IPVanish رفتن به VPN برای تورنت و Kodi است. کیفیت عالی با قیمتی عرضه می شود - اما آیا باید IPVanish ممکن است کمی گران تر از بیشتر باشد ، اما راهی برای دریافت رایگان آن وجود دارد. در ادامه بخوانید تا بدانید چگونه.

آرم IPVanish

اگر کاربر iOS هستید ، شانس دارید. IPVanish یک برنامه آزمایشی هفت روزه را برای برنامه iOS خود ارائه می دهد ، به این معنی که می توانید بدون تعهد به اشتراک ، سرویس کامل را امتحان کنید..

می توانید IPVanish را با استفاده از ضمانت نامه هفت روزه پرداخت IPVanish در سایر دستگاه ها نیز امتحان کنید. شما باید با پول خود جزئی شوید ، اما تنها در صورتی موقت خواهید بود که بعد از پایان هفته تصمیم به ادامه خدمات ندهید.

در ادامه بخوانید تا با نحوه شروع IPVanish به صورت رایگان و با برنامه IPVanish iOS آشنا شوید.

چگونه IPVanish را بصورت رایگان در iOS دریافت کنیم

 1. به وب سایت IPVanish بروید و پیوند برنامه iOS خود را در App Store در زیر "برنامه" پیدا کنید. از طرف دیگر ، فروشگاه برنامه iOS را در iPhone یا iPad خود باز کنید و جستجوی «IPVanish» را جستجو کنید.

  تصویر صفحه بارگیری IPVanish iOS

 2. برنامه IPVanish iOS را بارگیری کنید و پس از اتمام نصب ، یک حساب کاربری از درون برنامه ایجاد کنید. تمام آنچه شما برای ایجاد یک حساب IPVanish نیاز دارید یک آدرس ایمیل و رمز عبور است - هیچگونه اطلاعات اضافی در مورد پرداخت موردنیاز نیست.

  تصویر ورود به برنامه IPVanish iOS

 3. به مدت هفت روز از برنامه کامل IPVanish iOS خود لذت ببرید - فقط به یاد داشته باشید که اشتراک را از طریق حساب iTunes خود قبل از پایان هفته لغو کنید یا خواهید بود به طور خودکار شارژ می شود برای یک برنامه پرداخت شده.

نحوه دریافت IPVanish به صورت رایگان در تمام دستگاه های دیگر

اگر iPhone یا iPad ندارید ، IPVanish به جای یک محاکمه رایگان ، هفت روز ضمانت بازگشت پول بدون سؤال را ارائه می دهد.

این دستگاه در همه دستگاه ها کار می کند ، بسیار عالی است زیرا می توانید از یک زمان استفاده از 10 دستگاه را از IPVanish استفاده کنید.

 1. از صفحه قیمت گذاری در وب سایت IPVanish بازدید کرده و هر طرحی را انتخاب کنید - همه آنها با همان ضمانت همراه هستند.

  چگونه IPVanish را بصورت رایگان دریافت کنیم

 2. روش پرداخت خود را انتخاب کرده و جزئیات خود را برای ایجاد یک حساب IPVanish وارد کنید. برای تأیید آدرس ایمیل خود ، یک ایمیل فعال سازی دریافت خواهید کرد.

  تصویر پرداخت روش های پرداخت IPVanish

 3. برنامه را برای دستگاه خود از طریق برگه برنامه ها در وب سایت IPVanish بارگیری کنید.

  صفحه صفحه بارگیری های IPVanish

 4. IPVanish را نصب کنید ، وارد سیستم شوید و آن را به مدت هفت روز بدون ریسک آزمایش کنید.

  IPVanish MacOS تصویر برنامه

 5. اگر تصمیم دارید که با IPVanish سازگار نشوید ، قبل از پایان هفته ، از کنترل پنل در وب سایت اطمینان حاصل کنید که اشتراک خود را لغو کنید. فقط در صفحه حساب من وارد شوید ، روی "اشتراک" کلیک کنید و سپس "من مایل به لغو اشتراک من.

  تصویر صفحه کنترل پنل IPVanish

 6. شما به صفحه دیگری منتقل می شوید که از شما درخواست می کند لغو را تأیید کنید. به پایین به پایین صفحه بروید و روی "هنوز هم می خواهم لغو کنم" کلیک کنید..

  صفحه تأیید IPVanish صفحه لغو تأیید

  بازپرداخت IPVanish در طی 10 روز کاری خودکار و پردازش می شود - نیازی به ارسال ایمیل یا گفتگو با یک عامل پشتیبانی نیست ، و نیازی به دلیل وجود ندارد که چرا می خواهید انصراف دهید.

نحوه دریافت کوپن تخفیف IPVanish

کاملاً مشابه دریافت رایگان آن نیست ، اما IPVanish گزیده ای از کوپن ها را در وب سایت خود ارائه می دهد تا به شما در دریافت نسخه پرداخت شده به هرچه ارزان تر کمک کند.

اگر تصمیم گرفتید که هزینه VPN را بپردازید (که ما کاملاً توصیه می کنیم انجام دهید) ، معنایی برای صرف هزینه بیشتر از آنچه شما نیاز دارید ندارید - در اینجا نحوه دریافت یک کوپن تخفیف IPVanish این است که تضمین شده برای کار.

 1. در بخش کوپن های وب سایت IPVanish جستجو کنید (یا فقط روی آن پیوند کلیک کنید).
  صفحه کوپن تخفیف IPVanish
 2. مدت زمان اشتراک IPVanish که برای شما کار می کند را پیدا کنید - اشتراک طولانی تر IPVanish ارزان تر می شود.
 3. به سادگی بر روی دکمه "ذخیره اکنون" کلیک کنید و با استفاده از تخفیف انتخابی خود ، به صفحه ایجاد حساب IPVanish منتقل می شوید. نگران نباشید ، اگر تصمیم دارید که IPVanish برای شما مناسب نباشد ، پس از این حق دارید ظرف هفت روز بازپرداخت بدون سؤال خود را بپردازید ، حتی اگر از کوپن استفاده کرده اید.

آیا IPVanish هر خوب است?

در یک کلمه: بله ، IPVanish بسیار خوب است.

از میان 74 VPN که در طول سالها مورد بررسی قرار داده ایم ، IPVanish یکی از بهترین موارد است.

اول و از همه مهمتر IPVanish است بسیار بی خطر برای استفاده.

IPVanish برای محافظت از ترافیک و دستگاه های خود از بالاترین استانداردهای امنیت سایبر استفاده می کند و با یک خط مشی دقیق برای ورود به سیستم صفر از آن پشتیبانی می کند - کاری که شما انجام می دهید بصورت آنلاین ردیابی یا ذخیره نمی شود..

خیلی سریع است - IPVanish به طور مداوم برخی از بالاترین سرعتهای کلیه VPN هایی را که ما آزمایش می کنیم ، نگه می دارد.

این بسیار گران است (از این رو ، به همین دلیل است که به همین دلیل در این صفحه قرار دارید) اما ما کاملاً معتقدیم که IPVanish ارزش پول دارد.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید می توانید روی لینک کلیک کنید تا بررسی کامل IPVanish ما را بخوانید.

چه کسی مالک IPVanish است?

آرم j2Global

IPVanish نخستین بار در سال 2012 توسط HighWinds Network Group ، یک شرکت خدمات IP مستقر در فلوریدا ، ایالات متحده منتشر شد.

در اوایل سال 2017 ، گروه شبکه HighWinds توسط StackPath ، یکی دیگر از شرکت های آمریکایی با پرتفوی بزرگ نرم افزارها و شرکتهای مبتنی بر وب بدست آمد.

سرانجام ، در اواسط سال 2019 StackPath IPVanish (و یکی دیگر از VPN های آن ، Encrypt.me) را به J2Global ، یک شرکت فن آوری عظیم ، با لیست عمومی فروخت..

با چنین سابقه شفاف و شرکتی شرکتی ، اسرار بسیاری برای کشف این مسئله در مورد IPVanish وجود ندارد - این یک شرکت قانونی با ساختار شفاف و مالکیت پاسخگو است.

آیا IPVanish برای Firestick خوب است?

تصویر صفحه اصلی IPVanish در Amazon Fire TV Stick

کارشناسان بی طرف ما IPVanish را چنین دانستند بهترین VPN برای Amazon Fire TV Stick.

ما عاشق برنامه FireVox Stick VPN با عنوان IPVanish هستیم که محافظت از دستگاه شما را ساده می کند - به هیچ وجه نزدیک به اندازه برخی رقابت ها ناامید کننده نیست.

این یک چهره زیبا نیست ، IPVanish در حالی که Netflix را باز می کند ، درخشان و بی نظیر کار می کند ، P2P بدون محدودیت دارد تا بهترین تجربه ممکن Kodi را به شما ارائه دهد و سرعت بارگیری و بارگذاری فوق العاده سریع آن به معنای تماشای برنامه های Full HD بدون بافر است..

برای شروع بارگیری می توانید به صفحه IPVanish در AppStore آمازون مراجعه کرده یا IPVanish را مستقیماً در دستگاه TV Fire Amazon خود جستجو کنید..

اگر می خواهید قبل از انتخاب نهایی خود ، به جستجوی خرید بپردازید ، ما لیستی از پنج بهترین VPN را برای Amazon Fire TV Stick و بهترین VPN های رایگان برای Amazon Fire TV Stick گردآوری کرده ایم..

آیا IPVanish با Netflix کار می کند?

بله ، IPVanish با Netflix کار می کند.

در آزمایش ما متوجه شدیم که اکثر سرورهای ایالات متحده IPVanish برای باز کردن قفل Netflix ایالات متحده کار می کنند ، حتی اگر گاهی اوقات می توانند کمی برای بارگیری کنند.

هواداران تلویزیون و فیلم مراقب باشید ، اگرچه IPVanish از بهترین VPN برای پخش جریان فاصله دارد.

در حالی که IPVanish کار خوبی با Netflix انجام داده است ، مدت زمان طولانی است که ما آخرین بار به این نتیجه رسیدیم که با iPlayer BBC کار می کنیم. همین مورد در مورد تعدادی دیگر از سرویسهای محبوب جریان ، به علاوه کتابخانه Netflix در خارج از آمریکا نیز وجود دارد.

اگر می خواهید یک VPN داشته باشید که بتوانید به تمام سایتهای جریان دلخواه خود تکیه کنید ، بهترین VPN ها برای پخش را بررسی کنید.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me