یک VPN کوچک ، مستقل و مستقر ، ibVPN (که مخفف “Invisible Browsing VPN” است) نامی است که احتمالاً فقط برای کسانی که واقعاً در VPN خود وارد شده اند آشنا است..

اما آیا ibVPN یک گوهر پنهان است که به اشتباه نادیده گرفته می شود؟ اگر در کنار قدرتهای صنعت مانند NordVPN و IPVanish فکر می کنید ، باید آن را در نظر بگیرید?

با یک نگاه ، خط مشی رازداری ibVPN ، لیست های گسترده ای از ویژگی های آن خوب به نظر می رسد. ما در بررسی کامل ما به هر دو مورد با جزئیات بسیار بیشتری می پردازیم ، همچنین به سؤالات بزرگی مانند:

 • ایمن ibVPN است?
 • پسوند ibVPN برای Chrome چقدر خوب است?
 • DoubleVPN چیست؟?
 • آیا ibVPN اینترنت شما را کند می کند?

به علاوه همه چیز دیگری که می خواهید در مورد ibVPN بدانید ، از جمله اینکه استفاده از آن چقدر آسان است ، چه Netflix را قفل کند یا خیر ، و چه کسی پشت آن است.

Contents

بررسی اجمالی

جوانب مثبت ibVPN & منفی

طرفداران

 1. خط مشی معتبر صفر
 2. تن از ویژگی های امنیتی
 3. سرورها در 82 شهر در سراسر جهان
 4. پروتکل مخفیکاری برای کشورهای با سانسور بالا
 5. اکثر دستگاه های تحت پوشش ، به علاوه برنامه های افزودنی مرورگر مفید
 6. پشتیبانی عالی مشتری 24/7

منفی

 1. برنامه ویندوز گیج کننده
 2. برای پخش و نتفلیکس غیرقابل اطمینان است
 3. سرعت در اتصالات مسافت طولانی عالی نیست

خلاصه کلیدی ibVPN

سرعت بارگیری بالا

خط مشی ورود به سیستم

IP ، DNS یا WebRTC Leaks

صلاحیت قضایی

سرورها

آدرس های IP

کشورها

نتفلیکس ایالات متحده

تورنت

در چین کار می کند

پشتیبانی

ارزانترین قیمت

وب سایت رسمی

56 مگابیت در ثانیه
بدون گزارش
نه
رومانی (عضو اتحادیه اروپا)
180
2،000+
50
آره
محصور
غیر قابل اعتماد
24/7 چت زنده
4.83 دلار در ماه / ماه بیش از 12 ماه
IbVPN.com

در بالا ، راههای اصلی آماده سازی ما را در ibVPN پیدا خواهید کرد. برخی از چهره های چشم نواز در آنجا وجود دارد ، اما اگر به خود VPN اعتماد نکنید ، همه بی معنی هستند.

بیایید نگاهی بیندازیم که چه کسی ibVPN را اجرا می کند.

در باره & خط مشی ورود به سیستم

چه کسی ibVPN است?

ibVPN در مورد وب سایت خود یک بخش خوب و شفاف درباره ما دارد تا بتواند در این زمینه بهتر با این شرکت آشنا شود و اعتماد ایجاد کند.

مهم است که VPN شما سعی نمی کند تا چیزی از شما پنهان کند ، و مطمئناً ما دوست داریم که تصویری از تیم ibVPN جلو و مرکز وجود داشته باشد.

یکی از چهره های برجسته ما این است ibVPN از سال 2003 وجود داشته است, که مدت زمان بسیار زیادی از نظر VPN است. حتی اگر محصول VPN آن برای اولین بار تا سال 2010 منتشر نشده باشد ، هنوز هم سالهای خوبی در صنعت است که به طور کلی کاملاً جوان است.

Amplusnet نام شرکتی است كه صاحب ibVPN است. وب سایت آن بسیار پراکنده است (در واقع این فقط یک صفحه فرود با یک گرافیک بی معنی و برخی از اطلاعات تماس است) ، اما این به احتمال زیاد به دلیل این است که به سادگی به عنوان یک شرکت هلدینگ برای برند VPN وجود دارد.

صفحه LinkedIn برای Amplusnet می گوید که این شرکت دارای سبد متنوعی از محصولات و راه حل های فناوری اطلاعات است ، هرچند ، صریح و روشن ، ما نمی توانیم اثبات این امر را پیدا کنیم که هیچ حقیقتاً خارج از ibVPN وجود داشته باشد.

دان گورگیان بنیانگذار ، مالک و مدیرعامل Amplusnet / ibVPN است – وی حتی یک AMA (سؤال از من هر چیزی را نیز پرسید) برگزار کرد&جلسه ای در Reddit در سال 2015 برای هر کسی که علاقه مند به VPN ها و حریم خصوصی آنلاین باشد.

گورگیان به همراه بقیه تیم ibVPN رومانیایی است ، جایی که ibVPN نیز مستقر است.

رومانی عضو اتحادیه اروپا است ، بنابراین ، در حالی که ممکن است بدترین حریم خصوصی در جهان برای حفظ حریم خصوصی نباشد ، این ارتباط همیشه چیزی است که باید از آن آگاه باشید.

خط مشی ورود به سیستم

ibVPN خط مشی بدون گزارش را نگه می دارد. ما راحت می توانیم این را بخاطر آنچه که در خط مشی رازداری خود ثبت نمی کند ، راحت بدانیم.

هیچ ترافیکی وارد نشده است ، و همچنین نحوه استفاده از VPN یا هر یک از خدمات آن استفاده نمی شود. ibVPN قول می دهد که نمی تواند فعالیت خاصی را با هر کاربر خاص و نه تنها با آن ارتباط برقرار کند ، بلکه هیچ نوع اطلاعات پرداختی را نیز ذخیره نمی کند ، زیرا همه آنها توسط یک سرویس شخص ثالث اداره می شوند – چیزی که بسیار نادر برای یک VPN است..

ما فقط دو مورد کوچک با خط مشی ورود به سیستم ibVPN داریم.

مسئله اول این است که بسیار کوتاه است. در حالی که شرایط و ضوابط کلی و صحبتهای حقوقی ممکن است بسیار طولانی باشد ، تمام آنچه که واقعاً در مورد ورود به سیستم گفته شده است این است:

خط مشی ورود به سیستم ibVPN

در حالت ایده آل می خواهیم کمی جزئی تر از آن را ببینیم ، تا واقعاً ذهنمان را راحت کنیم.

ثانیا ، مسئله صلاحیت ibVPN در رومانی وجود دارد.

ibVPN با اطمینان اظهار می دارد ، در صورت مشاهده هر سرور از سوی مقامات ، آنها خالی خواهند بود. در حالی که ممکن است واقعیت داشته باشد ، حتی اگر ibVPN در جایی قرار داشته باشد که قدرتهای اتحادیه اروپا نتوانند به هیچ وجه بر روی سرورها دست یابند ، حتی بهتر است..

سرعت & قابلیت اطمینان

در کل برای سرعت متوسط

وقتی سرعت بارگیری می شود ، آپلود یا بارگیری می شود ، ibVPN کاملاً قابل توجه نیست ، کاملاً در وسط بازار نشسته است.

مطمئناً می توانستید خیلی بدتر عمل کنید ، اما همچنین می توانید به مراتب بهتر از ibVPN عمل کنید.

سرعت حاصل از موقعیت فیزیکی ما در لندن (اتصال 100Mbps فیبر نوری) به یک سرور تست لندن است.

قبل از استفاده از ibVPN:

 1. دانلودمگابیت در ثانیه

  89.83

 2. بارگذاریمگابیت در ثانیه

  98.67

 3. بررسی ibVPNپینگخانم

  7

  आइवीसी की समीक्षा

هنگام اتصال به ibVPN:

 1. دانلودمگابیت در ثانیه

  56.21

 2. بارگذاریمگابیت در ثانیه

  79.66

 3. بررسی ibVPNپینگخانم

  26

آنچه که به مراتب قابل توجه تر از تعداد خام ثبت شده در آزمایش ما از ibVPN است ، مشکلی است که ما سعی در یافتن سریعترین سرورها برای آزمایش از آنها داریم.

انتخاب گزینه “سریعترین سرور” ibVPN (همانطور که معمولاً هنگام تست یک VPN انجام می دهیم) در واقع ما را به یک سرور Tor Over VPN در هلند متصل کرد. نه تنها از لندن ، انگلستان تست می کنیم ، بلکه حتی اگر در هلند مستقر بودیم ، به هیچ وجه امکان وجود سرور Tor Over VPN سریعترین موجود در دسترس نیست.

شماره ای که در بالا مشاهده می کنید بعد از انجام آزمایش دستی و اتصال به یک سرور UK – و حتی در آن زمان ، سرعت بارگیری بسیار نامنظم بود. آنها هنوز هم تقریباً به اندازه کافی خوب برای تقریباً هر کاری که می خواهید بصورت آنلاین انجام دهید نیست.

سرعت بین المللی اتصال به سرورها تا حدود 600 مایل دورتر بسیار خوب است ، اما وقتی به ساحل شرقی ایالات متحده وصل شدیم ، افت جدی وجود داشت – ibVPN واقعاً خود را رها کرد ، به خصوص با توجه به اینکه این مکان مهم و محبوب برای اتصال به آن است..

مکان سرور

جهانی گسترده ای با گزینه های P2P ، Tor و DoubleVPN

گلوب با پرچم آبی50 کشورتصویر منظره شهری82 درجهتصویر یک نشانگر صورتی2،000 + آدرس IP

گذشته از مشکلات مربوط به ابزار شکسته “سریعترین سرور” ibVPN ، ما از مجموعه آن از سرورها و مکانها بسیار تحت تأثیر قرار گرفته ایم.

همانطور که اغلب اتفاق می افتد ، ibVPN به سختی فاقد سرورهای آفریقا است (با انتخاب آفریقای جنوبی تنها انتخاب). این اداره می تواند بقیه کره زمین را به خوبی پوشش دهد ، البته با سرورهای نه تنها در مناطق محبوب ، بلکه همچنین مناطقی که اغلب مورد غفلت قرار گرفته اند مانند آمریکای مرکزی (پاناما) و آسیای جنوب شرقی (اندونزی ، مالزی ، سنگاپور ، ویتنام).

ibVPN همچنین انتخاب سرورهای VPN سطح شهر را در موارد زیر ارائه می دهد:

 • استرالیا
 • کانادا
 • فرانسه
 • آلمان
 • هند
 • اسرائيل
 • ایتالیا
 • هلند
 • روسیه
 • اسپانیا
 • سوئیس
 • بوقلمون
 • انگلستان
 • اوکراین
 • ایالات متحده

اگر به نظر می رسد یک لیست طولانی است ، به این دلیل است – 180 سرور ibVPN و 2،000+ آدرس IP که به آن کمی نزدیک هستند ، اما به هیچ وجه نباید از گزینه های شما کوتاه بیایند..

جریان & تورنت

ناامید کننده برای پخش جریان & محدود برای تورنت

وقتی برای اولین بار برنامه را باز کردیم ، انتظار بالایی برای پخش از طریق ibVPN داشتیم. وب سایت ibVPN نه‌تنها از توانایی سرویس در رفع انسداد سرویسهای جابجایی افتخارآمیز می کند ، این برنامه همچنین دارای یک ویژگی هوشمند “اتصال جادوگر” است که به طور خودکار بارهای از تنظیمات مختلف را پیکربندی می کند تا به شما سریع و سریع نتیجه برسد..

متأسفانه ، این نتایج هرگز به نتیجه نمی رسد. هر دو گزینه جریان ایالات متحده و انگلیس به طور کامل نتوانستند هر نوع سرویس جریان را باز کنند.

iPlayer BBC و Netflix UK هر دو بهتر از ibVPN (هیچکدام از سه سرور پخش جریان UK) کار نکردند ، اما حداقل ما توانستیم از طریق سرور ‘DoubleVPN – NL2US به Netflix دسترسی پیدا کنیم..

البته فقط مراقب باشید که DoubleVPN می تواند تأثیر بزرگی روی سرعت اینترنت شما داشته باشد. ما هنوز می توانیم با اتصال فیبر 100 مگابیت بر ثانیه بر روی آن نرم و صاف عمل کنیم ، اما اگر اینترنت شما از توانایی کمتری برخوردار باشد ، می تواند مبارزه کند.

تورنت

خبر خوب این است که ibVPN دارای تعدادی از سرورهای با وضوح P2P بهینه سازی شده برای تورنت.

خبر بد این است که ممکن است در کشور شما کسی نباشد. ibVPN دارای سرورهای P2P در موارد زیر است:

 • بلغارستان
 • کانادا
 • فنلاند
 • هنگ کنگ
 • لیتوانی
 • هلند
 • روسیه
 • سوئیس
 • اوکراین

این یک انتخاب عجیب و غریب است ، و به این معنی است که اگر می خواهید از ibVPN برای تورنت در استرالیا یا آمریکای جنوبی استفاده کنید ، باید در مسافت طولانی متصل شوید و سرعت را قربانی می کنید.

برای اطلاعات بیشتر از یک نماینده پشتیبانی ibVPN سؤال کردیم ، و آنها با کمک ما این موضوع را به ما اطلاع دادند تورنت در تمام سرورهای ibVPN مجاز است, اما احتمالاً تجربه خواهید کرد عملکرد وحشتناک روی سرورهایی که برای آن تخصصی نیستند.

دور زدن سانسور

دارای تمام فن آوری هایی است که در چین امکان پذیر است

اینترنت چین سانسور شده ترین در جهان است ، و پیدا کردن VPN که در مرزهایش کار می کند ، سخت تر می شود..

ibVPN میتوانست در چین کار کنید ، اما تضمین شده نیست.

ibVPN دارای پروتکل های ShadowSocks و StealthVPN است – دو ابزار قابل اطمینان (و لازم) که برای دسترسی موفقیت آمیز به خارج از اینترنت از داخل چین مورد نیاز است. همچنین دارای یک برنامه جادوگر برای دور زدن سانسور (در ویندوز) است که تمام پیکربندی ها را برای شما انجام می دهد.

ibVPN قبلاً سرورهای مستقر در چین داشت ، از جمله DoubleVPN چین به اروپا و چین گزینه های ایالات متحده ، اما اخیراً حذف شده اند – چیزی که قطعاً بر توانایی آن در ضرب و شتم فایروال بزرگ تأثیر می گذارد..

بستر، زمینه & دستگاه ها

برنامه هایی برای بارهای دستگاهها ، به علاوه سه برنامه افزودنی مرورگر

برنامه ها

آرم ویندوزپنجره هالوگوی مکمکآرم iOSiOSآرم Androidاندرویدآرم لینوکسلینوکسلوگوی روترروتر

ibVPN محدوده معمول برنامه های سفارشی را برای دستگاه های مختلف از جمله Microsoft Windows ، MacOS ، iOS و Android ارائه می دهد.

بخش راه اندازی وب سایت ibVPN فوق العاده مفید است ، با ارائه دستورالعمل های دقیق (از جمله ارائه فیلم) در مورد نحوه نصب برنامه ها.

اخطار هشدار دهنده برای کاربرانی که نسخه Windows برنامه را بارگیری نمی کنند ، اما – ibVPN برای ویندوز کاملاً کاملترین نسخه VPN است. ممکن است خیلی عالی به نظر نرسد ، اما از سایر ویژگی ها و پروتکل های بیشتری برخوردار است.

به عنوان مثال ، نسخه MacOS دارای جادوگر اتصال و همچنین چندین گزینه پروتکل نیست.

  SkyVPN评论

کنسول های بازی & دستگاه های جریان

آرم AppleTVAppleTVآرم تلویزیون TV آمازونتلویزیون آمازون آمازونآرم ChromecastChromecastآرم نینتندونینتندوآرم پلی استیشنپلی استیشنلوگوی روکوروکوآرم Xboxایکس باکس

فریب نخورید – ibVPN برنامه اختصاصی Amazon Amazon TV TV را ندارد. همچنین برنامه ای در دستگاه دستگاه پخش یا کنسول بازی های دیگر ندارد ، اما این طبیعی است – هیچ VPN انجام نمی دهد.

با این وجود ، آنچه ibVPN توانایی دارد ، هست از طریق روتر پیکربندی شده است. اگر این کار را انجام دهید ، تمام دستگاههای متصل به شبکه خانگی شما را یکجا پوشش داده و محافظت می کند.

همچنین می توانید از ibDNS ، همان سرویس DNS رسانه ای ibVPN ، برای باز کردن محتوای مختلف جریان در دستگاه هایی مانند Apple TV خود استفاده کنید. هشدار داده شود ، هر چند: ibDNS یک VPN نیست. این دستگاه شما را رمزگذاری و محافظت نمی کند ، و باید فقط درصورتیکه می خواهید محاصره کنید ، محتوا را لغو کنید.

برنامه های افزودنی مرورگر

آرم Chromeکرومآرم Firefoxفایرفاکسآرم اپرااپرا

ibVPN افزونه های پروکسی را برای مرورگرهای Google Chrome ، Mozilla Firefox و Opera ارائه می دهد ، که همه این موارد را می توانید در عرض چند ثانیه بارگیری و اضافه کنید..

پسوند ibVPN به شما امکان می دهد به محتوای مسدود شده دسترسی پیدا کنید ، از حفظ کوکی های ردیابی شخص ثالث در امان باشید و از نشت WebRTC محافظت کنید ، این چیزی نیست که توسط بسیاری از ارائه دهندگان VPN ارائه شده باشد.

هشدار دیگر: اینها پروکسی هستند نه VPN های کامل. این بدان معنی است که در حالی که آنها ترافیک مرورگر شما را رمزگذاری می کنند ، آنها همان سطح برنامه های دسک تاپ را ارائه نمی دهند ، بنابراین باید به جای ویژگی های جایگزین کامل ، به عنوان ویژگی های مفید جایزه ای در نظر گرفته شوند.

رمزگذاری & امنیت

تعداد قابل توجهی از موارد امنیتی

پروتکل ها

رمزگذاری

امنیت

خصوصیات پیشرفته

IKEv2 / IPSec

L2TP / IPSec

OpenVPN (TCP / UDP)

PPTP

SSTP

AES-256

مسدود کردن نشت DNS

شخص ثالث DNS

مسدود کردن نشت IPV6

VPN Kill Switch

مسدود کردن نشت WebRTC

مسدود کننده آگهی

Double VPN

DNS هوشمند

مجموعه ها

TOR از طریق سرور VPN

لطفاً اگر این شرایط شما را گیج کرده و می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید ، به واژه نامه VPN ما مراجعه کنید.

ibVPN در واقع ما را با تعداد گزینه های پیشرفته موجود شگفت زده کرد.

برای مبتدیان ، تمام پروتکل هایی را که به دنبال آنها هستیم ، به طور خاص IKEv2 و OpenVPN (TCP و UDP) و همچنین چند مورد دیگر دارد که ما توصیه نمی کنیم از آنها استفاده کنید (اگرچه اگر شما یک کاربر مک باشید ، فقط می خواهید انتخاب IKEv2 یا IPSec).

سپس Shadowsocks و StealthVPN برای کمک به ضرب و شتم سانسور و بلوک های وب به خصوص مشکل وجود دارند. در صورتی که می خواهید VPN برای کار در کشوری مانند چین داشته باشید ، این موارد ضروری است.

مدتی است ، ibVPN همه چیز را از طریق AES-256 رمزگذاری می کند ، که استاندارد صنعت و به همان اندازه ایمن است که می توانید دریافت کنید.

بسیاری از ویژگی های اضافی نیز وجود دارد. قبلاً به ibDNS ، تنظیم Smart DNS اشاره کردیم ، که به شما امکان دسترسی مداوم تری به محتوای جریان خارجی (مفید ، حتی اگر همه داده های شما را رمزگذاری نکند) می دهد ، و یک مسدود کننده تبلیغاتی نیز وجود دارد..

ما همچنین به اختصار به سرورهای DoubleVPN اشاره کردیم. روش این کارها با روت کردن تمام ترافیک شما به یک سرور VPN در یک کشور واسطه قبل از انتقال آن به مقصد انتخابی شما.

همه این سرورها کاملاً مشخص هستند ، اگرچه نام آنها کاملاً واضح نیست. به عنوان مثال “DoubleVPN – SG2NL” ، ترافیک خود را از طریق سنگاپور به هلند هدایت می کند.

ردیابی شما را دشوارتر می کند اما سرعت شما را پایین می آورد.

سرانجام ، Tor Over VPN وجود دارد. ibVPN سه سرور (در هلند ، سنگاپور و ایالات متحده) دارد که تمامی ترافیک شما را از طریق Tor انجام می دهد. این لایه ای دیگر از امنیت را به شما می دهد ، اما سرعت بسیار زیادی را نیز به دنبال خواهد داشت.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری درباره موضوع کاملاً پیچیده کسب کنید ، ما یک توضیح دهنده ساده در VPN و Tor را در اینجا قرار داده ایم.

راحتی در استفاده

برنامه های درهم ریخته که می تواند مبتدیان را بترساند

روش نصب & تنظیم ibVPN

 • تصویر جادوگر نصب برنامه ویندوز ibVPN

  جادوگر نصب ibVPN پس از اتمام بارگیری نرم افزار ظاهر می شود.

 • تصویر صفحه نوار پیشرفت در بارگیری ویندوز ibVPN

  کل مراحل از شروع تا پایان کمتر از یک دقیقه طول کشید.

 • تصویر صفحه ورود به سیستم ibVPN

  پس از اتمام نصب ، صفحه ورود به سیستم ibVPN ارائه می شود.

 • تصویر صفحه داشبورد اصلی برنامه ویندوز ibVPN

  داشبورد اصلی iBVPN نسبتاً خام است و در عین حال که از لحاظ ویژگی غنی نیز می تواند بهتر سازماندهی شود.

 • تصویر لیست سرورهای VPN موجود در برنامه Windows ویندوز ibVPN

  لیست سرورها را می توان جستجو کرد و از سیستم چراغ راهنمایی برای عملکرد با زمان پینگ نمایش داده شده استفاده می کند ، که خوب است.

 • تصویر صفحه منوی تنظیمات در برنامه Windows ibVPN

  تنظیمات ibVPN غنی و منطقی به خوبی سازمان یافته هستند اما هنوز هم به سمت اضافه بار اطلاعات تمایل دارند.

 • تصویر از پروتکل های مختلف موجود در برنامه Windows ibVPN

  ما صفحه نمایش انتخاب پروتکل ibVPN را دوست داریم ، زیرا کمک متنی مفیدی را ارائه می دهد.

اکثر افراد احتمالاً برنامه ویندوز ibVPN را اندکی خرما و بسیار آشفته پیدا خواهند کرد – قطعاً نگاه کردن به آن کمی گیج کننده است.

از طرف دیگر ، کاربران با تجربه VPN یا حرفهایهای مناسب فن آوری ممکن است دارای یک نقطه نرم برای داشبورد دیوانه و پر ازدحام آن باشند ، زیرا تقریباً تنظیمات مختلفی دارند برای اطلاعات بیشتر در مورد ارتباطات بیشتر و تقریباً بیشتر اتصال تقریباً در هر ارائه دهنده دیگری که ما دیده ایم..

می توانید منوی تنظیمات را در سمت چپ برنامه پیدا کنید. این یک سازمان کاملاً منظم است ، اما از جدا شدن در برگه های جداگانه سود می برد ، زیرا در حال حاضر احساس می شود کمی از اطلاعات اضافی وجود دارد. با این حال ، ما واقعاً دوست داریم که تمام گزینه های بازی کردن و انعطاف پذیری در انتخاب پروتکل ها ، اتصال به سرورها با رمزگذاری اضافی یا دسترسی به سرویسهای جریان یا پیکربندی سوئیچ kill.

  ゲームに最適なVPN

ما عاشق سیستم چراغ راهنمایی در لیست سرورها هستیم که به شما امکان می دهد بدانید که مکانها تقریباً دارای ظرفیت هستند. ویژگی جستجو نیز بسیار مفید است ، زیرا این بدان معنی است که برای پیدا کردن کشور مورد نظر ، نیازی به پیمایش در کل لیست ندارید.

تنها نکته منفی این طراحی است که (حداقل در ویندوز) از یک تعمیرات کامل بهره مند خواهد شد تا آن را ساده تر و در دسترس برای تازه های VPN قرار دهد..

شایان ذکر است که برنامه های MacOS ، iOS و Android بسیار براق هستند ، اما در نتیجه فاقد عناصر قابل تنظیم برنامه Windows هستند. در واقع ، برنامه MacOS بسیار متفاوت است – استفاده از آن بسیار ساده است ، اما بسیاری از ویژگی هایی که از نسخه ویندوز بسیار قدردانی می کنیم از دست نمی رود.

برنامه های افزودنی مرورگر

پسوند مرورگر ibVPN برای Chrome

برنامه های افزودنی مرورگر ibVPN به همان روشی که امیدوار هستید قابل استفاده هستند.

برای افزودن آنها به مرورگر (با استفاده از Chrome ، Firefox یا Opera) یک کلیک طول می کشد ، سپس یک کلیک بیشتر برای اتصال به هر 46 کشور (یا اینکه در صورت تمایل می توانید یک سرور جداگانه انتخاب کنید).

با این حال ، مثل همیشه ، ما موظفیم به شما یادآوری کنیم که پسوند مرورگر ibVPN هستند کامل VPN نیست. آنها فقط پراکسی هستند ، بنابراین فقط موقعیت مکانی شما را خراب می کنند – از آنها در کنار برنامه کامل VPN برای محافظت کامل استفاده کنید.

پشتیبانی مشتری

پشتیبانی شبانه روزی عالی & راهنماهای آنلاین مفید

پشتیبانی 24/7 چت زنده

پست الکترونیک

منابع آنلاین

آره
آره
آره

ibVPN دارای 24/7 پشتیبانی چت زنده برای کمک به شما در مورد هرگونه مسائل یا سؤالی که ممکن است داشته باشید. هر زمان که برای کمک پیدا کردیم ، پاسخهایی یافتیم که سریع ، دوستانه و مفید باشند.

پنجره پشتیبانی چت ibVPN

قبل از ایجاد وب سایت ، کیفیت سؤالات متداول و صفحات پشتیبانی بهبود یافته است ، به علاوه یک عملکرد جستجوی بسیار مورد نیاز هم اکنون وجود دارد که به شما کمک می کند تا آنچه را که به سرعت نیاز دارید پیدا کنید. ما عاشق نسخه اخیر آموزش های ویدیویی نیز هستیم.

پشتیبانی ایمیل سریع است ، اما بیشتر از جواب های کپی و چسبیده تشکیل شده است که اگر شما قبلاً سعی کرده باشید مشکل توسط خودتان حل شود ، ناامید کننده است.

کاملاً مناسب نیست ، اما شما در صنعت VPN پشتیبانی به مراتب بهتر از آنچه با ibVPN دریافت می کنید پیدا نخواهید کرد.

قیمت گذاری & معاملات

چهار برنامه مختلف در چند قیمت مختلف

کوپن ibVPN

برنامه قیمت گذاری ibVPN

چهار برنامه مختلف وجود دارد که می توانید با ibVPN استفاده کنید. این بررسی براساس VPN نهایی بسته.

این گران ترین گزینه است ، اما این تنها برنامه ای است که به شما امکان دسترسی به همه ویژگی های ibVPN را می دهد ، به علاوه یک محدودیت اتصال همزمان.

همچنین وقتی برنامه 12 ماهه را تهیه می کنید ، معادل 1.75 دلار بیشتر در ماه است ، که بسیار ناچیز است.

 1. ماهانه

  10.95 دلار در ماه / ماه

  VPN نهایی: صورتحساب $ 10.95 هر ماه

 2. 6 ماه

  7.16 دلار در ماه / ماه

  VPN نهایی: صورتحساب $ 42.95 هر 6 ماه ذخیره 35٪

 3. 12 ماه

  2.42 دلار در ماه

  VPN نهایی: صورتحساب 58.06 دلار هر 12 ماه پس انداز 56٪

تمام برنامه ها دارای ضمانت 15 روزه برگشت پول هستند

پرداخت & گزینه های بازپرداخت

ibVPN هم آزمایش رایگان 24 ساعته و هم 15 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهد.

آزمایش رایگان این امکان را برای شما فراهم می کند که عملکرد کامل خدمات را به مدت 24 ساعت آزمایش کنید. برای استفاده از این سرویس ، باید یک نام ، آدرس ایمیل و رمز عبور ثبت نام کنید و با آن وارد شوید ، اما ما دوست داریم که شما جزئیات پرداخت را ارائه ندهید ، به این معنی که نمی توانید به صورت خودکار به یک اشتراک پولی ارتقا پیدا کنید..

تضمین برگشت پول بدون هیچ گونه محدودیت و محدودیت داده پنهان ، بدون سؤال است ، در صورتی که 100٪ از خدمات راضی نیستید ، به سادگی با تیم پشتیبانی تماس بگیرید..

در خارج از این دوره ، اگر مشکل فنی دارید که طی مدت هفت روز توسط تیم فنی قابل حل نیست ، ibVPN بازپرداخت کامل یا جزئی را پردازش می کند ، این چیزی نیست که شما از بسیاری از ارائه دهندگان دیگر ببینید..

ibVPN طیف گسترده ای از روش های پرداخت از جمله عمده ترین کارت های اعتباری و بدهی ، به علاوه چندین ارز رمزنگاری مختلف را می پذیرد:

 • بیت کوین
 • بلک کوین
 • خط تیره
 • Dogecoin
 • اتریوم
 • Litecoin
 • MaidSafeCoin
 • Namecoin
 • Peercoin
 • موج دار شدن
 • تتر
 • ورتکین

همچنین گزینه های بین المللی زیادی مانند Webmoney ، Alipay و کیف پول کیوی از طریق Paymentwall وجود دارد.

خط پایین

آیا ibVPN را توصیه می کنیم؟?

ibVPN به لطف ستون فقرات محکم از امنیت و یک ذهنیت اول برای حفظ حریم خصوصی ، از پتانسیلهای واقعی برای به چالش کشیدن بهترین VPN در بازار برخوردار است ، که توصیه ما را آسان می کند..

بدون شک با سرعت متوسط ​​اتصال و قابلیت اطمینان ضعیف برای پخش و تورنت پایین می آید. ibVPN خوب است ، اما وقتی بسیاری از گزینه های عالی دیگر وجود داشته باشد ، دلیل زیادی برای اشتراک آن ندارید.

گزینه های دیگر برای ibVPN

آرم خصوصی VPN

خصوصی VPN

PrivateVPN یکی از بهترین VPN ها برای پخش جریان در حال حاضر است. همچنین به طور قابل توجهی ارزان تر از ibVPN است. بررسی PrivateVPN را بخوانید

ExpressVPN آرم

ExpressVPN

این VPN شماره یک ما به دلایل زیادی است ، اما اگر می خواهید سرعتهای قابل اعتماد و غیرقابل باور در سراسر جهان داشته باشید ، آنگاه ExpressVPN در لیگ خودش قرار دارد. بررسی ExpressVPN را بخوانید

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me