אפשר לטבול את הבוהן בהונאה מקוונת בפחות ממחיר קפה, על פי מחקרים חדשים בנושא מכירת כלי פריצה לא חוקיים ברשת החשוכה. בין הפריטים הזולים ביותר הנסחרים הם דפים מזויפים ו כלי פריצת סיסמאות – – עבור מגוון עצום של מותגים מ- תפוח עץ ו פייסבוק ל וולמארט ו אמזון, נמכר בסביבות 2 $.

לפרטים נוספים באתרים וביישומים המושפעים ראה פרק המותגים בממצאים שלנו. עבור נתונים ממוקדים בבריטניה, עיין במהדורה הבריטית של מדד המחירים בשוק Dark Web.

גילינו את זה לפחות כמו בסביבה 125 דולר אתה יכול לקנות סט מרשים של כלי פריצה שיאפשרו פיצול עבריינות ברשת, החל מהדבקת אנשים עם תוכנות זדוניות וכלה בפריצות רשתות WiFi, והכל במטרה לגנוב מידע אישי לביצוע גניבת זהות..

כלי פריצה אחרים להחלפת כיס כוללים keyloggers (2.07 $ בממוצע), תוכנת פריצת WiFi (3 $), כלי פריצת Bluetooth (3.48 $) ואפילו חזק תוכנות זדוניות עבור לא יותר מרוב האנשים מבלים בארוחת הצהריים שלהם (סוסים טרויאנים עם גישה מרחוק, 9.74 $).

בקצה השני של הסקאלה מצאנו מכשירים רבי עוצמה המשמשים בדרך כלל את המשטרה שמזייפים מגדלי תאים ופחים ליירט נתוני תאים, עם גרסאות רוחב הפס הגבוהות ביותר המפורטות ב – 50,000 $.

המחסום הנמוך עד מדאיג של כניסה להונאה מקוונת מוריד עוד יותר בגלל ריבוי של מדריכי פריצה בדרך כלל מוכרים במחיר של 9 $ או פחות או אפילו מושלכים בחינם כממתיק עם מכירת כלי פריצה.

לרובנו יש עשרות חשבונות מקוונים שניתן לפרוץ בעזרת הכלים והטכניקות הנכונים. צוות מומחי האבטחה שלנו סקר עשרות אלפי רשימות בחמישה משווקי האינטרנט האפל הפופולריים ביותר; חולם; נקודה; שוק וול סטריט; שוק ברלוסקוני; ואימפריה. אתרי אינטרנט מוצפנים אלה, שאליהם ניתן להגיע רק באמצעות דפדפן טור, מאפשרים לעבריינים למכור אנונימית כלי פריצה, יחד עם כל מיני אמצעי מניעה אחרים, כמו סמים לא חוקיים, מידע גנוב וכלי נשק..

התמקדנו ברישומים הכוללים תוכנות וחומרה לפריצה, קבצים דיגיטליים המשמשים להונאה, מדריכים להונאות מקוונות וחשבונות הונאה ליצירת מהדורה זו של מדד מחירי שוק אינטרנט כהה. ניתחנו כל רישום וחישבנו מחירי מכירה ממוצעים עבור קטגוריות של פריטים שנמכרו כדי לעזור לציבור בבריטניה להבין עד כמה קל לרמאי טירונות להתחיל בעבודה..

Contents

מדד מחירי שוק אינטרנט כהה – כלי פריצה (יולי 2023 – המהדורה האמריקאית)

פריט למכירה מחיר מכירה ממוצע
כלים כלי פריצת סיסמא קבצים מותאמים אישית 1.96 דולר
קיילוגר 2.07 דולר
דף דיוג 2.28 דולר
תוכנת פריצה WiFi 3.00 דולר
תוכנת פריצת Bluetooth 3.48 דולר
כלי פריצה של ה- FBI / NSA 5.64 דולר
תוכנות זדוניות של הונאה של קריפטוקולר 6.07 $
תוכנת פריצה 8.77 דולר
טרויאני עם גישה מרחוק 9.74 דולר
כלי אנונימיות 13.19 דולר
תבניות זיוף 13.97 דולר
תוכנת כרטיסים 44.37 דולר
תוכנות זדוניות 44.99 $
תוכנת פריצת סיסמא 50.64 דולר
תוכנות זדוניות של כריית cryptocurrency 73.74 דולר
חשבון הונאה 145.05 $
ערכת סימולטור מגדל תאים 28,333.33 דולר
מדריכים תוכנות זדוניות 0.99 דולר
דיוג 2.49 $
התגנבות של מערכת הדואר 3.35 דולר
פריצת חשבון 3.91 $
פריצת WiFi 6.35 $
לפדות את 7.76 דולר
קרדיט 10.61 דולר
עקיפת אבטחה 17.54 דולר
רשת אפל 31.20 $
לנצל 2,536.56 דולר

מקור: רשימות שוק כהות באינטרנט שנאספו בין התאריכים 2-25 ביולי 2023. השווקים שהיו תחת פיקוח היו Dream, Point, Market Street Market, Berlusconi Market ו- Empire Market. מחירים שנאספו בדולרים והומרו ל GBP לפי שער חליפין בזמן הרישום.

מחירי מכירה הוסברו

כלי פריצת סיסמא קבצים מותאמים אישית

תוכניות רבות לפיצוח סיסמאות הן רק דרך חיפוש בגוגל אפילו באינטרנט הרגיל. שימושי מבחינה חוקית לשיפור אבטחת השרת על ידי גילוי סיסמאות חלשות, ניתן להשתמש בהן גם בזדון.

  מדד מחירי שוק אינטרנט כהה (המהדורה האמריקאית)

הדורשים תצורה מתאימה לכל יעד, האקרים יוזמים מוכרים קבצים הכוללים הגדרות בהתאמה אישית לכל יישום או אתר שאתה יכול לחשוב עליהם, החל מדוא”ל ומדיה חברתית וכלה בגיימינג וקניות מקוונות. כל אחד מהם בדרך כלל יחזיר לך רק 1.96 דולר. אספנו רשימה של מותגים שמצאנו עם קבצים כאלה שפורסמו, אך ישנם רבים נוספים המופיעים מדי יום.

קיילוגר

תוכנה פשוטה ויעילה, אשר לוכדת כל הקשה על מחשבך. ניתן להתקין אותו מספר דרכים, כולל מרחוק, ומשמש את הרמאים לתפוס אישורי כניסה ולקבל גישה במרמה לחשבונות. המחיר הממוצע באינטרנט האפל היה רק ​​2.07 דולר.

דף דיוג

דיוג – או הניסיון ההונאה להשיג מידע אישי על ידי התחזות לגוף מהימן, כמו אתר פופולרי או מוסד פיננסי – הוא אחת הדרכים הנפוצות ביותר לפושעי סייבר גונבים לא רק כניסות אלא מה שהאקרים בכרטיסי אשראי מכנים “fullz”, או חבילה מלאה של מידע מזהה המאפשר גניבת זהות.

מצאנו שדפי דיוג מוכנים עבור מותגי הצרכנים הפופולאריים ביותר בעולם מתפשטים ברשת האפלה ומורידים את המחיר ל -2.07 דולר כמעט אחיד. ציינו שהמותגים היחידים שעלו יותר מזה תפוח עץ, יותר מכפליים במחיר של $ 5.11 ו נטפליקס במחיר של 3.54 דולר מה שמציע את הערך הגדול יותר של לקוחותיהם לרמאים.

תוכנת פריצה WiFi

תוכנה מסוג זה מיועדת לבחון ולשפר את האבטחה של הרשת האלחוטית שלך על ידי אילוץ סיסמאות והרחרחת הנתונים המשודרים. יתכן שזה לא חוקי להשתמש בו ברשת ללא אישור מבעליו, אך זה לא יעצור את ההאקרים הנחושים לגנוב את הנתונים שלך.

אפשר לגשת לתוכנה מסוג זה בחינם באינטרנט הרגיל, ולכן ספקי רשת כהים נמכרים בזול (3 $) ונוטים להציע חבילות הכוללות משאבים נוספים ואפילו תמיכה בלקוחות כדי לפתות את הקונים..

תוכנת פריצת Bluetooth

תוכנת פריצת בלוטות ‘שגילינו הייתה למטרה מאוד ספציפית: לפרוץ סמארטפונים ולהתקשר למספרי פרמיום, ולגבש את העלויות בחשבונות הקורבן. העלות הממוצעת הייתה 3.48 דולר.

שימו לב, הסוג האופייני יותר של פריצת Bluetooth נוטה להיעשות באמצעות גאדג’טים לחומרה הנמכרים באינטרנט הרגיל.

כלי פריצה של ה- FBI / NSA

סדרת ההדלפות של סוכנויות הביון האמריקאיות בתחום הסיברט בשנים האחרונות הכניסו כמה כלי פריצה חזקים במיוחד לרשות הרבים והביאו, לכאורה, לעליית פשעי הסייבר. חבילות ענקיות של תוכנה זו בדרגה מקצועית נסחרות במחיר של בירה (5.64 דולר), למרות ששווין ראוי לאלפי דולרים.

גילינו רשימות המציעות כלים שיכולים לאחזר טקסטים שנמחקו מהסמארטפונים; עקיפת מסכי מנעול; למצוא סיסמאות לגיבויים מוצפנים; לחלץ נתונים משירותי ענן; פענוח של פריטים המוגנים על ידי BitLocker, TrueCrypt ושירותי הצפנה אחרים; אחזור סיסמאות ממספר יישומים; והרבה יותר מזה.

הונאה של cryptocurrency & תוכנה זדונית

Cryptocurrency, כמו ביטקוין או מונרו, אטרקטיביות מאוד עבור פושעי רשת בגלל פוטנציאלה לעסקאות אנונימיות וערך טילים. מצאנו שני סוגים של תוכנות זדוניות הנוגעות לקריפטו: כלים לגניבה או ליצירה.

תוכנות זדוניות, או תוכנות זדוניות, נוטות להשתיל על מחשבי הקורבן כדי לגרום שובבות מסוג כלשהו. תוכנות זדוניות ההונאה הקריפטו שמצאנו מוכרות ב -6.07 $ ומבטיחות לגנוב ביטקוין של יעד, שנסחר כרגע מעל 7,800 $ בעת כתיבת שורות אלה.

מכיוון שאין בנק מרכזי שמנפיק שטרות חדשים, נוצרים במקום זאת cryptocur Currency’s על ידי “כרייה”, כלומר ביצוע חישובים הנדרשים לאימות עסקאות. במילים פשוטות, בהתחשב בכך שקשה יותר לעשות זאת בהצלחה ככל שכורים מתחרים להשלים את החישובים, ככל שיש לכם יותר כוח עיבוד, כך תוכלו לייצר יותר מטבע. אחת הדרכים לעשות זאת היא להדביק כמה שיותר אנשים עם תוכנות זדוניות לכרייה ולהפעיל את התהליך ברקע על מכונות רבות.

  חסימות אתרים של ספק שירותי האינטרנט: כמה גרוע מסנני האינטרנט של בריטניה?

התוכנה הזדונית שמצאנו מיועדת למונרו ולא לביטקוין, שכן היא פחות חשובה – היא נסחרה במחיר של 141 דולר בעת כתיבתם – ולכן קל יותר לכרייה. עם זאת, תוכנה זדונית זו מפקדת בממוצע 73.74 דולר באינטרנט האפל, ולעיתים הרבה יותר מזה.

תוכנת פריצה

זוהי קטגוריה של תופסים הכוללים סוגים אחרים של כלי פריצה שלא מכוסים במקומות אחרים באינדקס שלנו. הוא כולל כלים לבדיקת יתרות בכרטיסי אשראי, עוקפי קוד גישה של טלפון וכלי לפריצת מחשבים באמצעות פרוטוקול שולחן העבודה המרוחק..

טרויאני עם גישה מרחוק

זן זדוני במיוחד של תוכנות זדוניות מאפשר להאקר להשתלט מלאה על המחשב שלך. לא רק שהם יכולים לרשום את כל הקשות שלך ולגשת לקבצים פרטיים בכדי לבצע גניבת זהות ולהונות אותך, אלא שלצערי זה גם מקובל שמציצנים מצליחים להשתמש במערכות RAT כביכול לריגול מצלמות רשת..

מצאנו מספר רשימות של ה- Blackshades RAT הידוע לשמצה וחזק במיוחד שלדעתם נגעו ביותר מחצי מיליון מכשירים. טרויאני זה מאפשר גם להאקרים לכלול מחשבים נגועים בבוטנט. מצאנו גם RATs לשימוש במערכת ההפעלה אנדרואיד. העלות הממוצעת של כלים עוצמתיים אלה הייתה רק 9.74 $.

כלי אנונימיות

האקרים של טירונים יכולים לשלם כדי לכסות את עקבותיהם באמצעות מגוון כלי אנונימיות שנסחרים בממוצע 13.19 דולר. אלה כוללים דפדפני אינטרנט מותאמים אישית, דוגמת הגרסה המותאמת מאוד של פיירפוקס שכונתה FraudFox VM, וקריפטרים, כלים שמסווים תוכנות זדוניות כקבצים שפירים. מצאנו גם שוני זיכרון לטלפון וטלפון אנונימיים לשימוש בהונאות, שכל אחד מהם פחות מ- $ 1.

תבניות זיוף

מצאנו מגוון רחב של תבניות דיגיטליות להצהרות בנק, שירותים, דרכונים, תאי שכר ורישיון נהיגה עם מדריכים מפורטות כיצד להשתמש בהם ביעילות. המחיר האופייני לקבצים אלה היה 13.97 $, המשקף את ערכם כאשר משתמשים בשילוב עם מידע גנוב לפתיחת קווי אשראי.

תוכנת כרטיסים

כאשר משתמשים בחומרה זולה וזמינה, תוכנה חזקה מאוד זו מאפשרת לאמנים מנוסים לשכפל כרטיסי אשראי וחיוב ולהחליף ידיים בממוצע 44.37 דולר. הוא נמכר ביותר מ -2,600 דולר דרך ערוצים רשמיים.

תוכנת פריצת סיסמא

מצאנו קשת תמחור רחבה לפיצוחי סיסמאות. היקר ביותר היה מעל 750 $ עבור תוכנית שנועדה לפצח חשבונות בתוכנית נאמנות קנדית פופולרית שכבר הייתה נושא להתקפה בפרופיל גבוה. נפוצים יותר היו תוכניות שנועדו להמריץ סיסמאות לכלי מדיה חברתיים, כאשר פייסבוק ואינסטגרם ממוקדות בכבדות, ופיצוחי חשבונות כלליים יותר מבטיחים גישה לנטפליקס, ספוטיפיי ואמזון, בין היתר, ומחירם נמוך מתחת ל -10 דולר.

תוכנות זדוניות

בין התוכנות הזדוניות שמצאנו (בעלות של 44.99 $ בממוצע) היו מקרים מותאמים אישית של תוכנת כופר שתנעל את המחשב שלך, ותצפין לצמיתות את תוכנו אלא אם ישולם כופר. הספקים התגאו בכך שהתוכנה הזדונית שלהם לא ניתנת לזיהוי על ידי אנטי-וירוס וניתן להתאים אותה בהתבסס על העדפותיך שלך. מצאנו את ה- ערכת ניצול Blackhole למכירה, שיטה להפצת תוכנות זדוניות ותוארה פעם ככלי זדון הידוע לשמצה ביותר מסוגו.

חשבון הונאה

חלק חיוני מהונאה מוצלחת יהיה לרוב יעד בטוח לרווחים שלא נפגעו, בין אם זה חשבון בלתי מעורער או כתובת דואר ללא קשר לרמאי. זה בא לידי ביטוי בעלות הגבוהה יחסית של פריטים כאלה באינטרנט האפל במחיר של 145.05 דולר במדד שלנו.

מצאנו רשימות עבור חשבונות שוויצרי פוסט הטוענים כי הם מאומתים לחלוטין ו”לא נפרצים – אף אחד לא יודע על קיומם, כך שתוכל להשתמש בהם בצורה מאובטחת “. מצאנו גם חשבונות עסקיים של Paypal ותיקים ואימתו וחשבונות דומים אחרים.

ערכת סימולציה של מגדל תאים

ערכות אלה עשויות להחזיר לך סכום של עד 50,000 $, אך מדובר במכשירים חזקים להפליא, המכונים לוכדי IMSI או באופן קולקטיבי יותר כ”מצבים קשים “ומשמשים בדרך כלל שירותי משטרה ומודיעין כדי ליירט בסתר את תנועת הטלפון הנייד. האקר שברשותו של אחד כזה יכול לזייף מגדל טלפון סלולרי המעביר אותות המאלצים מכשירים סמוכים להתחבר, להזדהות ולשלוח טקסטים ושיחות דרך המגדל המזויף. דרגט זה אוסף כמות מדהימה של נתונים שהאקר יוכל לנצל.

  מדד מחירי שוק אינטרנט כהה (המהדורה הבריטית)

מדריכים

הודות לרשת האפלה, חוסר ידע או ניסיון טכני אינם מהווים שום מכשול לביצוע פשעי סייבר בהצלחה. לא רק הכלים הזמינים להחלפת כיס, אלא שמדריכים לביצוע מעשים אלה הם גם זולים ונוחים לגישה דומה.

כמו גם מדריכים צעד אחר צעד כיצד לפרוץ חשבונות או להדביק אנשים עם תוכנות זדוניות, גילינו גם עלילות למכירה. רישומים אלה היו לפעמים יקרים מאוד (יותר מ- 9,000 $ במקרה אחד) והבטיחו לחלוק פרטים על נקודות תורפה אשר ישווקו את הקונה ברווח של אלפי לירות שטרלינג.

מדריכים אחרים מטרידים יותר פרסמו שיטות למיקוד לבסיס המשתמשים הצעיר של משחק הווידיאו הפופולרי מיינקראפט לזיהום בטרויאנים בגישה מרחוק שנדונו לעיל.

ערכת הכלים של האקרים

בחרנו בחבילת הכלים הבאה שתאפשר להאקר של wannabe לבצע הונאה מקוונת בדרכים הנפוצות ביותר תוך הימנעות מגילוי על מנת לקבוע את המחסום הכספי של הכניסה לסוג זה של פשעי רשת. העלות הממוצעת הכוללת הייתה 125.71 דולר.

פריט מחיר מכירה ממוצע
כלי אנונימיות 13.19 דולר
תוכנת כרטיסים 44.37 דולר
תוכנות זדוניות של הונאה של קריפטוקולר 6.07 $
קיילוגר 2.07 דולר
תוכנות זדוניות 44.99 $
דף דיוג 2.28 דולר
טרויאני עם גישה מרחוק 9.74 דולר
תוכנת פריצה WiFi 3.00 דולר
סה”כ 125.71 דולר

מותגים ממוקדים

מצאנו דפי דיוג וקבצים מותאמים אישית לכלי פריצת סיסמאות הנמצאים במכירה ביותר מ- 60 אפליקציות ואתרים מרכזיים. במחיר של בערך $ 2, פריטים אלה נועדו לא רק לתת רמאים לחשבונות הספציפיים האלה, אלא גם להשיג מספיק דריסת רגל לנתונים האישיים שלך כדי לבצע גניבת זהות. לאחר שהאקר יחבר מספיק את המידע האישי שלך, הם יכולים לפתוח שורות אשראי על שמך ולגרום לך לבעיות משמעותיות שיכולות לשנות חיים ולזמן מאוד לפתור אותה..

אלה הם כמה מהמותגים הגדולים שמצאנו, לקבלת הרשימה המלאה ראו מערך הנתונים המותאמים של שוק האינטרנט שלנו.

מותג מחיר מכירה ממוצע
תפוח עץ 5.11 $
נטפליקס 3.54 דולר
פייסבוק 2.07 דולר
אובר 2.07 דולר
יאהו 2.07 דולר
וולמארט 2.07 דולר
קומקסט 2.07 דולר
טאקו בל 2.07 דולר
אמזון 1.71 דולר
ספוטיפיי 1.62 דולר

מתודולוגיה

הצוות שלנו סקר את כל הרישומים הקשורים להונאה בחמישה משווקי האינטרנט החשוכים הגדולים ביותר, Dream, Point, Market Street Market, Berlusconi Market ו- Empire Market במהלך התאריכים 2-25 ביולי, 2023. רשימות רלוונטיות סווגו וסווגו כדי לחשב מכירה ממוצעת מחירים. המחירים נאספו בדולרים והומרו ל GBP לפי שער החליפין בזמן הרישום (שער של 1.31 $).

מדד מחירי שוק אינטרנט כהה: כלי פריצה (יולי 2023)

עיין במהדורה העיקרית של מדד המחירים בשוק Dark Web לקבלת תמחור של נתוני צרכנים גנובים.

עלינו

Top10VPN.com הוא אתר הביקורות הגדול ביותר ב- VPN. אנו ממליצים על שירותי VPN הטובים ביותר שיסייעו בהגנה על פרטיות הצרכנים באופן מקוון. אנו שואפים לחנך את הציבור הרחב אודות סיכוני פרטיות דיגיטלית ואבטחת סייבר באמצעות המשאבים והמחקר המקוונים שלנו.

למידע נוסף על אבטחה מקוונת, עיין במדד הסיכון המקורי בחינם ל- VPN ל- VPN, לחקר הבעלות על VPN או למהדורה החדשה ביותר של מדד המחירים המקוונים האמריקני לאפל..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me