دانستن اینکه چه نوع داده ای VPN شما را جمع آوری می کند یک عامل مهم هنگام محافظت از حریم خصوصی شما است. دریابید که به ارائه دهندگان می توانید به این راهنمای جامع سیاست های ورود به سیستم VPN اعتماد کنید.

تصویری از مردی که در حال تماشای دستگاه خود است

وقتی اینترنت را با VPN مرور می کنید ، با داشتن اطلاعات حساس فراوان به ارائه دهنده خود اعتماد می کنید.

بسته به سیاست ورود به سیستم ، ارائه دهنده VPN شما می تواند نظارت و ذخیره شما را انجام دهد آدرس آی پی, انتخاب محل سرور, و حتی وب سایت هایی که بازدید می کنید. به طور خلاصه ، ده ها گزارش حساس وجود دارد که یک VPN در صورت مکلف به انجام آن می تواند جمع آوری و به اشتراک بگذارد.

البته اگر نگران ردپای دیجیتالی خود باشید ، این یک مسئله مهم است.

ما سیاست های ورود به سیستم را بررسی کردیم 90 ارائه دهنده محبوب ترین VPN در بازار. تحقیقات ما نشان داد که اکثر VPN ها به دلیل بهبود خدمات یا عیب یابی نوعی داده را وارد می کنند:

 • 46٪ زمانهای اتصال را نگه می دارند
 • 44٪ موارد استفاده از پهنای باند را حفظ می کنند
 • 26٪ آدرس IP که منشا آن هستند
 • 6٪ داده فعالیت مرور را ثبت کنید

برخی از محبوب ترین ارائه دهندگان VPN حتی فعالیت وب کاربران خود را جمع آوری کرده و این اطلاعات را با اشخاص ثالث به اشتراک می گذارند.

برای لیستی از هر 90 VPN و داده هایی که وارد می شوند ، به جدول مقایسه خط مشی ورود به سیستم VPN ما نگاهی بیندازید.

بهترین ارائه دهندگان VPN تمام تلاش خود را برای محافظت از حریم خصوصی کاربران انجام می دهند. این بدان معنی است که کاملاً شفاف در مورد چه نوع داده هایی جمع آوری می شود ، چرا این داده ها ضروری است و چه مدت نگهداری می شود.

متأسفانه ، این بندرت اتفاق می افتد.

سیاست های ورود به سیستم از ارائه دهندگان محبوب VPN اغلب مبهم ، پیچیده یا گمراه کننده است.

بسیاری از ارائه دهندگان به دروغ ادعا می کنند که حداقل داده یا اصلاً داده ای را جمع آوری نمی کنند ، در حالی که برخی از آنها عمداً درباره نوع دقیقی از داده هایی که خط مشی آنها به آنها اشاره دارد مبهم هستند..

برای افزودن به سردرگمی ، اظهارات بازاریابی در وب سایتهای VPN به ندرت نمایانگر دقیق سیاستهای حریم خصوصی هستند. با داشتن بیش از 300 ارائه دهنده VPN در بازار ، دشوار است بدانید چه کسی را باور کنید.

بنابراین چگونه می توانید یک VPN پیدا کنید که در واقع ارزش اعتماد شما را دارد?

در این راهنما ، تعداد معدودی از سرویسهای VPN را که دارای تأیید سیاستهای "بدون سابقه" هستند ، بررسی خواهیم کرد. انواع مختلفی از پرونده های VPN ، چرا آنها را نگه می داریم ، و شما می توانید برای محافظت از خود چه کاری انجام دهید.

Contents

چه نوع داده ها VPN ها را وارد می کنند?

سه نوع داده وجود دارد که ممکن است VPN شما ثبت کند: سیاهههای مربوط به فعالیتها ، سیاهههای مربوط به اتصال و گزارشهای جمع آوری شده. اگر بخواهید از حریم شخصی خود به طور مؤثر محافظت کنید ، درک اینکه چه نوع داده در این دسته ها قرار می گیرد مهم است.

سیاهههای مربوط به فعالیت

جمع آوری داده های فعالیت ، تهاجمی ترین نوع ورود به سیستم است: اساساً از بین بردن هرگونه حریم خصوصی یا ناشناس بودن مزایایی که یک VPN در غیر این صورت ممکن است از آن برخوردار باشد..

همچنین به عنوان "سیاهههای مربوط به استفاده" معروف است ، این به همه داده هایی که صریحاً با فعالیت آنلاین شما مرتبط است ، اشاره دارد. این می تواند شامل موارد زیر باشد:

 • مرور تاریخ
 • درخواست DNS
 • URL ها بازدید شدند
 • ابرداده استفاده

خط مشی رازداری Hola VPN نمونه خوبی از ورود به فعالیت است:

تصویری از خط مشی رازداری Hola VPN

تصویر از خط مشی رازداری Hola VPN.

برنامه های رایگان VPN مانند Hola VPN مقصر اصلی برای جمع آوری داده های فعالیت است. این داده ها غالباً برای اهداف تبلیغاتی به اشخاص ثالث تقسیم می شود یا به فروش می رسد و به طور مؤثر هزینه یك یارانه را یارانه می گیرد.

برخی از خدمات VPN بدون ورود به سیستم مانند F-Secure Freedome فعالیت کاربر را نظارت می کنند اگر به یک فرد مشکوک باشند یا از نظر قانونی مجبور به انجام این کار شوند. برخی مانند SkyVPN فعالیت کاربر را در زمان واقعی ضبط می کنند و پس از پایان جلسه VPN آن را حذف می کنند:

تصویری از خط مشی رازداری SkyVPN

تصویر صفحه از سیاست حفظ حریم خصوصی SkyVPN.

از آنجا که این داده ها خیلی سریع حذف می شوند ، این نوع فعالیت ورود به سیستم نگرانی چندانی ندارد. به گفته این ، بهتر است در صورت امکان از آن اجتناب کنید.

سایر ارائه دهندگان مانند Hide.me به دلیل پیکربندی شبکه خود از لحاظ فنی قادر به جمع آوری سیاهههای مربوط به فعالیت نیستند. از نظر حریم خصوصی ، این ارائه دهندگان بهترین گزینه برای شما هستند.

نیازی به گفتن نیست ، باید از هرگونه فعالیت فعالیت ذخیره سازی VPN به هر قیمتی جلوگیری شود. اگر نگران ورود به سیستم فعالیت هستید ، به محبوب ترین VPN هایی که اطلاعات فعالیت شما را ثبت می کنند ، نگاهی بیندازید.

گزارش های اتصال 2

گزارش های اتصال می توانند شامل موارد زیر باشند:

 • استفاده از پهنای باند
 • تاریخ و زمان اتصال
 • نشانی IP منبع
 • آدرس IP سرور VPN

سیاهههای مربوط به اتصال را می توان در سطح سرور (به عنوان مثال کل استفاده از پهنای باند سرور) یا سطح کاربر (به عنوان مثال آدرس IP منبع شما) جمع آوری کرد.

معمولاً از این داده ها برای بهینه سازی عملکرد شبکه و عیب یابی پرس و جوهای مشتری استفاده می شود.

گزارش های مربوط به اتصال به سطح سرور نمونه ای عالی از این است چرا همه ورود به سیستم یک مشکل نیست. عملی برای VPN غیرممکن است که عملکرد خود را بدون ثبت هرگونه اطلاعاتی انجام دهد. در حقیقت ، نظارت و ذخیره سازی حق, داده های غیر قابل شناسایی به شما کمک می کنند بهترین تجربه ممکن را از VPN خود بدست آورید.

با این حال ، ذخیره سازی اشتباه گزارش های اتصال می توانند به یک ارائه دهنده VPN اجازه دهند تا شما را با فعالیت VPN شما مطابقت دهد. این می تواند مورد استفاده قرار گیرد تا شخصاً شما را شناسایی کند ، که این یک مشکل بزرگ برای کاربران آگاه در مورد حریم خصوصی است.

اگر نگران نوع ارتباط اتصال VPN خود هستید ، ادامه مطلب را بخوانید تا دقیقاً بدانید که چه نوع ورود غیرقابل قبول است.

در اینجا مثالی از گزارش های دقیق ارتباط سطح کاربر از خط مشی ورود به سیستم Thunder VPN آمده است:

تصویری از خط مشی رازداری Thunder VPN

تصویر از سیاست حفظ حریم خصوصی Thunder VPN.

ادعا می کند که این داده ها فقط برای "ارائه بهترین تجربه ممکن" یا "بهبود خدمات به مشتری" مورد استفاده قرار می گیرند ، اما ما از تجربه می دانیم که این سطح از جزئیات برای حفظ یک شبکه VPN با عملکرد ضروری نیست..

سیاهههای مربوط به جمع آوری شده

برخی از محبوب ترین VPN های موجود در بازار ، سیاهههای مربوط جمع آوری می کنند. این بدان معنی است که ارائه دهنده VPN اطلاعاتی را جمع آوری می کند و ظاهراً عدم ردیابی آن برای کاربران خاص ناشناس و غیرممکن است..

ارائه دهنده VPN ممکن است وب سایت هایی را که بازدید می کنید ، پهنای باند مورد استفاده یا تاریخ و زمان اتصال به یک سرور VPN را جمع آوری کنید. آنها سپس اطلاعات مربوط به عوامل شناسایی را حذف کرده و آن را به یک بانک اطلاعاتی بزرگتر اضافه می کنند.

این مهم است که توجه داشته باشید که برخی از VPN ادعا می کنند که در واقع آنها سیاهههای مربوط را جمع نمی کنند. سیاست حفظ حریم خصوصی Anchorfree نمونه خوبی از آنچه باید جستجو کرد:

تصویری از خط مشی رازداری Anchorfree

تصویر از سیاست حفظ حریم خصوصی Anchorfree.

درنهایت ، نوع دقیق داده های جمع آوری شده و اثربخشی فرایند گمنامی ، دیکته می کند که آیا این نوع ورود به سیستم قابل قبول است یا خیر. به عبارت ساده ، شما باید اعتماد داشته باشید که سرویس VPN شما ناشناسانه به طور مؤثر داده های شما را انجام می دهد.

اگر این یک جهش ایمانی است که از آن ناراحت هستید ، بهتر است یک VPN واقعاً بدون گزارش را انتخاب کنید.

ثبت 4No

یک سرویس VPN بدون هیچگونه اطلاعاتی ، هیچ فعالیتی یا داده اتصال را که می تواند برای شناسایی شخصی شما استفاده شود ، جمع آوری یا ذخیره نمی کند. از همه مهمتر ، اطلاعاتی را که از طریق تونل VPN منتقل شده ، جمع آوری یا نگهداری نمی کند.

این تضمین می کند که هیچ کاربری نمی تواند به هیچ فعالیت یا ارتباط خاصی در شبکه VPN گره خورده باشد. هر کاربر حتی برای ارائه دهنده VPN خصوصی ، ناشناس و ناشناخته خواهد بود.

تنها اطلاعات شناسایی این VPN ها آدرس ایمیل شما (برای ثبت حساب شما) و صورتحساب (در صورت بازگشت بازپرداخت) است. برخی از ارائه دهندگان مانند ExpressVPN به شما اجازه می دهند در بیت کوین بپردازید تا در کل از این روند جلوگیری کنید.

این بدان معنی است که سرویس VPN نمی تواند مجبور شود داده های کاربر را در اختیار مقامات یا اشخاص ثالث قرار دهد ، زیرا داده ها به سادگی وجود ندارند.

به همین دلیل است که یک سیاست قوی ورود به سیستم می تواند مسئله صلاحیت صحیح را جبران کند ، مانند مورد دسترسی به اینترنت خصوصی.

ذکر این نکته حائز اهمیت است که "عدم ورود به سیستم" لزوماً به این معنی نیست مطلقاً هیچ داده ای نگهداری نمی شود. در واقع "ورود به سیستم صفر" در حالی که حفظ یک شبکه قوی یا اعمال محدودیت هایی مانند محدودیت دستگاه ، به طور موثر غیرممکن است.

اکثر VPN ها داده های بسیار اساسی مانند اطلاعات بار سرور کل (تعداد کاربران یا پهنای باند مورد استفاده در هر سرور) را حفظ می کنند. این یک رویکرد قابل توجیه حداقل برای ورود به سیستم است که کاملاً بدون شناسایی اطلاعات است. این هنوز هم به عنوان VPN بدون گزارش طبقه بندی می شود.

برای دیدن لیستی از VPN های بدون گزارش که توسط اشخاص ثالث تأیید شده اند ، به فصل آخر این راهنمای مراجعه کنید.

چه نوع ورود به سیستم قابل قبول است?

برخی از بهترین ارائه دهندگان در بازار داده های اتصال اولیه را ذخیره می کنند که نمی توانند برای شناسایی فرد معین استفاده شوند. برای خدمات قانونی VPN که به حریم شخصی کاربران خود متعهد هستند ، جمع آوری اطلاعات زیر قابل توجیه است:

 • استفاده از پهنای باند باند
 • سیاهههای مربوط به اتصال
 • محل سرور VPN
 • داده بارگذاری سرور
 • آدرس IP اصلی برای مبدأ *

* بخشی از آدرس IP شما. این می تواند برای شناسایی ISP شما استفاده شود ، اما نه شخصاً.

چه نوع ورود غیرقابل قبول است?

شبکه های خصوصی مجازی بیش از هر چیز دیگری ابزارهای حفظ حریم خصوصی هستند. به همین دلیل انواع خاصی از داده ها وجود دارند که تحت هیچ شرایطی نباید جمع آوری شوند. از هرگونه سرویس VPN که داده های زیر را ثبت می کند ، خودداری کنید:

 • فعالیت مرور
 • نشانی IP منبع
 • اختصاصی آدرس IP سرور VPN
 • جدول زمانی اختصاصی *
 • استفاده از پهنای باند انفرادی *
 • نمایش داده شد DNS

* این نوع داده ها فقط در صورت ورود به سیستم با سایر داده های اتصال دقیق ، خطرناک هستند.

کدام VPN ها سیاههها را نگه می دارند؟ (90+ تست شده)

تصویری از دست سرقت پرونده ها از لپ تاپ

برای کمک به روشن کردن این جنبه تیره از صنعت VPN ، ما سیاست های ورود به سیستم را بررسی کردیم 90 از محبوب ترین خدمات VPN در فروشگاه.

تحقیقات ما نشان داد که اکثر VPN ها نوعی از داده های کاربر را ضبط می کنند:

 • 46٪ زمانهای اتصال ورود به سیستم
 • 44٪ استفاده از پهنای باند ورود به سیستم
 • آدرس IP٪ 26 فروشگاه
 • 6٪ داده فعالیت مرور را ضبط کنید

در جدولهای زیر 90 VPN و انواع خاصی از داده های ثبت شده وجود دارد. اگر در جستجوی یک VPN خاص هستید, از Ctrl + F استفاده کنید برای یافتن ارائه دهنده مورد نظر خود.

اگر می خواهید از این جداول بگذرید ، می توانید مستقیماً به VPN هایی که فعالیت های سیاهههای مربوط به فعالیت را نگه می دارند ، پرش کنید یا به بخش بعدی در مورد دلایل VPN Logging بروید..

خط مشی های ورود به سیستم 1 - 15

نام ارائه دهنده
VPN 360
Norton Secure VPN
SkyVPN
پیفون
آستریل
VPNHub رایگان
F-Secure Freedome
VPN.ac
گشت و گذار
Hola Free VPN
VPN99
VPN بافر شد
McAfee Safe Connect
رمزگذاری شده
لو VPN
فعالیت مرور

آدرس آی پی

آی پی سرور

Timestamps اتصال

استفاده از پهنای باند

محل سرور

آره* آره* آره* آره نه جمع شده آره* نه آره* آره آره آره آره نه نه
آره* آره* آره* آره* آره* آره* آره آره* آره آره آره آره آره آره آره
آره نه نه نه نه نه آره نه نه آره آره نه نه آره آره
آره نه نه آره آره جمع شده آره آره* نه آره آره آره آره آره آره
جمع شده جمع شده جمع شده آره آره جمع شده آره آره* جمع شده آره آره آره نه آره آره
آره نه آره* آره نه نه آره نه نه آره آره آره نه آره آره

* نظارت در زمان واقعی ، حذف شده پس از جلسه VPN.

خط مشی های ورود به سیستم 16 - 30

نام ارائه دهنده
تونل خصوصی
اتصال امن Kaspersky
رعد و برق VPN
KeepSolid VPN
#VPN
Proxy Master توسط Hotspot
VPN Proxy Master
DotVPN
VPNBook
BitDefender VPN
SuperVPN رایگان
VPN رایگان Betternet
هات اسپات شیلد
VPN را لمس کنید
Snap VPN

فعالیت مرور

آدرس آی پی

آی پی سرور

Timestamps اتصال

استفاده از پهنای باند

محل سرور

نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه جمع شده جمع شده جمع شده آره*
آره آره آره آره آره آره آره آره آره آره آره آره آره آره نه
آره نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه
آره آره آره آره آره آره آره آره آره نه نه آره آره آره آره
آره آره آره آره نه نه نه نه نه نه نه آره آره آره آره
آره آره آره نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه آره

* نظارت در زمان واقعی ، حذف شده پس از جلسه VPN.

خط مشی های ورود به سیستم 31 - 45

نام ارائه دهنده
توربو VPN
Webroot WiFi Security
AVG Secure VPN
HideMyAss!
مرا پنهان کن
BlackVPN
IVPN
مولود VPN
ضد باد
HIDESTER VPN
SaferVPN
VPN ناشناس
ExpressVPN
PureVPN
TigerVPN
فعالیت مرور

آدرس آی پی

آی پی سرور

Timestamps اتصال

استفاده از پهنای باند

محل سرور

آره* نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه
نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه
نه آره آره آره آره نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه
آره آره آره آره نه آره* آره* آره* آره آره آره آره آره آره آره
آره آره آره آره آره آره* نه جمع شده آره آره آره آره آره آره آره
آره آره آره نه نه نه نه نه آره* آره آره آره آره آره آره

* نظارت در زمان واقعی ، حذف شده پس از جلسه VPN.

سیاست های ورود به سیستم 46 - 60

نام ارائه دهنده
Avast SecureLine
آویرا فانتوم
TunnelBear
ProtonVPN
سورفشارک
X-VPN
AceVPN
AirVPN
VPN را تأیید کرد
DefenceVPN
غاز VPN
HotVPN
ZPN رایگان
NordVPN
حریم خصوصی کامل
فعالیت مرور

آدرس آی پی

آی پی سرور

Timestamps اتصال

استفاده از پهنای باند

محل سرور

نه نه نه نه نه جمع شده نه نه نه نه نه نه نه نه نه
نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه
نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه
آره آره آره آره آره آره نه نه نه نه نه نه نه نه نه
آره آره آره نه نه آره آره آره آره آره آره آره آره جمع شده جمع شده
نه نه نه نه نه آره نه نه نه نه نه نه نه نه نه

* نظارت در زمان واقعی ، حذف شده پس از جلسه VPN.

سیاست های ورود به سیستم 61 - 75

نام ارائه دهنده
ZoogVPN
CyberGhost
عاج
BolehVPN
Trust.Zone
زنت
mySteganos آنلاین Shield
AzireVPN
کاکتوسVPN
Celo VPN
سریعترین VPN
VPN رایگان توسط FreeVPN.org
FrootVPN
ibVPN
IPVanish
فعالیت مرور

آدرس آی پی

آی پی سرور

Timestamps اتصال

استفاده از پهنای باند

محل سرور

نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه
نه نه نه نه نه نه جمع شده نه نه نه نه نه نه نه نه
نه نه نه نه نه نه جمع شده نه نه نه نه نه نه نه نه
نه جمع شده جمع شده جمع شده جمع شده جمع شده جمع شده نه نه نه نه نه نه نه نه
جمع شده نه جمع شده جمع شده جمع شده جمع شده نه نه نه نه نه نه نه نه نه
نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه

* نظارت در زمان واقعی ، حذف شده پس از جلسه VPN.

خط مشی های ورود به سیستم 76 - 90

نام ارائه دهنده
OneVPN
PersonalVPN
دسترسی به اینترنت خصوصی
خصوصی VPN
proXPN
VPN نرم و صاف
VPN قوی
SwitchVPN
تورگارد
VPN.ht
VPNArea
VPNSecure
VPNShazam
VyprVPN
یوگا VPN
فعالیت مرور

آدرس آی پی

آی پی سرور

Timestamps اتصال

استفاده از پهنای باند

محل سرور

نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه
نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه
نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه
نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه
نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه
نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه

* نظارت در زمان واقعی ، حذف شده پس از جلسه VPN.

VPN های معروف که گزارش های فعالیت را حفظ می کنند

خدمات VPN زیر وارد سیستم شما می شوند تاریخچه مرور و داده های فعالیت. این صریح ترین شکل ورود به سیستم است و باید با هر هزینه ای از آن دوری کرد.

این به هیچ وجه یک لیست جامع از تمام VPN هایی نیست که گزارش فعالیت را حفظ می کنند. شما همیشه باید شخصاً خط مشی ارائه دهنده خود را قبل از اعتماد به داده های خود بررسی کنید.

نام ارائه دهنده
داده های وارد شده
زمان ذخیره سازی
VPN بافر شد
 • آدرسهای سرور DNS *
 • آدرس آی پی*
 • شناسه های دستگاه بی نظیر
 • نسخه سیستم عامل
 • اطلاعات شبکه
 • مدت زمان جلسه
30 روز
Hola Free VPN
 • URL ها بازدید شدند
 • زمان صرف شده در صفحات وب
 • تاریخ ها و زمان های دسترسی
 • نشانی IP منبع
 • نوع مرورگر
"تا زمانی که لازم باشد"
McAfee Safe Connect
 • URL ها بازدید شدند
 • زمان صرف شده در صفحات وب
 • زمانهای اتصال
 • نشانی IP منبع
 • شناسه دستگاه منحصر به فرد
 • نوع مرورگر
 • اطلاعات مکان
 • داده های پرونده (ایمیل ، پیوست و غیره)
"تا زمانی که لازم باشد"
پیفون
 • دامنه ها بازدید کردند
 • پروتکل VPN استفاده شده است
 • زمان جلسه VPN
 • استفاده از پهنای باند
 • داده موقعیت مکانی
 • ISP
60 روز
VPN99
 • URL ها بازدید شدند
 • شناسه دستگاه منحصر به فرد
 • نشانی IP منبع
 • زمانهای اتصال
 • نسخه سیستم عامل
 • نوع مرورگر
5 سال

* به صورت پیش فرض از طریق ویژگی "گزارش خطاهای عملیاتی" در برنامه جمع آوری شده است.

دلایل ورود به سیستم VPN چیست؟?

دلایل معتبر زیادی وجود دارد که یک ارائه دهنده VPN ممکن است برخی از گزارش های اساسی را حفظ کند. این شامل موارد زیر است:

محدودیت های پهنای باند

VPN های رایگان یا 'freemium' اغلب به مقدار داده ای که کاربر می تواند در یک بازه زمانی معین منتقل کند ، کلاه می گذارد. محدود کردن میزان پهنای باند مورد استفاده توسط یک حساب خاص بدیهی است که نیاز به درجه ورود به سیستم دارد.

اگرچه این نوع ورود به سیستم معمولاً مسئله ای نیست ، اگر یک VPN ادعا کند کاملا "صفر است" اما محدوده پهنای باند را نیز تحمیل می کند ، به احتمال زیاد ادعاهای آنها کاملاً صحیح نیست.

محدودیت های 2 مشاوره

محدود کردن تعداد دستگاه های مورد استفاده در هر حساب یکی از متداول ترین دلایل نگهداری سیاههها است. اجرای این محدودیتها تقریباً همیشه به نوعی ورود به سیستم موقتی ، حداقل در هر جلسه VPN نیاز دارد.

دقیقاً چگونگی اجرای هر ارائه دهنده محدودیت دستگاه خود ، ذهنی است. برخی از خط مشی های حفظ حریم خصوصی ، مانند KeepSolid VPN و Windscribe ، در مورد ورود تعداد اتصالات همزمان در هر حساب شفاف هستند. در مقابل ، برخی از VPN های بدون گزارش ، محدودیت های دستگاه را بدون اینکه دقیقاً چگونه توضیح دهند ، تحمیل می کنند.

NordVPN نمونه ای عالی از VPN است که با وجود اعمال محدودیت های دستگاه ، مایل اضافی برای محافظت از حریم شخصی کاربران است. به جای ذخیره اطلاعات اتصال کاربر ، NordVPN برای پیگیری جلسات همزمان به یک الگوریتم منحصر به فرد متکی است:

"برای محدود کردن تعداد جلسات همزمان یک کاربر فعال ، یک الگوریتم در حالی که جلسه فعال است ، نام کاربری و زمان سنجی وضعیت آخرین جلسه را نگه می دارد. این داده ها ظرف 15 دقیقه پس از پایان جلسه پاک می شوند. "

سرورهای خصوصی 3Virtual

برای صرفه جویی در هزینه ها ، برخی از خدمات VPN سرورهای خصوصی مجازی (VPS) را اجاره می دهند. اینها بطور قابل توجهی ارزان تر از سرورهای فیزیکی اختصاصی هستند ، به خصوص در کشورهایی که زیرساخت های دیجیتالی قوی ندارند.

اگرچه این ممکن است هزینه های اصلی ارائه دهنده VPN را کاهش دهد ، از نظر حریم خصوصی می تواند مشکل ساز باشد.

سرورهای اجاره ای بدون در نظر گرفتن خط مشی ورود به سیستم شرکت VPN می توانند گزارش فعالیت را حفظ کنند. بسته به صلاحیت سرور اجاره ای ، مقامات محلی می توانند میزبان سرور را مجبور به ورود یا به اشتراک گذاری این داده ها کنند.

در این حالت ، سیاست ورود به سیستم از شرکت VPN زائد است. مقامات محلی می توانند مستقیماً به میزبان سرور مراجعه کنند تا اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا کنند.

این مشکل در سال 2014 نشان داده شد که یک کاربر EarthVPN در هلند دستگیر شد. با وجود خط مشی عدم ورود به سیستم EarthVPN ، مقامات ذیربط مجری سرور مجازی را مجبور كردند داده های لازم را برای شناسایی مظنون خود تحویل دهند.

تعهدات حقوقی

سازمانهای اطلاعاتی ملی مانند NSA و GCHQ این قدرت را دارند که سازمان ها را مجبور به ورود و به اشتراک گذاری اطلاعات خصوصی کنند. با توجه به وسعت برنامه های نظارتی فله آنها ، هدف قرار دادن یک شرکت یا شبکه سرور خاص بسیار آسان است.

این درخواست های ورود به سیستم ممکن است همراه با دستور gag باشد ، که باعث می شود شرکت غیرقانونی آنچه را که مجبور به انجام آن هستند را علنی کند. برخی از شرکت های VPN در تلاش برای برطرف کردن این مشکل قناری های ضمانت نامه منتشر می کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قناری های ضمانت نامه و اینکه چگونه یک موقعیت مکانی VPN می تواند بر حفظ حریم خصوصی شما تأثیر بگذارد ، می توانید راهنمای ما درباره حوزه های حقوقی VPN را بخوانید.

بهینه سازی 5Performance

حفظ سرویس سریع ، خصوصی و قابل اعتماد VPN لزوماً نیاز به ورود به سیستم ندارد ، اما قطعاً به شما کمک می کند. داده های اتصال اصلی می توانند در انتخاب مناسب ترین سرور برای اتصال به آن یا اختصاص منابع به محبوب ترین مکان های سرور کمک کنند.

بسیاری از ارائه دهندگان VPN برای توجیه شیوه های ورود گسترده و تهاجمی از بهینه سازی عملکرد استفاده می کنند. این مهم است که توجه داشته باشید که در بیشتر موارد ، هر چیزی بالاتر از داده های اتصال اصلی برای حفظ یک شبکه VPN با عملکرد مناسب ضروری نیست.

مشکل سیاست های ورود به سیستم VPN

تصویری از یک زن که خود را از چشمان محافظت می کند

استفاده کنندگان مشکوک VPN معمولاً توسط سیاست های ورود به سیستم مبهم ، نادرست یا عمداً گیج کننده اشتباه گرفته می شوند که برای ایجاد توهم حریم شخصی طراحی شده اند..

اگر نمی دانید چه چیزی را جستجو کنید ، می توانید در پایان با استفاده از یک سرویس VPN که شما را در معرض خطر قرار می دهد ، پایان یابد.

اگر خط مشی رازداری VPN را ارزیابی می کنید یا در یک اشتراک سرمایه گذاری می کنید ، باید از مشکلات رایج زیر آگاه باشید.

اگر قبلاً با این موضوعات آشنا نیستید ، می توانید مستقیماً به نحوه محافظت از خود بروید.

تبلیغات 1False

به استثنای حسابرسی مستقل ، تأیید صحت خط مشی ورود به سیستم VPN تا خیلی دیر نشده تقریباً غیرممکن است.

برای اثبات این نکته ، چندین مثال از ارائه دهندگان VPN ظاهرا "خصوصی" یا "بدون گزارش" که به اشتراک گذاری سیاهههای مربوط با جزئیات با مسئولان گرفتار شده اند ، وجود دارد..

در سال 2011 ، ارائه دهنده VPN مستقر در لندن ، HideMyAss (HMA) نقش اساسی در بازداشت کودی کرتینگر ، 23 ساله ساکن ققنوس ایفا کرد. کرتینگر عضو LulzSec بود ، یکی از سخنان گروه هکرهای فعال ناشناس.

HMA ادعا کرد که اولین سرویس حفظ حریم خصوصی است که به کاربران این امکان را می دهد تا "به صورت ناشناس در اینترنت با حریم شخصی کامل گشت و گذار کنند:

تصویری از آرشیو صفحه اصلی HideMyAss

تصویر از آرشیو صفحه اصلی HideMyAss ، 18 ژوئیه 2011.

FBI هک Kretsinger را در آدرس IP متعلق به HMA ردیابی کرد و سریعاً حکم دادگاه بریتانیا را صادر کرد و خواستار گزارشات شد. HMA گزارشات اتصال را که سرانجام کرتسینگر را شناسایی کرد ، رعایت کرد و به اشتراک گذاشت.

در حالی که مشخص است که فعالیتهای غیرقانونی تحت هیچ شرایطی نباید مورد تأسف قرار گیرد ، این حادثه تنها یک نمونه از نقص جدی در اکوسیستم VPN است. فروش محصولی که صریحاً ادعا می کند از هویت کاربر محافظت می کند و سپس برعکس عمل می کند ، غیرقابل انکار است.

HideMyAss تنها ارائه دهنده VPN با سابقه تبلیغات نادرست نیست - IPVanish همچنین هنگام ورود به سیستم داده های گذشته مشکل دارد.

در سال 2016 ، IPVanish برای کمک به تحقیقات جنایی با FBI همکاری کرد. علی رغم یک سیاست حفظ حریم خصوصی که صریح در مورد اقدامات ورود به سیستم صفر بود ، IPVanish در نهایت به درخواست های حقوقی اعتراف کرد و داده های اتصال مفصل را به مقامات ارائه داد.

تصویری از آرشیو خط مشی رازداری IPVanish

تصویر از آرشیو خط مشی رازداری IPVanish ، سیزدهم مارس 2016.

اگرچه این امر به وضوح نگران کننده است ، توجه داشته باشید که این حادثه در حالی رخ داده است که شرکت تحت مالکیت و مدیریت کاملاً متفاوتی قرار داشته است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این مورد ، می توانید بررسی کامل IPVanish ما را بخوانید.

این احتمال وجود دارد که نمونه های بسیار بیشتری از VPN های "بدون گزارش" که به طور مشترک داده ها را با مقامات به اشتراک می گذارند یا ادعاهای دروغینی را ارائه می دهند ، که ما هرگز از آنها آگاه نخواهیم شد. به نظر می رسد ، مهم است به سابقه ارائه دهنده خود نگاه کنید قبل از تصمیم گیری.

ابهام 2 دلپذیر

در دنیای ایده آل ، کلیه خط مشی های ورود به سیستم VPN به وضوح توضیح می دهد که چه اطلاعاتی در حین و بعد از یک جلسه VPN نگهداری می شود. متأسفانه ، بسیاری از ارائه دهندگان برای کمک به ایجاد احساس غلط از امنیت ، به ابهام متکی هستند.

اکثر کاربران درک نمی کنند که عبارات گسترده مانند "بدون گزارش" همیشه آن چیزی نیست که به نظر می رسد. برخی از ارائه دهندگان VPN از این واقعیت استفاده می کنند که هیچ تعریف استاندارد از "سیاهههای مربوط" در کل صنعت وجود ندارد.

این حلقه به سرویسهای VPN اجازه می دهد تا از بیان صریح خودداری کنند چه نوع داده ای ادعاهای "بدون ورود" آنها اشاره دارد.

یک ارائه دهنده ممکن است مشروعیت تبلیغ "عدم ورود" را برای داده های فعالیت انجام دهد ، اما همچنان به ضبط داده های اتصال قابل شناسایی شخصی ادامه می دهد.

به عبارت ساده ، بسیاری از ارائه دهندگان VPN خود را براساس استانداردهای خودشان به عنوان "هیچگونه گزارش" نمی دانند.

در حالی که برخی از ورود به سیستم ارتباطات لزوماً بد نیستند ، اظهارات غلط یا متناقض فقط هنگام انتخاب VPN به سردرگمی و بی اعتمادی می افزاید..

در همین راستا ، عادی است که ادعاهای بازاریابی VPN در تضاد مستقیم با سیاست حفظ حریم خصوصی آنها باشد. به طور معمول ، آنها ادعای جسورانه صفر را در صفحه اصلی خود ایجاد می کنند ، و سپس داده هایی را که در واقع در شرایط و ضوابط خود نگه دارند ، با دقت فاش می کنند..

ThunderVPN نمونه ای عالی از این تاکتیک ها را ارائه می دهد. این شرکت به وضوح خط مشی عدم ورود به سیستم را در لیست فروشگاه های Google Play خود تبلیغ می کند:

تصویری از فهرست Google Play Store ThunderVPN

تصویر از لیست فروشگاه Google Play ThunderVPN.

با این حال ، خواندن سریع سیاست حفظ حریم خصوصی آن اثبات می کند که کاملاً نادرست است:

تصویری از خط مشی رازداری Thunder VPN

تصویر از سیاست حفظ حریم خصوصی Thunder VPN.

این شیوه ها نه تنها نادرست هستند ، بلکه ممکن است برای افراد مظنون به VPN که خط مشی ارائه دهنده خود را به طور کامل نخوانده اند نیز خطرناک باشند.

اگر یک VPN پیدا کردید که اظهارات متناقض یا گمراه کننده درباره شیوه های ورود به سیستم آنها انجام می دهد ، معقول است که فکر کنید دو بار در مورد قابلیت اطمینان آنها فکر کنید. در بیشتر مواقع ، بعید نیست VPN باشید که باید به داده های حساس خود اعتماد کنید.

3 فقدان جزئیات

برای ارائه دهندگان VPN کمتر محبوب که به هیچ وجه بدون سیاست حفظ حریم خصوصی کار می کنند ، جای تعجب دارد. نیازی به گفتن نیست ، اگر در وب سایت ارائه دهنده اطلاعاتی در مورد جمع آوری داده ها وجود نداشته باشد ، به VPN نباید اعتماد کرد.

به همین ترتیب ، به دنبال سیاستهای غیرمعمول کوتاه باشید. بسیاری از ارائه دهندگان به سادگی اظهار می کنند:

"ما هنگام فعالیت به سرویس VPN ، هیچ فعالیتی را وارد نمی کنیم."

این بیانیه ها در مورد نحوه جمع آوری داده های شما به روش های دیگر توضیح نمی دهد.

سیاست حفظ حریم خصوصی Yoga VPN نمونه خوبی از جلوگیری از آن است. فقط 371 کلمه طول ، کل سند به سختی یک چیز واحد درباره نحوه عملکرد Yoga VPN را توضیح می دهد.

برخی خدمات همچنین نگران کننده درباره چگونگی اجرای شرایط خدمات آنها مبهم هستند. ده ها نفر از ارائه دهندگان به فاقد هرگونه گزارش خود میبالند ، اما همچنین به کاربران هشدار می دهند که "درمورد رفتار مشکوک" یا "ممنوع کردن سوء استفاده کنندگان" در همان جمله.

سوال سپس مطرح می شود: اگر ارائه دهنده VPN آدرس IP یا فعالیت شما را وارد نکند ، چگونه می توانند رفتار مشکوک را بررسی کنند?

اگر خط مشی ورود به سیستم VPN کوتاه یا مبهم است ، برای اطلاعات بیشتر با تیم پشتیبانی ارائه دهنده تماس بگیرید. از محصولی استفاده نکنید که مایل به سرمایه گذاری وقت برای روشن و شفاف بودن در مورد اقدامات آنها نیست.

4 دادگاه

سیاست های ورود به سیستم و حوزه های قضایی از نزدیک در هم تنیده شده اند. در حالی که حوزه های قضایی مبهم می توانند برای حفظ حریم خصوصی عالی باشند ، اما می توانند از لحاظ مسئولیت پذیری باعث بروز مشکلاتی شوند.

مسئولیت یک کسب و کار از راه دور به دلیل نقض قوانین تبلیغاتی دروغین یا فریب مشتریان ، سخت تر است. اگر یک VPN در پاناما عمدا مشتری را در آلمان گمراه کند ، کارهای زیادی انجام نمی شود.

مهمتر از همه ، صلاحیت ارائه دهنده VPN بر تعهد قانونی خود برای ورود اطلاعات و به اشتراک گذاری آن با مقامات تأثیر می گذارد. برای مثال ، خدماتی که در ایالات متحده مستقر است ، می تواند مجبور شود کاربران خود را مخفیانه رصد کند.

اگر یک VPN واقعاً بدون گزارش باشد ، این حوزه های قضایی تهاجمی کمتر مسئله ای هستند. با این وجود ، انتخاب خدمات خارج از این کشورها ممکن است محافظت بیشتری کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد به اشتراک گذاری داده ها در میان اتحادهای پنج ، نه و 14 چشم ، راهنمای ما در مورد حوزه های حقوقی VPN را بخوانید.

چگونه از خود محافظت کنیم

اگر نگران این هستید که VPN شما به طور کامل از حریم خصوصی شما محافظت نمی کند ، چندین مرحله وجود دارد که می توانید برای محافظت بیشتر از داده های حساس خود استفاده کنید.

1 یک خط مشی تأیید شده انتخاب کنید

چندین مورد وجود دارد که پرونده های حقوقی و رویدادهای دنیای واقعی خط مشی ورود به سیستم ارائه دهنده VPN را تأیید کرده اند.

سرویس هایی مانند ExpressVPN و دسترسی به اینترنت خصوصی به دلیل کمبود داده های نگهدارنده ، سرورهای خود را ضبط کرده اند و قادر به همکاری نیستند. از این گذشته ، هر دو ارائه دهنده خط مشی ورود به سیستم نیز داشته اند تأیید شده توسط حسابرسان شخص ثالث.

سایر ارائه دهندگان VPN که با موفقیت یک حسابرسی مستقل را پشت سر گذاشتند عبارتند از:

 • مرا پنهان کن
 • IVPN
 • مولود VPN
 • PureVPN
 • TunnelBear
 • سورفشارک
 • IPVanish
 • VyprVPN

اگر نگران ورود به سیستم VPN هستید ، بهتر است VPN را با سابقه اثبات شده انتخاب کنید.

2 کامپيوتر VPN با Tor

در صورت پیکربندی صحیح ، استفاده از VPN در ترکیب با مرورگر Tor می تواند شما را یک قدم به ناشناس بودن نزدیک کند.

لازم به یادآوری است که مرورگر Tor در بهترین زمان کند است. ترکیب VPN با Tor باعث کاهش چشمگیر عملکرد و سرعت اتصال VPN شما می شود.

خدمات 3 لایه VPN

استفاده از چندین سرویس VPN به طور هم زمان لایه دیگری از حفاظت را به هویت شما اضافه می کند.

ساده ترین راه برای انجام این کار ، تنظیم روتر VPN و اتصال دستگاه است. VPN را از ارائه دهنده مختلف در همان دستگاه نصب کرده و برنامه را اجرا کنید. سپس می توانید داده های خود را همزمان از طریق هر دو ارائه دهنده منتقل کنید.

درست مانند استفاده از VPN در ترکیب با Tor ، لایه بندی چندین سرویس VPN تأثیر قابل توجهی در عملکرد خواهد داشت.

4 یک حوزه قضایی دوستانه را انتخاب کنید

عضویت در یک VPN مستقر در خارج از کشورهای کلیدی توزیع اطلاعات ، امن ترین گزینه است.

به یاد داشته باشید که فعالیت خارج از این حوزه های تهاجمی لزوماً به معنای اطمینان به ارائه دهنده VPN نیست. شرکت VPN هنوز هم می تواند با مقامات خارجی همکاری کند و حتی در صورت تمایل اطلاعات شما را نیز ثبت کند.

خدمات VPN بدون ورود به سیستم تأیید شده است

تصویری از مردی که از داده های حساس از چشم محافظت می کند

چندین بار وجود داشته است که پرونده های حقوقی ، ممیزی های مستقل و رویدادهای دنیای واقعی سیاست ورود به سیستم ارائه دهنده VPN را تأیید کرده اند.

در حالی که هر یک از سرویس های زیر ، بر خلاف سایر VPN های موجود در این راهنما ، سوابق اتصال محدود و غیر قابل شناسایی را حفظ می کنند ، اما آنها در سیاست های حفظ حریم خصوصی خود به وضوح این موضوع را توضیح می دهند و ارزیابی های کامل شخص ثالث را پشت سر گذاشته اند..

مهمتر از همه ، این ارائه دهندگان VPN حریم خصوصی کاربران و ناشناس بودن کاربر را به خطر نیاندازد هنگامی که برای ورود به سیستم توسط مقامات تحت فشار قرار گرفتند.

ما این ارائه دهندگان را در زیر بررسی خواهیم کرد و شرایط دقیقی که تحت آن خط مشی های بدون گزارش آنها بررسی شده است.

1NordVPN

 • VPN بدون گزارش ها تأیید شده است
 • سیاست حفظ اسرار دقیق
 • مستقر در پاناما
 • حسابرسی گسترده شخص ثالث
 • ویژگی های پیشرفته از جمله "Double VPN"
 • بررسی کامل NordVPN ما را بخوانید

با بیش از 12 میلیون مشتری ، NordVPN یکی از بزرگترین ارائه دهندگان VPN در جهان است. این شرکت در صلاحیت قانونی پاناما مستقر است ، به این معنی که داده های شما با خیال راحت فراتر از دسترس قوانین تهاجمی برای حفظ داده های اتحادیه اروپا و ایالات متحده است..

پاناما به کسب و کارها نیازی ندارد که داده های کاربر را در اختیار داشته باشند و همچنین بخشی از اتحاد بین المللی نیست که ممکن است آن را وادار کند تا اطلاعات خود را با سایر کشورها به اشتراک بگذارد. این بدان معنی است که NordVPN توانایی انکار هرگونه درخواست داده شخص ثالث را دارد ، بنابراین به هیچ عنوان نمی توان فعالیت آنلاین شما را برای شما ردیابی کرد..

NordVPN فعالیت شما را نظارت نمی کند و هیچ کاربر دیگری را در هر پرونده ذخیره نمی کند.

در حالی که NordVPN بارهای سرور کل را ثبت می کند ، این اطلاعات به هیچ وجه قابل شناسایی شخصی نیستند و به حفظ عملکرد در شبکه کمک می کنند..

در سال 2018 ، NordVPN یک حسابرسی کامل و مستقل را برای تأیید ادعاهای بدون گزارش خود انجام داد. ممیزی توسط PricewaterhouseCoopers ، که دسترسی کامل به سرورها ، کد ها ، کارمندان و بانکهای اطلاعاتی شرکت داشتند ، انجام شد.

ممیزی رسماً خط مشی ورود به سیستم NordVPN را تأیید کرد و تأیید کرد که این شرکت آدرس های IP ، گزارش های اتصال ، داده های ترافیک یا اطلاعاتی در رابطه با فعالیت مرور را ذخیره نمی کند.

برای اطلاعات بیشتر ، به بررسی کامل NordVPN ما بپردازید.

2ExpressVPN

 • سیاهههای مربوط به اتصال غیر قابل شناسایی
 • TrustedServer System
 • مستقر در جزایر ویرجین انگلیس
 • حسابرسی گسترده شخص ثالث
 • تأیید زندگی واقعی
 • بررسی کامل ExpressVPN ما را بخوانید

ExpressVPN توسط Express VPN International Ltd. ، یک شرکت مستقر در جزایر ویرجین بریتانیا اداره می شود.

جزایر ویرجین بریتانیا حاکمیت کاملی نسبت به مقررات داده خود دارد و بنابراین یک انتخاب عالی برای موقعیت مکانی برای یک سرویس VPN با فکر حفظ حریم خصوصی است..

در حالی که دولتهای خارجی هنوز می توانند اطلاعات را مطالبه کنند ، اما ExpressVPN اظهار داشته است که هرگز به این درخواست ها و از همه مهمتر ، هیچ گونه اعتراف نخواهد کرد. داده شخصی شناسایی شده شخصی وجود ندارد که در وهله اول به اشتراک گذاشته شود.

تنها اطلاعاتی که ExpressVPN حفظ می کند ، مکان سرور VPN انتخابی شما ، تاریخ اتصال و کل داده های منتقل شده است.

اگرچه این به نظر می رسد گسترده تر از حد ضروری است ، مهمترین عامل این است که این داده ها هرگز نمی توانند برای شناسایی شما یا فعالیت شما استفاده شوند.

این آزمایش در دسامبر سال 2017 مورد آزمایش قرار گرفت ، هنگامی که تحقیقات در مورد ترور آندری کارلوف سیاست ورود به سیستم این شرکت را در کانون توجه قرار داد.

مقامات ترکیه تلاش کردند تا ExpressVPN را مجبور به ارائه داده های مشتری کنند و یکی از سرورهای محلی شرکت را توقیف کردند. مقامات نتوانستند اطلاعاتی بدست آورند زیرا هیچ اطلاعاتی در دسترس نبود.

ExpressVPN بعداً بیانیه ای درباره این پرونده صادر کرد:

"همانطور که ما در ژانویه سال 2017 به مقامات ترکیه اعلام کردیم ، ExpressVPN هیچ سابقه ارتباط با مشتری را در اختیار شما قرار نمی دهد که به ما این امکان را بدهد تا بدانیم کدام مشتری از IP های خاص استناد شده توسط محققان استفاده می کند..

علاوه بر این ، ما نتوانستیم ببینیم مشتریانی که در زمان مورد نظر به Gmail یا Facebook دسترسی پیدا کرده اند ، زیرا ما فعالیتهای مربوطه را حفظ نمی کنیم. "

هر سرور در شبکه ExpressVPN نیز برای اجرای در حالت RAM-disk به روز شده است. این یک پیشرفت بزرگ از منظر حفظ حریم خصوصی و امنیتی است و نیاز به هارد دیسک های سنتی را برطرف می کند و تضمین می کند که هر بار که سرور خاموش و دوباره روشن می شود ، تمام اطلاعات پاک می شود..

این شرکت همچنین توسط PricewaterhouseCoopers ، که ادعاهای عدم ورود به سیستم و محافظت از حریم خصوصی را تأیید کرده ، به طور مستقل حسابرسی شده است. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی کامل ExpressVPN ما را بخوانید.

دسترسی به اینترنت 3Private

 • صفر-logs VPN
 • گزارش شفافیت منظم
 • مستقر در جزایر ویرجین انگلیس
 • تأیید گسترده در زندگی واقعی
 • سرعت فوق العاده سریع
 • بررسی کامل دسترسی به اینترنت خصوصی ما را بخوانید

دسترسی به اینترنت خصوصی (PIA) یک VPN بسیار سریع است که در ایالات متحده مستقر است. در حالی که صلاحیت آن به دور از ایده آل نیست ، مواضع آن در مورد ورود به سیستم به طور مستقل در چندین مورد تأیید شده است.

PIA کاملاً بدون گزارش VPN است. شما می توانید از این سرویس با اطمینان کامل استفاده کنید که داده های شما تحت نظارت و ذخیره سازی قرار نمی گیرند و همچنین نمی توان برای شما ردیابی شد. علاوه بر این ، این شرکت مرتباً گزارش های شفافیت کاملی را منتشر می کند ، که می توانید در اینجا بخوانید.

دسترسی به اینترنت خصوصی منحصر به فرد است زیرا سیاست ورود به سیستم در دو نوبت جداگانه تأیید شده است.

در سال 2016 ، FBI در ارتباط با كاربری كه مظنون به تهدید بمب بود ، PIA را به تعویق انداخت. اگرچه آنها با درخواست های رسمی برای ورود به سیستم روبرو بودند ، سرویس VPN به سادگی هیچ گونه اطلاعاتی را ارائه نکرد ، همانطور که در اسناد رسمی دادگاه شرح داده شده است..

PIA در پرونده دوم از ژوئن سال 2018 مجدداً به دلیل شواهد احضار شد. یکبار دیگر ، این شرکت هیچ پرونده ای در دسترس برای تحویل نداشت.

بر اساس این دو مورد ، می توان دسترسی به اینترنت خصوصی را تأمین کننده VPN بدون گزارش در نظر گرفت.

برای اطلاعات بیشتر ، بررسی کامل دسترسی به اینترنت را بخوانید.

از طرح سؤال نترسید

سیاهههای مربوط به VPN همیشه چیز بدی نیستند. در نهایت ، اهمیت آنها بستگی به میزان ناشناس بودن شما برای دستیابی به آن دارد.

اما مسئله اصلی فقدان گسترده آن است صداقت و شفافیت. ارائه دهنده قانونی VPN کاملاً بدون شک اطلاعات شخصی شما را در دستان امن خواهد داشت.

اگر می بینید که ادعاهای موجود در صفحه اصلی ارائه دهنده با سیاست حفظ حریم خصوصی آن مطابقت ندارد ، پول خود را در جای دیگر بگیرید. اگر چیزی مبهم یا مشکوک به نظر می رسد ، در تماس با تیم پشتیبانی ارائه دهنده دریغ نکنید.

نکته اصلی این است که دقیقاً بدانید که چگونه سرویس های VPN می توانند سیاست های خود را دستکاری کنند. هنگامی که درک کاملی داشته باشید ، می توانید در صورت نیاز به سطح بالاتری از ناشناس بودن ، به دنبال ارائه دهندگان صادق باشید و اقدامات احتیاط بیشتری را انجام دهید..

با توجه به حریم خصوصی شما در معرض این حق ، شما به عنوان یک کاربر هستید که حداقل انتظار شفافیت را دارید.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me