ExpressVPN הודיעה על שותפות חדשה עם Dynabook (לשעבר פתרונות לקוח Toshiba), במסגרתה תוכנת VPN תותקן מראש בכל מחשבי ה- Dynabook החדשים והעתידיים..

דיבר על השותפות החדשה בהודעה לעיתונות דמיאן ג'ומה, נשיא Dynabook EMEA אמר: "VPNs הפכו לכלי חיוני לפרטיות וביטחון באינטרנט, ולכן אנו שמחים להביא חוויה בטוחה יותר למשתמשים שלנו ממש מחוץ לקופסה דרך שותפות זו,

"בחרנו לשתף פעולה עם ExpressVPN מכיוון שהם ללא תחרות בענף בכל הקשור לאבטחה מתקדמת, מהירויות חיבור מהירות במיוחד בעולם וקלות שימוש. הם חולקים את המחויבות העמוקה שלנו לבניית חווית אינטרנט בטוחה ופתוחה. "

סגן נשיא ExpressVPN, הרולד לי, הביע התלהבות שווה מהמיזם המשותף ואמר: "אנו שמחים לעבוד עם Dynabook כדי לספק ללקוחותיהם פרטיות, אבטחה וחופש גדולים יותר באינטרנט..

"מאוד משמח אותנו לראות ש- VPN אינם עוד רק כלים למומחי אבטחת סייבר, אלא שחברות ואנשים פרטיים מכירים בחשיבותם לכל משתמשי האינטרנט..

האפליקציה המותאמת אישית ExpressVPN עבור Windows 10 תוצמד לשורת המשימות של המחשב כברירת מחדל ותנגישה גם מתפריט ההתחלה. השותפות היא "פתוחה", ושום חברה לא מתוכננת לה.

למשתמשים תוצע ניסיון חינם למשך 30 יום של שירות ה- VPN הפרמיום לפני שיוכלו לרכוש מנוי לטווח ארוך יותר. ניתן להשיג את תקופת הניסיון בחינם עם כתובת דוא"ל בלבד הנדרשת להתקנה, אין צורך במידע על תשלום או כרטיס אשראי.

המחירים נעים בין 6.67 דולר לחודש או ל -12.95 דולר לחודש, תלוי באורך התוכנית.

ExpressVPN מבטיח לנו שמשתמשים יוכלו להסיר בקלות את התוכנית ממכשיר ה- Dynabook החדש שלהם אם הם לא ירצו בכך, אולם אם הם יבחרו לעשות כן, הם לא יוכלו עוד לנצל את הניסיון ללא תשלום..

על פי ההודעה לעיתונות, Dynabook מעולם לא עבד עם ספק VPN לפני כן, ומינה את ExpressVPN לשותף הרשמי שלה לאחר "תהליך בחירה קפדני."

צוות Dynabook ביצע בדיקות נאותות על ידי ביצוע בדיקות בתוכנת ExpressVPN, תוך התחשבות בגורמים שונים הכוללים אבטחה, אמינות, מהירות, קלות שימוש, מדיניות פרטיות ואדריכלות של backend..

Dynabook הוא שם חדש בשוק הניידים הצרכניים. היא הוקמה בשם ביוני 2018 כאשר חברת האלקטרוניקה היפנית שארפ רכשה את הזרוע האישי של חברת ארה"ב והמתחרה טושיבה, ובכך מיתגה מחדש את מוצריה עם התווית Dynabook.

ExpressVPN הוקמה בשנת 2009 והיא ממוקמת באיי הבתולה הבריטיים. כעת יש לה תשתית הכוללת למעלה מ -3,000 שרתי VPN הנמצאים ברחבי 94 מדינות.

הוא מספק אפליקציות VPN עצמאיות הניתנות להתקנה במחשבי Windows, MacBooks ו- iMac, מכשירי אייפון, אנדרואידים, התקני לינוקס, נתבים ומכשירי טלוויזיה Fire Fire..

בנוסף לשירות ה- VPN, קיימות הרחבות דפדפן עבור גוגל כרום ומוזילה פיירפוקס, וכן שירות DNS חכם בשם MediaStreamer, התואם גם לטלוויזיות חכמות וקונסולות משחקים..

האפליקציות משתמשות בהצפנה העליונה AES-256 כדי להצפין את התעבורה באינטרנט, כמו גם OpenVPN, שהוא תקן הזהב בתעשייה לפרוטוקולי VPN.

הטכנולוגיה של ExpressVPN עברה ביקורות עצמאיות שונות לפני הבדיקה של Dynabook.

בשנת 2018 חברת הסייבר Cure53 ביצעה ביקורת עצמאית על תוסף הדפדפן של גוגל כרום, שהניב שמונה ממצאים "רלוונטיים לאבטחה". ארבע מהן סווגו כ"פגיעויות "וארבע כ"חולשות כלליות".

ExpressVPN המשיך לתקן או למתן בהצלחה שבעה מתוך שמונה הנושאים, אותם אימתה Cure53 בדו"ח הסופי, והגיע למסקנה כי "לא היו בעיות אבטחה שיאפשרו לתוקף להשפיע על מצב חיבור ה- VPN דרך דף אינטרנט זדוני או כאחד. גילה."

בשנה שלאחר מכן, ביולי 2019, ביצעה PwC את הביקורת העצמאית שלה על ExpressVPN, במטרה לאשר כי ExpressVPN פועלת בהתאם למדיניות הפרטיות שלה, שטענה שלא לאחסן יומני חיבור VPN כגון כתובת IP של המשתמש, חותמת זמן חיבור , או משך ההפעלה.

המדיניות של ExpressVPN נשארת זהה במידה רבה והיא אוספת נתונים הנוגעים לתאריך בו התחבר משתמש לשירות, בחירת מיקום שרת VPN שלו, וכמות הנתונים הכוללת המועברת ליום.

הביקורת של PwC כיסתה גם את טכנולוגיית TrustedServer הביתית של חברת VPN, אותה השיקה ExpressVPN באפריל 2019 כחלק מההתחייבות שלה להבטיח שהיא לעולם לא תאחסן נתוני משתמש רגישים באף אחד מהשרתים שלה..

הטכנולוגיה מוחקת את כל הנתונים בכל הפעלה מחדש ולעולם אינה כותבת נתונים לכונן הקשיח.

Dynabook אמנם לא הצטרף לשותף עם ספק VPN לפני כן, אך זו לא הפעם הראשונה ש- ExpressVPN עובד עם מותג חומרה..

בספטמבר 2019, ExpressVPN איחדו כוחות עם חברת המחשבים והמדפסות HP "כדי לעזור למשתמשים שלה להישאר פרטיים ומאובטחים ברשת."

השותפות, שנמשכת, דומה לזו של Dynabook; HP מתקינה מראש תוכנת ExpressVPN במחשבי ה- Specter x360 13 שלה עם תקופת ניסיון בחינם למשך 30 יום.

עד כה ה- VPN לא נכלל באף אחד מהדגמים האחרים של HP, אך ExpressVPN אמרה כי היא תפיץ את האינטגרציה לעוד דגמי מכשירי HP בעתיד הקרוב..

לי אמר: "[אנו] נרגשים לומר שיהיו לנו שותפויות נוספות לחלוק בקרוב. העבודה שלנו עם מותגי טכנולוגיה גדולים כמו Dynabook ו- HP משקפת את העובדה ש- VPNs נתפסים כיום ככלי חיוני לפרטיות וביטחון מקוון..

"אנו מאמינים שכאשר הידע הציבורי ב- VPN יחזק, כל שחקני ה- VPN והמשתמשים ירוויחו מכך. ובסופו של דבר, תעשיית VPN חזקה יותר פירושה אינטרנט בטוח וטוב יותר. "

השותפות היחידה הדומה האחרת בין ספק VPN לספקית חומרה עד היום היא זו בין גישה פרטית לאינטרנט (PIA) לפוריזם, תאגיד למטרה חברתית שמתכנן ומייצר חומרה מאובטחת (מחשבים ניידים וסמארטפונים) ותוכנה.

באפריל 2019, PIA הודיעה כי תוכנה "מבוססת PIA" צריכה להיות כלולה כברירת מחדל בטלפון הליברם 5, כמו גם במסגרת PureOS עבור מחשבים ניידים ליברם 18 וליברם 15. דווח כי PIA תשתף פעולה עם פוריזם גם עבור חבילות שירות עתידיות.

חברת דפדפני האינטרנט Mozilla Firefox עבדה גם עם ספקי VPN כדי להציע חבילת אבטחה הוליסטית יותר - ProtonVPN באוקטובר 2018 ובהמשך Mullvad בסוף 2019..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me