براساس تحقیقات جدید این مارک ، براساس تحقیقات جدید برند مبنی بر فروش غیرقانونی اطلاعات شخصی سرقت شده در وب تاریک ، ممکن است کل هویت آنلاین شما ارزش کمی بیش از 800 پوند داشته باشد (یا براساس نسخه آمریکایی این فهرست ، طبق اطلاعات جدید آمریکا ، اگر فقط در ایالات متحده آمریکا 1200 دلار باشید). ) اگرچه شاید تعجب آور نباشیم که جزئیات کارتهای اعتباری بیشترین داد و ستد است ، آیا می دانید کلاهبرداران هک می شوند Uber ، Airbnb ، Spotify و نتفلیکس حساب ها و فروش آنها برای هر کمی بیش از 5 پوند?

به نظر می رسد همه چیز در وب تاریک قیمتی دارد. پی پال حساب های با تراز سالم بالاترین قیمت را جذب می کنند (به طور متوسط ​​280 پوند). در انتهای دیگر مقیاس ، هک شده است تحویل یا تسکو حساب ها با کمتر از 5 پوند به فروش می رسند. مجرمان سایبری می توانند به راحتی از ساندویچ ناهار خود مبلغ بیشتری را صرف خرید گواهی نامه های سرقت شده برای حساب های خرید آنلاین مانند آرگوس (3 پوند) و ASOS (1.50 پوند).

یک فرد متوسط ​​دارای ده ها حساب است که هویت آنلاین خود را تشکیل می دهد که همه آنها هک شده و می توانند بفروشند. تیم ما از کارشناسان امنیتی ده‌ها هزار لیست را در سه بازار مشهور وب سایت تاریک ، Dream ، Point و Wall Street Market بررسی کردند. این وب سایت های رمزگذاری شده ، که فقط با استفاده از مرورگر Tor قابل دستیابی هستند ، به مجرمان اجازه می دهد تا اطلاعات شخصی سرقت شده ناشناس را به همراه انواع و اقسام موارد منع مصرف مانند مواد مخدر و اسلحه غیرقانونی بفروشند..

ما برای ساختن این لیست ، روی لیست هایی که شامل شناسه سرقت شده ، اکانت های هک شده و اطلاعات شخصی مربوط به انگلیس است ، متمرکز شده ایم فهرست قیمت وب تاریک. ما برای هر کالای متوسط ​​قیمت فروش را محاسبه کردیم و از دیدن آن شوکه شدیم 820 پوند اگر بخواهید تمام موارد ذکر شده را داشته باشید ، تمام هویت شخصی اش را می توان هزینه کرد.

برای کمک به مردم انگلستان که درک می کنند اطلاعات شخصی آنها چقدر ارزش دارد ، ما شاخص قیمت زیر را ایجاد کردیم.

قیمت های بازار تاریک

قیمت فروش توضیح داده شده است

امور مالی شخصی

جزئیات مالی هک شده تقریباً رایج ترین موارد ذکر شده ، کارتهای اعتباری به ویژه و با ارزش ترین آنهاست. قیمت های فروش 10٪ از مانده اعتبار موجود است ، با این حال نمونه های معتبری از آن پیدا کردیم پی پال لیست هایی که دو برابر آن را درخواست می کنند ، نشان دهنده تقاضای فعلی زیاد برای این حسابها.

یک نوع محبوب در فهرست در اینجا همان چیزی است که با عنوان "Fullz" شناخته می شود. این بسته های اطلاعاتی با شناسایی کامل "کامل" ، گاه یا با جزئیات مالی بسته بندی می شوند یا به طور جداگانه فروخته می شوند. ما لیست هایی با نام افراد ، آدرس صورتحساب ، نام مادر مادر ، شماره NI ، تاریخ تولد و سایر اطلاعات شخصی پیدا کردیم.

اثبات هویت

یک تاکتیک برتر در مورد جرایم سایبری ، ایجاد اعتباری به نام شخص دیگر است. به همین دلیل می بینیم که انواع و اقسام مدارک دیجیتالی هویت مورد معامله ، مانند اسکناس گذرنامه ، سلفی و صورتحساب ابزار مورد معامله قرار می گیرد. قیمت های بالا سادگی استفاده از چنین مواردی را برای ارتکاب کلاهبرداری نشان می دهد.

خرید آنلاین

ممکن است یک قدم بزرگ در کاهش قیمت وجود داشته باشد اما حساب های خرید اینترنتی هک شده فرصت زیادی برای کلاهبرداری فراهم می کنند. بیشتر دستها برای کمتر از 5 پوند تغییر می کنند ، بعضی دیگر خیلی کمتر از آن. ذخیره جزئیات پرداخت در آمازون یا تسکو ممکن است حسابها بسیار راحت باشد اما این امکان را برای دارندگان حساب در اختیار طیف وسیعی از کلاهبرداری قرار می دهد ، چنین کلاهبرداری ها اقدام به سفارش کالاهای گران قیمت و سرقت آنها می کنند.

بالاترین قیمت ها توسط حساب هایی صورت می گیرد که احتمالاً دسترسی به بیشترین اطلاعات شخصی ذخیره شده و همچنین به ارزش کالاهایی که می توانند به طور کلاهبرداری بدست آورند ، دسترسی دارند. هک شده ای بی حساب ها همچنین به ویژه جذاب هستند زیرا نه تنها به مجرمان اجازه می دهند تا خریداران را برای ارسال پول برای لیست های جعلی فریب دهند بلکه خرید کالاهای گران قیمت را نیز با وجوه صاحب حساب برای رهگیری و فروش در.

مسافرت رفتن

علیرغم قیمت متوسط ​​فروش کمتر از 6 پوند ، هک شد ایربنب حساب ها دنیای کلاهبرداری را برای خریدار باز می کنند. گزارش هایی مبنی بر هکرها در حال تغییر جزئیات پرداخت میزبان به منظور سرقت درآمد آنها وجود دارد. کلاهبرداران همچنین برای رزرو اقامت در ویژگی های حق بیمه و حتی سرقت میزبان ها ، حسابهای مهمانان بسیار معتبر را ربوده اند. Airbnb اقدامات امنیتی جدیدی را معرفی کرده است اما داستان های ترسناک همچنان در انجمن های این انجمن منتشر می شود.

همچنین گزارش هایی مبنی بر استفاده روس ها از حساب های Uber هک شده در اینجا گزارش شده است که کمی بیشتر از 5 پوند در اینجا می فروشند تا اسکناس های بزرگی را برای حال بارگذاری سفرهای که صاحب حقیقی هرگز انجام نداده است ، گاهی اوقات در آن طرف جهان.

دسترسی به سایر حسابهای مسافرتی ، مانند Booking.com, به مجرمان این فرصت را می دهد تا ایمیل های جعلی را به فریب افراد بخاطر پرداخت هزینه های بالا مربوط به تنظیمات سفر خود و همچنین سرقت جزئیات کارت اعتباری خود ارسال کنند.

سرگرمی

مانند بسیاری از حسابهای هک شده ای که در وب تاریک برای فروش پیدا کردیم ، این ورود به سیستم مسیری را برای سرقت هویت بالقوه ارائه می دهد. امتیاز اضافی این است که جنایتکاران فرصت طلب نیز می توانند محتوای را به صورت رایگان جریانی کنند ، حداقل تا زمانی که مالک واقعی متوجه آنها شود نتفلیکس یا Spotify حساب به خطر افتاده است هزینه کم این موارد نشانگر ظرفیت محدود برای استفاده مجدد است.

ارتباطات

هک شده اسکایپ از حسابها برای ارسال هرزنامه حتی در هنگام تأیید اعتبار از دو عامل استفاده شده است. پیام های هرزنامه گاهی حاوی پیوندهای فیشینگ به سایتهای محبوب مانند LinkedIn و Baidu هستند. حساب های تلفن همراه گنجینه ای از فرصت های کلاهبرداری است ، به ویژه با توجه به استفاده از پیام های پیامکی برای تأیید حساب بانکی به عنوان مثال. T-Mobile که در اینجا با میانگین قیمت 7.57 پوند به نمایش گذاشته شده است ، اخیراً هک شد.

تحویل

کلاهبرداران با راه اندازی کلاهبرداری های پیچیده شامل حساب های سرقت شده Paypal و eBay که از آنها برای خرید لوازم الکترونیکی گران قیمت استفاده می شود ، گرفتار شده اند. یک حساب هک شده DHL با مبلغ 7.49 پوند می تواند قطعه گمشده این معما باشد که به آنها امکان می دهد دست خود را روی کالاهایی بدست آورند ، که معمولاً آنها را دوباره می فروشند..

اجتماعی

با توجه به پتانسیل بیشتر برای ارائه اطلاعات شخصی کافی به منظور دستیابی به دسترسی به حسابهای مستقیم پرسودتر یا ارتکاب سرقت هویت ، فیس بوک با قیمت 3.74 پوند بیشتر از دو برابر دیگر حساب های رسانه های اجتماعی فروش می کند..

عکس های سلفی و پورنو غذایی اینستاگرام به نظر نمی رسد ارزش کلاهبرداری برای کلاهبرداران را داشته باشند اما اکانت های هک شده روی این سیستم عامل ، حتی اگر کمتر از 1 پوند باشد ، همچنان در بازار فروش هستند. برای چنین سرمایه گذاری کم ، می تواند برای ورود مجرمان سایبری جذاب باشد و ببیند که چه می توانند پیدا کنند که می تواند برای سرقت هویت مفید باشد.

پست الکترونیک

عرضه و تقاضا همان نقشی را که در اقتصاد عادی وجود دارد ، در بازارهای وب تاریک ایفا می کند. وب تاریک به معنای واقعی کلمه میلیون ها حساب ایمیل هک شده از بین رفته است و قیمت ها به همین دلیل پایین هستند. اگرچه دسترسی به ایمیل یک قربانی اغلب یک جنبه مهم برای کلاهبرداری آنلاین است ، اما به خودی خود به اندازه سایر حسابها مفید نیست. جزئیات کارت اعتباری به طور معمول در آنجا ذخیره نمی شود ، در حالی که ترساندن هزاران ایمیل به دنبال اطلاعات شخصی به اندازه سایر روشها کارآمد نیست.

امنیت شدید در Gmail مانند هشدارهای تأیید هویت دو عاملی و ورود به سیستم مشکوک ، قیمت را در مقایسه با ارائه دهندگان دیگر فقط به 75p کاهش می دهد ، زیرا دسترسی سریع می تواند باطل شود و جزئیات هک شده را بی فایده کند..

تحویل غذا

به نظر می رسد کلاهبرداران نیز گرسنه هستند ، هک سرویس های تحویل مواد غذایی مانند Deliveroo را به منظور تقلب سفارش دادن مواد غذایی گران قیمت و الکل هک می کنند. گزارش هایی مبنی بر پرداخت بیش از 500 پوند به حساب های هک شده وجود دارد که فقط 3.74 پوند در وب تاریک به فروش می رسند.

دوستیابی

این نوع لیست ها با کمترین میانگین قیمت در فهرست ما ارائه شده اند که نشان دهنده استفاده محدود از آنها برای مجرمان است. در حالی که مطمئناً می توان از حساب های دوست یابی هک شده برای "ماهیگیری" استفاده کرد ، یک کلاسیک کلاسیک که در آن کلاهبرداری هویت داستانی را برای جلب قربانی خود در یک رابطه به منظور استفاده مالی از آنها فراهم می کند ، ارزان تر و آسان تر ساختن حساب های جعلی است..

البته مانند اکثر موارد موجود در فهرست ما ، این امکان وجود دارد که بتوانید برای اطلاعات شخصی از حساب کاربری استفاده کنید تا سرقت هویت را فعال کنید. نکته اصلی این است که هکرها به امید تحقق بخشی از فعالیت جنایی خود سعی در فروش هر آنچه در اختیارشان است قرار می گیرند.

روش شناسی

تیم ما لیست های مرتبط با کلاهبرداری را در سه بازار بزرگ وب تاریک یعنی Dream ، Point و Wall Street Market طی 5-11 فوریه 2018 بررسی کرد. لیست های مربوطه به منظور محاسبه میانگین قیمت فروش جمع آوری و طبقه بندی شدند. قیمت ها به دلار USD جمع آوری و با نرخ فعلی نرخ ارز در زمان لیست (نرخ 1.39 دلار) به GBP تبدیل شدند. فهرست قیمت وب Dark Dark - فوریه 2018 - داده های خام

درباره ما

Top10VPN.com بزرگترین وب سایت بررسی VPN در جهان است. ما بهترین خدمات VPN را برای کمک به حفظ حریم خصوصی مصرف کنندگان آنلاین توصیه می کنیم. ما همچنین قصد داریم از طریق منابع آنلاین و تحقیق رایگان خود به عموم مردم در مورد حریم خصوصی دیجیتال و خطرات امنیت سایبری آموزش دهیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد موضوعات مربوط به امنیت و حریم خصوصی آنلاین ، از فهرست اصلی ریسک ما برای Android VPN های رایگان آندروید ، 2019 رایگان تحقیق در مورد مالکیت VPN ، فهرست قیمت هک ابزارهای هک (نسخه UK) یا نسخه به روز شده ما در فهرست قیمت Dark Dark Market (وب سایت Dark Dark Market Market) استفاده کنید. انگلستان).

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me