IPVanish je virtuální VPN pro torrenting a Kodi. Špičková kvalita přichází za cenu - ale musí? IPVanish může být o něco dražší než většina ostatních, existuje však způsob, jak jej získat zdarma. Čtěte dál a zjistěte jak.

Logo IPVanish

Pokud jste uživatelem systému iOS, máte štěstí. IPVanish nabízí sedmidenní bezplatnou zkušební verzi pro iOS, což znamená, že si můžete vyzkoušet plnou službu bez nutnosti předplatného.

IPVanish můžete vyzkoušet také na jiných zařízeních, a to využitím sedmidenní záruky vrácení peněz IPVanish. Musíte se rozdělit se svými penězi, ale bude to jen dočasné, pokud se rozhodnete nepokračovat ve službě po uplynutí týdne.

Čtěte dále a zjistěte, jak získat IPVanish zdarma, počínaje aplikací IPVanish pro iOS.

Jak získat IPVanish zdarma na iOS

 1. Přejděte na web IPVanish a najděte odkaz na jeho aplikaci pro iOS v App Store na kartě „Aplikace“. Případně otevřete na svém iPhonu nebo iPadu obchod s aplikacemi pro iOS a vyhledejte výraz „IPVanish“..

  Screenshoty stránky IPVanish iOS

 2. Stáhněte si aplikaci IPVanish pro iOS a vytvořte si účet z aplikace po dokončení instalace. Vše, co potřebujete k vytvoření účtu IPVanish, je e-mailová adresa a heslo - nejsou vyžadovány žádné další platební údaje.

  Screenshot z IPVanish iOS App Přihlášení

 3. Užijte si svou plnohodnotnou aplikaci IPVanish pro iOS po dobu sedmi dnů - nezapomeňte zrušit předplatné ze svého účtu iTunes dříve, než vyprší týden nebo bude automaticky nabitá za placený plán.

Jak získat IPVanish zdarma na všech ostatních zařízeních

Pokud nevlastníte iPhone nebo iPad, IPVanish nabízí namísto bezplatné zkušební verze sedmidenní záruku vrácení peněz bez dotazů.

Funguje na všech zařízeních, což je skvělé, protože IPVanish můžete používat až na 10 zařízeních najednou.

 1. Navštivte stránku Pricing na webu IPVanish a vyberte si jakýkoli plán - všechny mají stejnou záruku.

  Jak získat IPVanish zdarma

 2. Vyberte způsob platby a zadejte své údaje a vytvořte si účet IPVanish. Obdržíte aktivační e-mail, který potvrdí vaši e-mailovou adresu.

  Screenshot platebních metod IPVanish

 3. Stáhněte si aplikaci pro své zařízení z karty Aplikace na webu IPVanish.

  Screenshot stránky IPVanish Downloads Page

 4. Nainstalujte IPVanish, přihlaste se a vyzkoušejte jej na sedm dní bez rizika.

  Screenshot aplikace IPVanish pro MacOS

 5. Pokud se rozhodnete nevyužít IPVanish, nezapomeňte zrušit předplatné před uplynutím týdne z ovládacího panelu na webu. Stačí se přihlásit na stránce Můj účet, kliknout na „Předplatné“ a poté „Chci zrušit moje předplatné '.

  Screenshot z ovládacího panelu IPVanish

 6. Budete přesměrováni na jinou stránku, která vás požádá o potvrzení zrušení. Přejděte doprava dolů do dolní části stránky a klikněte na „Stále chci zrušit“.

  Screenshot z IPVanish Confirm Cancellation Page

  Vrácení peněz IPVanish je automatizované a zpracované do 10 pracovních dnů - není třeba odesílat e-maily ani mluvit s agentem podpory a není třeba přijít s důvodem, proč chcete zrušit.

Jak získat slevový kupón IPVanish

Není to úplně to samé, jak to získat zdarma, ale IPVanish nabízí na svém webu výběr kuponů, které vám pomohou získat placenou verzi za co nejlevnější..

Pokud jste se rozhodli, že budete platit za VPN (což vám plně doporučujeme), nemá smysl utrácet víc, než je třeba - zde je návod, jak získat slevový kupón IPVanish, který je zaručeně fungovat.

 1. Procházejte sekci kupónů na webu IPVanish (nebo klikněte na tento odkaz).
  Obrazovka slevového kuponu IPVanish
 2. Najděte dobu trvání předplatného IPVanish, která pro vás funguje - čím delší je předplatné, tím levnější IPVanish získá.
 3. Stačí kliknout na velké tlačítko Uložit a dostanete se na obrazovku vytvoření účtu IPVanish s vybranou slevou. Nebojte se, pokud se rozhodnete, že IPVanish není pro vás, máte stále nárok na vrácení peněz bez dotazů do sedmi dnů, i když jste použili kupón.

Je IPVanish Any Good?

Jedním slovem: ano, IPVanish je velmi dobrá.

Ze 74 VPN, které jsme v průběhu let zkontrolovali, je IPVanish jednou z absolutně nejlepších.

Za prvé, a co je nejdůležitější, IPVanish je extrémně bezpečné použít.

IPVanish využívá nejvyšší standardy kybernetické bezpečnosti k ochraně vašeho provozu a zařízení a zálohuje je pomocí přísných zásad nulových záznamů - nic, co děláte online, není sledováno ani ukládáno.

Je také rychlý - IPVanish neustále zavírá některé z nejvyšších rychlostí všech testovaných sítí VPN.

Je to docela drahé (konec konců, to je pravděpodobně důvod, proč jste na této stránce), ale věříme, že IPVanish stojí za peníze.

Pokud se chcete dozvědět více, klikněte na odkaz a přečtěte si naši úplnou recenzi IPVanish.

Kdo vlastní IPVanish?

Logo j2Global

Společnost IPVanish byla poprvé uvedena na trh v roce 2012 společností HighWinds Network Group, společností poskytující služby IP se sídlem na Floridě v USA.

Na začátku roku 2017 získala HighWinds Network Group společnost StackPath, další americká společnost s velkým portfoliem webových softwarů a společností..

Nakonec v polovině roku 2019 StackPath prodal IPVanish (a další ze svých VPN, Encrypt.me) společnosti J2Global, enormní, veřejně kotované technologické společnosti..

S tak jasnou a otevřenou firemní historií není o IPVanish mnoho tajemství - je to legitimní společnost s transparentní strukturou a odpovědným vlastnictvím.

Je IPVanish dobrý pro Firestick?

Screenshot obrazovky IPVanish homescreen na Amazon Fire TV Stick

Naši nestranní odborníci zjistili, že IPVanish je nejlepší VPN pro Amazon Fire TV Stick.

Máme rádi IPVanish na zakázku Fire TV Stick VPN aplikace, která zjednodušuje ochranu vašeho zařízení - není nikde tak frustrující jako některá konkurence.

Není to však jen hezká tvář. IPVanish pracuje skvěle na Fire TV Stick, protože odblokuje Netflix, má neomezené P2P, aby poskytoval nejlepší možný zážitek z Kodi, a jeho velmi rychlé stahování a odesílání rychlostí znamená, že budete sledovat ve vyrovnávací paměti Full HD bez HD.

Chcete-li zahájit stahování, můžete navštívit stránku IPVanish v Amazon Appstore nebo vyhledat IPVanish přímo v zařízení Amazon Fire TV..

Pokud se rozhodnete nakupovat před provedením konečné volby, sestavili jsme seznamy pro pět nejlepších VPN pro Amazon Fire TV Stick a nejlepší bezplatné VPN pro Amazon Fire TV Stick.

Pracuje IPVanish s Netflixem?

Ano, IPVanish pracuje s Netflixem.

Při našem testování jsme zjistili, že většina amerických serverů IPVanish pracuje na odemknutí US Netflix, i když mohou občas chvíli trvat, než načtou.

Televizní a filmoví fanatici si však dávejte pozor - IPVanish není zdaleka nejlepší VPN pro streamování.

I když IPVanish dělá s Netflixem dobrou práci, je to už dlouho, co jsme naposledy zjistili, že pracuje s BBC iPlayerem. Totéž platí pro řadu dalších populárních streamovacích služeb a knihovny Netflix mimo Ameriku.

Pokud chcete VPN, na kterou se můžete spolehnout pro všechny své oblíbené streamingové weby, podívejte se na nejlepší VPN pro streamování.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me