تنظیم یک VPN در iPad شما ساده است ، خواه تصمیم بگیرید از یک برنامه استفاده کنید یا از پشتیبانی یکپارچه برای پروتکل های انتخاب شده استفاده کنید. این راهنما نحوه دستیابی و اجرای آن را با دستورالعمل های مفید ، گام به گام توضیح می دهد.

اپل اپل که VPN دارد

شما می توانید سه گزینه برای تنظیم VPN در iPad خود داشته باشید. می توانید برنامه سفارشی ارائه دهنده خود را بارگیری کنید ، یک برنامه شخص ثالث مانند OpenVPN نصب کنید ، یا با استفاده از برنامه تنظیمات از قبل در دستگاه خود یک اتصال مستقیم برقرار کنید.

ما با همه ی این گزینه ها در این راهنما صحبت می کنیم. اتصال به سیستم فقط چند دقیقه طول می کشد ، و پس از انجام این کار ، می توانید بدون هیچ گونه نگرانی از نظارت یا پیگیری ، اینترنت را به طور ایمن مرور کنید..

آنچه شما نیاز دارید

برای اجرای برنامه هایی که در این راهنما استفاده کرده ایم ، به iPad نیاز خواهید داشت که بتواند آخرین نرم افزار را اجرا کند. ما از یک iPad Pro در حال اجرا در iOS 11.3 استفاده کردیم.

همچنین باید با ارائه دهنده VPN یک حساب کاربری تنظیم کنید. اگر قبلاً یکی را انتخاب نکرده اید ، می توانید از انتخاب های برتر VPN ما برای iPad استفاده کنید ، اما اگر آماده نیستید که به یک اشتراک پولی بپردازید ، یک آزمایش رایگان درست خواهد بود. ExpressVPN 7 روز خدمات رایگان ارائه می دهد - اما فقط درصورتی که از طریق برنامه ثبت نام کنید ، زیرا دادگاه از طریق وب سایت آنها در دسترس نیست.

اگر قبلاً از VPN استفاده نکرده اید ، توصیه می کنیم با "روش 1" شروع کنید ، به همین راحتی برنامه ارائه دهنده خود را از فروشگاه App بارگیری کنید. هنگامی که مطمئن شدید که همه چیز به شکلی که باید باشد ، می توانید در متد 2 و 3 که کمی پیشرفته‌تر هستند ، حرکت کنید. به یاد داشته باشید: قبل از شروع این راهنما ، ایمیل خود را بررسی کنید و حساب VPN خود را تأیید کنید.

روش 1: برنامه VPN

همه ارائه دهندگان اصلی VPN برنامه مخصوص iOS خود را تولید می کنند. به احتمال زیاد این ساده ترین و سریع ترین راه برای به کار انداختن VPN جدید خود در iPad است.

ما از ExpressVPN استفاده خواهیم کرد تا نحوه عملکرد فرآیند را نشان دهد. اگر از ارائه دهنده دیگری استفاده می کنید ، همچنان تصور کلی درباره آنچه در عکسهای مربوط به تصاویر دنبال می شود ، دریافت خواهید کرد. در صورت گیر بودن ، ارائه دهنده شما می تواند پشتیبانی بیشتری را ارائه دهد.

پس از اتصال به VPN ، اتصال باید فعال شود تا زمانی که آن را خاموش کنید یا iPad خود را مجدداً راه اندازی کنید.

این ایده خوبی است برای ورود به سیستم به روز رسانی نرم افزار بخش خود را تنظیمات برنامه قبل از شروع به طوری که شما آخرین نسخه iOS نصب شده است.

برای تنظیم VPN خود با استفاده از برنامه ExpressVPN:

 1. برنامه Express VPN را در iPad خود باز کنید.
 2. ضربه زدن ایجاد حساب کاربری اگر به حساب جدید نیاز دارید در غیر این صورت ، ضربه بزنید ورود و فرم ورود به سیستم را تکمیل کنید.صفحه ثبت نام ExpressVPN
 3. ضربه زدن اجازه اجازه دهید برنامه ExpressVPN VPN را بر روی iPad خود تنظیم کند. باید این مورد را با Touch ID یا رمز عبور خود تأیید کنید.صفحه تنظیمات iPad ExpressVPN iPad
 4. در صفحه اعلان ها ، روی ضربه بزنید اجازه اگر خوشحال هستید که اعلان هایی را از برنامه دریافت می کنید. این اختیاری است.اعلان های ExpressVPN iPad
 5. اگر خوشحال هستید که داده های ناشناس برای ارسال به ExpressVPN برای تجزیه و تحلیل ارسال می شوند ، به ضربه بزنید اجازه.تجزیه و تحلیل داده های ExpressVPN iPad iPad

این فرآیند راه اندازی ExpressVPN را کامل می کند. اکنون صفحه اصلی اتصال را مشاهده خواهید کرد. برنامه به طور خودکار بهترین مکان سرور VPN را انتخاب می کند. فقط برای اتصال به دکمه دایره ای ضربه بزنید.

صفحه اصلی ExpressVPN iPad قطع است

وقتی از برنامه های دیگر در iPad استفاده می کنید ، ExpressVPN متصل می ماند. نماد VPN کوچک را در کنار نماد WiFi در سمت چپ بالای صفحه مشاهده خواهید کرد.

صفحه اصلی ExpressVPN iPad متصل است

روش 2: OpenVPN Connect

OpenVPN Connect یک برنامه VPN با منبع باز شخص ثالث است. اگر ترجیح می دهید از نرم افزار منبع باز استفاده کنید ، می توانید به جای بارگیری برنامه ارائه دهنده خود ، از این کار استفاده کنید.

این برنامه شخص ثالث فقط از طریق پروتکل OpenVPN با استفاده از گواهی نامه های ارائه شده توسط ارائه دهنده شما ، به شبکه سرور ارائه دهنده شما متصل می شود. این پروتکل و همچنین پروتکل و برنامه هر دو منبع باز هستند و از نظر بسیاری از برنامه های شخص اول بسیار قابل تنظیم هستند.

جدیدترین نسخه OpenVPN Connect گاهی اوقات a بخشنامه قطعه خطا در صورت بروز مشکل ، راه حل این مورد را در زیر آورده ایم.

یافتن پرونده .ovpn

هنگامی که برای اولین بار برنامه OpenVPN Connect را باز می کنید ، لیستی از روش های مختلف واردات برای به دست آوردن نمایه اتصال .ovpn را مشاهده می کنید. این پرونده ای است که شامل تمام اطلاعات اتصال یک سرور است و در صورت تمایل می توانید چندین نصب کنید.

ساده ترین راه برای وارد کردن پرونده ، بارگیری آن در رایانه رومیزی و ارسال ایمیل به خودتان است. برای این کار ، باید یک حساب کاربری ایمیل در برنامه Mail در iPad خود داشته باشید.

ارسال و دریافت پروفایل های .ovpn از طریق ایمنی ایمن ترین روش نیست ، اما ساده ترین کار است ، بنابراین روشی است که ما در این راهنمای مبتدیان استفاده خواهیم کرد. اگر از لحاظ امنیتی حساسیت دارید ، توصیه می کنیم گزینه های دیگری مانند استفاده از فضای ذخیره سازی ابری مانند Dropbox یا Google Drive را بررسی کنید. اگر در مک هستید ، می توانید از Airdrop استفاده کنید.

با استفاده از OpenVPN اتصال در iPad

این روند ساده ترین راه برای به دست آوردن پرونده بدون دردسر زیاد است. ما از Express VPN برای نمایش این روند ، با استفاده از رایانه رومیزی و سپس بازگشت به iPad ، استفاده می کنیم:

  1. در رایانه خود ، به وب سایت ExpressVPN وارد شوید.
  2. روی سبز کلیک کنید ExpressVPN را تنظیم کنید دکمه.
  3. کلیک نمایش دستگاه های دیگر, سپس به پایین بروید و به ضربه بزنید پیکربندی دستی.
  4. روی آبی کلیک کنید OpenVPN دکمه برای نشان دادن تنظیمات مورد نیاز شما.
  5. حداقل یک پروفایل پیکربندی OpenVPN را روی رایانه خود بارگیری کنید. اگر شک دارید ، یکی را که از لحاظ جغرافیایی به مکان فعلی شما نزدیک است ، بارگیری کنید.
  6. پرونده را به خودتان ایمیل دهید یا آن را در پیش نویس ذخیره کنید.

در این مرحله ، باید صفحه را در مرورگر خود باز نگه دارید. همچنین ، بررسی کنید که می توانید قبل از ادامه ایمیل در برنامه Mail در iPad خود را مشاهده کنید:

  1. در iPad خود ، برنامه Mail را باز کنید.
  2. پیام حاوی فایلی را که برای خود ارسال کرده اید ، پیدا کنید. روی پیوست ضربه بزنید.
  3. iPad شما انتخاب برنامه هایی را نشان می دهد که می توانند پرونده را باز کنند. واقع شده در OpenVPN کپی کنید, و روی آن ضربه بزنید.
  4. برنامه OpenVPN Connect باز می شود و نمایه به سمت پایین صفحه نمایش داده می شود. بررسی کنید که جزئیات با سرور مورد نظر برای اضافه کردن مطابقت دارد ، سپس روی نماد سبز به علاوه برای افزودن نمایه به برنامه ضربه بزنید.ExpressVPN iPad OpenVPN راه اندازی
  5. در پنجره بازشو ظاهر شده ، روی ضربه بزنید اجازه.پیکربندی ExpressVPN iPad OpenVPN
  6. برای تأیید از Touch ID استفاده کنید.

  اکنون OpenVPN Connect نمایه را باز می کند و شما را به شخصی سازی جزئیات اتصال دعوت می کند. شناسه کاربری و رمز عبور مورد نیاز شما در اینجا همانند نام کاربری و رمزعبور شما برای وب سایت ExpressVPN نیست. بعد از ورود به سیستم ، آنها را پیدا خواهید کرد راه اندازی ExpressVPN - نمایش دستگاه های دیگر - پیکربندی دستی صفحه.

  متأسفانه ، جابجایی بین برنامه ها بر روی iPad ، زمینه های شناسه کاربر و رمز عبور را در OpenVPN Connect پاک می کند. ما فهمیدیم که بهترین گزینه برای تایپ کردن آنها به صورت دستی است:

  1. شناسه کاربری خود را از سایت ExpressVPN در قسمت User ID در برنامه ExpressVPN کپی کنید. این روند را با گذرواژه خود تکرار کنید.
  2. در صورت تمایل ، روی ضربه بزنید صرفه جویی کشویی برای ذخیره جزئیات خود.

  اکنون می توانید به VPN انتخابی خود وصل شوید.

  صفحه اتصال ExpressVPN iPad OpenVPN

  چگونگی حل خطای راهنمای قطعه در OpenVPN Connect

  در آزمایش ، متوجه شدیم که OpenVPN Connect گاهی اوقات خطای قطعه را گزارش می کند و اتصال نخواهد داشت. این منحصر به فرد برای iOS نیست. این اتفاق در سایر دستگاه ها نیز رخ می دهد.

  اگر این خطا را مشاهده کردید ، باید پرونده .ovpn را که از ارائه دهنده خود بارگیری کرده اید ویرایش کنید. در رایانه خود ، پرونده را در ویرایشگر متن باز کنید و خط حاوی کلمه "قطعه" را حذف کنید.

  خطای قطعه iPadVVPN در OpenVPN

روش 3: تنظیمات دستی

شما می توانید بدون استفاده از برنامه به ارائه دهنده VPN خود متصل شوید که اگر می خواهید فضای ذخیره سازی ارزشمند را در iPad خود ذخیره کنید بهترین راه برای انجام آن است.

ما در این مثال قصد داریم ExpressVPN را با استفاده از L2TP به صورت دستی تنظیم کنیم.

قبل از شروع کار ، وارد حساب ExpressVPN خود شوید و به سمت آن بروید راه اندازی ExpressVPN - نمایش دستگاه های دیگر - پیکربندی دستی صفحه ضربه زدن PPTP & L2TP-IPSec برای آشکار کردن جزئیات اتصال خود.

با این وجود آگاه باشید که شما به استفاده از پروتکل L2TP / IPSec محدود خواهید شد و عملکردهای اضافی - مانند killswitch - را با استفاده از یک برنامه از دست نخواهید داد..

سروری را که می خواهید راه اندازی کنید انتخاب کنید و به شرح زیر ادامه دهید:

 1. در خود تنظیمات برنامه ، شیر عمومی, سپس VPN.ExpressVPN راه اندازی iPad L2TP
 2. ضربه زدن پیکربندی VPN را اضافه کنید... برای نمایش صفحه اتصال.پیکربندی ExpressVPN iPad L2TP VPN
 3. در تایپ کنید جعبه ، شیر و انتخاب کنید L2TP.
 4. جزئیات اتصال را با استفاده از اطلاعات ارائه شده در حساب ExpressVPN خود ، که قبلاً باز کرده اید ، پر کنید:
  • شرح: هر اسمی.
  • سرور: آدرس سرور را برای سروری که می خواهید برای اولین بار تنظیم کنید ، کپی و جایگذاری کنید (یا تایپ کنید).
  • حساب: نام کاربری ارائه شده در PPTP & L2TP-IPSec صفحه در حساب ExpressVPN خود را. نام کاربری خود را اینجا تایپ نکنید. این کار نخواهد کرد.
  • RSA SecurID: خاموش است
  • کلمه عبور: کلمه عبور موجود در حساب شما برای PPTP & اتصالات L2TP-IPSec. این همان رمز ورود شما نیست.
  • راز: نوع "12345678" (بدون نقل قول)
  • ارسال تمام ترافیک: روشن شده.
 5. ضربه زدن انجام شده.صفحه نمایش متصل به ExpressVPN iPad L2TP

برای اتصال به سرور VPN ، سوئیچ وضعیت را به وضعیت روشن کنید و 5-10 ثانیه منتظر بمانید. تغییر وضعیت را به اتصال مشاهده خواهید کرد ، و نماد کوچک VPN در سمت چپ بالای صفحه نمایش iPad شما ظاهر می شود.

به راهنمایی بیشتری نیاز دارید?

این دستورالعمل ها باید در اکثر iPad های دارای نرم افزار به روز کار کنند. اگر مشکلی دارید:

 • برنامه دیگری را امتحان کنید. توصیه می کنیم در ابتدا از برنامه ارائه دهنده خود برای تأیید صحت تنظیم حساب خود استفاده کنید.
 • سرور دیگری را امتحان کنید. اگر از OpenVPN Connect یا پیکربندی دستی استفاده می کنید ، می توانید به اندازه دلخواه خود تنظیم کنید ، و بهتر است قبل از اضافه کردن سرورها در مکان های دور دست ، از یک نفر نزدیک به خود استفاده کنید تا تنظیمات خود را آزمایش کنید..

برای راهنمایی بیشتر با ارائه دهنده VPN خود تماس بگیرید. بیشتر راهنماهای متناسب با تنظیمات خاص خود را دارند ، و می توانند به شما درمورد پیام خطایی که مشاهده می کنید هنگام اتصال به VPN خود در iPad خود کمک کنید.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me