تورنت بدون سرویس VPN ایمن ، حریم خصوصی شما را در معرض خطر جدی قرار می دهد.

اگر می خواهید فایلهای بزرگ را torrent کنید ، ISP شما می تواند آنچه را بارگیری می کنید را ببینید و می تواند سرعت شما را تحت تأثیر قرار دهد. و ، برخی از ISP ها حتی بسیاری از وب سایت های تورنت را مسدود می کنند (تخمین زده می شود 4000 سایت اشتراک فایل در سراسر جهان مسدود شده است).

واضح است ، اگر می خواهید با خیال راحت و ناشناس تورنت کنید ، استفاده از VPN بسیار مهم است. مشکل این است که بسیاری از VPN ها فقط آن را قطع نمی کنند:

 • بسیاری از VPN ها به اندازه کافی سریع نیستند
 • برخی مجاز نیستند که تورنت کنند
 • همه VPN ها آدرس IP شما را مخفی نمی کنند
 • برخی خدمات VPN گزارش کاربر را نگه می دارند

نه تنها این ، بلکه بهترین VPN ها نیز می توانند گران قیمت باشند. این بدان معنا نیست که شما باید فقط از اولین VPN رایگان که می بینید استفاده کنید.

پس از آن امن ترین رایگان VPN برای تورنت چیست?

پس از آزمایش صدها VPN رایگان ، ما سه مورد را پیدا کردیم که برای تورنت خوب کار می کنند.

بیایید واضح باشیم ، آنها به هیچ وجه به اندازه بهترین VPN ها برای تورنت ایمن و سریع نیستند ، اما VPN های رایگان زیر از حریم خصوصی شما محافظت می کنند بدون اینکه به سرعت سرعت بخورد (اگرچه درپوش داده ها وجود دارد).

Contents

آنچه در جستجوی یک VPN رایگان برتر برای تورنت جستجو می کنیم

 1. تورنت & P2P در همه (یا بیشتر) سرورها مجاز است
 2. قابل اعتماد ، سرعت بارگیری سریع
 3. خط مشی ورود به سیستم Watertight & IP / DNS نشتی ندارد
 4. سوئیچ VPN kill & حفاظت نشت DNS
 5. بدون ترافیک P2P
 6. کلاه داده ماهانه سخاوتمندانه

بهترین VPN های رایگان برای تورنت & P2P

1. Windscrib Free

رتبه 1 را برای VPN های تورنت رایگان

عکسهای رایگان تلفن همراه را به صورت Windscrib ثبت کنیدعکسهای دسک تاپ رایگان را ویندوز کنیدطرفداران

 1. تورنت در اکثر سرورها مجاز است
 2. بدون سرعتی
 3. سرعت قابل اعتماد در همان کشور
 4. سوئیچ VPN kill & حفاظت نشت DNS
 5. خط مشی ورود به سیستم حداقل
 6. برای ثبت نام هیچ اطلاعات پرداختی لازم نیست

منفی

 1. درپوش داده ماهانه 10 گیگابایت
 2. برای پخش کار نمی کند
 • سرعت بالامن

  همان سرعت 54 مگابیت بر ثانیه در شهر

  بر اساس اتصال تست 100Mbps

 • سرورها

  10 کشور

 • سازگار با

  • آرم ویندوزپنجره ها
  • آرم مکمک
  • آرم iOSiOS
  • آرم آندرویداندروید
  • آرم لینوکسلینوکس

خط پایین

Windscrib بدون شک بهترین سرویس VPN رایگان است که ما مورد آزمایش قرار داده ایم – همچنین بهترین انتخاب ما به صورت رایگان VPN برای تورنت به دلیل امنیت برتر ارائه شده است.

تورنت روی تقریباً همه سرورهای VPN رایگان Windscrib مجاز است و سرعت بارگیری سریع و قابل اعتماد آن را برای فعالیت P2P ایده آل می کند.

درپوش ماهانه 10 گیگابایتی Windscrib یکی از سخاوتمندترین ما در VPN رایگان است که دیده می شود ، اما تورنت های سنگین هنوز هم می توانند محدود کننده بدانند.

همه برنامه های VPN رایگان Windscrib با رمزنگاری بالای AES-256 رمزگذاری شده اند و از ایمن ترین پروتکل اتصال VPN ، OpenVPN استفاده می کنند تا در هنگام تورنت ایمن باشد..

متأسفانه ، ما تلاش کردیم تا Windscribe Free را با سایتهای محبوب جریان مانند Netflix و BBC iPlayer کار کنیم ، بنابراین اگر این موضوع برای شما مهم است ، ممکن است بخواهید از این VPN دوری کنید..

با این وجود تورنت های سنگین به دلیل مجموعه قوی از خصوصیات حریم خصوصی و عملکرد عالی ، باید نسخه رایگان Windscribe Free را کاملاً در نظر بگیرند.

برای یک نگاه عمیق تر ، بررسی کامل Windscribe ما را بخوانید.

2. Hide.me رایگان

# 2 برای VPN های تورنت رایگان رتبه بندی شده است

تصاویر رایگان تلفن همراه Hide.meعکس صفحه دسک تاپ Hide.me رایگانطرفداران

 1. P2P در سه یا پنج سرور رایگان مجاز است
 2. محدودیت سرعت تورنت وجود ندارد
 3. سرعت بارگیری سریع
 4. DNS & حفاظت نشت IPv6
 5. حداقل ورود به سیستم
 6. جزئیات ثبت نام لازم نیست هنگام ثبت نام

منفی

 1. درپوش ماهانه 2 گیگابایت
 2. فقط پنج مکان سرور VPN
 • سرعت بالامن

  81 مگابیت در ثانیه همان سرعت شهر

  بر اساس اتصال تست 100Mbps

 • سرورها

  4 کشور

 • سازگار با

  • آرم ویندوزپنجره ها
  • آرم مکمک
  • آرم iOSiOS
  • آرم آندرویداندروید
  • آرم لینوکسلینوکس

خط پایین

نسخه رایگان Hide.me یک سرویس VPN قابل اعتماد برای تورنت است که به اندازه Windscrib خصوصی است ، اگر نه بیشتر.

Hide.me خط مشی ورود به سیستم را برای حفظ حریم خصوصی حفظ می کند و دارای موارد اضافی امنیتی مانند سوئیچ کشتن VPN است تا در هنگام تورنت از امنیت شما جلوگیری کند.

همه برنامه های VPN سفارشی Hide.me با “AES-256” غیرقابل رمزگذاری رمزگذاری شده و از امن ترین پروتکل اتصال VPN ، OpenVPN استفاده می کنند.

  بهترین آیفون و آی پد VPN رایگان

شما می توانید از برنامه های رایگان Hide.me در تمام سیستم عامل های معروف مانند Windows ، MacOS ، iOS و Android استفاده کنید و حتی می توانید آن را بر روی روتر خود نصب کنید که این یک سرویس VPN رایگان است..

درپوش داده 2 گیگابایتی Hide.me مانع بزرگی برای تورنتهای مکرر خواهد بود ، اما اگر در نزدیکی یکی از سه سرور دوستدار P2P قرار نگیرید ، رنج خواهید برد.

اگر شما فقط نیاز به انتقال مقدار کمی از ترافیک دارید و در نزدیکی هلند ، کانادا یا سنگاپور مستقر هستید ، Hide.me Free می تواند یک سرویس عالی VPN برای تورنت باشد..

برای یک نگاه عمیق تر ، بررسی کامل Hide.me ما را بخوانید.

3. TunnelBear Free

در شماره 3 برای VPN های تورنت رایگان قرار گرفت

عکس های TunnelBear رایگان تلفن همراهتصویر صفحه دسکتاپ TunnelBear Free 100٪ (1 بررسی کاربر) ProsConsPros

 1. هیچ محدودیتی در مورد تورنت وجود ندارد
 2. سرعت بارگیری سریع و قابل اعتماد
 3. سوئیچ VPN kill & حفاظت نشت DNS
 4. خط مشی ورود به سیستم حداقل
 5. شبکه سرور سخاوتمندانه
 6. اطلاعات پرداخت لازم نیست

منفی

 1. درپوش ماهانه 500MB
 • سرعت بالامن

  52 مگابیت در ثانیه همان سرعت شهر

  بر اساس اتصال تست 100Mbps

 • سرورها

  23 کشور

 • سازگار با

  • آرم ویندوزپنجره ها
  • آرم مکمک
  • آرم iOSiOS
  • آرم آندرویداندروید

خط پایین

TunnelBear یک سرویس VPN رایگان مبتدی برای مبتنی بر تورنت است که برای امنیت سازش نمی کند.

حداقل سیاست ورود به سیستم TunnelBear و سوئیچ کشتن VPN هنگام محافظت از تور شما را محافظت می کند ، همچنین از نشت DNS محافظت می کنید.

همه برنامه های VPN سفارشی TunnelBear از پروتکل اتصال ما ترجیحی ، OpenVPN استفاده کردند و حتی بهتر ، آنها با “استاندارد طلای” رمزهای رمزگذاری شده ، AES-256 رمزگذاری شده اند.

مانند Hide.me ، کلاه داده TunnelBear یک مسئله است و حتی در 500MB در هر ماه محدودتر است. در مورد پرونده های بزرگ شما خیلی دور نخواهید شد – اگر این چیزی باشد که شما را تحت تأثیر قرار دهد ، بهتر است از انتخاب برتر ما ، Windscrib Free استفاده کنید..

تورنت در همه 22 سرور VPN TunnelBear مجاز است ، اما دیدن این شبکه بزرگ VPN از یک سرویس VPN رایگان بسیار نادر است..

ما پیشنهاد می کنیم VPN رایگان TunnelBear را برای تورنت آزمایش کنید قبل از خرید یک برنامه پرداختی ، همراه با داده های نامحدود.

برای یک نگاه عمیق تر ، بررسی کامل TunnelBear ما را بخوانید.

سوالات رایج

بهترین VPN رایگان برای تورنت چیست?

VPN رایگان ما برای تورنت مورد علاقه Windscrib است ، زیرا بهترین تجربه همه جانبه را بدون وجود بسیاری از سازش های مهم ارائه می دهد.

تنها حرکت نزولی اصلی کلاهبرداری داده ماهانه 10 گیگابایت در Windscrib است ، اما این یکی از سخاوتمندترین کمکهای ما از یک VPN رایگان است که دیدیم اجازه تورنت را می دهد ، و نباید برای اکثریت کاربران مسئله ای باشد..

اگر انتظار دارید که از VPN های دیگر جاهای دیگری بیشتر شود ، پس حرف ما را برای آن بگیرید – شما پیروز نخواهید شد.

تصویری از توصیه های تورنت در بخش پشتیبانی از وب سایت Windscrib

اگر نیازی به فایلهای بزرگ ندارید بلکه به یک شبکه سرور متنوع نیاز دارید ، بهترین انتخاب ما به لطف حضور در 22 کشور در سراسر جهان ، نسخه رایگان TunnelBear خواهد بود..

یک هشدار – TunnelBear فقط به کاربران VPN رایگان خود اجازه می دهد تا داده های 500 مگابایتی را در هر ماه منتقل کنند ، که اصلاً زیاد نیست ، چه رسد به تورنت.

با این حال ، برای بهترین تجربه تورنت بدون محدودیت ، قطعاً ارزش پرداخت یک سرویس عالی VPN را دارد.

VPN های بالاتر از دامنه گسترده ای از سرورهای گسترده تری دارند و استفاده از پهنای باند شما را محدود نمی کنند ، بنابراین می توانید به اندازه دلخواه تورنت کنید..

سه VPN برتر فعلی ما برای تورنت عبارتند از:

 • ExpressVPN
 • NordVPN
 • IPVanish

آیا واقعاً نیاز به یک VPN برای تورنت دارم?

شما کاملاً به یک VPN برای تورنت احتیاج دارید ، زیرا تورنت بدون سرویس VPN مطمئن شما را در معرض انواع خطرات حریم خصوصی قرار می دهد.

در مرحله اول ، اگر در هنگام torrent از یک VPN استفاده نمی کنید ، آدرس IP شما ، به همراه همه افرادی که در انتقال پرونده شرکت می کنند ، در معرض نمایش قرار می گیرد. این بدان معنی است که ISP شما ، و همچنین هر جاسوسی یا هکرهای احتمالی دیگری ، می توانند دقیقاً آنچه را که شما آنلاین انجام می دهید را ببینید.

  Καλύτερο δωρεάν VPN για Mac

بعضي از ISP ها همچنين شناخته شده اند كه كاربران را در شركت در فعاليت هاي پهناي باند (مانند پرتاب كردن) شركت مي كنند و عمداً سرعت اتصال آنها را كاهش مي دهند تا حتي از استفاده از پهناي باند در بقيه شبكه استفاده كنند. این می تواند تورنت شما را متوقف کند.

تنها راه جلوگیری از بروز این امر ، نصب یک سرویس VPN قابل اعتماد به دستگاهی است که قصد استفاده از آن را برای تورنت دارید – توصیه های ما در بالا مکان خوبی برای شروع است..

چگونه یک VPN در حین تورنت از حریم خصوصی شما محافظت می کند

VPN در حالی که به چند روش مختلف torrent می کنید از حریم خصوصی شما محافظت می کند.

 1. فعالیت torrenting خود را از ISP مخفی می کند

  استفاده از VPN به این معنی است که ISP شما قادر به مشاهده کارهایی که شما آنلاین انجام می دهید ، اعم از تورنت یا چیز دیگری نیست.

  این مانع از نظارت و رونق بخشیدن به ترافیک اینترنت شما می شود ، به این معنی که سرعت شما در نتیجه کاری که برای انجام آنلاین انتخاب کرده اید ، متحمل نخواهید شد.

 2. از دیدن دیگر torrenters های آدرس IP شما جلوگیری می کند

  اگر از سایتی مانند BitTorrent استفاده می کنید ، هرکسی که از همان فایل تورنت استفاده می کند در یک “swarm” متصل شده است ، به این معنی که هر کاربر می تواند آدرس IP تمام دستگاههای دیگر را که به هم متصل هستند ، مشاهده کند..

  آدرس IP شما می تواند برای تعیین ISP و موقعیت مکانی فیزیکی تقریبی شما استفاده شود ، که معمولاً چگونه torrenters به ​​پایان می رسد نامه های نقض حق نسخه برداری را از ترول های آنلاین دریافت کنید.

  با استفاده از VPN ، آدرس IP شما را پوشان می کند تا سایر کاربران موجود در swarm فقط بتوانند آدرس IP سرور P2P را مشاهده کنند. اگر VPN شما مانند آدرس IP از آدرس های IP مشترک استفاده می کند ، ردیابی فعالیت torrenting به یک کاربر واحد غیرممکن است..

 3. شما را از هرگونه هکرهای احتمالی محافظت می کند

  این واقعیت که یک VPN آدرس IP واقعی شما را پنهان می کند ، همچنین شما را از هرگونه هکری محافظت می کند که در غیر این صورت می تواند از آن به عنوان پشتی در سیستم شما استفاده کند تا اطلاعات شخصی محرمانه شما را دریابد..

  از آنجا که تمام ترافیک شما از طریق سرورهای VPN هدایت می شود ، به جای آن که متعلق به ISP شما باشد ، تمام داده های شما به صورت استاندارد رمزگذاری می شوند و مشاهده آن برای دیگران غیرممکن است..

نحوه استفاده از VPN رایگان برای تورنت

استفاده از VPN رایگان برای تورنت بسیار آسان است.

 1. یک سرویس VPN رایگان را انتخاب کنید که اجازه تورنت را می دهد

  به سادگی سرویس VPN مورد نظر خود را انتخاب کنید ، آن را روی دستگاهی که می خواهید torrent کنید نصب کنید و اطلاعات ورود به سیستم خود را وارد کنید.
  تصویر گفتگوی چت زنده ما با Hide.me در مورد تورنت بحث می کند

 2. تنظیمات حریم خصوصی را بررسی کنید و سوئیچ kill را بزنید

  قبل از اتصال ، بررسی کنید که سوئیچ kill VPN و هرگونه محافظت در برابر نشت در VPN شما فعال باشد. در صورت عدم موفقیت اتصال VPN ، اطلاعات شخصی شما از دست اشتباه خارج می شود.

 3. مکان سرور VPN را انتخاب کنید

  اکنون برای نزدیکترین سرعت به نزدیکترین سرور VPN به محل فیزیکی خود متصل شوید و با ایمن کردن torrent کردن را شروع کنید. در صورت وجود ، به درپوش داده توجه کنید تا مطمئن شوید که به طور غیر منتظره اجرا نمی شوید.

آیا Torrenting با VPN ایمن است?

شما برای حفظ امنیت آنلاین از VPN استفاده می کنید ، و هنگامی که torrent می کنید ، هیچ فرقی نمی کند.

استفاده از یک سرویس VPN ایمن شاید مؤثرترین راه برای محافظت از خود در حین تورنت باشد ، زیرا نه تنها آدرس IP واقعی شما را نقاب می کند ، بلکه تمام ترافیک آنلاین شما را نیز رمزگذاری می کند..

برای حفظ امنیت خود در حد امکان در هنگام تورنت ، مطمئن شوید که یک VPN را انتخاب کنید:

 1. رمزگذاری قوی (ترجیحاً AES-256)
 2. پروتکل اتصال VPN ایمن (OpenVPN مورد علاقه ماست)
 3. خط مشی ورود به سیستم حداقل (یا ترجیحا صفر)

انجام این مراحل اطمینان حاصل خواهد کرد که در حین استفاده از VPN برای تورنت ، تا حد امکان ایمن باشید.

VPN قانونی است?

استفاده از خدمات VPN برای محافظت از حریم خصوصی شما تقریباً در همه کشورها در سراسر جهان 100٪ قانونی است. با این وجود تعداد کمی وجود دارد که استفاده از VPN غیر مجاز محدود یا ممنوع است. اینها هستند:

 1. چین
 2. روسیه
 3. بوقلمون
 4. ایران
 5. عمان
 6. امارات متحده عربی (امارات متحده عربی)

استفاده از یک سرویس VPN غیر مجاز در هر یک از این کشورها می تواند به جریمه سنگین یا در برخی موارد حتی به حبس منجر شود.

تعداد معدود کشورهایی نیز وجود دارند که کلیه خدمات VPN کاملاً ممنوع است:

 1. بلاروس
 2. عراق
 3. ترکمنستان
 4. کره شمالی

گرفتار شدن با استفاده از سرویس VPN در هر یک از این مکان ها می تواند به جریمه ای نامشخص منجر شود و شما را با مشکل جدی روبرو کند.

به راهنمای ما نگاهی بیندازید آیا VPN ها قانونی هستند؟ برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کشورهایی که محدودیت VPN دارند و مشاوره در مورد ایمن استفاده از سرویس VPN.

همچنین می توانید بهترین VPN های ما را برای چین (و سایر کشورها با سانسور بالا) در اینجا ببینید.

آیا تورنت غیرقانونی است?

تورنت به طور کامل قانونی است – این محدودیت های حق چاپ است که باید در مورد آن دقت کنید.

اگر محتوایی را بارگیری می کنید که ناقض هرگونه قوانین حق چاپ است ، بدون توجه به نحوه انجام این کار ، قانون را نقض می کنید. با این حال ، عمل تورنت به هیچ وجه غیرقانونی نیست.

شما می توانید در ایالات متحده ، انگلیس ، استرالیا ، کانادا ، هند به طور قانونی torrent کنید – هر کشوری که دوست دارید.

آیا VPN تورنت من را پنهان می کند?

بله ، یک سرویس VPN ایمن تورنت شما را پنهان می کند.

تا زمانی که VPN منتخب شما هیچگونه گزارش شخصی را شناسایی نکند ، هیچ کس (از جمله ISP شما) قادر نخواهد بود آنچه را که می دانید در حالی که وصل هستید بگویید – این شامل torrenting.

تصویر از وب سایت Windscrib در توضیح سیاست حداقل ورود به سیستم

با این حال ، اگر از VPN رایگان با امنیت کمتری استفاده می کنید که گزارش های دقیق تری را جمع آوری می کند (یکی از توصیه های ما که در بالا ذکر نشده است) ، احتمال بسیار بالایی وجود دارد که ارائه دهنده VPN و ISP شما بتوانند بگویند که شما torrenting هستید.

برای اینکه مطمئن شوید VPN را انتخاب می کنید که torrenting شما را پنهان می کند ، حتماً با یکی از گزینه های برتر ما بچسبانید.

بدترین VPN رایگان برای تورنت

همه خدمات رایگان VPN برای تورنت بی خطر نیست. در اینجا سه ​​VPN رایگان برتر برای جلوگیری از وجود دارد ، اگرچه این به هیچ وجه یک لیست جامع نیست.

 1. Hola Free VPN

  Hola Free VPN ادعا می کند که یک “سرویس VPN” است ، اما در حقیقت یک شبکه پروکسی نا امن برای همسالان است که هیچگونه رمزگذاری ای را ارائه نمی دهد.

  Hola برای تورنت کردن خوب نیست زیرا کاملاً همه کارهایی را که بصورت آنلاین انجام می دهید ، از جمله تمام وب سایت هایی که بازدید می کنید ، رصد می کند ، و حتی فروش پهنای باند کاربر را نیز بدون رضایت شناخته شده است.

  متأسفانه ، این یکی از محبوب ترین سرویس های VPN رایگان در خارج از کشور است ، اما ما به شما توصیه می کنیم از هلا به هر هزینه جلوگیری کنید.

 2. VPN Proxy Master

  VPN Proxy Master یک VPN فوق العاده بی خطر برای تورنت است زیرا این شرکت دارای سابقه ای در ارسال اطلاعات کاربر محرمانه به سراسر چین است..

  نه تنها این ، بلکه آدرس IP شما به مدت نامحدودی جمع آوری و ذخیره می شود ، علاوه بر این هیچ راهی برای توضیح نحوه رمزگذاری VPN Proxy Master وجود ندارد.

  برنامه ها پر از تبلیغات پاپ آپ نیز هست – VPN Proxy Master قطعاً یک VPN رایگان برای دوری از آن است.

 3. رعد و برق VPN

  بدون تردید در مورد آن ، Thunder VPN یکی از بدترین سرویس های VPN رایگان است که می توانید برای تورنت استفاده کنید.

  به ذکر نیست که فقط در Android موجود است ، Thunder VPN از یک پروتکل اتصال ناامن استفاده می کند ، فاقد هرگونه ویژگی امنیتی است و سؤالات ما در مورد رمزگذاری را نادیده نمی گیرد.

  ThunderVPN همچنین ادعا می کند که بدون گزارش است اما در واقع یک تن اطلاعات مانند آدرس IP ، ISP ، محل سرور و سایر موارد را جمع می کند..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  ProtonVPN無料レビュー