Paslėpti savo IP adresą yra paprastas ir efektyvus būdas atblokuoti svetaines, perduoti turinį iš užsienio ir apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Šiame išsamiame vadove sužinokite keturis geriausius būdus, kaip paslėpti savo IP adresą.

grupė žmonių slepia veidus kaukėmis

Paslėpti savo IP adresą yra paprastas būdas užtikrinti, kad jūsų veikla internete išliktų privatus ir saugus. Tai taip pat leidžia apeiti geografiniai apribojimai ir srautas iš užsienio.

Yra daug priežasčių, kodėl reikia gauti naują IP adresą:

 • Kam apsaugoti savo privatumą internete
 • Kam apeiti svetainių blokus
 • Kam atrakinti srautiniam turiniui
 • Kam vengti vyriausybės cenzūros
 • Kam apeiti IP draudimus
 • Kam užkirsti kelią tikslinei reklamai

Jūs neprivalote visam laikui pasikeisti savo IP adresą, kad gautumėte visus šiuos privalumus. Taip pat įmanoma, o dažnai ir veiksmingiau, tiesiog paslėpti jūsų IP adresas.

Paslėpus jūsų IP adresą, atrodo, kad iš tikrųjų jūsų IP adresas pasikeitė, tikrasis IP adresas liko nepakitęs. Paslėpti savo IP adresą nesunku ir bet kuriuo metu galite grįžti prie pradinio IP adreso.

Priešingai, visam laikui pakeisti savo IP adresą yra sudėtinga ir dažnai negrįžtama.

Beveik visais atvejais geriausias pasirinkimas yra paslėpti savo IP adresą. tai yra lankstus, daug paprastesnis, ir apskritai labiau veiksmingas.

Šiame vadove paaiškinami keturi paprasti būdai, kaip paslėpti savo IP adresą. Tada mes apimsime, kada galbūt norėsite pakeisti savo IP adresą ir kaip tai bus padaryta.

Contents

Kas yra IP adresas?

Įvesta naršyklės juosta su IP adresu

Jūsų IP (interneto protokolo) adresas yra unikalus numeris, kurį jūsų interneto ryšiui suteikia jūsų IPT (interneto paslaugų teikėjas). Kiekvienas prie interneto prisijungiantis įrenginys gauna savo unikalų adresą.

Jūsų IP yra jūsų pasas į internetą. Viskas, ką darote internetu, yra susieta su IP adresu.

Jūsų IP adresas priklauso nuo jūsų buvimo vietos. Tai skiriasi priklausomai nuo to, kur gyvenate ir nuo maršrutizatoriaus, prie kurio esate prisijungę, todėl namų IP adresas skiriasi nuo jūsų darbo IP adreso.

Naudodamas jūsų IP adresą, jūsų IPT gali įrašyti visų jūsų lankomų svetainių ir darbalaukio ar mobiliųjų programų tu naudoji. Panašiai ir pačios svetainės gali matyti, kad jūs jose lankėtės.

Savo IP adresą galite patikrinti atlikdami kelis paprastus veiksmus.

Viešas ir privatus IP adresas

Yra du pagrindiniai IP adresų tipai: viešai ir privatus.

Jūsų interneto maršrutizatoriui priskirtas unikalus viešas IP adresas jūsų IPT. Kiekvienas įrenginys, jungiantis prie jūsų „WiFi“, naudojasi šiuo viešu IP adresu, kad galėtų vykdyti veiklą internete. Tai reiškia, kad jūsų išmanusis telefonas ir nešiojamasis kompiuteris atrodys taip pat kaip jūsų IPT, jei jie bus prisijungę prie to paties tinklo.

Jūsų viešas IP adresas yra atvira internetu. Tai skaičius, rodomas ieškant „Google“, koks yra mano IP adresas, ir identifikatorius, kuriais naudojasi svetainės ir vyriausybės stebėti ir cenzūruoti savo veiklą.

Kadangi jūsų viešas IP adresas yra susietas su jūsų fizine vieta, paslėpti ar pakeisti jį padėsite atblokuoti geografiškai užblokuotą turinį. Jei priskirsite sau IP adresą iš serverio kitoje šalyje, jūsų lankomos svetainės manys, kad jungiatės iš tos vietos.

Privatūs IP adresai, kita vertus, maršrutizatorius juos priskiria visiems jūsų tinklo įrenginiams. Privatūs IP adresai yra matomi tik kitiems vidinio tinklo vartotojams ir retai yra tai, dėl ko jums reikia nerimauti.

Kai mes kalbame apie IP adresą, mes paprastai turime omenyje a viešas IP adresas, nes tai yra numeris, kuris identifikuoja jus internete.

Kaip paslėpti savo IP adresą: 4 paprasti metodai

Du populiariausi būdai paslėpti savo IP adresą yra naudojant VPN (virtualų privatų tinklą) ir naudojant tarpinį serverį. „Tor“ naršyklė teikia trečiąjį variantą, kuris puikiai tinka anonimiškumui, tačiau yra skausmingai lėtas. Taip pat galite paslėpti savo IP naudodamiesi savo mobiliuoju tinklu.

Prieš išsamiau ištyrinėdami šiuos metodus, pateikiame lentelę, kurioje apibendrinami jų pranašumai ir trūkumai:

VPT
Įgaliotinis
Tor
Mobilaus ryšio tinklas

Slepia savo IP Taip Taip Taip Taip
Privatus Taip Ne Ne Ne
Anoniminis Ne Ne Taip Ne
Saugu Taip Ne Taip Ne
Greitai Taip Taip Ne Taip
Vengia geografinių blokų Taip Taip Taip Ne

1Naudokite VPN (virtualų privatų tinklą)

„Express VPN“ ekrano kopija darbalaukyje su serverio vietomis

„ExpressVPN“ ekrano kopija su serverio vietų sąrašu.

Naudojimasis VPN paslauga yra populiariausias ir patikimiausias būdas paslėpti savo IP adresą.

Naudodami VPN savo IP adresui paslėpti:

 • Apgaulinga jūsų buvimo vieta.
 • Užšifruokite savo interneto srautą.
 • Slėpkite naršymo veiklą.
 • Leisti asmeniškai kankintis & P2P.
 • Atblokuokite geografiškai apriboto turinio blokavimą.

Kai kurie VPT taip pat pateiks neribota prieiga prie interneto aukštos cenzūros šalyse kaip Kinija ir Jungtiniai Arabų Emyratai.

Kaip VPT slepia jūsų IP adresą??

VPN (arba virtualus privatus tinklas) yra programinės įrangos dalis, nukreipianti visą jūsų interneto srautą per privatų serverį. Tai taip pat užkoduoja jūsų interneto ryšį, kad IPT negalėtų stebėti ar blokuoti jūsų veiklos.

Diagrama, rodanti, kaip vartotojai prisijungia prie interneto naudodami VPN

Kaip prisijungiate prie interneto naudodami VPN.

Gerbiami VPN teikėjai siūlo serverius šimtuose pasaulio šalių, o kiekvienas serveris turi savo unikalų IP adresą.

Prisijungdami prie savo pasirinkto VPN serverio, jūs manote, kad jo naršymo sesijos IP adresas yra. Jūsų tikrasis IP adresas paslėptas ir užmaskuotas pagal VPN serverio IP adresą.

Galite naudoti VPN vengti vyriausybės cenzūros, prieiga prie „Netflix“ bibliotekų, ir apeiti kitus svetainės blokus.

Deja, kai kurios VPN paslaugos yra patikimesnės nei kitos. Turite įsitikinti, kad naudojate nepraleistą VPN paslaugą, kitaip bus matomas tikrasis IP adresas.

Prieš pirkdami, taip pat verta pagalvoti apie savo VPN teikėjo prisijungimo politiką ir jos buvimo vietą.

Mūsų VPT rekomendacijose 2023 metams atsižvelgiama į visus šiuos veiksnius (ir į daugelį kitų), kad būtų galima nustatyti, kurie yra geriausi šiandien galimi VPN..

2Naudokite žiniatinklio tarpinį serverį

„HideMyAss“ interneto tarpinio ekrano kopija

„HideMyAss“ žiniatinklio proxy ekrano kopija.

Tarpinis serveris veikia kaip tarpininkas tarp jūsų ir jūsų lankomų svetainių.

Jei naudosite tarpinį serverį, kad paslėptumėte savo IP adresą:

 • Slėpkite savo IP adresą konkrečiose svetainėse.
 • Apeiti tam tikrų puslapių geografinius apribojimus.
 • Apeiti IP adresų blokus.

Naudodamas tarpinį serverį, interneto srautas pirmiausia nukreipiamas į tarpinį serverį, o ne keliauja tiesiai į jūsų tikslinę svetainę. Tada įgaliotasis serveris apsilanko svetainėje jūsų vardu ir persiunčia jums jos turinį.

Pagalbinio serverio veikimo schema

Kaip prisijungiate prie interneto per tarpinį serverį.

Naršydami internete su tarpiniu serveriu, jūsų lankomose svetainėse bus rodomas įgaliotojo serverio IP adresas, o ne jūsų.

Geros proxy paslaugos siūlo serverio vietų diapazonas – taigi galite pasirinkti tikslią vietą, iš kurios norite naršyti.

Naudojant tarpinį serverį yra Laisvas ir lengva būdas paslėpti savo IP adresą, tačiau jis yra daug mažiau saugus ir patikimas nei naudojant VPN. Yra trys pagrindinės priežastys:

 1. Tarpiniai serveriai neužšifruoja jūsų srauto. Tai reiškia, kad IPT, vyriausybės ir įsilaužėliai gali šnipinėti jūsų veiklą internete, kai naudojate tarpinį serverį.
 2. Žiniatinklio tarpinės gali būti nepatikimos. Kadangi tarpiniai serveriai yra nemokami, jie dažniausiai būna perpildyti. Naudodami tarpinį serverį, galite atblokuoti tam tikrą geografiniu požiūriu apribotą turinį. Tačiau prieiga prie didelės spartos svetainių, tokių kaip vaizdo transliacijos paslaugos, gali būti nepatikima.
 3. Tarpiniai serveriai yra pritaikyti konkrečiai programai. Žiniatinklio tarpinis serveris tik peradresuos srautą, siunčiamą iš naršyklės, su kuria naudojate tarpinį serverį. VPN užkoduoja ir nukreipia visą žiniatinklio srautą, siunčiamą iš jūsų įrenginio.

Galite atsisiųsti keletą populiarių tarpinių serverių kaip nemokamą naršyklės plėtinį. Tiesiog atsisiųskite plėtinį iš savo internetinės naršyklės parduotuvės ir pridėkite jį prie savo naršyklės lango.

Arba galite aplankyti žiniatinklio tarpinio serverio svetainę, pvz., „Hide.me“ ar „HideMyAss“. Čia tiesiog įveskite norimos svetainės URL. Tada įgaliotinis apsilankys svetainėje jūsų vardu ir persiųs jums jo turinį, paslėpdamas jūsų IP adresą.

Jei norite atblokuoti vieną konkretų vaizdo įrašą ar svetainę, tikriausiai geriausias pasirinkimas yra tarpinis serveris. Jei norite aukštesnio lygio saugumo, privatumo ir patikimumo, turite naudoti VPN.

Norėdami sužinoti daugiau, perskaitykite mūsų skirtą tarpinių serverių ir VPN skirtumų vadovą.

3Naudokite „Tor“ naršyklę

„Tor“ naršyklės piktograma

„Tor“ tinklas (arba Tjis Onionas Rišorinis) yra atviro kodo, decentralizuotas sistema, kurią valdo savanoriai visame pasaulyje. Tai yra nemokamas ir populiarus būdas vartotojams paslėpti savo IP adresą ir išlikti anonimi internete.

Dažniausias „Tor“ naudojimo būdas yra „Tor“ naršyklė, pagrįsta „Firefox“. „Tor“ jūsų internetiniam srautui taiko sluoksniuotą šifravimą ir nukreipia jį per pasaulinį serverių tinklą prieš pasiekdamas platesnį internetą.

Galutiniame tinklo serveryje, vadinamame „išėjimo mazgu“, pašalinamas galutinis šifravimo sluoksnis ir srautas siunčiamas į jūsų tikslinę svetainę.

Šiuo metu jūsų veikla užėmė šio galutinio serverio IP adresą. Tai padeda paslėpti jūsų tapatybę, vietą ir internetinę veiklą nuo sekimo ar stebėjimo.

Duomenų, einančių per „Tor“ tinklą, schema

Kaip jūsų duomenys praeina per „Tor“ tinklą.

Jei naudojate „Tor“, jūsų IP adresas yra paslėptas ir esate kiek įmanoma artimesnis tam, kad būtumėte visiškai anonimiški internete. Turint omenyje, „Tor“ turi trūkumų:

 • „Tor“ yra neįtikėtinai lėtas. Keli serveriai ir šifravimo sluoksniai reiškia, kad svetainių įkėlimas dažnai užtrunka daug ilgiau nei įprastai.
 • „Tor“ dažnai siejamas su nusikalstamumu. Toro siūlomas anonimas pritraukia nepageidaujamų veikėjų bendruomenę. Pavyzdžiui, „Dark Web“ yra prieinamas tik per „Tor“. Iš esmės, naudojant „Tor“, valdžios institucijos gali sulaukti nepageidaujamo dėmesio.
 • Sunkumas apeiti geografinius apribojimus. Nors „Tor“ slepia jūsų IP adresą už galutinio tinklo serverio, valdyti, kur tas serveris yra, nėra lengva. Todėl jums gali tekti apeiti konkrečius geografinius apribojimus.

„Tor“ yra naudingiausias, kai internetinis anonimiškumas yra nepaprastai svarbus dalykas, pavyzdžiui, žurnalistams, aktyvistams ir informatoriams. Daugeliui žmonių VPN arba tarpinis serveris yra daug greitesnis ir paprastesnis būdas paslėpti jūsų IP adresą.

Jei norite sužinoti daugiau, sukūrėme išsamų vadovą, paaiškinantį „Tor“ ir VPN skirtumus.

4Naudokite savo mobiliojo ryšio tinklą

Jei manote, kad jūsų namų tinklo IP adresas buvo pažeistas ar uždraustas, galite nukreipti visą interneto srautą per savo išmaniųjų telefonų mobilusis tinklas. Tai suteiks jums naują naršymo sesijos IP adresą.

Norėdami perjungti į mobiliojo ryšio duomenis:

 1. Eikite į savo išmaniojo telefono nustatymų programą.
 2. Įjungti Asmeninis „Hotspot“.
 3. Savo įrenginyje (-iuose) prisijunkite prie savo išmaniojo telefono viešosios interneto prieigos taško.
 4. Pradėkite naršyti naudodami mobiliojo ryšio duomenis.

Prieš naudodamiesi šiuo sprendimu, turite atsižvelgti į keletą dalykų:

 • Jūsų mobiliojo ryšio operatorius vis tiek galės stebėti jūsų veiklą internete.
 • Kadangi jūs slepiate savo IP adresą kitu iš labai panaši fizinė vieta, mažai tikėtina, kad naudodamiesi šiuo metodu sugebėsite atblokuoti geografiškai apribotą turinį.
 • Šis metodas sunaudos jūsų išmaniojo telefono mėnesio duomenų pašalpa. Kadangi mobilieji duomenys gali kainuoti daug pinigų, verta pagalvoti, ar verta naudoti jūsų duomenų planą.

Ar inkognito režimas slepia jūsų IP adresą?

„Google Chrome“ inkognito režimo ekrano kopija

Inkognito režimas „Google Chrome“ neslepia jūsų IP adreso.

Kai naudojate inkognito režimą, jūsų vieta ir veikla internete vis dar yra visiškai matoma.

Vienintelis inkognito režimo arba „Firefox“ privataus naršymo režimo pranašumas yra tas jūsų lankomos svetainės neišsaugomos naršymo istorijoje.

IPT, valdžios institucijos ir jūsų lankomos svetainės vis dar yra visiškai nemokamos stebėkite ir įrašykite savo naršymo veiklą.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie privatų naršymą ir inkognito režimą, galite perskaityti mūsų vadovą, skirtą privačioms naršyklėms.

Kaip patikrinti savo IP adresą

Panaudoję IP slėpimo techniką, galite patikrinti, ar ji veiksminga iki patikrinti savo IP adresą.

Norėdami patikrinti savo viešą IP adresą, „Google“ įveskite „kas yra mano IP“ ir paspauskite „Enter“.

Jūsų viešas IP adresas pasirodys puslapio viršuje:

„kas yra mano IP adresas“ „Google“ paieškos fragmento ekrano kopija

Savo IP adresą galite patikrinti naudodami „Google“ paiešką.

Norėdami pamatyti daugiau asmenį identifikuojančių duomenų, kuriuos atskleidžiate naršydami internete, galite naudoti nesandarumo tikrinimo svetainę, pvz., „Naršyklės nutekėjimai“..

Šios paslaugos suteiks jums išsamią informaciją apie jūsų IP adresas, naršymo vieta, ir DNS serveriai tu naudoji.

Nuotėkio bandymo „browserleaks.com“ ekrano kopija.

„Browserleaks.com“ ekrano kopija, kai ji prijungta prie „PrivateVPN“ JAV serverio.

Kodėl turiu paslėpti savo IP adresą?

Paslėpę savo IP adresą galite apsaugoti privatumas ir saugumas prisijungęs.

Jei tinkamai sukonfigūruosite, galėsite apeiti geografinius apribojimus, atblokuoti paslėptą turinį, ir apsisaugokite nuo internetinio stebėjimo.

IP slėpėjas taip pat padės išvengti invazinės tikslinės reklamos ir manipuliavimo kainomis.

Šiame skyriuje bus išsamiau išnagrinėta, kodėl turėtumėte apsvarstyti savo IP adreso slėpimą. Arba galite pereiti tiesiai į mūsų skyrių, kaip pakeisti savo IP adresą.

1 Apsaugokite savo privatumą ir saugumą

Iliustracija, rodanti neryškų vyrą, paslėptą už padidinamojo stiklo.

Kiekviena jūsų aplankyta svetainė registruoja jūsų IP adresą. Turėdami šią informaciją jie gali nustatyti jūsų šalį, gyvenamąjį miestą ir IPT.

Šią informaciją galima derinti su informacija apie jūsų naršymo įpročius, pvz., Kiek laiko praleidžiate puslapyje ar ką spustelite, kad susidarytumėte išsamų jūsų ir internetinės veiklos profilį..

Dar svarbiau yra tai, kad interneto paslaugų teikėjai (IPT) naudoja jūsų IP adresą, kad nustatytų ir įrašytų jūsų naršymo veiksmus.

Naudodamiesi jūsų IP adresu, IPT gali:

 • Užregistruokite savo naršymo veiklą.
 • Neleiskite lankytis tam tikrose svetainėse.
 • Dalykitės savo duomenimis su trečiosiomis šalimis ir valdžios institucijomis.
 • Lėtinkite savo ryšio greitį.

JAV interneto paslaugų teikėjams leidžiama parduoti jūsų naršymo internete duomenis. Neseniai atliktame tyrime taip pat paaiškėjo, kad AT&T sulėtina vartotojų srautą į tokias svetaines kaip „Netflix“ ir „YouTube“ daugiau nei 70% – procesas, žinomas kaip droselinis. Paslėpti savo IP adresą galima išvengti šios praktikos.

Tokiose šalyse kaip JK interneto paslaugų teikėjai yra priversti rinkti lankomų svetainių žurnalus kiekvienu IP adresu. Šie žurnalai yra prieinami valdžios institucijoms pareikalavus ir saugomi iki 12 mėnesių. Esant poreikiui, IPT gali sujungti kiekvieną IP adresą ir su juo susijusią veiklą su individualiu vartotoju.

Laimei, dauguma IP adresų slėpimo būdų taip pat užšifruos jūsų interneto srautą. Tai reiškia, kad galite slėpti savo veiklą nuo savo interneto paslaugų teikėjo ir savo tapatybę nuo jūsų lankomų svetainių – neleidžiant joms kolekcionavimas savo naršymo duomenis arba cenzūra jūsų veikla.

2Atblokuokite svetaines

Svetainės, interneto paslaugų teikėjai ir programos naudoja jūsų IP adresą norėdami pamatyti, kur esate. Tada jie gali naudoti šią informaciją tam tikrose vietose esantiems vartotojams užblokuoti galimybę pamatyti dalį ar visą savo turinį. Tai vadinama a geografinis apribojimas arba geografinis blokas.

„YouTube“ pateikto klaidos pranešimo, paaiškinančio, kad vaizdo įrašas užblokuotas dėl geografinių apribojimų, ekrano kopija

„YouTube“ vaizdo įrašo, užfiksuoto geografiškai, ekrano kopija.

Geografiniai blokai vykdomi dėl daugelio priežasčių:

 • Dėl vyriausybės cenzūra.
 • Dėl autorių teisių ir licencijavimo įstatymai.
 • Norėdami sutaupyti veiklos išlaidos.

Kraštutiniais atvejais, pavyzdžiui, Kinijoje, blokuojama daugiau nei 10 000 svetainių domenų, įskaitant pagrindines svetaines, tokias kaip „Google“ ir „Wikipedia“. Kitose šalyse tam tikros „Netflix“ laidos ir „YouTube“ vaizdo įrašai yra neprieinami dėl licencijavimo įstatymų.

Vienintelis būdas atblokuoti šias svetaines yra atrodyti taip, tarsi jungiatės iš kitos šalies. Tai galite padaryti paslėpę savo IP adresą ir pakeisdami jį jūsų pasirinktos šalies adresu.

IPT ir interneto svetainės taip pat gali juodasis sąrašas IP adresą dėl daugybės priežasčių. Paprastai taip yra todėl, kad vartotojas pažeidė svetainės taisykles, tačiau svetainės administratoriai turi galią uždrausti IP kada tik nori.

Norėdami atgauti prieigą prie svetainių, kurios uždraudė jūsų IP, turėsite paslėpti arba pakeisti savo IP adresą. Norėdami gauti daugiau informacijos apie svetainių atblokavimą, galite perskaityti mūsų skirtą vadovą: Kaip atblokuoti svetaines.

3Išvenkite tikslinės reklamos

Svetainės ir reklamuotojai naudojasi jūsų buvimo vieta ir kita asmenine informacija nukreipkite jus į suasmenintus skelbimus.

Nors mums sakoma, kad tai mūsų nauda, ​​dažniausiai tai tik apie maksimaliai padidindami jų pelną.

Jūsų IP adresą taip pat naudoja oro linijos ir kiti internetiniai mažmenininkai padidinkite kainas pagal jūsų vietą. Priklausomai nuo to, kur gyvenate, jums gali būti parodytos kainos, kurios yra daug brangesnės nei norma.

Paslėpę savo IP adresą galėsite atgauti savo privatumą iš reklamos kompanijų ir pasinaudokite pigesnėmis kainomis.

Kaip pakeisti savo IP adresą

IP adreso keitimas, o ne tiesiog jo slėpimas, reiškia nuolatinį tikrojo jūsų įrenginio IP pakeitimą..

Paprastai tariant, pakeisti savo IP adresą yra daug sunkiau nei jį paslėpti.

IP adreso keitimas taip pat nėra toks efektyvus. Pakeitus IP negalima apeiti cenzūros ar geografinių apribojimų, nes jūsų naujasis adresas bus maždaug ta pati fizinė vieta kaip ir anksčiau.

IP keitimas leis jums įveikti kai kurias įprastas problemas, tokias kaip asmeniniai IP draudimai ir atsisiųsti kvotas P2P tinkluose. Beje, tai taip pat galima išvengti paslėpus savo IP adresą.

Čia yra lentelė, kurioje palyginta, kada pakeisti savo IP adresą, o kada jį paslėpti:

Pakeisti IP adresą
Slėpti IP adresą

Padidinkite privatumą Ne Taip
„Circumvent“ geografiniai blokai Ne Taip
Venkite vyriausybės cenzūros Ne Taip
Apeiti IP draudimus Taip Taip
Venkite IPT knarkimo Ne Taip
Pataisykite ryšio problemas Taip Ne

Prieš apsvarstydami savo IP adreso pakeitimą, svarbu atkreipti dėmesį, kad IPT skiria dvi skirtingas IP adresų rūšis:

 1. Statiniai IP. Fiksuotas IP adresas, visam laikui susietas su jūsų tinklu ar svetaine. Statiniai IP išlieka tokie patys tol, kol pasiliekate pas paslaugų teikėją.
 2. Dinaminiai IP. IP adresas, kuris laikui bėgant keičiasi. Dinaminiai IP pasikeičia, kai atsijungiate nuo interneto ir vėl prisijungiate. Jie taip pat turi periodiškai keistis IPT pasirinktais laiko intervalais.

Dinaminiai IP adresai dabar yra daug dažnesni nei statiniai IP, nes jie leidžia IPT pakartotinai naudoti ir perdirbti savo neaktyvius IP.

Kodėl aš turiu pakeisti savo IP adresą?

Dauguma vartotojų nori pakeisti savo IP adresą dėl grynai techninių priežasčių, dažnai susijusių su tuo ryšio problemos. Tai gali būti:

 • Netinkamas IP adresas. Gali būti, kad vartotojui buvo paskirtas statinis IP, neatitinkantis tinkamo skaitinio diapazono.
 • Nori konkretaus IP adreso. Vartotojai, kurie susidūrė su problemomis dėl dinaminių IP arba kuriems reikalinga patikima nuotolinė prieiga prie maršrutizatoriaus, gali norėti pasirinkti savo statinį IP.
 • Sugedęs maršrutizatorius. Sugedęs namų maršrutizatorius gali pradėti priskirti tą patį privatų IP adresą keliems įrenginiams viename tinkle.
 • Naujas maršrutizatorius. Diegiant naują maršrutizatorių gali reikėti iš naujo sukonfigūruoti vietinį tinklą, kad jis atitiktų maršrutizatoriaus numatytąjį IP adresų diapazoną..

Kaip pakeisti savo viešąjį IP adresą

Maršrutizatorius ant stalo

Pakeisti viešą IP adresą yra daug sunkiau nei pakeisti privatų IP adresą.

Taip yra todėl, kad vartotojai turi labai menka kontrolė per jų viešą IP. IPT priklauso visi viešieji IP ir tik nuomoja juos interneto vartotojams.

Jūsų viešas IP nėra jūsų nuosavybė ir todėl gali būti labai sunku pakeisti.

Jei norite, yra trys pagrindinės galimybės pakeisti savo viešą IP adresą:

 • Iš naujo paleiskite „WiFi“ maršrutizatorių.
 • Paskambinkite savo interneto paslaugų teikėjui.
 • Prisijunkite prie viešojo „Wi-Fi“.

Kurį metodą naudoti, priklauso nuo to, ar jūsų IP yra statinis arba dinamiškas, ir ar esate po a greitas taisymas arba a ilgalaikis sprendimas.

1Perstatykite „WiFi“ maršrutizatorių

Jei jūsų IPT jums priskiria a dinaminis IP, turėtumėte sugebėti pakeisti savo viešąjį IP adresą tiesiog iš naujo paleisdami „Wi-Fi“ maršrutizatorių.

Laimei, šiais laikais daugumai namų tinklų yra priskiriami dinaminiai IP.

Pagrindinė šio metodo problema yra ta, kad DHCP serveris, kuris išduoda dinaminius IP adresus, paprastai bando atsiminti jo jurisdikcijai priklausančius įrenginius ir, kai įmanoma, priskirti jiems tą patį IP adresą..

Jei norite pakeisti savo viešąjį IP, turėsite iš naujo paleisti maršrutizatorių daug kartų. Jei tai neveikia, pabandykite palikti išjungta per naktį (maždaug 8 valandoms) ir vėl įjunkite ryte.

2Skambinkite savo IPT

Jei jums buvo paskirta a statinis IP adresas, turėsite susisiekti su savo IPT, kad jį pakeistumėte.

Dauguma IPT jums tai leidžia reikalauti naujo viešojo IP adreso telefonu ar jų svetainėje, tačiau jie dažnai apmokestina privilegiją.

Šis sprendimas taip pat nėra susijęs tik su asmenimis, turinčiais statinį IP. Jei turite dinamišką IP, taip pat galite paprašyti naujo statinio IPT.

Galbūt norėsite tai padaryti, jei pakartotinai patirtos problemos naudodamiesi dinamine IP užduotimi arba, jei to norite konkretus, nuolatinis IP adresas.

Verta paminėti, kad statiniai IP adresai kelia tam tikrą saugumo riziką. Turėtumėte atsižvelgti į tai prieš pateikdami prašymą.

3Prisijunkite prie viešojo „Wi-Fi“

Lengviausias būdas pakeisti savo viešąjį IP adresą yra pakeisti savo fizinę buvimo vietą.

Atminkite, kad vieši IP adresai nėra skirti konkrečiam įrenginiui – jūsų IP darbe skirsis nuo jūsų IP namuose.

Išeiti ir prisijungti prie viešas „WiFi“, kaip kavinėje, bus laikinai pakeisk savo IP adresą.

Šis metodas yra a greitas taisymas o ne koks nors tinkamas sprendimas, tačiau jis veiks, jei tik norite laikinai pakeisti savo IP adresą.

Tačiau naudojant viešą „Wi-Fi“ gali kilti pavojus jūsų asmeniniams duomenims. Jei turite naudoti atvirą tinklą, būtinai laikykitės mūsų viešųjų „WiFi“ saugos patarimų.

Kaip pakeisti asmeninį IP adresą

žaislų darbuotojai, statantys „wifi“ maršrutizatorių

Naudotojai gali daug labiau kontroliuoti savo asmeninį IP adresą nei savo viešąjį IP. Tačiau pakeisti savo asmeninį IP gali būti gana techninė procedūra.

Laimei, yra vienas paprastas būdas pakeisti savo asmeninį IP, kurį pirmiausia galite išbandyti.

Jei neturite jokio pasirinkimo, koks yra jūsų privatus IP adresas – jūs tiesiog norite naujo, galite pabandyti iš naujo paleisti „WiFi“ maršrutizatorių. Paleidus atsarginę kopiją, jis turėtų atsitiktinai paskirstyti visiems jūsų tinklo įrenginiams visiškai naują privatų IP adresą.

Tačiau iš naujo paleiskite maršrutizatorių nebus pagalba, jei norite pašalinti klaidingą maršrutizatorių arba pasirinkti konkretų IP adresą.

Jei „Wi-Fi“ maršrutizatoriaus paleidimas iš naujo neveikia, galite naudoti šias paprastas instrukcijas, norėdami pakeisti privatų IP adresą pasirinktame įrenginyje.

Nepriklausomai nuo jūsų naudojamos sistemos, mes rekomenduojame, kad jūsų naujojo privataus IP adreso numeravimo tvarka būtų panaši į jau naudojamą. Tiesiog pasirinkite savo skaičių nuo 0 iki 255 paskutinius tris skaitmenis.

Skirtingi maršrutizatoriai nurodo skirtingus diapazonus, todėl pasirinkite mažesnį skaičių, kad būtų saugioje pusėje.

Norėdami pakeisti savo asmeninį IP adresą „Windows 10“:

 1. Atidarykite valdymo skydelį. Apatiniame kairiajame ekrano kampe spustelėkite mygtuką Pradėti. Įveskite „valdymo pultą“ ir iš rezultatų pasirinkite Valdymo skydas.
 2. Pasirinkite Tinklas ir internetas ir tada Tinklo ir dalijimosi centras.
 3. Kairiajame meniu pasirinkite Pakeiskite adapterio nustatymus.
 4. tinklo ir bendro naudojimo centro ekrano kopija „Windows 10“

 5. Pasirinkite savo pagrindinis interneto ryšys („WiFi“ arba „Ethernet“) ir spustelėkite Savybės skirtukas.
 6. Rasti Interneto protokolo versija (TCP / IPv4) sąraše. Spustelėkite jį, tada spustelėkite Savybės.
 7. interneto ryšio ypatybių ekrano kopija „Windows 10“

 8. Įsitikinkite, kad Naudokite šį IP adresą pasirinktas skirtukas, tada įveskite norimą privatų IP adresą.

Norėdami pakeisti savo asmeninį IP adresą „MacOS“:

 1. Eikite į Sistemos nuostatos naudojant „Apple“ logotipas viršutiniame kairiajame ekrano kampe ir du kartus spustelėkite Tinklas skirtukas.
 2. Pasirinkite savo interneto ryšys („WiFi“ arba „Ethernet“) kairiajame meniu, tada spustelėkite pažengęs skirtukas apatiniame dešiniajame kampe.
 3. Perjunkite į TCP / IP skirtukas.
 4. Iš išskleidžiamojo meniu šalia Konfigūruokite IPv4, pasirinkti DHCP naudojimas rankiniu būdu.
 5. TCP / IP nustatymų ekrano kopija „MacOS“

 6. Įveskite pageidaujamą asmeninį IP adresą įvesties laukelyje, kuris pasirodo šalia IPv4 adreso, ir spustelėkite Gerai.

Norėdami pakeisti savo asmeninį IP adresą „iPhone“:

 1. Atidarykite „Nustatymų“ programą ir pasirinkti Bevielis internetas.
 2. Pasirinkite mini (i) šalia jūsų pasirinkto tinklo.
 3. „iPhone“ „Wi-Fi“ nustatymų ekrano kopija

 4. Bakstelėkite Konfigūruokite IP ir tada Rankinis variantas.
 5. Įveskite norimą asmeninį IP adresą į IP adreso laukelis. Taip pat gali reikėti įvesti esamą potinklio kaukės ir maršrutizatoriaus numerį (kuriuos galima rasti ankstesniame ekrane).
 6. „iPhone“ nustatymų konfigūravimo „ipv4“ ekrano kopija

Norėdami pakeisti savo asmeninį IP adresą „Android“:

 1. Atidarykite „Nustatymai“, bakstelėkite Ryšiai ir tada Bevielis internetas.
 2. Paspauskite tinkle, kurį naudojate ir pasirinkite Pažengęs.
 3. Naudojant IP nustatymai išskleidžiamajame meniu, palieskite Statinis.
 4. Išplėstinių „ip“ nustatymų ekrano kopija „Android“

 5. Įveskite norimą privatų IP adresą į dėžę po IP adresas.
  Kurie VPN nutekina jūsų duomenis? Paaiškinti IP, DNS ir „WebRTC“ nutekėjimai (išbandyta daugiau nei 90)