فهرست قیمت وب سایت تاریک (نسخه ایالات متحده)

براساس تحقیقات جدید در مورد فروش غیرقانونی اطلاعات شخصی سرقت شده در وب تاریک ، کل هویت آنلاین شما می تواند کمتر از 1200 دلار ارزش داشته باشد. در حالی که شاید تعجب آور نباشد که اطلاعات کارت اعتباری را جزء معامله گران ترین آنها بدانید ، آیا می دانید کلاهبرداران هک می شوند Uber ، Airbnb و نتفلیکس حسابها و فروش هر کدام حتی 10 دلار نیست?

ما همچنین یک نسخه انگلیسی از شاخص قیمت تاریک بازار وب ایجاد کردیم که ارزش یک هویت آنلاین انگلیس را فقط 800 پوند دانست.

به نظر می رسد همه چیز در وب تاریک قیمتی دارد. پی پال حساب های با تراز سالم بالاترین قیمت را جذب می کنند (به طور متوسط ​​247 دلار). در انتهای دیگر مقیاس ، هک شده است گروبوب یا والمارت حساب ها با کمتر از 10 دلار فروخته می شوند. کلاهبرداران احتمالاً می توانند هزینه بیشتری برای ساندویچ ناهار خود بپردازند تا اینکه از خرید مشتری های سرقت شده برای فروشگاه های آنلاین مانند کاستو (5 دلار) و ASOS (2 دلار).

یک فرد متوسط ​​دارای ده ها حساب است که هویت آنلاین خود را تشکیل می دهد که همه آنها هک شده و می توانند بفروشند. تیم خبره های امنیتی ما ده ها هزار لیست را در سه محبوب ترین بازار وب تیره ، Dream ، Point و Wall Street Market بررسی کردند. این وب سایت های رمزگذاری شده ، که فقط با استفاده از مرورگر Tor قابل دستیابی هستند ، به مجرمان اجازه می دهد تا اطلاعات شخصی سرقت شده ناشناس را به همراه انواع دیگر مواد منع مصرف مانند مواد مخدر و اسلحه غیرقانونی بفروشند..

ما برای ساختن این لیست ، روی لیست هایی که شامل شناسه سرقت شده ، حسابهای هک شده و اطلاعات شخصی مربوط به ایالات متحده است متمرکز شده ایم فهرست قیمت وب تاریک. ما برای هر مورد میانگین قیمت فروش را محاسبه کردیم و از دیدن اینکه 1،170 دلار تمام هزینه های خرید هویت شخصی را در صورت داشتن تمام موارد ذکر شده هزینه می کند ، شوکه شدیم..

برای کمک به عموم مردم ایالات متحده که می توانند اطلاعات شخصی آنها را بدانند چقدر ارزش دارند ، ما شاخص قیمت زیر را ایجاد کردیم.

قیمت های بازار تاریک

قیمت فروش توضیح داده شده است

امور مالی شخصی

جزئیات مالی هک شده تقریباً رایج ترین موارد ذکر شده ، کارتهای اعتباری به ویژه و با ارزش ترین آنهاست. قیمت های فروش 10٪ از مانده اعتبار موجود است ، با این حال نمونه های معتبری از آن پیدا کردیم پی پال لیست هایی که دو برابر آن را درخواست می کنند ، نشان دهنده تقاضای فعلی زیاد برای این حسابها.

یک نوع محبوب در فهرست در اینجا همان چیزی است که با عنوان "Fullz" شناخته می شود. این بسته های اطلاعاتی با شناسایی کامل "کامل" ، گاه یا با جزئیات مالی بسته بندی می شوند یا به طور جداگانه فروخته می شوند. ما لیست هایی با نام افراد ، آدرس صورتحساب ، نام مادر مادر ، شماره تأمین اجتماعی ، تاریخ تولد و سایر اطلاعات شخصی پیدا کردیم.

اثبات هویت

یک تاکتیک برتر برای مجرمان سایبری ، ایجاد خط اعتباری به نام شخص دیگر است. به همین دلیل می بینیم که انواع و اقسام مدارک دیجیتالی هویت مورد معامله ، مانند اسکناس گذرنامه ، سلفی و صورتحساب ابزار مورد معامله قرار می گیرد. قیمت های بالا سادگی استفاده از چنین مواردی را برای ارتکاب کلاهبرداری نشان می دهد.

خرید آنلاین

ممکن است یک قدم بزرگ در کاهش قیمت وجود داشته باشد اما حساب های خرید اینترنتی هک شده فرصت زیادی برای کلاهبرداری فراهم می کنند. بیشتر دستها را با کمتر از 10 دلار عوض می کنند ، بعضی دیگر خیلی کمتر از آن. ذخیره جزئیات پرداخت در آمازون یا بهترین خرید ممکن است حساب ها بسیار مناسب باشند اما این امکان را برای دارندگان حساب در اختیار طیف وسیعی از کلاهبرداری قرار می دهد ، اینگونه کلاهبرداران برای خرید و فروش پول و جیب پول آنها را سفارش می دهند..

بالاترین قیمت ها توسط حساب هایی صورت می گیرد که احتمالاً دسترسی به بیشترین اطلاعات شخصی ذخیره شده و همچنین به ارزش کالاهایی که می توانند به طور کلاهبرداری بدست آورند ، دسترسی دارند. هک شده ای بی حساب ها همچنین به ویژه جذاب هستند زیرا نه تنها به مجرمان اجازه می دهند تا خریداران را برای ارسال پول برای لیست های جعلی فریب دهند بلکه خرید کالاهای گران قیمت را نیز با وجوه صاحب حساب برای رهگیری و فروش در.

مسافرت رفتن

با وجود قیمت متوسط ​​فروش کمتر از 8 دلار ، هک شد ایربنب حساب ها دنیای کلاهبرداری را برای خریدار باز می کنند. گزارش هایی مبنی بر هکرها در حال تغییر جزئیات پرداخت میزبان به منظور سرقت درآمد آنها وجود دارد. کلاهبرداران همچنین برای مهمان ماندن در خواص حق بیمه و حتی سرقت میزبان ها ، حسابهای مهمانان بسیار معتبر را ربوده اند. Airbnb اقدامات امنیتی جدیدی را معرفی کرده است اما داستان های ترسناک همچنان در انجمن های این انجمن منتشر می شود.

همچنین گزارش هایی مبنی بر استفاده روس در حساب های Uber هک شده وجود دارد که فقط 7 دلار در اینجا می فروشند تا قبض های بزرگی را برای حال بارگذاری سفرهای که صاحب حقیقی هرگز انجام نداده است ، گاهی اوقات در آن طرف جهان.

دسترسی به سایر حسابهای مسافرتی ، مانند Booking.com, به مجرمان این امکان را می دهد تا ایمیل های جعلی را به فریب افراد بخاطر پرداخت هزینه های بالا مربوط به تنظیمات سفر خود ، و همچنین سرقت جزئیات کارت اعتباری خود ، به افراد مجرمان ارسال کنند.

سرگرمی

مانند بسیاری از حسابهای هک شده ای که در وب تاریک برای فروش پیدا کردیم ، این ورود به سیستم مسیری را برای سرقت هویت بالقوه ارائه می دهد. امتیاز اضافی این است که جنایتکاران فرصت طلب نیز می توانند محتوای را به صورت رایگان جریانی کنند ، حداقل تا زمانی که مالک واقعی متوجه آنها شود نتفلیکس یا Spotify حساب به خطر افتاده است هزینه کم این موارد نشانگر ظرفیت محدود برای استفاده مجدد است.

ارتباطات

هک شده اسکایپ از حسابها برای ارسال هرزنامه حتی در هنگام تأیید اعتبار از دو عامل استفاده شده است. پیام های هرزنامه گاهی حاوی پیوندهای فیشینگ به سایتهای محبوب مانند LinkedIn و Baidu هستند. حساب های تلفن همراه گنجینه ای از فرصت های کلاهبرداری است ، به ویژه با توجه به استفاده از پیام های پیامکی برای تأیید حساب بانکی به عنوان مثال. T-Mobile که در اینجا با قیمت متوسط ​​10.51 دلار به نمایش گذاشته می شود ، اخیراً هک شد.

تحویل

کلاهبرداران با راه اندازی کلاهبرداری های پیچیده شامل حساب های سرقت شده Paypal و eBay که از آنها برای خرید لوازم الکترونیکی گران قیمت استفاده می شود ، گرفتار شده اند. یک حساب هک شده DHL با قیمت 10.40 دلار می تواند قطعه مفقود شده این معما باشد که به آنها امکان می دهد دست خود را روی کالاهایی بدست آورند ، که معمولاً آنها را دوباره می فروشند..

اجتماعی

با توجه به پتانسیل بیشتر برای ارائه اطلاعات شخصی کافی برای دستیابی به دسترسی به حسابهای مستقیم پرسودتر یا ارتکاب سرقت هویت ، فیس بوک با 5.20 دلار فروش بیش از دو برابر دیگر حساب های رسانه های اجتماعی به فروش می رسد..

عکس های سلفی و پورنو غذایی اینستاگرام ممکن است به نظر هیچ ارزشی برای کلاهبرداران نداشته باشد اما اکانت های هک شده روی این سکو روی فروش بمانند ، البته برای یک دلار و تغییر کنند. برای چنین سرمایه گذاری کم ، می تواند برای ورود مجرمان سایبری جذاب باشد و ببیند که چه می توانند پیدا کنند که می تواند برای سرقت هویت مفید باشد.

پست الکترونیک

عرضه و تقاضا همان نقشی را که در اقتصاد عادی وجود دارد ، در بازارهای وب تاریک ایفا می کند. وب تاریک به معنای واقعی کلمه میلیون ها حساب ایمیل هک شده از بین رفته است و قیمت ها به همین دلیل پایین هستند. اگرچه دسترسی به ایمیل یک قربانی اغلب یک جنبه مهم برای کلاهبرداری آنلاین است ، اما به خودی خود به اندازه سایر حسابها مفید نیست. جزئیات کارت اعتباری به طور معمول در آنجا ذخیره نمی شود ، در حالی که ترساندن هزاران ایمیل به دنبال اطلاعات شخصی به اندازه سایر روشها کارآمد نیست.

امنیت شدید در Gmail مانند هشدارهای تأیید هویت دو عاملی و ورود به سیستم مشکوک ، قیمت را در مقایسه با سایر ارائه دهندگان تنها به یک دلار کاهش می دهد ، زیرا دسترسی سریع می تواند باطل شود و جزئیات هک شده را بی فایده کند..

تحویل غذا

به نظر می رسد کلاهبرداران نیز گرسنه هستند ، هک سرویس های تحویل مواد غذایی مانند Grubhub را به منظور تقلب سفارش مواد غذایی گران قیمت و الکل هک می کنند. گزارش هایی درباره سفارشات تقریباً 180 دلاری در حساب های هک شده وجود دارد که تقریباً با 9 دلار در وب تاریک به فروش می رسند..

دوستیابی

این نوع لیست ها با کمترین میانگین قیمت در فهرست ما ارائه شده اند که نشان دهنده استفاده محدود از آنها برای مجرمان است. در حالی که مطمئناً می توان از حساب های دوست یابی هک شده برای "ماهیگیری" استفاده کرد ، یک کلاسیک کلاسیک که در آن کلاهبرداری هویت داستانی را برای جلب قربانی خود در یک رابطه به منظور استفاده مالی از آنها فراهم می کند ، ارزان تر و آسان تر ساختن حساب های جعلی است..

البته مانند اکثر موارد موجود در فهرست ما ، این امکان وجود دارد که بتوانید برای اطلاعات شخصی از حساب شخصی استفاده کنید تا به سرقت هویت کمک کنید. نکته اصلی این است که هکرها به امید تحقق بخشی از فعالیت جنایی خود سعی در فروش هر آنچه در اختیارشان است قرار می گیرند.

روش شناسی

تیم ما لیست های مرتبط با کلاهبرداری را در سه بازار بزرگ وب تاریک یعنی Dream ، Point و Wall Street Market طی 5-11 فوریه 2018 بررسی کرد. لیست های مربوطه به منظور محاسبه متوسط ​​قیمت فروش جمع آوری و طبقه بندی شدند..

فهرست قیمت وب Dark Dark - فوریه 2018 - داده های خام.

درباره ما

Top10VPN.com بزرگترین وب سایت بررسی VPN در جهان است. ما بهترین خدمات VPN را برای کمک به حفظ حریم خصوصی مصرف کنندگان آنلاین توصیه می کنیم. ما همچنین قصد داریم از طریق منابع آنلاین و تحقیق رایگان خود به عموم مردم در مورد حریم خصوصی دیجیتال و خطرات امنیت سایبری آموزش دهیم.

برای آگاهی بیشتر در مورد نگرانی های مربوط به امنیت سایبری ، به بررسی اصلی ما درباره مالکیت VPN (2019) ، گزارش جهانی موبایل VPN (2019) یا شاخص رایگان ریسک VPN ما (اندروید) نگاهی بیندازید..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me