My Expat Network je druh VPN, o ktorej ste sa v reálnom živote možno dopočuli, nielen online.

Vďaka úzkemu zameraniu na streamingové stránky v niekoľkých krajinách sa stala populárnou medzi európskymi vysťahovalcami žijúcimi v zahraničí, najmä medzi britskými..

Môže sa však postaviť proti konkurencii zameranej viac na súkromie?

My Expat Network sme prešli náročným štandardizovaným testovacím procesom, aby sme zistili, aké je dobré, odpovedáme na tieto a ďalšie otázky, ako napríklad:

 • Je moja expatická sieť dobrou sieťou VPN pre Veľkú Britániu?
 • Aké dobré je to pre streamovanie?
 • Je moja expatická sieť legitímnou sieťou VPN?
 • Je používanie siete My Expat Network bezpečné a legálne?
 • Funguje moja sieť Expat skutočne??

To, čo sme našli, bolo celkom zaujímavé. Moja expatská sieť nemusí byť najlepšou sieťou VPN, ktorú sme kedy skontrolovali, ale určite ponúka niečo jedinečné.

Contents

Prehľad

Moji profesionáli v sieti Expat & Zápory

Pros

 1. Nedochádza k únikom IP, DNS alebo WebRTC
 2. Najširšia škála streamovaných stránok, ktoré sme videli
 3. Rýchly a priateľský zákaznícky servis
 4. Lacnejšie ako niektorí konkurenti
 5. Protokol tajnosti bude fungovať v niektorých cenzurovaných regiónoch

Zápory

 1. Nie je zameraná na súkromie
 2. Zbytočné zaznamenávanie údajov
 3. Docela pomalé rýchlosti
 4. Pomerne obmedzená sieť

Zhrnutie môjho sieťového kľúča Expat

Najvyššia rýchlosť sťahovania

Zásady protokolovania

Netesnosti IP, DNS alebo WebRTC

jurisdikcie

servery

IP adresy

krajiny

US Netflix

torrenting

Pracuje v Číne

podpora

Najlacnejšia cena

Oficiálna web stránka

44.19Mbps
Niektoré denníky používateľov
žiadny
Hongkong (pod tlakom z Číny)
120
Nezverejnené
12
Áno
neobmedzený
žiadny
E-mail, online zdroje
6,00 $ / mesiac počas 24 mesiacov
My-expat-network.com

Toto sú titulky, ale o Mojej cudzej sieti sa dozvieme oveľa viac. Zistite nižšie.

o & Zásady protokolovania

Kto je moja zahraničná sieť?

Panoráma z hongkonguSlužbu My Expat Network prevádzkuje spoločnosť My Expat Network Ltd., ktorá bola založená v Hongkongu v marci 2011.

Zamerala sa vždy na poskytovanie expatov s prístupom k streamovacím službám z ich domovských krajín – líši sa to od väčšiny komerčných poskytovateľov VPN, ktorí kladú rovnaké, ak nie väčšie zameranie na súkromie a bezpečnosť..

Hodnotili sme Hongkong ako jedno z najlepších miest na Zemi kvôli súkromiu, ale bohužiaľ realita situácie je teraz zložitejšia.

Samotný Hongkong má veľmi liberálne zákony o údajoch, ktoré boli historicky ideálne na prevádzkovanie VPN, ale jeho blízkosť a nestabilný vzťah s pevninskou Čínou sťažili predpovedať, či to tak bude aj v budúcnosti..

Výkonný riaditeľ Hongkongu Carrie Lam v poslednej dobe dohliadal na blokovanie najmenej jednej služby VPN v regióne. Nemôžeme zaručiť, že moja expatická sieť nebude v budúcnosti ohrozená ani zakázaná, a to ani s najlepšími úmyslami..

Zásady protokolovania

Skutočne môžete povedať, že súkromie nie je predmetom mojej siete Expat. Nepodarilo sa nám nájsť žiadne protokolovacie pravidlá ani zásady ochrany osobných údajov pre VPN online – iba jednu pre web.

Po rozhovore so zákazníckym servisom sme zistili, že sieť My Expat Network neprihlási aktivitu používateľov, ale zaznamená:

 • Vaša IP adresa
 • Čas a dátum pripojenia
 • Umiestnenie servera každého pripojenia

My Expat Network uchováva tieto údaje až dva roky.

Je to jednoducho príliš veľa údajov – vytvára podrobný obraz o vašej online aktivite a úplne by sa anonymizovalo, že ste boli ktokoľvek pre prístup k týmto denníkom.

Tiež si myslíme, že siete VPN by mali poskytovať transparentné správy o tom, čo robia so svojimi zákazníckymi údajmi, a to aj v prípade, že ich hlavným zameraním nie je súkromie – ako je to v tomto prípade.

rýchlosť & Spoľahlivosť

Potvrdenie pre poskytovateľa zameraného na streamovanie

Ako VPN zameraná na streamovanie sme dúfali, že sieť My Expat Network bude mať trvalo dobrú rýchlosť, najmä pri pripojení k serverom v okolí.

  PrivateVPN Review

Bohužiaľ to tak nebolo.

Rýchlosť vyplýva z nášho fyzického umiestnenia v Londýne (optické spojenie s rýchlosťou 100 Mb / s) na testovací server v Londýne.

Pred použitím siete My Expat Network:

 1. Stiahnuť ▼Mbps

  98,73

 2. NahraťMbps

  98,37

 3. Recenzia siete My Expat Networkpingpani

  7

Po pripojení k sieti My Expat Network:

 1. Stiahnuť ▼Mbps

  44.19

 2. NahraťMbps

  87,94

 3. Recenzia siete My Expat Networkpingpani

  55

Strata rýchlosti sťahovania pri spustení siete My Expat Network: 55%

Ping bol prekvapivo zlý – 55ms v rovnakom meste – Preto by sme pri pripojení k tomuto poskytovateľovi neodporúčali hranie.

Jediným serverom s dostatočne nízkou latenciou na hranie s niečím ako dobrým pingom bolo Holandsko o 14 ms.

Z globálneho hľadiska boli rýchlosti dosť ohromujúce a často nestačili na streamovanie videa bez toho, aby sa ukladali aspoň niektoré vyrovnávacie pamäte:

 • USA: 22.27Mbps (Stiahnuť ▼) & 44.57Mbps (Upload)
 • Nemecko: 34.63Mbps (Stiahnuť ▼) & 90.96Mbps (Upload)
 • Nórsko: 28.7Mbps (Stiahnuť ▼) & 68.1Mbps (Upload)
 • Austrália: 6.29Mbps (Stiahnuť ▼) & 21.9Mbps (Upload)

Najlepšie rýchlosti, ktoré sme videli, boli v Holandsku, ktoré zaznamenalo pokles rýchlosti sťahovania o 34% a najhoršie v Austrálii, ktorá zaznamenala pokles o 94%.

Celkovo majú tieto rýchlosti potenciál spôsobiť dosť neuspokojivý zážitok zo streamingu, najmä ak chcete sledovať obsah 4 K alebo dokonca HD.

Umiestnenie servera

Obmedzené na Európu, Severnú Ameriku a Austráliu

Globe s modrou vlajkou12CountriesObrázok mestskej krajiny12CitiesObrázok ružovej značkyNezverejnený počet adries IP

Sieť servera My Expat Network je zameraná na poskytnutie prístupu k streamovacím službám iba v rámci 12 krajín.My Expat Network je ponúkaná v 12 krajinách

Slúži týmto krajinám dobre, ale ponúka nič mimo nich. To znamená, že čím ďalej sa dostanete z týchto regiónov, tým nižšie rýchlosti môžete očakávať.

Ak však chcete mať prístup iba k serveru VPN napríklad v Spojenom kráľovstve, váš poskytovateľ VPN, ktorý má vo vašej blízkosti veľa serverov, nezmení váš výkon. Keďže sa My Expat Network zameriava výlučne na streamovanie obsahu z určitých krajín, je rozumné, že ich sieť serverov je obmedzená.

Bolo by však pekné, keby sa jej sieť v budúcnosti rozrástla a nič nebráni v pridávaní ďalších serverov v týchto 12 krajinách..

V súčasnej dobe My Expat Network tvrdí, že má iba 120 serverov v týchto 12 krajinách bez verejného vyhlásenia o tom, koľko rôznych adries IP udržuje.

Streaming & torrenting

Skoro každá streamingová služba, ktorú si môžete predstaviť, nie je to torrent

Vzhľadom na svoje konkrétne zameranie sme tu skutočne očakávali, že sa rozsvieti sieť My Expat.

A vôbec sme neboli sklamaní z toho, čo sme videli.

Bez problémov sme získali prístup k obľúbeným položkám ako BBC iPlayer a US Netflix, ale sieť My Expat Network ide ďalej ako tieto základy.

Na jej webovej stránke je televízny sprievodca s úplnou sadou streamovacích služieb, ku ktorým máte prístup z Veľkej Británie, USA, Austrálie, Kanady, Švédska, Nórska, Dánska, Holandska, Španielska, Francúzska a Talianska..Snímka obrazovky Sprievodcu sieťou My Expat Network TV Guide

Výber je výnimočný.

Jedinou vecou, ​​ktorá tu umožňuje moju expatickú sieť, sú jej rýchlosti, ktoré vám bránia v tom všetkom sledovaní v rozlíšení Full HD..

torrenting

Prevádzka P2P je povolený v sieti My Expat Network.

S jeho zbytočnými postupmi protokolovania však, neodporúčame to.

Nízke rýchlosti nie sú ideálne ani na sťahovanie ani na nasadenie veľkých súborov.

Bypassing cenzúra

Protokol tajnosti v Číne nebude vždy fungovať

My Expat Network obsahuje tajnú voľbu pre všetky svoje servery – skvelé správy, ak chcete sledovať televíziu, keď žijete, pracujete alebo navštevujete región s obmedzeným internetom.

Podľa zákazníckych služieb funguje protokol tajnosti v roku 2007 niektorí regióny Číny, niektorí času, ale nie všade.

Nepodarilo sa nám nájsť veľa svedectiev zákazníkov o tom, že funguje v obmedzených oblastiach.

Ak už máte sieť My Expat Network, možno by stálo za to ju navštíviť v Číne, ale ak chcete zaručiť prístup k bezplatnému internetu, odporúčame vám použiť spoľahlivejšiu VPN pre danú krajinu..

  Recenzia aplikácie TunnelBear

Ďalšou vecou, ​​ktorú treba mať na pamäti, je sieť My Expat Network Protokol utajenia nie je v systéme iOS k dispozícii.

plošiny & prístroje

Podpora smerovača je veľkým bonusom

aplikácie

Logo systému WindowswindowsLogo MacgumákLogo iOSiOSLogo AndroidAndroidLogo pre systém LinuxlinuxLogo smerovačaRouter

Všetky základy sú zahrnuté v sieti My Expat Network. Má vlastné aplikácie pre Windows, Mac, iOS, Android a Linux.

Nenašli ste žiadne rozšírenia prehľadávača pre službu My Expat Network. Sada aplikácií, ktoré sú k dispozícii, však stále vyhovuje prevažnej väčšine telefónov a počítačov.

Najlepšie zo všetkého je, že moja Expat sieť môže byť nainštalovaná na váš domáci smerovač – obsahuje dokonca komplexných sprievodcov, ktorí vám to pomôžu. Vrátime sa k tomu, prečo je to o chvíľu také úžasné.

Herné konzoly & Streamovacie zariadenia

Logo AppleTVAppleTVLogo Amazon Fire TVAmazon Fire FireLogo ChromecastChromecastLogo NintendonintendoLogo PlayStationHracia stanicaLogo RokurokuLogo Xboxxbox

K dispozícii je špeciálna aplikácia Amazon Fire TV, ktorá je ideálna sama osebe alebo na použitie s mediálnymi aplikáciami ako Kodi alebo Roku.

Ako sme už uviedli, sieť My Expat Network sa dá kúpiť aj na vopred nakonfigurovanom smerovači alebo nainštalovaná na ľubovoľnom smerovači kompatibilnom s DD-WRT..

Je to skvelé, pretože vám umožňuje prevádzkovať sieť VPN súčasne na všetkých vašich zariadeniach – čo potenciálne umožňuje priame pripojenie celého internetu k domovskej krajine..

Používanie smerovača je tiež najlepším spôsobom nastavenia VPN na mnohých mediálnych zariadeniach, ktoré nepodporujú aplikácie VPN. Patria sem Apple TV a herné konzoly ako Xbox One, PlayStation 4 a Nintendo Switch.

V závislosti od vybraného platobného plánu vám sieť My Expat Network umožňuje súčasne pripojiť buď jedno alebo päť zariadení, ale ak ho nainštalujete do smerovača, môžete sa pripojiť ľubovoľným počtom používateľov..

šifrovanie & zabezpečenia

Žiadne úniky IP, DNS alebo WebRTC

protokoly

šifrovanie

zabezpečenia

Pokročilé vlastnosti

IKEv2 / IPSec

L2TP / IPSec

OpenVPN (TCP / UDP)

AES-256

Ak vás tieto podmienky zmiažu a chceli by ste sa dozvedieť viac, prečítajte si náš slovník VPN.

Moja sieť Expat využíva AES-256, čo je jedny z najsilnejších dostupných a momentálne nefunkčných šifrovacích kódov, čo je z bezpečnostného hľadiska vynikajúce znamenie.

Použitý protokol sa líši v závislosti od toho, ktoré zariadenie používate. Windows aj MacOS využívajú OpenVPN – dobre dôveryhodný a všestranný protokol. iOS je na IKEv2, čo je tiež skvelé, a náš preferovaný protokol pre mobilné pripojenia.

Aplikácia pre Android však používa L2TP, čo je zastaraný Štandardné. Existujú horšie protokoly, ale radi by sme videli, ako sa moja expatická sieť presunie na IKEv2 pre Android..

Neexistuje žiadny prepínač zabíjania, čo znamená, že ak vaše pripojenie k serveru VPN poklesne, vaša IP adresa zostane úplne odkrytá. Je to nevyhnutné, ak si chcete zachovať bezpečnosť, súkromie alebo anonymitu vášho pripojenia VPN.

Nevideli sme však žiadne úniky DNS, IP alebo WebRTC, čo je dobrým znamením pre vaše súkromie aj bezpečnosť..

Jednoduchosť použitia

Aplikácia Tray je zastaraná, ale funkčná

Ako nainštalovať & Nastaviť sieť My Expat

 • Snímka obrazovky vlastných aplikácií dostupných na stiahnutie z webovej stránky siete My Expat Network

  Jednoducho kliknutím stiahnite príslušnú aplikáciu pre svoje zariadenie.

 • Snímka obrazovky sprievodcu inštaláciou aplikácie My Expat Network pre systém Windows

  Pred začatím inštalácie budete musieť súhlasiť so zmluvnými podmienkami.

 • Snímka obrazovky priebehu zobrazujúca inštaláciu aplikácie My Expat Network pre systém Windows

  Indikátor priebehu je dobrým ukazovateľom toho, ako dlho vám zostáva – v našom prípade to trvalo menej ako 30 sekúnd.

 • Snímka obrazovky prihlasovacej obrazovky My Expat Network v systéme Windows

  Nepokúšajte sa prihlásiť pomocou svojej e-mailovej adresy, pretože to nebude fungovať – ​​vaše používateľské meno vám bude pridelené pri registrácii.

 • Snímka obrazovky, ako vyzerá aplikácia My Expat Network po pripojení k systému Windows

  Vybraté miesto vám pomôže vyplniť farbou, aby ste vedeli, že ste chránení.

 • Ukážka protokolov o pripojení dostupných v aplikácii Windows pre moju expatickú sieť

  Stav pripojenia a denníky môžete zobraziť na samostatnej obrazovke, ak si budete priať.

 • Snímka obrazovky ponuky nastavení v aplikácii systému Windows My Expat Network

  Nastavenia sú neuveriteľne obmedzené a väčšina ľudí s nimi pravdepodobne nebude hrať.

  Recenzia PureVPN

Je to rok 2023: od platenej služby VPN očakávame viac ako len aplikáciu na paneli.

Bohužiaľ toto všetko ponúka moja expatická sieť na počítačoch Mac a PC.

Aplikácia na paneli (aplikácia na paneli s ponukami v systéme Mac) môže byť mätúca pre používateľov, ktorí ju neočakávajú, a zbytočne zvyšuje aj krivku učenia. Považujeme to za zvláštnu voľbu, pretože cieľové publikum My Expat Network je menej dôvtipné.

Akonáhle sa dostanete na kĺb klienta, je to dosť ľahké na použitie, hoci. Určite sme videli horšie rozhrania.

Ponuky sú dosť obmedzené, ale to viac kvôli nedostatku funkcií ako zlý dizajn.

Ak máte predplatený balík pre jednu krajinu, váš účet bude obmedzený len na jedno zariadenie, zatiaľ čo balík pre všetky krajiny a zariadenia vám umožní pripojiť naraz až päť zariadení naraz..

Balíček pre jednu krajinu vás tiež obmedzí na Mac / PC / router alebo na tablet / mobil, takže pred pokusom o inštaláciu sa uistite, či máte ten pravý..

Zákaznícka podpora

Obmedzené zdroje, ale rýchle a užitočné odpovede z podpory

E-mailová podpora 24/7

Zdroje online

Áno
Áno

K dispozícii sú zdroje online, ale nepokrývajú všetko a môžu byť mätúce pri navigácii, čo zvyšuje pravdepodobnosť priamej interakcie s podporou zákazníka..

Moja sieť Expat nenabízí live-chat, čo znamená, že sa musíte spoľahnúť na systém predaja e-mailov v starej škole.Ukážka lístka zákazníckej podpory My Expat Network

Celkovo však naša skúsenosť s týmto e-mailovým systémom bola celkom dobrá. Odpovede na naše otázky vždy prichádzali do niekoľkých hodín a často do niekoľkých minút a vo všeobecnosti sme zistili, že sú veľmi užitočné.

Live-chat by bol ľahší pre všetkých zúčastnených, ale tím podpory My Expat Network sa bez neho darí celkom dobre.

stanovenie ceny & Deals

Veľa platobných možností, slušná hodnota

Môj kupón v sieti Expat

Môj plán tvorby cien v sieti Expat

 1. mesačník

  US $ 12 / mo

  Účtuje sa 12,00 $ každý mesiac

 2. 12 mesiacov

  US $ 9.60 K / mo

  Účtované 115,20 $ každých 12 mesiacovUložiť 20%

 3. 24 mesiacov

  US $ 6 / mo

  Účtuje sa 64,60 dolárov každých šesť mesiacovUložiť 50%

Všetky programy majú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí

platba & Možnosti vrátenia platby

Kreditná karta

PayPal

Áno
Áno

Pokiaľ ide o možnosti platby, sieť My Expat Network neakceptuje nič výnimočné; môžete platiť hlavnými kreditnými a debetnými kartami (bez karty American Express) alebo pomocou služby PayPal.

Nemá však k dispozícii žiadne otázky týkajúce sa 30-dňovej záruky vrátenia peňazí, ktoré sa nám naozaj páčia.

Spodný riadok

Odporúčame moju expat sieť?

Pre väčšinu používateľov My My Expat Network nedoporučujeme.

Určitá nika môže považovať sieť My Expat Network za dobrú (alebo niekedy iba jedinú) voľbu.

Jeho zameranie na prístup k webovým stránkam s priamym prístupom je jedinečné, najmä ak hľadáte prístup k menej bežným webovým stránkam alebo webovým serverom v inom ako anglickom jazyku v ktorejkoľvek z 12 krajín..

Môžete však získať viac súkromných poskytovateľov s lepšou rýchlosťou, väčšou sieťou serverov a dobrými možnosťami streamovania za oveľa lacnejšie.

Alternatívy k sieti My Expat Network

SúkromnéVPN Logo

PrivateVPN

Okrem vysokej hodnoty a spoľahlivých rýchlostí je PrivateVPN jednou z najlepších sietí VPN, ktoré sme videli pri streamovaní. Funguje spoľahlivo s BBC iPlayer, Netflix, Hulu, Amazon Prime Video, ESPN a Sky, s dedikovanými servermi streamovania pre Netflix v 19 rôznych krajinách. Prečítajte si recenziu PrivateVPN

Logo Windscribe

Windscribe

Windscribe má dedikované servery pre streamovanie z Veľkej Británie a USA, a oveľa lepšie rýchlosti ako My Expat Network. Vďaka svojej kompletnej sade funkcií – vrátane prepínača kill – a bez politiky protokolov je súkromný aj bezpečný. Nemá však dosť rozmanitosti alebo konzistentnosti možností streamovania, ako je napríklad moja expatická sieť. Prečítajte si recenziu funkcie Windscribe