ما بطور منظم هر VPN را از طریق یک برنامه تست جامع ، دقیق و منصفانه در وب سایت خود قرار می دهیم. ما برای حفظ حریم خصوصی و امنیت ، سرعت و قابلیت اطمینان ، دور زدن بلوک های جغرافیایی وب و موارد دیگر آزمایش می کنیم. ما اطمینان می دهیم که تنها بهترین خدمات VPN مهر تأیید ما را به دست می آورند.

تجسم فرآیند بررسی 10 مرحله ای Top10VPN.com

بررسیهای ما همیشه بی طرفانه است

بر خلاف سایر سایتهای بررسی VPN که در آنجا وجود دارد ، بررسیهای ما 100٪ بی طرف و عاری از نفوذ بیرونی است.

ما هرگز در ازای پوشش مثبت جبران خسارت نمی کنیم و ارائه دهندگان VPN هرگز در نحوه ارزیابی محصولاتی که بررسی می کنیم ، هیچ سخنی نخواهند داشت..

تیم ما از کارشناسان VPN ، هر VPN را با همان برنامه آزمایشی عمیق اجرا می کند ، و اطمینان می دهد که تمام نتایج شما می بینید به طور مستقیم قابل مقایسه هستند ، بدون طرفداری و تعصب..

ما همه تلاش خود را انجام می دهیم تا تصمیم خرید شما را در اسرع وقت آسان بگیریم و نیازهای شما همیشه در اولویت قرار می گیرند. ما همیشه در بررسی های ما صادق ، شفاف و باز هستیم.

اگر می خواهید در مورد چگونگی استطاعت حفظ چنین استانداردهای سرمقاله ای بالا اطلاعات بیشتری کسب کنید ، می توانید در راهنمای ما درباره نحوه کسب درآمد بیشتر بدانید.

روند بررسی 10 مرحله ای ما

هر VPN مورد آزمایش ما از طریق روش منحصر به فرد Top10VPN.com استفاده می شود - بدون استثنا. این اتفاقی است که وقتی یک VPN را مرور می کنیم:

1 خرید VPN

هیچ نمونه مطبوعاتی و بدون مجانی ("حساب های تست ارائه شده توسط ارائه دهندگان VPN)" - ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که دقیقاً همان تجربه را به عنوان متوسط ​​کاربر در خانه دریافت می کنیم.

تنها راه تضمین اینكه نسخه رسمی خرده فروشی VPN را دریافت می كنیم این است كه خودمان خریداری كنیم - بنابراین این دقیقاً همان کاری است كه ما برای هر VPN مورد آزمایش خود انجام می دهیم..

ما برای هر VPN پولی که در حال حاضر در وب سایت ما ذکر شده است ، اشتراکی مشترک داریم. تنها در سال گذشته ، ما بیش از 5000 دلار در اشتراک های VPN هزینه کردیم. ما دسترسی مداوم به نرم افزار VPN مورد بررسی خود داریم تا بتوانیم نظرات خود را با افت یک کلاه به روز کنیم.

خرید و نگهداری اشتراک های شخصی ما به این معنی است که می توانیم پیگیری کنیم که کدام VPN ها ارزش خوبی را برای شما در بازار امروز نشان می دهند - و کدام یک شما را از بین می برند.

2 نصب و آزمایش در چندین دستگاه

نحوه تست و بررسی VPN ها

ما یک لپ تاپ تست اختصاصی داریم که ماشین های مجازی نصب شده ، آماده و در انتظار اجرای آخرین VPN در آزمون است. همچنین یک Apple MacBook Pro 2017 ، Apple iPhone 7 ، Apple iPad ، Samsung Galaxy S8 و Amazon Fire TV Stick داریم مخصوصاً برای تست VPN که جدا شده است ، هرکدام بعد از هر تست پاک می شوند.

ما برجسته می کنیم که هر VPN به طور گسترده ای در دسترس است و اینکه آیا برنامه هایی را برای انواع دستگاه های محبوب اختصاص داده است یا خیر. عدم پشتیبانی بومی برای تلفن ، رایانه یا دستگاه پخش جریان دلخواه شما به این معنی است که شما می توانید محافظت کمتری از کل داشته باشید.

3 می توانیم به سرعت آنچه را می خواهیم پیدا کنیم?

آیا منوها به وضوح دارای برچسب هستند؟ آیا هر دکمه همان کاری را که انتظار دارید انجام دهد انجام می دهد؟ آیا به شما کمک می کند مانند سرویس Netflix ، سروری را برای سرویس خاصی که بعد از آن پیدا می کنید ، پیدا کنید؟ آیا امکان نصب آن روی روتر شما وجود دارد?

ما هیچ سنگی را از دست نخواهیم گذاشت و مطمئن می شویم وقتی برای اولین بار از VPN جدید خود آتش می گیرید ، هیچ شگفتی وجود ندارد.

4 آیا تمام ویژگی های لازم را دارد?

در این روز و سن ویژگی های خاصی وجود دارد که ما برای یک VPN برتر ضروری می دانیم - ویژگی هایی مانند سوییچ kill ، محافظت خودکار WiFi عمومی و رمزگذاری AES-256.

فراتر از این ، هرچند ، ما به دنبال اضافی های مفیدی هستیم که ممکن است مانند برنامه های تقسیم شونده یا پسوند مرورگر نیز در آن گنجانده شود.

برخی از آنها سرورهای اختصاصی برای سرویسهای خاص جریان ، مانند Netflix یا BBC iPlayer ارائه می دهند ، در حالی که برخی دیگر به شما سرورهای بهینه سازی شده برای تورنت و P2P می دهند..

5 آیا از حریم خصوصی و امنیت شما محافظت می کند?

حریم خصوصی و امنیت شما از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. اگر اطمینان حاصل نکنیم که هر VPN پیشنهادی شما را به صورت آنلاین ایمن و خصوصی نگه می دارد ما وظیفه خود را به درستی انجام نمی دهیم..

ما آزمایش های رمزگذاری پیشرفته را انجام می دهیم تا تأیید کنیم که یک VPN به درستی رمزنگاری اتصال شما را انجام می دهد.

ما همچنین برای تأیید اینکه مکان واقعی شما هنگام اتصال به یک VPN پنهان است ، بررسی می کنیم که نشت DNS ، نشت IP و نشت WebRTC را بررسی می کند..

برای دستیابی به مطمئن ترین نتایج ، ما از نرم افزار تحلیل ترافیک شبکه به نام Wireshark استفاده می کنیم ، ابزاری بسیار ملاحظه و متن باز که توسط متخصصان امنیتی در سراسر جهان استفاده می شود..

ما همچنین یک محیط آزمایش سفارشی ایجاد کرده ایم که تضمین می کند هیچ گونه اطلاعات نادرست نتواند داده های بسته ای را که ضبط و تجزیه و تحلیل می کنیم برای نشت و خرابی احتمالی در رمزگذاری ، آلوده کند..

6 چقدر سریع است?

سرعت و قابلیت اطمینان اتصال ستون فقرات هر VPN خوب است ، بنابراین می دانستیم که باید راهی را برای آزمایش هرچه دقیق تر آنها پیدا کنیم.

برای این کار ، دو روش آزمایش مختلف را توسعه دادیم:

روش شماره 1 (دستی)

این روش آزمایش به ما امکان می دهد سرعت هر سرویس VPN که مشاهده می کنید در وب سایت ما بررسی شود اندازه گیری کنیم.

برای شروع ، سرعت اینترنت خود را بدون اجرای VPN ضبط می کنیم.

سپس VPN را راه اندازی می کنیم و به سرورهای ایالات متحده (ساحل شرقی) ، انگلیس ، استرالیا ، اروپای مرکزی (معمولاً آلمان یا فرانسه) و سنگاپور متصل می شویم. اگر یکی از این مکانها در دسترس نباشد ، ما به جای آن کشور یا منطقه ای را آزمایش خواهیم کرد.

آزمایش مکانهای مختلف در جهان ، چگونگی عملکرد سرعت VPN در مسافت های کوتاه ، متوسط ​​و طولانی را نشان می دهد.

ما هر مکان را چندین بار آزمایش می کنیم و میانگین هر مکان را با سرعت هایمان بدون VPN فعال مقایسه می کنیم و درصد سرعت از دست رفته را محاسبه می کنیم.

برای هر منطقه ، مقدار سرعت از دست رفته نمره مشخصی اختصاص می یابد. این امر در مورد سرعت بارگیری و بارگیری و همچنین تاخیر به دست آمده صدق می کند. در زیر چقدر هرکدام از این سه عامل تاثیری در نمره کلی سرعت دارند:

 • سرعت بارگیری: 70٪
 • سرعت بارگذاری: 20٪
 • پینگ: 5٪

N.B. سرعت اتصال محلی (به عنوان مثال ، از لندن به لندن) در اولویت قرار دارد.

بیشتر داده های سرعتی که مشاهده می کنید مربوط به آزمایش با استفاده از پروتکل OpenVPN است تا نتایج بین ارائه دهندگان VPN قابل مقایسه نباشد..

ما همچنین بر روی سایر پروتکل های موجود (WireGuard ، IKEv2 و غیره) آزمایش خواهیم کرد ، زیرا برخی سرویس های VPN پروتکل های امنیتی دیگر (از جمله پروتکل های اختصاصی) را در اولویت قرار می دهند ، بنابراین آزمایش این موارد نیز مهم است. اگر داده های سرعت مربوط به تست سرعت در پروتکل غیر از OpenVPN باشد ، مطمئن خواهیم بود که به وضوح بیان شده باشد.

همه اندازه گیری های سرعت را با استفاده از جستجوگر سرعت اینترنت Ookla ضبط می کنیم.

روش شماره 2 (خودکار)

ما یک ابزار تست جهانی تهیه کرده ایم که سرعت VPN را در هر روز آزمایش می کند ، تا بتواند آمار دقیق و به روز را ارائه دهد. مکانهایی که در حال حاضر آزمایش می کنیم عبارتند از:

 • آمستردام ، NL
 • فرانکفورت ، دی
 • لندن، انگلستان
 • نیویورک ، ایالات متحده
 • پاریس ، FR
 • سان فرانسیسکو ، ایالات متحده
 • سنگاپور
 • سیدنی ، AU
 • توکیو ، جی پی
 • تورنتو ، کالیفرنیا
 • ونکوور ، کالیفرنیا

زیرساخت های تست ما ، که توسط تیم مهندسی ما ساخته شده اند ، هر دو تست خودکار را انجام می دهند بین و درون هر شهر در بالا ذکر شده است ، تا به شما بینش خوبی در مورد نحوه عملکرد یک VPN در سراسر جهان ارائه دهد.

در حال حاضر ، ما از ابزار خود برای آزمایش خودکار VPN های زیر استفاده می کنیم:

 • CyberGhost
 • ExpressVPN
 • مرا پنهان کن
 • HideMyAss!
 • IPVanish
 • NordVPN
 • دسترسی به اینترنت خصوصی
 • خصوصی VPN
 • PureVPN
 • SaferVPN
 • سورفشارک
 • VyprVPN

ما به شدت اعتقاد داریم که اطلاعات حاصل از ابزار خودکار ما قابل اطمینان ترین خارج از کشور است.

هر ارائه دهنده VPN دارای پرونده های پیکربندی سازگار با ابزار ما نیست ، اما ما به دنبال اضافه کردن تعداد بیشتری VPN در آینده بسیار نزدیک هستیم.

7 آیا آن را با خدمات وب محبوب کار می کند?

با تکمیل تجزیه و تحلیل فنی ، ما VPN را آزمایش می کنیم تا ببینیم چقدر خوب خدمات وب محبوب را مسدود می کند. آیا به شما اجازه می دهد از هر مکانی به Netflix ایالات متحده دسترسی پیدا کنید؟ آیا می توانید iPlayer BBC را از هر جایی تماشا کنید؟ چگونه در مورد torrenting - آیا در همه سرورها مجاز است؟?

اگر جواب همه این سؤالات "نه" است ، شما به دنبال یک VPN بسیار محدود هستید که ممکن است مناسب شما نباشد.

8 می توانید از سانسور دور بزنید?

VPN ها ابزاری اساسی در مبارزه با سانسور آنلاین دولت هستند. این که آیا شما تحت یک دولت سرکوبگر دیجیتالی زندگی می کنید یا فقط در حال گذر هستید ، یک VPN برای بازیابی مجدد دسترسی به اینترنت آزاد و باز بسیار مهم است..

ما به طور کامل بررسی می کنیم که آیا می توان به VPN ما برای آزمایش محدودیت های جغرافیایی در کشورهایی که بسیار سانسور می شوند مانند چین و امارات متحده عربی ، اعتماد کرد؟.

9 خط مشی رازداری و ورود به سیستم چیست؟?

اگر یک VPN از حریم شخصی شما محافظت نمی کند ، ممکن است شما به هیچ وجه از آن استفاده نکنید - اما ما برخی از خط مشی های حفظ حریم خصوصی و ورود به سیستم را پیدا کرده ایم که ما را بی حرف می گذارد.

بهترین خدمات VPN خط مشی های بدون ثبت یا حداقل گزارش را اجرا می کنند که در صورت اجرای صحیح ، صفر داده های قابل شناسایی را در کاربر ذخیره می کنند. با این وجود مواردی وجود دارد که یک ارائه دهنده بدون گزارش به دروغ گفتن رسیده است ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که تحقیق خود را قبل از اعتماد به ارائه دهنده VPN به ارزش چهره انجام دهید..

در حالی که می توان با اطمینان دانستن ارائه دهنده را وارد سیستم کرد یا نه ، بسیار سخت است ، اما ما با استفاده از یک ذره بین ، خط مشی رازداری و ورود به سیستم را طی می کنیم. ما همچنین هر ارائه دهنده VPN را گریل می کنیم تا دریابیم که هر VPN دقیقا چقدر خصوصی است.

و در اینجا متوقف نمی شود. ما با احتیاط خود را انجام می دهیم و تحقیقات دقیقی را در مورد اینکه کدام شرکت VPN را مالک و اداره می کند ، انجام می دهیم. به عنوان مثال ، ما به كجای مقر آنها نگاه می كنیم - در حقیقت ، ما تعداد زیادی شركت VPN را دیدیم كه در حوزه های غیرقانونی حفظ حریم خصوصی قرار دارند ، كه اگر شیوه های ورود به سیستم تهیه كننده خلاف واقع نباشد ، می تواند مسئله جدی باشد..

آخرین و مهم نیست ، ما در صدر اخبار و تحولات صنعت VPN قرار داریم ، به طوری که همیشه کاملاً آگاه و کاملاً مجهز هستیم تا به خوانندگان خود توصیه های ارزشمندی ارائه دهیم.

10 پشتیبانی مشتری چقدر خوب است?

اکنون که همه چیز VPN را ارائه کرده ایم و دقیقاً می دانیم کاستی های آن چیست ، ما با پشتیبانی مشتری آنها در تماس هستیم تا ببینیم آیا می تواند به ما در پر کردن خلاء کمک کند یا خیر..

ما کیفیت پشتیبانی مشتری ارائه دهنده VPN را در چت زنده (در صورت وجود) و ایمیل آزمایش می کنیم.

ما از ترکیبی از سؤالات ساده و فنی می خواهیم تا ببینند عوامل پشتیبانی آن چقدر محصول خود را به خوبی می شناسند - و آیا آنها در صورت بروز مشکل می توانند به شما کمک کنند یا خیر..

نحوه امتیاز دهی به VPN

پس از طی کردن 10 مرحله فوق ، ما آماده رتبه بندی VPN هستیم. تمام عواملی که آزمایش کرده ایم در شش معیار اصلی متراکم می شوند.

سپس این معیارها درصد مشخصی از نمره کلی را براساس میزان اهمیت آنها برای یک VPN اختصاص می دهند. تفکیک به شرح زیر است:

 • حریم خصوصی & خط مشی ورود به سیستم - 30٪
 • سرعت & قابلیت اطمینان - 25٪
 • ویژگی ها - 20٪
 • جریان - 15٪
 • سهولت استفاده - 5٪
 • پشتیبانی - 5٪

برای اینکه یک VPN به نمره بالایی برسد ، باید در هر رده خاص فعالیت کند.

شما فرایند ما را می دانید ، اکنون چرا از طریق بررسی های VPN ما خوانده نمی شوید یا توصیه های برتر VPN ما را بررسی نمی کنید.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me