Podle nového výzkumu nezákonného prodeje hackerských nástrojů na temném webu je možné ponořit váš prst do podvodů online za méně než cenu kávy. Mezi nejlevnější obchodované položky patří falešné stránky a nástroje pro hackování hesel pro obrovské množství značek od Jablko a Facebook na Walmart a Amazonka, prodej za zhruba 2 $.

Další podrobnosti o dotčených webech a aplikacích naleznete v části Značky našich zjištění. Pro data zaměřená na Spojené království se podívejte na britské vydání Indexu cen tmavého webového trhu.

Také jsme zjistili, že za pouhých tak málo 125 dolarů můžete si koupit působivou sadu hackerských nástrojů, které by umožnily kybernetickou kriminalitu, od nakažení lidí malwarem až po hackerské sítě WiFi, to vše za účelem odcizení osobních informací k odcizení identity.

Mezi další hackerské nástroje pro změnu kapsy patří keyloggery (V průměru 2,07 USD), Hackerský software WiFi (3 $), Bluetooth hackerské nástroje (3,48 $) a dokonce mocný malware za mnohem víc, než většina lidí utratí za oběd (trojské koně pro vzdálený přístup, 9,74 $).

Na druhém konci stupnice jsme našli výkonná zařízení, která policie obvykle používá a která kazí buněčné věže a plechovky zachytit buněčná data, s nejvyšší verzí šířky pásma uvedenou na 50 000 dolarů.

Výstražně nízká bariéra vstupu do online podvodů se ještě šíří rozšiřováním internetu hacking manuály obvykle se prodává za 9 $ nebo méně nebo dokonce vrhá zdarma jako sladidlo s prodejem hackerských nástrojů.

Většina z nás má desítky online účtů, které lze hackovat pomocí správných nástrojů a technik. Náš tým bezpečnostních expertů zkontroloval desítky tisíc záznamů na pěti z nejpopulárnějších temných webových trhů; Sen; Směřovat; Wall Street Market; Berlusconi Market; a Říše. Tyto šifrované webové stránky, kterých lze dosáhnout pouze pomocí prohlížeče Tor, umožňují zločincům anonymně prodávat hackerské nástroje spolu se všemi druhy dalších pašeráků, jako jsou nedovolené drogy, ukradené informace a zbraně.

Zaměřili jsme se na seznamy obsahující hackerský software a hardware, digitální soubory používané při podvodech, průvodce online podvody a podvodné účty, abychom vytvořili toto vydání Index cen temného webu. Analyzovali jsme každý výpis a vypočítali průměrné prodejní ceny pro kategorie prodaných položek, abychom pomohli britské veřejnosti pochopit, jak snadné je začít s podvodníkem v nováčcích.

Index cen temného webového trhu - hackerské nástroje (červenec 2018 - americké vydání)

Zboží na prodej Průměrná prodejní cena
Nástroje Vlastní soubory nástroje pro hackování hesel 1,96 $
Keylogger 2,07 USD
Phishing 2,28 $
Hackerský software WiFi 3,00 $
Software pro hackování Bluetooth 3,48 $
FBI / NSA Hacking Tools 5,64 $
Malware pro podvody s kryptoměnou 6,07 $
Hackerský software 8,77 $
Trojan pro vzdálený přístup 9,74 $
Nástroje pro anonymitu 13,19 USD
Šablony padělků 13,97 $
Carding Software 44,37 $
Malware 44,99 $
Software pro hackování hesel 50,64 $
Malware pro kryptoměnu 73,74 $
Podvodný účet 145,05 $
Souprava simulátoru buněčné věže 28 333,33 $
Průvodci Malware 0,99 $
Phishing 2,49 $
Poštovní systém Stealth 3,35 $
Hacking účtu 3,91 $
WiFi hacking 6,35 $
Proplatit 7,76 $
Carding 10,61 $
Bezpečnostní obtok 17,54 $
Dark Web 31,20 $
Využívat 2 536,56 $

Zdroj: Seznamy tmavého webového trhu shromážděné ve dnech 2. až 25. července 2018. Sledované trhy byly Dream, Point, Wall Street Market, Berlusconi Market a Empire Market. Ceny sbírané v USD a přepočtené na GBP směnným kurzem v okamžiku kótování.


Prodejní ceny jsou vysvětleny

Vlastní soubory nástroje pro hackování hesel

Četné programy pro praskání heslem jsou pouze na Googlu, a to i na běžném webu. Legitimně užitečné pro zvýšení bezpečnosti serveru objevením slabých hesel, mohou být také zneužity škodlivě.

Podnikaví hackeři, kteří vyžadují správnou konfiguraci pro každý cíl, prodávají soubory obsahující přizpůsobená nastavení pro téměř jakoukoli aplikaci nebo web, na který si vzpomenete, od e-mailu a sociálních médií až po hraní her a online nakupování. Každý z vás obvykle nastaví zpět jen 1,96 $. Seřadili jsme seznam značek, které jsme našli, s takovými soubory inzerovanými, ale denně se objevuje mnohem více.

Keylogger

Jednoduchý, ale efektivní software, který zachytí každý stisk klávesy v počítači. Lze jej nainstalovat několika způsoby, včetně vzdáleně, a podvodníci ho používají k zachycení přihlašovacích údajů a podvodnému přístupu k účtům. Průměrná cena na temném webu byla pouhých 2,07 USD.

Phishing

Phishing - nebo podvodný pokus o získání osobních údajů předstíráním, že je důvěryhodnou entitou, jako je oblíbená webová stránka nebo finanční instituce - je jedním z nejčastějších způsobů, jak kyberzločinci ukradnou nejen přihlášení, ale to, co hackeři kreditní karty nazývají „fullz“, nebo plný balíček identifikačních informací, které umožňují krádež identity.

Zjistili jsme, že na tmavém webu se šíří hotové phishingové stránky pro nejoblíbenější spotřebitelské značky na světě, čímž se cena snižuje na téměř jednotných 2,07 USD. Zjistili jsme, že jediné značky, které stojí víc, než jsou tyto, byly Jablko, více než dvojnásobek ceny za 5,11 $ a Netflix za 3,54 $, což naznačuje větší hodnotu jejich zákazníků vůči podvodníkům.

Hackerský software WiFi

Tento typ softwaru je určen k testování a zlepšení zabezpečení bezdrátové sítě vynucením hesel a čicháním přenášených dat. Může být nezákonné používat jej v síti bez povolení jeho vlastníka, ale to nezabrání hackerům, kteří jsou odhodláni ukrást vaše data..

Je možné přistupovat k tomuto typu softwaru zdarma na běžném webu, takže temní prodejci webů prodávají levně ($ 3) a mají tendenci nabízet balíčky včetně dalších zdrojů a dokonce i zákaznickou podporu, aby lákali kupce..

Software pro hackování Bluetooth

Hackerský software Bluetooth, který jsme objevili, měl velmi specifický účel: hacknout chytré telefony a volat na prémiová čísla a zvyšovat náklady na účty obětí. Průměrné náklady byly 3,48 $.

Typičtější typ hackování Bluetooth se obvykle provádí pomocí hardwarových gadgetů prodávaných na běžném webu.

FBI / NSA Hacking Tools

Série úniků amerických zpravodajských agentur v oblasti kybertoolů v posledních letech přinesla některé velmi silné hackerské nástroje do veřejné sféry a pravděpodobně vedla ke zvýšení počítačové kriminality. Obrovské balíčky tohoto profesionálního softwaru se obchodují za cenu piva (5,64 $), přestože teoreticky stojí tisíce dolarů.

Objevili jsme seznamy nabízející nástroje, které by mohly načíst odstraněné texty ze smartphonů; obtokové obrazovky; najít hesla pro šifrované zálohy; extrahovat data z cloudových služeb; dešifrování položek chráněných BitLockerem, TrueCryptem a dalšími šifrovacími službami; načíst hesla z mnoha aplikací; a mnohem víc než to.

Podvod s kryptoměnou & Horník Malware

Kryptoměna, jako je bitcoin nebo Monero, je pro kyberzločince velmi atraktivní vzhledem ke svému potenciálu pro anonymní transakce a prudkou hodnotu. Našli jsme dva typy malwaru vztahující se k kryptografii: nástroje pro odcizení nebo vytvoření.

Malware nebo škodlivý software má tendenci být implantován do počítačů obětí, což způsobuje neplechu. Šifrovací malware, který jsme našli, se prodává za 6,07 $ a slibuje, že ukradne bitcoiny cíle, v současné době se v době psaní obchoduje za více než 7 800 $.

Protože centrální banka nevydává nové bankovky, jsou kryptoměny vytvářeny „těžbou“, tj. Prováděním výpočtů potřebných k ověření transakcí. Jednoduše řečeno, vzhledem k tomu, že je obtížnější to úspěšně dokončit, protože horníci soutěží o dokončení výpočtů, čím více výpočetní síly máte, tím více měny můžete vygenerovat. Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je nakazit co nejvíce lidí těžařským malwarem a spustit tento proces na pozadí na více počítačích.

Malware, který jsme našli, byl spíše pro Monero než pro bitcoiny, protože je méně cenný - v době psaní se obchodoval za 141 USD -, a proto se snáze těžil. Přesto tento malware na temném webu nařizuje průměrně 73,74 $, a někdy i mnohem víc.

Hackerský software

Toto je „catch-all“ kategorie, která zahrnuje další druhy hackerských nástrojů, které jinde v našem indexu nejsou zahrnuty. Obsahuje nástroje pro kontrolu zůstatků kreditních karet, obtoky telefonních hesel a nástroj pro hackování počítačů pomocí protokolu vzdálené plochy.

Trojan pro vzdálený přístup

Tato obzvláště ošklivá zátěž malwaru umožňuje hackerovi převzít plnou kontrolu nad počítačem. Nejenže mohou protokolovat všechny vaše stisky kláves a přistupovat k soukromým souborům, aby se dopustili krádeže identity a podváděli vás, ale bohužel je také běžné, že voyeurs používá tyto tzv. RAT pro špionáž webkamery..

Našli jsme několik výpisů pro notoricky známý a extrémně silný RAT Blackshades RAT, který je podle všeho infikován více než půl milionem zařízení. Tento trojan také umožňuje hackerům zahrnout napadené počítače do botnetu. Našli jsme také RAT pro použití v operačním systému Android. Průměrná cena těchto výkonných nástrojů byla pouhých 9,74 USD.

Nástroje pro anonymitu

Rookie hackeři mohou platit za pokrytí svých stop řadou anonymních nástrojů, které obchodují v průměru za 13,19 USD. Mezi ně patří vlastní webové prohlížeče, jako je silně upravená verze Firefoxu dabovaného FraudFox VM, a kryptery, nástroje, které zakrývají malware jako neškodné soubory. Našli jsme také anonymní spoofery SMS a telefonních hovorů pro použití v podvodech, z nichž každá stojí méně než 1 $.

Šablony padělků

Našli jsme širokou škálu digitálních šablon pro bankovní výpisy, pomůcky, pasy, výplaty a řidičské průkazy s podrobnými průvodci, jak je efektivně používat. Typická cena za tyto soubory byla 13,97 $, což odráží jejich hodnotu, pokud byla použita v kombinaci s odcizenými informacemi k otevření úvěrových linek.

Carding Software

Při použití s ​​levným a snadno dostupným hardwarem tento velmi výkonný software umožňuje umělcům klonovat kreditní a debetní karty a mění ruce v průměru 44,37 USD. Prostřednictvím oficiálních kanálů prodává za více než 2 600 $.

Software pro hackování hesel

Našli jsme široké cenové spektrum pro sušenky hesel. Nejdražší bylo přes 750 dolarů na program navržený pro rozbití účtů v populárním kanadském věrnostním programu, který je již předmětem vysokého profilu útoku. Více obyčejné byly programy navržené k brute síle hesla pro sociální média, s Facebookem a Instagram silně cílený, a obecnější crackers účtu slibovat přístup k Netflix, Spotify a Amazon mezi ostatními, stát hodně dolů pod $ 10r

Malware

Mezi malware, který jsme našli (v průměru stojí 44,99 USD), byly vlastní instance ransomwaru, které zamknou váš počítač a trvale zašifrují jeho obsah, pokud není zaplaceno výkupné. Prodejci se chlubili, že jejich malware nebyl detekovatelný antivirem a že by mohl být upraven podle vašich vlastních preferencí. Také jsme našli Blackhole exploit kit na prodej, metoda šíření malwaru a jednou popsaná jako nejznámější malware svého druhu.

Podvodný účet

Nezbytnou součástí úspěšného podvodu bude často bezpečný cíl pro špatně získané zisky, ať už se jedná o nepříznivý účet nebo poštovní adresu bez spojení s podvodníkem. To se odráží v relativně vysokých nákladech na takové položky na temném webu, na našem indexu 145,05 USD.

Našli jsme záznamy pro účty Swiss Post, které prohlašují, že byly plně ověřeny a „nebyly hacknuty - nikdo neví o jejich existenci, takže je můžete bezpečně používat“. Našli jsme také staré a ověřené obchodní účty Paypal a další podobné účty.

Souprava simulace Cell Tower

Tyto sady vás mohou nastavit až na 50 000 $, ale jsou to neuvěřitelně výkonná zařízení, známá jako chytače IMSI nebo více hovorově jako „rejnokové“ a obvykle je používají policie a zpravodajské služby k tajnému zachycení provozu mobilních telefonů. Hacker, který vlastní některý z nich, může spoofovat na věži mobilního telefonu, která vysílá signály, které nutí blízká zařízení k připojení, identifikaci a odesílání textů a hovorů prostřednictvím falešné věže. Tato dragnet nabírá neuvěřitelné množství dat, aby hacker mohl využít.

Průvodci

Díky temné síti není dostatek znalostí nebo technických zkušeností překážkou úspěšného páchání počítačové trestné činnosti. Nejen, že jsou k dispozici nástroje pro výměnu kapes, ale také manuály ke spáchání těchto skutků jsou rovněž levné a snadno dostupné.

Stejně jako průvodce krok za krokem, jak hackovat účty nebo infikovat lidi malwarem, jsme také objevili exploity k prodeji. Tyto výpisy byly někdy velmi drahé (více než 9 000 USD v jednom případě) a slíbily se podělit se o podrobnosti o zranitelnostech, které by kupujícího snížily zisk o tisíce liber.

Další rušivější průvodci inzerovali metody cílení na mladou uživatelskou základnu populární videohry Minecraft pro infekci s trojskými koněmi pro vzdálený přístup diskutovanými výše.

Hackers Toolkit

Vybrali jsme následující sadu nástrojů, která by rádému hackerovi umožnila spáchat online podvod nejčastějšími způsoby a zároveň se vyhnout detekci, abychom určili finanční překážku vstupu do tohoto typu počítačové kriminality. Celkové průměrné náklady byly 125,71 USD.

Položka Průměrná prodejní cena
Nástroje pro anonymitu 13,19 USD
Carding Software 44,37 $
Malware pro podvody s kryptoměnou 6,07 $
Keylogger 2,07 USD
Malware 44,99 $
Phishing 2,28 $
Trojan pro vzdálený přístup 9,74 $
Hackerský software WiFi 3,00 $
CELKOVÝ 125,71 USD

Cílené značky

Našli jsme vlastní soubory phishingových stránek a nástrojů pro hackování hesel v prodeji pro více než 60 hlavních aplikací a webů. Za zhruba 2 $ jsou tyto položky navrženy tak, aby nejen poskytovaly podvodníky těmto konkrétním účtům, ale také dostaly dostatek místa do vašich osobních údajů, aby spáchaly krádež identity. Jakmile hacker shromáždí dost vašich osobních informací, může otevřít vaše kreditní linky ve vašem jménu a způsobit vám velké problémy, které mohou být život pozměňující a časově náročné na vyřešení.

Toto jsou některé z největších značek, které jsme našli. Úplný seznam najdete v naší sadě údajů o značkách temného webového trhu.

Značka Průměrná prodejní cena
Jablko 5,11 $
Netflix 3,54 $
Facebook 2,07 USD
Uber 2,07 USD
Yahoo 2,07 USD
Walmart 2,07 USD
Comcast 2,07 USD
Taco Bell 2,07 USD
Amazonka 1,71 $
Spotify 1,62 $

Metodologie

Náš tým zkontroloval všechny záznamy související s podvody na pěti z největších temných webových trhů, Dream, Point, Wall Street Market, Berlusconi Market a Empire Market ve dnech 2. – 25. Července 2018. Příslušné záznamy byly shromážděny a roztříděny za účelem výpočtu průměrného prodeje. ceny. Ceny byly sbírány v USD a převedeny na GBP za použití směnného kurzu v okamžiku zařazení na kurz (kurz 1,31 $)..

Index cen temného webového trhu: hackerské nástroje (červenec 2018)

Odcizení cen spotřebitelských dat naleznete v hlavním vydání Indexu cen Dark Web Market Index.

O nás

Top10VPN.com je největší web s recenzemi VPN na světě. Doporučujeme nejlepší služby VPN, které pomáhají chránit soukromí spotřebitelů online. Naším cílem je také vzdělávat širokou veřejnost o rizicích digitálního soukromí a kybernetické bezpečnosti prostřednictvím našich bezplatných online zdrojů a výzkumu.

Chcete-li se dozvědět více o zabezpečení online, podívejte se na náš původní bezplatný index rizika VPN pro Android, vyšetřování vlastnictví VPN nebo nejnovější vydání našeho indexu temných webových cen v USA..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me