Google Chrome محبوب ترین مرورگر وب در جهان در سال 2020 است ، و شما احتمالاً در این صفحه قرار دارید زیرا شما یکی از میلیون ها نفر هستید که هر روز از آن استفاده می کنید.

اما این محبوبیت باعث می شود Google Chrome نیز تبدیل شود هدف اصلی.

آیا می دانید بدون استفاده از VPN برای Chrome ، ISP ، دولت یا اشخاص ثالث مخرب می توانند فعالیت های آنلاین خود را وارد کرده و حتی در ترافیک اینترنت شما نیز دخالت کنند.?

خبر خوب این است که نصب و تنظیم VPN برای Google Chrome بسیار آسان است.

آسانترین (و ایمن ترین) راه برای محافظت از ترافیک اینترنت در حین استفاده از مرورگر وب Chrome ، نصب VPN در سطح دستگاه ، روی رایانه رومیزی یا رایانه شخصی و یا لپ تاپ شما است..

فقط نرم افزار VPN را بارگیری و وصل کنید - تمام ترافیک اینترنت ، از Chrome یا هر برنامه دیگری که اجرا می کنید ، از طریق تونل VPN رمزگذاری شده جریان می یابد.

برای خواندن راهنمای نصب جداگانه ما برای این دستگاه ها ، پیوندها را دنبال کنید:

 • ویندوز مایکروسافت
 • MacOS اپل
 • اندروید
 • iOS (iPhone) & اپل)

برخی از VPN ها دارای ابزارهای اضافی مخصوص Google Chrome هستند.

به این برنامه های افزودنی مرورگر VPN گفته می شود ، و این چیزی است که ما در این راهنمای نصب روی آن تمرکز می کنیم.

اگرچه آنها معمولاً همان سطح خصوصی را با استفاده از نرم افزار VPN در سطح OS ارائه نمی دهند ، پسوندهای مرورگر VPN برای Chrome می تواند یک ویژگی عالی برای کاربران مرورگر سنگین باشد.

آنها حتی ممکن است با ابزارهای اضافی مانند مسدود کننده نشت WebRTC و مسدود کننده های تبلیغاتی همراه شوند.

تنظیم برنامه افزودنی مرورگر VPN با دستورالعملهای مفید و کاربر پسند ما فقط چند دقیقه طول می کشد تا شما را در طی مراحل راهنمایی کند.

قبل از شروع ، شما نیاز دارید...

 • آخرین نسخه از مرورگر وب Google Chrome.
 • اشتراک در یک سرویس VPN افزونه مرورگر برای Google Chrome ارائه می دهد. همه ارائه دهندگان برنامه افزودنی Chrome را ایجاد نمی کنند ، بنابراین بهتر است قبل از پرداخت برنامه بلند مدت ، بررسی کنید. برای آسانتر کردن تصمیم خود می توانید لیست ما از بهترین VPN های Chrome را در اینجا بخوانید.
 • یک حساب VPN تأیید شده است. اطمینان حاصل کنید که برای فعال کردن حساب بر روی پیوند تأیید ایمیل کلیک کرده اید یا ممکن است کار نکند.
 • برنامه دسک تاپ برای VPN شما (شاید). برخی از ارائه دهندگان VPN به شما نیاز دارند تا دسک تاپ و برنامه های Chrome را در کنار یکدیگر اجرا کنید. در صورت لزوم با ارائه دهنده خدمات VPN خود تماس بگیرید.

چگونه می توان پسوند VPN خود را در Chrome تنظیم کرد

در اینجا نحوه نصب VPN در Chrome با استفاده از ExpressVPN به عنوان نمونه آورده شده است (فکر می کنیم بهترین پسوند Chrome در بازار است):

 1. به وب سایت ارائه دهنده خدمات VPN خود بروید و پیوند بارگیری برنامه افزودنی مرورگر Google Chrome را پیدا کنید. با کلیک بر روی آن پیوند ، شما را به فروشگاه وب Chrome می رسانید.
  با مراجعه به وب سایت ارائه دهنده VPN به طور بالقوه اجتناب خواهید کرد الحاقات خطرناک copycat به عنوان یک چیز واقعی.عکس صفحه وب سایت ExpressVPN صفحه پسوند مرورگر Google Chrome
 2. کلیک کنید بر روی به Chrome اضافه کنید دکمه برای نصب پسوند VPN.تصویر صفحه ورود ExpressVPN در فروشگاه وب Chrome
 3. اگر هشدار کشویی را مشاهده می کنید که به شما اجازه می دهد پسوند را برای اجرای دقیق آنها بررسی کنید. اگر با مجوزها موافقت می کنید ، کلیک کنید برنامه افزودنی را اضافه کنید.عکس صفحه مجوزهای فرمت ExpressVPN Chrome
 4. اکنون دکمه فروشگاه وب Chrome گفته است حذف از Chrome, نشان می دهد که پسوند VPN شما اکنون نصب شده است (روی آن کلیک نکنید).تصویری از فروشگاه وب Chrome هنگام نصب ExpressVPN
 5. در مرورگر Google Chrome خود ، در گوشه بالا سمت راست ، نماد برنامه افزودنی خود را مشاهده خواهید کرد. این معمولاً آرم ارائه دهنده VPN است. یکبار روی نماد کلیک کنید.
  با این کار رابط برنامه افزودنی مرورگر باز می شود. ExpressVPN اطلاعاتی در مورد پسوند مرورگر به شما می دهد. کلیک پرش برای حرکت به اسلاید بعدی.عکس اسلایدها از معرفی ExpressVPN Chrome
 6. کلیک شروع کنید برای پایان دادن به نصب.تصویر انتهای نصب ExpressVPN Chrome
 7. صفحه اصلی پسوند مرورگر اکنون نشان داده خواهد شد. برنامه افزودنی مرورگر Google Chrome ExpressVPN دارای یک دکمه اتصال بزرگ در مرکز است که در بین سایر سرویس های VPN نیز بسیار رایج است.تصویر از رابط فرمت Chrome ExpressVPN
 8. قبل از اتصال به یک سرور ، به تنظیمات امنیتی نگاهی بیندازید. معمولاً می توانید با کلیک بر روی نماد cog یا یک منوی برگر (سه خط افقی) به این موارد دسترسی پیدا کنید ، همانطور که در ExpressVPN وجود دارد..
  اطمینان حاصل کنید که مسدود کردن نشت WebRTC فعال شده است و HTTPS در همه جا به منظور بهینه سازی امنیت آنلاین شما.تصویر تنظیمات پسوند ExpressVPN Chrome
 9. برای انتخاب محل سرور ، روی سه نقطه بعدی کلیک کنید مکان انتخاب شده. مکان مورد نظر خود را پیدا کنید و بر روی آن کلیک کنید.
  برخی خدمات VPN ، مانند ExpressVPN ، دارای یک ویژگی موقعیت مکانی هوشمند هستند ، که به طور خودکار بهترین سرور را برای شما انتخاب می کنند - معمولاً نزدیکترین مورد به محل فیزیکی شما است.تصویر مکانهای سرور افزودنی ExpressVPN Chrome
 10. روی دکمه اتصال کلیک کنید دکمه اتصال ExpressVPN وقتی با موفقیت متصل شد ، سبز می شود.تصویر از پسوند ExpressVPN Chrome متصل شد

اگر از برنامه افزودنی ExpressVPN Chrome استفاده می کنید ، هنگام وارد کردن جزئیات ورود به سیستم از برنامه دسک تاپ ، نیازی به افزودن نام کاربری و رمز عبور ندارید.

سایر خدمات VPN ممکن است از شما بخواهد قبل از اتصال به سرور ، اعتبارنامه خود را وارد کنید.

صفحه ورود به سیستم در برنامه افزودنی مرورگر NordVPN برای Chrome وجود دارد:

تصویر صفحه ورود به سیستم افزودنی مرورگر کروم NordVPN Chrome

با برنامه افزودنی مرورگر خود کمک بگیرید & عیب یابی

اگر کاری با برنامه افزودنی مرورگر VPN شما برای Chrome کار نمی کند ، اولین درگاه تماس شما باید ارائه دهنده خدمات VPN شما باشد زیرا تیم پشتیبانی مشتری بهترین راه حل برای رفع مشکلات را دارد.

همچنین باید دوبار بررسی کنید که اعتبار شما صحیح است - بسته به سرویس VPN ، ممکن است لازم باشد به جای آدرس ایمیل خود وارد برنامه شوید..

اگر روی نماد پسوند ExpressVPN Chrome یک X خاکستری مشاهده کنید ، این علامت آن است که برنامه افزودنی نمی تواند برنامه دسک تاپ را پیدا کند.

عکس اتصال اتصال ExpressVPN مرورگر Chrome

ExpressVPN به طور هم زمان با برنامه دسک تاپ کار می کند ، بنابراین مطمئن شوید که برنامه برای نصب ابتدا نصب شده است.

اکثر سرویس های VPN دارای پسوندهای مرورگر هستند که مستقل از برنامه دسک تاپ کار می کنند ، بنابراین نیازی نیست که دو قطعه نرم افزار را با هم اجرا کنید - اگرچه توصیه می کنیم حتماً برای محافظت از حریم خصوصی نهایی انجام دهید.

اگر برنامه افزودنی مرورگر VPN شما هنوز کار نمی کند ، ممکن است آن را به درستی تنظیم نکنید ، یا می تواند در یک مکان اشتباه در رایانه شما نصب شود. برای رفع این مشکل ، روی نماد موجود در Chrome کلیک کرده و مجدداً آن را نصب کنید.

افزونه مرورگر VPN برای Chrome چیست?

بسیاری از سرویس های VPN افزونه های مرورگر را برای Google Chrome ، Mozilla Firefox و سایر مرورگرهای وب ارائه می دهند ، اما دقیقاً کدام ها هستند?

خوب ، یک پسوند مرورگر معمولاً یک اتصال پروکسی ایجاد می کند. این در واقع یک VPN نیست.

در حالی که برخی از برنامه های افزودنی مرورگر VPN ترافیک مرورگر را رمزگذاری می کنند ، همه این کارها را نمی کنند ، بنابراین مراقب کسانی باشید که محافظت کامل را ارائه نمی دهند.

حتی پسوندهای مرورگر که ترافیک مرورگر را رمزگذاری می کنند ، ترافیک خارج از مرورگر را رمزگذاری نمی کنند ، بنابراین برنامه های دیگر محافظت نشده اند.

می توانید اطلاعات بیشتر در مورد تفاوت پروکسی و VPN را در راهنمای اختصاصی ما بخوانید.

این یک داستان متفاوت برای ExpressVPN است ، هرچند که برنامه افزودنی مرورگر در کنار برنامه دسک تاپ کار می کند تا پوشش کامل نه تنها ترافیک Chrome شما بلکه سایر ترافیک اینترنت دستگاه شما را فراهم کند.

می توانید به برنامه افزودنی مرورگر Chrome ExpressVPN به عنوان یک کنترل از راه دور برای برنامه اصلی فکر کنید. این امکان را به شما می دهد تا بدون خروج یا به حداقل رساندن مرورگر وب خود ، سرورهای VPN را تغییر دهید.

بهترین VPN برای Google Chrome چیست?

بهترین VPN برای Google Chrome ExpressVPN است - سرویس VPN که برای تهیه این راهنمای نصب از آن استفاده کرده ایم.

ExpressVPN بسته کامل است. سریع ، قابل اعتماد ، ایمن ، ایمن است و از یک افزونه مرورگر کامل برای Google Chrome استفاده می کند.

بر خلاف سایر برنامه های افزودنی مرورگر VPN ، برنامه افزودنی Chrome ExpressVPN در کنار برنامه دسک تاپ برای محافظت کامل ، ضمن ارائه یک رابط کاربری حتی ساده تر و در دسترس تر برای کاربران مرورگر سنگین ، کار می کند.

شما می توانید بررسی کامل و مستقل ما از ExpressVPN را در اینجا بخوانید.

آیا پسوندهای مرورگر VPN بی خطر هستند?

تصویر خطرات احتمالی استفاده از برنامه افزودنی مرورگر VPN را نشان می دهد

همه افزونه های مرورگر VPN ایمن نیستند.

Hola یکی از نمونه های برنامه های افزودنی مرورگر خطرناک است که خود را به عنوان یک سرویس VPN ماسک می کند.

نه تنها تمام فعالیت های آنلاین خود را وارد می کند بلکه با درج آدرس IP واقعی شما در شبکه خود نیز کار می کند. این بدان معنی است که شخص دیگری می تواند از آدرس IP شما برای انجام هر کاری که می خواهد در وب استفاده کند.

اگرچه همه برنامه های افزودنی مرورگر این حد شدید نیست ، باید در نظر داشته باشید که پسوندهای مرورگر پروکسی هستند (VPN واقعی نیستند).

این باعث می شود تمام ترافیک اینترنت در خارج از مرورگر وب در معرض اشخاص ثالث باشد.

برخی از برنامه های افزودنی پروکسی حتی ترافیک مرورگر را رمزگذاری نمی کنند. آنها به سادگی آدرس IP شما را فاسد می کنند و به نظر می رسد شما از یک مکان دیگر در حال اتصال هستید.

به همین دلایل ، ما توصیه نمی کنیم از افزونه های مرورگر به تنهایی استفاده کنید زیرا آنها همان سطح خصوصی را برای برنامه های VPN مناسب ارائه نمی دهند.

اگر VPN شما دارای یک برنامه افزودنی مرورگر است ، می توان از آن در کنار برنامه اصلی VPN استفاده کرد.

فقط حتماً از قبل با ارائه دهنده خدمات VPN خود تماس بگیرید ، زیرا برخی از برنامه های افزودنی مرورگر هنگام اتصال برنامه اصلی VPN نمی توانند استفاده شوند.

می توانید یک برنامه افزودنی مرورگر VPN را به صورت رایگان دریافت کنید?

بله ، می توانید برخی از برنامه های افزودنی مرورگر VPN را به صورت رایگان دریافت کنید ، اما همانطور که قبلاً گفتیم ، استفاده از برخی از آنها خطرناک است.

در اینجا چند برنامه افزودنی مرورگر رایگان برای Chrome وجود دارد که استفاده آنها بی خطر است:

 • CyberGhost
 • مرا پنهان کن
 • TunnelBear
 • ضد باد

تصویر صفحه بارگیری برنامه افزودنی مرورگر TunnelBear

اکثر پسوندهای رایگان مرورگر VPN محدودیتهایی دارند ، از جمله محدودیت های داده و سرعت و یک شبکه سرور کوچک.

اگر بهترین تجربه مرور VPN را می خواهید ، باید هزینه آن را بپردازید.

اگر VPN شما دارای پسوند مرورگر Chrome نیست چه باید کرد؟

نگران نباش!

اگر سرویس VPN شما با برنامه افزودنی مرورگر برای Google Chrome همراه نیست ، پایان جهان نیست.

تا زمانی که از یک سرویس VPN با کیفیت و ایمن استفاده می کنید ، پس از اتصال به یک سرور VPN ، تمام ترافیک اینترنت شما (از جمله هرکدام از Google Chrome) از طریق تونل VPN رمزگذاری شده قیف می شود..

برنامه های افزودنی مرورگر موارد اضافی مفیدی هستند ، اما به هیچ وجه ضروری نیستند.

افزونه های مرورگر VPN برای Mozilla Firefox ، Opera یا Apple Safari وجود دارد?

تصویر یک مرورگر با سه آرم: Safari ، Opera و Firefox

بله ، افزونه های مرورگر VPN برای آن مرورگرهای وب نیز موجود است.

اکثر برنامه های افزودنی مرورگر VPN برای Google Chrome یا Mozilla Firefox در دسترس است - شما می توانید در مورد توصیه های برتر ما برای Mozilla Firefox اینجا بخوانید - اما برخی از ارائه دهندگان VPN وجود دارند که پسوندهایی برای Opera و Safari نیز دارند..

TunnelBear و دسترسی به اینترنت خصوصی نمونه هایی از خدمات VPN هستند که با پسوند مرورگر برای Opera همراه هستند.

در حال حاضر هیچ افزونه مرورگر VPN برای Safari وجود ندارد که توصیه می کنیم - در آزمایش ما همه آنها از استانداردهای ما کاسته شده اند.

نحوه حذف برنامه افزودنی مرورگر VPN برای Chrome

اگر دیگر نمی خواهید از پسوند مرورگر VPN خود استفاده کنید ، حذف آن در Google Chrome بسیار آسان است.

فقط کافی است یک پنجره Chrome را باز کنید ، روی نماد برنامه افزودنی راست کلیک کرده و کلیک کنید حذف از Chrome.

تصویر صفحه حذف برنامه افزودنی ChromeV

WebRTC نشت چیست?

WebRTC یک فناوری مرورگر است که به ارتباطات صوتی و تصویری اجازه می دهد تا در صفحات وب کار کنند.

با این وجود ، این فناوری می تواند منجر به قرار گرفتن در معرض آدرس IP شما شود ، حتی اگر از VPN استفاده می کنید - اگرچه بهترین VPN ها تضمین می کنند که این اتفاق نمی افتد.

هنگامی که آدرس IP شما فاش شد ، به آن نشت WebRTC گفته می شود. می توانید اطلاعات مربوط به نشت WebRTC را در راهنمای تست نشت ما بخوانید.

می توانید یک آزمایش نشت را اجرا کنید تا با مراجعه به این صفحه متوجه شوید که آیا آدرس IP شما در معرض دید شماست. اگر بتوانید آدرس IP واقعی خود را در نتایج آزمون مشاهده کنید ، درحال تجربه نشت WebRTC هستید.

برخی از پسوندهای مرورگر VPN با انسداد نشت WebRTC همراه هستند ، بنابراین قبل از شروع مرور مطمئن شوید که آن را فعال کنید.

اگر بعد از آن هنوز نشت WebRTC را تجربه می کنید ، بهترین کار این است که WebRTC را به طور کلی غیرفعال کنید.

اگر از Google Chrome استفاده می کنید ، غیرفعال کردن WebRTC کمی مشکل است.

برخلاف سایر مرورگرهای وب ، مانند Mozilla Firefox ، که به شما امکان می دهد WebRTC را از طریق تنظیمات مرورگر غیرفعال کنید ، برای غیرفعال کردن آن در Chrome باید از افزونه شخص ثالث یا افزونه استفاده کنید..

حتی پس از آن ، این پسوندها همیشه 100٪ مؤثر نیستند.

بهتر است از یک سرویس VPN با کیفیت بالا مانند ExpressVPN برای مسدود کردن درخواست WebRTC استفاده کنید ، یا حتی شروع به استفاده از یک گزینه جایگزین برای حفظ حریم خصوصی برای Google Chrome کنید.

اگر این به نظر می رسد مانند چیزی است که شما علاقه مند هستید ، پس از آن برای برخی از پیشنهادات بخوانید.

گزینه های دیگری برای مرورگر وب Google Chrome

Google Chrome ممکن است یکی از پرطرفدارترین مرورگرهای وب باشد ، اما از خصوصی ترین فاصله دارد.

در حقیقت ، وقتی وارد حساب Google خود می شوید ، اطلاعات زیادی درباره شما جمع می کند و از این اطلاعات برای اهداف تبلیغاتی استفاده می کند.

همچنین هیچ راهی برای غیرفعال کردن WebRTC در تنظیمات Google Chrome وجود ندارد ، چیزی که می تواند منجر به قرار گرفتن در معرض IP شما شود.

در حالی که گوگل ادعا می کند حریم خصوصی Chrome را بهبود می بخشد ، برخی منتقدان شک دارند.

با این وجود تعداد معدودی از مرورگرهای وب با حفظ حریم خصوصی طراحی شده اند - این گزینه های Google Chrome بالاترین سطح رازداری و امنیت را ارائه می دهند.

 • فایرفاکس
 • تمرکز Firefox
 • واترفکس
 • GNUzilla IceCat
 • مرورگر شجاع
 • کرونیوم Ungoogled

برای بهینه‌سازی سطوح حفظ حریم خصوصی ، ممکن است مجبور شوید با تنظیمات بازی کنید - همه چیز را در این مورد در راهنمای مرورگرهای خصوصی ما مطالعه خواهید کرد.

همچنین برای محافظت بیشتر از اطلاعات شخصی خود باید از موتور جستجوی سازگار با حریم خصوصی مانند DuckDuckGo.com استفاده کنید.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me