- VPNs. אלא אם כן VPN תומך ב- IPv6 או חוסם אותו באופן פעיל, כתובת ה- IPv6 האישית שלך יכולה להיחשף אם אתה נמצא ברשת המאפשרת IPv6. זה נקרא דליפת IPv6, ותוכלו לקרוא עליו עוד כאן.

מדוע VPN שלי דולף?

רוב המשתמשים רוצים לשמור על זהותם ופעילותם כפרטית, כך שספקי ה- VPN משווקים את עצמם בהתאם. האמת היא, עם זאת, שרוב הפרוטוקולים של ה- VPN לא תוכננו בפועל תוך התחשבות ביעדים אלה.

כברירת מחדל, רוב פרוטוקולי ה- VPN מדליפים את השאלות שלך לשרתי DNS ברירת מחדל. הם מדליפים תנועת IPv4 כאשר הם נאלצים להתחבר מחדש, ולרוב הם מתעלמים לחלוטין מתעבורת IPv6. רק ה- VPNs שפותח במיוחד קיזוז בעיות אלה יציע לך הגנה.

ללא הגנות מתאימות ה- VPN שלך יכול לדלוף אם:

 1. יש הפרעה בקישוריות הרשת.
 2. אתה משתמש ב- WiFi ועובר לרשת אחרת.
 3. אתה מתחבר לרשת בעלת יכולת IPv6 מלאה.
 4. בקשות ה- DNS שלך נשלחות מחוץ למנהרת ה- VPN המוצפנת.
 5. אתה משתמש בשירות VPN או בדפדפן שאינו מספק הגנות WebRTC מספקות.

כעת נסקור את הסוגים השונים של דליפת VPN בפירוט. כדי לגלות אילו VPNs דולפים תוכלו לדלג היישר לטבלת ההשוואות של VPN Leaks. לחלופין, תוכלו לגלות כיצד להגן על עצמכם כראוי מהדלפות VPN בפרק האחרון של מדריך זה.

1 מהי דליפת כתובת IP?

כתובות IP הן מזהים ייחודיים המוקצים להתקנים ברשת. עבור האינטרנט הציבורי, ספק שירותי האינטרנט שלך (ISP) מקצה כתובת IP לנתב הרשת שלך, שכל המכשירים שלך מתחברים אליו ואז.

דליפת IP מתרחשת כאשר ה- VPN שלך לא מצליח להסוות את כתובת ה- IP האמיתית שלך עם אחת משל עצמה, ומשאיר את זהותך פתוחה וגלויה לספק האינטרנט שלך ולכל אתרי האינטרנט שאתה מבקר בהם..

תרשים דליפת כתובת IP

דליפות IP מתרחשות כאשר המכשיר שמריץ VPN יוצר קשר עם שרת ברירת המחדל ולא עם שרת ה- VPN המתווך אליו היה אמור. פירוש הדבר שהאתרים או האפליקציות שאתה משתמש בהם יכולים לראות את האתר שלך כתובת IP אמיתית במקום זה שלך VPN הקצה לך.

אם כתובת ה- IP שלך דולפת, ה- VPN שלך פשוט לא עושה את העבודה שלו. פרטיותך אינה מוגנת והמיקום המקוון שלך נשאר זהה, מה שהופך את שירות ה- VPN חסר ערך במהותו.

אם ה- VPN שלך מדליף את כתובת ה- IP שלך, בחר ספק VPN חדש. תוכל למצוא את המלצות ה- VPN האחרונות שלנו כאן.

2 מהי דליפת DNS?

מערכת שמות הדומיינים (DNS) אחראית לתרגום כתובות אתרים ושמות דומיין (כמו example.com) לכתובות IP בפועל שאליהן אתה יכול להתחבר. בקיצור, זה 'מתרגם' את השמות המספריים של שרתי האינטרנט למילים בלתי נשכחות, ולהיפך.

כשאתה מזין כתובת URL לדפדפן שלך כדי להתחבר לאתר, אתה קודם ליצור קשר שרת DNS שמבקש את כתובת ה- IP של אותו אתר. לאחר מכן השרת שולח לדפדפן שלך את 'ההוראות' לאתר שאתה מחפש.

אם אינך מחובר ל- VPN, תהליך זה מתבצע על ידי שרתי ה- DNS של ספק שירותי האינטרנט שלך. זו בעיה קשה לפרטיות. בקשות ה- DNS שלך הן למעשה רשומות טקסט רגיל מהאתרים שאתה מבקר בהם. לרוב, ספקיות האינטרנט יאחסנו בקשות אלה יחד עם כתובות ה- IP שהופכות אותן.

אם אתה גר בארה"ב, נתוני ה- DNS שלך עשויים להיות משותפים עם צדדים שלישיים או יימכרו לחברות פרסום. במדינות כמו בריטניה, אוסטרליה וחלקים מאירופה, נתונים אלה הם מאוחסן במשך כמה שנים ומשותף עם הרשויות על פי בקשה.

כשאתה מתחבר ל- VPN מתפקד, המכשיר שלך ישתמש בשרתי DNS מופעל על ידי שירות VPN ולא ספק שירותי האינטרנט שלך. כל התנועה שמגיעה מהמכשיר שלך, כולל בקשות ה- DNS שלך, תנותב דרך רשת VPN. זה מונע מ- ISP שלך לראות את האתרים שבהם אתה מבקר.

כאשר בקשות DNS נסיעות מחוץ למנהרת VPN המוצפנת לשרת DNS לא מאובטח במקום זאת, זה נקרא דליפת DNS.

תרשים דליפת DNS

דליפות DNS חושפות את הרגלי הגלישה שלך לספקית האינטרנט שלך ולמצות הרגלים האפשריים, ומאפשרות להם לרשום את ה- אתרים שאתה מבקר בהם, קבצים שאתה מוריד, וה אפליקציות בהן אתה משתמש. כל אחד אחר שצפה בחיבור שלך יראה גם את ה- מקום ו כתובת ה - IP של ספק שירותי האינטרנט שלך.

VPNs רבים מספקים הגנת דליפות DNS לא מספקת. לעתים קרובות, בקשות ה- DNS שלך ממשיכות לעבור דרך שרתי ספק שירותי האינטרנט שלך, תוך חשיפת האתרים שבהם אתה מבקר.

ייתכן שהמערכת שלך תחזור לשרתי DNS לא מאובטחים אם ה- VPN שלך מוגדר באופן ידני, שינית את הגדרות המחשב שלך, או שספק ה- VPN שלך אינו מספק הגנה טכנית מספקת מפני דליפות..

דליפות DNS מביסות את מטרת השימוש ב- VPN. תוכן תנועת האינטרנט שלך עדיין מוסתר על ידי הצפנת ה- VPN, אך המיקום שלך ואתרי האינטרנט שבהם אתה מבקר נותרים חשופים וככל הנראה נרשמים על ידי ספק האינטרנט שלך. למידע נוסף תוכלו לדלג אל כיצד לתקן דליפות DNS.

3 מהי דליפת WebRTC?

דליפות WebRTC מתרחשות כאשר שלך כתובת IP אמיתית נחשף באמצעות פונקציונליות WebRTC של הדפדפן שלך. הדלפות אלה יכולות לזהות אותך גם אם ה- VPN שלך עובד כראוי.

WebRTC מייצג 'תקשורת באינטרנט בזמן אמת'. זוהי קבוצת טכנולוגיות המאפשרות לדפדפנים לעשות זאת לתקשר ישירות אחד עם השני ללא שרת ביניים. זה מאפשר מהירויות מהירות הרבה יותר בעת השימוש בשידור חי בשמע, וידאו והופעה חיה בדפדפן שלך.

שני מכשירים המתקשרים ישירות באמצעות WebRTC צריכים לדעת את כתובת ה- IP של כל אחד אחר. משמעות הדבר היא שאתר יכול לנצל את הפונקציונליות של WebRTC של הדפדפן שלך בכדי לתפוס את כתובת ה- IP האמיתית שלך נהג לזהות אותך.

תרשים דליפות WebRTC

שיתוף IP יעיל אמור לספק נוחות ומהירות, לכן WebRTC משתמש בכמה טכניקות חכמות כדי להבין את כתובת ה- IP האמיתית שלך ולעקוף כל מכשול שעשוי למנוע את חיבור בזמן אמת שלך. במילים פשוטות, זה מאפשר לדפדפנים לאסוף את כתובת ה- IP שלך פשוט על ידי קריאתו מהמכשיר שלכם.

אמנם נדונים לעתים קרובות ביחס לשירותי VPN, דליפות WebRTC אינן באמת פגמים ב- VPN או בדפדפן שלך - הם פשוט חלק מעיצוב הדפדפן שלך..

בקיצור, כל אתר יכול לבצע כמה פקודות Javascript כדי להשיג את כתובת ה- IP האמיתית שלך באמצעות דפדפן האינטרנט שלך, ללא קשר לחיבור ה- VPN שלך..

כרום, אופרה, פיירפוקס, ו מיקרוסופט אדג רגישים ביותר לדליפות WebRTC מכיוון שיש להם פונקציונליות WebRTC אוטומטית.

בעוד שכל דליפות כתובות IP מאיימות על פרטיותך ועל אנונימיותך, דליפות WebRTC מדאיגות במיוחד מכיוון שהן מתעלמות כל כך בקלות. בנוסף, לא כל ספק VPN יכול להגן עליך.

דליפות WebRTC מדגישות מושג חשוב מאוד עבור אלו המחפשים פרטיות ואנונימיות באופן מקוון: הדפדפן הוא בדרך כלל הקישור החלש. למרבה המזל, ישנם כמה צעדים פשוטים שיכולים להגן עליך מפני בעיה זו.

למידע נוסף על הגנה מפני דליפות WebRTC, דלג לפרק האחרון של מדריך זה.

4 מהי דליפת IPv6?

IPv6 מייצג 'פרוטוקול אינטרנט גרסה 6'. זוהי הגרסה העדכנית ביותר של פרוטוקול האינטרנט (IP) - המכונה גם כתובת ה- IP - המשמשת לזיהוי ואיתור מחשבים ברשת ולנתיב התעבורה ברחבי האינטרנט..

IPv6 תוכנן להחליף בסופו של דבר את IPv4 - התקן הנוכחי והנפוץ ביותר - מכיוון שהתברר כי הרבה יותר כתובות יצטרכו להתקיים מאשר היו כתובות IPv4 זמינות.

IPv6 נמצא בשימוש על ידי רשתות וספקיות אינטרנט מסוימות במהלך תקופת המעבר מ- IPv4. אלא אם כן נקטת צעדים להשביתם, סביר להניח שאתה שולח ומקבל נתוני IPv6 בכל פעם שאתה מתחבר לאינטרנט.

בעוד ש- IPv6 הוא העתיד, לא כל ספקי ה- VPN תומכים בה כרגע, מה שמותיר אותם פגיעים לדליפות. VPNs רבים נתיב תעבורת IPv4 בלבד דרך מנהרת ה- VPN המוצפנת ומשאירה את התנועה של IPv6 לא מוגן לחלוטין ונשלח לאינטרנט הפתוח. זה נקרא דליפת IPv6.

תרשים דליפת IPv6

דליפות IPv6 אינן נדירות. זו בעיה חמורה מכיוון שכתובות IPv6 הן בדרך כלל ספציפיות למכשירים. עם הסמכות הנדרשת, ניתן לקשור נתוני IPv6 לספק האינטרנט שלך, וניתן להשתמש בהם בקלות כדי לזהות אותך.

חשוב לבחור שירות VPN שמספק כתובת IPv6 ספציפית ל- VPN או חוסם לחלוטין את התעבורה של ה- IPv6. אם תנועת IPv6 לא חסומה, VPN שלך צריך לספק שרת DNS IPv6 שנגיש רק דרך מנהרת VPN.

למידע נוסף כיצד למנוע דליפות IPv6 וכדי לברר אילו VPNs מציעים הגנת דליפות IPv6, תוכלו לדלג ישר אל כיצד לתקן דליפות IPv6.

כיצד לבדוק את ה- VPN שלך לצורך הדלפות

לאחר שתגדיר את אפליקציית ה- VPN שלך, קל להפעיל אותו ולהתחבר לאינטרנט ללא שום הודעות שגיאה. אבל איך אתה יכול להיות בטוח שכל התעבורה שלך מועברת בפועל דרך מנהרת VPN המוצפנת?

כדי לגלות אם ה- VPN שלך עובד כמו שצריך, ישנן שתי רמות שונות של בדיקת דליפת VPN:

מבחן דליפת VPN 1Basic

אתה יכול להריץ בדיקת דליפת VPN בסיסית משלך בבית. זה דורש מעט מאוד ידע טכני ותסיים תוך דקות ספורות.

כדי לבצע בדיקה בסיסית להדלפות VPN, התחבר ל- VPN שלך ובקר באתר בדיקה. כאן אתה בודק כיצד VPN שלך פועל כאשר חיבור האינטרנט שלך יציב ופעיל.

אתה יכול לנסות להפריע לחיבור שלך בדרכים שונות כדי לראות כיצד הספק שלך מתמודד עם טיפות בקישוריות הרשת. זה יגלה בעיות ברורות, אבל יתכן שזה לא יגלה את כל ההדלפות.

כיצד לבדוק אם קיימים דליפות IP, DNS, WebRTC ו- IPv6

כדי לבדוק את ה- VPN שלך לצורך הדלפות:

 1. בקר באתר בדיקה כמו browserleaks.com והפעל את בדיקת הדליפה מתי ה- VPN שלך מנותק. רשום את כתובת ה- IP שלך ואת הכתובות של שרתי ה- DNS שלך.
 2. לפני שאתה מתחבר לשרת VPN, הקפד להפעיל את מתג ההריגה של VPN. זה ימנע דליפות במהלך ניתוק פתאומי של VPN. אפשר הגנת דליפות DNS, WebRTC ו- IPv6 ביישום VPN שלך במידת האפשר.
 3. התחבר לשרת VPN ורענן את דף בדיקת הדליפה בדפדפן שלך.
 4. אם ה- VPN עובד כמו שצריך, הוא יציג נתון שונה עבור כתובת ה- IP האמיתית שלך ושרתי ה- DNS של ISP. אתה צריך להיות אינך יכול לראות את כתובת ה- IP הציבורית שלך תחת 'מבחן דליפת WebRTC', ו- אינך יכול לראות את כתובת ה- IPv6 המקורית שלך.

צילום המסך הבא מראה בדיקת דליפה של שרת PrivateVPN US. החצים האדומים מסמנים את השדות אליהם עליכם לשים לב:

צילום מסך של מבחן דליפה של browserleaks.com.

תמונת מסך של browserleaks.com כשהוא מחובר לשרת PrivateVPN US. לא אותרו דליפות.

ה- VPN שלך דולף אם:

 • אתה יכול לראות את כתובת ה- IP המקורית שלך או שרתי DNS.
 • אתה יכול לראות את המיקום האמיתי שלך ולא את המיקום של שרת ה- VPN שלך.
 • אתה יכול לראות את כתובת ה- IPv6 שמקורה.
 • אתה יכול לראות את שלך כתובת IP ציבורית תחת 'מבחן דליפת WebRTC'.

חשוב לציין כי בדיקת הדליפה של WebRTC עשויה להראות כתובת IP מקומית. כתובות IP מקומיות אלה מוקצות לך על ידי הנתב ומשתמשות בהן שוב ושוב מיליוני פעמים על ידי נתבים ברחבי העולם. אם צד ג 'אוסף מידע זה, אין דרך לקשר אותו ישירות אליך.

אם אתה רואה א כתובת IP מקומית בתוצאות הבדיקה זה לא דליפה, וזה גם לא מהווה איום על פרטיותך. עם זאת, אם אתה רואה את כתובת ה- IPv4 או ה- IPv6 הציבוריים שלך בקטע WebRTC, אכן מדובר בדליפת WebRTC, מכיוון שה- IP הציבורי מאוד ספציפי עבורך.

אתרי בדיקות VPN

השתמש באתרי הבדיקה הבאים כדי לבצע בדיקה בסיסית לסוגים שונים של דליפות:

 • BrowserLeaks (IPv6, IPv4, WebRTC, DNS וטביעות אצבע של דפדפן)
 • IPleak.net (IPv6, IPv4, DNS ו- WebRTC)
 • IPv6-test.com (IPv6 ו- IPv4)
 • IPx.ac (טביעות אצבע IPv6, IPv4, WebRTC, DNS וטביעות אצבע)
 • IPleak.org (IPv6, IPv4, DNS ו- WebRTC)

אם אתה מחפש לבדוק סוג מסוים של דליפה, הנה טבלה של בדיקות דליפה ספציפיות והתוצאות שעליך לקבל:

מבחן דליפה
תוצאה רצויה
מבחן כתובת IP כתובת ה- IP משתנה כאשר VPN מחובר.
מבחן כתובת IPv6 לא זוהה כתובת IPv6 או כתובת IPv6 לא משתנה כאשר VPN מחובר.
מבחן דליפת DNS כתובות IP של שרת DNS משתנות כאשר VPN מחובר.
מבחן ג'אווה לא נמצא פלאגין של Java.
מבחן WebRTC כתובת IP ציבורית משתנה כאשר VPN מחובר.
Panopticlick (הדפסת אצבעות דפדפן) הדפדפן מגן מפני טביעות אצבעות. לקבלת מידע נוסף, עיין במדריך שלנו לדפדפנים פרטיים.

אם ה- VPN שלך בדק חיוביות לגבי הדלפות ואתה רוצה לתקן או למנוע אותן, תוכל לדלג היישר לפרק שלנו כיצד לתקן דליפות VPN. אם אתה עדיין מתקשה, ייתכן שהגיע הזמן לבחור ספק VPN חדש.

מבחן דליפת VPN מתקדם 2

אפשר להריץ בדיקות דליפת VPN מתקדמות יותר בבית. בעוד שבדיקות אלו יסייעו לך להתבונן מקרוב בתעבורת ה- VPN שלך, אך הן ידרשו ידע טכני משמעותי יותר.

כיצד לבצע בדיקת דליפת VPN מתקדמת

הדרך הטובה ביותר לזהות VPN דולף היא להשתמש בחבילת בדיקות. לאחר שתקבעו, תוכלו לבצע מגוון של בדיקות שונות כדי לאסוף ולבדוק את תנועת ה- VPN שלכם.

בניית חבילת בדיקות יכולה להיות די מורכבת ותלויה במערכת ההפעלה בה אתה משתמש. אתה יכול למצוא כלי בדיקה קוד פתוח בחינם באינטרנט באתרים כמו GitHub.

ל- ExpressVPN חבילת בדיקות מתקדמת המשמשת לבדיקת אפליקציות שלהם אם מדובר בדליפות. תוכלו למצוא את חבילת הבדיקה הזו, יחד עם מדריך להתחלה מהירה, זמין בחינם כאן.

צילום מסך של חבילת בדיקת הדליפות VPN של ExpressVPN.

כלי בדיקת דליפות VPN של קוד קוד פתוח של ExpressVPN.

על פי מדריך ההתחלה המהירה של ExpressVPN או כזה דומה אמור לאתר אמין דליפות. אם אינך מרגיש מספיק בטוח בטכנית למלא אחר הוראותיהם, יהיה זה נכון לבחור ספק שנבדק ונבדק באופן עצמאי על ידי צד שלישי מהימן..

אם אתה מודאג ברצינות מהפרטיות והביטחון המקוון שלך, חכם לבצע כמה בדיקות מתקדמות עם ה- VPN שלך ולא להסתמך רק על בדיקות בסיסיות כדי לאתר בעיות..

אילו VPNs דולפים את הנתונים שלך? (90+ נבדק)

איור של שתי תווים המתקנים שרת דולף

בדקנו 90 משירותי ה- VPN הפופולריים ביותר לדליפות נתונים.

המחקר שערכנו העלה כי מספר לא מבוטל של VPNs מדליפים נתוני משתמשים מסוג כלשהו באמצעות DNS או WebRTC:

 • 19% דולפים נתוני משתמשים בצורה כלשהי.
 • 16% דולפים בקשות DNS.
 • 6% מדליפים את כתובת ה- IP שלך דרך WebRTC.

הטבלאות שלהלן מפרטות את כל 90 ה- VPN ואת סוגי הנתונים הספציפיים שהם דולפים. אם אתה מחפש VPN ספציפי, השתמש ב- Ctrl + F למצוא את הספק שאתה מחפש.

אם תרצה לדלג על הטבלאות האלה, תוכל לקפוץ ישר לסעיף הבא בנושא תיקון תיקוני VPN.

בדיקות דליפות VPN 1-15

שם הספק
SkyVPN
AirVPN
VPN 360
VPN חוצץ
סמנכ"ל Celo
אישור ה- VPN
סמנכ"ל ההגנה
FreeVPN.org
VPN של הידר
VPN בחינם של Hola
VPN Mullvad
פרוקסי מאסטר מאת HotspotVPN
SuperVPN חינם
סמנכ"ל יוגה
הצמד VPN
דליפות IP

דליפות DNS

דליפות WebRTC

לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא
לא לא לא לא לא כן כן לא לא לא לא לא לא כן לא
לא לא לא לא לא לא לא לא לא כן לא לא לא לא לא

* זיהוי דליפה בעת שימוש בתוסף הדפדפן של ה- VPN או ביישום מותאם אישית אחר.

בדיקות דליפות VPN 16-30

שם הספק
פסיפון
ProXPN
VPN חזק
כריש גולש
SwitchVPN
ThunderVPN
TouchVPN
Trust.Zone
VPN Norton Secure
VPN.ac
VPN99
AceVPN
VPN אנונימי
#VPN
אסטריל
דליפות IP

דליפות DNS

דליפות WebRTC

לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא
לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא כן כן לא כן לא
לא לא לא לא לא לא לא כן* לא לא לא לא לא לא לא

* זיהוי דליפה בעת שימוש בתוסף הדפדפן של ה- VPN או ביישום מותאם אישית אחר.

בדיקות דליפות VPN 31-45

שם הספק
Avast SecureLine VPN
VPN Secure VPN
VPN של אבירה פנטום
AzireVPN
VPN בחינם של Betternet
VPN של Bitdefender
BlackVPN
BolehVPN
CactusVPN
CyberGhost
DotVPN
Encrypt.me
ExpressVPN
חופש F- מאובטח
המהיר ביותר VPN
דליפות IP

דליפות DNS

דליפות WebRTC

לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא
לא לא לא לא כן* כן לא לא לא לא לא לא לא לא לא
לא לא לא לא כן* לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא

* זיהוי דליפה בעת שימוש בתוסף הדפדפן של ה- VPN או ביישום מותאם אישית אחר.

בדיקות דליפות VPN 46-60

שם הספק
FrootVPN
GooseVPN
הסתר
HideMyAss!
מגן נקודה חמה
HotVPN
ibVPN
IPVanish
Ivacy
IVPN
חיבור קספרסקי מאובטח
Le VPN
מקאפי Safe Connect
NordVPN
OneVPN
דליפות IP

דליפות DNS

דליפות WebRTC

לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא
לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא כן לא לא
לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא

* זיהוי דליפה בעת שימוש בתוסף הדפדפן של ה- VPN או ביישום מותאם אישית אחר.

בדיקות דליפות VPN 61-75

שם הספק
פרטיות מושלמת
PersonalVPN
גישה פרטית לאינטרנט
PrivateTunnel
PrivateVPN
ProtonVPN
PureVPN
בטוח יותר VPN
VPN חלקלק
מגן מקוון mySteganos
SurfEasy
TigerVPN
TorGuard
מנהרת דוב
TurboVPN
דליפות IP

דליפות DNS

דליפות WebRTC

לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא
לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא כן לא לא לא
לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא

* זיהוי דליפה בעת שימוש בתוסף הדפדפן של ה- VPN או ביישום מותאם אישית אחר.

בדיקות דליפות VPN 76-90

שם הספק
VPN.ht
VPNArea
VPNBook
VPNhub בחינם
VPN Proxy Master
VPNSecure
VPNShazam
KeepSolid VPN ללא הגבלה
VyprVPN
אבטחת WiFi של Webroot
רישום רוח
זנמאט
ZoogVPN
X-VPN
ZPN חינם
דליפות IP

דליפות DNS

דליפות WebRTC

לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא
כן לא כן לא לא לא כן לא לא לא לא לא לא לא כן
לא לא לא לא לא לא כן לא לא לא לא לא לא כן* לא

* זיהוי דליפה בעת שימוש בתוסף הדפדפן של ה- VPN או ביישום מותאם אישית אחר.

כיצד לתקן דליפות VPN

איור של שתי דמויות המתקנות צינור דולף

אם בדקת את ה- VPN שלך וגילית שהוא מדליף את הנתונים שלך, תוכל לבצע את ההוראות הפשוטות הבאות כדי לנסות ולפתור את הבעיה..

 • כיצד לתקן דליפות כתובות IP
 • כיצד לתקן דליפות DNS
 • כיצד לתקן דליפות WebRTC
 • כיצד לתקן דליפות IPv6

כיצד לתקן דליפות כתובות IP

אם כתובת ה- IP האמיתית שלך דולפת והמיקום שלך גלוי, ה- VPN שלך פשוט לא עושה את העבודה. המכשיר שלך יוצר קשר עם שרת ברירת המחדל ולא עם שרת ה- VPN המתווך אליו הוא אמור.

באופן כללי, הדרך היחידה למנוע דליפות IP היא השתמש ב- VPN איכותי.

הקפידו להשקיע ב- VPN שמציע מתג להרוג. תכונה זו תחסום את תנועת האינטרנט שלך אם חיבור האינטרנט ייפול פתאום, ימנע מכתיבת ה- IP האמיתית שלך ונתונים אישיים אחרים לדלוף בזמן שחיבור ה- VPN לא פעיל.

בדרך כלל אתה יכול למצוא את תכונת מתג ה- kill בתפריט ההגדרות של יישום VPN. עבור רשימת VPNs עם מתגים להרוג את זה אל תדלוף את הנתונים שלך, עיין בהמלצות שלנו בסוף מדריך זה.

2 כיצד לתקן דליפות DNS

VPN שלך עשוי לדלוף תנועת DNS ממספר סיבות. למרבה המזל, יש כמה דרכים פשוטות לתקן את הבעיות הנפוצות ביותר מאחורי דליפות DNS.

1. בחר שירות VPN מהימן

הדרך היעילה ביותר לתקן דליפות DNS היא לבחור שירות VPN מהימןe המקיימת שרתי DNS משלהם עם יומן אפס. ה- VPN צריך לאלץ את כל התעבורה לעבור דרך שרתי צד ראשון אלה ולא בכל חלופות של צד שלישי.

חשוב לזכור שחלק מספקי ה- VPN דורשים ממך 'להפעיל' את תכונת ההגנה מפני דליפות DNS בהגדרות היישום. זה יאלץ בקשות DNS לעבור דרך שרתי ה- DNS של ה- VPN עצמו.

להלן שלושה VPNs המשתמשים בשרתי DNS מאובטחים משלהם:

 • ExpressVPN
 • NordVPN
 • ProtonVPN

2. קבע את התצורה של הרשת שלך לשרת DNS מהימן

כשאתה מתחבר לרשת חדשה מוקצה לך באופן אוטומטי שרת DNS 'ברירת מחדל' כדי לפתור את בקשות ה- DNS שלך. אם אתה מתחבר ל- VPN ללא ההגנות הטכניות המתאימות, בקשות ה- DNS שלך יכולות לעשות זאת עוקפים את המנהרה המוצפנת והעברה לשרת ברירת המחדל, וגורם לדליפת DNS.

לספקי VPN רבים יש שרתי DNS משלהם אליהם הם יתחברו אוטומטית. במקרה זה, יישום VPN בדרך כלל יוגדר לשימוש בשרתים אלה כברירת מחדל, ואילץ את בקשות ה- DNS שלך דרך מנהרת VPN.

למרות זאת, לא לכל ספקי ה- VPN יש שרתי DNS משלהם. אם אינך מעוניין להחליף ספקי VPN, תצטרך להשתמש בשרת DNS של צד שלישי כגון Google Public DNS או OpenDNS כדי לאפשר לבקשות שלך לעבור דרך ה- VPN ולא ישירות מהרשת המקומית שלך..

אם אינך יכול להגדיר את ה- VPN שלך להתחבר אוטומטית לשרת ה- DNS הנכון, יתכן שתצטרך להתחבר ידנית לשרת ה- DNS המועדף עליך. לשם כך תצטרך לשנות את הגדרות ה- DNS שלך.

כדי לשנות את הגדרות ה- DNS שלך ב- Windows:

 1. עבור ללוח הבקרה שלך.
 2. לחץ על "רשת ואינטרנט".
 3. לחץ על "מרכז הרשת והשיתוף".
 4. לחץ על "שנה הגדרות מתאם" בלוח השמאלי.
 5. לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על הסמל של הרשת שלך ובחר "מאפיינים".
 6. אתר את "פרוטוקול האינטרנט גרסה 4" בחלון שנפתח; לחץ עליו ואז לחץ על "מאפיינים".
 7. לחץ על "השתמש בכתובות שרתי ה- DNS הבאות".

  תמונת מסך של הגדרות חלונות לשינוי שרת ה- DNS ברירת המחדל.

 8. הזן את כתובת שרת ה- DNS המועדפת שלך. עבור Google Open DNS, שרת ה- DNS המועדף צריך להיות 8.8.8.8 ואילו שרת ה- DNS האלטרנטיבי צריך להיות 8.8.4.4. תוכל למצוא רשימה של אפשרויות DNS חלופיות כאן.

3. עדכן את גרסת ה- OpenVPN שלך

ספקי שירותי אינטרנט מסוימים משתמשים ב- פרוקסי DNS שקופה - 'מתווך' שמצלם ומפנה מחדש את התעבורה באינטרנט - כדי לוודא שהבקשות שלך נשלחות לשרתים שלהם.

פרוקסי DNS שקופים 'מכריחים' למעשה דליפת DNS מבלי להודיע ​​למשתמש. למרבה המזל, רוב אתרי איתור הדליפות וכלים מקוונים יוכלו לזהות פרוקסי DNS שקוף באותו אופן כמו דליפת DNS רגילה.

הגרסאות האחרונות של פרוטוקול OpenVPN כוללות שיטה פשוטה להתמודדות עם בעיה זו:

 1. מצא את קובץ ה- '.ovpn' או '.conf' עבור השרת שאליו אתה מנסה להתחבר. קבצים אלה יאוחסנו בתיקיות במחשב שלך, בדרך כלל ב- 'C: \ Program Files \ OpenVPN \'. לקבלת מידע נוסף, קרא את מדריך OpenVPN.
 2. לאחר שמצאת אותו, פתח את הקובץ בתוכנית עריכה כמו Notepad. הוסף: "חסום מחוץ ל- dns" לתחתית.

עדכן לגרסה האחרונה של OpenVPN אם עדיין לא עשית זאת. אם הספק שלך אינו תומך בכך או משתמש בגרסה ישנה יותר של הפרוטוקול, כדאי לחפש שירות VPN אחר.

למרבה המזל, לרוב שירותי ה- VPN המובחרים יש פתרונות משלהם להתמודדות עם פרוקסי שקוף. לפרטים נוספים, פנה לשירות התמיכה בלקוחות של הספק שלך.

4. שנה את הגדרות Windows שלך

מאז הצגת Windows 8, כל מערכות Windows כוללות כברירת מחדל את התכונה "Smart Multi-Homed Resolution Name". תכונה זו שולחת את בקשות ה- DNS שלך לכל שרת DNS זמין - אפילו עם VPN - ונועדה לשפר את מהירויות הגלישה באינטרנט..

כל מחשבים עם מערכת הפעלה Windows 10 ואילך יקבלו תגובה משרת ה- DNS המהיר ביותר להגיב, ללא קשר למי הוא שייך. זה מגדיל מאוד את שכיחות הדליפות ה- DNS.

תכונה זו היא חלק בלתי נפרד ממערכת ההפעלה Windows ולכן קשה מאוד לשנות אותה. אם אתה משתמש במהדורה הביתית של Windows, מיקרוסופט פשוט לא מאפשרת לך לכבות תכונה זו.

אם אתה משתמש בפרוטוקול OpenVPN במערכת Windows, אתה יכול למצוא תוסף קוד פתוח בחינם ב- GitHub שיעזור בפתרון בעיה זו..

5. השבת את טרדו

Teredo היא תכונה מובנית נוספת של מערכות הפעלה חלונות שעוצבה על ידי מיקרוסופט כדי לשפר את תאימות ה- IPv4 ו- IPv6.

Teredo עוזר ל- IPv4 ו- IPv6 להתקיים בכפיפה אחת בכך שהיא מאפשרת להעביר ולהבין כתובות IPv6 בחיבורי IPv4. עם זאת, מכיוון שטארדו היא פרוטוקול מנהור, היא יכולה לפעמים לקחת עדיפות על פני המנהרה המוצפנת של ה- VPN שלך, ולגרום לדליפת DNS.

Teredo מושבת בקלות במערכת ההפעלה Windows. פתח את שורת הפקודה והקלד: מצב ממשק netto של ממשק netsh מושבת

לאחר מכן תוכל ללחוץ על מקש 'Enter' כדי להשבית את Teredo.

צילום מסך של הפקודה של Windows להשבית את Teredo.

כיצד להשבית את Teredo במחשב Windows.

אתה עלול להיתקל בבעיות מדי פעם באתרים או בשרתים מסוימים כאשר Teredo מושבת. עם זאת, זו בחירה הרבה יותר בטוחה עבור משתמשי VPN.

3 כיצד לתקן דליפות WebRTC

דליפות WebRTC הן בעיקר בעיה של דפדפן. מסיבה זו, תיקון דליפות WebRTC אינו פשוט פשוט כמינוי ל- VPN טוב.

אם ה- VPN שלך מציע תכונה 'השבת WebRTC' - כמו ExpressVPN או פרטיות מושלמת - הקפד לאפשר זאת. זכור שרוב התכונות החוסמות WebRTC נמצאות ב- הרחבות דפדפן VPN ולא את יישום שולחן העבודה.

אם אתה מוצא דליפות WebRTC ו- VPN שלך אינו מציע אפשרות לחסום אותו, תצטרך להשבית את WebRTC בהגדרות הדפדפן שלך..

דפדפנים מסוימים כמו Google Chrome לא יאפשרו לך להשבית את WebRTC. במקרה זה, תצטרך להשתמש בתוסף או בתוסף דפדפן כמו מניעת דליפת WebRTC או מקור uBlock. אלה לא תמיד יעילים במאת האחוזים, לכן מומלץ להשתמש בדפדפן המאפשר השבתת WebRTC. תוכלו למצוא כאן את הדפדפנים המומלצים שלנו לפרטיות.

Google Chrome לא נותן לך את האפשרות לבטל את WebRTC. כדי להגן על כתובת ה- IP שלך מפני דליפות, אתה יכול להשתמש בתוסף הרשמי WebRTC Limit.

השלבים לביטול פונקציונליות WebRTC יהיו תלויים בדפדפן בו אתה משתמש. עקוב אחר ההוראות הפשוטות הבאות, או דלג לפרק הבא שלנו בנושא כיצד למנוע דליפות VPN.

כדי להשבית את WebRTC בפיירפוקס:

 1. הקלד אודות: הגדר בסרגל הכתובות ולחץ על 'enter'.
 2. החלף את המדיה. קישור חיבור. לא פעיל.
 3. כדי להשבית התקני מדיה, החלף ל- media.navigator.able כוזב.
 4. תמונת מסך של הגדרות Firefox כדי להשבית את WebRTC.

  כיצד להשבית את WebRTC בדפדפן Firefox.

שינוי הגדרות אלה מבטל לחלוטין את WebRTC בפיירפוקס, מה שאמור למנוע את דליפת כתובת ה- IP האמיתית שלך.

כדי להשבית את WebRTC באמיצים:

 1. עבור אל העדפות > מגנים > הגנת טביעות אצבע > ואז בחר 'חסום את כל טביעות האצבע'. זה אמור לדאוג לכל בעיות WebRTC בגירסאות שולחן העבודה של אמיץ.
 2. עבור אל העדפות > אבטחה > מדיניות טיפול ב- IPR WebRTC > ואז בחר 'השבת UDP ללא-פרוקסי'.
כדי להשבית את WebRTC בספארי:

 1. עבור אל העדפות ספארי.
 2. לחץ על הכרטיסייה 'מתקדם'.
 3. סמן את התיבה 'הצג תפריט פיתוח בסרגל התפריטים'..
 4. לחץ על 'פיתוח' בסרגל התפריט. תחת האפשרות 'WebRTC', בטל את הסימון 'אפשר ממשק API של Legacy WebRTC מדור קודם'.
 5. צילום מסך של הגדרות ספארי כדי להשבית את WebRTC.

  כיצד להשבית את WebRTC בדפדפן הספארי.

4 כיצד לתקן דליפות IPv6

אם יש לספק VPN שלך תמיכה מלאה לתעבורת IPv6, אז דליפות IPv6 לא צריכות להיות בעיה. שירותים אלה יישמו קוד מותאם אישית כדי למנוע תנועה של IPv6 לנוע מחוץ למנהרת VPN.

לחלק מה- VPNs ללא תמיכה ב- IPv6 תהיה במקום זאת אפשרות חסימת תנועת IPv6. NordVPN הוא דוגמה לספק פופולרי שעושה זאת.

עם זאת, לרוב ה- VPN לא יהיו כלל הוראות עבור IPv6 ולכן תמיד ידליפו תנועת IPv6.

אם ה- VPN שלך אינו תומך בתעבורת IPv6 ולא נותן לך את האפשרות לחסום אותה לחלוטין, תוכל להשבית את IPv6 ברמת הנתב או במערכת ההפעלה:

כדי להשבית את IPv6 במערכת Windows 10:

 1. פתח את 'מרכז הרשת והשיתוף' מהגדרות המחשב שלך.
 2. בחר 'שנה את הגדרות המתאם'.
 3. לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על החיבור המקומי הראשון שאתה רואה בחלון זה ולחץ על 'מאפיינים'..
 4. תחת 'כללי', בטל את הסימון של האפשרות 'פרוטוקול אינטרנט גרסה 6 (IPv6)'.
 5. החל שינויים אלה וחזור על כל שאר חיבורי הרשת.
 6. הפעל מחדש את המחשב שלך כדי שהשינויים הללו ייכנסו לתוקף.

תוכל לגלות כיצד להשבית את IPv6 בגירסאות קודמות של Windows כאן.

כדי להשבית את IPv6 ב- Mac OS:

 1. פתח את העדפות המערכת ולחץ על 'רשת'..
 2. בחר ברשת ה- WiFi או ה- Ethernet הפעילה שלך ולחץ על 'מתקדם'..
 3. בחר בכרטיסייה 'TCP / IP'.
 4. שנה את התפריט 'הגדר IPv6' והגדר אותו ל'כבה '..
 5. לחץ על 'אישור' כדי להחיל שינויים אלה ולהפעיל מחדש את המחשב.

אילו VPNs תומכים ב- IPv6?

חלק מספקי ה- VPN מונעים דליפות IPv6 על ידי חסימת התעבורה של IPv6 לחלוטין. אלו כוללים:

 • ExpressVPN
 • NordVPN
 • סייברגוסט
 • גישה פרטית לאינטרנט

בעוד שחלק מה- VPNs חוסמים את התעבורה של IPv6, אחרים מספקים תמיכה IPv6 מלאה על ידי הקצאת משתמשים גם לכתובת IPv4 וגם IPv6. אלו כוללים:

 • פרטיות מושלמת
 • VPN Mullvad

כיצד למנוע דליפות VPN

לאחר שבדקת את ה- VPN שלך ותיקנת כל ההדלפות שאתה עשוי למצוא, כדאי לנקוט כמה צעדים כדי למזער את הסיכוי שלך לדלוף נתונים בעתיד..

ראשית, וודא כי עקבת אחר כל הצעדים הרלוונטיים המתוארים בסעיף כיצד לתקן דליפות VPN. זה כולל וודא שה- VPN שלך חוסם או תומך בתעבורת IPv6, השבתת רזולוציית השמות החכמה-רב-בתים ו- Teredo, ובמידת הצורך, שינוי ההגדרות שלך לשרת DNS עצמאי..

לאחר מכן, שקול את הצעדים הבאים כדי להפחית את הסיכוי שלך לדליפות VPN:

1 חסום תנועה שאינה VPN

חלק מלקוחות ה- VPN כוללים תכונה החוסמת אוטומטית כל תנועה הנוסעת מחוץ למנהרת ה- VPN - המכונה לעיתים קרובות IP-binding. אם לספק שלך אפשרות זו, הקפד להפעיל אותה.

לחלופין, באפשרותך לקבוע את התצורה של חומת האש שלך כך שתאפשר רק תנועה שנשלחה ומתקבלת דרך ה- VPN שלך. תוכל למצוא הוראות לחומת האש של Windows כאן, ול- Mac כאן.

2 השקע בתוכנת ניטור VPN

תוכנת ניטור VPN מאפשרת לך לבדוק את תנועת הרשת שלך בזמן אמת. פירוש הדבר שתוכל לבדוק אם יש תנועה חשודה ולראות אם בקשת DNS נשלחת לשרת הלא נכון. גרסאות מסוימות מציעות גם כלים לפתרון אוטומטי של דליפות DNS.

לעתים רחוקות תוכנה זו היא חינמית, ולכן תוסיף הוצאה נוספת על גבי המנוי שלך ל- VPN הקיים. דוגמאות לתוכנות ניטור VPN כוללות PRTG Network Monitor ו- Opsview Monitor.

3 החלף את ספק ה- VPN שלך

ל- VPN המושלם יהיה תאימות IPv6, הגנת דליפות DNS, ה הגרסה האחרונה של OpenVPN והיכולת לעקוף פרוקסי DNS שקופים.

א מתג הרג VPN הוא חלק קריטי נוסף של לקוח ה- VPN שלך. הוא יפקח באופן רציף על חיבור הרשת שלך ויבטיח שכתובת ה- IP האמיתית שלך לעולם לא תיחשף במקרה של חיבור שנשמט.

אם אתה סובל בעקביות מדליפות נתונים עם הספק הנוכחי שלך, שקול להירשם לשירות VPN טוב יותר.

שירותי VPN מאושרים ללא דליפה

השקעה ב- VPN אמין ואיכותי היא ההחלטה הפשוטה והחשובה ביותר שתוכלו לקבל אם אתם מודאגים מדליפות נתונים. אם אתם מחפשים VPN פרמיום לכל היותר, תוכלו למצוא כאן את המלצות ה- VPN האחרונות שלנו.

שירותי ה- VPN הבאים יגנו עליכם בצורה מהימנה מפני דליפות בכל תרחיש. זה כולל חיבורים והפרעות חוזרות, פרוקסי DNS שקופים, רשתות המאפשרות IPv6 וקריסות VPN.

 • ExpressVPN. מספק מגוון הגדרות הגנה מפני דליפות ומבחר רחב של יישומים למכשירים שונים. כאשר הוא מוגדר כהלכה, ExpressVPN חוסם את כל התעבורה של ה- IPv6.
 • VPN Mullvad. MullvadVPN מציע הגדרות מתקדמות להגנה מפני דליפות יחד עם תמיכה מלאה ב- IPv6.

לא משנה מה ה- VPN שתבחר, יהיה זה נכון לבדוק באופן קבוע את הספק שלך לגבי הדלפות ובעיות אחרות, במיוחד לאחר עדכונים.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me