پنج راه اصلی برای تنظیم VPN در تلفن هوشمند یا رایانه لوحی اندرویدی شما وجود دارد ، اما ساده ترین روش فقط استفاده از برنامه سفارشی ارائه شده توسط سرویس انتخابی VPN شماست..

تنظیم یک برنامه VPN سفارشی برای دستگاه Android شما به راحتی با نصب هر برنامه دیگر آسان است.

فقط آن را بارگیری کنید ، وارد شوید ، روی “اتصال” ضربه بزنید ، و این همان است. اگر در نصب برنامه به کمک بیشتری نیاز دارید ، دستورالعمل های مفصل را در زیر “روش 1” درج کرده ایم..

خوشبختانه تمام توصیه های برتر سرویس VPN ما برنامه اندرویدی را به نوعی ارائه می دهند ، بنابراین هرگز مجبور نخواهید شد از روشهای دیگر استفاده کنید مگر اینکه بخواهید.

همچنین می توانید آخرین گزینه های VPN ما را برای Android بررسی کنید تا تصمیم خود را آسان تر کنید.

ما همچنین به روش های جایگزین برای استفاده از VPN در تلفن Android خود ، از جمله تنظیم دستی آن ، استفاده از یک فایل APK ، و تنظیم VPN در سطح روتر ، نگاه خواهیم کرد.

Contents

آنچه شما نیاز دارید

ابتدا ، به آن نیاز خواهید داشت دستگاه Android: یا تلفن هوشمند یا رایانه لوحی.

این راهنما با استفاده از تلفن هوشمند سامسونگ Galaxy A6 که دارای Android 9.1.0 است (Pie) نوشته شده است.

می توانید از یک VPN در یک دستگاه Android قدیمی قدیمی استفاده کنید ، اما مراحل و صفحه ها ممکن است با نمونه های موجود در این راهنما کمی متفاوت باشد.

شما نیز نیاز دارید یک حساب کاربری با ارائه دهنده خدمات VPN. دو راه برای انجام این کار وجود دارد:

 1. به وب سایتهای ارائه دهنده چند مراجعه کرده و در یکی از موارد دلخواه خود ثبت نام کنید. این ایده خوبی است که قبل از ادامه صفحات تنظیم دستگاه وارد شوید و آن را پیدا کنید.
 2. برنامه ارائه دهنده دلخواه خود را از فروشگاه Google Play بارگیری کنید و برای یک حساب کاربری جدید در برنامه ثبت نام کنید.

  ما معمولاً این را توصیه نمی کنیم زیرا ممکن است سیاست بازپرداخت ارائه دهنده VPN اعمال نشود ، یا ممکن است حساب شما فقط با دستگاه های Android محدود باشد ، در حالی که خرید اشتراک از طریق وب سایت ارائه دهنده VPN به طور کلی به شما امکان می دهد از VPN با چندین دستگاه استفاده کنید. انواع.

در صورت لزوم حتماً حساب VPN خود را از طریق ایمیل تأیید کنید.

روش 1: برنامه VPN

قبل از ثبت نام در یک اشتراک VPN ، بررسی کنید که سرویس VPN با یک برنامه VPN سفارشی برای Android همراه است.

در صورت انجام این کار ، می توانید برنامه VPN را از فروشگاه Google Play بارگیری کنید. اگر در کشوری زندگی می کنید که نمی توانید به فروشگاه Google Play دسترسی پیدا کنید ، به “روش 4: پرونده APK” بروید..

ما از ExpressVPN برای این راهنما استفاده کرده ایم زیرا یک برنامه Android بسیار ساده دارد و 30 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهد.

همچنین بهترین VPN در اطراف است – می توانید بررسی کامل و مستقل ExpressVPN ما را در اینجا بخوانید.

اگر ارائه دهنده VPN متفاوتی را انتخاب کرده باشید ، باید یک فرایند کمی متفاوت را دنبال کنید ، اما این راهنما اصول اولیه را برای شما ارائه می دهد..

نصب برنامه VPN ارائه شده توسط سرویس VPN شما ساده ترین راه برای سریع و سریع کار کردن است.

در بیشتر موارد ، دسترسی راحت و کاربر پسند به سرورهای مختلف نیز ارائه می شود ، اگر می خواهید بین مکان های VPN جابجا شوید.

راه‌اندازی یک برنامه VPN سفارشی برای Android کمتر از پنج دقیقه طول خواهد کشید. در اینجا نحوه انجام این کار آورده شده است:

 1. برنامه Android دلخواه ارائه دهنده VPN خود را در فروشگاه Google Play پیدا کنید.
  توصیه می کنیم پیوند را به فروشگاه Google Play از طریق وب سایت رسمی VPN دنبال کنید تا از بارگیری نرم افزار بالقوه خطرناک copycat جلوگیری کنید.تصویر نمایه ExpressVPN در فروشگاه Google Play
 2. ضربه زدن نصب برای بارگیری برنامه VPN. پس از اتمام این مرحله ، دکمه سبز می گوید باز کن.پس از نصب برنامه ، تصویر ExpressVPN در فروشگاه Google Play
 3. ضربه زدن باز کن برای راه اندازی برنامه VPN و سپس روی ضربه بزنید ورود.عکس اسلایدهای نصب آزمایشی ExpressVPN رایگان
 4. اعتبار اشتراک VPN خود را در جعبه های مربوطه – در این حالت آدرس ایمیل و رمز عبور خود – وارد کنید و سپس به ضربه بزنید ورود.تصویر صفحه برنامه ورود ExpressVPN Android
 5. ExpressVPN از کاربران جدید سؤال می کند که آیا مایل هستند گزارش خرابی ، آزمایش سرعت و اطلاعاتی را در مورد موفقیت تلاش های اتصال VPN به اشتراک بگذارند یا نه؟.

  در حالی که این اطلاعات به صورت شخصی قابل شناسایی نیستند ، توصیه می کنیم که ضربه بزنید نه ممنون.

  عکس صفحه مجوز گزارش خرابی نصب ExpressVPN

 6. ضربه زدن خوب برای شروع فرایند تنظیم اتصال VPN.تصویر روند فرآیند تنظیم Android Android ExpressVPN
 7. ضربه زدن خوب برای قبول درخواست اتصال VPN.عکس درخواست برنامه اتصال ExpressVPN Android
 8. صفحه اصلی برنامه AndroidV ExpressVPN است. این یک نمونه نسبتاً معمولی از برنامه های سفارشی VPN برای Android است ، با یک دکمه اتصال بزرگ در مرکز و محل سرور انتخاب شده در زیر.

  برای دیدن لیست موقعیت های سرور ، روی سه نقطه افقی در سمت راست نام مکان سرور ضربه بزنید.

  تصویر صفحه اصلی برنامه ExpressVPN Android

 9. می توانید یکی از مکان های سرور VPN را که در اینجا ذکر شده است انتخاب کنید. فقط کافی است روی یکی از آنها که می خواهید به آن وصل شوید ضربه بزنید.تصویر لیست موقعیت های سرور برنامه ExpressVPN Android
 10. قبل از اتصال به VPN بهتر است تنظیمات امنیتی را بررسی کنید. معمولاً می توانید با کلیک کردن بر روی نماد cog یا در مورد ExpressVPN ، منوی برگر (سه خط افقی) این کار را پیدا کنید..

  اگر برنامه همراه با این ویژگی ها باشد ، محافظت در برابر سوئیچ kill و leak protection را فعال کنید.

  در اینجا فهرست تنظیمات ExpressVPN است. روی ضربه بزنید محافظت از شبکه برای فعال کردن نسخه برنامه AndroidV ExpressVPN یک سوئیچ kill.

  تصویر صفحه تنظیمات برنامه ExpressVPN Android

 11. وقتی نگاهی به تنظیمات VPN بیندازید ، زمان آن رسیده که به VPN وصل شوید. بر روی دکمه اتصال دایره ای در وسط صفحه اصلی برنامه VPN ضربه بزنید.

  هنگام اتصال VPN ، دکمه اتصال ExpressVPN سبز می شود. برای جدا کردن دوباره این دکمه را بزنید.

  شما همیشه باید VPN خود را برای هرگونه نشت آزمایش کنید. می توانید نحوه انجام این کار و چگونگی حل هرگونه مشکل در راهنمای نشت IP ، DNS ، WebRTC ما را بیابید.

  تصویر صفحه برنامه AndroidV ExpressVPN متصل شداکنون که اتصال ExpressVPN شما تنظیم شده است ، در پس زمینه متصل می شود و می توانید از تلفن خود به طور عادی استفاده کنید. فقط نگاهی به نوار وضعیت بکشید و کلید را برای تأیید اتصال تلفن خود جستجو کنید..

روش 2: استفاده از نرم افزار شخص ثالث (OpenVPN برای Android)

اگر نمی خواهید از برنامه ارائه دهنده VPN سفارشی از ارائه دهنده خدمات VPN خود استفاده کنید ، یا یکی با آن همراه نیست ، می توانید فایل های پیکربندی VPN را با استفاده از یک برنامه VPN شخص ثالث به جای آن ، مانند OpenVPN برای Android پیکربندی کنید..

شما از این برنامه های شخص ثالث برای اتصال به شبکه سرور ارائه دهنده خود با استفاده از اعتبار حساب استفاده می کنید و تجربه کلی مشابه را با استفاده از برنامه شخصی ارائه دهنده خود به شما ارائه می دهد.

برنامه های شخص ثالث ممکن است تنظیم بیشتری نسبت به برنامه سفارشی ارائه دهنده خدمات VPN داشته باشند ، و حتی اگر بیش از یک اشتراک داشته باشید ، حتی به شما امکان می دهند از چندین ارائه دهنده در یک برنامه واحد استفاده کنید..

ما برای این راهنما از OpenVPN برای Android استفاده خواهیم کرد ، زیرا منبع باز است ، به این معنی که می توان آن را برای نقص و آسیب پذیری های امنیتی بررسی کرد و پروتکل OpenVPN خود بهترین تعادل بین عملکرد و امنیت را ارائه می دهد.

همچنین می توانید از برنامه رسمی OpenVPN Connect ، OpenVPN ، Inc برای Android استفاده کنید.

ExpressVPN OpenVPN را برای Android توصیه می کند زیرا با پرونده های پیکربندی آن بهتر کار می کند ، در حالی که NordVPN OpenVPN Connect را توصیه می کند. بهتر است با ارائه دهنده خدمات VPN خود تماس بگیرید تا دریابید کدام برنامه را پیشنهاد می کند.

اگر ارائه دهنده VPN شما پرونده های پیکربندی OpenVPN را در دسترس نباشد ، می توانید به “روش 3” بروید ، که به شما نشان می دهد چگونه پیکربندی دستی پرونده های L2TP را انجام دهید.

در اینجا نحوه پیکربندی دستی VPN در Android با استفاده از نرم افزار OpenVPN برای Android آورده شده است:

 1. OpenVPN را برای Android (یا OpenVPN Connect) در Google Play Store پیدا کنید و به ضربه بزنید نصب.تصویر صفحه OpenVPN برای Android در فروشگاه Google Play
 2. پس از بارگیری برنامه با موفقیت ، دکمه سبز خوانده خواهد شد باز کن. برای باز کردن برنامه OpenVPN برای Android ضربه بزنید.تصویر صفحه OpenVPN برای برنامه Android نصب شده در فروشگاه Google Play
 3. این صفحه اصلی OpenVPN برای برنامه Android است. ما پس از بارگیری پرونده های پیکربندی از وب سایت ExpressVPN به این مسئله برمی گردیم.
  عکس صفحه OpenVPN برای برنامه Android بدون نمایه VPN
 4. به وب سایت ارائه دهنده خدمات VPN در مرورگر تلفن همراه خود بروید و با استفاده از اعتبار خود وارد حساب VPN خود شوید.
  تصویر صفحه ورود به سیستم ExpressVPN
 5. اکنون به بخش صفحه حساب VPN بروید که در آن می توانید VPN را در دستگاه های مختلف تنظیم کنید. ضربه زدن ExpressVPN را تنظیم کنید.
  صفحه تنظیم حساب ExpressVPN
 6. ضربه زدن نمایش دستگاه های دیگر.
  تصویر کد فعال سازی حساب ExpressVPN
 7. در میان دستگاه های لیست حرکت کرده و به ضربه بزنید پیکربندی دستی.
  عکس لیست تنظیمات مختلف ExpressVPN
 8. ضربه زدن OpenVPN. در اینجا نام کاربری و رمزعبور منحصر به فرد خود را برای پیکربندی دستی OpenVPN مشاهده خواهید کرد. بعداً به اینها احتیاج خواهید داشت.
  تصویر صفحه دستی ExpressVPN پیکربندی نام کاربری و رمز عبور
 9. می توانید همانطور که می خواهید فایلهای پیکربندی زیادی را بارگیری کنید – هرکدام به شما امکان می دهند به یک سرور متفاوت VPN متصل شوید – اما توصیه می کنیم با یکی از آنها شروع کنید تا اینکه بدانید چگونه کل مراحل نصب را انجام دهید.

  روی محل سرور مورد نظر خود برای اتصال ضربه بزنید و به طور خودکار در فضای ذخیره تلفن شما بارگیری می شود. ما ایالات متحده – نیویورک را انتخاب کردیم.

  تصویر از فایلهای پیکربندی مکان سرور ExpressVPN

 10. اکنون به برنامه OpenVPN for Android برگردید و روی نماد بارگیری پوشه در گوشه سمت راست بالای برنامه (در بین نماد + و سه نقطه عمودی) ضربه بزنید..
  عکس صفحه OpenVPN برای برنامه Android بدون نمایه VPN
 11. پرونده پیکربندی VPN را در قسمت خود پیدا کنید بارگیری ها پوشه برخی از کاربران مجبور به مراجعه به آن هستند حافظه داخلی قبل از پیمایش به بارگیری ها پوشه به منظور انتخاب پرونده. وقتی پرونده را روی آن یافتید.
  تصویر تصویر پیکربندی ExpressVPN بارگیری شده است
 12. روی ضربه بزنید تیک بزنید نماد برای به پایان رساندن بارگیری فایل پیکربندی.
  عکس تصویر پیکربندی ExpressVPN در OpenVPN برای برنامه Android
 13. روی ضربه بزنید ویرایش کنید نماد در سمت راست نام پرونده پیکربندی.
  عکس تصویر پیکربندی ExpressVPN در OpenVPN برای ویرایش برنامه Android
 14. زیر پایه ای برگه نام کاربری و رمز عبور منحصر به فرد OpenVPN را که در حساب شما در وب سایت ExpressVPN نمایش داده می شود وارد کنید. سپس روی ضربه بزنید بازگشت نماد روی دستگاه شما.

  توجه: OpenVPN برای Android گزینه های پیکربندی زیادی دارد؛ ما فقط در اینجا اصول اولیه را نشان می دهیم ، اما می توانید بعداً برگردید و نمایه VPN خود را سفارشی کنید.

  تصویر ویرایش پرونده پیکربندی ExpressVPN در OpenVPN برای Android

 15. بر روی ایجاد شده خود ضربه بزنید مشخصات.
  تصویر تصویر پیکربندی ExpressVPN در OpenVPN برای ویرایش برنامه Android
 16. ضربه زدن خوب برای پذیرش درخواست اتصال.
  تصویر درخواست درخواست VPN در OpenVPN برای برنامه Android
 17. پس از اتصال VPN با موفقیت ، یک اعلان اتصال را مشاهده خواهید کرد و یک آیکون کلیدی در مدت زمان اتصال VPN در گوشه سمت چپ بالای صفحه نمایش شما باقی خواهد ماند. حتماً اتصال VPN را برای هر نوع نشت IP ، DNS یا WebRTC آزمایش کنید.
  تصویر صفحه اتصال VPN در بالای صفحه
 18. برای جدا کردن از VPN ، روی نمایه OpenVPN از درون OpenVPN برای برنامه Android ضربه بزنید و به ضربه بزنید قطع شدن.
  تصویر صفحه قطع ارتباط در OpenVPN برای Android

گزینه های قابل تنظیم زیادی وجود دارد که می توانید با آن در برنامه OpenVPN برای برنامه Android بازی کنید تا بتوانید ارتباط خود را تنظیم کنید.

به عنوان مثال ، می توانید بین UDP و TCP جابجا شوید ، تنظیمات DNS را نادیده بگیرید ، نشت IPv6 و IPv4 را مسدود کنید ، و اجازه دهید ترافیک اینترنت برخی از برنامه های خاص به خارج از تونل VPN (تونل اسپلیت) سفر کند..

فقط باید اطمینان داشته باشید که می دانید چه کاری انجام می دهید با این تنظیمات بازی کنید.

سایر برنامه های شخص ثالث با منبع آزاد نیز وجود دارند که می توانید از آنها برای پیکربندی پروتکل های مختلف VPN استفاده کنید ، مانند strongSwan برای IKEv2 / IPsec و WireGuard for WireGuard ، اما OpenVPN پروتکل و نرم افزار مورد نظر ما باقی می ماند..

مبتدیان باید اولویت بندی خود را با استفاده از برنامه سفارشی ارائه دهنده VPN بر روی پیکربندی دستی انجام دهند.

روش 3: ساخته شده در آندروید VPN مشتری

اگر ارائه دهنده VPN شما با پرونده های پیکربندی OpenVPN همراه نیست ، پیکربندی فایل های پیکربندی L2TP / IPSec ، IKEv2 / IPSec و PPTP با استفاده از سرویس گیرنده داخلی VPN Android امکان پذیر است..

این بدان معناست که شما مجبور نیستید برنامه های شخص ثالث را به هیچ وجه بارگیری کنید.

با این حال ، ما این روش را توصیه نمی کنیم.

در حالی که این نوع تنظیمات به اندازه فضای شما دستگاه شما را به خود اختصاص نمی دهد ، در بعضی موارد به آسانی با استفاده از برنامه ارائه دهنده VPN یا OpenVPN برای Android امن نیست.

این به دلیل پروتکل های VPN است که مشتری داخلی VPN داخلی پشتیبانی می کند ، یا – در برخی موارد – نحوه تنظیم آنها.

PPTP یک پروتکل VPN بسیار منسوخ و ناامن است و می تواند در عرض چند دقیقه هک شود. L2TP / IPSec از کلیدهای از پیش اشتراکی استفاده می کند ، که در وب سایت های VPN در دسترس عموم است و درهای حملات احتمالی انسان را در وسط باز می کند.

VPN های پیشنهادی برتر ما فقط دستورالعمل های نصب را برای نصب IKEv2 با استفاده از برنامه openSwan با منبع باز به جای سرویس گیرنده داخلی VPN Android ارائه می دهند.

می توانید اطلاعات بیشتر در مورد رمزگذاری و پروتکل ها را در راهنمای مفصل ما بخوانید.

در حالی که ما این تنظیم VPN را توصیه نمی کنیم ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه یک VPN را از این طریق به عنوان آخرین راه حل نصب کنید.

روش اتصال دستی بسته به پروتکل VPN و دستگاهی که استفاده می کنید کمی متفاوت خواهد بود ، اما این روند به اندازه کافی مشابه است که شما بتوانید از این دستورالعمل ها نتیجه بگیرید.

در این مثال ما از ExpressVPN برای ایجاد اتصال L2TP / IPSec استفاده خواهیم کرد.

ما از Android 9.1.0 استفاده می کنیم. در سایر نسخه های Android ، مکان و ظاهر صفحه های تنظیمات VPN ممکن است کمی متفاوت باشد.

برای ایجاد اتصال VPN خود به صورت دستی:

 1. به وب سایت ارائه دهنده VPN در دستگاه Android خود بروید و با استفاده از اعتبارنامه خود وارد حساب VPN خود شوید.
  تصویر صفحه ورود به سیستم ExpressVPN
 2. ضربه زدن ExpressVPN را تنظیم کنید در بخش تنظیم دستگاه.
  صفحه تنظیم حساب ExpressVPN
 3. به لیست دستگاه ها بروید و به ضربه بزنید پیکربندی دستی.
  عکس لیست تنظیمات مختلف ExpressVPN
 4. روی ضربه بزنید PPTP & L2TP-IPsec. ExpressVPN هشدار می دهد که این پروتکل های VPN مزایای امنیتی ضعیفی را ارائه می دهند.
  صفحه تنظیم تنظیمات دستی ExpressVPN L2TP
 5. به پایین بروید و نام کاربری و رمزعبور خود را برای این تنظیم مشاهده خواهید کرد. بعداً به این موارد نیاز خواهید داشت ، بنابراین برگه را باز نگه دارید.
  تصویر صفحه ExpressVPN L2TP دستی نام کاربری و رمز ورود را پیکربندی کنید
 6. روی ضربه بزنید + سمبل در کنار مکانهای سرور VPN قرار دهید و آدرس سرور VPN سرور منتخب خود را کپی کنید. می توانید چندین مکان سرور VPN را پیکربندی کنید ، اما اجازه دهید با سهولت شروع کنیم. ما ایالات متحده آمریکا – نیویورک را انتخاب کردیم.
  عکس صفحه آدرس ExpressVPN سرور
 7. اکنون به تلفن خود بروید تنظیمات منو. پیدا کردن اتصالات تنظیمات ، روی ضربه بزنید تنظیمات اتصال بیشتر, و بعد VPN. این سرویس گیرنده VPN داخلی Android را به ارمغان می آورد. اگر پیش از این VPN نصب نکرده اید ، می گوید “بدون VPN”.
  تصویر صفحه مشتری داخلی VPN داخلی Android
 8. روی ضربه بزنید سه نقطه عمودی در گوشه بالا سمت راست و سپس به ضربه بزنید نمایه VPN را اضافه کنید.
  تصویر نمایه اضافه شده داخلی VPN Android
 9. اکنون فیلدها را با اطلاعات زیر پر کنید:

  نام: هر چیزی را که می خواهید اینجا قرار دهید. توصیه می کنیم نام سرویس VPN و نام سرور را بنویسید. به عنوان مثال. ExpressVPN نیویورک.
  نوع: تغییر وضعیت L2TP / IPSec PSK. PSK مخفف کلید پیش اشتراک شده است.
  آدرس سرور: آدرس سرور VPN را از حساب خود در وب سایت ارائه دهنده VPN قرار دهید.
  راز L2TP: این قسمت را خالی بگذارید.
  شناسه IPSec: این قسمت را خالی بگذارید.
  کلید پیش اشتراک گذاری IPSec: کلید پیش اشتراک گذاری ارائه دهنده VPN را در اینجا جایگذاری کنید. شما این را در دستورالعمل تنظیم ارائه دهنده VPN خود پیدا خواهید کرد.
  ضربه زدن صرفه جویی.تصویر نمایه ویرایش VPN داخلی Android

 10. اکنون از صفحه اصلی روی نمایه VPN ضربه بزنید و نام کاربری و رمز عبوری را که در حساب VPN شما نشان داده شده است وارد کنید PPTP & L2TP-IPsec بخش تنظیمات دستی. ضربه زدن وصل کنید.
  تصویر صفحه راهنمای ExpressVPN Android وارد سیستم شوید
 11. پس از اتصال VPN با موفقیت ، نماد کلید را در گوشه سمت چپ بالای دستگاه خود مشاهده خواهید کرد. همیشه ، باید اتصال VPN خود را برای هر نوع IP ، DNS یا WebRTC آزمایش کنید..
  تصویر صفحه Android VPN متصل شد
 12. برای قطع ارتباط ، فقط روی پروفایل VPN در سرویس گیرنده داخلی Android ضربه بزنید و روی قطع ارتباط ضربه بزنید.
  تصویر دکمه قطع دستی VPN Android

روش 4: پرونده APK

اگر نمی توانید به فروشگاه Google Play دسترسی داشته باشید ، اگر این سرویس یک فایل APK را ارائه دهد ، می توانید برنامه سفارشی ارائه دهنده VPN را بر روی دستگاه Android خود نصب کنید..

فایلهای APK می توانند مستقیماً از خارج از Google Play Store در دستگاه های Android بارگیری شوند.

برای اجازه به بارگیری پرونده APK از منابع خارجی ، باید مجوزهای تلفن خود را تغییر دهید و نباید آنها را از وب سایتهای غیر رسمی بارگیری کنید.

همیشه فایلهای APK را از وب سایت رسمی ارائه دهنده VPN بارگیری کنید.

اگر به خطر نمی اندازید پرونده هایی را که با آنها دستکاری شده اند بارگیری کنید – آنها ممکن است حاوی محتوای مخرب باشند که می تواند به دستگاه شما و امنیت آنلاین شما آسیب برساند.

در اینجا دستورالعمل های گام به گام ما برای نصب یک برنامه VPN پرونده APK برای دستگاه Android شما آورده شده است:

 1. ابتدا باید مجوزهای تلفن خود را تغییر دهید تا امکان بارگیری پرونده ها از خارج از Google Play Store فراهم شود.

  برو به تلفن خود تنظیمات منو ، سپس به امنیت. اکنون شیر کنید برنامه های ناشناخته را نصب کنید (گاهی اوقات با برچسب برنامه ها را از منابع خارجی نصب کنید) و روی مرورگر وب مورد نظر برای بارگیری فایل های APK ضربه بزنید.

  روشن کردن اجازه از این منبع.

  تصویر تنظیمات نصب برنامه های ناشناخته در تلفن Android

 2. به وب سایت ارائه دهنده VPN بروید و با استفاده از اعتبار خود وارد حساب کاربری خود شوید.
  تصویر صفحه ورود به سیستم ExpressVPN
 3. ضربه زدن ExpressVPN را تنظیم کنید در قسمت تنظیم دستگاه.
  صفحه تنظیم حساب ExpressVPN
 4. ضربه زدن سریع دانلود apk با استفاده از All-In-On Downloader.
  تصویر صفحه نمایش بارگیری فایل ExpressVPN APK
 5. با هشدار ظاهر می شود که فایل ممکن است به دستگاه شما آسیب برساند. اگر پرونده APK را از وب سایت رسمی ارائه دهنده VPN که به آن اعتماد دارید بارگیری می کنید – ما به ExpressVPN اعتماد داریم – به ضربه بزنید خوب.
  تصویر اخطار بارگیری فایل APK در تلفن Android
 6. ضربه زدن نصب برای اتمام مراحل نصب.
  تصویر صفحه نمایش نصب ExpressVPN APK
 7. این برنامه اکنون نصب شده است. ضربه زدن باز کن برای باز کردن برنامه سفارشی VPN برای Android.
  تصویر صفحه نمایش نصب و راه اندازی ExpressVPN APK

اکنون اگر می خواهید نحوه استفاده از برنامه ExpressVPN را بدانید ، و اکثر برنامه های VPN برای Android که به طور مشابه با ExpressVPN کار می کنند ، اکنون می توانید مراحل 3-11 از روش 1 را دنبال کنید..

روش 5: روتر

یک روتر VPN

راه نهایی برای محافظت از ترافیک اینترنت در دستگاه Android شما نصب VPN در سطح روتر است.

هنگامی که VPN را روی روتر خود نصب می کنید ، از تمام ترافیکی که از طریق روتر عبور می کند ، محافظت می کند و مزایای یک VPN را به تمام دستگاه های خانه شما در همان زمان ارائه می دهد..

این ایده آل است اگر می خواهید از دستگاههایی که برنامه های VPN سفارشی ندارند ، مانند تلویزیون های هوشمند و کنسول های بازی محافظت کنید.

این بهترین راه برای محافظت از دستگاه اندرویدی شما نیست.

هنگامی که یک VPN را در سطح روتر نصب می کنید ، تغییر تنظیمات VPN و مکان های سرور دشوارتر از آن است که از برنامه VPN سفارشی برای Android استفاده کنید.

نکته دیگری که باید بخاطر بسپار این است که همه روترها از نرم افزار VPN پشتیبانی نمی کنند ، به خصوص روترهای مودم که همراه با اینترنت شما هستند.

اگر روتر شما از نرم افزار سرویس گیرنده VPN پشتیبانی نمی کند و به دنبال خرید یک سخت افزار جدید هستید ، ارزش دارد وب سایت ارائه دهنده VPN خود را بررسی کنید تا ابتدا سازگاری را بررسی کنید.

تنظیم یک VPN در روتر شما

چند روش مختلف برای استفاده از VPN در روتر شما وجود دارد:

 1. یک روتر از پیش تنظیم شده خریداری کنید.
 2. دستی VPN را با استفاده از نرم افزار بومی مشتری VPN که همراه با نرم افزار فعلی شما تنظیم شده است پیکربندی کنید (از عدم اطمینان از تنظیمات PPTP یا L2TP / IPSec خودداری کنید).
 3. روتر فعلی خود را با سیستم عامل جدیدی که از OpenVPN پشتیبانی می کند ، فلش کرده و سپس VPN را به صورت دستی پیکربندی کنید.
 4. از یک اپلت VPN استفاده کنید. اینها در حال حاضر بسیار نادر هستند و بسیاری از خدمات VPN آنها را ارائه نمی دهند. ExpressVPN دارای اپلت است.

برای مطالعه دستورالعمل های دقیق نصب نصب روتر ، به راهنمای روتر جداگانه ما مراجعه کنید.

به یاد داشته باشید که تنظیم VPN در سطح روتر به این معنی است که ترافیک اینترنت تنها در زمان رسیدن به روتر رمزگذاری می شود.

این بدان معنی است که ترافیک بین دستگاه ها و روتر ایمن نیست ، بنابراین اگر شخصی قادر به اتصال به شبکه شما باشد ، باز هم می تواند ترافیک شما را بخواند.

ما توصیه می کنیم VPN خود را در سطح روتر تنظیم کنید و از ویژگی دستگاه Per استفاده کنید (شبیه به تونل تقسیم) برای حذف هر دستگاهی که می توانید برنامه های بومی VPN مانند Android نصب کنید..

برای دیدن نحوه تنظیم این برنامه های محلی VPN ، لطفاً به روش 1 بروید.

با VPN Android خود راهنمایی بیشتری کسب کنید

برای ما غیرممکن است که دستورالعمل هایی را برای هر روتر در اینجا ارائه دهیم ، و برخی از دستگاه های Android – به ویژه دستگاه های دارای نسخه قدیمی تر Android – با این دستورالعمل ها متفاوت خواهند بود.

اگر گیر کرده باشید ، ارائه دهنده خدمات VPN شما باید اولین درگاه تماس شما باشد.

آنها قادر خواهند بود روند شما را طی کنند و شما را با استفاده از VPN در تلفن Android خود بالا بیاورند.

بهترین راه برای راه اندازی VPN برای Android چیست؟?

بهترین راه برای تنظیم VPN برای تلفن هوشمند یا رایانه لوحی اندرویدی شما ، بارگیری برنامه سفارشی VPN از ارائه دهنده خدمات VPN شما است..

سریع ، آسان و ایمن است.

برای کسانی که می خواهند قابلیت تنظیم بیشتری داشته باشند ، استفاده از OpenVPN برای Android برای پیکربندی دستی روتر ممکن است مناسب تر از برنامه VPN سفارشی باشد.

ما توصیه نمی کنیم از مشتری داخلی VPN داخلی Android استفاده کنید زیرا فقط از پروتکل های VPN با امنیت کمتر مانند PPTP و L2TP / IPSec پشتیبانی می کند.

آیا به تلفن من به یک VPN احتیاج دارم؟?

بله ، لازم است از یک VPN در تلفن هوشمند اندرویدی خود استفاده کنید.

وقتی خارج از خانه هستید و درباره آن احتمالاً به WiFi عمومی وصل می شوید.

WiFi عمومی بسیار ناامن است ، و اطلاعات شخصی شما را در برابر هکرها آسیب پذیر می کند.

اگر می خواهید اطلاعات شخصی خود را ایمن و ایمن نگه دارید ، باید از VPN استفاده کنید.

VPN همه ترافیک اینترنت Android شما را رمزگذاری می کند و مانع نمی شود شخص ثالث را از مشاهده آنچه شما به صورت آنلاین انجام می دهید جلوگیری کنید..

علاوه بر مزایای حفظ حریم خصوصی ، استفاده از VPN در تلفن شما به شما کمک می کند تا محتوای محدود شده یا سانسور شده را باز کنید.

کتابخانه ها ، مدارس و دولت ها وب سایت های خاصی را مسدود می کنند. VPN به شما امکان می دهد به طور ایمن و خصوصی به آن وب سایت ها دسترسی پیدا کنید.

آیا باید از VPN در خانه استفاده کنم?

اکنون می دانید که اگر می خواهید از Wifi عمومی ایمن و ایمن استفاده کنید ، VPN ابزارهای اساسی هستند.

اما باید از VPN در خانه نیز استفاده کنید?

آره.

حتی اگر وای فای منزل شما از نقاط مهم عمومی امن تر است ، ترافیک اینترنت شما هنوز آسیب پذیر است.

بدون یک VPN ، ISP شما هر کاری را که بصورت آنلاین انجام می دهید ثبت می کند و می تواند آن را به اشخاص ثالث بفروشد ، گاهی بدون اجازه شما.

دولت همچنین می تواند اطلاعات شخصی شما را نیز در اختیار داشته باشد.

استفاده از VPN در خانه و خارج از خانه مهم است.

بهترین VPN برای Android چیست?

تعداد زیادی VPN وجود دارد که پشتیبانی از دستگاه های Android را ارائه می دهند اما بهترین آنها ExpressVPN است.

به همین دلیل ما از آن برای همه مثالهای نصب در این راهنما استفاده کردیم.

ExpressVPN یک VPN سفارشی ساده و ایمن برای دستگاه های Android دارد. سریع ، ایمن است و در عرض چند دقیقه قابل نصب است.

شما می توانید در مورد بقیه توصیه های برتر VPN ما برای Android در اینجا بخوانید.

آیا می توانید VPN رایگان برای Android دریافت کنید?

تصویر کارت اعتباری با یک خط از طریق آن و برخی سکه ها

آیا می خواهید از تلفن هوشمند یا رایانه لوحی اندرویدی خود بدون صرف یک سنت محافظت کنید?

تو می توانی. اما یک گرفتن وجود دارد …

تعداد زیادی برنامه VPN رایگان برای اندروید در دسترس است اما برخی از آنها برای بارگیری و استفاده آنها خطرناک و ناامن هستند.

اگر می خواهید به صورت رایگان از VPN Android استفاده کنید ، به لیست ما از بهترین و ایمن ترین خدمات رایگان VPN رایگان برای استفاده نگاهی بیندازید..

بهترین VPN رایگان برای اندروید Windscrib است.

آیا نصب VPN در Android TV امکان پذیر است؟?

می توانید VPN را در تلویزیون Android خود نصب کنید اما روند مشابه آن با تنظیم تلفن هوشمند یا رایانه لوحی اندرویدی شما کاملاً متفاوت نیست.

برخی سرویس های VPN برنامه های اختصاصی VPN را برای Android TV مانند ExpressVPN و NordVPN ارائه می دهند ، که می توانید در عرض چند دقیقه بارگیری و تنظیم کنید ، اما اکثریت قریب به اتفاق VPN ها با یک همراه نیستند.

اگر می خواهید VPN را در تلویزیون Android خود نصب کنید و هیچ برنامه سفارشی برای آن وجود ندارد ، باید VPN را در سطح روتر نصب کنید.

برای نصب VPN در تلویزیون خود به راهنمای ما مراجعه کنید.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  เบราว์เซอร์ที่ดีที่สุด 7 ประการเพื่อความเป็นส่วนตัวและความปลอดภัย