با توجه به تحقیقات جدید در مورد فروش غیرقانونی ابزارهای هک کردن در وب تاریک ، می توانید انگشتان پا را در کمتر از قیمت یک قهوه غذای ارزان قیمت در کلاهبرداری آنلاین فرو کنید. در میان ارزان ترین کالاهایی که معامله می شوند صفحات جعلی و ابزارهای هک رمز عبور برای مجموعه گسترده ای از مارک ها از سیب و فیس بوک به تسکو و آمازون, فروش حدود 2 پوند یا کمتر.

برای اطلاعات بیشتر در مورد وب سایت ها و برنامه های تحت تأثیر ، بخش مارک های یافته های ما را ببینید. برای داده های متمرکز در ایالات متحده ، به نسخه ایالات متحده از شاخص قیمت وب Dark Dark مراجعه کنید.

ما همچنین کشف کردیم که به همان اندازه در اطراف 100 پوند شما می توانید مجموعه ای چشمگیر از ابزارهای هک کننده را که امکان جاسوسی در فضای مجازی را دارد ، خریداری کنید ، از آلوده کردن افراد به بدافزار گرفته تا هک کردن شبکه های WiFi ، همه با هدف سرقت اطلاعات شخصی برای ارتکاب سرقت هویت.

سایر ابزارهای هک کردن پول جیب شامل موارد زیر است keyloggers (به طور متوسط ​​1.58 پوند), نرم افزار هک WiFi (2.29 پوند), ابزارهای هک بلوتوث (2.65 پوند) و حتی قدرتمند بد افزار نه بیشتر از آنچه بیشتر مردم صرف ناهار خود می کنند (Trojans Access Remote ، 8.47 پوند).

در انتهای دیگر این مقیاس ، دستگاههای قدرتمندی پیدا کردیم که معمولاً توسط پلیس استفاده می شود که از برج های تلفن همراه و جعل استفاده می کنند رهگیری داده های تلفن همراه, با بالاترین لیست پهنای باند لیست در بیش از 38000 پوند.

مانع نگران کننده ورود ورود به کلاهبرداری های آنلاین با گسترش سلاح های هسته ای حتی بیشتر کاهش می یابد کتابچه راهنمای هک کردن به طور معمول با قیمت 8 پوند و یا کمتر یا حتی به عنوان شیرین کننده با فروش ابزارهای هک فروخته می شود.

بیشتر ما ده ها حساب آنلاین داریم که با ابزار و تکنیک های مناسب هک می شوند. تیم ما از کارشناسان امنیتی ده‌ها هزار لیست را در پنج بازار مشهور وب سایت تاریک بررسی کرد. رویا؛ نقطه؛ بازار وال استریت؛ بازار برلوسکونی؛ و امپراتوری. این وب سایت های رمزگذاری شده ، که فقط با استفاده از مرورگر Tor قابل دستیابی هستند ، به مجرمان امکان می دهد ابزار هک کردن را به صورت ناشناس بفروشند ، به همراه انواع دیگر مواد منع مصرف مانند مواد مخدر غیرقانونی ، اطلاعات سرقت شده و اسلحه..

ما برای ایجاد این نسخه در لیست هایی که شامل نرم افزار و سخت افزار هک شده ، پرونده های دیجیتالی مورد استفاده در کلاهبرداری ، راهنماهای کلاهبرداری آنلاین و حساب های کلاهبرداری است ، تمرکز کردیم. فهرست قیمت وب تاریک. ما هر لیست را تجزیه و تحلیل کردیم و میانگین قیمت های فروش را برای دسته بندی اقلام فروخته شده محاسبه کردیم تا به مردم انگلیس کمک کند تا بدانند که برای شروع یک کلاهبردار تازه کار چقدر آسان است.

Contents

فهرست قیمت وب Dark Dark – ابزارهای هک (ژوئیه 2023 – نسخه UK)

مورد برای فروش قیمت متوسط ​​فروش
ابزارها فایلهای سفارشی ابزار هک رمز عبور 1.57 پوند
Keylogger 1.58 پوند
صفحه فیشینگ 7 2.07
نرم افزار هک WiFi 9 2.29
نرم افزار هک بلوتوث 2.65 پوند
ابزارهای هک کردن FBI / NSA 4.62 پوند
تروجان Cryptocurrency تقلب 01 5.01
نرم افزار هک 7.63 پوند
Trojan Access Remote 47 8.47
ابزار ناشناس .5 10.51
قالب جعل .2 12.21
نرم افزار کارتینگ 33.83 پوند
بد افزار 37.43 پوند
نرم افزار هک رمز عبور .6 38.61
نرم افزار مخرب Miner Cryptocurrency . 58.47
حساب تقلب 110.59 پوند
کیت شبیه ساز سلول برج ، 21،602.33
راهنماها بد افزار 3 1.03
فیشینگ 1.90 پوند
هک کردن حساب 2.98 پوند
مخفیکاری سیستم پستی 4 3.24
غیر نقدی 91 5.91
وای فای هک 6.62 پوند
کارتینگ 64 9.64
گذرگاه امنیتی 37 13.37
وب تاریک .7 23.79
بهره برداری 33 1،933.96

منبع: لیست های بازار وب تاریک که بیش از 2 تا 25 ژوئیه 2023 جمع آوری شده است. بازارهای نظارت شده عبارتند از: Dream، Point، Wall Street Market، Berlusconi Market and Empire Market. قیمت های جمع آوری شده به USD و با استفاده از نرخ ارز در زمان لیست به GBP تبدیل شده اند.

قیمت فروش توضیح داده شده است

فایلهای سفارشی ابزار هک رمز عبور

تعداد زیادی از برنامه های ترک رمز عبور فقط یک جستجوی Google است حتی در وب عادی. از نظر قانونی برای بهبود امنیت سرورها با کشف رمزهای عبور ضعیف ، می توان از آنها به صورت مخرب استفاده کرد.

برای هکرها که نیاز به پیکربندی مناسب دارند ، هکرهای شرکتی اقدام به فروش پرونده هایی می کنند که تنظیمات سفارشی را برای تقریباً هر برنامه یا وب سایتی که فکر می کنید ، از ایمیل و رسانه های اجتماعی گرفته تا بازی و خرید آنلاین دارند. هر یک به طور معمول فقط 1.57 پوند را پس می گیرند. لیستی از مارک های تجاری را پیدا کردیم که با چنین پرونده هایی تبلیغ می کردیم اما روزانه تعداد بسیار بیشتری ظاهر می شود.

  ดัชนีราคาในตลาดเว็บมืด (US Edition)

Keylogger

نرم افزاری ساده و در عین حال مؤثر که هرگونه ضربه زدن بر روی رایانه شما را ضبط می کند. این می تواند چندین راه از جمله از راه دور نصب شود و توسط کلاهبرداران برای گرفتن اعتبار ورود به سیستم و دسترسی به حساب های کلاهبرداری استفاده می شود. متوسط ​​قیمت در وب تاریک فقط 1.58 پوند بود.

صفحه فیشینگ

فیشینگ – یا تلاش جعلی برای به دست آوردن اطلاعات شخصی با وانمود بودن به یک نهاد قابل اعتماد ، مانند یک وب سایت محبوب یا یک موسسه مالی – یکی از رایج ترین راه هایی است که مجرمان سایبری نه تنها وارد می شوند بلکه آنچه هکرهای کارت اعتباری را “fullz” می نامند ، یا بسته کامل شناسایی اطلاعاتی که امکان سرقت هویت را فراهم می کند.

ما دریافتیم که صفحات فیشینگ آماده برای محبوب ترین مارک های مصرف کننده جهان در وب تاریک گسترش می یابند و قیمت آن را به یک قیمت تقریباً 1.58 پوند می رساند. ما خاطرنشان کردیم که تنها مارک هایی که بیش از این هزینه بیشتری داشتند سیب, بیش از دو برابر قیمت 4.81 پوند, نتفلیکس با 4.06 پوند و پی پال با 1.68 پوند ، ارزش بیشتری از مشتریان خود را به کلاهبرداران نشان می دهد.

نرم افزار هک WiFi

این نوع نرم افزار برای آزمایش و بهبود امنیت شبکه بی سیم شما با زورگیری مجبور به استفاده از رمزهای عبور و خراب کردن داده های پخش شده در نظر گرفته شده است. ممکن است استفاده از آن در شبکه بدون مجوز از صاحب آن غیرقانونی باشد اما هکرها تصمیم به سرقت داده های شما را نمی گیرند.

دسترسی به این نوع نرم افزارها به صورت رایگان در وب عادی امکان پذیر است ، بنابراین فروشندگان وب تاریک ارزان قیمت (2.29 پوند) به فروش می رسانند و تمایل دارند بسته های پیشنهادی شامل منابع اضافی و حتی پشتیبانی مشتری را برای خریداران وسوسه کنند..

نرم افزار هک بلوتوث

نرم افزار هک بلوتوث که کشف کردیم دارای یک هدف بسیار خاص است: هک کردن تلفن های هوشمند و تماس با شماره های حق بیمه و هزینه های حساب قربانیان. متوسط ​​هزینه 2.65 پوند بود.

توجه داشته باشید که نوع معمول تر هک شدن بلوتوث از طریق وسایل سخت افزاری فروخته شده در وب عادی تمایل دارد.

ابزارهای هک کردن FBI / NSA

سلسله نشت آژانس اطلاعاتی سایبرتول آمریکا در سالهای اخیر برخی از ابزارهای هک بسیار قدرتمند را در حوزه عمومی قرار داده است و مسلماً منجر به افزایش جرایم سایبری شده است. بسته های عظیم این نرم افزار درجه یک حرفه ای با قیمت یک پینت (4.62 پوند) مورد معامله قرار می گیرند ، با وجود اینکه به طور رسمی هزاران دلار ارزش دارد.

ما لیست هایی را یافتیم که دارای ابزارهایی هستند که می توانند متون حذف شده از تلفن های هوشمند را بازیابی کنند. دور زدن قفل ها یافتن گذرواژه برای تهیه نسخه پشتیبان از رمزگذاری شده. استخراج داده ها از سرویس های ابری؛ رمزگشایی موارد محافظت شده توسط BitLocker ، TrueCrypt و سایر خدمات رمزنگاری. بازیابی کلمه عبور از برنامه های بیشمار؛ و خیلی بیشتر از آن.

کلاهبرداری Cryptocurrency & Miner Malware

Cryptocurrency ، مانند بیت کوین یا مونرو ، به دلیل پتانسیل انجام معاملات ناشناس و ارزش موشک ، برای مجرمان سایبری بسیار جذاب است. ما دو نوع بدافزار مربوط به رمزنگاری را پیدا کردیم: ابزاری برای سرقت آن یا ایجاد آن.

بدافزار یا نرم افزارهای مخرب تمایل دارند که در رایانه های قربانیان کاشته شوند تا به نوعی بدبینی ایجاد شود. بدافزار جعلی رمزنگاری که پیدا کردیم با قیمت 5.01 پوند به فروش می رسد و قول می دهد بیت کوین هدف را سرقت کند ، در حال حاضر در زمان نوشتن بیش از 6000 پوند.

از آنجا که هیچ بانک مرکزی صدور یادداشت های جدید را ندارد ، ارزهای رمزپایه به جای آن توسط “معدن” ایجاد می شوند ، یعنی انجام محاسبات مورد نیاز برای تأیید معاملات. به عبارت ساده تر ، با توجه به اینکه انجام موفقیت آمیز این کار دشوارتر می شود ، زیرا کارگران معدن برای تکمیل محاسبات ، قدرت پردازشی بیشتر شما ، ارز بیشتری را می توانید تولید کنید. یک راه برای انجام این کار ، آلوده کردن هرچه بیشتر افراد به بدافزارهای معدن و اجرای فرایند در پس زمینه در چندین دستگاه.

  Fortnite بررسی برنامه Android: خطرات جاسوسی

بدافزاری که پیدا کردیم بیشتر برای مونرو بود نه بیت کوین چون ارزش کمتری دارد – در زمان نوشتن با 108 پوند معامله می شد – و بنابراین آسان تر کردن من است. با این وجود ، این بدافزار بطور متوسط ​​58.47 پوند در وب تاریک و گاهی اوقات بسیار بیشتر از این دستورات می دهد.

نرم افزار هک

این یک دسته همه گیر است که شامل انواع دیگر ابزار هکری است که در جای دیگری از فهرست ما پوشیده نیست. این شامل ابزارهایی برای بررسی مانده کارتهای اعتباری ، گذرگاههای رمز عبور تلفن و ابزاری برای هک رایانه های شخصی از طریق پروتکل دسک تاپ از راه دور است..

Trojan Access Remote

این بویژه مخرب بدافزار به هکر اجازه می دهد تا کنترل کاملی از رایانه شما داشته باشد. نه تنها آنها می توانند برای دستیابی به سرقت هویت ، همه کلیدهای مربوط به کلیدهای شخصی خود را وارد کرده و به پرونده های شخصی دسترسی پیدا کنند ، بلکه متأسفانه برای voyeurs نیز استفاده از این RAT های به اصطلاح برای جاسوسی از وب کم متداول است..

ما چندین لیست RAT مشهور و بسیار قدرتمند Blackshades RAT پیدا کردیم که تصور می شود بیش از نیم میلیون دستگاه را آلوده کرده اند. این تروجان همچنین به هکرها امکان می دهد کامپیوترهای آلوده را در یک بات نت قرار دهند. ما همچنین RAT ها را برای استفاده در سیستم عامل اندروید پیدا کردیم. متوسط ​​هزینه برای این ابزارهای قدرتمند فقط 47/8 پوند بود.

ابزار ناشناس

هکرهای تازه کار می توانند برای پوشاندن آهنگ های خود با طیف وسیعی از ابزارهای ناشناس بودن که به طور متوسط ​​10.51 پوند تجارت می کنند ، پرداخت کنند. اینها شامل مرورگرهای وب سفارشی ، مانند نسخه به شدت اصلاح شده فایرفاکس لقب FraudFox VM ، و رمزنگاریها ، ابزاری است که بدافزارها را به عنوان فایلهای خوش خیم تنظیم می کنند. همچنین اس ام اس های ناشناس و اسپیکرهای phonecall را برای استفاده در کلاهبرداری ها پیدا کردیم که هرکدام هزینه آن کمتر از 1 پوند است.

قالب جعل

ما طیف گسترده ای از قالب های دیجیتال را برای صورت های بانکی ، برنامه های کاربردی ، گذرنامه ها ، خرد خرد و مجوزهای رانندگی با راهنماهای دقیق در مورد چگونگی استفاده موثر از آنها پیدا کردیم. قیمت معمولی این پرونده ها 12.21 پوند بود که منعکس کننده ارزش آنها هنگام استفاده در ترکیب با اطلاعات سرقت شده برای باز کردن اعتبار است..

نرم افزار کارتینگ

در صورت استفاده از سخت افزار ارزان و به راحتی در دسترس ، این نرم افزار بسیار قدرتمند به هنرمندان اجازه می دهد تا کارت های اعتباری و بدهی را کلون کنند و دست ها را به طور متوسط ​​33.83 پوند تغییر دهند. از طریق کانال های رسمی حدود 2،000 پوند به فروش می رسد.

نرم افزار هک رمز عبور

ما یک طیف قیمت گذاری گسترده برای کراکرهای رمز عبور پیدا کردیم. گرانترین قیمت آن تقریباً 600 پوند برای برنامه ای بود که برای سرکردن حساب در یک برنامه محبوب وفاداری کانادا طراحی شده بود که قبلاً مورد حمله یک شخصیت برجسته بوده است. برنامه های متداول تر برای برنامه ریزی برای سوء استفاده از پسوردهای زور برای رسانه های اجتماعی طراحی شده بودند ، در حالی که فیس بوک و اینستاگرام به شدت مورد هدف قرار گرفته اند ، و کراکرهای حساب عمومی تر وعده دسترسی به نتفلیکس ، Spotify و آمازون را در بین سایرین ، هزینه های زیر 10 پوند.

بد افزار

در میان بدافزارهایی که پیدا کردیم (به طور متوسط ​​37.43 پوند هزینه دارد) مواردی از باج افزار است که کامپیوتر شما را قفل می کند ، و به طور دائم محتویات آن را رمزگذاری می کنید ، مگر اینکه مبلغی باج داده شود. فروشندگان به این فكر می كردند كه بدافزار آنها توسط آنتی ویروس غیر قابل کشف است و براساس ترجیحات شخصی شما قابل تنظیم است. ما هم پیدا کردیم کیت استثمار Blackhole برای فروش ، روشی برای پخش بدافزارها است که زمانی به عنوان بدنام ترین بدافزار در نوع خود توصیف شده است.

حساب تقلب

بخش مهمی از کلاهبرداری موفقیت آمیز اغلب یک مقصد امن برای دستاوردهای بد بیماری خواهد بود ، خواه یک حساب غیر مشکوک باشد یا یک آدرس پستی بدون هیچ ارتباطی با کلاهبردار. این در هزینه نسبتاً بالای چنین مواردی در وب تاریک با 110.59 پوند در فهرست ما نشان داده شده است.

ما لیست هایی را برای حساب های Swiss Post پیدا کردیم که ادعا می شوند کاملاً تأیید شده و “هک شده نیستند – هیچ کس از وجود آنها چیزی نمی داند ، بنابراین می توانید از آنها ایمن استفاده کنید”. همچنین حساب های تجاری Paypal و سایر حساب های مشابه را پیدا کردیم.

  Dark Web Market Price Index(英国版)

مجموعه شبیه سازی برج برج

این کیت ها ممکن است مبلغ 38000 پوند را برای شما ایجاد کند اما این دستگاه ها بسیار قدرتمند هستند که به عنوان IMSI-catchers یا به صورت محاوره ای به عنوان “stingrays” شناخته می شوند و به طور معمول توسط پلیس و سرویس های اطلاعاتی برای رهگیری مخفیانه ترافیک تلفن همراه استفاده می شوند. یک هکر در اختیار داشتن یکی از این موارد می تواند یک برج تلفن همراه را جعل کند و سیگنال هایی را صادر کند که دستگاه های اطراف را مجبور به اتصال ، شناسایی خود و ارسال متن و تماس از طریق برج جعلی می کند. این درایو مقدار باورنکردنی از داده ها را برای استفاده از هکر جمع می کند.

راهنماها

به لطف وب تاریک ، عدم دانش یا تجربه فنی مانعی برای انجام موفقیت آمیز در جرایم سایبری نیست. نه تنها ابزارهای موجود برای تغییر جیب بلکه کتابچه های راهنما برای انجام این اعمال نیز به همین ترتیب ارزان و دسترسی آسان هستند.

و همچنین راهنماهای مرحله به مرحله در مورد نحوه هک کردن حساب یا آلوده کردن افراد به بدافزار ، ما همچنین سوء استفاده هایی را برای فروش کشف کردیم. این لیست ها گاهی اوقات بسیار گران بود (به طور نمونه در حدود 7000 پوند) و قول می داد جزئیات آسیب پذیری را به اشتراک می گذارد که هزاران پوند سود را برای خریدار رقم خواهد زد..

سایر راهنماهای مزاحم دیگر روشهای تبلیغاتی را برای هدف قرار دادن کاربر جوان بازی ویدیویی محبوب تبلیغ کردند کنکوری برای عفونت با تروجان های دسترسی از راه دور که در بالا بحث شد.

جعبه ابزار هکرها

ما مجموعه ای از ابزارهای زیر را انتخاب کردیم که به هکر wannabe اجازه می دهد تا به شیوه متداول کلاهبرداری آنلاین را انجام دهد و ضمن جلوگیری از شناسایی ، به منظور تعیین موانع مالی ورود به این نوع از جرایم سایبری اقدام کند. کل هزینه متوسط ​​بود £ 101.19.

مورد قیمت متوسط ​​فروش
ابزار ناشناس .5 10.51
نرم افزار کارتینگ 33.83 پوند
تروجان Cryptocurrency تقلب 01 5.01
Keylogger 1.58 پوند
بد افزار 37.43 پوند
صفحه فیشینگ 7 2.07
Trojan Access Remote 47 8.47
نرم افزار هک WiFi 9 2.29
جمع £ 101.19

مارک های هدفمند

ما برای بیش از 60 برنامه و وب سایت اصلی ، صفحات فیشینگ و ابزار هک رمز عبور را پیدا کردیم. برای حدود 2 پوند یا کمتر ، این موارد به گونهای طراحی شده اند که نه تنها به کلاهبرداران به آن حسابهای خاص ، بلکه به اندازه کافی جای پایی در داده های شخصی شما برای ارتکاب سرقت هویت می گیرند. هنگامی که یک هکر به اندازه کافی از اطلاعات شخصی شما را جمع کرد ، می تواند خط اعتباری را به نام شما باز کند و مشکلات بزرگی را برای شما ایجاد می کند که می تواند باعث تغییر در زندگی و بسیار زمان بر باشد..

اینها بزرگترین مارک هایی است که پیدا کردیم ، برای لیست کامل مجموعه داده های مارک های بازار تاریک ما را ببینید.

نام تجاری قیمت متوسط ​​فروش
سیب 4.81 پوند
نتفلیکس 6 4.06
پی پال 1.68 پوند
فیس بوک 1.58 پوند
حال بارگذاری 1.58 پوند
تسکو 1.58 پوند
BT Sport 1.58 پوند
دومینیوس 1.58 پوند
Spotify 1.56 پوند
آمازون 1.48 پوند

روش شناسی

تیم ما طی 2 تا 25 ژوئیه 2023 کلیه لیست های مرتبط با کلاهبرداری را در پنج بازار بزرگ وب تاریک ، Dream ، Point ، Wall Street Market ، Berlusconi Market and Empire Market بررسی کرد. لیست های مربوطه به منظور محاسبه میانگین فروش جمع آوری و طبقه بندی شدند. قیمت. قیمت ها به دلار USD جمع آوری و با استفاده از نرخ ارز در زمان لیست (نرخ 1.31 دلار) به GBP تبدیل شدند. فهرست قیمت وب Dark Dark: ابزارهای هک (ژوئیه 2023)

برای قیمت گذاری داده های مصرف کننده به سرقت رفته ، به نسخه اصلی فهرست قیمت Dark Web Market Dark مراجعه کنید.

درباره ما

Top10VPN.com بزرگترین وب سایت بررسی VPN در جهان است. ما بهترین خدمات VPN را برای کمک به حفظ حریم خصوصی مصرف کنندگان آنلاین توصیه می کنیم. ما همچنین قصد داریم از طریق منابع آنلاین و تحقیق رایگان خود به عموم مردم در مورد حریم خصوصی دیجیتال و خطرات امنیت سایبری آموزش دهیم.

برای مطالعه مطالب بیشتر ، چرا از فهرست مربوط به ریسک مجانی رایگان VPN (Android) ، بررسی مالکیت VPN (2023) یا جدیدترین نسخه از شاخص قیمت وب Dark Dark (UK) استفاده نکنید..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me