با توجه به تحقیقات جدید مبنی بر فروش غیرقانونی ابزارهای هک کردن در وب تاریک ، می توانید انگشتان پا را در کمتر از قیمت قهوه به کلاهبرداری آنلاین فرو کنید. در میان ارزان ترین کالاهایی که معامله می شوند صفحات جعلی و ابزارهای هک رمز عبور برای مجموعه گسترده ای از مارک ها از سیب و فیس بوک به والمارت و آمازون, فروش حدود 2 دلار.

برای اطلاعات بیشتر در مورد وب سایت ها و برنامه های تحت تأثیر ، بخش مارک های یافته های ما را ببینید. برای اطلاعات متمرکز در انگلستان ، به فهرست قیمت Dark Dark Market Market در انگلستان مراجعه کنید.

ما همچنین کشف کردیم که به همان اندازه در اطراف 125 دلار شما می توانید مجموعه ای چشمگیر از ابزارهای هک کننده را که امکان جاسوسی در فضای مجازی را دارد ، خریداری کنید ، از آلوده کردن افراد به بدافزار گرفته تا هک کردن شبکه های WiFi ، همه با هدف سرقت اطلاعات شخصی برای ارتکاب سرقت هویت.

سایر ابزارهای هک تغییر جیب شامل موارد زیر است keyloggers (به طور متوسط ​​2.07 دلار), نرم افزار هک WiFi (3 دلار), ابزارهای هک بلوتوث (3.48 دلار) و حتی قدرتمند بد افزار نه بیشتر از آنچه بیشتر مردم برای صرف ناهار خود خرج می کنند (Trojans Access Remote ، 9.74 دلار).

در انتهای دیگر این مقیاس ، دستگاههای قدرتمندی پیدا کردیم که معمولاً توسط پلیس استفاده می شود که از برج های سلولی و جعل استفاده می کنند رهگیری داده های سلولی, با بالاترین نسخه پهنای باند لیست در 50،000 دلار.

مانع نگران کننده ورود ورود به کلاهبرداری های آنلاین با گسترش سلاح های هسته ای حتی بیشتر کاهش می یابد کتابچه راهنمای هک کردن به طور معمول با قیمت 9 دلار یا کمتر و حتی به عنوان شیرین کننده با فروش ابزارهای هک به صورت رایگان پرتاب می شود.

بیشتر ما ده ها حساب آنلاین داریم که با ابزار و تکنیک های مناسب هک می شوند. تیم ما از کارشناسان امنیتی ده‌ها هزار لیست را در پنج بازار مشهور وب سایت تاریک بررسی کرد. رویا؛ نقطه؛ بازار وال استریت؛ بازار برلوسکونی؛ و امپراتوری. این وب سایت های رمزگذاری شده ، که فقط با استفاده از مرورگر Tor قابل دستیابی هستند ، به مجرمان امکان می دهد ابزار هک کردن را ناشناس بفروشند ، به همراه انواع دیگر مواد منع مصرف مانند مواد مخدر غیرقانونی ، اطلاعات سرقت شده و اسلحه..

ما برای ایجاد این نسخه از لیست ها شامل نرم افزار هک و سخت افزار هک شده ، پرونده های دیجیتالی مورد استفاده در کلاهبرداری ، راهنمایی برای کلاهبرداری آنلاین و حساب های کلاهبرداری شده ایم. فهرست قیمت وب تاریک. ما هر لیست را تجزیه و تحلیل کردیم و میانگین قیمت های فروش را برای دسته بندی اقلام فروخته شده محاسبه کردیم تا به مردم انگلستان کمک کند تا بدانند که برای شروع یک کلاهبردار تازه کار چقدر آسان است.

فهرست قیمت وب Dark Dark – ابزارهای هک (ژوئیه 2023 – نسخه ایالات متحده)

مورد برای فروش قیمت متوسط ​​فروش
ابزارها فایلهای سفارشی ابزار هک رمز عبور 1.96 دلار
Keylogger 2.07 دلار
صفحه فیشینگ 2.28 دلار
نرم افزار هک WiFi 3.00 دلار
نرم افزار هک بلوتوث 3.48 دلار
ابزارهای هک کردن FBI / NSA $ 5.64
تروجان Cryptocurrency تقلب 6.07 دلار
نرم افزار هک $ 8.77
Trojan Access Remote 9.74 دلار
ابزار ناشناس 13.19 دلار
قالب جعل 13.97 دلار
نرم افزار کارتینگ 44.37 دلار
بد افزار 44.99 دلار
نرم افزار هک رمز عبور 50.64 دلار
نرم افزار مخرب Miner Cryptocurrency 73.74 دلار
حساب تقلب 145.05 دلار
کیت شبیه ساز سلول برج 28،333.33 دلار
راهنماها بد افزار $ 0.99
فیشینگ 2.49 دلار
مخفیکاری سیستم پستی 3.35 دلار
هک کردن حساب 3.91 دلار
وای فای هک 6.35 دلار
غیر نقدی ۷ $ ۷۶ دلار
کارتینگ 10.61 دلار
گذرگاه امنیتی 17.54 دلار
وب تاریک 31.20 دلار
بهره برداری 2،536.56 دلار

منبع: لیست های بازار وب تاریک که در تاریخ 2 تا 25 ژوئیه 2023 جمع آوری شده است. بازارهای نظارت شده شامل Dream، Point، Wall Street Market، Berlusconi Market and Empire Market بودند. قیمت های جمع آوری شده به USD و با استفاده از نرخ ارز در زمان لیست به GBP تبدیل شده اند.

قیمت فروش توضیح داده شده است

فایلهای سفارشی ابزار هک رمز عبور

تعداد زیادی از برنامه های رمز عبور رمز عبور فقط یک جستجوی Google است حتی در وب عادی. از نظر قانونی برای بهبود امنیت سرورها با کشف رمزهای عبور ضعیف ، می توان از آنها به صورت مخرب استفاده کرد.

برای هکرها که نیاز به پیکربندی مناسب دارند ، هکرهای شرکتی اقدام به فروش پرونده هایی می کنند که تنظیمات سفارشی را برای تقریباً هر برنامه یا وب سایتی که فکر می کنید ، از ایمیل و رسانه های اجتماعی گرفته تا بازی و خرید آنلاین دارند. هر کدام به طور معمول فقط 1.96 دلار به شما بازپرداخت می کنند. ما لیستی از مارک های تجاری را پیدا کردیم که با چنین پرونده هایی تبلیغ می کردیم اما روزانه تعداد بسیار بیشتری ظاهر می شود.

Keylogger

نرم افزاری ساده و در عین حال مؤثر که ضربات کلیدی را در رایانه شما ضبط کند این می تواند چندین راه از جمله از راه دور نصب شود و توسط کلاهبرداران برای گرفتن اعتبار ورود به سیستم و دسترسی به حساب های کلاهبرداری استفاده می شود. متوسط ​​قیمت در وب تاریک فقط 2.07 دلار بوده است.

صفحه فیشینگ

فیشینگ – یا تلاش جعلی برای به دست آوردن اطلاعات شخصی با وانمود بودن به یک نهاد قابل اعتماد ، مانند یک وب سایت محبوب یا یک موسسه مالی – یکی از رایج ترین راه هایی است که مجرمان سایبری نه تنها وارد می شوند بلکه آنچه هکرهای کارت اعتباری را “fullz” می نامند ، یا بسته کامل شناسایی اطلاعاتی که امکان سرقت هویت را فراهم می کند.

ما دریافتیم که صفحات فیشینگ آماده برای محبوب ترین مارک های مصرف کننده جهان در وب تاریک تکثیر می یابند و قیمت آن را تا حدود 2.07 دلار تقریباً پایین می آورد. ما خاطرنشان کردیم که تنها مارک هایی که بیش از این هزینه بیشتری داشتند سیب, بیش از دو برابر قیمت 5.11 دلار و نتفلیکس با 3.54 دلار قیمت بیشتر مشتریان خود را نسبت به کلاهبرداران نشان می دهد.

نرم افزار هک WiFi

این نوع نرم افزار برای آزمایش و بهبود امنیت شبکه بی سیم شما با زورگیری مجبور به استفاده از رمزهای عبور و خراب کردن داده های پخش شده در نظر گرفته شده است. ممکن است استفاده از آن در شبکه بدون مجوز از صاحب آن غیرقانونی باشد اما هکرها تصمیم به سرقت داده های شما را نمی گیرند.

دسترسی به این نوع نرم افزار ها به صورت رایگان در وب عادی امکان پذیر است ، بنابراین فروشندگان وب تاریک ارزان (3 دلار) می فروشند و تمایل دارند بسته های پیشنهادی شامل منابع اضافی و حتی پشتیبانی مشتری را برای خریداران وسوسه کنند..

نرم افزار هک بلوتوث

نرم افزار هک بلوتوث که کشف کردیم دارای یک هدف بسیار خاص است: هک کردن تلفن های هوشمند و تماس با شماره های حق بیمه و هزینه های حساب قربانیان. متوسط ​​هزینه 3.48 دلار بود.

توجه داشته باشید که نوع معمول تر هک شدن بلوتوث از طریق وسایل سخت افزاری فروخته شده در وب عادی تمایل دارد.

ابزارهای هک کردن FBI / NSA

مجموعه نشت آژانس اطلاعاتی سایبرتول آمریکا در سالهای اخیر برخی از ابزارهای هک بسیار قدرتمند را در حوزه عمومی قرار داده است و به طور مسلم منجر به افزایش جرایم سایبری شده است. بسته های عظیم این نرم افزار درجه حرفه ای با وجود اینکه هزاران دلار ارزش دارد ، با قیمت یک آبجو (5.64 دلار) معامله می شود.

ما لیست هایی را یافتیم که دارای ابزارهایی هستند که می توانند متون حذف شده از تلفن های هوشمند را بازیابی کنند. دور زدن قفل ها یافتن گذرواژه برای تهیه نسخه پشتیبان از رمزگذاری شده. استخراج داده ها از سرویس های ابری؛ رمزگشایی موارد محافظت شده توسط BitLocker ، TrueCrypt و سایر خدمات رمزنگاری. بازیابی کلمه عبور از برنامه های بیشمار؛ و خیلی بیشتر از آن.

کلاهبرداری Cryptocurrency & Miner Malware

Cryptocurrency ، مانند بیت کوین یا مونرو ، به دلیل پتانسیل انجام معاملات ناشناس و ارزش موشک ، برای مجرمان سایبری بسیار جذاب است. ما دو نوع بدافزار مربوط به رمزنگاری را پیدا کردیم: ابزاری برای سرقت آن یا ایجاد آن.

بدافزار یا نرم افزارهای مخرب تمایل دارند که در رایانه های قربانیان کاشته شوند تا به نوعی بدبینی ایجاد شود. بدافزار جعلی رمزنگاری که پیدا کردیم با 6.07 دلار فروخته می شود و قول می دهد بیت کوین هدف را سرقت کند ، در حال حاضر در زمان نوشتن بیش از 7،800 دلار معامله می کند.

از آنجا که هیچ بانک مرکزی صدور یادداشت های جدید را ندارد ، ارزهای رمزپایه به جای آن توسط “معدن” ایجاد می شوند ، یعنی انجام محاسبات مورد نیاز برای تأیید معاملات. به عبارت ساده تر ، با توجه به اینکه انجام موفقیت آمیز این کار دشوارتر می شود ، زیرا کارگران معدن برای تکمیل محاسبات ، قدرت پردازشی بیشتر شما ، ارز بیشتری را می توانید تولید کنید. یک راه برای انجام این کار ، آلوده کردن هرچه بیشتر افراد به بدافزارهای معدن و اجرای فرایند در پس زمینه در چندین دستگاه است.

بدافزاري كه ما پيدا كرديم براي Monero بود نه بيت کوين چون ارزش كمتري دارد – در زمان نوشتن 141 دلار معامله شد – و به همين دليل آسان تر كردن من است. با این وجود ، این بدافزار به طور متوسط ​​73.74 دلار در وب تاریک و بعضی اوقات بسیار بیشتر از این مقدار سفارش می دهد.

نرم افزار هک

این یک دسته همه گیر است که شامل انواع دیگر ابزار هکری است که در جای دیگری از فهرست ما پوشیده نیست. این شامل ابزارهایی برای بررسی مانده کارتهای اعتباری ، گذرگاههای رمز عبور تلفن و ابزاری برای هک رایانه های شخصی از طریق پروتکل دسک تاپ از راه دور است..

Trojan Access Remote

این بویژه مخرب بدافزار به هکر اجازه می دهد تا کنترل کاملی از رایانه شما داشته باشد. نه تنها آنها می توانند برای دستیابی به سرقت هویت ، همه کلیدهای مربوط به کلیدهای شخصی خود را وارد کرده و به پرونده های شخصی دسترسی پیدا کنند ، بلکه متأسفانه برای voyeurs نیز استفاده از این RAT های به اصطلاح برای جاسوسی از وب کم متداول است..

ما چندین لیست RAT مشهور و بسیار قدرتمند Blackshades RAT پیدا کردیم که تصور می شود بیش از نیم میلیون دستگاه را آلوده کرده اند. این تروجان همچنین به هکرها امکان می دهد کامپیوترهای آلوده را در یک بات نت قرار دهند. ما همچنین RAT ها را برای استفاده در سیستم عامل اندروید پیدا کردیم. متوسط ​​هزینه برای این ابزارهای قدرتمند فقط 9.74 دلار بود.

ابزار ناشناس

هکرهای تازه کار می توانند برای پوشاندن آهنگ های خود با طیف وسیعی از ابزارهای ناشناس بودن که به طور متوسط ​​13.19 دلار تجارت می کنند ، پرداخت کنند. اینها شامل مرورگرهای وب سفارشی ، مانند نسخه به شدت اصلاح شده فایرفاکس لقب FraudFox VM و رمزنگارها ، ابزاری است که بدافزارها را به عنوان فایلهای خوش خیم تنظیم می کنند. همچنین اس ام اس های ناشناس و اسپیکرهای phonecall را برای استفاده در کلاهبرداری ها پیدا کردیم که هرکدام کمتر از 1 دلار قیمت دارند.

قالب جعل

ما طیف گسترده ای از قالب های دیجیتال را برای صورت های بانکی ، برنامه های کاربردی ، گذرنامه ها ، خرد خرد و مجوزهای رانندگی با راهنماهای دقیق در مورد چگونگی استفاده موثر از آنها یافتیم قیمت معمولی این پرونده ها 13.97 دلار بود که نشان دهنده ارزش آنها در استفاده از اطلاعات سرقت شده برای باز کردن خط اعتباری است.

نرم افزار کارتینگ

در صورت استفاده از سخت افزار ارزان و به راحتی در دسترس ، این نرم افزار بسیار قدرتمند به هنرمندان اجازه می دهد تا کارت های اعتباری و بدهی را کلون کنند و دست ها را به طور متوسط ​​44/37 دلار تغییر دهند. بیش از 2600 دلار از طریق کانال های رسمی به فروش می رسد.

نرم افزار هک رمز عبور

ما یک طیف قیمت گذاری گسترده برای کراکرهای رمز عبور پیدا کردیم. گرانترین قیمت آن بیش از 750 دلار برای برنامه ای بود که برای سرکردن حساب در یک برنامه محبوب وفاداری کانادا طراحی شده بود که قبلاً مورد حمله یک نمایه بالا بود. برنامه های متداول تر برای برنامه ریزی برای سوء استفاده از پسوردهای زور برای رسانه های اجتماعی ، با فیس بوک و اینستاگرام به شدت هدف قرار گرفتند ، و کلاهبرداری های عمومی تر وعده دسترسی به نتفلیکس ، Spotify و آمازون را در بین سایرین داشتند و هزینه ای نیز کمتر از 10 دلار داشت.

بد افزار

در میان بدافزارهایی که پیدا کردیم (به طور متوسط ​​44.99 دلار هزینه) نمونه موارد سفارشی باج افزارهایی بود که رایانه شما را قفل می کند ، و به طور دائم محتویات آن را رمزگذاری می کنید ، مگر اینکه مبلغی باج پرداخت شود. فروشندگان به این فكر می كردند كه بدافزار آنها توسط آنتی ویروس غیر قابل کشف است و براساس ترجیحات شخصی شما قابل تنظیم است. ما هم پیدا کردیم کیت استثمار Blackhole برای فروش ، روشی برای گسترش بدافزارها است که زمانی به عنوان بدنام ترین بدافزار در نوع خود توصیف شده است.

حساب تقلب

بخش مهمی از کلاهبرداری موفقیت آمیز اغلب یک مقصد امن برای دستاوردهای بد بیماری خواهد بود ، خواه یک حساب غیر مشکوک باشد یا یک آدرس پستی بدون هیچ ارتباطی با کلاهبردار. این در هزینه نسبتاً بالای چنین مواردی در وب تاریک با قیمت 145.05 دلار در فهرست ما نشان داده شده است.

ما لیست هایی را برای حساب های Swiss Post پیدا کردیم که ادعا می شوند کاملاً تأیید شده و “هک شده نیستند – هیچ کس از وجود آنها چیزی نمی داند ، بنابراین می توانید از آنها ایمن استفاده کنید”. همچنین حسابهای تجاری Paypal و حسابهای مشابه دیگر را پیدا کردیم.

مجموعه شبیه سازی برج برج

این کیت ها ممکن است مبلغ 50،000 دلار را برای شما ایجاد کند اما دستگاه های فوق العاده قدرتمندی هستند که به عنوان IMSI-catchers یا به صورت عام المنفعه به عنوان “stingrays” شناخته می شوند و به طور معمول توسط پلیس و سرویس های اطلاعاتی برای رهگیری مخفیانه ترافیک تلفن همراه مورد استفاده قرار می گیرند. یک هکر در اختیار داشتن یکی از این موارد می تواند یک برج تلفن همراه را جعل کند و سیگنال هایی را صادر کند که دستگاه های اطراف را مجبور به اتصال ، شناسایی خود و ارسال متن و تماس از طریق برج جعلی می کند. این درایو مقدار باورنکردنی از داده ها را برای استفاده از هکر جمع می کند.

راهنماها

به لطف وب تاریک ، عدم دانش یا تجربه فنی مانعی برای انجام موفقیت آمیز در جرایم سایبری نیست. نه تنها ابزارهای موجود برای تغییر جیب بلکه کتابچه های راهنما برای انجام این اعمال نیز به همین ترتیب ارزان و دسترسی آسان هستند.

و همچنین راهنماهای مرحله به مرحله در مورد نحوه هک کردن حساب یا آلوده کردن افراد به بدافزار ، ما همچنین سوء استفاده هایی را برای فروش کشف کردیم. این لیست ها گاهی اوقات بسیار گران بود (به طور مثال بیش از 9000 دلار) و قول می داد جزئیات آسیب پذیری را به اشتراک می گذارد که باعث می شود هزاران پوند از خریدار سود کسب کند..

سایر راهنماهای مزاحم دیگر روشهای تبلیغاتی را برای هدف قرار دادن کاربر جوان بازی ویدیویی محبوب تبلیغ کردند کنکوری برای عفونت با تروجان های دسترسی از راه دور که در بالا بحث شد.

جعبه ابزار هکرها

ما مجموعه ای از ابزارهای زیر را انتخاب کردیم که به هکر wannabe اجازه می دهد تا به شیوه متداول کلاهبرداری آنلاین را انجام دهد و ضمن جلوگیری از شناسایی ، به منظور تعیین مانع مالی ورود به این نوع از جرایم سایبری اقدام کند. کل هزینه متوسط ​​بود 125.71 دلار.

مورد قیمت متوسط ​​فروش
ابزار ناشناس 13.19 دلار
نرم افزار کارتینگ 44.37 دلار
تروجان Cryptocurrency تقلب 6.07 دلار
Keylogger 2.07 دلار
بد افزار 44.99 دلار
صفحه فیشینگ 2.28 دلار
Trojan Access Remote 9.74 دلار
نرم افزار هک WiFi 3.00 دلار
جمع 125.71 دلار

مارک های هدفمند

ما برای بیش از 60 برنامه و وب سایت اصلی ، صفحات فیشینگ و ابزار هک رمز عبور را پیدا کردیم. با قیمتی در حدود 2 دلار ، این موارد نه تنها به کلاهبرداران به آن حسابهای خاص ارائه می دهند بلکه به عنوان مقدمه ای در اطلاعات شخصی شما برای ارتکاب سرقت هویت قرار می گیرند. هنگامی که یک هکر به اندازه کافی از اطلاعات شخصی شما را جمع کرد ، می تواند خط اعتباری را به نام شما باز کند و مشکلات بزرگی را برای شما ایجاد می کند که می تواند باعث تغییر در زندگی و بسیار زمان بر باشد..

اینها بزرگترین مارک هایی است که پیدا کردیم ، برای لیست کامل مجموعه داده های مارک های بازار تاریک ما را ببینید.

نام تجاری قیمت متوسط ​​فروش
سیب 5.11 دلار
نتفلیکس $ 3.54
فیس بوک 2.07 دلار
حال بارگذاری 2.07 دلار
یاهو 2.07 دلار
والمارت 2.07 دلار
Comcast 2.07 دلار
تاکو بل 2.07 دلار
آمازون 1.71 دلار
Spotify 1.62 دلار

روش شناسی

تیم ما طی 2-25 ژوئیه 2023 کلیه لیست های مرتبط با کلاهبرداری را در پنج بازار بزرگ وب تاریک ، Dream ، Point ، Wall Street Market ، Berlusconi Market and Empire Market بررسی کرد. لیست های مربوطه به منظور محاسبه میانگین فروش جمع آوری و طبقه بندی شدند. قیمت. قیمت ها به دلار USD جمع آوری شده و با استفاده از نرخ ارز در زمان لیست (GBP 1.31 دلار) به GBP تبدیل می شوند..

فهرست قیمت وب Dark Dark: ابزارهای هک کردن (جولای 2023)

برای قیمت گذاری داده های مصرف کننده به سرقت رفته ، به نسخه اصلی فهرست قیمت Dark Web Market Dark مراجعه کنید.

درباره ما

Top10VPN.com بزرگترین وب سایت بررسی VPN در جهان است. ما بهترین خدمات VPN را برای کمک به حفظ حریم خصوصی مصرف کنندگان آنلاین توصیه می کنیم. ما همچنین قصد داریم از طریق منابع آنلاین و تحقیق رایگان خود به عموم مردم در مورد حریم خصوصی دیجیتال و خطرات امنیت سایبری آموزش دهیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد امنیت آنلاین ، به فهرست اصلی خطر اصلی Android VPN RP ، تحقیق درباره مالکیت VPN یا جدیدترین نسخه از شاخص قیمت وب تاریک ایالات متحده ، نگاهی بیاندازید..