אנו מציבים באופן קבוע כל VPN באתר שלנו באמצעות תוכנית מבחן מקיפה, קפדנית והוגנת. אנו בודקים לגבי פרטיות ואבטחה, מהירות ואמינות, עוקפים חסימות גיאוגרפיות באינטרנט ועוד ועוד. אנו דואגים שרק שירותי ה- VPN הטובים ביותר יזכו בחותמת האישור שלנו.

הדמיה של תהליך הסקירה של עשרה שלבים של Top10VPN.com

הביקורות שלנו תמיד לא מוטות

בניגוד לאתרי ביקורת אחרים ב- VPN שם בחוץ, הביקורות שלנו אינן משוחדות ב 100% וחפות מהשפעה חיצונית.

לעולם איננו לוקחים פיצויים בתמורה לכיסוי חיובי, וספקי ה- VPN לעולם לא יאמרו כיצד אנו מדרגים את המוצרים שאנו בודקים.

צוות המומחים שלנו ב- VPN מפעיל כל VPN דרך אותה תוכנית בדיקה מעמיקה, ומבטיח כי כל התוצאות שתראו ישוות ישירות ללא כל חסיד או הטיה..

אנו עושים כל שביכולתנו בכדי להפוך את החלטת הקנייה שלך לקלה ככל האפשר, והצרכים שלך תמיד מגיעים ראשונים. אנו תמיד כנים, שקופים ופתוחים בביקורות שלנו.

אם תרצה ללמוד עוד על האופן בו אנו יכולים להרשות לעצמנו לשמור על סטנדרטים עריכה כה גבוהים, תוכל לגלות יותר במדריך שלנו כיצד אנו מרוויחים כסף.

תהליך הבדיקה בן 10 השלבים שלנו

כל VPN שאנו בוחנים עובר על המתודולוגיה הייחודית של Top10VPN.com - ללא חריגים. זה מה שקורה כשאנחנו בודקים VPN:

1 רכישת ה- VPN

ללא דוגמאות לעיתונות וללא freebies ('חשבונות בדיקה' המסופקים על ידי ספקי VPN) - אנו רוצים לוודא שנקבל את אותה חוויה בדיוק כמו המשתמש הממוצע בבית..

הדרך היחידה להבטיח שאנו מקבלים גרסה קמעונאית רשמית של VPN היא לקנות עצמנו - כך שזה בדיוק מה שאנחנו עושים עבור כל VPN שאנחנו בודקים.

יש לנו מנוי פועל לכל VPN בתשלום המופיע כעת באתר שלנו. בשנה שעברה לבד בזבזנו מעל 5,000 דולר במנויים ל- VPN. יש לנו גישה מתמדת לתוכנת ה- VPN שאנו בודקים, כך שנוכל לעדכן את הביקורות שלנו בירידות הכובע.

רכישה ושמירה של מנויים משלנו פירושה שנוכל לעקוב אחר אילו VPNs מייצגים ערך טוב עבורכם בשוק של ימינו - ואילו מהם קורעים לכם לחתוך..

2 התקנה ובדיקה במספר מכשירים

כיצד אנו בודקים ובודקים VPNs

יש לנו מחשב נייד לבדיקה ייעודי עם התקנת מכונות וירטואליות, מוכנות ומחכות להריץ את ה- VPN האחרון לבדיקה. יש לנו גם Apple MacBook Pro לשנת 2017, אפל אייפון 7, אפל אייפד, סמסונג גלקסי S8 ואמזון Fire TV Stick שמפרישים במיוחד לבדיקת VPN, כל אחד מהם ניקה לאחר כל בדיקה.

אנו מדגישים כמה VPN זמין באופן נרחב והאם יש לו אפליקציות ייעודיות למגוון מכשירים פופולריים. אין תמיכה מקורית בטלפון, במחשב או במכשיר הזרמה שבחרת פירושו שתוכל להסתכן בהגנה פחותה מהסכום.

3 אנחנו יכולים למצוא במהירות את מה שאנחנו רוצים?

האם התפריטים כולם מסומנים בבירור? האם כל כפתור עושה את מה שהיית מצפה שהוא יעשה? האם זה עוזר לך למצוא שרת לשירות הספציפי שאחריו, כמו Netflix? האם יש דרך מעבר להתקנתו בנתב שלך?

אנו לא משאירים שום אבן ללא היפוך, ואנחנו מוודאים שאין הפתעות כשאתה מפטר את ה- VPN החדש שלך בפעם הראשונה.

4 יש לו את כל התכונות הדרושות?

ביממה זו יש תכונות מסוימות שנחשבות חיוניות ל- VPN מוביל - תכונות כמו מתג להרוג, הגנה אוטומטית של WiFi ציבורי והצפנת AES-256.

עם זאת, מעבר לכך, אנו גם מחפשים תוספות שימושיות שעשויות לכלול כמו מנהור מפוצל או הרחבות דפדפן.

חלקם יספקו שרתים ייעודיים לשירותי סטרימינג ספציפיים, כמו Netflix או BBC iPlayer, בעוד שאחרים יתנו לכם שרתים המותאמים במיוחד לסיבוב ו- P2P.

5 האם זה מגן על פרטיותך וביטחונך?

חשיבות עליונה לפרטיותך וביטחונך. לא היינו מבצעים את עבודתנו כראוי אם לא היינו מבטיחים שכל VPN מומלץ ישמור על בטחונך ופרטי באופן מקוון.

אנו מבצעים בדיקות הצפנה מתקדמות כדי לאמת ש- VPN מצפין כראוי את החיבור שלך.

אנו בודקים גם אם קיימות דליפות DNS, דליפות IP ודליפות WebRTC כדי לאשר שהמיקום האמיתי שלך מוסתר כשאתה מחובר ל- VPN.

על מנת להשיג את התוצאות האמינות ביותר, אנו משתמשים בתוכנת ניתוח תנועה ברשת הנקראת Wireshark, כלי בעל קוד פתוח מוערך ומשמש את אנשי האבטחה ברחבי העולם..

יצרנו גם סביבת בדיקות בהתאמה אישית, שמבטיחה כי נתונים מטעים לא יוכלו לזהם את נתוני המנות שאנו לוכדים ומנתחים לצורך דליפות וכשלים בהצפנה..

6 כמה מהר זה??

מהירות ואמינות חיבור הם עמוד השדרה של כל VPN טוב, כך שידענו שעלינו למצוא דרך לבדוק אותם בצורה קפדנית ככל האפשר.

לשם כך פיתחנו שתי שיטות בדיקה שונות:

שיטה 1 (ידנית)

טכניקת בדיקה זו מאפשרת לנו למדוד את המהירות של כל שירות VPN בודד שאתה רואה שנבדק באתר שלנו.

ראשית, אנו רושמים את מהירות האינטרנט שלנו מבלי שה- VPN יפעל.

לאחר מכן אנו משיקים את ה- VPN, מתחבר לשרתים בארה"ב (החוף המזרחי), בריטניה, אוסטרליה, מרכז אירופה (בדרך כלל גרמניה או צרפת) וסינגפור. אם אחד מהמיקומים האלה אינו זמין, נבדוק במקום זאת מדינה או אזור קרוב.

בדיקת מיקומים ברחבי העולם נותנת סקירה טובה של ביצועי מהירות ה- VPN לאורך מרחקים קצרים, בינוניים וארוכים.

אנו בודקים כל מיקום מספר פעמים, ומשווים את הממוצע של כל מיקום למהירויות שלנו ללא ה- VPN פעיל, ומחשב את אחוז המהירות שאבדה.

לכל אזור, נקבעת כמות המהירות שאבדה ציון ספציפי. זה חל על מהירויות ההורדה וההעלאה שאבדו, כמו גם על זמן ההשהיה שנצבר. להלן כמה משפיע כל אחד משלושת הגורמים הללו על ציון המהירות הכולל:

 • מהירות ההורדה: 70%
 • מהירות העלאה: 20%
 • פינג: 5%

N.B. עדיפות למהירות החיבור המקומית (למשל מלונדון ללונדון).

רוב נתוני המהירות שאתה רואה הוא מבדיקה באמצעות פרוטוקול OpenVPN, על מנת לשמור על תוצאות בין ספקי VPN.

אנו נערוך גם בדיקות בפרוטוקולים זמינים אחרים (WireGuard, IKEv2 וכו '), שכן שירותי VPN מסוימים מעדיפים עדיפות לפרוטוקולי אבטחה אחרים (כולל פרוטוקולים קנייניים), ולכן חשוב לבדוק גם אותם. אם נתוני מהירות מתייחסים לבדיקת מהירות בפרוטוקול שאינו OpenVPN, אנו נדאג שמצוין בבירור.

אנו רושמים את כל מדידות המהירות באמצעות בודק המהירות באינטרנט של Ookla.

שיטה מס '2 (אוטומטית)

פיתחנו כלי בדיקה גלובלי הבודק את מהירויות ה- VPN לאורך כל יום, על מנת לספק נתונים מדויקים ומעודכנים. המיקומים שאנו בוחנים כעת הם:

 • אמסטרדם, הולנד
 • פרנקפורט, DE
 • לונדון, בריטניה
 • ניו יורק, ארה"ב
 • פריז, FR
 • סן פרנסיסקו, ארה"ב
 • סינגפור
 • סידני, אוגוסט
 • טוקיו, ג'יי.פי
 • טורונטו, קליפורניה
 • ונקובר, קליפורניה

תשתית הבדיקה שלנו, המיוצרת על ידי צוות ההנדסה שלנו, מבצעת בדיקות אוטומטיות בין ותוך כל עיר המפורטים לעיל, בכדי לתת לך תובנות נהדרות לגבי ביצועי VPN עבורך בכל רחבי העולם.

נכון לעכשיו אנו משתמשים בכלי שלנו לבדיקה אוטומטית של VPNs הבאים:

 • CyberGhost
 • ExpressVPN
 • הסתר
 • HideMyAss!
 • IPVanish
 • NordVPN
 • גישה פרטית לאינטרנט
 • PrivateVPN
 • PureVPN
 • בטוח יותר VPN
 • כריש גולש
 • VyprVPN

אנו מאמינים מאוד כי הנתונים מהכלי האוטומטי שלנו הם האמינים ביותר שיש שם.

לא לכל ספק VPN יש קבצי תצורה התואמים לכלי שלנו, אך אנו מחפשים להוסיף אליו עוד VPN בעתיד הקרוב מאוד.

7 האם זה עובד עם שירותי אינטרנט פופולריים?

עם השלמת הניתוח הטכני, לאחר מכן אנו בודקים את ה- VPN כדי לראות כמה טוב הוא חוסם את שירותי האינטרנט הפופולריים. האם זה מאפשר לך לגשת לנטפליקס בארה"ב מכל מקום שהוא? האם אתה יכול לצפות ב- BBC iPlayer מכל מקום? מה לגבי סיבוב - האם מותר בכל השרתים??

אם התשובה לכל השאלות הללו היא 'לא', אתה מסתכל ב- VPN מוגבל מאוד שאולי לא מתאים לך.

8 תוכל לעקוף את הצנזורה?

VPNs הם כלים חיוניים במאבק בצנזורה מקוונת ממשלתית. בין שאתה גר תחת ממשלה מדכאת דיגיטלית ובין שאתה עובר רק, VPN חיוני בכדי להחזיר גישה לאינטרנט בחינם ופתוח..

אנו בודקים היטב אם ניתן לסמוך על כל VPN שאנו בוחנים כדי לנצח מגבלות גיאוגרפיות במדינות מצונזרות בכבדות כמו סין ואיחוד האמירויות..

9 מהי מדיניות הפרטיות והרישום שלה??

אם VPN אינו מגן על פרטיותך, יתכן שאתה לא משתמש באחד כזה - אבל מצאנו כמה מדיניות פרטיות ורישום ביומן שהשאירו אותנו ללא מילים..

שירותי ה- VPN הטובים ביותר אוכפים מדיניות ללא יומנים או יומני מינימום, שאם מיושמים כראוי, יאחסנו אפס נתונים המאפשרים זיהוי למשתמש. עם זאת, היו מקרים שספק אי-יומן נתפס כשקר, אז וודא שאתה מבצע את המחקר שלך לפני שאתה סומך על ספק VPN בערך הנקוב.

אמנם קשה מאוד לדעת בוודאות אם ספק מתחבר או לא, אנו עוברים על כל מדיניות פרטיות וכריתת עצים באמצעות זכוכית מגדלת. אנו גם מנגלים כל ספק VPN כדי לגלות בדיוק כמה פרטי כל VPN באמת.

וזה לא נעצר שם. אנו מבצעים בדיקת נאותות ומבצעים מחקר מעמיק על מי הבעלים ומפעילה כל חברת VPN. לדוגמה, אנו בוחנים את המקומות שבהם הם ממוקמים - למעשה ראינו המון חברות VPN שהוקמו בתחומי שיפוט שאינם ידידותיים לפרטיות, דבר שיכול להיות נושא רציני אם שיטות הרישום של ספק אינן אטומות למים..

אחרון חביב, אנו ממשיכים להתעדכן בחדשות האחרונות ובפיתוחים בענף ה- VPN, כך שאנו תמיד מושכלים ומלאים היטב בכדי לתת עצות יקרות ערך לקוראינו..

10. כמה טוב הוא תמיכת הלקוחות?

כעת, לאחר שראינו את כל מה שיש ל- VPN להציע, ויודעים בדיוק מה חסרונותיו, אנו ניצור קשר עם תמיכת הלקוחות שלהם בכדי לראות אם זה יכול לעזור לנו למלא את החסר..

אנו בודקים את איכות תמיכת הלקוחות של ספק VPN בצ'אט חי (אם קיים) ובדוא"ל.

אנו מבקשים מתערובת של שאילתות פשוטות וטכניות כדי לבדוק עד כמה סוכני התמיכה שלה באמת מכירים את המוצר שלהם - והאם הם יוכלו לעזור לך במקרה של בעיה או לא.

כיצד אנו קולטים VPNs

לאחר שעברנו את 10 הצעדים שלמעלה, אנו מוכנים לדרג את ה- VPN. כל הגורמים שבדקנו עוברים שישה קריטריונים עיקריים.

לאחר מכן מוקצים לקריטריונים אלה אחוז מסוים מהציון הכולל, על סמך עד כמה אנו חשים שהם חשובים ל- VPN. הפילוח הוא כדלקמן:

 • פרטיות & מדיניות רישום - 30%
 • מהירות & אמינות - 25%
 • מאפיינים - 20%
 • סטרימינג - 15%
 • קלות שימוש - 5%
 • תמיכה - 5%

כדי ש- VPN יקבל ציון גבוה הוא צריך לבצע בכל קטגוריה בודדת.

אתה יודע את התהליך שלנו, עכשיו מדוע לא לקרוא את ביקורות ה- VPN שלנו או לבדוק את המלצות ה- VPN המובילות שלנו.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me